Nazwa kategorii

Karnawałowe kostiumy na nowy rok

Pomysły na świąteczny obraz dla dorosłych: stroje z Nowego Roku własnymi rękami

Długo wyczekiwane święta Nowego Roku to czas, kiedy można wreszcie odpocząć i odpocząć. Tradycyjnie takie święto to świąteczna sesja zdjęciowa, koncerty i imprezy firmowe, w których nie tylko dzieci, ale także dorośli muszą wyglądać odpowiednio.

Istnieje wiele opcji tworzenia nowego roku. Jeśli chcesz osiągnąć sukces - nie preferuj gotowych garniturów. Lepiej uszyć odpowiedni strój własnymi rękami, zwłaszcza, że ​​wciąż masz czas na przygotowanie.

Pomożemy Ci w jasne i zawsze trafne pomysły strojów sylwestrowych dla dorosłych własnymi rękami.

Nowy Rok kostium zimowy, dorosły, zdjęcie

Aby rozpocząć przygotowania, konieczne jest przedłożenie tematów kostiumu noworocznego dla dorosłych. Może odzwierciedlać symbolikę nadchodzącego roku, przedstawiać swoich ulubionych bohaterów lub korespondować z tematem sesji zdjęciowej / spektaklu dla dzieci / firmowych i innych wydarzeń, które zamierzasz zrobić.

Dowiedzmy się więcej o najczęstszych kostiumach dla dorosłych na Nowy Rok:

 • karnawałowe stroje dla dorosłych własnymi rękami mogą tworzyć na podobieństwo jednej z pór roku. W Nowym Roku warto rozwodzić się nad tematami zimy, ale inne obrazy można pokonać, aby wyglądały odpowiednio. Na przykład, jeśli masz zamiar przyjść na ucztę nie sam;

Stroje noworoczne dla dorosłych dla firmy są lepiej wykonywane na wzorach lub przyjmują za podstawę już gotowe ubrania, które pasują do twoich parametrów. Przed przygotowaniem materiałów do obrazu, pomyśl, będzie to kombinezon syntezy jądrowej (w postaci sukienki, sukni lub kombinezonu) lub osobno (top + spodnie lub spódnica).

Jednym z najczęstszych wariantów Przemienienia na Nowy Rok jest stworzenie kostiumu zimowego własnymi rękami. Do takiego zdjęcia potrzebny jest lekki materiał (biały, jasnoszary lub niebieski) oraz dodatkowe materiały do ​​dekoracji (deszcz, futro, błyskotka, koraliki i paciorki, wstążki itp.).

Jak uszyć noworoczny dorosły kostium zimowy własnymi rękami? Aby uszyć najprostszy strój, będziesz potrzebował dużej ilości tkanki: biorąc pod uwagę optymalną długość, złóż materiał na pół - i dokonaj cięcia w strefie gardła. Wszystko, czego potrzeba do dekoracji takiego garnituru, to wzór kołnierza i dolnej granicy tkaniny. Do tych celów odpowiednie jest dekoracyjne futro.

Na zdjęciu widać dwa obrazy: zimą i jesienią, które będą harmonizować ze sobą.

Jesienny kostium jest wykonany z jasnych tkanin: złotego, pomarańczowego, żółtego, brązowego i czerwonego. Jako akcesoria do tego stroju możesz przygotować kolorowe koraliki, a także samodzielnie wykonane liście, które zostaną dołączone do głównej części i nakryć głowy.

Strój zimowy Nowy Rok dorosły własnymi rękami, zdjęcie

Aby stworzyć letni temat, stwórz dorosły kostium słońca we własnych rękach. Będziesz potrzebował żółtej lub pomarańczowej ściereczki, tiulu (aby stworzyć przepiękną sukienkę) i gęstego materiału do symulacji promieni słonecznych (w strefie kołnierzyka lub na nakryciu głowy).

Nie mniej interesujące będzie wyglądać jak dorosły kostium wiosenny. Na tym obrazku musisz użyć jak najwięcej zieleni. Dlatego oprócz tradycyjnych akcesoriów, weź sztuczne gałązki i kwiaty. Mogą zrobić wspaniały wianek lub wstawkę na sukienkę.

Strój wiosenny dla dorosłego jest również wykonany na wzór. Powinieneś dostać darmową sukienkę z długimi rękawami: do tego wystarczy zrobić dwie półfabrykaty na układzie papieru (z przodu iz tyłu) - i uszyć po bokach, zamiatając wszystkie szwy.

Stroje karnawałowe dla dorosłych, zdjęcia

Inne warianty świątecznych obrazów

"Father Frost" lub "Snow Maiden" będą aktualne na temat świąt przez noworoczne karnawałowe kostiumy. Taki obraz składa się z futra i kapelusza: zarówno pierwszy, jak i drugi element kostiumu jest wykonany na podstawie wzoru kilku części składowych.

Najpierw strój jest wykonany: z gęstej i ciepłej tkaniny wyciąć cztery połówki kombinezonu (przód i tył). Zszyj je ze sobą, pozostawiając wolny szew przedni: będzie ozdobiony futrem i uzupełniony klamrami.

Po przygotowaniu podstawy kostiumu przejdź do rękawa wykonanego na indywidualne wzory - i dopiero po pełnej gotowości przyszytej do futra.

Teraz możesz przejść do obroży. Kostiumy dla dorosłych w stylu Santa Claus i Snow Maiden można uzupełnić stójką, zwykłym futrzanym kołnierzem lub szerokim kołnierzem, który spoczywa na ramionach.

Nie zapomnij o czapce: na zdjęciu - przykład tego elementu stroju noworocznego Mikołaja dla dorosłych.

Niezwykłym pomysłem na noworoczny kostium dla dorosłych jest Królowa Śniegu. Podobnie jak w przypadku stroju Snow Maiden, musisz zaopatrzyć się w lekki materiał w "zimowych" odcieniach. Pożądane jest, aby taki strój mienił się pod światłem, więc nie ingeruj w cyrkonie, srebrne wstążki, koralik, detale folii i deszczu.

Dorosły kostium Królowej Śniegu, przedstawiony na zdjęciu, wykonany jest z dwóch części sarafanowego wzoru. Do głównych, z długim rękawem, wstępnie zdobionym cekinami, zszywane są razem, a także kołnierz wykonany z wielowarstwowej lekkiej tkaniny i wytrzymałego materiału (karton pokryty tkaniną pozostaje).

Suknia z dorosłego karnawałowego kostiumu królowej może być wykonana z tektury i folii.

Noworoczny garnitur dla dorosłych własnymi rękami, zdjęcie - szybko i pięknie

Kostiumy zwierząt

Tematyczne sukienki przedstawicieli fauny - jeden z najbardziej popularnych pomysłów karnawałowych. Możesz na przykład zrobić dla siebie kostium na Nowy Rok dla dorosłego kutasa. Składa się z głównego stroju (najczęściej oddzielnego), bujnego ogona i nakrycia głowy z dziobem.

Zacznij przygotowywać się do szycia kostiumu karnawałowego dla dorosłych z wybranym materiałem. Aby uzyskać jasny obraz, zalecamy użycie tkaniny w kolorach żółtym, zielonym, pomarańczowym i czerwonym. Na podstawkę weź zwykłe spodnie i koszulę: później można je uzupełnić stylowym paskiem, kołnierzem i mankietami.

Oddzielnie ogon ogona koguta. W przypadku stroju noworocznego dla dorosłych kutas potrzebuje kilku dużych kawałków różnokolorowej tkaniny. Ponieważ ogon powinien utrzymywać prawidłową pozycję, zalecamy wybranie wykrochmalonego materiału lub gęstego filcu. Kształt każdego elementu ogona jest dołączony osobno, po czym wszystkie detale są zszyte razem - i zamocowane na skafandrze.

Ostatnim etapem jest stworzenie nakrycia głowy. Jako podstawę weź zwykłą okrągłą czapkę: po zszyciu bazy, przymocuj domowy dziób i grzebień na tkaninie.

Teraz, kiedy już wiesz, jak zrobić noworoczny kostium dla koguta dla dorosłych, nietrudno przełożyć na rzeczywistość obraz kurczaka, ponieważ te stroje są pod wieloma względami identyczne. W przypadku stroju karnawałowego dla dorosłych, kurczak powinien wziąć kilka jasnych tkanin, które trafią do spódnicy i bluzki z falbankami, a także nakrycia głowy.

Przy okazji, aby bardziej realistyczny kostium karnawałowy dla dorosłego kurczaka i koguta można uzupełnić piórami i elementami sztucznego futra.

Kostium dla dorosłych małp z własnymi rękami dla korporacji najczęściej odbywa się razem. Dlatego nie można obyć się bez papierkowej roboty według standardów tego, kto nosi ten strój. Głównym materiałem jest ciepła i miękka tkanina o brązowym odcieniu. Na rękach przygotuj rękawiczki na stopach - odpowiednie do kolorowych legginsów lub skarpet.

Głównym elementem kostiumu małpy dla dorosłego będzie kapelusz, uzupełniony małymi uszami, a także długi ogon z ozdobnego futra.

Kostium noworoczny, dorosły, własnymi rękami, zdjęcie

Dla tych, którzy chcą wyglądać jasno i radośnie w Nowy Rok, polecamy kostium dla dorosłych lisa. Jako podstawa takiej sukienki wystarczy wziąć pomarańczową sukienkę, a jeśli stworzysz obraz od zera - uszyć kombinezon na dowolnym istniejącym wzorze. Zdjęcie pokazuje przykład sukienki z sukienką zamieniającą się w kaptur: ta opcja będzie wygodna dla tych, którzy planują dużo się ruszać (tańczyć, brać udział w konkursach), ponieważ nakrycia głowy nie zejdą z głowy.

Uszy Fox można wykonać kilkoma metodami. Najbardziej udaną opcją jest gęsta tkanina lub futro: nie jest wcale konieczne, aby były zbyt duże, aby bez dodatkowych podstaw one się utrzymywały. Często uszy powstają na bazie tektury, a także drutu, ozdobionego bujnym deszczem o odpowiednim odcieniu.

Nie zapomnij również o ogonie. Powinien być miękki i puszysty: dobrym rozwiązaniem będzie futro, służące do ozdabiania innych elementów stroju.

Kostiumy dla dorosłych w Nowym Roku, zdjęcie

Wiele osób uważa jeden z najbardziej złożonych kostiumów karnawałowych dla dorosłych w sukience zwierząt. Jeśli dolna część obrazu jest łatwa do zszycia z jakiejkolwiek ciepłej tkaniny, to na górze, a mianowicie - na grzywie, może to zająć dużo czasu. Ale na początek lepiej zdecydować się na materiał, który sprawi, że kostium lwa dla dorosłego będzie realistyczny.

Co możesz użyć:

 • dekoracyjne futro. W takim przypadku wystarczy przyszyć go do obramowania domowego nakrycia głowy. Pamiętaj, że futro powinno być tak miękkie i bujne, jak to możliwe;

Ponadto, aby zachować obraz, można kupić gotową lewą maskę, a nawet futrzany kapelusz. Ale lepiej jest spędzić czas - i zrobić oryginalny strój własnymi rękami: tylko w ten sposób podkreślisz swoją indywidualność.

Omówimy jeszcze kilka pomysłów na noworoczny kostium dla dorosłych. Możesz zaskoczyć zarówno dzieci, jak i dorosłych z wakacji za pomocą "magicznych" obrazów. Dla mężczyzn odpowiedni będzie strój z czarodziejskim dżinem, a dla dziewcząt - dobra wróżka.

Kostium ginu na własną rękę może wyglądać inaczej. Z gęstej tkaniny wypchanej bawełną od środka można stworzyć realistyczny charakter. Ale do tego potrzebny jest odpowiedni wzór i będziesz musiał dodać niebieską farbę do twarzy, aby uzupełnić taki obraz.

Ponieważ niektóre są przygotowane do takiego przekształcenia, bardziej odpowiednie dla dorosłych, stroje karnawałowe dla Nowego Roku będzie obrazem genie we wschodniej kostium. Jego komponenty - koszula z obszernymi rękawami (korzystnie - Światło kolorowe), szerokie spodnie, zwężone dolne, buty i zawinięte z ostrym końcem, jasne kurtki, malowane wzory i ozdobione kamieniami, a także turban z tkanin i biżuterii.

Kostium dla dorosłych wróżek będzie składał się z sukienki i skrzydeł. Ponieważ postacie te wyglądają inaczej w baśniach, nie ma zasadniczej różnicy w długości stroju. Skoncentruj się na specyfice wydarzenia, na które masz zamiar się przebrać.

Do wizerunku wróżki nadaje się także sarafan: najłatwiej zrobić na podstawie wzoru papieru. Pozorne rękawy można wykonać z tiulu, tiulu lub innej lekkiej, półprzezroczystej tkaniny.

Lekki materiał jest również wymagany do skrzydeł: pociągnij za drut wykonany w postaci skrzydeł, wybranego materiału - i przymocuj za pomocą zszywacza lub nitek. Na skrzydłach można uszyć koraliki i rozróżnić krawędzie deszczem lub serpentynami.

Noworoczne kostiumy dla dorosłych własnymi rękami, zdjęcie

Obraz wróżki, jeśli chcesz, uzupełnij kapelusz o wydłużoną czapkę, a także czarodziejską różdżkę. To akcesorium wykonane jest ze zwykłego ołówka, owiniętego taśmą lub folią. Na koniec przymocuj małą gwiazdkę lub serpentynę.

Jeśli już zacząłeś przygotowywać się na święta, spójrz na zdjęcia noworocznych kostiumów dla dorosłych i przeczytaj najciekawsze warsztaty. A potem otrzymasz jasny i niezapomniany obraz, który pozwoli na zapamiętanie tego dnia przez długi czas.

Oryginalne pomysły na proste i piękne karty Nowego Roku własnymi rękami: zdjęcie, wideo, MK

Nowy Rok wzory płatków śniegu z papieru do cięcia: wydrukuj najlepsze schematy do wystroju domu

Wykonujemy maski karnawałowe własnymi rękami: szablony papieru dla najlepszych zdjęć

Na święto Nowego Roku, nowe przygotowania, jasne stroje, wesołe wakacje. Kostiumy są najbardziej różnorodne, w zeszłym roku mieliśmy kostiumy gnomów i śnieżnobiałych, dziewczyny w pięknych sukienkach balowych, chłopcy w kostiumach gnomów.

Nowy Rok to święto, które świętuje cały świat, można go świętować w rodzinie lub w firmie. Często napotykasz sytuację, w której potrzebujesz prostego oryginalnego stroju. Artykuł jest bardzo interesujący i daje wiele wyobrażeń na temat tego, jaki strój można przygotować na nowy rok. Ale jeśli jesteś osobą uniwersalną, możesz zaskoczyć wszystkich i zrobić sobie choinkę, ale nie z ubrania, ale z papieru lub gazet. Zrobiłem taki kostium, a podczas sylwestra odebrałem nagrodę. Mój garnitur był bardzo entuzjastyczny i powiedział, że był oryginalny. Zaskocz cudy, musisz się spełnić.

Raz w pracy dla Nowego Roku kulisami trzy bardzo duża suma ciocia nasi pracownicy ubrani w stroje płatki śniegu i zaczął krążyć wokół choinki do piosenki „Białe płatki śniegu spadły rano ...” - to była prawdziwa sensacja)) Te chłopaki nie są zbyt leniwi i przygotowali same stroje, naszywane na białą obcisłe bluzki, białe rajstopy i bujne spódnice zszywały się i tworzyły na końcach patyki z płatkiem śniegu. Stworzyli noworoczny nastrój dla siebie i swoich kolegów. Tego dnia były inne kostiumy karnawałowe, ale w duszy znalazła się "śnieżynka"!

Noworoczne kostiumy dla dziewczynek, chłopców i dorosłych

W oczekiwaniu na nadejście Nowego Roku zarówno dzieci, jak i dorośli starannie rozważają noworoczne zdjęcia, w których będą świętować święto. Przeglądając jasne zdjęcia kostiumów noworocznych, nie zawsze łatwo jest dokonać wyboru, ponieważ prezentowane są w dość szerokim zakresie.

Spośród całej gamy strojów dzieci i ich rodzice znajdą odpowiednią opcję.

Piękne noworoczne kostiumowe wróżki (ze zdjęciem)

Tutaj na zdjęciu są noworoczne kostiumy dla dziewcząt, wśród których można zobaczyć postaci z bajek, księżniczki i zwierzęta:

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego stroju na określony wizerunek noworoczny w sklepach, najodpowiedniejszym sposobem jest zrobienie go samemu.

Zwróć uwagę na zdjęcie pięknego kostiumu noworocznego dla dziewczynki, w którym ma postać postaci z bajki - wróżki:

Zrób to własnymi rękami, nie jest to trudne, w tym celu wystarczy nałożyć dziecku strój delikatny kolor - różowy, liliowy lub kremowy, aby dołączyć skrzydła, a jako obowiązkową cechę wróżki użyć magicznej różdżki.

Skrzydła można kupić w sklepach z maskaradami, ale rodzice mogą sami je wykonać, jeśli chcą.

Aby to zrobić, możesz użyć dwóch opcji:

Wytnij kartonową ramę do skrzydeł lub zrób ją z drutu i przykryj przezroczystym materiałem - starą gipiurą lub siatką, do dekoracji, możesz pomalować materiał lakierem i błyszczykiem.

Kiedy dziewczęta chodzą, takie wróżkowe skrzydła trzepoczą w rytm ruchów dziecka.

Możesz wykonać skrzydełka z tkaniny, wyrzeźbić je w formie pół-solitse, zrobić końce gumy i nałożyć palce.

Noworoczny kostium dla dziecka "Amanita" (ze zdjęciem)

Na tych zdjęciach noworoczny kostium z własnymi rękami dla Mushroom:

W tym stroju lepiej jest zakładać ubrania, kiedy dziecko powinno pojawić się w poranku dziecka na tym zdjęciu.

Strój jest odpowiedni nie tylko dla dziewczynek, ale również dla chłopców. Biały golf wykona wierzchnią część stroju wakacyjnego, legginsów lub majtek tego samego koloru - dolnego. Główna rola w tworzeniu wizerunku Amanita jest przypisana do nakrycia głowy.

Aby zrobić czapkę grzybową, wykonaj następujące czynności:

Centymetrowa taśma mierzy głowę dziecku i zgodnie z wykonanymi pomiarami wycina pasek z szerokiej gumy.

Z tektury wyciąć koło, o średnicy około 45 cm, od zewnątrz, przykleić czerwonym szmatką, wewnętrzną - białą.

Na górze białe kubki na czerwonym obrusie.

Gumka przyszycie do wewnętrznej części czapki Amanita.

Górną i dolną część stroju noworocznego grzyba można ozdobić deszczem. Buty można wybrać według własnego uznania.

Noworoczny dziecięcy kostium Belochki (ze zdjęciem)

Żadna noworoczna porcja dla dzieci nie obejdzie się bez takiej postaci jak Belochka.

Na zdjęciu noworoczny kostium Beloczki wygląda jasno i inteligentnie:

Główną cechą tego zwierzęcego stroju jest duży i puszysty ogon, podciągnięty.

Dlatego prace nad stworzeniem tego stroju na Nowy Rok powinny rozpocząć się od zaprojektowania luksusowego ogona:

Narysuj ogon na tekturze, wytnij go.

Przeniesienie wzoru do kawałka czerwonego, szarego lub brązowego futra, przymocuj szpilkami i wyciąć. Nie zapomnij o przydziałach na szwach - z każdej strony dodaj 1, 5-2 cm, rozerwij szczegóły ogona na maszynie do szycia.

Gotowy ogon musi być bezpiecznie przymocowany do skafandra. Aby to zrobić, ważne jest, aby stworzyć system mocowania: od złej strony do końca, zszyć guzik, włożyć do niego żyłkę wędkarską. Odwróć ogon, wyciągnij końce linii.

Ponadto, aby zamocować ogon w pozycji pionowej, należy wykonać inny projekt: wyciąć trzy segmenty z szerokiej gumki - dwie na ramionach dziecka, trzecią - aby zamocować dwie części z tyłu. Końce linii podtrzymującej ogon są związane z elastyczną taśmą umieszczoną w środku pleców dziecka.

Wiewiórce wciąż musimy robić uszy. W tym celu weź dwa ramiona, włosy, futro, organzę i satynową wstążkę w kolorze pomarańczowym. Obręcz przewlec satynową tasiemkę, mocując krawędzie po obu stronach klejem. Z ramion wyciąć dwoje uszu, owinąć je organzą tak, aby po jednej stronie było złożone w jednym czasie, z drugiej - w dwóch. Następnie delikatnie przyszyć je do obręczy z bokiem, gdzie organza jest złożona na raz. Do czubków uszu, przyszyć trochę futra.

Jako strój dla Wiewiórki, nałóż dziewczynie golf i spódnicę w tym samym kolorze co ogon. Jeśli jest futrzana kamizelka, będzie to idealny dodatek do stroju noworocznego.

W tych zdjęciach dziecięce kostiumy dla noworocznych dziewczyn są reprezentowane przez szeroką gamę opcji:

W dziecięcym porannym występie możesz pojawić się w kostiumie Czerwonego Kapturka, Królowej Śniegu, choinki, Płatka śniegu.

Piękne noworoczne kostiumy i zdjęcia przedstawiające chłopców

Wśród strojów noworocznych, chłopiec na tym zdjęciu wszyscy rodzice, oczywiście, będą mogli odebrać piękny strój maskarady:

Nie ubieraj dziecka w niedźwiedzia, wilka lub zająca, jeśli nie odgrywa ono roli jednego z tych zwierząt.

Zwróć uwagę na piękne noworoczne kostiumy dla chłopców na zdjęciu i wybierz oryginalną wersję:

Obraz Carlson jest idealny dla mobilnych i aktywnych dzieci. Strój tej zabawnej postaci składa się z dużych spodenek w kratę i t-shirtów lub koszul.

Przed spodni duży jasny guzik, z szeroką gumką lub taśmą, wykonuj szelki. Aby ukończyć wizerunek Carlsona, który mieszka na dachu, pomoże jasna pomarańczowa peruka.

Inne noworoczne kostiumy dla dziecka na zdjęciu poniżej:

W Sylwestra chłopcy mogą być ubrani w kostiumy Muszkieterów, Aladynów, Batmana, piratów.

Noworoczny kostium astronauty z rękami z turowymi zdjęciami

Wielu chłopców marzy o zostaniu kosmonautami. Przez chwilę, aby zrealizować marzenie dziecka, wszyscy rodzice mogą, jeśli zrobią kosmonautyczny skafander dla swojego syna.

Poniżej znajduje się jeden z wariantów stroju noworocznego kosmonauty z własnymi rękami na zdjęciu z instrukcją krok po kroku:

Głównymi atrybutami stroju kosmonauty są hełm i balon. Wykonamy hełm w technice papier-mache.

Do tego potrzebne są następujące materiały:

Wytnij gazetę na małe kawałki. Wymieszaj mąkę i wodę, powinieneś dostać masę przypominającą kwaśną śmietanę.

Kula rozciąga się ponad głowę dziecka dwukrotnie, a na wierzchu warstwy zaczynają delikatnie układać mokre kawałki gazety, zwilżone w roztworze mąki wodnej. Zwróć uwagę, że spód balonu musi pozostać nie przyklejony.

Musisz przebić balon i wyciągnąć go z hełmu. Teraz ten ważny dodatek kosmonautów jest pokryty białą farbą lateksową na wierzchu.

Ołówek narysuj otwór na twarz i potnij go nożyczkami. Na kontur trzeba wkleić białą taśmę taśmy, aby ukryć wszystkie nieprawidłowości.

Aby zrobić puszkę, użyj dwóch butelek, taśmy samoprzylepnej i starego węża z pralki. Dwie butelki taśmy klejącej, taśma do zawijania, załóż wąż.

Jako strój kosmonauty użyj dresu. Jeśli są takie stare ubrania, pokryj je srebrną farbą z puszki.

Jako buty najbardziej odpowiednie buty gumowe.

Kostiumy noworoczne dla dorosłych i zdjęcia najlepszych zdjęć z 2018 roku

Rodzice nie chcą pozostać w tyle za swoimi dziećmi, więc starannie przemyślą obraz na Nowy Rok.

Zwróć uwagę na zdjęcie noworocznych kostiumów dla dorosłych:

Kobieta może wybrać strój anioła, pirata, syrenę, czarownicę, wróżkę lub dobrą czarodziejkę.

Mężczyźni często wybierają kostiumy Zorro, Batman, Spider-Man, Superman na Nowy Rok. Dzieci będą zachwycone papieżowym superbohaterem.

Pięknie wyglądają garnitury w parze, gdy zarówno mężczyzna jak i kobieta są ubrani w stroje znanych postaci. Na przykład Jasmine i Aladdin, Święty Mikołaj i Snow Maiden, Wolf i Little Red Riding Hood.

Twoja uwaga została przedstawiona najlepszym strojom sylwestrowym z 2018 r. Na poniższym zdjęciu:

Klasyczny biały kolor lakieru jest idealną opcją do manicure praktycznie.

Modne bombki na dłoni Z pewnością wielu z was jest w społeczeństwie opętanych.

Ozdabianie stołu szmatką pozwala stworzyć świąteczny nastrój.

Dziś staramy się zrobić bransoletkę z kolcami własnymi rękami. W naszym.

Nastrój dziecka na imprezie tematycznej jest bezpośrednio zależny od.

Letnie fryzury, fryzury na długie włosy, na każdy dzień od celebrytów.

Chcesz zaskoczyć znajomych wyjątkowym prezentem? Lub udekoruj wnętrze.

Zdjęcie gwiazd z prostymi, pięknymi fryzurami na każdy dzień, który zaspałeś.

Pościel wykonana z satyny z wzorem 3D pojawiła się stosunkowo niedawno.

Każdy współczesny człowiek w codziennym życiu musi to robić.

20 makijaży zdjęć na Halloween, aby zaskoczyć znajomych w 2018 roku. Co przychodzi do ciebie.

20 najpiękniejszych zdjęć paciorków Zawsze nituj oczy.

Ciąża to cudowny okres w życiu kobiety. W tej chwili przyszłość.

Dziś jednym z najczęstszych rodzajów zakupów są.

Rzęsy papierowe. Makijaż oczu z rzęs Paperself False to stal.

Karnawałowe stroje na Nowy Rok własnymi rękami. Część 2

Sylwester to czas cudów i reinkarnacji. Aby dopasować się do jasności świąt, stwórz karnawałowe kostiumy na Nowy Rok własnymi rękami dla całej rodziny - do tego nie musisz nawet mieć umiejętności krojenia i szycia! Możesz sobie poradzić, używając improwizowanych materiałów.

Oczywiście, aby zacząć stroje karnawałowe na Nowy Rok cała rodzina potrzebuje dzieci. Szczególnie ludzie lubią ubierać się jak małe dziewczynki, prezentując się jako bohaterki z ulubionych bajek.

Wiele ludowych opowieści nie może obejść się bez kuranta - przebiegłej urody. Więc spróbuj zrobić akcesoria karnawałowe tego zwierzęcia - kostium będzie wyglądał niesamowicie! A twoje dziecko na pewno to polubi.

Najłatwiejsza opcja - umieścić dziecko w czerwonej koszulce i spódnicy. Z tyłu spódnicy zapiąć ogon ognistego, błyszczącego deszczu za pomocą szpilki lub nici. Do prostego cienkiego kleju do hoopu trójkątne czerwone uszy, a na twarzy ołówkiem do oczu rysuje ładna buzia - nos i czułki.

Możesz zastąpić świąteczny makijaż maską kolorów!

 • Wydrukuj półwyrób na kolorowej drukarce. Użyj grubego papieru A4.

 • Jeśli nie ma drukarki kolorowej, użyj zwykłej - po prostu pomaluj maskę w wybranym kolorze.
 • Zamiast małych białych kółek po bokach należy zrobić szczeliny - tutaj należy włożyć i związać jedną krawędź wstążek, za pomocą której zapiąć akcesoria na głowie dziecka.
 • Wytnij okna dla oczu.

Twoja maska ​​jest gotowa! Przywiąż ją starannie do główki dziecka - tak, aby się trzymała, ale nie przepuszczaj jej delikatnej skóry. Stroje karnawałowe zwierząt są bardzo popularne wśród dzieci w wieku przedszkolnym - staraj się, aby wizerunek kota, tygrysicy, był na tej samej zasadzie.

Bajeczny świat kreskówek Walta Disneya dał wszystkim dziewczętom wiarę w cud i miłość do swoich bohaterów - pięknych księżniczek. Jeśli zdecydujesz się zrobić karnawałowe stroje na Nowy Rok własnymi rękami, przygotuj strój swojej córki dla księżniczki - dziecko będzie zachwycone!

 • Weź dowolną sukienkę dla dzieci z długą, bujną spódnicą.
 • Na przodzie zmierzyć 6 identycznych segmentów, z których wyrysujesz linie, równe rozmiarom do parametrów wskazanych na zdjęciu.

 • Wartości na obrazie podano w calach. Jeden cal to dwa całe i pięćdziesiąt cztery setne centymetry.
 • Spódnica musi być dodana do określonej wysokości - szyć kilka prostych szwów ze wskazanymi wcześniej liniami i ciągnąć nici do maksimum.

Pozostaje tylko podnieść błyszczące buty i założyć koronę - można ją znaleźć w każdym sklepie z zabawkami. Niż osoba o królewskiej krwi!

Chłopcy są wielkimi fidgetami! Lubią się bawić i ciągle się śpieszą. Dlatego karnawałowe kostiumy na Nowy Rok wszystkie dzieci muszą wybrać zabawne, kolorowe i interesujące.

Klasyczna wersja stroju chłopca na poranki, maskarady i wędrówki po miejskim drzewie. Najważniejsze, że można to zrobić na dwa sposoby! Zacznij od uszu zająca.

 • Przygotuj długi drut o dowolnym kolorze i średnicy, biało-różowe wstążki, nożyczki i szczypce.

 • Złóż dwa paski razem - ich długość powinna być taka, że ​​możesz owinąć produkt wokół głowy dziecka w formie bandaża i zrobić dwa uszy.
 • Zaostrz końce pasków po obu stronach nożyczkami.
 • Odmierz drut, równy długości pasmom.
 • Zszyj białe i różowe części razem, pozostawiając małą dziurkę.
 • Odwróć oko przez wolną przestrzeń do przodu, włóż drut i zszywaj go do końca.

Uszy są gotowe! Uczyń je ramką dla twojego dziecka, obracając się między sobą. Końce uszu żartobliwie wyginają się w różnych kierunkach.

Ubierz dziecko w białą koszulę i czarne spodnie, bransoletki z futra lub deszcz na uchwytach i nogawkach. Z tego samego materiału wyciąć puszysty pompon i zapiąć go na spodniej stronie spodni za pomocą szpilki.

Podobnie możesz zrobić kostiumy z karnawałowego osła - wystarczy wymienić białe elementy w obrazie na szaro, a zając ogon - na sznurki za pomocą pędzla.

Ponieważ wszystkie dzieci po prostu uwielbiają słodycze, ten strój również będzie im smakował!

 • Znajdź pudełko, które twoje dziecko może nosić, od czubka głowy po biodra.
 • Zrób szczeliny na twarz z przodu i dłonie - po bokach.
 • Pomaluj przedmiot w jasnych kolorach, dodaj błyski, błyskotki, deszcz. Możesz symulować opakowanie słynnych słodyczy.
 • Z papieru falistego, zrób pozór spódnicy - przyklej takie blanki do górnej i dolnej części pudełka, tworząc wrażenie owijki.

Twoje dziecko będzie zachwycone takim jasnym i wesołym strojem, podobnym do twojego ulubionego karmelu!

Pomimo tego, że dorośli mają mniejsze szanse na celebracje związane z przebraniem, chcą też poczuć się bohaterami bajki w Nowy Rok, w której spełniają się wszystkie marzenia.

W pierwszej części artykułu o kostiumach karnawałowych można znaleźć wiele ciekawych pomysłów na klasyczne stroje. Jednak, ponieważ nie wszyscy mają czas na zrobienie stroje karnawałowe własnymi rękami, poniższe pomysły pomogą ci przygotować stroje za pomocą improwizowanych środków.

Mieszkańcy Dzikiego Zachodu Ameryki Północnej od dawna stają się ikonami stylu w ubraniach zwanych "countryraquo;. Głównymi atrybutami kowbojów są kapelusz z zakrzywionymi brzegami, skórzane spodnie lub dżinsy i koszula w kratkę.

Przywiąż barwną chusteczkę wokół szyi do całego obrazu. Im więcej nity, wstążki i skórzane elementy, tym lepiej. I nie zapomnij o wysokich butach kowbojskich!

Kostiumy karnawałowe kowbojów z pewnością będą pasować zarówno chłopcom, jak i dziewczynom! Pierwszy może pozostawić włosy złośliwe rozczochrane we wszystkich kierunkach, a drugi wypuścić luźne, kręcone loki.

Bardziej kobieca wersja obrazu na Nowy Rok to dżinsowa mini-spódnica z dziurami i otarciami lub wielowarstwowa spódnica maxi z kottony.

Solar Mexico dał całemu światu obraz wesołych, wesołych ludzi, którzy na pozór nie dbają. Dlaczego więc nie przebrać się w meksykańską gejowską noc?

Prawie nie musisz się wysilać. Wystarczy mieć poncho - szeroki płaszcz - i sombrero - wiklinowy kapelusz z po prostu gigantycznymi płaskimi polami. Oba możesz sam zrobić! W przypadku poncho wybierz dużą kwadratową klapę jasnożółtych, zielonych i czerwonych kwiatów, wyciąć w środku dziurę, przez którą możesz iść głową i bezpiecznie założyć.

Podczas pracy nad sombrero potrzebujesz grubego papieru lub cienkiego kartonu.

 • Zmierz obwód głowy.
 • Narysuj lub wydrukuj szkic sombrero. Pola powinny być bardzo szerokie - użyj Whatmana w dużych formatach.

 • Wykonaj tiul - część boczną bez dna i pól - taką samą długość jak obwód twojej głowy, aby kapelusz dobrze siedział.
 • Sklej części ze sobą, rozprowadzając pomocnicze trójkątne zawory za pomocą kleju. Pomaluj przedmiot w jasnych kolorach.

Aby ukończyć obraz, pomoże Ci czarny ołówek lub marker - narysuj dla nich meksykańskie wąsy pod nosem. Zabierz ze sobą marakasy i przez cały wieczór twórz świąteczny hałas!

Oprócz tych pomysłów możesz również wykorzystać pomysły strojów na Halloween - będą idealnie pasować i jako kostiumy karnawałowe na Nowy Rok.

Ciekawą wersję kostiumu prezentuje poniższy film - z nim możesz stworzyć obraz ulubionego pirata wszystkich Jacka Sparrowa.

Dodaj komentarz

+ 55 = 61