Nazwa kategorii

Kliknij francuskie sofy

Clack Clack Sofa - przegląd nowoczesnych i praktycznych modeli we wnętrzu (75 zdjęć)

Z pewnością nie ma takiego mieszkania, domy, gdzie nie było sofa, najwygodniejszą opcję mebli tapicerowanych dla sypialnia, pokój dzienny, kuchnia - sofę, prosty model, rogu - jak widać, szeroki zakres i różnorodność kolorów pozwala wybrać opcję, która najlepiej po prostu pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza.

Szczególnie popularne dzisiaj są sofy z trzaskiem we wnętrzu.

Click-klyak - unikalny system transformacji, w którym pojawiły się meble z Francji. Ta technologia to cichy i niezawodny holistyczny system.

Jakość ta jest gwarancją popularności takich mebli, a dziś coraz częściej nie ma w domach żadnych nieporęcznych mebli, nie ma miejsc, bo ludzie wybierają sofę na clack ze względu na swoją funkcjonalność i zwartość.

Nowy system transformacji to ta sama "książka", po prostu bardziej nowoczesna. Tak więc "książka" ma dwa przepisy i kliknięcie trzykrotnie.

 • Leżąc - sofa staje się miejscem do spania.
 • Siedzenie to tradycyjna sofa.
 • Półsiedzący - kąt 45 stopni - doskonała opcja relaksu.

Istnieją osobne modele miękkich sof, w których zmienia się pozycja oparcia, dzięki czemu można zmienić ściany boczne.

W jaki sposób mechanizm kanapki kliknął skoczek? Łatwiejsze przekształcenie sofy w pożądane miejsce - aby przekształcić siedzącą sofę w sypialnię, siedzenie podnosi się, aż poziomica nie będzie z powrotem. Automatycznie mechanizm jest naprawiony. Ponadto, siedzenie jest opuszczone.

Składanie kanapy jest tym samym prostym procesem, ale wszystko odbywa się dokładnie odwrotnie. Wszystko odbywa się sprawnie, dzięki czemu mechanizm działa poprawnie i poprawnie.

Jeśli nie opuścisz pleców do końca i zatrzymasz proces transformacji po usłyszeniu pierwszego kliknięcia, sofa pozostanie nieruchoma pod kątem 45 stopni. Kanapę można wykorzystać do relaksu, ponieważ dla kręgosłupa jest to idealna pozycja.

Że tak długo, jak to możliwe, wiara i prawda służyły za kanapę, trzeba dbać o mechanizm.

 • Mechanizm należy smarować okresowo, aby zapobiec uszkodzeniu.
 • Smarowanie odbywa się za pomocą fabrycznych olejów, a wszystkie zawiasy są przetwarzane.
 • Jeśli sofa potrzebuje mechanizmu wymiany, musisz zmienić oba mechanizmy.
 • Słuchaj dźwięków podczas przekształcania sofy, ponieważ jeśli tylko jedna strona kliknięcia, to sygnał, że mechanizm nie działa poprawnie.

Praktyczność, którą zapewniają trzy przepisy.

 • Trwałość - mechanizm działa od ponad dziesięciu lat, jeśli właściwie używasz mebli.
 • Dla dorosłych para zapewnia wygodne miejsce do spania.
 • Pomimo atrakcyjnego wyglądu sofy, kliknięcia klapą, to także pojemny schowek w dolnej szufladzie.
 • Prosta opieka - wszystkie pokrowce są zdejmowane, a więc po prostu je utrzymuj w czystości.

Pomimo wyżej wymienionych zalet, istnieje oczywiście szereg niedociągnięć. Główną wadą jest to, że musisz przenieść sofę z jej miejsca, aby dokonać jej transformacji. Dla kogoś jest to dyskomfort, zwłaszcza jeśli sofa jest w małym pokoju.

Problem z rozwojem mebli został rozwiązany, ale jest jeszcze jeden - mechanizm jest bardzo delikatny i dlatego nie toleruje brutalnej siły.

W zasadzie, uważany w katalogu sofy meble photo kliknij klyak warto zauważyć, że taka sofa - rozsądny zakup, zwłaszcza jeśli mała powierzchnia mieszkania, i nie ma potrzeby, aby uzyskać łukiem jak najszybciej.

Szczególnie często ta sofa jest kupowana przez młodych ludzi, ponieważ paleta kolorów jest imponująca i przyciąga mechanizm.

Sofa "click-klak9rdquo;: zdjęcie i funkcje

Zastanów się nad prawdziwym transformatorem w świecie mebli. Unikalna sofa, która jest daleko od klasycznego układu. Podstawą tego mechanizmu jest znana kanapa, która została przetestowana przez wiele lat i wielu użytkowników. Wygodne, proste i wygodne, ale w formie sofy, meble te nie były szczególnie przytulne, ponieważ proste plecy przypominają raczej miejsce odpoczynku, ale ortopedyczny trener. Sofa jest "klapką", której zdjęcie jest tutaj, jest wolna od tego niedociągnięcia. Wprowadzono innowacyjne rozwiązanie: mechanizm uzyskał pozycję pośrednią, którą później nazwano "relaksem".

W wyniku długiej pracy takich sof okazało się, że najbardziej idealne opcje, choć opcjonalne, do korzystania z takiej sofy w małej sypialni lub salonu. Pierwsze egzemplarze "click-klyakov" bardzo zachęciły projektantów i dały podstawy do wielu dodatków i eksperymentów. Każda zaktualizowana wersja była coraz lepsza. W trakcie tych ulepszeń pojawiły się mechanizmy zapadkowe, które pozwoliły wygodnie naprawić i przekształcić podłokietniki. Ponadto liczba pozycji pośrednich wzrosła z dwóch do kilku.

Ponadto podczas ewolucji "kliknięć" nabyli w sobie ruchomy uchwyt, który pozwolił na układ produktu bez odsunięcia się od ściany. Również nowoczesne modele kupowały pudełka do prania. Dlatego producenci udoskonalili swoją pracę na najwyższym poziomie. Wszystkie te niuanse doskonale uzupełniają zaletę bardzo wygodnego mechanizmu, funkcjonującego w trzech etapach: siedzisko lekko rozciąga się w kierunku do siebie, po pierwszym kliknięciu, rozkładany tył sofy jest nieruchomy. Cóż, ostatnie dotknięcie: podnieś, pociągnij ponownie, a pojawi się drugie kliknięcie - wszystko gotowe. Jest to znacznie łatwiejsze niż opisane.

Wybór tutaj zawsze musi być wykonany zgodnie z Twoimi potrzebami, a asortyment tutaj jest dość obszerny na dokładną i fascynującą recenzję. Wiele modeli zapewnia szeroki zakres transformacji. Szybko i bez wysiłku się zmieniają i zwykle mają pojemne pudełka do prania. Łączą w sobie wygodę, piękno, funkcjonalność i kompaktowość.

Диван Click-кляк (37 zdjęć): Praktyczność i komfort w 3 kliknięciach

Ze względu na różnorodność kolorów i fakturę tapicerki, możesz wybrać idealną sofę klap-klak prawie do każdego wnętrza

W świecie na pewno nie ma mieszkania ani domu, w którym nie ma sofy. Może z wyjątkiem narodowych aborygenów Aborygenów Afryki. Sofa jest najwygodniejszą i wygodniejszą opcją dla mebli tapicerowanych do salonu, sypialni, a nawet kuchni: prosta i składana, pojedyncza i potrójna, kątowa i modelowa - szeroki wybór rodzajów, typów i kolorów pozwala wybrać porządną kopię do każdego stylu i wnętrza. Niedawno zyskuje na popularności sofa z mechanizmem click-clack, która jest kombinacją maksymalnej funkcjonalności i stylowego wyglądu.

Sofy z mechanizmem zatrzaskowym: nowe słowo w meblach tapicerowanych

System transformacji "klaszcz-klap" uważany jest za stosunkowo młody i dla wielu jest nowością. Technologia rozwijania mebli przez francuskich producentów mebli jest integralnym systemem, wyróżniającym się niezawodnością, prostotą i bezszelestnością.

Dobra sofa to nie tylko wygodne meble, ale także ważny element wnętrza

Właśnie te cechy nowego mechanizmu gwarantują taką popularność, a dziś, w wielu domach, zamiast zwykłych, niewygodnych sof i foteli, można znaleźć kompaktowe i funkcjonalne sofy typu click-clack.

Zwartość sofy Click-Clack jest jedną z jej głównych zalet

Ogólnie rzecz biorąc, click-clack to bardziej nowoczesna i ulepszona wersja "książki" dla sofy: jeśli w "książce" były tylko dwie pozycje, nowe modele pozwalają na ustawienie oparcia w trzech pozycjach:

 • Leżąc - zapewnia przekształcenie sofy w pełne i wygodne łóżko.

Wystarczy kilka prostych ruchów, a kompaktowa sofa zamienia się w luksusowe, przestronne miejsce do spania

 • Siedzisko jest najbardziej funkcjonalną pozycją, optymalną dla tradycyjnej sofy. Nadaje się do oglądania filmów lub czytania.

Sofa click-klak jest wygodna w każdej pozycji

 • Półsiedzący (tył znajduje się pod kątem 45 stopni) - najwygodniejsza pozycja dla relaksu pleców i szyi.

"Half-sitting" - idealna pozycja do relaksu i oglądania ulubionego filmu

W niektórych modelach możliwe jest nie tylko zmienianie położenia oparcia, ale także przekształcanie ścian bocznych, co daje im najbardziej atrakcyjną pozycję. Dzięki temu możliwe jest ułożenie podłokietników na kanapie w pozycji siedzącej lub podniesienie zagłówka w pozycji leżącej.

W tej cudownej otchłani rozwijają się nawet boczne ściany

Więcej miejsca na odpoczynek

Funkcje mechanizmu kliknięcia i kliknięcia

Zmiana sofy z jednej pozycji na drugą jest niezwykle prosta: aby łóżko z pozycji siedzącej, należy podnieść siedzisko, aż oparcie znajdzie się w pozycji poziomej, a mechanizm zostanie zablokowany. Następnie możesz obniżyć siedzisko.

Obecność przestrzeni za sofą pomoże jej nie przesuwać z częstym rozkładaniem

W pozycji rozłożonej taka sofa nie jest gorsza od szerokości dobrego łóżka

PORADA! Złożenie sofy jest równie proste, wykonywane tylko w odwrotnej kolejności. Ważne jest, aby pamiętać, że wszystko powinno być wykonane tak delikatnie i płynnie, jak to możliwe, tylko w tym przypadku mechanizm będzie działał prawidłowo.

Powściągliwy, lakoniczny i stylowy

Jeśli nie opuścisz oparcia do końca, ale zatrzymasz się po pierwszym charakterystycznym kliknięciu mechanizmu, sofa zostanie przymocowana w pozycji półsiedzącej. Kanapa w tym przypadku idealnie nadaje się do odpoczynku, ponieważ takie nachylenie pleców w połączeniu z podstawą ortopedyczną uważa się za optymalną pozycję dla kręgosłupa.

Pozycja relaksu pomoże szybko przywrócić siłę po ciężkim dniu

Jest to rodzaj rozwijania klikania, który pozwala łączyć wszystkie pożądane pozycje w jednym produkcie.

Schemat manipulacji z sofą

Wskazówki dotyczące inteligentnej obsługi kanapy

Aby zapewnić, że sofa dłużej służyła i cieszyła właścicieli dobrą robotą, oni, jak każdy inny mechanizm, powinni być pod troskliwą opieką:

 • Sam mechanizm sofy powinien być zawsze rozmazany, ponieważ często pękają zepsute sofy.

 • Do smarowania należy używać fabrycznych olejów i przetwarzać wszystkie połączenia jednocześnie.
 • Jeśli mechanizm na sofie wymaga wymiany, eksperci zalecają zmianę obu stron jednocześnie, aby sofa działała dłużej.
 • Specjaliści radzą, aby podążać za dźwiękami, które robi sofa podczas składania: kliknięcie z jednej strony sygnalizuje tylko nieprawidłowe działanie mechanizmu. Jeśli nie zostanie to zauważone w czasie, to podczas pracy jedna z boków nie wytrzyma obciążenia.

Anatomia sofy z mechanizmem click-and-click

PORADA! Przenieś mechanizm w inne miejsce bardzo ostrożnie i postępuj zgodnie z zaleceniami - w tym przypadku sofa będzie działać dłużej.

Dzięki jasnym akcentom w postaci poduszek ciemna sofa wygląda harmonijnie w jasnym wnętrzu

Dlaczego sofy są atrakcyjne w tym systemie?

Eksperci, mówiąc o atrakcyjności sof z systemem click-clack, zwracają uwagę na następujące zalety tego mebla:

 • Praktyczność, pod warunkiem, że można wybrać jedną z trzech pozycji.

Dostosuj sofę do swoich potrzeb, zmieniając położenie poszczególnych części

 • Trwałość, która gwarantuje niezawodne działanie mechanizmu przez 10 lat, z zastrzeżeniem reguł dotyczących mebli.

Ciemna sofa na metalowych nogach doskonale pasuje do nowoczesnego wnętrza

 • Komfort płaskiego łóżka dla dwóch osób dorosłych.

Po południu miejsce do spania jest pięknie przekształcone w komfortową strefę rekreacyjną

 • Wygodę przechowywania pościeli lub innych rzeczy w dolnej szufladzie.

W niektórych modelach sof nie ma niszy na pościel

 • Prostota pielęgnacji (pokrowce z sofy i przymocowanych do niej poduszek można łatwo wyjąć w celu umycia w maszynie).

Wymienne pokrowce znacznie ułatwiają zmiany we wnętrzu i pielęgnacji sofy

Zmiana okładek i wygoda projektu sprawiają, że sofa jest dobrym rozwiązaniem dla dziecka

Jednak pomimo wielu zalet, taki mechanizm nie jest pozbawiony wad. Jedną z największych zalet jest konieczność przesuwania sofy w wolne miejsce podczas rozkładania: stwarza to pewien dyskomfort, szczególnie w warunkach małych mieszkań, do których zakupiono funkcjonalne rozkładane sofy.

Diwan click-klak świetnie prezentuje się w klasycznym wnętrzu lub art deco

Ale zwykle ten problem jest łatwy do rozwiązania. W przypadku, gdy bardziej istotnym problemem, z którym należy się jeszcze uporać, jest względna kruchość mechanizmu, który nie toleruje niewłaściwego traktowania i brutalnej siły. Właściciele sof zauważają również, że z biegiem czasu mechanizm podnoszenia ścian bocznych słabnie i przestaje działać.

Możliwość podnoszenia ścianek bocznych znacznie zwiększa funkcjonalność sofy

Jasna sofa z lakonicznymi formami idealnie wpasuje się w wnętrze high-tech lub minimalizmu

Kanapę z mechanizmem zatrzaskowym można uznać za rozsądny zakup dla fanów nowych technologii, w niewielkich mieszkaniach i, jeśli to konieczne, w celu uzyskania dodatkowego łóżka w krótkim czasie. Szczególną uwagę zwraca się na takie kanapy dla młodych ludzi dzięki szerokiej gamie kolorów i mechanizmowi składania.

Dodaj komentarz

+ 70 = 80