Nazwa kategorii

Ceramiczne figurki do wnętrza

Figurki do wnętrza (50 fotek): piękne figury do tworzenia przytulności w domu

Dekoracja własnego domu to zawód, w którym osoba była zaangażowana od czasów prymitywnych. Jest w nas genetycznie nieodłączny - aby nasz "świat" był wygodny, przytulny i bezpieczny. A do tego trzeba ją wyposażyć w wygodne meble i przyjemne przedmioty dekoracyjne, miłe dla oka, w tym bibeloty. Wśród dekoracyjnych bibelotów nie ostatnie miejsce to statuetki do wnętrza. Dzięki tym elementom dekoracyjnej dekoracji wnętrz możesz nadać domowi indywidualność i niezwykły styl.

Figurki we wnętrzu szafy

Jeśli większość ludzi dostanie podobne meble, użycie figurek uczyni dom wyjątkowym. Zwłaszcza, jeśli można kupić markowe produkty lub przywieźć figurki z zewnątrz i inne z dalekich egzotycznych krajów. W artykule zastanowimy się - jak właściwie udekorować mieszkanie statuetkami i cechami tego dekoracyjnego wystroju domu.

Figurki we wnętrzu sypialni

Posążek ptak dla wnętrza

Jakie są główne cechy statuetek jako sposobu na dekorowanie wnętrza:

 • Główną zaletą figurek jest ich dekoracyjność i różnorodność. Mogą reprezentować zarówno figurki i szkice pasterskich porcelany, jak i brutalne instalacje i przedmioty stylizowane na postaci ludzkie lub rośliny.
 • Wszechstronność. W każdym stylu wnętrza bez wyjątku znajduje się statuetka wykonana w tym samym lub podobnym stylu. Dlatego cokolwiek był urządzony swój dom - przynajmniej w stylu Prowansji, high-tech lub klasyczny - odpowiednie figurki i figury dekoracyjne do salonu i sypialni czeka na ciebie na półkach.
 • Nowoczesne figurki do domu mogą mieć różne kształty. Są to wzory porcelanowe w tradycyjnym klasycznym stylu i niezwykłe abstrakcyjne przedmioty, kiedy na nie spojrzysz, nie zrozumiesz od razu, co autor miał na myśli, kiedy stworzył to arcydzieło.

Figurka wysokiej żaby

Posążek kobieta we wnętrzu

Figurka konia do wnętrza

Zasady dekorowania posągów

Jakie są podstawowe niuanse, które musisz znać, aby odpowiednio i harmonijnie zaprojektować swój dom za pomocą figurek:

 • Oczywiście, musisz przestrzegać ogólnego stylu wnętrza. Tak więc, jeśli masz środowisko salonu i innych pomieszczeń domu w stylu high-tech, nie będą robić słodkie ceramiczne lub porcelanowe pasterka, i lepiej jest wybrać chromowane i plastikowe figurki elegancki wygląd neutralnych kolorach.
 • Klasyczne wnętrze będzie grało w nowe kolory, jeśli dodasz je z figurkami z brązu lub kopiami porcelanowymi. Takie piękne naturalne materiały nie mogą lepiej pasować do tradycyjnego, wyrafinowanego stylu. Mogą to być między innymi wysokie drewniane deski podłogowe.
 • Mieszkanie w nowoczesnym stylu jest lepiej wyposażone w odpowiednie statuetki. Mogą to być futurystyczne lub abstrakcyjne duże przedmioty wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, szkła, niklu i chromu. Te nowoczesne materiały nie mogą lepiej podkreślać minimalizmu i funkcjonalności sytuacji.
 • Ceramika i porcelana, a także mniej popularny fajans - doskonały wybór do wnętrza domu w stylu Prowansji i szykownym szyku. Te delikatne pastelowe style doskonale łączą się z przewiewną delikatnością bijących statuetek. Można je umieścić w salonie i na korytarzu.

Plenerowa psia statua w żywym pokoju

Figurka stołowa z korala

Mała figurka psa

Warianty dekorowania wnętrz za pomocą figurek

Świeczniki i wazony w salonie

Figurka słonia do dekoracji wnętrz

Figurka gęsi do dekoracji wnętrz

Które części domu można uznać za najbardziej udane w przypadku umieszczania figurek:

 • Jeśli w salonie jest kominek, masz szczęście. Po kominku - najlepsze miejsce do umieszczania małych figurek i innych bibelotów. Kominek jest zawsze w centrum uwagi, dlatego starannie dobrane figurki z porcelany, ceramiki i tworzyw sztucznych nie będą pozostawione bez nadzoru przez gości w domu.
 • Komoda w sypialni. Na górnej powierzchni skrzyni można idealnie umieścić wszystkie miłe rzeczy, w tym najdroższe w sercu statuetki. Zewnętrzne kopie drewna są również używane w sypialni.
 • Jeśli mieszkanie jest wystarczająco duże i istnieje możliwość postawienia "bezużytecznego" stołu konsolowego w przedpokoju lub salonie, to jego blat będzie idealnym miejscem do umieszczenia na nim różnych figurek.
 • Nisze ścienne, jeśli są zaplanowane. Szczególnie spektakularnie wyglądają jak pojedyncze duże figurki w niszach, czasem i na podłodze, ozdobione specjalną atrakcją.
 • W przypadku figurek najlepiej wybrać najbardziej otwarte miejsca w domu, aby można je było wyraźnie widzieć od drzwi wejściowych.
 • Doskonały pomysł dla właścicieli sporej ilości figurek - aby wydać im specjalną wizytówkę w formie szafki z oświetleniem. Przez tę ekspozycję nie przejdzie ani jeden gość. Eleganckie porcelanowe bombki lub egzotyczne okazy wykonane z drewna będą wyglądały najlepiej w tej wizytówce.
 • Podłogowe drewniane statuetki o znacznych rozmiarach - stylowa dekoracja przedpokoju i dużej sali, jeśli taka jest. Spektakularne i piękne, będą wyglądać najlepiej w jednym występie, gdy cała uwaga zostanie do nich przywiązana. Oczywiście takie masywne modele należy umieszczać tylko w przestronnych pomieszczeniach, na przykład w salonie. W ciasnym pokoju najlepiej będzie wyglądać półtora metrowa statuetka.

Figurki w stylu rustykalnym w salonie

Niezwykły posąg wykonany z metalu i drewna

Dekorowanie kominka wazonami

Statuetka mężczyzny i kobiety

Figurka dziewczyna z kwiatami do dekoracji wnętrz

Statuetka konia do dekoracji wnętrz

 • Jeżeli mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym stylu, a podoba Ci się rzeźby afrykańskie lub stylizowane figurki zwierząt egzotycznych, ma być z powodzeniem umieszczony w nowoczesnym wnętrzu, konieczne jest „wsparcie” figur innych szczegółów. Może to być mata na podłodze "pod zebrą" lub "pod lampartem" i inne szczegóły.
 • Jeśli Twoje mieszkanie jest wykonane w ultranowoczesnym stylu high-tech, to najlepsze dla tego wnętrza pasuje do lakonicznych i prostych okazów. Na przykład nowoczesne modele chromowanych samolotów, samochodów. Wykonane ze stali lub aluminium idealnie wpasują się w wnętrze mieszkania. Ponadto będą wyglądać dobrze w stylu high-tech abstrakcyjnych statuetek, wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych i instalacji.
 • Klasyczne wnętrze będzie dobrze wyglądać, jeśli ozdobisz je drewnianymi figurami i przedmiotami w tradycyjnym eleganckim stylu. Klasyczny styl nie sprzeciwia się obecności złota ani bogatemu wystrojowi w projektowaniu figurek.
 • Dla prostego stylu Prowansji, która "uwielbia" tekstylia, pasuje do figurek wykonanych z tkaniny, być może w stylu ludowym. Ludowe amulety, wykonane w stylizowany sposób, doskonale pasują również do wnętrza prowansalskiego. Od abstrakcyjnych i futurystycznych produktów w nowoczesnym stylu, w tym przypadku należy odmówić.

Statuetka konia w łazience w stylu Art Deco

Figurki konne jako regały

Wystrój w stylu Prowansji

Statuetki kolorowych gnomów

Figurki tańczące myszy do dekoracji wnętrz

Statuetki baleriny do wnętrza

Pokoje w domu i ich figurki

Zastanówmy się, jakie liczby lepiej wydać różne lokale mieszkania.

 • Do salonu wybierz najbardziej chwytliwe i spektakularne postaci. Oczywiście, przede wszystkim należy skupić się na stylu pomieszczenia, jednak w salonie można umieścić duże statuetki plenerowe, jasne, egzotyczne itp.
 • Doskonałym rozwiązaniem na korytarz jest umieszczenie obiektów w postaci afrykańskich figurek, które będą symbolizować ochronę domu przed zewnętrznymi siłami negatywnymi.
 • W przypadku sypialni lepiej nie wybierać opcji niosących agresję. Tak więc walka ze zwierzętami, nożami, szabelami, ponurymi modelami nie wystarczy. Lepiej rozwodzić się nad spokojnym tematem: wybierać lekkie, eleganckie i eleganckie okazy. Tak więc statuetki przedstawiające baletnice, ptaki, piękne rośliny będą świetnie wyglądać w sypialni. Mogą być wielkościami kieszeni porcelanowych i podłogą drewnianą lub nawet metalową.
 • Jeśli mieszkasz poza miastem i masz werandę lub taras, to w tym otwartym, słonecznym i wypełnionym powietrzem domu postacie z naturalnych, prostych materiałów - drewna lub nawet słomy - będą wyglądać świetnie.
 • Małe figurki wykonane w jednym stylu lub na jednym motywie są lepiej zgrupowane - nie będą "rozpraszać" się po domu i przyciągną uwagę.
 • Główne obiekty sztuki najlepiej wyglądają w dumnej samotności. Różni rozpraszający się sąsiedzi nie potrzebują ich. Są całkowicie samowystarczalni.
 • Liczby kotów, słoni i żab uważa się za najbardziej odpowiednie dla przyciągnięcia szczęścia i powodzenia. Dlatego umieść w swoim pokoju przynajmniej jeden egzemplarz takiego zwierzęcia. Harm nie będzie dokładny, ale szczęście prawdopodobnie wzrośnie.

Panel ścienny do dekoracji

Drewniane figurki podłogowe w salonie

Muszle i świeczniki do wystroju salonu

Statuetka anioła z kamienia

Statuetki pani do wnętrza

Figurka róży do wnętrza

Figurki symbolizujące szczęście

Zastanów się, jakie figurki i przedmioty dekoracyjne najlepiej mieć w domu.

 • W sypialni idealnym rozwiązaniem jest para kopii, jako opcja - podłoga. Taka para symbolizuje nieodłączność twojego rodzinnego duetu. Odpowiednie porcelanowe figurki z przepięknymi łabędziami, splecionymi drzewami i do sypialni w nowoczesnym stylu, odpowiednia instalacja, na przykład dwa serca. Jedno drzewo, zawieszone z owocami, przyniesie pozytywną energię do sypialni.
 • Postać jaszczurki umieszczona w salonie przyniosła domowi spokój i wyciszenie. Tak więc, w odróżnieniu od masek afrykańskich, przyniesienie małej drewnianej jaszczurki z podróży będzie dobrym rozwiązaniem.
 • Byk lub koń symbolizuje zdrowie dla wszystkich mieszkańców domu. Oczywiście taka instalacja nie powinna być zbyt uciążliwa, ponieważ zwierzęta te już symbolizują siłę i energię.
 • Bocian w sypialni przyniesie kobiecie szczęście macierzyństwa.
 • Niektórzy mogą sobie przypomnieć słynne rzędy figurek słoni, umieszczonych na koronkowych serwetkach komód z czasów babki radzieckiej. Te "filisterskie" ceramiczne statuetki mają również swoje święte znaczenie. Są potężną obroną przed złym okiem i przynoszą dobrobyt i szczęście do domu.

Figurki jeleni we wnętrzu

Figurka stołowa - doniczka

Abstrakcyjna figurka wykonana z drewna i metalu

Figurka Księżniczka Żaba do wnętrza

Posążek dziewczyna w sukni dla wnętrza

Figurka słonia do dekoracji domu

Afrykańska damy statua dla domowej dekoraci

Jakie są najlepsze liczby, których należy unikać:

 • Maski afrykańskie w wielu przypadkach są niepożądanym zakupem mieszkania. Wszystkie te maski mają w sobie pewne znaczenie. Nie możemy poznać tego znaczenia, ponieważ dorastaliśmy w innej kulturze. Te produkty, za wszystkie ich zewnętrzne effektivnosti, mogą symbolizować i śmierć, i choroby, ubóstwo i inne negatywne - a my, radośni, przenosimy się z wycieczek wycieczkowych korzystnie kupionych na lokalnym rynku drewnianych masek. Dlatego przy takich produktach lepiej być ostrożniejszym, a najbezpieczniej będzie zostawić maskę, którą lubisz w jej ojczyźnie.
 • Dekoracyjne figurki do wnętrza w postaci drapieżnych zwierząt z "warczeniem", otwarte szczęki - niepożądany wybór. Niosą ukrytą agresję, która z czasem wpłynie na życie rodzinne.
 • Ten autentyczny antyki jest również wątpliwym nabytkiem. Oczywiście rzeczy antyczne mają wielką wartość i są drogie, jednak przez wiele lat pobytu w różnych domach nie można było wypełnić najbardziej pozytywną energią. Kto wie, jakie problemy mieli poprzedni właściciele tej właśnie figurki.
 • Figury przedstawiające noże, szable, szczyty i inne zimne gatunki stali nie są najlepszym rozwiązaniem do dekoracji domu, jednak dekoracyjna i elegancka ta instalacja została wykonana. Negatywny, który leży w energii modelu, zgodnie z naukami Feng Shui, z konieczności wpłynie z czasem na dobre samopoczucie i relacje mieszkańców domu.

Wielobarwny posąg - koń we wnętrzu

Pomarańczowy niedźwiedź - statuetka i stół

Wielokolorowe figurki psa - skarbonki

Fioletowa figurka głowy

Czerwona figurka wargi

Małe figurki we wnętrzu

Srebrna statuetka mężczyzny i kobiety

Wypełnij tylko 2 pola, a my oddzwonimy, aby wyjaśnić wszystkie niuanse!

Ceramiczne figurki do wnętrza

Figurki do wnętrz od dawna stanowią integralną część projektu pomieszczeń. Wcześniej figurki z ceramiki były dostępne tylko dla zamożnych rodzin, szlachetnych i bogatych.

Ten luksus zdobiły półki kominkowe i toaletki, ale rodziny o średnich dochodach mogły tylko podziwiać takie elementy wystroju.

Na szczęście dziś dostępne są figurki ceramiczne i figurki o dowolnym kształcie i wielkości. Jeśli nie mówimy o ekskluzywnej kolekcji autorskiej kolekcji popularnego rzeźbiarza, takie figurki nie są bardzo drogie w sklepach.

Jednocześnie możesz wybrać opcje stylistycznie pasujące do Twojego wnętrza. Klasyczne figurki są niezmiennie popularne. To jest gzhel, porcelana, ceramiczne słonie, pary, chłopcy pasterze i inne miłe rzeczy.

Nowoczesne wersje - z minimalną ilością detali, klarownymi kształtami i niecodziennymi rozwiązaniami są również szeroko reprezentowane w nowoczesnych sklepach.

Figurki, podobnie jak inne elementy wystroju, ważne jest, aby prawidłowo połączyć z wystrojem pomieszczenia. Połączenie stylistyczne jest bardzo ważne, jeśli mówimy o ceramice.

Dekoracją pomieszczenia jest nie tylko malowanie ścian i dobór posadzek. Oddychanie żywego ducha do wnętrza jest możliwe dzięki pięknym elementom dekoracyjnym, z których jednym są ceramiczne figurki i szkatułki.

Pozwalają wypełnić pokój specjalnym ciepłem, urokiem, wzmacniają koncepcję projektu.

Ponadto ceramiczne figurki są bardzo jasnym prezentem dla ukochanej osoby lub przyjaciela.

Konwencjonalnie figurki z ceramiki można podzielić na kilka kategorii:

 • Obrazy ludzi z bardzo staranną analizą szczegółów;
 • Liczby zwierząt;
 • Geometryczne i abstrakcyjne działki.

Ponadto istnieją ceramiczne figurki przedstawiające przedmioty gospodarstwa domowego, a także miniaturowe potrawy, jedzenie i tak dalej.

Ceramiczne figurki to coś więcej niż mały kawałek ceramiki o określonym kształcie, pomalowany na jaskrawe kolory. To uczucia, emocje, pozytywny nastrój, który z pewnością powstanie u każdego, kto odwiedza pokój z postaciami.

Umieszczenie ceramicznych figurek we wnętrzu

Nawet najmniejsza ceramiczna statuetka może znacznie zmienić brzmienie wnętrza, ale powinna być umieszczona w widocznym miejscu, na przykład na kominku.

Jest to tradycyjna technika, która pozwala zwrócić uwagę na miejsce, w którym znajduje się postać, goście. Zobacz także małe figurki na stolikach i stolikach nocnych.

Główną zaletą statuetek jest ich wszechstronność - w każdym miejscu w pokoju, w którym nie miałbyś ich, z powodzeniem wykonają swoje funkcje. Figurki świetnie prezentują się we wnętrzu szafy, sypialni, salonu, a nawet kuchni. Na przykład w przypadku sypialni doskonałym wyborem będą figurki przedstawiające dzieci.

Kolekcje ceramicznych figurek są tematem osobnej rozmowy. Takie spotkanie nie tylko przyciąga uwagę, ale także utrzymuje je przez długi czas. Ważne jest prawidłowe organizowanie przechowywania takich kolekcji.

Na przykład, jeśli zbierzesz figurki z Gzhel, ich przechowywanie będzie pasować do szafy z jasnego drewna z przezroczystymi drzwiami. Ta opcja doda światło do wnętrza szafki i podkreśli wartość kolekcji.

Niestety, duże kolekcje porcelanowych i ceramicznych figurek dobrze prezentują się tylko we wnętrzu klasycznego kierunku. To tradycja, więc wnętrze high-tech i klasyków kolekcji postaci nie pasuje do siebie.

Figurki produkowane przez Sibanię wyróżniają się starannym opracowaniem detali i emocji, dzięki którym każda sztuka jest wypełniona ciepłem i wydaje się, że teraz ożyje.

Szczególnie cenne są małe figurki, w których każdy detal jest starannie dopracowany, fałd na ubraniach. Nawet dwa takie elementy dekoracyjne we wnętrzu salonu gwarantują potężny efekt wizualny.

Abstrakcyjne figury idealnie nadają się do dekoracji nowoczesnych wnętrz: high-tech, art deco.

Ale figury słoni są tradycyjnie uważane za przynoszące szczęście domowi. Siedem słoni na kominku lub w szafie często znajduje się w domach rodzin na całym świecie. Słonie mogą być wykonane w tym samym stylu, w innym, ich cel od tego się nie zmienią.

Wybierz stylowe, jasne i wysokiej jakości figurki od światowej klasy producentów, które zawsze możesz znaleźć w sklepie "Decorshop9raquo;. Specjalnie dla Ciebie, wybrali szeroką gamę dla każdego gustu i okazji.

Figurki do wnętrza (50 fotek): piękne figury do tworzenia przytulności w domu

Dekoracja własnego domu to zawód, w którym osoba była zaangażowana od czasów prymitywnych. Jest w nas genetycznie nieodłączny - aby nasz "świat" był wygodny, przytulny i bezpieczny. A do tego trzeba ją wyposażyć w wygodne meble i przyjemne przedmioty dekoracyjne, miłe dla oka, w tym bibeloty. Wśród dekoracyjnych bibelotów nie ostatnie miejsce to statuetki do wnętrza. Dzięki tym elementom dekoracyjnej dekoracji wnętrz możesz nadać domowi osobowość i niezwykły styl.

Jeśli większość ludzi dostanie podobne meble, użycie figurek uczyni dom wyjątkowym. Zwłaszcza, jeśli można kupić markowe produkty lub przywieźć figurki z zewnątrz i inne z dalekich egzotycznych krajów. W artykule zastanowimy się, jak właściwie udekorować mieszkanie statuetkami i cechami tego dekoracyjnego wystroju domu.

Jakie są główne cechy statuetek jako sposobu na dekorowanie wnętrza:

 • Główną zaletą figurek jest ich dekoracyjność i różnorodność. Mogą reprezentować zarówno figurki i szkice pasterskich porcelany, jak i brutalne instalacje i przedmioty stylizowane na postaci ludzkie lub rośliny.
 • Wszechstronność. Każdemu bez wyjątku wewnętrznych stylów tam własny pomnik, wykonany w tym samym lub podobnym stylu. Dlatego cokolwiek był urządzony swój dom - przynajmniej w stylu Prowansji, high-tech lub klasyczny - odpowiednie figurki i figury dekoracyjne do salonu i sypialni czeka na ciebie na półkach.
 • Nowoczesne figurki do domu mogą mieć różne kształty. Są to wzory porcelanowe w tradycyjnym klasycznym stylu i niezwykłe abstrakcyjne przedmioty, kiedy na nie spojrzysz, nie zrozumiesz od razu, co autor miał na myśli, kiedy stworzył to arcydzieło.

Zasady dekorowania posągów

Jakie są podstawowe niuanse, które musisz znać, aby odpowiednio i harmonijnie zaprojektować swój dom za pomocą figurek:

 • Oczywiście, musisz przestrzegać ogólnego stylu wnętrza. Tak więc, jeśli masz środowisko salonu i innych pomieszczeń domu w stylu high-tech, nie będą robić słodkie ceramiczne lub porcelanowe pasterka, i lepiej jest wybrać chromowane i plastikowe figurki elegancki wygląd neutralnych kolorach.
 • Klasyczne wnętrze będzie grało w nowe kolory, jeśli dodasz je z brązowymi figurkami lub kopiami porcelanowymi. Takie piękne naturalne materiały nie mogą lepiej pasować do tradycyjnego, wyrafinowanego stylu. Mogą to być między innymi wysokie drewniane deski podłogowe.
 • Mieszkanie w nowoczesnym stylu jest lepiej wyposażone w odpowiednie statuetki. Mogą to być futurystyczne lub abstrakcyjne duże przedmioty wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, szkła, niklu i chromu. Te nowoczesne materiały nie mogą lepiej podkreślać minimalizmu i funkcjonalności sytuacji.
 • Ceramika i porcelana, a także mniej popularny fajans - doskonały wybór do wnętrza domu w stylu Prowansji i szabli-szyku. Te delikatne pastelowe style doskonale łączą się z przewiewną delikatnością bijących statuetek. Można je umieścić w salonie i na korytarzu.

Które części domu można uznać za najbardziej udane w przypadku umieszczania figurek:

 • Jeśli w salonie jest kominek, masz szczęście. Po kominku - najlepsze miejsce do umieszczania małych figurek i innych bibelotów. Kominek jest zawsze w centrum uwagi, dlatego starannie dobrane figurki z porcelany, ceramiki i tworzyw sztucznych nie będą pozostawione bez nadzoru przez gości w domu.
 • Komoda w sypialni. Na górnej powierzchni skrzyni można idealnie umieścić wszystkie miłe rzeczy, w tym najdroższe w sercu statuetki. Zewnętrzne kopie drewna są również używane w sypialni.
 • Jeśli mieszkanie jest wystarczająco duże i istnieje możliwość postawienia "bezużytecznego" stołu konsolowego w przedpokoju lub salonie, to jego blat będzie idealnym miejscem do umieszczenia na nim różnych figurek.
 • Nisze ścienne, jeśli są zaplanowane. Szczególnie spektakularnie wyglądają jak pojedyncze duże figurki w niszach, czasem i na podłodze, ozdobione specjalną atrakcją.
 • W przypadku figurek najlepiej wybrać najbardziej otwarte miejsca w domu, aby można je było wyraźnie widzieć od drzwi wejściowych.
 • Doskonały pomysł dla właścicieli sporej ilości figurek - aby wydać im specjalną wizytówkę w formie szafki z oświetleniem. Przez tę ekspozycję nie przejdzie ani jeden gość. Eleganckie porcelanowe bombki lub egzotyczne okazy wykonane z drewna będą wyglądały najlepiej w tej wizytówce.
 • Podłogowe drewniane statuetki o znacznych rozmiarach - stylowa dekoracja przedpokoju i dużej sali, jeśli taka jest. Spektakularne i piękne, będą wyglądać najlepiej w jednym występie, gdy cała uwaga zostanie do nich przywiązana. Oczywiście takie masywne modele należy umieszczać tylko w przestronnych pomieszczeniach, na przykład w salonie. W ciasnym pokoju najlepiej będzie wyglądać półtora metrowa statuetka.
 • Jeśli mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym stylu i lubisz afrykańskie figurki lub stylizowane figurki egzotycznych zwierząt, to aby z powodzeniem umieścić je w nowoczesnym wnętrzu, musisz "wspierać" dane z innymi szczegółami. Może to być mata na podłodze "pod zebrą" lub "pod lampartem" i inne szczegóły.
 • Jeśli mieszkanie jest wykonane w ultranowoczesnym stylu high-tech, to najlepsze dla tego wnętrza pasuje do lakonicznych i prostych okazów. Na przykład nowoczesne modele chromowanych samolotów, samochodów. Wykonane ze stali lub aluminium idealnie wpasują się w wnętrze mieszkania. Ponadto będą wyglądać dobrze w stylu zaawansowanych technologicznie figurek abstrakcyjnych, wszelkiego rodzaju mobilizacji i instalacji.
 • Klasyczne wnętrze będzie dobrze wyglądać, jeśli ozdobisz je drewnianymi figurami i przedmiotami w tradycyjnym eleganckim stylu. Klasyczny styl nie sprzeciwia się obecności złota ani bogatemu wystrojowi w projektowaniu figurek.
 • Dla prostego stylu Prowansji, która "uwielbia" tekstylia, dopasowuje figurki wykonane z tkaniny, być może w stylu ludowym. Ludowe amulety, wykonane w stylizowany sposób, doskonale pasują również do wnętrza prowansalskiego. Od abstrakcyjnych i futurystycznych produktów w nowoczesnym stylu, w tym przypadku należy odmówić.

Pokoje w domu i ich figurki

Zastanówmy się, jakie liczby lepiej wydać różne lokale mieszkania.

 • Do salonu wybierz najbardziej chwytliwe i spektakularne postaci. Oczywiście, przede wszystkim należy skupić się na stylu pomieszczenia, jednak w salonie można umieścić duże statuetki plenerowe, jasne, egzotyczne itp.
 • Doskonałym rozwiązaniem na korytarz jest umieszczenie obiektów w postaci afrykańskich figurek, które będą symbolizować ochronę domu przed zewnętrznymi siłami negatywnymi.
 • W przypadku sypialni lepiej nie wybierać opcji niosących agresję. Tak więc walka ze zwierzętami, nożami, szabelami, ponurymi modelami nie wystarczy. Lepiej rozwodzić się nad spokojnym tematem: wybierać lekkie, eleganckie i eleganckie okazy. Tak więc statuetki przedstawiające baletnice, ptaki, piękne rośliny będą świetnie wyglądać w sypialni. Mogą być wielkościami kieszeni porcelanowych i podłogą drewnianą lub nawet metalową.
 • Jeśli mieszkasz poza miastem i masz werandę lub taras, to w tym otwartym, słonecznym i wypełnionym powietrzem domu postacie z naturalnych, prostych materiałów - drewna lub nawet słomy - będą wyglądać świetnie.
 • Małe figurki wykonane w jednym stylu lub na jednym motywie są lepiej zgrupowane - nie będą "rozpraszać" się po domu i przyciągną uwagę.
 • Główne obiekty sztuki najlepiej wyglądają w dumnej samotności. Różni rozpraszający się sąsiedzi nie potrzebują ich. Są całkowicie samowystarczalni.
 • Liczby kotów, słoni i żab uważa się za najbardziej odpowiednie dla przyciągnięcia szczęścia i powodzenia. Dlatego umieść w swoim pokoju przynajmniej jeden egzemplarz takiego zwierzęcia. Harm nie będzie dokładny, ale szczęście prawdopodobnie wzrośnie.

Figurki symbolizujące szczęście

Zastanów się, jakie figurki i przedmioty dekoracyjne najlepiej mieć w domu.

 • W sypialni idealnym rozwiązaniem jest para kopii, jako opcja - podłoga. Taka para symbolizuje nieodłączność twojego rodzinnego duetu. Odpowiednie są porcelanowe figurki eleganckich łabędzi, splecionych drzewek i sypialni w nowoczesnym stylu, na przykład instalacja z dwoma sercami. Jedno drzewo, zawieszone z owocami, przyniesie pozytywną energię do sypialni.
 • Postać jaszczurki umieszczona w salonie przyniosła spokój i spokój domowi. Tak więc, w odróżnieniu od masek afrykańskich, przyniesienie małej drewnianej jaszczurki z podróży będzie dobrym rozwiązaniem.
 • Byk lub koń symbolizuje zdrowie dla wszystkich mieszkańców domu. Oczywiście taka instalacja nie powinna być zbyt uciążliwa, ponieważ zwierzęta te już symbolizują siłę i energię.
 • Bocian w sypialni przyniesie kobiecie szczęście macierzyństwa.
 • Niektórzy mogą sobie przypomnieć słynne rzędy figurek słoni, umieszczonych na koronkowych serwetkach komód z czasów babki radzieckiej. Te "filisterskie" ceramiczne statuetki mają również swoje święte znaczenie. Są potężną obroną przed złym okiem i przynoszą dobrobyt i szczęście do domu.

Jakie są najlepsze liczby, których należy unikać:

 • Maski afrykańskie w wielu przypadkach są niepożądanym zakupem mieszkania. Wszystkie te maski mają w sobie pewne znaczenie. Nie możemy poznać tego znaczenia, ponieważ dorastaliśmy w innej kulturze. Te produkty, za wszystkie ich zewnętrzne effektivnosti, mogą symbolizować i śmierć, i choroby, ubóstwo i inne negatywne - a my, radośni, przenosimy się z wycieczek wycieczkowych korzystnie kupionych na lokalnym rynku drewnianych masek. Dlatego przy takich produktach lepiej być ostrożniejszym, a najbezpieczniej będzie zostawić maskę, którą lubisz w jej ojczyźnie.
 • Dekoracyjne figurki do wnętrza w postaci drapieżnych zwierząt z "warczeniem", otwarte szczęki - niepożądany wybór. Niosą ukrytą agresję, która z czasem wpłynie na życie rodzinne.
 • Ten autentyczny antyki jest również wątpliwym nabytkiem. Oczywiście rzeczy antyczne mają wielką wartość i są drogie, jednak przez wiele lat pobytu w różnych domach nie można było wypełnić najbardziej pozytywną energią. Kto wie, jakie problemy mieli poprzedni właściciele tej właśnie figurki.
 • Figury przedstawiające noże, szable, szczyty i inne zimne gatunki stali nie są najlepszym rozwiązaniem do dekoracji domu, jednak dekoracyjna i elegancka ta instalacja została wykonana. Negatywny, który leży w energii modelu, zgodnie z naukami Feng Shui, z konieczności wpłynie z czasem na dobre samopoczucie i relacje mieszkańców domu.

Moim zdaniem są to wszystkie odpylacze, jeden lub dwa można jeszcze umieścić, ale ktoś w każdym rogu umieszcza je

Dodaj komentarz

64 − = 55