Nazwa kategorii

Zdjęcia z bajkowych domów

Bajkowe domy

Bajkowe domy to dziecięce pragnienia dorosłych, aby powrócić do baśni. I żyj w bajce.

Prawdopodobnie dlatego ludzie budują tak przytulne i piękne domy.

Nie twierdzę, że wszystkie są piękne i wygodne. Każda osoba ma własny pomysł na bajkę. Ktoś ma bajkę związaną z pałacem, a dla kogoś bajka to mały przytulny domek nad brzegiem spokojnego potoku.

Jak to jest - żyć w bajkowym domu? Nie wiem. Ale chciałbym spróbować. Może nie zawsze. I nagle, lubię to.

Kiedy patrzę na te domy, czuję spokój i pewność, że jutro wszystko będzie dobrze. W końcu bajka to także bajka, że ​​wszystko w niej zawsze kończy się bardzo dobrze.

A teraz spójrzmy. Wybierz swój dom zgodnie ze swoim gustem i zgodnie ze swoim pomysłem na bajkowy dom.

Dom, jak z bajki - 50 zdjęć

Czy lubisz bajki? Jeśli tak, przyjrzyj się domowi w Carmel w Kalifornii. Ten domek wygląda bajecznie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Nazywa się "Lilac and Laughter" i kosztuje 1,395 milionów dolarów. Na suficie są drewniane belki, półka z książkami znajduje się pod sufitem (nawiasem mówiąc, ciekawy sposób przechowywania dużej liczby książek).

Meble są stare i nieco rustykalne. Zabytkowy kominek pomaga zachować starą bajeczną atmosferę. Wybrane kolory to głównie ciepłe odcienie, które nadają przytulności i poczucie spokoju. Dlatego jeśli lubisz bajkę i chcesz w niej zamieszkać - kup ten dom, teraz jest sprzedawany.

Jak narysować bajkowy dom

Wszystkie postaci z bajek, jak zwykli ludzie, mają swój własny dom. Zwierzęta żyją w norach lub dziuplach, książętach i księżniczkach żyjących w bajkowych zamkach, leśnych wróżkach - w magicznych domach na drzewach w środku gęstych lasów. Nazywamy ich domami bajkowymi domami.

Bajkowe domy różnią się od naszych domów tym, że mogą być zabawne i niezwykłe, kolorowe, krzywe, bardzo małe i ogriczne, a czasem nawet jadalne, lub odwrotnie - trujące. Spróbujmy razem z tobą narysuj bajkowy dom , w którym krasnoludy mogłyby żyć, a także uczyć się, jak narysować dom w postaci marchewki świątecznej . Jak ci się podoba ten pomysł? Czy podoba ci się to? A więc chodźmy!

Przygotowałem dla ciebie kilka wariantów bajkowych domów. Jeden z nich znajduje się na filmie.

Jak narysować dom dla gnomów krok po kroku

1. Po pierwsze, pomyślmy o umieszczeniu domu na papierze. Oznaczamy skrajne górne i dolne punkty figury i są one zgodne z ich centralną linią. Pomoże nam to utrzymać symetrię.

Możesz także delikatnie wskazać, gdzie kończą się ściany i zaczyna się dach.

2. Narysuj ściany i dach. Najciekawszą rzeczą w procesie tworzenia obrazu bajkowego domu jest to, że możesz rysować ściany i dachy o dowolnym kształcie, najważniejsze jest fantazjowanie w jak największym stopniu i uczynienie domu oryginalnym.

3. Jeśli główne elementy domu są gotowe, nadszedł czas, aby zająć się oknami i drzwiami, bo bajkowy dom powinien nie tylko być zabawny i oryginalny, ale także służyć krasnoludom w przytulnym domu. Okna i drzwi mogą również mieć różne kształty: krzywe, okrągłe, owalne, kwadratowe. Jednym słowem, fantazjować!

4. Teraz możesz przejść do szczegółów. Oznacz wzory na dachu, które będą nam przypominały gonty i narysuj ściany z cegły.

5. Dodaj jeszcze kilka szczegółów do rysunku domu: komina, a także latarki, aby nocą krasnoludy nie bały się wrócić do domu. A teraz narysuj elementy tła: krzewy, drzewa, kwiaty, chmury.

6. Gratulacje! Bajkowy dom jest gotowy! Pokoloruj go jasnymi kolorami za pomocą ołówków lub farb. Kolorowi można nadać obraz domu o jeszcze większej fantazji i oryginalności.

Jak narysować dom w postaci świątecznej marchewki

1. Po pierwsze, pomyślmy o umieszczeniu domu na papierze. Oznaczamy skrajne górne i dolne punkty figury i są one zgodne z ich centralną linią. Pomoże nam to utrzymać symetrię.

Również na linii środkowej, zwróć uwagę, gdzie się kończą ściany i zaczyna się dach. Dla wygody możesz narysować poziomą linię między znakami.

2. Ten dom będzie trochę bardziej podobny do domów, w których ludzie żyją, więc spróbujmy zbudować go na podstawie znanych figur geometrycznych. Prostokąt - na ściany, trójkąt - na dach. Zwróć uwagę także na drzwi i okna. Teraz ten dom stał się podobny do zwykłego, ale dodamy do tego bajeczny.

3. Narysujemy dwie kolumny karmelowe po bokach do ścian, zrobimy dach w formie glazury opadającej na małe okienko. Również na tym etapie szczegółowo będziemy rysować okna i drzwi.

4. Czy wszystkie podstawowe elementy są gotowe, przejdźmy do słodkich szczegółów? Udekoruj zdjęcie domu, tak jak lubisz. Ja na przykład ozdobiłem mój dom girlandami różnymi słodyczami. I od dołu do dekoracji dodano kamienie karmelowe.

Na tym etapie musisz również narysować elementy tła. Nasz dom to Boże Narodzenie, więc tłem powinna być zima: śnieg, świąteczna choinka i tym podobne.

5. Gratulacje! Słodki świąteczny domek gotowy! Pokoloruj kredkami lub farbami, jeśli chcesz. Powodzenia w twojej pracy!

Lekcja Autor: Alina Monich.

Jak narysować bajkowy dom

Aby zostawić komentarz, zaloguj się

© 2010-2018, "Pustunchik". Informacje krajowe i rozrywka

portal dla dzieci. Wszystko dla rozwoju, szkolenia i rekreacji dziecka.

Korzystanie z materiałów portalu "Pustunchik" jest dozwolone tylko

za uprzednią zgodą redakcji i z aktywnym linkiem

Dodaj komentarz

69 + = 78