Nazwa kategorii

Kino domowe

Kino domowe

Kino domowe dla abonentów AKADO Telecom

Wybierz filmy z katalogu, wybierz sesję i spójrz na ekran swojego

TV. Nowe filmy, proste zamówienie, wysoka jakość.

Jak zamówić film w "Kinie domowym":

* oprócz filmów z bloku "Free View" i filmów o specjalnej cenie.

Najlepsze premiery filmowe ostatniego

miesiące, klasyka kina światowego,

ulubione kreskówki i wiele więcej!

Zamów i obejrzyj film w domu!

- nowość - ostatnie dni

W tym tygodniu

 • © 2016 OJSC COMCOR

  Wszelkie prawa do jakichkolwiek materiałów opublikowanych na stronie są chronione zgodnie z rosyjskim i międzynarodowym prawem autorskim i prawami pokrewnymi.

  Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tekstowych, dźwiękowych, zdjęć i wideo jest możliwe tylko za pisemną zgodą redakcji.

  Dziesięć najbardziej stylowych kin domowych na świecie

  Zdobądź jeden z najczęściej czytanych artykułów raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

  Gdzie spędzić dużo pieniędzy, jeśli tak, wszystko tam jest? Cóż, jako opcja - wyposażenie kina domowego. A potem zaoszczędzić na wyprawach kempingowych, popcorn w domu jest tańszy.

  Bogaci tego świata czasem wydają się niewystarczający po prostu, aby umieścić ogromny ekran, aby wyposażyć wysokiej klasy system dźwiękowy i zorganizować jedne z najbardziej wygodnych siedzeń. To już jest banalne. To ma wyposażyć kino tak, aby nikt inny nie przenosił jego ulubionego filmu - tak.

  Kilka lat temu para Larry'ego i Colleen Halliday (Larry i Colleen Halliday) z Kanady była zaintrygowana poszukiwaniem zapału do kina domowego. Zadali to zadanie ilustratorowi Dougowi Charroisowi (Doug Charrois).

  To był niemal spór: czy jest słaby, by zrobić kino w duchu Indiany w naszym domu? "To nie jest pytanie!" Odpowiedział Doug i zabrał się do pracy. Podobnie jak słynny bohater filmu, pracował sam. Może nie był taki szybki, ale za sześć tygodni, lecąc jak sekunda, skończył projekt i budowę hali.

  Na jednej ze ścian znajduje się rozpoznawalna postać - małpa z "Raiders of the Lost Ark". Klient chciał podobieństwa do filmu - jest wyposażony w czapki, żakiety, lampy, kamienie i inne cechy, jak gdyby z ekranu. To dziwne, że węże między krzesłami nie ruszają ...

  Być może jest to najbardziej przerażające kino ze wszystkich. Został stworzony przez kanadyjskich specjalistów w elitarnych teatrach domowych. Zarabiają na chleb i masło, opracowując i wdrażając wyjątkowe meble do kin domowych na wyższym świecie. Więc jeśli masz wystarczająco dużo pieniędzy, również to zbudujesz. Jak można się domyślić, w tym przypadku jest to "Jaskinia Batmana".

  Jay Miller, prezes Acoustic Innovations, zwrócił uwagę na to, że klient sali kinowej zbiera stare gry wideo. Tak więc znaleziono pojęcie science fiction, które określało rodzaj teatru. Bar, sala kinowa i sala treningowa wykonane są w formie wnętrza statku kosmicznego Enterprise NCC-1701D. Projekt tworzy nastrój na coś niezwykłego, na przygodę.

  Utworzenie tych trzech stref zajęło sześć miesięcy i zostało ukończone w 2006 r. Po kilku szklankach czegoś gorącego w międzygalaktycznym barze, czas na najciekawsze - na film. Za ekranem ukryta jest szafa, w której można znaleźć kostiumy kosmitów lub kapitanów statków. Ale jeśli nie wiesz, że szafa jest - nigdy nie ma takiej głowy.

  Oczywiście sprzęt tam też jest na wierzchu. Według klienta jego dźwięk został dosłownie zszokowany. Jest osiem serwerów z 3816 DVD.

  I najważniejsze, co wiesz? Tam jest duży czerwony guzik. Zawiera czerwone migające światła i niepokojącą muzykę.

  Ten człowiek sam zrobił film. Właśnie tak, chciałem i zrobiłem to. To prawda, że ​​proces trwał dwa lata - ale sądząc po zdjęciach, było warto. Nie był zawstydzony skromnym rozmiarem sali kinowej - większość widzów miała być tylko jego, jego żoną i synem, więc wystarczyło kilka miejsc. Budżet projektu również był stosunkowo niewielki - 15 000 USD.

  Konieczna koncepcja była czymś wyjątkowym i rozpoznawalnym. Jest jasne, że stali się serią "Star Trek". Rezultatem była darmowa kopia mostu kapitańskiego z tego filmu.

  Ta kopia jest jednym z najbardziej ideologicznych, technologicznych i wysokiej klasy osobistych kin w USA. Jest to bardzo kosztowne - porównaj z poprzednim. Ten projekt kosztował właściciela aż trzy miliony dolarów. Klient chciał po prostu najlepszego na świecie brzmienia i szczegółowego projektu z tego samego «Star Trek». Hala wyposażona jest w unikalne technologie, wśród których znajdują się automatyczne drzwi przesuwne, "inteligentne" oświetlenie koncepcyjne i, oczywiście, najlepsza technika do pokazywania filmu.

  Właściciel takiego kina musi czuć się królem świata. Oczywiście Titanic był luksusowy. I nie możesz obawiać się gór lodowych. Zadowolona rodzina twierdzi, że nadal nie jest przyzwyczajona do swojej sali rozrywkowej. I zrobili zabawną uwagę: fajnie jest oglądać mecz piłki nożnej i czuć się na stadionie. Chciałbym wiedzieć, na których stadionach są takie miejsca.

  1230 diod świecących z włókna szklanego tworzy efekt gwiaździstego nieba. To pomysł projektanta Donny'ego Hacketta (Donny Hackett) z Casa Cinema Design.

  Sala wyposażona jest w kopułę, konieczne było wyposażenie pokoju w bardzo poważny system akustyczny.

  Z otoczeniem wysokie technologie nie pasują, ale istnieją. Drzwi otwiera się, naciskając przycisk. Wejście do baru jest ukryte za regałem wyjazdu. Sprzęt jest ukryty za dużym obrazem, który podnosi się przez naciśnięcie przycisku.

  Gospodarze nie zatrzymują się tam i planują jeszcze większy komfort i wygodę. Wygląda na to, że pasażerowie tego "Titanica" nie byli tak przytulni.

  Jest bardzo, bardzo fajny. Kino domowe dla 10 osób. Należy do Vic Wertz i Lisa Stevens (Vic Wertz, Lisa Stevens). Wyposażony w automatyczne drzwi i mrugające gwiaździste niebo. Użyj siły - machnij w specjalny sposób, aby otworzyć drzwi. Oddzielne pokoje z biblioteką filmową i barem z popcornem, oczywiście wyposażone w automatyczne drzwi.

  Ale to wszystko jest nonsensem w porównaniu z faktem, że Doug Chiang zaprojektował kino. Główny projektant pierwszego i drugiego epihodsa.

  To piękno zamówił sobie Randy Moran (Randy Moran), wielki fan podwodnego Nautilusa z "Dwieście tysięcy lig pod wodą". Wynajął "Dillon Works Inc", aby stworzyć wszystkie te panele, iluminatory, rury i system głośników, aby zapewnić doskonałą przestrzeń dźwiękową w pobliżu czerwonych pluszowych foteli. I jest tam podwodny skafander.

  Jeden użytkownik forum bardzo lubił "Piratów z Karaibów". Więc pojawił się ten pokój filmowy. Bardzo starał się odtworzyć piracką otoczkę, najwyraźniej zrobił to.

  Kiedy jego żona usiadła, żeby obejrzeć film, powiedziała, że ​​czuje się tak, jakby odpływała na pirackim żaglówce ... W nocy. Aby naprawić sensację, do wnętrza zostało dodane gwiaździste niebo (zostało ono rozdane wszystkim!) A także - mapy, złote dublony, skrzynie, hełmy i inne pirackie akcesoria.

  Tak, ekran nie jest największy na świecie. Tak, miejsca nie wystarczą. Ale szczegóły, które tworzą poczucie kosmosu, bardziej niż gdziekolwiek indziej. Statek-kino pełne jest obcych istot, niektóre poruszają się, inne mówią. Wraz z wszystkimi komponentami kino kosztuje 100 000 dolarów.

  Czy podoba ci się ten artykuł? Wesprzyj nas, naciśnij:

  Kino domowe

  Osobista sala kinowa to logiczne i logiczne, podyktowane czasem, rozwój systemów kina domowego.

  Systemy kina domowego, w ciągu ostatnich lat, rozwinęły się i rozwijały pod względem jakości. I logicznie, stało się ciasno w salonie.

  Była okazja do umieszczenia w domowych systemach projekcyjnych warunków, które nie są gorsze pod względem profesjonalnego sprzętu dla dużych kin.

  Dzięki nowoczesnym materiałom stało się możliwe stworzenie najbardziej komfortowej przestrzeni akustycznej na terenie każdego obszaru.

  Były systemy akustyczne nie gorsze, a często nawet lepsze, dźwiękowe studia nagraniowe. Nie stały się one dziełem indywidualnym i dziełem rzadkich specjalistów, ale przerodziły się w super jakościowy i seryjny produkt.

  Dodając do wszystkich dostępnych innowacji technicznych wystrój wnętrza na odpowiednim poziomie i wyposażając go w wygodne skórzane fotele, otrzymamy osobistą salę kina domowego.

  Wyobraź sobie, że możesz przyjść do kina o dowolnej porze dnia i nocy, a sesja rozpocznie się specjalnie dla Ciebie. Możesz usiąść w dowolnym miejscu hali, po prostu tego, czego chcesz i na której będziesz najbardziej wygodnie. Nie ma obcej osoby, nikt nie szeleści papierkami od cukierków, nikt nie przeżuwa popcornu, nie pozwala ci cieszyć się filmem, a jeśli to zrobisz, nikt nie zrobi uwagi. A jednak w osobistym kinie domowym możesz mieć swój własny automat i popcorn.

  Dla Twojego kina domowego Oferujemy:

  ► Indywidualny projekt osobistego kina domowego.

  ► Projekt akustyczny osobistego kina domowego.

  ► Wybór i dostarczenie pełnej listy sprzętu do kina domowego.

  ► Produkcja prac wykończeniowych do aranżacji osobistego kina domowego.

  ► Nadzór autorski, przy produkcji robót budowlanych i wykończeniowych.

  ► Produkcja poszczególnych elementów mebli i dekoracji kina domowego.

  ► Instalacja i uruchomienie systemów kina domowego o dowolnej złożoności.

  Główne błędy w budowaniu osobistego kina domowego

  Dziś nie można sobie wyobrazić produkcji jakichkolwiek prac budowlanych i wykończeniowych bez zaangażowania projektanta wnętrz. Jednak kwalifikacje tych specjalistów nie są najbardziej odpowiednie do budowy osobistego kina domowego. Czy okaże się pięknie - TAK, sprawnie i jakościowo pod względem realizacji potencjału sprzętu, najprawdopodobniej - NIE.

  Następnie zebraliśmy główne punkty, które powinny zwrócić uwagę na przyszłego właściciela osobistego kina domowego.

  Bardziej ciemne kolory, bez kremowego beżu i tym bardziej białe. Powód jest prosty i zrozumiały, każda powierzchnia światła odbija światło bardziej niż ciemne, a tym samym, gdy projektor działa, podświetlając pomieszczenie i sprawiając, że obraz projektora jest mniej kontrastowy i jasny. Ponadto obecność lekkich powierzchni w dekoracji kina domowego, negatywnie wpływa na jakość kolorów projektora.

  Tekstury również lepiej wybrać matę o maksymalnej absorpcji światła. Najlepszym wyborem będzie tkanina, drewno pokryte matowym lakierem lub powierzchnie zabarwione matową farbą.

  2. Symetria, jako gwarancja idealnego rezultatu.

  Symetryczna pozycja kina domowego względem pomieszczenia jest jednym z najważniejszych elementów zapewniających uzyskanie wysokiej jakości dźwięku. Dość często najlepszą i słuszną decyzją jest zmniejszenie powierzchni sali kina domowego, jeśli jednocześnie otrzymamy całkowicie symetryczną przestrzeń.

  W centrum każdego rzędu powinno zawsze znajdować się siedzenie, a nie podłokietnik lub drążek.

  Najbardziej optymalne miejsce do oglądania filmów i słuchania muzyki w osobistym kinie domowym znajduje się pośrodku każdego rzędu. Ale wielu projektantów uparcie dąży do najlepszego miejsca w przedpokoju, podłokietnika fotela, a nie widza.

  Jeśli w rzędzie jest parzysta liczba miejsc, sparowane krzesła (tzw. Miejsca dla zakochanych) powinny znajdować się pośrodku.

  4. Piwnica jest preferowana do umieszczenia kina domowego.

  Jeśli masz do wyboru lokal do kina domowego, na poddaszu lub w piwnicy, możemy z pewnością stwierdzić - w piwnicy.

  Faktem jest, że dach na poddaszu jest pełen niespodzianek, z których głównym jest niemożność wysokiej jakości hałasu i wibroizolacji z sąsiednich pomieszczeń, ponieważ nawet przy zastosowaniu najbardziej progresywnych i wysokiej jakości materiałów hałas utrzymuje się przez całą konstrukcję dachu. A także nie najlepsze właściwości akustyczne pomieszczenia ze ściętymi narożnikami, pogarszają jakość dźwięku nawet najlepszych systemów.

  5. Ekran dźwiękochłonny (dźwiękochłonny).

  Jeśli w twoim osobistym kinie domowym planuje się więcej niż jeden rząd siedzeń, potrzebny jest przejrzysty ekran. Musisz zainstalować akustykę kanału centralnego, na wysokości, która będzie wyższa niż tył pierwszego rzędu siedzeń, aby nie pozbawiać widzów drugiego rzędu jakości dźwięku. To, ze strony, dotyczy również akustyki przedniej.

  Przezroczysty (ekran dźwiękochłonny) to opcja, która pozwala ustawić głośniki na właściwej wysokości, bez podnoszenia obrazu do sufitu, co może utrudniać oglądanie.

  6. Ekran zakrzywiony (wklęsły lub panoramiczny).

  Wygląda imponująco, zwiększa poczucie obecności i sprawia, że ​​postrzeganie obrazu jest bardziej obszerne. Pamiętaj jednak, że szerokość takiego ekranu powinna być większa lub równa odległości oglądania, w przeciwnym razie efekt zostanie utworzony, tak jakbyś patrzył na rurkę, a cały punkt zdobycia takiego ekranu zostanie zredukowany do zera.

  Istnieje wciąż wiele subtelności i niuansów, które należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu osobistego kina domowego, dlatego nie należy udostępniać go projektantom wnętrz. Skontaktuj się z naszą firmą, a my stworzymy osobiste kino Twoich marzeń.

  Czy masz jakieś pytania?! Skontaktuj się z naszymi specjalistami, chętnie na nie odpowiemy!

  Bezpośrednia komunikacja z technikiem

  Tel. / Viber / WhatsApp +7(903)763-7060

 • Dodaj komentarz

  − 7 = 1