Nazwa kategorii

Kalkulator bloków piankowych

Kalkulator bloków piankowych

Kalkulator kosztów domu z bloczków piankowych

Wymiary bloków są standardowe 60x30x20 (cm)

Całkowita długość wszystkich ścian (obwód), m:

Średnia wysokość ścian, cm:

Grubość ściany, cm:

Przybliżona grubość zaprawy w murze, mm:

Szerokość drzwi, cm:

Wysokość drzwi, cm:

Aby nie dopuścić do dodatkowych wydatków podczas budowy, konieczne jest prawidłowe obliczenie ilości materiału. Wprowadź dane, a kalkulator sam obliczy wszystko - liczbę i koszt bloków pianki. Prosty interfejs kalkulatora zawiera komórki do wprowadzania informacji i wyraźne zalecenia dla każdego pola. Wprowadź dane, aby obliczyć objętość betonu pianowego, cenę i wagę.

Jak obliczyć ilość bloku piany na kalkulatorze

Oblicz koszt bloków pianki za pomocą uniwersalnego kalkulatora. Dla poprawnych obliczeń podaj wymiary budynku i wartości liczbowe dla bloków piankowych: cena za metr sześcienny i wielkość bloku.

Wprowadź dane w komórkach kalkulatora:

  1. Obwód ścian przyszłego budynku.
  2. Średnia wysokość i grubość ściany.
  3. Grubość muru i zaprawy.
  4. Liczba, szerokość i wysokość otworów drzwiowych i okiennych.

Program, z którym wytworzony obliczenie bloku piankowego - kalkulator - pobraniu baz standardowych bloków wielkości, grubości i wysokości, grubość roztworu w murze. Wybierz materiał tylko wtedy, gdy pewna liczba niezawodnych specjalistów. Zalecane bloki piankowe, których cena i charakterystyka będą idealne dla Twojej konstrukcji, znacznie zaoszczędzą na budowie Twojego domu.

Każdy materiał budowlany ma swoją własną charakterystykę. Zgodnie z normami przyjętymi w Rosji, wzniesiona konstrukcja może zostać zaakceptowana do działania tylko wtedy, gdy spełnia dobrze zdefiniowane normy SNIP. Dla każdej strefy klimatycznej i regionu wymagania są różne. Specjaliści z naszej firmy pomogą Ci wybrać bloki piankowe, których ceny i jakość odpowiadają zadaniom konstrukcyjnym.

My - producenci pianobetonu i nie ceny wiatrów: koszt pianobetonu z 2700 rubli / metr sześcienny. Jednak ostateczna cena zależy od ilości piany, która jest niezbędna do budowy domu.

Więc sam kalkulujesz cenę materiałów budowlanych. Kalkulator bloków piankowych wyświetli liczbę bloków i dokładny koszt całego zestawu tylko wtedy, gdy zostanie wprowadzona do niego poprawna informacja. Dlatego naszą radą jest powierzenie specjaliście kalkulacji z wyczerpującymi cenami ostatecznymi.

Zadzwoń do nas telefonicznie: (3412) 77-41-21, a nasi menedżerowie udzielą ci bezpłatnej porady lub przyjdą do naszego biura i upewnią się o jakości naszych bloków piankowych

426000 Izhevsk, ul.Udmurtskaya 304 biuro 505 TC Aurora Park

Kalkulator online do obliczania ilości bloku piankowego

Jednostki miary to milimetry. Długość bloku

Informacje na temat celu kalkulatora

Bloki pianki kalkulatora online jest przeznaczony do obliczania liczby i parametrów bloków z betonu piankowego do budowy ścian budynków mieszkalnych i lokali niemieszkalnych, a także innych obiektów, z uwzględnieniem szczytów, otworów okiennych i drzwiowych. Obliczenie liczby powiązanych materiałów, takich jak ilość zaprawy cementowo-piaskowej, siatki murarskie i koszt materiałów.

Bloki z pianobetonu są jednym z rodzajów betonu komórkowego, który oprócz wody, cementu i piasku zawiera chemiczny środek spieniający. Dzięki środkowi pianotwórczemu ten materiał jest lekki i ma wystarczającą wytrzymałość, aby wytrzymać obciążenia zewnętrzne. Struktura betonu, a także bloków gazowych, jest komórkowa, zawiera wiele zamkniętych porów powietrznych, które są równomiernie rozmieszczone w całej objętości.

Phenobeton jest dość popularnym materiałem budowlanym i jest stosowany we wszystkich głównych typach konstrukcji, takich jak:

  1. Blokuj budowanie ścian
  2. Wypełnienie monolityczne
  3. Użyj jako materiał termoizolacyjny i dźwiękoszczelny

Siła takiego betonu zależy od jego gęstości, im wyższa gęstość, tym wyższa siła. Ale ta zasada działa tylko wtedy, gdy wszystkie zasady są przestrzegane w procesie produkcyjnym. Jakość materiału zależy od rodzaju produkcji. Proces produkcyjny jest dość prosty, ponieważ materiał ten zyskał dużą popularność i popularność nawet w małych osadach. Ale w tym przypadku był to duży minus, ponieważ możliwość produkcji w warunkach "garażu", najgorszy wpływ ma na jakość.

W dużych przedsiębiorstwach stosowane są specjalne generatory piany i wysokociśnieniowe komory autoklawowe, w których piankowy beton gromadzi swoją wytrzymałość, przy zachowaniu równomiernego rozprowadzania porów powietrza w całej objętości. Niestety, wiele małych firm produkuje bloki piankowe bez takich kamer, a także zaniedbuje wiele innych zasad (nie dokładne obliczenia surowców, niewielka ilość cementu, tanie środki porotwórcze, zakłócenie reżimów suszenia, domowe wyposażenie). W związku z tym powstały beton ma wyraźnie nierównomierną gęstość, z powodu niezgodności z przyjętymi normami i deklarowanymi właściwościami. Z biegiem czasu, takie piankowe bloki dają pęknięcia o różnych rozmiarach, są rozwarstwione i rozdrobnione.

Ta sama wytrzymałość pianobetonu ze względu na swoją porowatą strukturę jest raczej niewielka w porównaniu ze zwykłym betonem. W związku z tym użycie tego materiału jest możliwe tylko w ścianach, które nie przenoszą znaczących obciążeń. A także obowiązkową obecność pasów wzmacniających nad górnymi rzędami, nawet z drewnianymi sufitami.

Mimo to pianobeton ma wiele znaczących zalet w porównaniu z wieloma innymi rodzajami ciężkiego betonu:

  • Niska przewodność cieplna - ale pod warunkiem stanu suchego.
  • Niska waga objętościowa - znaczne obniżenie kosztów pracy, a także możliwość zastosowania bardziej uproszczonych fundamentów.
  • Łatwość obróbki - nie ma potrzeby stosowania specjalnego sprzętu do piłowania i wiercenia.

Poniżej znajduje się pełna lista wykonanych obliczeń wraz z krótkim opisem każdej pozycji. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, możesz skontaktować się z nami, korzystając z informacji podanych w odpowiednim bloku.

Kalkulator bloku piankowego. Obliczanie bloku piankowego na ścianach, przegrodach.

Kalkulator pomoże ci obliczyć wymaganą objętość bloków piankowych do wznoszenia ścian domu lub ścianek działowych w mieszkaniu

Budowa domu lub naprawa procesu jest często czasochłonna i co najmniej trochę uproszczona przez specjalne kalkulatory. Takie programy, a nawet proste strony internetowe pomogą ci dowiedzieć się, ile określonych materiałów, podstawowych lub wykończeniowych, może być potrzebnych do pracy, biorąc pod uwagę ważne parametry. W końcu nikt nie chce problemów z niedoborami, na przykład bloków lub półpasiec. Z drugiej strony, zakup "towaru" ma także swoje wady: co, jeśli nie ma gdzie przechowywać salda lub nie będzie można go zwrócić? Aby uniknąć niepotrzebnych problemów, można użyć kalkulatora.

Na przykład, nasza strona ma kalkulatora, aby obliczyć liczbę bloczków betonowych, zaprawy murarskiej na ścianach, talerze pazogrebniowa GWP i innych, ale teraz będziemy patrzeć na to jako pierwszy. Ten kalkulator pomoże Ci obliczyć liczbę bloków pianki potrzebnych do budowy ścian w domu lub partycji w mieszkaniu.

Zasada obliczeń jest dla ciebie całkowicie uproszczona: wystarczy wprowadzić kilka parametrów i kliknąć przycisk "Oblicz", program zrobi wszystko sam.

Parametry, które należy wiedzieć: rozmiar bloku (szerokość, długość i wysokość), całkowita długość ściany m, średnia wysokość ściany w metrach, a całkowita powierzchnia otworów okiennych i drzwiowych w metrach kwadratowych. Po naciśnięciu przycisku obliczyć program daje więcej niż jeden wynik, i szczegółową odpowiedź, gdzie będą się uczyć i liczbę bloków (w metrach i jednostkach sześciennych), a liczba bloków jest wielokrotnością paleta (w tych samych jednostkach miary), a liczba klocków paletowych oraz liczba samych palet.

Kalkulator do obliczania ilości bloków pianki pomoże Ci zaoszczędzić czas na ręcznych obliczeń i zapewniają dokładne wyniki, pozwoli poznać dokładnej liczby wymaganego materiału, aby uniknąć konieczności kupić więcej jednostek, zauważając brak, albo nie wiedzą, gdzie przymocować pozostałe. Kalkulator jest łatwy w użyciu i jednocześnie bardzo przydatny, co czyni go niezbędnym asystentem przy budowaniu domu lub naprawie mieszkania.

Piła do metalu na pianobeton, 500 mm

Piła do metalu na pianobeton, 500 mm to bardzo trwałe i bardzo wydajne narzędzie ręczne.

Montaż kleju Idealny "Penoblock 9quot; 25 kg

Mocowanie klejem Idealny "Penoblock", cena 25 kg za worek, kup z dostawą w sklepie internetowym ..

Penoblock 250x600 5 cm cena za sztukę, kup z dostawą w sklepie internetowym materiałów budowlanych.nb ..

Blok z pianki BONOLIT o wymiarach 250x600 o grubości 15 cm

Penoblock BONOLIT 250h600 grubość 15 cm cena za sztukę, kup z dostawą do sklepu internetowego ..

Blok z pianki BONOLIT 250x600 o grubości 10 cm

Penoblock BONOLIT 250х600 grubość 10 cm cena za sztukę, kup z dostawą do sklepu internetowego ..

Obsługa klienta

111024, Moskwa, 2-ej pasjonaci ulicy, 5, budynek 6,

Dodaj komentarz

+ 73 = 79