Nazwa kategorii

Stolik kawowy

Jak wybrać odpowiedni stolik kawowy

Stolik spełnia wiele funkcji. Może przechowywać książki i czasopisma, można na nim umieszczać żywność i napoje, a także używać go do gier planszowych. Może lubisz używać go jako podnóżka, a twoje dzieci lubią malować. Ponadto jest to centralny element wnętrza pokoju, którego trudno nie zauważyć, dlatego trzeba wybrać dobry stolik kawowy.

Przede wszystkim dlaczego potrzebujesz takiego mebla, lub czego nie ma w twoim pokoju, a następnie wybierz stół, który rozwiąże te problemy.

Przed zakupem należy sprawdzić obszar tabeli, to on utrzymać pokój, taśmę klejącą, aby mieć wyobrażenie o jego wielkości i jak współgra z otaczającymi meblami. Jeśli masz bardzo przestronny pokój i raczej duży stolik, można wizualnie zmniejszyć rozmiar tabeli, umieszczonym na stronach ławce, otomana, jak wykazano na tym zdjęciu. Gdy pomieszczenie jest zatłoczone, zawsze mogą naciskać, aby umożliwić odwiedzającym chodzić swobodnie po pokoju, ale takie miejsca w życiu codziennym służyć jako doskonałe połączenia wizualnego między sofie z jednej strony i krzesła z drugiej strony. Nie ograniczaj się do jednej otomana - włóż dwie.

Jeśli pokój ma dwie sofy lub inne duże elementy mebli tapicerowanych, duży stolik kawowy może wydawać się rozsądnym rozwiązaniem. Możesz jednak myśleć o kupowaniu dwóch identycznych stolików do kawy. Będą odwracały uwagę od dużych, niewygodnych sof i pozwalają swobodnie rozglądać się po pokoju.

Jeden z klasycznych rozmiarów stolików kawowych to 122x60 cm, więc warto o tym pamiętać, jeśli planujesz aranżować meble. Duży stolik kawowy z reguły jest dwa razy większy.

Stolik kawowy z podniesionymi bokami lub z małym rowkiem na krawędzi to doskonały wybór, jeśli często rozlewasz kawę lub jeśli twoje dzieci często używają tego stołu jako obiadu. Pasują również do osób, które często przyjmują gości i nie chcą martwić się plamami wina na dywanie.

Stolik nie powinien być niżej i nie powinien być wyżej niż meble tapicerowane wokół niego. Średnia wysokość tabeli. - 45 cm (chociaż znowu zależy od wysokości pozostałych mebli). Jeśli wybierzesz stół z wysokimi bokami, upewnij się, że krawędź listwy z powyższej tabeli nie stoi wokół krawędzi mebli tapicerowanych - w przeciwnym razie ryzykujemy ciągle wpadając szkło / kubek / szklankę z drinkiem na zderzakach, położyć je na stole podczas próby. Sensem stoliku umieścić napoje na nim, a nie wylewać je do niego.

Jeśli nie chcesz, stolik był w centrum uwagi, należy wybrać tabelę z góry szkła i wykończenia, w połączeniu z innymi dekoracji mebli w pokoju, tak jak w przykładzie na rysunku. Zatem uwaga zostanie podzielone równo między wszystkich części wnętrza, a nie zamieszka na jednej rzeczy.

Stoły szklane z metalową podstawą - kolejny sposób na stworzenie wrażenia otwartej, wolnej przestrzeni. Taki stół jest świetny, jeśli masz piękny dywan i nie chcesz go ukrywać przed oczami. Jednocześnie przygotuj się na to, że szklany stolik będzie często musiał zostać wyczyszczony.

Pamiętaj, że wszelkie powierzchnie szklane (jeśli nie są oprawione w ramkę) mają zielonkawy odcień na cięciu. Możesz zamówić stolik ze specjalnym szkłem, pozbawiony takiej cechy - ale będzie to kosztować więcej.

Z drugiej strony, może chcesz, aby wnętrze twojego pokoju było przytulniejsze (i potrzebujesz miejsca, w którym można przechowywać rzeczy). Umieść pod zwykłymi koszami stołowymi, walizkami, pudełkami - dzięki czemu możesz wypełnić puste miejsce.

Masywne blaty z reguły mają ostre kąty proste. Jeśli masz małe dzieci lub pokój jest mały, zwolnij miejsce wokół stołu, aby móc swobodnie poruszać się bez wpadania w ostre rogi.

Jeśli masz stół z tapicerką - wybierz jasną tapicerkę, która przyciągnie gości do stołu. Połóż tacę na stole, aby książki i inne rzeczy mogły być na niej umieszczone (i aby zmiękczyć zbyt jasny kolor tapicerki, jak na tym obrazku).

Zastanów się ostrożnie nad wyborem tapicerki, biorąc pod uwagę, że stół może służyć jako podstawa pod stopami. Specjalna tapicerka do mebli ogrodowych może być dość solidna i brudna. Spróbuj Nie używaj bielizny i tkanin o wysokiej zawartości wiskozy jako tapicerki.

Aby upewnić się, że wybrać odpowiedni tapicerki, tapicerki wziąć próbkę w sklepie i spróbuj go w domu, sprawdzić, jak radzi sobie z brudem, plamy wina, kawa i wszystko co, Twoim zdaniem, może zajmować stolik.

Niech stolik otomana z tapicerką kosztuje około 45 cm od sofy i / lub foteli, aby siedząc, można łatwo zmienić pozę bez dotykania stołu.

Jeśli chcesz kupić pikowaną otomanę, zwróć uwagę na wgniecenia w tapicerce - szczególnie jeśli zamierzasz używać stołu jako obiadu. Jeśli okruchy dostaną się do rowków, nie będą łatwe do czyszczenia.

Okrągłe stoliki do kawy zapewniają większą swobodę poruszania się po pomieszczeniu, zwłaszcza gdy wokół jest dużo miękkich mebli, tak jak w przykładzie na zdjęciu. Jeśli nie możesz się dodzwonić ze stolika do kawy, upewnij się, że w pokoju są inne powierzchnie służące do serwowania.

Zabytkowy stolik kawowy wniesie do wnętrza historię i stworzy własny. Upewnij się, że stół jest bezpieczny i że wszystkie elementy mocujące są bezpiecznie zablokowane. Jeśli chcesz przywrócić tabelę, zapytaj sprzedawcę, z jakiego materiału jest wykonana - to pomoże ci w pracy.

Jeszcze jedną rzeczą do rozważenia jest to, jak stół stanie na podłodze lub na dywanie i nie uszkodzi go. Rozszczepione drewniane nogi lub zardzewiała metalowa podstawa mogą uszkodzić lub zabrudzić podłogę. Często dolna część stołów, sprzedawanych w sklepach z używanymi rzeczami, pozostaje nieodbudowana. Zwróć na to uwagę przed zakupem.

Drewniane stoły rzeźbiarskie mają wyjątkową osobowość i nadają wnętrzu pomieszczenia, w którym jest dużo miękkich mebli, ciepło naturalnych motywów. Specjalna powłoka hydrofobowa i oczywiście podstawka do naczyń pomoże chronić powierzchnię stołu przed uszkodzeniem.

Czasami stolik o nietypowej wysokości lub szerokości jest dokładnie tym, czego brakuje w Twoim wnętrzu. W przypadku pokazanym na zdjęciu bardzo niski stół tworzy wyraźną poziomą płaszczyznę na pierwszym planie, zacieniając w tle długą poziomą linię kredensky gabinetu. Wyższy stół nie pozwoliłby, aby kredensu było rozpatrywane w tle i byłby w konflikcie z nim. Różna wysokość mebli sprawia, że ​​wnętrze jest bardziej interesujące.

Najlepsza zasada, którą należy zastosować przy zakupie stolika do kawy: upewnij się, że ten stół nie tylko pasuje do twoich gustów estetycznych, ale także harmonijnie pasuje do Twojego wnętrza.

 • Kategoria
 • Projektowanie wnętrz
 • 134309
 • 1
 • Kategoria
 • Projektowanie wnętrz
 • 150695
 • 1
 • Kategoria
 • Projektowanie wnętrz
 • 126814
 • 1

© 2011-2018 We Are Art to nowości związane z designem, sztuką, architekturą. Interesująca osoba. Zdjęcia. Wykorzystanie materiałów z naszej sztuki jest dozwolone tylko za uprzednią zgodą właścicieli praw autorskich. Wszelkie prawa do zdjęć i tekstów należą do ich autorów. Witryna może zawierać treści, które nie są przeznaczone dla osób poniżej 16 roku życia.

Stolik kawowy

Do wyboru nowoczesnego stolika kawowego, bardzo popularnego mebla, należy podchodzić ostrożnie i starannie, ponieważ bardzo często jest to centralna część wnętrza, wszystkie meble znajdują się wokół niego. Takie stoły mogą być wykonane z dowolnych materiałów, mają różne rozmiary i kształty, a ich zakres kolorów jest nieskończenie różnorodny.

Częściej kawa to małe, dyskretne, piękne stoliki, niosące ze sobą ładunek funkcjonalny i promujące kreację przytulności w lokalu.

Stolik jest bardzo ważnym atrybutem każdego pomieszczenia, w oparciu o potrzeby mieszkańców, ale większość z nich znajduje się w salonie, gdzie można usiąść przed telewizorem z przyjaciółmi przy filiżance kawy, ale można mieć małe przyjęcie.

Jednak najbardziej popularne i popularne są stoły do ​​kawy wykonane z drewna, Wynika to z faktu, że materiał ten można łatwo połączyć z dowolnym rozwiązaniem wnętrza i stylu, jest to klasyka. Szczególnie harmonijnie pasuje taki stół do pokoju, w którym podłoga jest parkietem lub z laminatu.

Jeśli ładunek na stoliku do kawy jest mały, może być zalecany opcja ze szklanym blatem - Daje lekkość i elegancję, jednocześnie nadaje się do każdego wnętrza. Z reguły takie modele są wyposażone w dodatkowe półki powielające, świetnie nadają się do ustawiania na nich różnych napojów. Szkło w tym samym czasie może być przezroczyste, matowe lub kolorowe, łatwo się nim opiekować, nie pozostawia plam z rozlanej cieczy, tłuszczu czy słodyczy.

Przyciągnij swoim oryginalnym wyglądem Stoliki kawowe rattanowe, są lekkie i trwałe, wykonane za pomocą technik tkackich, często mają okrągły kształt, ale mogą być niestandardowe.

Takie stoły są niezbędne w wiejskim domu w altanie, na balkonie, tarasie. Te stoliki z naturalnego materiału są bardzo popularne nie tylko ze względu na wygląd, ale również ze względu na cenę, tkane meble z rattanu są tańsze niż na przykład z naturalnego drewna.

Projektant stolików kawowych, najczęściej są dziełem sztuki, ekskluzywnymi modelami wykonanymi na zamówienie, akcentującymi uwagę, w nich najważniejszą rzeczą jest estetyka, ich funkcjonalność wychodzi na dalszy plan.

Taki mebel jak stolik kawowy, na pierwszy rzut oka, może wydawać się nieistotny, ale w rzeczywistości jest w stanie radykalnie zmienić wnętrze pomieszczenia, wpływając na nie bardziej niż na pozostałe, nawet drogie meble. Potrafi wykonać ostatni, bardzo ważny skok w projekcie i może złamać harmonijny obraz, a nowoczesne modele są tak niesamowite, że należy je wybierać z wielką ostrożnością i ostrożnością.

Przynieś odmianę, pozbądź się monotonii oryginalne nowoczesne stoliki do kawy, z reguły mają dziwaczny kształt, asymetryczne, nieregularne kontury, ponieważ proste okrągłe modele wydają się już nieco nudne.

Mogą być wykonane z niekonwencjonalnego materiału, na przykład ze skóry, z ciętego drewna, możliwe jest również inne połączenie materiałów, czasem najbardziej nieoczekiwane. Taki stół służy przede wszystkim jako ozdoba, wymagająca bardzo ostrożnej postawy.

Nowoczesne osiągnięcia technologiczne i projektowe pozwoliły na urozmaicenie modeli stolików do kawy i ich wykonanie składany. Ten mebel może być używany jako stacjonarny do regularnego picia herbaty, ale można łatwo zabrać ją ze sobą do kraju, przyrodzie, turysta, aby wykonać na pojeździe.

Również nowoczesne stoliki mogą być włączone kółka, to daje im łatwość manewrowania, można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce, a także, jeśli to konieczne, przenosić do innego pokoju.

Kopiowanie informacji jest dozwolone tylko z bezpośrednim i indeksowanym odnośnikiem do źródła

Stoliki do kawy we wnętrzu

Stolik wydaje się być "przybyszem" z innej epoki, niezmiennym atrybutem luksusu i dobrobytu. Rzeczywiście, w pewnym sensie tak jest, ponieważ pierwszy stolik do kawy został wykonany przez brytyjskiego Edwarda Williama Godwina w odległym 1868 roku, a szczyt popularności tego burżuazyjnego wnętrza przypada na XIX wiek.

Istnieją co najmniej trzy wersje pochodzenia stolika do kawy. Według pierwszej wersji podobne meble były używane w Imperium Osmańskim i służyły do ​​ceremonii parzenia herbaty w ogrodzie. Zgodnie z drugą wersją "dziadka" stolika do kawy był tak zwanym rozkładanym stolikiem - drewnianą konsolą, która została umieszczona za plecami sofy i służyła jako pomocnicza powierzchnia w salonie. Według trzeciej wersji, a ona, naszym zdaniem, wydaje się najbardziej prawdopodobna, stworzenie stołu kawowego Pana Godwina zainspirowało kulturę japońską. W latach 60-80-tych. w XIX wieku istniała ogólna fascynacja Wschodem i wszystko to połączone, w taki czy inny sposób.

Głównym kierunkiem, w którym działała myśl Godwina, było oczywiście pragnienie uczynienia picia herbaty wygodniejszym. Wykonany z drewna stolik kawowy z tamtych czasów miał znaczną (około 70 cm!) Wysokość i był na poziomie sof. Projektant zdał sobie sprawę, że na wygodne przyjęcie z herbatą blat powinien znajdować się pod płaszczyzną siedzenia i dokonać pewnych zmian w projekcie stolika do kawy. Zwycięska procesja tego stylowego i funkcjonalnego mebla zaczęła się, a na początku stulecia kilka próbek było dostępnych w prawie każdym sklepie wewnętrznym.

Oryginalny stolik kawowy, wykonany z drewna drift ze szklanym blatem.

Oryginalny stolik kawowy, wykonany z drewna drift ze szklanym blatem.

Stolik kawowy można wybrać dla każdego stylu wnętrza. Najważniejsze to zachować równowagę.

Stolik kawowy można wybrać dla każdego stylu wnętrza. Najważniejsze to zachować równowagę.

Stolik kawowy z początku XIX wieku w klasycznym wnętrzu.

Stolik kawowy z początku XIX wieku w klasycznym wnętrzu.

Metalowy stolik kawowy doskonale uzupełnia efektowne wnętrze nowoczesnego salonu.

Metalowy stolik kawowy doskonale uzupełnia efektowne wnętrze nowoczesnego salonu.

Metalowy stół ze szklanym blatem we wnętrzu salonu Królowej Śniegu.

Metalowy stół ze szklanym blatem we wnętrzu salonu Królowej Śniegu.

We wnętrzu prezentowanym na zdjęciu stolik kawowy służy jako centrum kompozycji.

We wnętrzu prezentowanym na zdjęciu stolik kawowy służy jako centrum kompozycji.

W przestronnych pokojach, stoliki o kwadratowym i prostokątnym kształcie są bardzo organicznie wyglądające.

W przestronnych pokojach, stoliki o kwadratowym i prostokątnym kształcie są bardzo organicznie wyglądające.

Oto prosty stolik do salonu, który możesz zrobić sam.

Oto prosty stolik do salonu, który możesz zrobić sam.

Jako stolik do kawy używa się czasami najbardziej nieoczekiwanych rzeczy: pnia babci, stara walizka, wiklinowy kosz.

Jako stolik do kawy używa się czasami najbardziej nieoczekiwanych rzeczy: pnia babci, stara walizka, wiklinowy kosz.

Stolik do kawy w stylu vintage we wnętrzu salonu.

Stolik do kawy w stylu vintage we wnętrzu salonu.

Największa popularność stolików w Rosji ma miejsce w 19-20 wieku. W czasach Związku Radzieckiego popyt na nie znacznie się zmniejszył. Jest to zrozumiałe, ponieważ stoły we wnętrzu były postrzegane jako symbol epoki burżuazyjnej. Jednak nigdy nie można było całkowicie pozbyć się tego mebla. Stoliki po prostu zmieniły nazwę na czasopisma i zachowały swoje miejsce we wnętrzu.

Stoliki kawowe w wystroju wnętrz

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz stoliki kawowe są często wykorzystywane jako tzw. Centrum kompozycji. Projektanci z wielką przyjemnością zajmują się opracowywaniem oryginalnych modeli stolików do kawy. Dlatego dzisiaj istnieją one w dużej liczbie. Różni się jednak wyglądem, formą, materiałem, rozmiarem, stolikami kawowymi, nie tracą jednak znaczenia i harmonijnie pasują do niemal każdego wnętrza.

Najbardziej powszechne materiały szkła, drewna, metalu, skóry, kamień (naturalne i sztuczne) do wytwarzania stoliki, tworzywo sztuczne, i połączenia tych materiałów. Na przykład podstawa może być wykonana z metalu lub drewna, a blat stołu - ze szkła. Ogólnie kombinacje mogą być różne. W formie stoły we wnętrzu są kwadratowe, prostokątne, owalne. Mogą być sparowane i pojedyncze, wysokie i niskie.

W salonie utrzymanym w nowoczesnym stylu stolik kawowy z naturalnego kamienia będzie wyglądał bardzo harmonijnie. Ponadto naturalne odcienie są zawsze modne.

W salonie utrzymanym w nowoczesnym stylu stolik kawowy z naturalnego kamienia będzie wyglądał bardzo harmonijnie. Ponadto naturalne odcienie są zawsze modne.

Stoliki kawowe wykonane z części pnia drzewa znajdują się obecnie na szczycie ich popularności i są po prostu niezbędne do stworzenia wnętrza w stylu ekologicznym.

Stoliki kawowe wykonane z części pnia drzewa znajdują się obecnie na szczycie ich popularności i są po prostu niezbędne do stworzenia wnętrza w stylu ekologicznym.

Jeśli masz już ulubiony stolik kawowy, ale uważasz, że zmiany we wnętrzu są po prostu konieczne, nie wyrzucaj go, ale po prostu. odmalowuje się w innym kolorze, bardziej nadaje się do nowego środowiska.

Jeśli masz już ulubiony stolik kawowy, ale uważasz, że zmiany we wnętrzu są po prostu konieczne, nie wyrzucaj go, ale po prostu. odmalowuje się w innym kolorze, bardziej nadaje się do nowego środowiska.

Taki stolik kawowy może z łatwością zastąpić stolik nocny, ponieważ może pomieścić twoje ulubione książki i lampkę stołową - wszystko, czego potrzebujesz, na wyciągniętej dłoni.

Taki stolik kawowy może z łatwością zastąpić stolik nocny, ponieważ może pomieścić twoje ulubione książki i lampkę stołową - wszystko, czego potrzebujesz, na wyciągniętej dłoni.

Dla tych, którzy bardzo często zmieniają wystrój wnętrza domu i uwielbiają zmiany, stolik kawowy składający się z kilku części, które można swobodnie przesuwać i używać jako oddzielnych elementów, może zrobić wszystko, co w naszej mocy.

Dla tych, którzy bardzo często zmieniają wystrój wnętrza domu i uwielbiają zmiany, stolik kawowy składający się z kilku części, które można swobodnie przesuwać i używać jako oddzielnych elementów, może zrobić wszystko, co w naszej mocy.

Stylizuj swój salon do swojej ulubionej kawiarni! Aby to zrobić, wystarczy wybrać stolik nieco wyższy niż zwykle.

Stylizuj swój salon do swojej ulubionej kawiarni! Aby to zrobić, wystarczy wybrać stolik nieco wyższy niż zwykle.

Taki niski stolik doskonale uzupełnia jasny salon i nie obciąża przestrzeni.

Taki niski stolik doskonale uzupełnia jasny salon i nie obciąża przestrzeni.

Aby uczynić stolik bardziej przytulnym i "domowym", można go pokryć miękkim materiałem. Jeśli potrzebujesz twardej powierzchni (do tej samej filiżanki kawy lub dzbanka do kawy), zawsze możesz skorzystać z tacy!

Aby uczynić stolik bardziej przytulnym i "domowym", można go pokryć miękkim materiałem. Jeśli potrzebujesz twardej powierzchni (do tej samej filiżanki kawy lub dzbanka do kawy), zawsze możesz skorzystać z tacy!

Taki oryginalny stolik kawowy z drewna idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze salonu.

Taki oryginalny stolik kawowy z drewna idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze salonu.

Szklany stolik kawowy doskonale pasuje zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wystroju wnętrza.

Szklany stolik kawowy doskonale pasuje zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wystroju wnętrza.

Nie wiesz, co zrobić z bagażnikiem starej babci lub walizką? Po prostu nie wyrzucaj tego skarbu, ponieważ może to zrobić doskonały stolik kawowy!

Nie wiesz, co zrobić z bagażnikiem starej babci lub walizką? Po prostu nie wyrzucaj tego skarbu, ponieważ może to zrobić doskonały stolik kawowy!

Prezentowany na zdjęciu malowany stolik kawowy doskonale nadaje się do tworzenia tradycyjnych stylów. I nie bój się eksperymentować z kolorem!

Prezentowany na zdjęciu malowany stolik kawowy doskonale nadaje się do tworzenia tradycyjnych stylów. I nie bój się eksperymentować z kolorem!

W pomieszczeniach, w których stolik do kawy jest często używany, musi mieć określony kształt i rozmiar. Ale nawet tam, gdzie rola tego mebla jest ściśle dekoracyjna, nie warto też spieszyć się z jego wyborem. Musisz wybrać stół, który Ci się spodoba i dopasować do swojego wnętrza.

Tak więc, w pomieszczeniach utrzymanych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym lub high-tech, najlepiej wybrać szklany stolik kawowy. Nie tylko sprawi, że pomieszczenie będzie przestronniejsze i bardziej przestronne, ale także nada jej elegancji i wytworności. Jeśli pokój nie jest duży, stół musi mieć owalny lub okrągły kształt. Natomiast w przestronnym salonie najlepiej wyglądają kwadratowe i prostokątne modele.

Patrząc na stolik ze szkła, wydaje się, że jest bardzo kruchy i niewiarygodny. Jednak tak nie jest, a szklane stoły są bardzo stabilne i trwałe. Ponadto są wygodne do czyszczenia.

W przypadku klasycznego wnętrza, doskonałym wyborem będą drewniane stoliki do kawy. Będą nie tylko podkreślać rygoryzm i spokój klasyków, ale będą ci wiernie służyć przez dziesięciolecia. Najważniejsze jest zapewnienie im właściwej opieki.

Stolik kawowy. Jak często nie doceniamy wartości tego mebla we wnętrzu domu! I na próżno, bo dzięki jego pomocy możesz stworzyć przytulny i wygodny projekt przy minimalnych kosztach.

Stolik kawowy. Jak często nie doceniamy wartości tego mebla we wnętrzu domu! I na próżno, bo dzięki jego pomocy możesz stworzyć przytulny i wygodny projekt przy minimalnych kosztach.

Tutaj możesz zrobić niezwykły stolik kawowy własnymi rękami i umieścić go w salonie lub sypialni - świeży, niecodzienny, modny!

Tutaj możesz zrobić taki niezwykły stolik kawowy własnymi rękami i umieścić go w salonie lub sypialni - świeży, niecodzienny, modny!

Nawet jeśli wolisz kawę, na stolik do kawy, na pewno masz spotkanie. Książki, płyty CD, laptopy - nigdy nie wiesz, co możesz tutaj umieścić!

Nawet jeśli wolisz kawę, na stolik do kawy, na pewno masz spotkanie. Książki, płyty CD, laptopy - nigdy nie wiesz, co możesz tutaj umieścić!

Taki stolik kawowy będzie harmonijnie wyglądał w nietuzinkowej atmosferze klasycznego, zabytkowego, kolonialnego lub wiejskiego wnętrza.

Taki stolik kawowy będzie harmonijnie wyglądał w nietuzinkowej atmosferze klasycznego, zabytkowego, kolonialnego lub wiejskiego wnętrza.

Każde wnętrze ma swój własny stolik kawowy. Ale, być może, najkorzystniejsze są tabele kofenye, które pierwotnie miały zupełnie inny cel.

Każde wnętrze ma swój własny stolik kawowy. Ale, być może, najkorzystniejsze są tabele kofenye, które pierwotnie miały zupełnie inny cel.

Tutaj panuje bardzo silny nastrój. Jak mówią, meble z wikliny były i będą poza czasem, wiklinowe stoły do ​​kawy nie będą wyjątkiem.

Tutaj panuje bardzo silny nastrój. Jak mówią, meble z wikliny były i będą poza czasem, wiklinowe stoły do ​​kawy nie będą wyjątkiem.

Często funkcję stołu kawowego we wnętrzu odgrywa niski bankiet ze stabilną poduszką od góry.

Często funkcję stołu kawowego we wnętrzu odgrywa niski bankiet ze stabilną poduszką od góry.

Bardzo popularne są nie tylko wiklinowe stoliki kawowe, ale także pufy-ławy, o dość płaskiej powierzchni i wysokości.

Bardzo popularne są nie tylko wiklinowe stoliki kawowe, ale także pufy-ławy, o dość płaskiej powierzchni i wysokości.

Jeśli Twoje plany wykorzystują bankiet jako stolik do kawy, upewnij się, że jego górna część jest dość płaska i stabilna. Możesz więc dołączyć tę tacę do stołu bankietowego. Świetna opcja plus minimalne koszty!

Jeśli Twoje plany wykorzystują bankiet jako stolik do kawy, upewnij się, że jego górna część jest dość płaska i stabilna. Możesz więc dołączyć tę tacę do stołu bankietowego. Świetna opcja plus minimalne koszty!

Bardzo wielu projektantów wnętrz stosuje tak zwaną zasadę parowania w swoich projektach. Stoliki kawowe nie są wyjątkiem.

Bardzo wielu projektantów wnętrz stosuje tak zwaną zasadę parowania w swoich projektach. Stoliki kawowe nie są wyjątkiem.

W przypadku małych salonów lepiej wybrać sparowane stoliki kawowe o niewielkich rozmiarach. Cóż, jeśli można je zepchnąć pod siebie.

W przypadku małych salonów lepiej wybrać sparowane stoliki kawowe o niewielkich rozmiarach. Cóż, jeśli można je zepchnąć pod siebie.

Bardzo ciekawy model stolika kawowego, w którym zestaw zawiera nie dwa, ale trzy stoły. w stanie zmontowanym taki stół nie zajmuje dużo miejsca, w zdemontowanym przypomina drabinę.

Bardzo ciekawy model stolika kawowego, w którym zestaw zawiera nie dwa, ale trzy stoły. w stanie zmontowanym taki stół nie zajmuje dużo miejsca, w zdemontowanym przypomina drabinę.

Sparowane stoliki kawowe będą doskonałą alternatywą dla stołu, gdy potrzebujesz obszernej powierzchni całkowitej.

Sparowane stoliki kawowe będą doskonałą alternatywą dla stołu, gdy potrzebujesz obszernej powierzchni całkowitej.

Zazwyczaj sparowane stoliki są parą dwóch identycznych tabel lub tabel z jednej kolekcji, które mogą różnić się wysokością, szerokością i czasami kształtem.

Zazwyczaj sparowane stoliki są parą dwóch identycznych tabel lub tabel z jednej kolekcji, które mogą różnić się wysokością, szerokością i czasami kształtem.

Niskie stoliki do kawy - to nowy trend w modzie, który pojawił się w wystroju wnętrza, dzięki fascynacji japońskim stylem.

Niskie stoliki do kawy - to nowy trend w modzie, który pojawił się w wystroju wnętrza, dzięki fascynacji japońskim stylem.

Jeśli pokój dzienny ma wystarczający rozmiar, możesz użyć sparowanych niskich stolików.

Jeśli pokój dzienny ma wystarczający rozmiar, możesz użyć sparowanych niskich stolików.

Główną cechą nowego trendu (chodzi o niskie stoliki do kawy) jest wysokość stołu. Powinien być 15-30 cm poniżej klasycznego.

Główną cechą nowego trendu (chodzi o niskie stoliki do kawy) jest wysokość stołu. Powinien być 15-30 cm poniżej klasycznego.

Nogi niskich modeli stolików mogą być równe lub całkowicie nieobecne.

Nogi niskich modeli stolików mogą być równe lub całkowicie nieobecne.

Niskie stoły w aranżacji wnętrz mają z reguły odpowiedni kształt i ostre narożniki.

Niskie stoły w aranżacji wnętrz mają z reguły odpowiedni kształt i ostre narożniki.

Drewniane stoły mogą mieć bardzo interesujący design i dekorację. Co to będzie - malowanie, rzeźbienie, lakierowanie, używanie elementów z metalu, intarsje - zależy tylko od Twojego gustu.

Nawiasem mówiąc, drewniane stoły są mile widziane nie tylko w klasycznym wnętrzu. Wykorzystuje się je również do tworzenia wnętrz etnograficznych, a także do dekoracji pomieszczeń, utrzymanych w stylu skandynawskim i ekologicznym. Jednocześnie, w zależności od sytuacji, można wybrać zarówno model supernowoczesny, jak i antyczny.

Jak zrobić oryginalny stolik do wnętrza salonu własnymi rękami - wideo

1 opinia na temat "Stoliki kawowe we wnętrzu"

Nie wiem jak ktokolwiek, ale mój stolik stał się mobilnym stolikiem nocnym) Kiedy zobaczyłem go na Nabrzeżu Pesochnaya, 40 myślałem, że przyjadą moi przyjaciele i położyłabym przyjemność na stole. A w rzeczywistości są książki i kwiat. Ale oczywiście ważna część wnętrza - bez niego nie wiem nawet, ile to by kosztowało.

Największa baza pomysłów na aranżację wnętrz z całego świata. Każdy może uzyskać inspirację.

Dodaj komentarz

64 + = 74