Nazwa kategorii

Obrazy w stylu Loft

Bezpłatny oddech w świecie sztuki - zdjęcia w stylu loftu

Loft jako odrębny niezależny styl rozpoczął się w Ameryce w latach 40. XX wieku. Z roku na rok stawał się coraz bardziej sławny, a już w latach 50. był u szczytu popularności w Stanach Zjednoczonych. Początkowo ten styl jest stosowany w architekturze amerykańskiej, ale później założyciel kierunku pop art Andy Warhol zaczyna stosować poddasze w projektowaniu wnętrz. Wielu projektantów i artystów, podchodząc do pomysłu używania tego stylu w różnych kierunkach, zaczyna tworzyć obrazy w stylu loft.

Funkcje Loft-style podczas tworzenia zdjęć

Obrazy w stylu loftu w przeważającej części zdobią pomieszczenia o odpowiednim wnętrzu. Przestrzenie te niekoniecznie są mieszkalne. Styl Loft jest szeroko rozpowszechniony jako sposób na dekorowanie biur i przestrzeni biurowych w różnych kierunkach. W każdym razie wnętrze w stylu loftu zasługuje na uwagę poprzez dodanie form, dekoracji i obrazów, które odpowiadają pierwotnej koncepcji wzornictwa. To obrazy do wnętrza w stylu loftu są najjaśniejszymi miejscami i przyciągają więcej uwagi. Projektanci i artyści w tym stylu wyrażają swoją indywidualną wizję piękna w sposób niepozorny dla zwykłych rzeczy. To obrazy w stylu loftu, które pokazują i wyrażają głębię wolnej przestrzeni. Dadzą możliwość odczuwania wolności, pozbycia się ustawionych ram, przekroczenia zwykłych granic bytu.

Niekonwencjonalne rozwiązania do tworzenia takich obrazów są imponujące. Tworząc kolejne arcydzieło, artyści używają maksymalnej liczby jasnych kolorów lub różnych tonów tego samego koloru, a czasem tylko jednego koloru.

Samo styl loftowy we wnętrzu charakteryzuje się tym, że nie stara się ukryć niedociągnięć pomieszczenia, ale skupia się na nich, podkreślając te wady i chropowatość w jasnych tonach. Biorąc pod uwagę, że we wnętrzu lokalu wykorzystywane są kolory pastelowych odcieni, obrazy nasycone wieloma kolorami służą jako jasny punkt, który symbolizuje jasność życia i wymaga odejścia od szarej rutyny. Wolność, przestrzeń, powietrze - podstawowe cechy stylu loft.

Rozlane wino, plamy z kubka kawy, krople soku z jagód, rozproszone popioły, korki do wina, żarówki i naczynia jednorazowe - wszystko to może służyć jako narzędzie do inspiracji podczas tworzenia obrazu w stylu loftu własnymi rękami.

Każdy z nas może być artystą i twórcą. Aby być wyzwolonym i dać możliwość wyrażenia siebie, warto po prostu rozglądać się i dostrzegać rzeczy, które pomimo ich niepozorności mogą stać się decydującymi szczegółami przy tworzeniu arcydzieła.

Zwykła deska ze sklejki może służyć jako prawdziwe płótno, na które można nanieść spray z farby za pomocą pędzla lub użyć aerozolu. Będzie to wyjątkowe arcydzieło wykonane własnymi rękami. Styl loftu jest godny uwagi, ponieważ zdjęcie może być w formie komiksu, sztuki ulicy, graffiti i innych. Na przykład, jeśli używasz części zwykłej tablicy szkolnej i piszesz na niej kilka słów kredą, która może być bez znaczenia, zabawna lub niesie ważne znaczenie, jest to zdjęcie na poddaszu. W innych przypadkach możesz potrzebować tylko gotowych obrazów wydrukowanych na tkaninie, dwóch par drewnianych prętów, śrub i narzędzi, które pomogą połączyć wszystkie szczegóły w pełny obraz.

Obrazy w stylu loftu są wyjątkowe, ponieważ można je stosować w połączeniu z różnymi stylami wnętrza. Na przykład mieszanie Provence Loft jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wypełnić wnętrze w stylu francuskim detalami z Prowansji, które zapewnią więcej przestrzennego widzenia.

Sam styl francuski charakteryzuje się dużą ilością akcesoriów, które są kute, tkane, ceramiczne lub szklane. Biorąc pod uwagę, że styl poddasza wiąże się z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju materiałów do tworzenia obrazów, będzie idealnie pasował do wnętrza Prowansji.

Obrazy w stylu Loftów Prowansji będą służyły jako dekoracja lokalu, nadając mu niezwykłą cechę - praktyczne zastosowanie. Na przykład drewniany obraz przedstawiający postarzały zegar, który wskaże rzeczywisty czas, będzie służyć nie tylko jako obraz, ale także przydatny w życiu codziennym.

Konwencjonalne rozwiązania stylu francuskiego, rozcieńczone amerykańską wolnością, przydzielają przestrzeń wszystkim pozostałym.

Odwaga jest pierwszym krokiem do stylu loft

Nie każdy może zdecydować, aby styl loftowy był kierunkiem jego życia. Ale próbując oderwać się od zwykłych rzeczywistości i zacząć żyć w środowisku bez ograniczeń, można stać się osobą, dla której niedociągnięcia w postaci strachu będą jego cnotami, a wolność stanie się integralną cechą.

Do widzenia, Ameryka - świetne wzornictwo i kolorystyka we wnętrzu typowego apartamentu w stylu loftu

Zdjęcia różnych tematów

Rodzina, która przez długi czas mieszkała w USA, przeprowadziła się do Moskwy i kupiła mieszkanie w pobliżu bulwaru.

Na Tsvetnoy Boulevard, ogromnej liczbie starych ceglanych domów z dziedzińcami-studniami.

Światło dzienne w takich domach przenika z trudem, a projektanci wzięli ten czynnik pod uwagę przy tworzeniu wnętrza.

Jasne miejsce w postaci poduszki na ciemnej kanapie

Bombki szklane jako element wystroju

Ściana z cegieł w amerykańskim wnętrzu

Stara cegła tworzy miejską atmosferę, która nie musi być romantyzmem. Dlatego projekt został wykonany w stylu loft.

Błyszczące kule kosmicznego żyrandola

Stolik wykonany z naturalnego drewna dla dużej firmy

Właściciele nie chcieli zapomnieć o latach spędzonych za granicą, więc projektanci starali się połączyć amerykańską wersję stylu loft, cegły i pomysłów słynnego architekta Brodskiego.

Oryginalne krzesło wykonane z metalowej siatki

Aksamitne tkaniny na naturalnej skórze

Mieszkanie o powierzchni 85 metrów kwadratowych zostało przebudowane.

Wyburzono niektóre ściany, z powodu zwiększonej przestrzeni i dobrego oświetlenia.

Głównym pokojem był salon, w którym gospodarze spotkali wielu przyjaciół.

Przestronna sofa i duży stół dowodzą, że goście są tu zawsze mile widziani.

Radziecka przeszłość w trzech małych popiersiach

Świece - najlepsze elementy wystroju

Jabłka w niezwykłej misce

Lampy zwisające z sufitu

Ceglane ściany we wnętrzu, przetworzone na antyki, podkreślają styl loftów.

Stół jest oświetlony żarówkami, zawieszonymi na skręconych sznurkach, własnoręcznie wykonanymi.

Meble były zbierane zewsząd: coś zostało nabyte na pchlich targach, coś odkryto w ruinach, a także w warsztatach artystycznych.

Czarna drewniana ściana w kuchni

Wymyślony styl wnętrza zakładał dobre pokrycie całego pomieszczenia światłem dziennym.

Aby to zrobić, w korytarzu zbudowano ścianę z regałów, przypominającą wiejskie ogrodzenie. Dlatego zawsze jest tu dużo światła dziennego.

Przestronny wieszak na ubrania

Duże przestrzenie trzypokojowego mieszkania

Styl loftowy pomógł projektantom zrealizować ciekawy pomysł: sufity pomalowane na ciemny kolor nie zmniejszają wysokości pomieszczenia, ale odwrotnie, rozszerzają go.

Kontynuacja stylu amerykańskiego

Żyrandol wykonany z rogów

Pokój dziecięcy w kolorach białym i szarym

Głównym wystrojem mieszkania jest kolekcja obrazów znanych artystów należących do właściciela.

Metalowa powierzchnia stołu roboczego

Kuchnia do wygodnego gotowania

Europejskie uchwyty nowoczesnych drzwi

Kolor mokrego asfaltu, rozcieńczony czerwonymi krzesłami

Kinkiet w postaci żarówki

Wielobarwne stosy do dekoracji pokoju

Innowacyjna wbudowana technologia

Złote filiżanki do kawy

Piec w antycznym przetwarzaniu

Jasne drewniane krzesła bez siedzeń

Niezwykłe naczynia metalowe

Drzwi prowadzące do sypialni

Okrągłe cyfry na białej naszywce

Szatnia w sypialni jest odgrodzona od całej powierzchni szklaną przegrodą, dzięki czemu światło wnika w każdy sekretny zakątek mieszkania.

Szklana ściana wielu kwadratów

Ściana sypialni silnie starzejąca się

Oprawa do modnego pokoju

Drewniany system przechowywania

Ciemnoszare zasłony w jednolitym stylu z wnętrzem

Bogate pędzle na tekstylia

Ekskluzywny obraz na kołdrze

Stylowe poddasze manifestuje się nawet w meblach

Prosty, ale oryginalny widok łazienki

Niektóre meble, takie jak stół i stojak w łazience, zostały zakupione w antykwariacie.

Zgadzam się, czytelnicy portalu wnętrza pokoi, że projektanci wykonali świetną robotę i stworzyli stylowy i przytulny apartament miejski.

Kontynuacja rozwiązań ceglanych

Zlew na drewnianym stole

Oryginalny uchwyt na papier toaletowy

Litery na wieszakach na ręczniki

Wschodni świecznik modnej łazienki

Jak stworzyć eleganckie wnętrze mieszkania

Przytulne i klimatyczne detale tworzą naturalne wnętrze mieszkania

Projekt wnętrz przemysłowych dla domu o powierzchni 100 metrów kwadratowych w Teksasie

Jasne, jasne, energiczne: kolory we wnętrzu i ubrania

Projekt renowacji mieszkania w Barcelonie od studia Anna Eugeni Bach

Turkusowy kolor i lekkie drewno we wnętrzu mieszkania w Mediolanie - Włochy

Mieszkanie w stylu loftu jest jednym z ulubionych stylów aranżacji mieszkaniowej, ponieważ taki wzór jest we wszystkim prosty, jak na przykład ceglany mur, tylko pomalowany. Ale prostota - nie oznacza to braku smaku, jest przeciwieństwem smaku, który wyraża się w wyborze wykończeń, w wyborze mebli, a nawet obrazów w stylu loftu.

Obrazy w stylu loft - to doskonała opcja do dekoracji ścian w mieszkaniu, zwłaszcza jeśli jest urządzony w nowoczesnym stylu. Takie obrazy wprowadzają jasność do wnętrza i sprawiają, że jest oryginalny. Zdjęcia można wybierać na każdy gust. Naprawdę lubię to wnętrze.

Witamy w Design Room! Tutaj znajdziesz kolekcję wnętrz apartamentów i poszczególnych pokoi. Rozpocznij wraz z nami podróż dookoła świata projektowania!

Nagłówki

Informacje zwrotne

Adres: Moskwa, ul. Lower Syromyatnicheskaya 10, budynek 2.

Obrazy w stylu Loft

Nie ma ścisłych zasad, które muszą być ściśle przestrzegane. Awangarda w sztuce często koreluje z innymi rodzajami estetyki.

Styl loftowy charakteryzuje się surowością, przypomina warsztaty fabryczne i pomieszczenia starych roślin, tu króluje metal, nieobrobiony kamień, beton i cegła. Ta przestrzeń jest tworzona jak najwięcej funkcjonalnie.

Jakie obrazy do kupienia w stylu loftowym, żeby nie naruszały atmosfery takiego wnętrza? Styl industrialny to miejsce ciekawych aktów, portretów i licznych dzieł współczesnego malarstwa.

Styl industrialny i obrazy do wnętrza w stylu loftu

Styl industrialny powstaje w latach 50. XX wieku. Przybył do nas zza oceanu, gdzie w czasach recesji starali się przystosować stare fabryki do mieszkania. A jeśli początkiem jej pojawienia się była konieczność zaspokojenia potrzeb społecznych w dobie kryzysu gospodarczego, dziś wnętrza w stylu loftu stały się znakiem luksusu i ekskluzywności.

Główne cechy i osobliwości stylu są następujące:

Dziś charakter tego wyjątkowego stylu można stworzyć przy użyciu różnych materiałów i dekoracji. Poniżej kilka kroków, które pomogą stworzyć piękne wnętrze w industrialnym stylu i podnieść obrazy, plakaty i inne elementy dekoracyjne. Wprowadzenie do wnętrza obrazów w odniesieniu do stylu loftu jest bardzo prostym, szybkim i bardzo skutecznym sposobem na przemianowanie domu bez ponoszenia dużych kosztów. Ta metoda jest szczególnie odpowiednia dla tych, którzy interesują się industrialnym stylem, oraz dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na radykalną zmianę wystroju całego mieszkania lub pokoju.

Należy jednak pamiętać, że ważne jest, aby przestrzegać spójności wszystkich elementów wnętrza, nie możemy stłumić loftów zbyt dużą ilością dodatkowych elementów. Decyzja wygrana-wygrana będzie postawić na minimalizm i poczucie przestronności. Osiągnięcie takiego efektu powinno być naszym priorytetem przy planowaniu dekoracji - szczególnie, jeśli nie mamy liczby metrów kwadratowych "na poddaszu".

Wnętrza w stylu industrialnym są z reguły wysokie i przestronne. Separacja pomieszczeń ograniczona jest do minimum. Całość uzupełniają duże okna, które tworzą wrażenie otwartej przestrzeni. Na dużej białej ścianie można umieścić obraz lub plakat, nieco kontrastujący z nim.

Jest zdominowany przez jasne i chłodne kolory. Białe i szare odcienie są podstawą, która musi koniecznie znajdować się w pomieszczeniu. Czasami ciężaru kolorystycznego wnętrza dopełnia mocniejszy, bardziej żywy akcent. Grafika, obrazy i plakaty na ścianach mogą stać się tym akcentem kolorystycznym lub działać jako element harmonizujący wszystkie elementy wnętrza, jeśli działka zawiera elementy kolorystyczne mebli, wystroju.

Surowy urok stylu loft w wystroju ścian

W takim wnętrzu wyświetlany jest wyświetlacz, który z reguły próbuje się ukryć dekorując mieszkanie. Tutaj pierwsze skrzypce grają rury, druty, wilgotne betonowe ściany, cegła. Głównymi materiałami używanymi do dekoracji pomieszczenia są beton, cegła i metal. Nie brak tu również drewna. Co wybrać zdjęcia na ścianie w stylu loftu? Na wilgotnej betonowej ścianie można umieścić jasny akcent lub podnieść obraz, który pasuje do charakteru takiego muru - mglisty poranek, szare plakaty i modularne obrazy.

Plakat, z futurystycznym motywem, grafika z geometrycznymi wzorami, arkusz metalu na ceglanej ścianie - mnóstwo pomysłów.

Kolejnym ważnym aspektem jest prostota. Liczba elementów powinna być ograniczona do minimum. Jeden duży obraz w stylu strychu stanie się prawdziwą ozdobą surowej ściany i nada wnętrzu ciepłą nutę i charakter. Działka? Coś minimalistycznego, w powściągliwej kolorystyce, w harmonii z otaczającym środowiskiem.

Co będzie ozdobą chłodnego i surowego wnętrza? Użyteczne są tutaj duże oprawy aluminiowe lub metalowe, stylizowane na oświetlenie fabryczne. Meble mogą być również wykonane z resztek roślin, belek, palet.

Styl przemysłowy ewoluował wraz z popularnością architektury przemysłowej, a także jest bardzo charakterystyczne, że nie ma wielu dodatków dekoracyjnych do tego typu wnętrz. Co wybrać, jakie rozwiązanie wizualnie nie psuje pożądanego efektu i będzie w stanie podkreślić niecodzienny wystrój wnętrza w industrialnym duchu? W tym środowisku, niektóre sceneria nie będzie czuć się dobrze, ale ich nadmiar może prowadzić do poczucia chaosu, który może zniszczyć najbardziej starannie zaplanowane i zaprojektowane wnętrze na poddaszu.

Ciekawą i niecodzienną ozdobą tego wnętrza będą portrety członków gospodarstwa domowego lub znane osobistości. Nie należy zapominać, że artyści w początkach XX wieku, pierwsze wybrane pomieszczenia zbankrutowanych fabryk i młynów, gdzie otworzyły swoje warsztaty, które jednocześnie służyły im miejsce na kreatywność i przestrzeni do życia. Dlatego mieszkanie w industrialnym stylu będzie znakomitym miejscem do ekspozycji dzieł sztuki pięknej lub warsztatu artysty, fotografa.

Na ścianie możesz umieścić interesujące kształty w jasnych kolorach. Dobrym pomysłem może być również umieszczanie zdjęć, zdjęć i zdjęć na drewnianej półce.

Grafika, plakaty, obrazy modułowe w stylu loftu

Plakaty i modularne obrazy często stają się popularną dekoracją industrialnego wnętrza. Może to być jeden duży obraz, często ma elementy tła symulujące ścianę z cegły.

Mogą to być różne tematy - jasne i czarno-białe, duże i małe, najważniejsze jest to, że zaspokajają gusta właścicieli i cieszą oczy.

Innym wariantem takich dekoracji może być tryptyk graficzny, umieszczony asymetrycznie, co stwarza wrażenie ruchu na ścianie.

Często podlega rejestracji ścianach są obrazy i zdjęcia miast - mosty, autostrady, wieżowce - to dość popularne motywy, które służą jako dekoracja ścian, urządzone w stylu przemysłowym.

Popularnym rozwiązaniem są modułowe obrazy w stylu loftu z oryginalnymi przedmiotami, imitacja zardzewiałego metalu, brązu, betonu lub cegły.

Abstrakcyjne wzory - to ulubiony temat loftów. Tutaj mamy ogromne pole do fantazji i selekcji opowieści o naszym wnętrzu zgodnie z kolorem pokoju i naszych upodobań.

Popularną historią są także różne mechanizmy, detale, węzły technologiczne, maszyny, sprzęt i ich abstrakcyjne obrazy.

Oryginalnym rozwiązaniem do dekoracji wnętrz w stylu industrialnym są plakaty z wizerunkiem kart, nieco postarzane sztucznymi zadrapaniami.

Mapy mogą być prezentowane w postaci modułowej, która jest również popularnym rozwiązaniem do wnętrz przemysłowych.

Obrazy na tablicach w stylu loftu

Mapy można również opisać jako obraz na tablicach, można je umieścić na ścianie, umieścić na półce lub na oryginalnym kutym stojaku.

Biżuteria i obrazy w stylu loftu własnymi rękami

Obrazy na drzewie w stylu loftu są łatwe do wykonania samodzielnie. Będzie to wymagało kilku płyt o tej samej grubości, śrub, farby, lakieru, pędzla, liny, szablonu z obrazem. Popularne jest umieszczanie obrazów krajów lub kontynentów na planszach, ale mogą to być również dowolne inne obrazy, które dekorator lubił. Aby naprawić deski na ścianach, potrzebujesz śrub i odrobiny zręczności. Następnie musisz wywiercić otwory na linkę. Następnie nakłada się farbę lub lakier, a na wierzchu obraz, który lubisz przez szablon.

Przestrzeń dla kreatywności może służyć jako płaska, nieobrobiona szeroka plansza lub kawałek batonu. Obrazy na niej można malować czarną farbą lub paleniem.

Obrazy i obrazy mogą dodać eklektyczną nutę do aranżacji, nieco odmiennej stylistycznie od surowego industrialnego stylu. Szczególnie istotne są takie rozwiązania dla kuchni, gdzie często istnieje chęć dodania odrobiny przytulności i stworzenia cieplejszej atmosfery. Obrazy wybrane do wnętrza mogą łączyć modne wzory geometryczne, futurystyczne kwiaty, plakaty z napisami.

Pomieszczenia przemysłowe są idealne dla kreatywnych ludzi, którzy kochają nowoczesny i ambitny styl życia. Dają nam wolność i dążą do dynamicznych i inspirujących działań - łatwo realizują swoje pasje. Mieszkanie pełne rur, kabli, belek lub szorstkich ścian będzie uważane za fajne z odrobiną awangardy. Takie wnętrze sprawi, że obrazy i plakaty w stylu loftowym zostaną wybrane do gustu właściciela cieplejsze i wygodniejsze, nadając wnętrzu charakteru i niepowtarzalnego wyglądu.

Pozostaw komentarz Anuluj odpowiedź

Budowa, naprawa i projektowanie wnętrz © 2018

Dodaj komentarz

61 − 59 =