Nazwa kategorii

Kawy z własnymi rękami

ABC naprawy

Zbudujemy dom niezależnie od fundamentu na dachu

Topiary kawy własnymi rękami. Zdjęcia najlepszych lekcji mistrzowskich

Topiari z kawy własnymi rękami. Zdjęcia

Topiary kawy własnymi rękami. Krok po kroku

Pomoże to stworzyć topiari z klasy mistrzowskiej kawy ze szczegółową ekspozycją etapów.

Na obrabianym przedmiocie korony są klejone ziarna kawy, mając centralny pasek w dół.

Kulka jest całkowicie przyklejona. Następnie przykleja się następną warstwę, umieszczając ziarenka paska w górę.

Do bagażnika jest używany tuba. Od jego krawędzi należy wycofać się o trzy centymetry i przykleić dwustronną taśmę samoprzylepną wzdłuż spirali. Po drugiej stronie pozostały niezamknięte trzy centymetry rury.

Toczymy się na szkockiej satynowa wstążka odpowiedni kolor.

Topiari z kawy własnymi rękami. Zdjęcia

Bierzemy pojemnik i wlewamy do niego wodę. Dodaj do wody alabaster, dopóki nie dostaniesz dużo, jak całkiem gęsta kwaśna śmietana.

Masę tę przenosi się do doniczek i wkładamy do niej beczułkę.

Alabaster musi się zestalić, aby jego powierzchnia wyschła.

Powierzchnia alabastru w doniczce jest również wklejona z ziarnami w dwóch warstwach, jak kulka.

Na górze rurki wycisnąć klej i przykleić koronę.

Powstały topiari z kawy jest ozdobiony wstążką.

Topiary kawy w torbie własnymi rękami

Aby zrobić oryginalne topiary z kawy własnymi rękami, nie są wymagane żadne specjalne materiały.

topiari z ziaren kawy własnymi rękami. Zdjęcia

Podstawą może być korona Bożenarodzeniowa piłka, a pień to drewniany szpikulec do szaszłyka.

Ziarna kawy są klejone na kuli, dekorowane szpikulec.

Ponieważ można wykorzystać pojemność instalacji słoik spod kremu. Jest owinięty w płótno, które zawiązujemy sznurkiem na szyi.

Wewnątrz wylewa się gips, mocując drzewo. Powierzchnię gipsu kryje kartonowe koło z wylaną rozpuszczalną kawą.

Topiary coffee. Przewodnik krok po kroku ze zdjęciem

Opisano produkcję takiej kaszki z kawy w klasie master. Rozważmy szczegółowo proces wytwarzania tak interesującej kompozycji dekoracyjnej.

Weź drut długość dwadzieścia centymetrów, wycofaj się z końca o siedem centymetrów i zamień tę część w pierścień. Z drugiego końca drutu mierz cztery centymetry i w tym miejscu wygnij.

Spodek odtłuszczony za pomocą alkohol. Do odtłuszczonej powierzchni natychmiast sklej drut boczny z pierścieniem.

Powierzchnia wewnętrzna kubki Pocierać również alkoholem i przyklejać go na drugą stronę drutu. Przed znalezieniem wsparcia, które będzie wspierać kubek, a klej chwyta. Proces utwardzania klejem może trwać kilka dni.

fotografia topiary kawy krok po kroku

Ponadto powstaje podstawa strumienia kawy. W tym celu stosuje się drut pianka montażowa. Piana zwiększa objętość bardzo, dlatego potrzebuje bardzo niewiele.

Gdy pianka usztywni się, przyciąć nadmiarową ilość. Zabieranie pianki. wziąć pod uwagę grubość ziaren kawy. Konieczne jest, aby dysza wyglądała harmonijnie.

Aby utworzyć wolumetryczny strumień montażowy, możesz użyć masa do modelowania lub taśma malarska. Ten ostatni jest wygodny do owinięcia ramy drucianej.

Po usunięciu nadmiaru piany, powierzchnię barwione. Jeśli nie zostanie to zrobione, to pomiędzy ziarnami kawy zabłyśnie biała podstawa.

Stopniowa lekcja na temat tworzenia topiary kawy klejenie do powierzchni piany. Lepiej przyklej je za pomocą przezroczystego kleju, który zatrzymuje się w ciągu kilku minut. Umożliwi to dostosowanie rozmieszczenia ziaren.

Zrób sobie topiary kawy własnymi rękami może mieć wiele kształtów. Jedną z możliwych opcji jest serce.

Aby to zrobić, narysuj serce na papierze, wytnij i zarysuj. karton. Konieczne jest wykonanie dwóch tekturowych serc.

topiary kawy drzewa własnymi rękami. Zdjęcia

Dwa drut Wymagana długość jest zawinięta w papier i przyklejona do serca.

Na tekturowej powierzchni kleimy bawełniane kółka, a górna jest zamknięta drugim tekturowym sercem. Spowoduje to utworzenie woluminu.

Na zewnątrz, uzyskane serce jest również wymagane, aby pokryć je watą. Aby nadać niezbędną formę, jest on owinięty wokół niego wątek.

Wynikowa podstawa kolor brązowa farba. Następnie na jego powierzchni przyklej ziarna kawy.

Do żelaznego brzegu w kółku przyklejonym kije z lodów.

Drut. Przykleiliśmy się do serca za pomocą nici jutowej.

W powstałej doniczce naprawiamy gąbkę, a do niej wkładamy beczułkę topiary z kawy w formie serca.

Powierzchnia dzbanka i sam topiary jest udekorowany.

• dość powściągliwy topiary, który zdobią tylko małe elementy. Jako ozdoba wykorzystuje się cynamonową gwiazdę, która doskonale łączy się z kawą, sztywną liną i dwoma cienkimi wstążkami, które doskonale pasują do koloru.

• Bardzo ciekawa kawa z koroną w kształcie serca. Ziarna ułożone są w równe rzędy, co nadaje kompozycji szczególny efekt. Nie ma potrzeby jasnych dekoracji. Wystarczy jeden skromny łuk.

• Drzewo kawowe z regularną koroną. Niezwykły wystrój czyni go wyjątkowym. Jest to jasny łuk z sercami i absolutnie prostym pniem, zawinięty w sznur.

jak zrobić topiary z ziaren kawy. Zdjęcia

• Dekor i kształt pnia dodają mu kruchości. Lekko wygięta beczka wygląda elegancko. Białe i delikatne zielone detale doskonale odstają od innych kolorów tej kompozycji.

• Jasne i eleganckie serce z kawą, ozdobione czerwonymi różami z błyszczącymi płatkami. Wystrój jest ozdobiony podwójną kokardką w tym samym kolorze.

Topiary kawy z kilkoma koronami

Aby stworzyć tak niezwykły topiary kawy własnymi rękami, sześć kulki piankowe. Muszą być owinięte w nici, których końce są przymocowane klejem. Na wierzchu wklejone ziarna kawy, płaską stroną do dołu. Podczas klejenia pozostaw niewielką przestrzeń do mocowania podpory.

Podwójnie drut aluminiowy Dzielimy się na kilka części, aby utworzyć rozgałęzioną koronę. Koniec jednego drutu jest podzielony na dwie części, dzięki czemu struktura staje się stabilna.

Pień jest zgięty, a dodatkowe gałęzie są ustalane za pomocą taśma malarska. Następnie wszystkie górne końce są podzielone na dwie części, gałęzie są wygięte.

Aby estetyczny bagażnik był estetyczny, najpierw nawijamy go taśmą malarską. Stworzy to zgrubienie poniżej, jak prawdziwe drzewo. Szorstki płaszcz jest nawinięty na wierzchu taśmy malarskiej sznurka.

Na końcach gałęzi natłuszczamy klejem, nakładamy kulki na kawę. W wybranej doniczce drzewo jest instalowane, a podstawa wlewana jest gipsem. Powierzchnia gipsu jest również dekorowana ziarnami kawy po wyschnięciu. Możesz wkleić kolejną warstwę kawy na koronę.

Najbardziej zrozumiałym procesem jest objaśnienie klasy master wideo dotyczącej tworzenia topiary kawy. Do korony brana jest piankowa kulka, którą zawija się w papier i nitkę. Z jednej strony tworzy otwór na bagażnik. Na powierzchni za pomocą przezroczystego kleju wklej ziarna kawy. W doniczce szczegóły pnia są ustalane za pomocą kompozycji gipsowej. Na tym pniu kładzie się piłkę, która jest wklejona z ziarnami. Ponadto dekorowana jest powierzchnia gipsu w doniczce. Aby to zrobić, jest również pokryte ziarnami kawy. W końcu wykończona jest gotowa topiary. Aby to zrobić, można wziąć różne wstążki i inne elementy dekoracyjne.

Wideo: topiary kawy w formie serca

Ta klasa krok po kroku na temat tworzenia topiary do kawy pokazuje, jak interesujące jest dekorowanie dość zwykłego pojemnika na kąkol. Jako taki pojemnik jest przyjmowany przezroczysty kubek szklany. Warkocze splatane, tkane z prostej, szorstkiej liny. Rezultatem jest teksturowany detal połączony z gładkim szkłem. Wewnątrz kubka znajduje się ciekły gips, w którym umieszcza się kaftan. Po utwardzeniu gipsu krawędzie kubka są dekorowane ziarnami kawy, a białe kamienie układane są na powierzchni. W rezultacie topiary w kształcie serca wygląda bardziej harmonijnie, dzięki ciekawie urządzone podstawy.

Zrób magnes topiary z kawy. Pomoże w tym mistrzowska klasa krok po kroku.

Do produkcji takiej marki topiary półprodukty z kartonu. Aby to zrobić, narysuj okrągłą koronę i garnek, a następnie wytnij je.

Zbieramy drzewo za pomocą drewna różdżka z lodów. Wkłada się pomiędzy dwa kawałki tektury i przykleja.

Uszczelnienie wory części kartonowe po obu stronach.

Z tyłu przyklejamy magnesy.

Z przodu przyklej ziarna kawy. Pierwszy rząd wzdłuż krawędzi jest przyklejony ziarnem płasko do dołu, a drugi rząd - płaską stroną do góry. Wypełnij środkiem ziarna, a następnie przyklej drugi rząd.

Zakończono dekorowanie topiary.

Aby stworzyć podstawę do tworzenia mistrzowskiej klasy "krok po kroku", nie jest konieczne stosowanie specjalnych komponentów. Można użyć oddziału i starych gazet.

Od gazety piłka jest zrobiona. Oddział Jest umazany klejem i włożony w niego. Gazety muszą być przyciśnięte bliżej niego.

Powierzchnia piłki jest rozmazana klej i opakowane wątek. Jest owinięty wokół kolejnej warstwy gazety, która jest również owinięta nitkami i posmarowana klejem. Procedurę powtarza się aż do uzyskania pożądanego rozmiaru.

Gotową koronę na bagażniku instaluje się w pojemniku z nadzieniem gipsowym. Gips Konieczne jest rozpuszczenie do konsystencji śmietany i wylanie w niezbędnej ilości. Tam, bagażnik jest instalowany i konserwowany tak dokładnie, jak to możliwe, aż gips utworzy się.

Wykonywanie dekoracyjnego drzewa kawowego własnymi rękami - lot fantazji z aromatem kawy

Wnętrze przestrzeni mieszkalnej, biurowej, a nawet podmiejskiej może urozmaicić i dodać do oryginalnych małych zdobionych drzew. Szeroki wybór jest prezentowany w wyspecjalizowanych sklepach, jednak można zaoszczędzić, wkładając niewielki wysiłek i wyobraźnię. Zastanów się, jak możesz zrobić drzewo kawowe własnymi rękami.

Proces twórczy nie wymaga dużych kosztów materiałowych, ale trzeba wykazać się starannością, cierpliwością, koncentracją i oczywiście kreatywnością.

Jak zrobić drzewko kawowe własnymi rękami ↑

Wymagane będą następujące materiały:

 1. Ziarna kawy. Nie ma potrzeby wybierania najdroższych odmian, ponieważ nie będą one wykorzystywane do konsumpcji. Głównym kryterium wyboru ziaren jest piękna, poprawna forma.
 2. Lekka kula z pianki. Można go kupić w sklepach specjalizujących się w sprzedaży elementów dekoracyjnych. Opcjonalnie możesz zrobić papier-mache. Piłka powinna być wystarczająco duża.
 3. Mniejsza kula. Może to być piłka, która służy do gry w tenisa stołowego.

Zastanówmy się, jak zrobić drzewo kawowe i zabrać się do pracy.

 1. Wybraną gałąź drzewa należy owinąć sznurkiem, najpierw przyklejając nić klejem PVA.
 2. Ciąg na gałęzi powinien dobrze wyschnąć. W tym momencie możesz zacząć przygotowywać piłki. Jeśli nie ma piłek z pianki, musisz wziąć piłkę tenisową i zrobić w niej dziurę. W tym celu używa się żelaznego pręta, szprychy lub szydła.
 3. Teraz włącz kolorowanie piłki. Aby nie zabrudzić pomalować rąk, użyj gąbki i clothespin (gąbka clothespin zaciśnięty, w wyniku, można pracować swobodnie farbą, trzymając tylko krawędzie wynalezionego urządzenia). Aby piłka nie zwróciła rąk, musi zostać "zasadzona" na ołówku.
 4. Sam proces barwienia.
 5. Gdy tylko gałązka i kulka są dobrze wysuszone, można je skleić (pożądane jest użycie kleju o wysokim stopniu wiązania).
 6. Ziarna kawy są dokładnie nasmarowane klejem i delikatnie przyczepione do kuli. Praca może zająć dużo czasu, ponieważ ziarno powinno być bardzo ciasno umieszczone względem siebie.
 7. Druga piłka jest również dekorowana.
 8. Gdy ziarno jest dobrze zamocowane na kulkach, drzewo można umieścić w doniczce. Pojemnik jest wstępnie ozdobiony sznurkiem lub innymi materiałami.
 9. Aby mieć pewność, że gałąź nie spadnie i nie spadnie, kamyki należy położyć na dnie doniczki. Warstwa kamieni na górze jest zagęszczana pianką z tworzywa sztucznego. Wierzchnia warstwa jest posmarowana klejem i pokryta drobnym ziarnem lub kolorowymi okruchami, zadem. Dzięki klejowi ta naturalna dekoracja może być łatwo zamocowana w doniczce i nie będzie mogła zasnąć.

Wideo: tworzymy drzewo własnymi rękami w domu ↑

Jak nadać drzewu unikalny ↑

Główne etapy tworzenia takiego elementu wystroju są podobne. Jednak mogą istnieć opcje, które sprawią, że drzewo kawowe topiary będzie małym arcydziełem.

Na przykład doniczkę do kwiatów można udekorować techniką decoupage, wybierając główny motyw kawowy. ręczniki papierowe, które mają być stosowane do przyklejania na powierzchni pojemnika powinna być z elementów symbolizujących kawa (rozproszone obraz ziaren kawy, z miseczkami dymu curling, zestawy do kawy, szlifierki ...).

Garnek będzie wyglądał oryginalnie w postaci filiżanki z kawą lub worka z ziarnami. Taka opcja jest możliwe, by spojrzeć na sprzedaży, ale łatwiej jest to zrobić samemu: należy „ubrać” pojemność w wory, krawat lub wstążka z plecionki oraz w regionie niemal odwiertu rozpraszać kilka ziaren kawy.

Filmowa opowieść o tworzeniu topiary własnymi rękami ↑

Tajemnice topiary sprawców mistrzów ↑

Dla bardziej stałe drzewa mocowania w puli może użyć specjalnego gips budowlany, Alabaster, które po rozcieńczeniu po prostu wlewa do pojemnika (po pewnym czasie, roztwór zamraża się dobrze i niezawodnie zabezpiecza wybranego pojemnika kawy topiary).

Podstawę topiary można układać cienką słomą, nitkami sizalowymi, suchą trawą, nasionami o różnych kształtach i kolorach. Istnieje wiele opcji.

Jeśli chodzi o piłkę, zamiast piłek tenisowych, można również użyć piłek dla małych dzieci o gładkiej powierzchni, ściśniętej folii, kulki nici.

Proces utrwalania ziaren kawy może być ulepszony. Bardzo dobrze sprawdzona specjalna broń, która jest wstępnie wypełniona klejem. Jest przeznaczony tylko do takich subtelnych prac w stylu ręcznie robionym.

W końcowym etapie, podczas ostatecznej dekoracji, możesz dołączyć motyle, ważki, sztuczne kwiaty wykonane z wielobarwnych wstążek, oryginalne aplikacje kwiatowe do "korony" drzewa.

Ciekawe rozwiązania można uzyskać, eksperymentując z kolorem i stylem.

Stworzenie drzewa kawowego to doskonała okazja, aby dać upust swojej wyobraźni. Dare!

Elegancki topiary kawy: piękny wystrój i przyjazna atmosfera

Pachnący topiari ziaren kawy zajmie miejsce honorowe we wnętrzu salonu lub kuchni. Jeśli chodzi o sklep lub biuro, taki wystrój można uznać za wręcz niezbędny Robienie czegoś pięknego własnymi rękami jest naturalną potrzebą dosłownie każdej kobiety. Nie był to jeden MC (master class), a nie jeden MC, który mógł sobie dać. Dla początkujących jednym z najbardziej płodnych tematów może być topiarii z kawy. Są to drzewa z pamiątkami wykonane z ziaren kawy, czasem z dodatkiem wstążek, proste w wykonaniu, ale bardzo piękne i pachnące. Po przejrzeniu galerii zdjęć zobaczysz, że z pewnością nie jest trudno zrobić taki cud własnymi rękami. Kompozycję można zawsze uzupełnić kwiatami, wstążkami, warkoczem, koralikami. A jeśli zdecydujesz się stworzyć drzewo z pieniędzmi, przydatny jest również dolar z pamiątkami, a czasem prawdziwy dolar.

Uczenie się jest lepsze na czymś prostym i uniwersalnym, tak więc kiedy masz zamiar skomplikowac produkt, instrukcja była dla ciebie jasna. Proste topiary z kawy - to prawie zawsze ta sama klasa mistrzowska, krok po kroku wyjaśniająca postęp prac.

Aby zrobić takie drzewo kawowe, będziesz potrzebować:

 • Bezpośrednio ziarna kawy;
 • Klej (najlepiej - pistolet do klejenia);
 • Oprzyj piłkę;
 • Wędka do bagażnika;
 • Gips lub alabaster;
 • Woda;
 • Farby, pędzel;
 • Serwetki papierowe;
 • Doniczka;
 • Wystrój jest według uznania.

Do dekorowania drzewa kawowego można używać wstążek, kwiatów, koralików, a nawet banknotów gotówkowych

MK zaczyna się od tego, że przygotowujesz podstawową piłkę. Cóż, jeśli już masz paczkę piankową i nie musisz tego robić specjalnie. Ale jeśli go nie ma, to weź gazetę, zrób jej bryłę, a następnie zawiąż ją nitkami, by zrobić piłkę.

Aby nie zawracać sobie głowy gazetami, możesz wziąć prostą małą kuleczkę - dość podstawową. Ale jeśli wziąłeś piłkę, to nie czekaj, wtedy ziarna przejmą klej bezpośrednio na gumie. Dlatego będziesz potrzebować papierowych serwetek, które gęsto wklejają piłkę. Pamiętaj o starym MC, ponieważ w dzieciństwie zrobili papier-mache, a więc zasada jest taka sama - klej, papier, wiele warstw i dobre suszenie.

Suszyć taką kulkę z serwetką około półtorej godziny. W tym czasie podnieś nasiona, z których zrobisz koronę drzewa kawowego.

Podstawę do topnika do kawy zaleca się pomalować na brązowo, ponieważ pomiędzy koralikami kawy koniecznie będą maleńkie szczeliny, które zepsują wygląd produktu

Jak zrobić kofeinę z kawy samodzielnie: instrukcje krok po kroku

Po wyschnięciu balonu należy go zamalować. Idealny kolor jest brązowy, pod ziarnami kawy. Trzeba to zrobić, aby cała historia nie wyglądała jak "hack-work" z powodu zdradliwych luk. Byłoby miło, gdyby farba była akrylowa.

Następnie klasa master obejmuje klejenie nasion.

Kawy z rękami krok po kroku:

 • Podstawa leży na kleju w dwóch warstwach. Przy okazji, o kleju. W szczególności nie filozofuj, zwykły klej PVA poradzi sobie z tym zadaniem. Klej krzemowy nie był używany przez dłuższy czas w ręcznym tworzeniu, a mocniejszy klej może spowodować, że proces ten stał się nieodwracalny. Dlatego klej PVA i punkt.
 • Podziel nasiona na dwie części. Te, które są gorsze i mniejsze, przejdą do niższej warstwy. A z najpiękniejszych musisz zrobić elegancką wierzchnią warstwę. Klej pistolet ściśle przyklej ziarna do siebie tak, że nie ma żadnych szczelin.
 • Kiedy korona jest już gotowa, możesz zrobić tułów. Owiń lufę satynową wstążką, najlepiej pastelowym odcieniem. Lub jasna czekolada lub złoty. Każdy MC zaleca swój bagażnik dekoracyjny. Spójrz na kilka zdjęć tego, co według ciebie jest bardziej interesujące, i skopiuj wystrój bagażnika.
 • Garnek można również ozdobić wstążką, Cóż, jeśli potrzebujesz bardziej skomplikowanej historii, możesz czerpać inspirację z tych samych zdjęć. Możesz nawet zrobić filiżankę z garnkiem na drzewo, dekorując wierzchnią warstwę w filiżance z nasionami, złote cekiny z monetami. Czasem w podstawie drzewa umieszcza się ten sam pamiątkowy dolar (i jest to możliwe, a nie pamiątkowe), co oznacza, że ​​jest to już drzewo pieniędzy. Bagażnik jest zainstalowany w gipsie lub alabastrze, w garnku.

Jak widać, topiary z kawy - to te same klasy mistrzowskie, jak w przypadku innych topiary, tylko korona jest wykonana z ziaren

Czasami łączy się ziarna i maki. Okazuje się to interesującą kombinacją, gdy ziarna kawy naśladują mak. Maki są wykonane z czerwonego sukna. I na zdjęciu, w rzeczywistości te topiary z kawy wyglądają bardzo przekonująco: jasne, piękne kwiaty i aromat kawy. A na samym dole takiego topiary można też umieścić tego samego dolara.

Topiary kawy z własnymi rękami (klasa master video)

Topiary kawy i sznurka, zdjęcie

Popularny jest także topiary sznurka i ziaren kawy. W tym przypadku ze sznurka trzeba zrobić kwiat, którego rdzeniem będą ziarna kawy.

Tekstura i kolorystyka sznurka są bardzo dobrze łączone z ziarnami kawy, więc styl kroju może być najbardziej zróżnicowany

MK do produkcji kwiatów ze sznurka:

 • Weź zwykłą tacę z tektury. Potrzebujesz wystających części, z których ma być podstawa kwiatu. Odetnij to wybrzuszenie, wykonaj zwijanie sznurka, dość mocno.
 • Sznurek jest najłatwiejszy do zamocowania na pistolecie termo. Odłóż "orzechy" na bok.
 • Następnie klasa mistrzowska obejmuje tworzenie kwiatów. Podziel pokrój na kawałki. Aby zrobić jeden kwiat, potrzebujesz pięciu dużych płatków i czterech małych. Płatki są połączone gorącym stopem. Następnie przykleja się je do podłoża, najpierw duże, a następnie małe.
 • Pośród płatków drugiego rzędu MC oferuje klejące ziarna kawy.
 • Kwiatek wkłada się do przygotowanej "nakrętki" i przywiera do korony. Luki są eliminowane poprzez utrwalanie ziaren kawy.

Topiary można projektować nie tylko w formie tradycyjnego drzewa

Nie jest to oczywiście jedyna klasa mistrzów topiary ze sznurka. Możesz to zrobić w inny sposób, a czasem po prostu splecisz pień drzewa sznurkiem. Na zdjęciu możesz śledzić inne opcje dekoracji. Nie zapomnij o tym samym symbolicznym dolarze na dole.

Topiary w formie serca z ziaren kawy (master klasy wideo)

Topiary wykonane z kawy i satynowych wstążek

Piękny ślubny topiary można stworzyć własnymi rękami z satynowych wstążek i ziaren kawy. Takie drzewo może mieć jedną koronę, czyli jeden kwiat wstążek. Ale częściej klasy mistrzowskie oferują cały kwiatostan, od trzech do dziesięciu kwiatów, które na przykład ozdobią stół weselny.

Jak zrobić kwiaty, zdecyduj sam, zobacz w galerii zdjęć, która opcja wydaje Ci się bardziej atrakcyjna.

Jeśli mówimy o mini MC, to kwiat jest bardzo prosty:

 • Rdzeniem rdzenia są duże ziarna kawy;
 • Płatki wstążek obramowują te ziarna;
 • Wszystko jest naprawione za pomocą pistoletu do klejenia;
 • Jako kulę ziemską możesz użyć małej kulki choinki (to "w tym przypadku" lubią "lekcje mistrzowskie na ten temat).

Kwiatek z wstążkami to nie jedyny pomysł na dekorowanie ślubnej kaftaniki

Możesz zbudować prosty kwiatek ze wstążek, lub możesz dołączyć ulotki z tego samego roku do podstawy kwiatu. Topiary ślubne to miękkie, miękkie kolory, więc będziesz potrzebował zestawu kremowych wstążek.

Popularny i taki oryginalny topiary jak kawowy dżentelmen. I możesz z łatwością zrobić to sam, ponieważ w rzeczywistości jest to to samo drzewo - tylko z uchwytami i kapeluszem. Uchwyty wykonane są z drutu, który jest wklejony przez papier-mache. Ten proces nie jest szybki, ale nic nie jest skomplikowane. Musisz zrobić to, aby dżentelmen mógł zgiąć rączki i palce.

Znakomicie, jeśli na głowie takiej kawy obywatel będzie elegancki cylinder, aw ręku kwiat. Spójrz na zdjęcie: opcje ich wystroju mogą się różnić. Kapelusz wykonany z tych samych wstążek lub kwiatek z wstążek. Interesująca jest klasa mistrzowska, która oferuje dolara za czapki i kwiaty.

Wykonywanie maków w postaci maków lub słoneczników nie może obejść się bez ziaren kawy

Dżentelmen rzeczywiście okazuje się bardziej reprezentatywny, jeśli na cylindrze jest ozdobiony dolarem, a nawet dolarem w dłoni w postaci kwiatu. Kwiat, nawiasem mówiąc, twórz własne ręce na wzór origami. Możesz znaleźć i wykonać zdjęcia, gdzie prezentowane są inne warianty kwiatów, na podstawie dolara lub innej waluty z pamiątkami.

Tak przy okazji, taki kawowy dżentelmen to doskonały prezent na wesele. I ten sam dolar, a raczej koperta z takimi rachunkami, tylko prawdziwa, takie drzewo może posiadać własne.

Topiary "wznoszący się kubek kawy" (wideo master class)

Topiary to piękny prezent, oryginalny znak uwagi dla tych, którzy kochają kawę i nie mogą się oprzeć wszystkiemu, co wiąże się z tym szlachetnym i pachnącym napojem. Udana praca i dobry los dla twojego drzewa, niech przyniesie szczęście!

Dodaj komentarz

10 + = 20