Nazwa kategorii

Zdjęcia z drzewa kawowego własnymi rękami

Topiary kawy

Ręcznie robione produkty mogą stać się nie tylko ozdobą wnętrza, ale także wspaniałym prezentem dla przyjaciół i krewnych. "Tree of Happiness" - topiary wykonane z ziaren kawy - nadaje się dla wszystkich miłośników tego pachnącego napoju, czy to męskiego czy żeńskiego. Piękne i dziwaczne rzemiosła, prezentowane na każdej znaczącej imprezie, będą oryginalnymi i przyjemnymi prezentacjami, zdolnymi do dekoracji mieszkania lub biura.

Jak zrobić topiary z ziaren kawy własnymi rękami

Zastanawiasz się, jak zrobić kaftan z kawy. Przede wszystkim wybierz odpowiedni surowiec. Aby drzewo było piękne i pachnące, wybierz kawę odmiany Arabica. Ziarna o niewielkich rozmiarach ściśle przylegają do siebie, nie pozostawiając wolnej przestrzeni. Gładkie jąderka są łatwe do dekoracji i dobrze wyglądają we wnętrzu. Kilka zasad:

 1. Do pnia używać patyków, gałązek, drutu, owiniętych wstążkami, nitkami, łykiem lub innymi materiałami.
 2. Użyj plastikowych doniczek jako pojemnika. Są łatwiejsze do dekoracji w różnych technikach.
 3. Rozmiar doniczek nie powinien przekraczać wymiarów podstawy drzewa.

Rzemiosło wykonane z kawy jest proste. Podstawę przyjmuje dowolna forma - zależy to od wyobraźni i improwizowanych materiałów. Aby nie nudzić się w trakcie żmudnej pracy, można wezwać pomoc dzieci w wieku szkolnym. Dla nich przydatna będzie tak osobliwa lekcja lub mk do stworzenia drzewa szczęścia. Wprowadza dokładność i trenuje umiejętności motoryczne rąk.

Jest to najpopularniejsza forma topiari z kawy. To zajmie dla niej:

 • podstawa do piłki (na przykład mała kulka lub zabawka choinkowa);
 • trzymać lufę.
 • ziarna kawy;
 • pistolet do klejenia;
 • klej PVA;
 • farby;
 • 2 szczotki;
 • Serwetki papierowe;
 • doniczka;
 • atrybuty wystroju (koraliki, wstążki itp.)

Zalety robienia kawy czerpanej własnymi rękami są takie, że stosowane są wszystkie rodzaje technik i użyte są wszelkie materiały użyte do dekoracji. Jeśli sam tworzysz topiary z kawy, instrukcje krok po kroku wyglądają tak:

 1. Przykryj podłoże serwetkami za pomocą kleju PVA.
 2. Gdy klej wyschnie, wykonaj nacięcie w podstawie.
 3. Przyklej pień drzewa szczęścia do podstawy gorącym klejem.
 4. Przykryj bazę brązową farbą i pozostaw do wyschnięcia.
 5. Kufer jest obrobiony klejem i owinięty wokół wstążkami lub nitkami (mopem, taśmą) lub przykryć farbą.
 6. Przyklej ziarna w dwóch warstwach. Pierwsza warstwa nie powinna pokrywać obszaru wokół pnia.
 7. Powstałe drzewo umieszcza się w doniczce, na dnie której wlewa się topliwy.
 8. Kiedy drzewo "chwyta się", napełnij zbiornik ryżem lub innym płatkiem zbożowym, a na górze farbą z klejem PVA.
 9. Do ostatecznego wykończenia używa się pozostałych ziaren, koralików lub innych materiałów znajdujących się w doniczce.

Rękodzieło wykonane z ziaren kawy własnymi rękami, wykonane w kształcie serca, będzie doskonałym prezentem dla osób bliskich lub w drugiej połowie. Główna różnica w technologii wytwarzania takiego produktu polega na przygotowaniu podstawy. Jest on używany do:

Wytnij 3 tekturowe kiery: 1 duży i 2 mniejsze. Małe serca są przyklejone po obu stronach dużego. Ta półka jest wklejona papierowymi serwetkami i pokryta ciemnobrązowym kolorem. Po wyschnięciu jest nawijana nitkami w chaotycznej kolejności. Na wierzchu warstwy nici nanieść tynk, przygotowany zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Aby uzyskać trójwymiarowe serce, ziarna są sklejone w dwóch warstwach. Pierwsza warstwa ziaren jest przyklejona do góry przez wypukłą stronę, a druga - do góry przez rowki.

Słoneczniki wykonane z kawy i satynowych wstążek

Najlepiej jest zrobić podstawę takiego produktu piankowe kulki polistyrenowe, które są sprzedawane w sklepie do robótek. Procedura:

 1. Za pomocą kleju PVA przyklejamy ziarna kawy do podstawy, tak aby nie było żadnych szczelin.
 2. W przypadku płatków stosuje się satynowe wstążki w kolorze żółtym lub pomarańczowym.
 3. Taśmy są pokryte klejem lub bezbarwnym lakierem do paznokci, aby się nie rozpuściły.
 4. Następnie udekoruj w formie płatków, w 2 warstwach naklejonych na papierowe lub kartonowe kubki.
 5. Łącząc płatki wstążki i rdzeń kawy, otrzymasz piękny słonecznik.

Jako prezent na parapetówkę, wesele lub na szczęście, do domu przyda się drzewko kawy ozdobione monetami. Do takiego produktu użyj zarówno zwykłego grosza, jak i monet innych państw. Chińskie monety z dziurami, w których przechodzą taśmy, pójdą. Ponadto, ozdobne lub prawdziwe pieniądze metalowe są wykorzystywane do dekoracji garnka lub innego pojemnika dla postaci, kadrowanie tułowia.

Dowiedz się więcej sposobów tworzenia ziaren kawy.

Wideo: klasa mistrzowska topzy kawy

Dla miłośników niezwykłych prezentów dla siebie i bliskich, istnieje wiele kursów mistrzowskich i seminariów. Obejrzyj wideo, które szczegółowo opisuje, jak zrobić topiary. Udekoruj swój dom przed najbardziej przytulnym wypoczynkiem, dokonaj rzemiosła, aby pomóc w nagraniu wideo o szczęśliwym drzewie Nowego Roku. Rzemieślnicy, którzy mają słabość do pachnącego drinka, docenią mistrzowską klasę na temat wytwarzania topiary w postaci filiżanki kawy. Rękodzieło stanie się prawdziwą ozdobą nie tylko domowej kuchni, salonu, ale także przytulnej kawiarni. Niezwykły projekt z wideo ucieszy gospodarzy i gości.

Topiary kawy własnymi rękami: 9 lekcji mistrzowskich na ręcznych wyrobach wykonanych z ziaren kawy, instrukcje fotograficzne i wideo, pomysły na wystrój

W krajach Europy topiary wykonane z różnych materiałów stały się nietypowym elementem wystroju, aw ostatnich latach takie drzewa stały się popularne w rosyjskim florystyce.

Jednym z najciekawszych wariantów takich rzemiosł jest drzewo-topiary wykonane z ziaren kawy.

W tym artykule postanowiliśmy zaoferować kilka pomysłów tworzenia drzew Kawa: warsztaty studyjne, w którym krok po kroku proces tworzenia miniaturowych drzew z ziaren kawy i zaskoczyć swoich bliskich, po dokonaniu własnymi rękami oryginalne rzemiosła.

Topiary kawy, zdjęcie

Czy jesteś zainteresowany nauczeniem się, jak zrobić topiary z ziaren kawy jako serce? Do tego potrzebne są następujące materiały:

 • ziarna kawy;
 • karton;
 • ołówek;
 • nożyczki;
 • lina;
 • plastikowy pojemnik;
 • wata;
 • mocny drut;
 • farba czekoladowa;
 • klej;
 • wstążki.

Topiary Serce z ziaren kawy

Utwórz topiary w formie serca, zacznij od przygotowania szablonu dla pożądanej konfiguracji. Narysuj kształt ołówka, potrzebujesz serca na tekturze i dokładnie je nożyczkami. Zmocz włókninę w kleju i nałóż na nią wzór objętości. Przeciągnij serce za pomocą wątków.

Po wyschnięciu kleju nałóż farbę na podstawę drzewa i zacznij wytwarzać tułów zgodnie z instrukcjami podanymi powyżej.

Zadekoriruyte wstążki baryłkę. Na sercu przymocuj za pomocą kleju pętlę wstążek, a następnie ziaren kawy. Możesz stworzyć wzór ziaren - szczególnie skutecznie, będzie wyglądał na tle monochromatycznej farby.

Następnym krokiem jest zebranie drzewa. Aby naprawić bagażnik, użyj alabastru lub podobnego środka zaradczego. Po zakończeniu montażu zdobądź topiary "Coffee Heart" za pomocą wstążek.

Topiary z kawy w formie serca

Małe drzewo z okrągłą koroną

Najprostszą metodą wykonania takiego rzemiosła jest małe drzewo z okrągłą koroną.

Aby wdrożyć ten pomysł, potrzebujesz następujących elementów:

 • kulka z pianki do podstawy (może to być papier lub wypełniona pianką;
 • kawa ziarnista;
 • klej;
 • Drut lub inne urządzenie do symulacji pnia drzewa;
 • szybko krzepnąca mieszanina - na przykład alabaster;
 • pojemnik do instalacji drzewa;
 • wstążki, papier kolorowy i inne elementy dekoracyjne;
 • pędzle, woda i kolorowe farby.

Topiary kawa, zdjęcie

Jak zrobić topiary kawy? Szczegółowa instrukcja krok po kroku na temat tworzenia topnika do kawy sugeruje rozpoczęcie tworzenia od korony. Jeśli nie masz lekkiej piłki - wyjdź z improwizowanych środków. Wlać powierzchnię koralików za pomocą ziaren.

Udekoruj słomę zebraną do pnia mini-drzewa (może to być ołówek lub niepotrzebna robótka), taśmę, wstążki lub linę. W misce przeznaczonej na instalację drzewa przygotuj szybko zestalającą się mieszankę i napraw baryłkę przyszłego topiary. Przed zestaleniem mieszaniny utrzymuj lufę w żądanej pozycji.

Następnie przystąp do ozdabiania dolnej części kulki nasionami. Przyklej je do zestalonej kompozycji dwiema warstwami. Zamocuj koronę i kufer za pomocą kleju.

Wykończeniem jest dekoracja drzewa za pomocą koralików, kokardek i innych akcesoriów dekoracyjnych.

Topiary z ziaren kawy własnymi rękami, zdjęcie

Zobacz film z wykładem mistrzowskim na temat tego, jak zrobić kosiarka z kawy własnymi rękami:

Oprócz ziaren kawy, do dekorowania drzew można użyć innych akcesoriów. Na przykład możesz stworzyć topiary, składające się z kawy i monet, uzupełnione błyskawicą.

Aby zrealizować ten pomysł, przygotuj sferyczną podstawę, wybierając odpowiednią blokadę rozmiaru.

Wokół korony drzewa przykryć warstwą farby o brązowym odcieniu. Po wyschnięciu nałóż zamek błyskawiczny (wcześniej rozpięty), aby zaznaczyć miejsce naśladujące rozproszone monety. Przyklej monety za pomocą termo-pistoletu - zacznij od środka korony.

Po zakończeniu monety, przyklej błyskawicę: użyj do tego gorącego kleju.

Topiary z kawy i monet

Resztę powierzchni kuli zdobią ziarna kawy (dwie warstwy). Ale nie zapomnij zostawić miejsca na bagażnik topiary. Zbuduj tułów, udekoruj go wstążkami i połącz z koroną.

Przygotuj potrawy, aby umieścić szczęśliwe drzewo. Zwiększ atrakcyjność, owijając ją papierem. Przykryj górę pojemnika ziarnami. Za pomocą zestalającego się związku zdejmij kalenicę i udekoruj ją.

To wszystkie główne sekrety tworzenia mini-drzewa. Wybierz akcesoria, w zależności od wnętrza pokoju, w którym znajdować się będzie topiary.

Projektowanie może również zależeć od konkretnego powodu - w przypadku, gdy planujesz dać komuś swoje dzieło.

Topiary wykonane z kawy z zamkiem błyskawicznym i monetami

Idealnym pomysłem jest zrobienie z dnia 8 marca topiary kawy ozdobionej akcesoriami kwiatowymi i zaprezentowanie takiego artykułu komuś bliskiemu. Mogą to być papierowe elementy dekoracyjne, koraliki, koraliki, satynowe wstążki, a nawet biżuteria. Szczęśliwe drzewo o kwiatowym wzorze może być ozdobione ręcznie robionymi różami, fiołkami i innymi sztucznymi kwiatami.

Kwiatowo-kwiatowy topiary jest tworzony przy użyciu konwencjonalnej technologii. Elementy wystroju w postaci kwiatów przykleja się do korony na końcowym etapie pracy. Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie ich wyłącznie na jednej stronie.

Jeśli chcesz stworzyć topiary z bardziej skomplikowanymi ornamentami roślinnymi, na przykład różami, najpierw naucz się klas mistrzowskich, które uczą tworzenia mini-drzew z błyszczących lub satynowych wstążek i innych technik (na przykład w technice Kansas).

Topiary wykonane z kawy i kwiatów

Zwracamy uwagę na jeszcze prostszy w praktycznym pomyśle realizacji - topiary-topiary pod piękną nazwą "Gentleman" z ziaren kawy. Wykonanie tego rzemiosła zajmuje około trzech godzin.

Aby stworzyć dżentelmeńską topiary, można stosować zasadę podobną do tej opisanej powyżej. Najpierw głowę, potem ciało i nogi. Pień z nogami wykonano z grubego drutu, który owinięty jest sznurkiem, aby zwiększyć wytrzymałość.

Po zrobieniu człowieka udekoruj go za pomocą improwizowanych środków: zrób czapkę, laskę i inne wyraziste szczegóły.

Topiary Gentleman kawy

Topiary w postaci pływającego kubka wypełnionego kawą - jest to bardzo oryginalny ręcznie wykonany artykuł, którego sam nie możesz zrobić nie jest taki prosty, ale warto spróbować, bo to się okaże bardzo nietypowe.

Aby stworzyć taki topiary, będziesz potrzebować:

 • ziarna kawy;
 • drut;
 • super odporny klej;
 • kielich z talerzykiem;
 • farby na bazie akrylowej w odcieniu bieli i czekolady;
 • tkanina (serwetka);
 • nóż.

Zegnij drut wzdłuż wewnętrznego kształtu kubka - i na pozostałej długości łuku (w tym miejscu odtworzona zostanie imitacja płynącej kawy). Oczyść jej tłuszcz, używając alkoholu, i przymocuj do supergllue z filiżanki.

W dolnej części topiary przygotuj mini-ciasto. Zaizoluj go porowatością. Zrób pięć małych ciastek o okrągłym kształcie. Każda kolejna warstwa powinna być mniejsza. Przed sklejeniem należy wygładzić krawędzie. Pomaluj plasterki białą i czekoladową farbą.

Cięcie z brakującym elementem musi być porowate. Resztę dekoruj tkaniną za pomocą technologii decoupage.

Po wyschnięciu statku wytrzyj wystające krawędzie, podgrzej szydło dziurką w torbie i pomaluj ją na brąz, aby wyglądała realistycznie.

Przeciągnij drut przez wycięcie i wygnij na końcu. Na dole ciasta utwórz małą niszę, aby zamaskować zgięcie drutu.

Ozdobić ciasto wiórkami kokosowymi naniesionymi na powłokę akrylową. Na spodku ułóż wzór w postaci węża, używając farby w kolorze brązowym. Za pomocą kleju zamocuj wygiętą końcówkę drutu na spodku. Połącz spodek z ciastem.

Ta część drutu, która znajduje się w strefie widoczności, serwetka zadekoriruyte. Przyklej na ramie ziaren kawy, wlej odrobinę kleju na ciasto, zmieszaj w równych proporcjach lakier i barwnik i pokryj przepływ imitacji czekolady i kawy. Stworzysz realistyczną symulację w postaci filiżanki kawy ze spodkiem.

Topiary przy filiżance kawy

Czy możliwe jest ręczne wykonanie topiary z ziaren kawy? Możesz zobaczyć inny ciekawy film z instrukcjami, jak zrobić oryginalne drzewo z pamiątkami:

Aby stworzyć topiary w postaci słonecznika z ziaren kawy, potrzebujesz:

 • żółta wstążka o szerokości 2,5 cm;
 • draperia z zielonego koloru;
 • cienka sznurek jutowy;
 • superglue;
 • szybka mieszanina;
 • drut;
 • ołówek;
 • mała piłka tenisowa;
 • piłka z papieru-mâché;
 • władca;
 • doniczka;
 • małe nożyczki;
 • urządzenie do wypalania.

Od 12 cm taśmy tworzą kwiatowy liść. Za pomocą płonącego narzędzia lub kleju połącz jego dolne krawędzie. Będziesz potrzebował około 40 liści.

Aby stworzyć wewnętrzną część słonecznika, użyj papier-mache i scotch. Jako podstawa do bud - piłki tenisowej. Przykleić na bazie kawy i przykryć bezbarwnym lakierem. Następnie przymocuj płatki wokół środka kwiatów.

Pień słonecznika jest zrobiony z drutu, potraktuj go klejem i nawij nim sznurkiem.

Teraz przyszła kolej na grobowce. Są one przymocowane do kleju z tyłu ozdobnego słonecznika. Następnym krokiem jest przymocowanie kwiatu do łodygi. Dołącz drobne płatki do drutu.

Topiary Słonecznik z kawy

Oryginalne sadzonki słonecznika są przymocowane do pojemnika i czekamy, aż mieszanina alabastru się zestali. Na górze ozdabiają kolorowe słomki.

Zgodnie z podobną technologią, ale z użyciem szkarłatnych taśm, można zrobić kawę topiari "Maki" lub zrobić drzewo z różami lub daliami.

Aby stworzyć topiary do kawy w proszku, potrzebne będą następujące materiały:

 • ziarna kawy;
 • karton;
 • lina lub sznurek;
 • bambusowy kij;
 • podstawą drzewa, na przykład filiżanki z kawą.

Jak zrobić topiary z drzewa kawowego

Udekoruj podstawę, owijając ją sznurkiem. Użyj drukowanego szablonu z tektury na znak waluty amerykańskiej.

Mocując bambusowe patyki do kartonu, upewnij się, że konfiguracja Ci odpowiada. Jeśli istnieje taka potrzeba, przymocuj dwa kartonowe szablony. Można je owinąć sznurkiem, posmarowanym klejem. Następnie dolej do dolara ziaren kawy, pokrywając wszystkie ubytki.

Cztery patyki bambusowe również owinięte sznurkiem. W miejscu, w którym będą w kontakcie z dolarem, użyj ziaren kawy - będą trzymać znak. Po zakończeniu z góry przygotuj miksturę alabastrową, aby naprawić topiary. Ułóż drzewo w piwnicy.

Weź drewniane szpikulce, ozdobione sznurkiem lub ziaren kawy i przyklej do dolara. Zaczekaj na wyschnięcie i udekoruj akcesoriami - oryginalny prezent jest gotowy.

Topiary z ziaren kawy

Jak zrobić topiary z kawy i koralików

Jeśli lubisz hafty i masz umiejętności tworzenia miniaturowej biżuterii, możesz zrobić topiary z koralików.

Najpopularniejszą metodą wytwarzania drzewa szczęścia z kawy jest formowanie pojedynczego topiary z liśćmi wykonanymi z koralików z elementami dekoracyjnymi z ziaren kawy. Opanuj te kulki w zwykły sposób: podstawę nakłada się klejem, a na górze dwie warstwy ziaren.

Podstawa drzewa może służyć jako filiżanka w spodku, przymocowana do kleju. Pień topiary jest owinięty serwetką i pomalowany. Kronu zdobią małe dodatki, na przykład wstążki.

Aby wydłużyć okres przydatności do spożycia, należy pokryć go aerozolem.

Topiary z ziaren kawy i koralików własnymi rękami

Topiary kawy, sądząc po zdjęciach i zdjęciach, są bardzo różnorodne. Tworzenie rzemiosła do dekoracji wnętrz jest bardzo fascynującą czynnością: upewnij się sam, wykonując co najmniej jedno mini-drzewo własnymi rękami na proponowanym MK.

Topiary kawy własnymi rękami. Zdjęcia najlepszych lekcji mistrzowskich

Topiari z kawy własnymi rękami. Zdjęcia

Topiary kawy własnymi rękami. Krok po kroku

Pomoże to stworzyć topiari z klasy mistrzowskiej kawy ze szczegółową ekspozycją etapów.

Na obrabianym przedmiocie korony są klejone ziarna kawy, mając centralny pasek w dół.

Kulka jest całkowicie przyklejona. Następnie przykleja się następną warstwę, umieszczając ziarenka paska w górę.

Do bagażnika jest używany tuba. Od jego krawędzi należy wycofać się o trzy centymetry i przykleić dwustronną taśmę samoprzylepną wzdłuż spirali. Po drugiej stronie pozostały niezamknięte trzy centymetry rury.

Toczymy się na szkockiej satynowa wstążka odpowiedni kolor.

Topiari z kawy własnymi rękami. Zdjęcia

Bierzemy pojemnik i wlewamy do niego wodę. Dodaj do wody alabaster, dopóki nie dostaniesz dużo, jak całkiem gęsta kwaśna śmietana.

Masę tę przenosi się do doniczek i wkładamy do niej beczułkę.

Alabaster musi się zestalić, aby jego powierzchnia wyschła.

Powierzchnia alabastru w doniczce jest również wklejona z ziarnami w dwóch warstwach, jak kulka.

Na górze rurki wycisnąć klej i przykleić koronę.

Powstały topiari z kawy jest ozdobiony wstążką.

Topiary kawy w torbie własnymi rękami

Aby zrobić oryginalne topiary z kawy własnymi rękami, nie są wymagane żadne specjalne materiały.

topiari z ziaren kawy własnymi rękami. Zdjęcia

Podstawą może być korona Bożenarodzeniowa piłka, a pień to drewniany szpikulec do szaszłyka.

Ziarna kawy są klejone na kuli, dekorowane szpikulec.

Ponieważ można wykorzystać pojemność instalacji słoik spod kremu. Jest owinięty w płótno, które zawiązujemy sznurkiem na szyi.

Wewnątrz wylewa się gips, mocując drzewo. Powierzchnię gipsu kryje kartonowe koło z wylaną rozpuszczalną kawą.

Topiary coffee. Przewodnik krok po kroku ze zdjęciem

Opisano produkcję takiej kaszki z kawy w klasie master. Rozważmy szczegółowo proces wytwarzania tak interesującej kompozycji dekoracyjnej.

Weź drut długość dwadzieścia centymetrów, wycofaj się z końca o siedem centymetrów i zamień tę część w pierścień. Z drugiego końca drutu mierz cztery centymetry i w tym miejscu wygnij.

Spodek odtłuszczony za pomocą alkohol. Do odtłuszczonej powierzchni natychmiast sklej drut boczny z pierścieniem.

Powierzchnia wewnętrzna kubki Pocierać również alkoholem i przyklejać go na drugą stronę drutu. Przed znalezieniem wsparcia, które będzie wspierać kubek, a klej chwyta. Proces utwardzania klejem może trwać kilka dni.

fotografia topiary kawy krok po kroku

Ponadto powstaje podstawa strumienia kawy. W tym celu stosuje się drut pianka montażowa. Piana zwiększa objętość bardzo, dlatego potrzebuje bardzo niewiele.

Gdy pianka usztywni się, przyciąć nadmiarową ilość. Zabieranie pianki. wziąć pod uwagę grubość ziaren kawy. Konieczne jest, aby dysza wyglądała harmonijnie.

Aby utworzyć wolumetryczny strumień montażowy, możesz użyć masa do modelowania lub taśma malarska. Ten ostatni jest wygodny do owinięcia ramy drucianej.

Po usunięciu nadmiaru piany, powierzchnię barwione. Jeśli nie zostanie to zrobione, to pomiędzy ziarnami kawy zabłyśnie biała podstawa.

Stopniowa lekcja na temat tworzenia topiary kawy klejenie do powierzchni piany. Lepiej przyklej je za pomocą przezroczystego kleju, który zatrzymuje się w ciągu kilku minut. Umożliwi to dostosowanie rozmieszczenia ziaren.

Zrób sobie topiary kawy własnymi rękami może mieć wiele kształtów. Jedną z możliwych opcji jest serce.

Aby to zrobić, narysuj serce na papierze, wytnij i zarysuj. karton. Konieczne jest wykonanie dwóch tekturowych serc.

topiary kawy drzewa własnymi rękami. Zdjęcia

Dwa drut Wymagana długość jest zawinięta w papier i przyklejona do serca.

Na tekturowej powierzchni kleimy bawełniane kółka, a górna jest zamknięta drugim tekturowym sercem. Spowoduje to utworzenie woluminu.

Na zewnątrz, uzyskane serce jest również wymagane, aby pokryć je watą. Aby nadać niezbędną formę, jest on owinięty wokół niego wątek.

Wynikowa podstawa kolor brązowa farba. Następnie na jego powierzchni przyklej ziarna kawy.

Do żelaznego brzegu w kółku przyklejonym kije z lodów.

Drut. Przykleiliśmy się do serca za pomocą nici jutowej.

W powstałym naczyniu mocujemy gąbkę, a w niej wkładamy beczułkę topiary z kawy w formie serca.

Powierzchnia dzbanka i sam topiary jest udekorowany.

• dość powściągliwy topiary, który zdobią tylko małe elementy. Jako ozdoba wykorzystuje się cynamonową gwiazdę, która doskonale łączy się z kawą, sztywną liną i dwoma cienkimi wstążkami, które doskonale pasują do koloru.

• Bardzo ciekawa kawa z koroną w kształcie serca. Ziarna ułożone są w równe rzędy, co nadaje kompozycji szczególny efekt. Nie ma potrzeby jasnych dekoracji. Wystarczy jeden skromny łuk.

• Drzewo kawowe z regularną koroną. Niezwykły wystrój czyni go wyjątkowym. Jest to jasny łuk z sercami i absolutnie prostym pniem, zawinięty w sznur.

jak zrobić topiary z ziaren kawy. Zdjęcia

• Dekor i kształt pnia dodają mu kruchości. Lekko wygięta beczka wygląda elegancko. Białe i delikatne zielone detale doskonale odstają od innych kolorów tej kompozycji.

• Jasne i eleganckie serce z kawą, ozdobione czerwonymi różami z błyszczącymi płatkami. Wystrój jest ozdobiony podwójną kokardką w tym samym kolorze.

Topiary kawy z kilkoma koronami

Aby stworzyć tak niezwykły topiary kawy własnymi rękami, sześć kulki piankowe. Muszą być owinięte w nici, których końce są przymocowane klejem. Na wierzchu wklejone ziarna kawy, płaską stroną do dołu. Podczas klejenia pozostaw niewielką przestrzeń do zamocowania podpory.

Podwójnie drut aluminiowy Dzielimy się na kilka części, aby utworzyć rozgałęzioną koronę. Koniec jednego drutu jest podzielony na dwie części, dzięki czemu struktura staje się stabilna.

Pień jest zgięty, a dodatkowe gałęzie są ustalane za pomocą taśma malarska. Następnie wszystkie górne końce są podzielone na dwie części, gałęzie są wygięte.

Aby estetyczny bagażnik był estetyczny, najpierw nawijamy go taśmą malarską. Stworzy to zgrubienie poniżej, jak prawdziwe drzewo. Szorstki płaszcz jest nawinięty na wierzchu taśmy malarskiej sznurka.

Na końcach gałęzi natłuszczonych klejem nakładamy kulki na kawę. W wybranej doniczce drzewo jest instalowane, a podstawa wlewana jest gipsem. Powierzchnia gipsu jest również dekorowana ziarnami kawy po wyschnięciu. Możesz wkleić kolejną warstwę kawy na koronę.

Najbardziej zrozumiałym procesem jest objaśnienie klasy master wideo dotyczącej tworzenia topiary kawy. Do korony brana jest piankowa kulka, którą zawija się w papier i nitkę. Z jednej strony tworzy otwór na bagażnik. Na powierzchni za pomocą przezroczystego kleju wklej ziarna kawy. W doniczce szczegóły pnia są ustalane za pomocą kompozycji gipsowej. Na tym pniu kładzie się piłkę, która jest wklejona z ziarnami. Ponadto dekorowana jest powierzchnia gipsu w doniczce. Aby to zrobić, jest również pokryte ziarnami kawy. W końcu wykończona jest gotowa topiary. Aby to zrobić, można wziąć różne wstążki i inne elementy dekoracyjne.

Wideo: topiary kawy w formie serca

Ta klasa krok po kroku na temat tworzenia topiary do kawy pokazuje, jak interesujące jest dekorowanie dość zwykłego pojemnika na kąkol. Jako taki pojemnik, bierze się przezroczysty kubek szklany. Warkocze splatane, tkane z prostej, szorstkiej liny. Rezultatem jest teksturowany detal połączony z gładkim szkłem. Wewnątrz kubka znajduje się ciekły gips, w którym umieszcza się kaftan. Po utwardzeniu gipsu krawędzie kubka są dekorowane ziarnami kawy, a białe kamienie układane są na powierzchni. W rezultacie topiary w kształcie serca wygląda bardziej harmonijnie, dzięki ciekawie urządzone podstawy.

Zrób magnes topiary z kawy. Pomoże w tym mistrzowska klasa krok po kroku.

Do produkcji takiej marki topiary półprodukty z kartonu. Aby to zrobić, narysuj okrągłą koronę i garnek, a następnie wytnij je.

Zbieramy drzewo za pomocą drewna różdżka z lodów. Wkłada się pomiędzy dwa kawałki tektury i przykleja.

Uszczelnienie wory części kartonowe po obu stronach.

Z tyłu przyklejamy magnesy.

Z przodu przyklej ziarna kawy. Pierwszy rząd wzdłuż krawędzi jest przyklejony ziarnem płasko do dołu, a drugi rząd - płaską stroną do góry. Wypełnij środkiem ziarna, a następnie przyklej drugi rząd.

Zakończono dekorowanie topiary.

Aby stworzyć podstawę do tworzenia mistrzowskiej klasy "krok po kroku", nie jest konieczne stosowanie specjalnych komponentów. Można użyć oddziału i starych gazet.

Od gazety piłka jest zrobiona. Oddział Jest umazany klejem i włożony w niego. Gazety muszą być przyciśnięte bliżej niego.

Powierzchnia piłki jest rozmazana klej i opakowane wątek. Jest owinięty wokół kolejnej warstwy gazety, która jest również owinięta nitkami i posmarowana klejem. Procedurę powtarza się aż do uzyskania pożądanego rozmiaru.

Gotową koronę na bagażniku instaluje się w pojemniku z nadzieniem gipsowym. Gips Konieczne jest rozpuszczenie do konsystencji śmietany i wylanie w niezbędnej ilości. Tam, bagażnik jest instalowany i konserwowany tak dokładnie, jak to możliwe, aż gips utworzy się.

Gorące tematy. Radzimy przeczytać!

© Copyright 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie materiałów bez aktywnego hiperłącza jest zabronione!

Dodaj komentarz

21 − = 18