Nazwa kategorii

Sum ogrodowy

Chronologia wydarzeń

16 października 2013 r - Dubin publikuje wyniki miesiąca, zgodnie z którymi jest oczywiste, że Chorsyov i Ivankin podjęli schwytanie ze względu na pełną własność firmy. Nie ma żadnej pomocy w sprzedaży udziałów partnerów, ponieważ nie ma oznak rozwoju projektu.

Październik 2013 - Dmitrij Trofimenko odmawia zakupu udziałów Zueva i Dubina. Wysyła list do Khorseva:

Nie jestem zainteresowany nabyciem udziałów w LLC na warunkach, w których nic nie posiada

Wrzesień-październik 2013 r - Chorsev kilka razy spotyka się z potencjalnym nabywcą udziału partnerów D. Trofimenko. Chorsev odmawia przedstawienia we wrześniu raportu finansowego z działalności firmy, a także wszelkich innych informacji o projekcie, pomimo faktu, że pan Trofimenko ma ogólne pełnomocnictwo od Dubiny i Zuevy.

Chorsev odmawia podjęcia jakichkolwiek działań w celu przeniesienia aktywów spółki do wspólnego przedsiębiorstwa.

Wrzesień 2013 r - Khorsyov i Ivankin zmieniają hasła do administracyjnej części strony, Google Analytics, blokują dostęp do kont osobistych Dubina i Zueva na Klumbie.

19 września - Dubin leci na Ukrainę, aby spotkać się z potencjalnym nabywcą swojego pala - Dmitrij Trofimenko.

16 września 2013 r - Khorsyov i Ivankin wysyłają list do Dubina i Zuevy, którzy są na morzu z dziećmi, o przejęciu kontroli nad firmą.

Khorsyov i Ivankin zmieniają hasła do baz danych, serwerów, domen, zmieniają szczegóły płatności na stronie.

Khorsov oświadcza, że ​​działa w interesie firmy i podaje wiele innych nieprawdziwych komentarzy:

Do nas i teraz należą 50% OOO Klumba, a także Dima i Natasha ich 50%. Jestem dyrektorem tej LLC i działam w interesie firmy.

Maj 2013 r - po nieudanych negocjacjach strony podpisują dodatkowe porozumienie dotyczące redukcji kosztów i równego podziału wszystkich zysków między partnerami.

Marzec 2013 - początek konfliktu. Strony różniły się poglądami na dalszy rozwój firmy.

Początek 2012 roku - próbować sprzedać cały projekt. Potencjalny nabywca szacuje projekt na 2 miliony dolarów, ale jest zainteresowany nabyciem tylko pakietu kontrolnego - 51%.

Strony podpisują Memorandum - porozumienie w sprawie zasad współpracy.

Zgodnie z warunkami transakcji, Khorsyov i Ivankin płacą założycielom 24 000 USD w ciągu roku i inwestują 100 000 USD w rozwój własnej firmy 908.vc. Więc techniczna część Kwietnikowa znajduje się pod kontrolą Aleksieja Ivankina.

Natasha przesyła TM i domenę stworzoną przez OOO Klumba.UA, w której wszyscy czterej współwłaściciele posiadają po 25%.

Maj 2010 - Natasha zostaje właścicielem TM Klumba. Witryna przechodzi do domeny klumba.ua

Wrzesień 2009 - artykuł o Habré na temat sposobów zarabiania pieniędzy na Klumb. Kwiatowe łóżko to dochodowa firma rodzinna.

Klumba

Informacje

Działania

2 059 wpisów do zapisów Klumby

Jasne, kolorowe do wysyłki!

+79103336777 Tel / WhatsApp / Viber

Daj swoim bliskim kwiaty i prezenty. - Uczyń ich życie jaśniejszym!

79103336777 Tel / WhatsApp / Viber

Bukiety, ceny i warunki dostawy na klumba32.ru

Niech wszystkie żony wspierają nas repostem!

Reklama społeczna dla mężów!

Daj swoim bliskim kwiaty i pridarki - Spraw, aby ich życie było jaśniejsze!

79103336777 Tel / WhatsApp / Viber

Bukiety, ceny i warunki dostawy na klumba32.ru

O nas

Pracownicy CLUMBA - to profesjonaliści z doświadczeniem w sieciowych agencjach reklamowych, wyspecjalizowanych firmach reklamowych i po stronie firm-klientów. Dzięki naszym pracownikom, ich doświadczeniu i kompetencjom, związanym z CLUMBA, rozumiemy prawdziwe potrzeby naszych Klientów, elastycznie reagujemy na nie i zapewniamy wysokiej jakości obsługę klienta.

CLUMBA specjalizuje się w w sprawie umieszczania reklam w centrach handlowych, kręgielniach, uniwersytetach, fitness, lodowiskach, barach, restauracjach w całej Rosji. Żadna firma specjalizująca się w reklamach wewnętrznych nie oferuje tak szerokiej gamy witryn reklamowych w całej Rosji. Skupiamy się wyłącznie na rozwoju reklamy wewnętrznej, dzięki czemu nie poświęcamy czasu na to, co obejmowałoby pełen zakres usług reklamowych.

CLUMBA nie przenosi swojej pracy na Klienta. Jesteśmy aktywni i oferujemy naszemu Klientowi gotową koncepcję kampanii wewnętrznej zaprojektowanej specjalnie dla jego marki i jej komunikacji z docelową publicznością. Nasza oferta zaczyna się od wizualizacji idei umieszczenia i wyjaśnienia, dlaczego Klient musi używać kanału wewnętrznego do komunikowania się z docelową publicznością.

CLUMBA nie działa według szablonu a przy opracowywaniu komponentu kreatywnego kampanii wewnętrznej koncentruje się na zadaniach każdej marki osobno. Opcje umieszczania marki w różnych wnętrzach są opracowywane i oferowane bezpłatnie.

Zadzwoń do nas na t. +7 495 269 86 55, zostaw swoją prośbę, a my szybko rozwiniemy mechanikę kampanii wewnętrznej, która zapewni 100% trafienia w docelowych odbiorców, aw rezultacie doprowadzi do zwiększenia sprzedaży.

Dodaj komentarz

+ 87 = 91