Nazwa kategorii

Jak układać wideo laminowane

Wideo: jak prawidłowo laminować

Podłoga laminowana to wykładzina podłogowa, która jest obecnie jednym z najpopularniejszych materiałów podłogowych na rynku budowlanym. Dlaczego wielu wybiera laminat? Po pierwsze, ma długą żywotność. Po drugie, ma doskonały wygląd - materiał ten będzie dopełnieniem wystroju każdego pomieszczenia. Po trzecie, jest tańszy niż naturalne powłoki dervevyannyh. Podłogi laminowane są dość łatwym procesem. Wideo na temat prawidłowego układania laminatu pomoże ci zrozumieć ten proces i zrozumieć podstawowe niuanse.

Wideo: jak wybrać odpowiedni laminat

Wybierając laminat, czy twoje oczy się wyczerpują? Aby ułatwić kupowanie tego materiału, radzimy zapoznać się z tymi historiami. Znając cechy charakterystyczne laminatu, nie można się pomylić przy zakupie.

Poniższy film przedstawia również, jak wybrać laminat:

W tym filmie opowie się o rodzajach blokad laminowanych:

Ten samouczek wideo zawiera szczegółowe instrukcje, jak prawidłowo ułożyć laminat, a także najważniejsze momenty opisywanego procesu układania:

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

Częściowe lub pełne kopiowanie materiałów jest dozwolone tylko z bezpośrednim aktywnym linkiem.

Jak prawidłowo ułożyć laminat: od A do Z

  • Krem do egzotycznych grzybów do stóp
  • Kapsułki z pasożytów
  • Kompleksowa Sustalife do renowacji wspólnych

Niezbędne narzędzia i materiały

Materiały i narzędzia potrzebne do układania laminatu:

Co musisz wiedzieć

  • Uwaga, proszę! Laminat nie jest układany w kabinach prysznicowych, łazienkach, saunach i podobnych pomieszczeniach, w których panuje wysoka wilgotność.

  • Przeczytaj recenzję kompleksowego środka na hemoroidy Proctolol
  • Jak schudnąć o 20 kg - prawdziwe recenzje o Guarchibao

Pierwszy rząd jest zamontowany, możesz rozpocząć tworzenie drugiego. Prawidłowe jest układanie laminatu na półpłytce. W takim przypadku wzór podłogi będzie wyglądał jak cegła na pół cegły. Oprócz estetycznego wyglądu, ta metoda pomoże równomiernie rozprowadzić nacisk między laminatami dostochkami przy zwężaniu i rozszerzaniu paneli. Możesz zamontować nową podłogę z przesunięciem o 20 cm zgodnie z opisem w instrukcji.

Jak robić cięcia, kładąc ostatni rząd

Po ułożeniu paneli laminowanych zamontuj listwy przypodłogowe. Wygodne jest użycie cokołu na klipsach. Jeżeli używane są podłoża wentylacyjne, wówczas cokół należy umieścić tak, aby jego dolna część nie zakłócała ​​parowania wilgoci resztkowej jastrychu.

Ważne wskazówki dotyczące układania laminatu

Aby nowa powłoka wytrzymała długo i nie straciła swojego pierwotnego wyglądu, musisz ją odpowiednio obsługiwać. Zazwyczaj laminat jest w większości pocierany, gdy poruszają się krzesła, fotele i pod nogami przesuwanej kanapy. Dlatego zaleca się stosowanie gumowych końcówek na krzesłach, nogach sofy. Na gumowych kółkach znajdą się odpowiednie krzesła obrotowe i krzesła. Pomagają również filcowe podkładki, które przykleja się do często przenoszonych i przenoszonych przedmiotów.

W przypadku, gdy nie można uniknąć tworzenia się drobnych zadrapań na posadzce, pomocne będą specjalne związki naprawcze, usunie to drobne usterki z powierzchni podłogi i przywróci mu doskonały wygląd.

Wideo: jak prawidłowo laminować

Wydawałoby się, że może być trudno położyć laminat: kliknięte zamki - i to wszystko. Ale praktyka mówi wręcz przeciwnie. Ułożona okładka z laminatu czasami pęka, nie będąc w odpowiednim czasie, z powodu nieprzestrzegania zasad układania.

Spójrz na instrukcje krok po kroku dotyczące układania laminatu, posłuchaj porady dotyczącej wyboru klasy laminatu. Film pokazuje pływający w płynny sposób. Laminat z zamkami G5. Podana jest lista narzędzi.

Trudności często wynikają z ułożenia laminatu w drzwiach. Zobacz, jak ją ułożyć, aby nie było luk:

Co należy wziąć pod uwagę przy układaniu laminatu w drzwiach. Sposoby rozwiązania problemu:

Weź pod uwagę przydatne wskazówki dotyczące układania laminatu, wybierania i układania podłoża:

Warto zwrócić uwagę na osobliwości układania laminatu ze ścięciem:

Dodaj komentarz

60 − = 57