Nazwa kategorii

Kalkulator materiałów budowlanych do budowy domu

Darmowe kalkulatory i kalkulatory online

Obliczanie podstawy taśmy

Obliczanie płyty podstawowej

Obliczanie podstawy kolumnowej

Obliczanie bloków konstrukcyjnych

Obliczanie bloków z betonu komórkowego

Obliczanie bloków ceramicznych

Obliczanie dachu jednospadowego

Obliczanie dachu dwuspadowego

Obliczanie dachu poddasza

Obliczanie dachu hip

Obliczanie ciężkiego betonu

Obliczanie lekkiego betonu

Obliczanie zaprawy

Obliczanie przekroju kabla

Przed przystąpieniem do bezpośredniej budowy konieczne jest obliczenie kosztów materiałów budowlanych dla konkretnego projektu. Ten etap pozwoli uniknąć zniszczenia budynków, deformacji ich elementów i innych negatywnych czynników. Ponadto szybkość prac budowlanych zależy od jakości wykonanych obliczeń, ponieważ niedobór materiału może spowolnić działalność i może zostać zahamowany na czas nieokreślony, ponieważ nie jest łatwo znaleźć dodatkowe materiały na wysokości sezonu budowlanego.

Dla wygody i szybkiego przygotowania wszystkich niezbędnych elementów dostępna jest specjalna strona internetowa z kalkulatorami budowlanymi, dzięki której łatwo uniknąć problemów związanych z wstępnym zakupem materiałów, a co za tym idzie, późniejszym brakiem tych ostatnich.

Informacje o kalkulatorze internetowym pomogą wykonać następujące obliczenia:

 • zużycie materiałów niezbędnych do wzniesienia wszystkich podstawowych elementów konstrukcji;
 • obliczenie niezbędnych rozmiarów i parametrów elementów;
 • obliczanie wymaganych właściwości materiałów budowlanych.

M wielofunkcyjność usługi online jest niewątpliwą zaletą strony. Budowanie kalkulatora online pozwala wytworzyć ogromną liczbę wszystkich rodzajów obliczeń budowlanych, nie wychodząc z domu. Ponadto obliczenia mogą być nie tylko techniczne, ale także ekonomiczne, co pozytywnie wpływa na etap przygotowawczy prac budowlanych.

Pierwsze kroki z kalkulatorem online

Aby rozpocząć, musisz wybrać żądaną partycję z listy po lewej stronie ekranu. Do każdego obliczenia należy wprowadzić wymagane wskaźniki i dane, takie jak wymiary proponowanej struktury, wymagane właściwości wytrzymałościowe, region lokalizacji i tak dalej. Większość obliczeń dotyczy kilku kierunków, to znaczy, oprócz podstawowych obliczeń materiałów budowlanych, możliwe jest, przy pomiarze, obliczenie wielkości konstrukcji. Każde obliczenie jest dostarczane z dodatkowymi materiałami odniesienia, a także ilustracyjnie obsługiwane przez łatwy w użyciu rysunek.

Niektóre obliczenia pozwalają obliczyć ekonomiczny składnik proponowanej pracy, na przykład, wskazując koszt jednej jednostki materiału, kalkulator obliczy całkowity koszt wszystkich niezbędnych ilości. Obliczanie dodatkowych wskaźników odbywa się za pomocą znacznika zaznaczonego naprzeciwko interesującego miejsca. Wynik obliczeń natychmiast pojawia się na ekranie po naciśnięciu przycisku "Oblicz". W dolnej części wyniku przycisk "Drukuj" jest dogodnie zlokalizowany.

Kalkulator budowy lub pozytywne chwile jego użycia

Kalkulatory na stronie minimalizują zadanie długich obliczeń do minimum, co oszczędza czas.

Każda sekcja i podsekcja witryny umożliwia:

 • wybierz proponowane rodzaje pracy;
 • obliczyć niezbędne koszty i ilość materiałów potrzebnych do wykonania pracy;
 • przeczytaj szczegółowy rysunek;
 • obliczyć całkowitą kwotę niezbędną do zakupu materiałów budowlanych;
 • zapoznać się z materiałami źródłowymi i zaleceniami;
 • wydrukować wynik obliczeń;
 • zadaj pytanie specjaliście.

We wszystkich tych kalkulatorach, bez wyjątku, oznacza to mały błąd. W związku z tym wstępne obliczenia muszą być skoordynowane z ekspertami w tej dziedzinie lub powinny być sprawdzone przez obliczenia już wykonane.

Z ait jest na końcowym etapie. Prowadzony jest stały rozwój nowych kalkulatorów i obliczeń. Aby znaleźć wszystkie znalezione błędy, prześlij opinię.

Darmowe kalkulatory budowlane online

Uwaga, proszę! Darmowe, aby zainstalować kalkulator (y) na swojej stronie tutaj.

Każdy, kto kiedykolwiek skonfrontował się z budową prywatnego domu i innych budynków, wie, jak ważne jest dokładne i prawidłowe przygotowanie projektu, obliczenie materiałów do budowy domu itp. W takim przypadku konieczne jest uwzględnienie wielu cech, specyfiki budynku, klimatu i innych niuansów. W końcu czasami nawet niewielki błąd przy budowaniu konstrukcji może być zbyt wysoki.

Jednak nie rozpaczaj, nawet jeśli nie znasz wszystkich niuansów konstrukcyjnych, nie pamiętasz lub nie wiesz, jak używać formuł algebraicznych. Na naszej stronie znajdują się kalkulatory online do obliczania budowy domu, objętości cieczy, powierzchni dachu, materiałów do posadowienia itp. Potrzebujesz tylko taśmy mierniczej i zmierzysz kilka podstawowych parametrów, na podstawie których nasz program wykona pełne obliczenia.

Rzućmy okiem na to, jak korzystać z kalkulatorów online.

 • Lewa kolumna zawiera podstawowe parametry z pustymi komórkami, w których należy wprowadzić dane.
 • Dla jasności, twoje główne parametry będą zaznaczone na rysunku, abyś mógł lepiej nawigować, gdzie i jakie liczby musisz wprowadzić.
 • Gdy wszystkie ustawienia są określone, należy nacisnąć przycisk „Oblicz”, a na środku ekranu pojawia się z gotowych wyników i dynamicznego rysunku, które będą całkowicie zgodne z projektem i wprowadzonych danych. Zmieniając podstawowe parametry, rysunek automatycznie dostosuje się do wymiarów.
 • Zostanie również przedstawiona część objaśniająca ze statycznym rysunkiem, gdzie każda zmienna i inne użyteczne informacje będą szczegółowe.
 • Dla wygody przyciski "Zapisz w PDF" i "Drukuj", które będą znajdować się u góry strony. Dzięki temu będziesz mógł wydrukować już gotowy projekt na drukarce lub zapisać go na komputerze, który zawsze będzie na wyciągnięcie ręki, co jest bardzo wygodne.

Teraz takie skomplikowane prace budowlane, jak obliczenia tarcicy, wylewanie fundamentów, izolacji, prace dachowe, obliczanie ogrodzenia, betonu, wyposażenia i wielu innych materiałów będzie dla ciebie prosty i intuicyjny sposób. Kolejnym miłym punktem jest przybliżona kalkulacja szacunku budowy domu. Praktycznie w każdym z naszych kalkulatorów online znajdują się kolumny, w których można podać przybliżony koszt materiałów budowlanych lub pracy. Z danymi rysunku i mistrz masz szacunkowe ceny niektórych prac, które pozwolą Ci odpowiednio zaplanować budżet i możliwości finansowych. Co więcej, będziesz w stanie kontrolować pracowników zatrudnionych przez ciebie. nierzadko "pracowici" budowniczowie próbują ogrzać ręce przy zakupie materiałów.

Ważne! Pomimo wszystkich dokładnych obliczeń i obliczeń, należy pamiętać, że 5-7% wszystkich materiałów budowlanych zostanie zmarnowanych. Dlatego przy zakupie materiałów należy wziąć pod uwagę stan magazynowy.

Każdy z naszych kalkulatorów zużycia materiałów budowlanych i kosztów pracy zawiera już wszystkie niezbędne formuły algebraiczne i geometryczne. Pozostaje ci tylko poprawne zmierzenie głównych parametrów i wprowadzenie ich do odpowiednich komórek.

Mamy nadzieję, że nasza usługa pomoże każdemu, kto planuje budowę domu lub innych budynków, zarówno własnymi rękami, jak i przy pomocy wykwalifikowanych specjalistów.

8 Komentarz do "Darmowe kalkulatory budowlane online"

Dzień dobry, powiedz mi, co jest wliczone w koszt projektu? Dach, fundament są brane pod uwagę? Jeśli tak, które z nich? Dziękuję.

Dobry wieczór w tym roku zbuduję dom 6: 8. o której godzinie jest cena bloku gazowego bloku piankowego bloku żużlowego i bloku ceramicznego o wartości 2 m2 lub m3. okładzina z cegły pojedyncza lub półtora lub panele. jesteś zaangażowany w budowę domów na zasadzie "pod klucz". masz cenę za prace budowlane na zasadzie "pod klucz" i są zniżki. zbudujcie nadzieję w Czuwakuszu.

a zwołujący z sensowny, dobrze, jak w Rosji odbywa się w zespole nie należy pominąć jedną osobę do zestawu głośnomówiącego nie było, ja sam zaangażował się w monolicie, teraz produkować rocznik beton, pytań będę rad, które pomogą Ci uzyskać odpowiedzi od wykwalifikowanych ludzi! z iskrami. Z poważaniem Siergiej

I Z WAKONIAM ZBUDOWANIU.

może grower, może mieć sztywny projekt, a następnie dobrze rozłożony balast, a ludzie z rękami, aby dzikie mogły gotować, nie mogliby specjalnych specjalistów, chyba że są odpowiedzialne kredyty hipoteczne

Konieczne jest wylanie 1000m3 betonu wraz ze wzmocnieniem, ile osoba musi pracować 10 dni.

Cóż, chodzi o to, jak profesjonalnie wyposażona brygada i sądząc po terminach potrzebują profesjonalisty. cóż, od złożoności zbrojenia, jaki będzie projekt? jeśli poduszka pod domem to myślę, że cztery maszyny tylko potrzebują i reflektor w nocy. potrzebujesz więcej informacji o parkowaniu, aby przelać!

Cześć, Victor. Masz na myśli płytę fundamentową?

Kalkulatory budowlane online

World Wide Web jest niezbędnym pomocnikiem dla każdego, kto jest zaangażowany lub zainteresowany czymś. W nim znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania.

I jest bardzo przyjemnie, jak wiele osób rozpoczynających działalność, czasami nie wie, gdzie znaleźć radę. Na tej stronie znajduje się 14 (czternaście) kalkulatorów online do budowania - spróbuj wykonać obliczenia. Po rozpoczęciu budowy domu własnymi rękami, pojawia się pierwsze pytanie: jak obliczyć liczbę niezbędnych materiałów, aby wystarczyło dla całej konstrukcji i nie kupować zbędnych. Aby odpowiedzieć na to pytanie na naszej stronie, istnieje bardzo ważna i wygodna usługa - kalkulatory online.

Kalkulatory online dla tematu budowy pozwalają obliczyć:

Na tej stronie możesz:

Kalkulator zużycia materiałów budowlanych dla fundacji

Aby obliczyć wymaganą ilość materiałów do budowy fundamentów należy podać następujące informacje: jego obwód, rozmiar podziemnych i nadziemnych części, jej szerokości, beton stempla, w końcu liczy kalkulator wyświetla informacje, które wskazują wymaganą ilość betonu w metrach sześciennych, dla których konieczne jest:

• kamień kruszony w tonach;

• okucia w metrach;

• Deski szalunkowe w metrach.

Kalkulator zużycia jednostek i cegieł

Aby wykonać obliczenie wymaganej liczby bloków i cegieł do budowy domków, kalkulator on-line powinny być wykonane: obwód ścian zewnętrznych, ich wysokość, rodzaj ściany murowanej, różnice architektoniczne:

• Liczba drzwi zewnętrznych, szt.;

„Liczba drzwi zewnętrznych, kawałki” jeśli okna i drzwi stosowane są w różnych rozmiarach, komórka weszła 1 w komórce «szerokości jednego drzwi» ujęto łączną szerokość wszystkich drzwi zewnętrznych do komórki «wysokość drzwi» - suma wysokości wszystkich drzwi. Powinieneś także zajmować się oknami, jeśli mają one różne rozmiary, umieszczając 1 w komórce "liczba okien" i całkowitą szerokość i wysokość w odpowiednich komórkach kalkulatora online. Klikając przycisk "obliczyć 9raquo; uzyskanie wymaganej liczby cegieł lub bloków, muszą latać z pewnym marginesem bo interaktywny kalkulacja kalkulator nie jest w 100% dokładne i są charakter doradczy.

Kalkulator zużycia materiału na sufit z płyt gipsowo-kartonowych

Ten kalkulator pomaga obliczyć nie tylko liczbę niezbędnych arkuszy płyt kartonowo-gipsowych, ale także potrzebę materiałów do jego montażu: kołki, profile, przedłużenia, śruby, kotwy. Do obliczeń wymagany jest tylko obszar i obwód pułapów.

Budowanie internetowego kalkulatora przepływu farby

Aby obliczyć wymaganą ilość farby, musisz mieć następujące dane:

Farbę oblicza się dla jednej warstwy farby.

Kalkulator strat ciepła i mocy cieplnej

Spróbuj obliczyć straty ciepła w pomieszczeniu i wydajność grzewczą urządzeń grzewczych. Wzrost kosztów zasobów energetycznych sprawia, że ​​kwestie izolacji termicznej budynków są najważniejsze.

Tymczasem główne straty ciepła są związane z promieniowaniem cieplnym przez ściany ((do 50% straty), przez okna, podłoga i sufit pobierają do 20% ciepła.

Kalkulator do obliczania liczby rolek tapety

Obliczanie wymaganej liczby tapet za pomocą kalkulatora internetowego zajmuje trochę czasu i pozwala zaoszczędzić pieniądze przy ich zakupie. Obliczenia dotyczą standardowych rozmiarów rolek o szerokości 0,52 metra i długości 10,05 metra. Wymagane jest ustawienie następujących parametrów: wysokość sufitu, szerokość i długość pomieszczeń w metrach, liczba okien i drzwi.

Wybierając tapetę o dużym wzorze, zaleca się zakup 1-2 rolek więcej, ponieważ trzeba ją zadokować.

Kalkulator budowlany do obliczania tapety w metrach bieżących

Dodatkowy kalkulator, aby obliczyć wymaganą liczbę tapet, oszczędza pieniądze i pomaga uniknąć dodatkowych wydatków finansowych. Aby obliczyć niezbędne informacje na temat warunków panujących w pomieszczeniu, rozmiary: szerokość tapety, rapport wzór przesunięty wzór zostanie dodany do zasobów wyrównania klikając obliczyć, określić liczbę metrów bieżących tapetę.

Kalkulator do obliczania ilości mieszanki do zacierania

Spoinowania kłopotliwe i obliczyć wymaganą ilość mieszaniny zaprawy można używać kalkulatora, jeśli wiesz, następujące informacje: typ obliczenia, wielkości płytek, szerokości spoiny, strefy układania. Błąd w obliczeniach wynosi 10% całości.

Kalkulator podłogowy

Do obliczenia wykładziny podłogowej należy wprowadzić informacje na temat wybranego zakresu (ochwatu, płytki ceramiczne, linoleum, dywan i parkiet, deski podłogowe), jak również długość i szerokość pokrycia, długości i szerokości powierzchni w budowie.

Dziesiąty kalkulator! Pozwala w przybliżeniu obliczyć objętość dzienników potrzebnych do budowy.

Kalkulator wielkości dzienników dla budownictwa
11. kalkulator do obliczania liczby słupków
12. kalkulator do obliczania kosztów betonu
13. kalkulator do obliczania składu betonu
14-ty kalkulator zaprawy

Jeśli spodobały Ci się kalkulatory, opowiedz o stronie znajomym w sieciach społecznościowych!

zrobimy też logi

Po wskazaniu marki M-100, kalkulator mi doradził (2720 kg cementu, 12 ton piasku i 18 ton gruzu)

Po oznaczeniu znaku M-200 otrzymuję: (3840 kg cementu, 11 ton piasku i 18 ton gruzu)

Po wskazaniu marki M-300, mamy tutaj takie obliczenia (5120 kg cementu, 9 ton piasku i 18 ton kruszonego kamienia

A jednak nie ma cementu M-400, jest to najbardziej powszechna moim zdaniem.

Przepraszam za nieuwagę, w kalkulatorze jest wskazany "marka betonu"i nie "marka cementu", jak napisałem w poprzednim komentarzu.

zarejestruj się i napisz do mnie w LS opisać logikę kalkulatora, jakie dane wejściowe, co należy wziąć pod uwagę

Teraz jest dużo pracy, ale spróbuję znaleźć czas i dodać podobny kalkulator, nawet jeśli nie ma analogów w sieci i od zera, aby napisać kod przez długi czas. więc nie obiecuję

Dodaj komentarz

+ 51 = 59