Nazwa kategorii

Dywanowe puzzle dla dzieci

Pad dla dzieci-puzzle

Kochający rodzice - to znaczna część społeczeństwa, najbardziej surowa i wrażliwa na towary każdej branży stworzonej dla dzieci. Mama i tata mają wysokie wymagania dotyczące zakupów, z którymi ich dziecko będzie miało mniej lub więcej kontaktu. I nie ma znaczenia, jaki rodzaj zakupu to: ubrania, buty, jedzenie, zabawki, meble lub szczegóły wnętrza pokoju dziecięcego. Jedyną ważną rzeczą jest to, że te rzeczy są wysokiej jakości, bezpieczne i najlepiej w przystępnej cenie.

Wielu rodziców próbuje stworzyć dla swojego dziecka "swój mały świat", w którym dziecko będzie się rozwijać, rozwijać i uczyć. Bardzo ważne jest, aby obiekty otaczające dziecko były wykonane z wysokiej jakości materiału i odpowiadały jego charakterystyce wiekowej. Ponieważ wiodąca działalność dzieci przez długi czas jest grą, musisz uważnie podejść do wyboru środowiska rozwijającego się.

Na przykład, interesujące rozwiązanie, zarówno we wnętrzu, jak iw planie rozwoju, będzie uzyskanie zewnętrznej łamigłówki dywanowej dla dzieci - produktu polimerowego składającego się z oddzielnych modułów połączonych ze sobą za pomocą rowków.

Dzieci bardzo lubią bawić się na podłodze, ponieważ poszerza to obszar o studia i kreatywność. Dlatego ważne jest, aby podłoga była nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale także spełniała wiele wymagań.

Dokonując wyboru na korzyść dywanów - zagadka, rodzice zdecydowanie nie przegrają. Producenci przy wytwarzaniu tego produktu stosują przyjazny dla środowiska, bardzo wydajny materiał EVA.

Mata podłogowa tego typu jest dość uniwersalna i ma wiele pozytywnych właściwości.

Funkcjonalność i wyjątkowość produktu przejawia się w wielu atrakcyjnych cechach:

 • Ta rozwijająca się i ucząca cecha pomaga dziecku zdobyć i skonsolidować wiedzę, umiejętności w różnych obszarach: zdolności motoryczne rąk, aktywność motoryczna, logiczne myślenie, pamięć, percepcja estetyczna.
 • Dzięki mobilności dywaników-puzzli jest łatwy do złożenia i demontażu, Nie powoduje trudności w transporcie i przechowywaniu.
 • Wersję puzzli można przekształcić. Jeśli początkowo zakupiono mały model takiego produktu, wystarczy zakupić odpowiednie części składowe, aby uzyskać duży dywan w wyniku.
 • Jeśli jakiś moduł zostanie przypadkowo zdeformowany zastąpienie go całkiem nowym przez zakup nowego.
 • Ze względu na całkowity brak w układaniu puzzli małych części i elementów Jest idealny do zabawy i raczkowania dzieci w pierwszym roku życia.

Specyfika zagadek jest wielowymiarowa:

 • Takie moduły gier są miękkie i sprężyste. Pozwala to na stworzenie efektu amortyzacji, gdy dziecko na przykład upada. Miękka matowa puzzla do pokoju dziecięcego pomoże zapobiec urazom dzieci.
 • Właściwości izolacji termicznej Puzzle zewnętrzne zapewniają komfortową temperaturę obszaru gry bez względu na porę roku i ogrzewanie podłogowe. Jeśli dziecko przez dłuższy czas będzie w modułach do gier, poczuje ciepły i przytulny dywan.
 • Ze względu na swój skład i sposób produkcji, Wyściełane maty są higieniczne, co zapobiega reprodukcji bakterii i grzybów.
 • Przyjazna dla środowiska modułowa powłoka Unikanie uwalniania lotnych substancji, które powodują zatrucia i alergie u dzieci.
 • Wyściełane maty są odporne na wilgoć i łatwe do czyszczenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Płótno modułowe nie wchłania cieczy, co pozwala rodzicom spokojnie pozostawić je na pieluchach bez pieluch i wodoodpornych pieluszek. Dywany-puzzle można łatwo oczyścić z materiałów dla kreatywności dzieci: farby akwarelowe, gwasz, plastelina, klej, glina. Nie wymagają szczególnej opieki, ale są myte pod zwykłą bieżącą wodą przy użyciu różnych środków czyszczących.
 • Szczegóły zagadek zewnętrznych nie są naelektryzowane, więc nie przyciągają mikrocząstek i kurzu.
 • Praktyczne i odporne na zużycie Dywan-dywanik polega na tym, że przez długi czas zachowuje swoje oryginalne formy, kolory i piękno.
 • Modułowe części mają dźwiękoszczelną właściwość. Na przykład, jeśli dziecko angażuje się w aktywne ćwiczenia fizyczne, nie ingeruje w swoich sąsiadów od dołu, jeśli oczywiście istnieją.
 • Matematyka kompletnego materiału jest bezpieczna w tym sensie, że większość modułów i łączących rowków jest duża i dziecko nie będzie w stanie ich połknąć.
 • Za pomocą antypoślizgowych nacięć na pokrywie puzzli niemożliwe jest wślizgnięcie się na nią, co zapewnia również bezpieczeństwo dziecięcej zabawy.
 • Modułowe płótna do zbierania zabawy i bardzo interesujące. Ponadto nie zajmuje dużo czasu.

Modele do indeksowania i rozwijania

Do tej pory zakres maty podłogowe, puzzle dla dzieci jest dość szeroki. Nasycone jasne kolory i rozwijająca się funkcja takich produktów stymulują poprawę umysłowej wiedzy i umiejętności fizycznych dziecka.

Producenci zaintrygowanych konstrukcji podłogowych oferują rodzicom wybór następujących modeli dywaników tego typu:

 • Miękka mata-puzzle do pokoi. Grubość tej powłoki wynosi około 8-12 mm, co zapewnia ciepłe, wygodne i bezpieczne miejsce do gier i raczkowania dzieci. Gama modeli tego produktu pozwala wybrać produkt dla dzieci od urodzenia do 7 lat.

 • Rug-puzzle do raczkowania. Takie modularne płótna i rowki są duże, miękkie (wysokość warstwy zmienia się od 10 do 12 mm), hipoalergiczne, odporne na wilgoć i, w razie potrzeby, mogą być rozszerzane przez dodanie elementów puzzli. Odpowiedni dla dzieci w wieku 5-7 miesięcy.
 • Masażowa mata modułowa. Celem tego dywanu jest zapobieganie płaskostopiem i rozwój układu mięśniowo-szkieletowego stóp dzieci. Efekt ten uzyskuje się dzięki obecności różnorodnego reliefu powierzchni na puzzlach oraz na przemian twardych i miękkich modułów. Oprócz tego, ta mata jest odpowiednia dla dzieci z roku na rok i pomaga rozwinąć umiejętności motoryczne, logiczne myślenie i postrzeganie kolorów.

 • Dywan-puzzle ze zderzakami jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia. Ze względu na obecność barier wzdłuż krawędzi tego produktu tworzy się bezpieczna zamknięta, przytulna przestrzeń. Umieszczając dziecko na takim placu zabaw, rodzice mogą spokojnie odpocząć przez kilka minut, nie martwiąc się, że dziecko pójdzie gdzieś, aby się czołgać lub czołgać. Taka układanka składa się z kilku jasnych modułowych części, połączonych ze sobą za pomocą rowków i grzbietów.
 • Pad dla dzieci-puzzle z alfabetu jest skierowany do dzieci w wieku 3 lat. Takie modułowe płótno składa się z kolorowych mat-puzzli, w których litery są osadzone zgodnie z kolejnością alfabetyczną. Dzięki temu pokryciu dziecko, bawiące się, nie tylko zapoznaje się z podstawami języka i podstawami czytania, ale także rozwija pamięć, logiczne i przestrzenne myślenie, mechanikę rąk i umiejętności asocjacyjne.

 • Dywaniki sylwetka. To zabawny sposób grania i rozwijania dzieci przez cały rok. Takie tkaniny składają się z kwadratowych modułów, podobnych do ramy, w której należy umieścić wkładkę, odpowiednią do rozmiaru, kształtu, koloru, działki. Takie wstawki mogą być integralnym obrazem lub składać się z kilku części. Niż szczegóły złożone - dodaje więcej, poziom złożoności gry jest wyższy.
 • Mata modułowa z gumy. Wykonany jest z miękiszu gumy (który pozostaje po przetworzeniu starych opon samochodowych) i oparty na higienicznych obrazach, nie nadaje się jako pokrowiec do pokoju dziecięcego, ale służy jako mata gimnastyczna w salach sportowych.

 • Według wielkości części. Najczęściej spotykane są moduły o bokach 300 x 300 mm, 450 x 450 mm i 250 x 250 mm;
 • Według liczby elementów modułowych. Takie szczegóły w zestawie mogą wynosić od 6 sztuk lub więcej. Jeśli kupisz niewielką liczbę mat do układania w puzzle, możesz ją zwiększyć, kupując odpowiednie moduły i ostatecznie uzyskać oryginalny i duży dywan;
 • Grubość powłoki. Wysokość warstwy nawierzchni waha się od 8 mm do 12 mm;
 • W tematycznym ognisku płótna. Takie miękkie dywaniki modułowe można wykonać na następujące tematy: fauna; owoce i jagody; liczby i litery; drogi, samochody, ruch drogowy; bohaterowie kreskówek. Są też dziecięce dywaniki 3D na świeżym powietrzu - puzzle.

Po wypróbowaniu w praktyce maty dziecięcej wyściełane, doświadczonych w tej sprawie, konsumenci opuszczają swoje opinie na różnych stronach i forach. Systematyzując wszystkie pozytywne reakcje i skargi klientów, ujawniono zalety i wady takich modułowych podłóg miękkich.

 • Przystępna cena.
 • Przy właściwym użytkowaniu życie takiego płótna trwa około 5-8 lat.
 • Wszystkie elementy dywanika są łatwe w montażu, a jeśli to konieczne, czyszczenie, są one wystarczająco łatwe do oddzielenia i umyć.
 • Jeśli chcesz, możesz kupić puzzle i rozwinąć to wysokiej jakości boisko dla dziecka.
 • Pomimo obecności rowków na wkładki rowkowe, modułowa powłoka pozostaje płaska i bez przerw.
 • Dywan taki można złożyć i umieścić w domu (w pokoju, w łazience lub w kuchni) i na świeżym powietrzu.
 • Dzięki tej wyściełanej pokrywie nie ma potrzeby rozrzucania miękkich i ciepłych koców i koców na podłodze.
 • Od modułowych części można dodawać różne kształty i projekty, na przykład małe domy.
 • Puzzle są dostępne w różnych kolorach i motywach, co pozwala wybrać odpowiednią opcję do wnętrza pokoju. W razie potrzeby kilka takich detali można przykleić do ściany w sypialni dziecięcej, różnicując w ten sposób wystrój pomieszczenia.

 • Po zakupie i użyciu gumowego dywanika modułowego, jego specyficzny zapach znika dopiero po 2 lub 3 tygodniach użytkowania;
 • Modułowy dywan o grubości 1 cm jest idealny dla dzieci w wieku do jednego roku. Dzieci starsze niż ten wiek, fizycznie aktywnie rozwijające się, taki dywanik nie zapewni już wysokiego poziomu ochrony przed zranieniami;
 • Materiał, z którego wykonane są wyściełane maty nie nadaje się do długich uderzeń mechanicznych. Taka powłoka nie nadaje się do częstego i intensywnego treningu sportowego oraz do długiego pobytu na nim przedmiotów domowych i mebli;
 • Rodzice, którzy są przyzwyczajeni do codziennego mycia podłóg na mokro powinni pamiętać, że częste mycie mat modułowych może szybko usunąć warstwę ochronną i dekoracyjną takiej tkaniny;
 • Koszt niektórych modeli puzzli jest wysoki.

Jedna taka recenzja znajduje się w następnym wideo.

Zapoznaj się z układanką dywaników z modułem muzycznym, zobacz następny film.

Wskazówki dotyczące wyboru płótna modułowego

Po przeanalizowaniu wszystkich powyższych materiałów i podjęciu decyzji o zakupie rozwijającej się kostki do gry, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie przy wyborze i zakupie takiego produktu:

 • Ten produkt musi być wykonany z wysokiej jakości pigmentu i pigmentowanego materiału, który został certyfikowany i przetestowany;
 • Brak jakichkolwiek defektów na częściach modułowych (różne pęknięcia, zadrapania, wgniecenia, nierówności, rozwody). Elementy wiosła powinny być miękkie, a także swobodnie i łatwo łączyć się ze sobą;
 • Dywan modułowy nie powinien pozostawiać śladów farby na dłoniach i mieć ostry zapach;
 • Wybierając przedmioty i modele obrazów, musisz skupić się na wieku i wziąć pod uwagę cechy dziecka:
 • dla dzieci w pierwszym roku życia, zaleca się, aby dać pierwszeństwo produktom z granicami, głównych elementów i zróżnicowanej palecie barw, jak to będzie zabezpieczyć miejsca do gier i pomóc okruchy nauczyć się rozróżniać kolory;
 • Dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat maty modułowe będą doskonałym wyborem. Obecność różnych obrazów, kształtów i zagadek pomoże dziecku w uczeniu się i rozwoju;
 • dla starszych facetów doskonałym wyborem będą maty-puzzle, które można zmontować i przekształcić w zabawne, kołyszące krzesło;
 • Im grubsza warstwa powłoki, tym jest ona bardziej miękka, cieplejsza i bezpieczniejsza;
 • Przed zakupem musisz określić pożądany rozmiar i kształt maty logicznej.

O tym, na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze, zobacz poniższy film.

Wszelkie prawa zastrzeżone, 14+

Kopiowanie materiałów na stronie jest możliwe tylko po zainstalowaniu aktywnego linku do naszej strony.

Miękkie puzzle dla dzieci na podłodze

Każdy rodzic wie, że absolutnie cała sytuacja w pokoju dziecięcym powinna być bezpieczna dla dziecka. Ale to nie wszystko: elementy wnętrza powinny być ciekawe i funkcjonalne, a materiały - odpychające zabrudzenia i łatwe do regularnego czyszczenia.

Trudniej jest wybrać dywan w przedszkolu, który odpowiadałby wszystkim zadeklarowanym funkcjom: syntetyk szybko się psuje i nie zawsze jest przyjazny dla środowiska, naturalny stos jest przyjemny w dotyku, ale tej powłoki nie można często myć.

Najnowocześniejszym rozwiązaniem dla dzieci są maty-puzzle lub miękkie podłogi. Co to za zasięg i jakie są jego zalety w stosunku do standardowych rozwiązań - o wszystkim w porządku.

Prototyp miękkiej wykładziny podłogowej stał się typową zagadką dla dzieci - na tej zasadzie poszczególne moduły miękkiego dywanu są montowane w jednym płótnie. Jako materiał powłokowy stosowany jest nowoczesny gumowy analog, tzw. EVA.

EVA jest rozszyfrowana jako etylen-octan winylu - lekka, porowata substancja, spieniony polimer. Ten materiał daje miękkie maty puzzle o takich wyjątkowych właściwościach jak:

 • elastyczność lub zdolność do wiosny, do wchłonięcia;
 • wytrzymałość;
 • wytrzymałość na rozciąganie;
 • zgodność ekologiczna (substancje szkodliwe nie są wykorzystywane do produkcji kostek);
 • doskonała izolacja cieplna (współczynnik jest w przybliżeniu taki sam jak w przypadku wysokiej jakości materiałów termoizolacyjnych).

Z polimerowego materiału oddzielne moduły - układane są puzzle. Wielkość każdego z nich może wynosić od 25 do 100 cm, w tym samym zestawie może występować taki sam rozmiar i kształt oraz inne układanki.

Podstawa wszystkich puzzli jest wykonana z gumowanego materiału (miękka podłoga do pokoju dziecięcego - od EVA), ale górna część modułów może się różnić:

 • Ten sam spieniony polimer, monochromatyczny lub ozdobiony różnymi wzorami;
 • niejednorodna struktura powłoki, zapewniająca efekt ortopedyczny;
 • materiał z efektem "memory9raquo ;, na którym od jakiegoś czasu są ślady nóg dziecięcych;
 • dywan ze stertą o różnych długościach.

Zbieranie takiej podłogi własnymi rękami jest bardzo proste - często odbywa się to w formie gry, kiedy dziecko po prostu dodaje miękkie części w określonej kolejności. Mocowanie wykonuje się w układzie "iglica": wystające elementy zamka na jednym module miękkiej podłogi muszą wejść do wgłębień na sąsiedniej części.

Po złożeniu dywanik wygląda jak solidny materiał, nie ma szczelin między modułami i pęknięć, w których mógłby dostać się brud. To znacznie upraszcza czyszczenie powłoki.

Użycie takiej zewnętrznej miękkiej układanki jest możliwe nie tylko w sypialniach dla dzieci, gumowe maty z różnych wielobarwnych modułów obejmują sale gier, place zabaw i sekcje sportowe pokryte gęstszą strukturą tego samego typu.

Nawet w salonach i sypialniach dorosłych można znaleźć miękkie puzzle, ponieważ ich najlepsi projektanci działają pod drzewem, kamieniem lub płytkami. Rezultatem jest niezawodna powłoka, miękka i bardzo ciepła w dotyku.

A jednak, najczęściej, łamigłówki są używane do pokojów dziecięcych. Takie miękkie podłogi pełnią nie tylko rolę wykładziny podłogowej, są przedmiotem gry, ekscytujące i rozwijające się.

Specyfika miękkiej maty puzzle składa się z następujących cech:

 1. Zapobieganie urazom. Jak wiesz, dzieci poniżej półtora roku bardzo często upadają, wypełniają otarcia, stłuczenia, siniaki. Unikanie urazów pomoże amortyzować gumową matę, której grubość wynosi od 5 do 18 mm - to wystarczy, aby złagodzić wpływ na podłogę.
 2. Doskonała izolacja termiczna. Dzięki miękkiemu dywanowi w formie puzzli możesz zapomnieć o narzutach i kocach: dziecko na podłodze będzie ciepłe o każdej porze roku. Izolacyjne właściwości EVA wystarczą, aby dziecko w każdej temperaturze poczuło się pod ciepłą podłogą.
 3. Materiał EVA jest higieniczny, tzn. Nie odtwarza grzybów, bakterii i pleśni, nie jest "jadalny"; dla owadów i gryzoni.
 4. Elementy układanki dywanik i barwniki używane do jej dekoracji, nie zawierają lotnych szkodliwych substancji, a zatem nie powodują alergii i innych problemów ze zdrowiem dziecka.
 5. Odporność na wilgoć - doskonała jakość na dywan w przedszkolu. Na podłodze układanki dziecko może grać nawet bez pieluszki - powłoka wytrzyma każdy "wypadek", ponieważ EVA nie wchłania wilgoci.
 6. Czyszczenie wykładziny dywanowej może być zwykłym odkurzaczem, nie boli go ani mokrego czyszczenia za pomocą detergentu do zmywania naczyń. Czasami można wykonać dokładniejsze czyszczenie - wycierając puzzle w łazience miękką szczoteczką.
 7. Materiał miękkiej maty układanki nie magazynuje elektryczności statycznej, co oznacza, że ​​powłoka nie przyciąga kurzu i brudu.
 8. Trwałość miękkiej podłogi jest również na wysokości: nie blaknie, nie ściera się, nie odkształca się, trudno jest złamać (ugryźć) lub uszkodzić zamki.
 9. Istnieje również izolacja akustyczna - jeśli na miękkiej podłodze grać hałaśliwe gry, do sąsiadów dostaniesz minimum dodatkowych dźwięków.
 10. Miękkie układanki dziecięce są zwykle pokryte specjalnymi wycięciami i występami, które zapewniają efekt antypoślizgowy.

Asortyment miękkich podłóg jest ogromny, są produkty dla niemowląt, dzieci w wieku szkolnym, a nawet nastolatków. Jasne kolory, ciekawe tekstury i drobne szczegóły mają na celu przyciągnięcie uwagi dzieci, rozwinięcie umiejętności motorycznych i postrzeganie form, a umiejętność zastosowania do każdego puzzla absolutnie dowolnego obrazu spodoba się każdemu dziecku.

Miękkie puzzle mogą być:

 • Dywan składający się z puzzli, który zakrywa podłogę dziecięcego pokoju. Głównym celem tego dywanu jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, ocieplenie podłóg, służenie jako miejsce do gier. Grubość powłoki, w tym przypadku, powinna być duża: 10-18 mm. Użyj tego typu miękkiej okładki puzzli możliwej dla dzieci w różnym wieku - zastępuje ona standardowe dywany.
 • Dla dzieci w wieku do roku używane są małe dywaniki, składające się z kilku dużych puzzli. Takie miękkie podłogi powinny być hipoalergiczne, wystarczająco gęste, ale jednocześnie miękkie, aby u pełzających dzieci nie pojawiały się siniaki i siniaki. Ważny szczegół: maty dla dzieci powinny być jasne. I, cóż, jeśli zestaw zawiera dodatkowe szczegóły, z których zbudowane są boki - wtedy dzieciak nie będzie się czołgał nigdzie poza bezpiecznym obszarem gry.
 • Miękka podłoga do masażu wygląda jak puzzle z różnymi rodzajami okładek: mogą to być inaczej ukształtowane guzki, nacięcia, nacięcia, naprzemiennie trwała struktura z bardziej miękkimi dywanami. Miękka podłoga pomoże również w zapobieganiu płaskich stóp, sprzyja rozwojowi aparatu mięśniowo-szkieletowego.
 • Opracowanie i nauczanie zagadek z miękkiej EVA zainteresuje dzieci od dwóch lat. Szczegóły dywanu mogą być figurami, literami, sylwetkami zwierząt lub figurami geometrycznymi. Zadaniem dziecka jest wstawienie takich elementów do odpowiednich otworów w kostkach i złożenie dywanu w całości lub w części.
 • Mata gumowa z puzzlami o większych rozmiarach znajduje się w halach sportowych. Wykorzystuje inny materiał - okruchy gumy z recyklingowanych opon. Dlatego niemożliwe jest pokrycie podłogi dziecięcej sypialni takim dywanem, ale zagadki są odpowiednie do uprawiania sportu.

Aby bawić się miękkimi puzzlami, można w dowolny sposób: nie tylko zebrać z nich dywan, ale także zbudować kostki, duże domy lub zamki, drogi i tunele. Gry takie jak każde dziecko przyczyniają się do rozwoju umiejętności motorycznych, zdolności asocjacyjnych, postrzegania koloru i formy.

Jak wybrać miękką podłogę w pokoju dziecka

Rodzice, którzy od dawna kupowali miękkie puzzle dla swoich dzieci, zauważają wiele zalet takich dywanów.

Dla tych, którzy zdecydowali się kupić modułową miękką podłogę, warto wiedzieć:

 • z delikatną eksploatacją, miękka podłoga wytrzyma 8-10 lat;
 • aby nie uszkodzić powłoki dekoracyjnej, nie używaj środków ściernych do czyszczenia takiej podłogi;
 • dywaniki dywanowe można wynieść na podwórze, zabrać ze sobą do natury - zbiera się na dowolnej stosunkowo płaskiej powierzchni;
 • w domu lepiej rozłożyć puzzle na MDF lub sklejkę;
 • istnieje możliwość zamocowania dywanu zebranego z puzzli za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej lub kleju na linoleum, ale jest już tak dobrze utrzymany i praktycznie nie ślizga się po podłodze;
 • jeśli to konieczne, wymiary dywanu można stopniowo zwiększać, wybierając po prostu puzzle z odpowiednimi zamkami;
 • w sprzedaży jest miękka płytka o różnych rozmiarach (od 25х25 aż do 100х100 sm);
 • liczba modułów w zestawie może się różnić (od czterech zagadek i więcej);
 • położyć ciężkie meble, angażować się w aktywny trening na zwykłym dywaniku w pokoju z zagadek, których nie potrzebujesz - nie jest przeznaczony do ciężkich ładunków mechanicznych.

Ogólnie rzecz biorąc, miękkie podłogi zyskują popularność, ale już dziś można je znaleźć w dowolnym sklepie z dekoracjami online i materiałami naprawczymi. Ale dziecięce maty do zabawy z poszczególnych zagadek są bardziej pożądane - prawie każdy nowoczesny dzieciak wie o nich z pierwszej ręki.

ul. Bolshaya Dorogomilovskaya, 10

Autostrada Dmitrovskoe, 163a, budynek 1, -1 piętro

Pad do gier i dywanik - doskonała zabawka dla dziecka

Ulubionym miejscem do zabawy dla małych dzieci jest podłoga, ponieważ jest przestronna i wygodna. Ale jest fajnie i możesz się przeziębić. Dlatego wymyślono ekscytujące urządzenie do gier - zagadkę dla dzieci. Nie przeszkadza dziecku, a jeśli tak się stanie, można go złożyć w wygodną torbę, a po krótkim czasie zbierać i oferować grę. Na wielobarwnych elementach dziecko może układać zabawki. Ten wynalazek rozwija zdolności motoryczne rąk, uwagę dziecka, pamięć dziecka i wyobraźnię. Ponadto jest wygodna i ciepła gra.

Układanka dywanik dla dzieci jest bezwonny, higieniczny i przyjazny dla środowiska. Wykonany jest z polimeru, łatwo się go myje gąbką, nie ma stosu, który wywołuje alergię u dziecka i nie zbiera kurzu. Można na nim posiekać okruchy bez pieluszki, ponieważ łatwo ją umyć, a dziecko odpoczywa. Wszystko to przyczynia się do tego, że puzzle zewnętrzne są idealne dla dzieci, które jeszcze nie opanowały puli.

Dziecko może złożyć kawałki na macie i rozebrać krawędzie. Na ciepłej macie dziecko może machać, biegać, skakać i bawić się. Jasne kolory pomogą ci uczyć się kolorów i nauczyć je z pomocą matki. Ponadto istnieją różne formy. Na przykład mata podłogowa dla dzieci może mieć postać zwierząt lub figur geometrycznych - kwadratów, różnych rozmiarów trójkątów i rombów. Są też puzzle z literami, z których dziecko, będąc trochę starsze, potrafi odkładać słowa i uczyć się alfabetu. Tak wygodny i wielofunkcyjny dywan staje się i rozwija grę.

Dla najmłodszych należy wybierać produkty o różnorodnych kolorach i dużych elementach, aby dziecko nauczyło się rozróżniać kolory. Starsze dzieci chętnie bawią się na dywanach, które przedstawiają zwierzęta. Różne formy i elementy będą zabawną grą i staną się doskonałą podstawą lekcji pedagogicznych dziecka. Dla chłopców są zagadki, które w razie potrzeby można umieścić w kołysce. Wykonane są z tektury lub wytrzymałego poliuretanu. Mata do gier dla dzieci istnieje dla różnych kategorii wiekowych, ale w każdym przypadku produkt będzie ulubionym miejscem do gier.

Takie wyściełane maty można wykładać w przedszkolu, w łazience lub w kuchni - gdziekolwiek dziecko chce się bawić. Występują w różnych kolorach, więc możesz wybrać wnętrze pokoju. Dodatkowo, jeśli jest taka potrzeba, mogą przykleić ścianę do pokoju dziecięcego i urozmaicić projekt. Ale pomimo dość szerokiego rozpowszechnienia dywaników dziecięcych w formie puzzli, rozwijające się maty nadal nie straciły na aktualności i nadal są aktywnie wykorzystywane w grze w okruchy.

Przegląd nowoczesnych propozycji rozwoju mat

Mata dziecięca powinna być dobierana według wieku i powinna zwracać uwagę na producenta i jakość produktu. Aby go kupić, jest pożądane w wyspecjalizowanych sklepach, ponieważ tam można mieć pewność, że suplement rozwojowy będzie wysokiej jakości.

Istnieje kilka najczęściej kupowanych mat od producentów. Dla dzieci w wieku do lat lepiej jest kupić matę o regularnym rozwoju od Tiny Love. Warto zauważyć, że jest to najczęstszy producent. Jest kochany i ufny.

Musical, z wieloma dostosowaniami do zabawek, dywan został zaprojektowany jako najbardziej ulubiona zabawka okruchów. Dzięki łukom, do których można powiesić grzechotki i różne miękkie zabawki, będzie on mógł zainteresować okruchy przez długi czas, dając rodzicom trochę wolnego czasu. Malowane obrazy z zoosadem przyciągną uwagę dziecka, a ja pomogę mulnikowi nauczyć się odróżniać zwierzęta.

Zazwyczaj zwierzęta na dywanie są niezwykłe. Z reguły znajdują się na środku dywanu i mają szeleszczące i piszczące wkładki. Na przykład żyrafa i latawiec szelest, jagnięcy śpiewa, ogon wiewiórki także szeleści przy dotknięciu. W słońcu i rybach możesz przyczepiać zabawki. Każdy model zaproponowany przez producenta ma swoje osobliwości i powinien zostać wybrany według własnego uznania.

Opracowanie maty BABYPOL jest przeznaczony do zabawy z dziećmi zarówno w pomieszczeniach, na podłodze, jak iw przyrodzie. Jest łatwy w montażu i może służyć jako ekologiczny śmienek do pełzania okruchów. Dywan taki wykonany jest z piankowego polietylenu i ma chropowatą powierzchnię, która poprawia rozwój wrażeń dotykowych okruchów.

Mata do rozwoju dwinguler ma dwustronny rysunek, który pozwala go obrócić i zaktualizować plac zabaw dla dziecka. Dzięki tej zabawce przez długi czas nie zmęczy się okruchami. Nawiasem mówiąc, w tłumaczeniu nazwa marki oznacza "salto", jakby zapraszając dzieci do aktywnych gier na nim. Wykonane z ekologicznych materiałów, które nie zbierają kurzu i nie dają reakcji alergicznych, mata jest łatwo myta i zbierana.

Rozwijające się maty mają jasne, bajeczne wzory, które przyciągają uwagę dzieci i pozwalają im rozwijać umiejętność zapamiętywania. Cena produktu różni się znacznie i zależy głównie od producenta i pełności dywanu.

Przegląd propozycji dywaników-puzzli

Aby szybko zorganizować część gry dla dziecka, najlepiej pasuje układanka z dywanikami. W końcu ta zabawka będzie przez długi czas interesująca dla dziecka. Aby szybko zorganizować część gry dla dziecka, to mata do zagospodarowania o grubości 11 i 15 mm zrobi wszystko, co w jej mocy.

Dywan "Sea Animals" "Lee Chuyn" składa się z 54 części, które łączą się w piękny obraz z wizerunkiem morskim. Ma grubość 12 mm i rozmiar 60 * 90, przeznaczony dla małych dzieci od 3 lat. Idealnie zamień zakurzone miejsce na miejsce zabaw dziecka.

Łamigłówki z alfabetu z cudownymi zabawkami z Tajwanu są wykonane z materiału EVA i składają się z 9 elementów o wymiarach 30 * 30 każdy. Narysowane litery pomogą dziecku nauczyć się podstaw czytania.

Firma "Masha and the Bear" wydała łamigłówkę o tej samej nazwie. To urządzenie będzie wygodne podczas grania na łonie natury i w domu. Zdjęcia z Twojej ulubionej kreskówki i możliwość zbierania i demontażu dywanu, pozwalają dziecku nauczyć się analizować i dopasowywać szczegóły.

Okrągłe puzzle dywanowe Pszczoła Maya od marki Bee Maya GT, chiński producent, ma okrągły kształt i składa się z 21 elementów. Generalnie tworzą koło o średnicy 90 cm, które dziecko może zebrać, a następnie na nim grać. Jasny, słoneczny żółty kolor podniesie nastrój.

A jednak - jaki rodzaj dywanu do wyboru

Jeśli porównamy łamigłówki i opracowujemy integralne produkty, te ostatnie są bardziej odpowiednie dla okruchów, od miesiąca do sześciu miesięcy, ale kiedy dziecko zaczyna pełzać i skakać mocniej, mocniej i cieplej, a przy większych rozmiarach kombinacje układanki będą lepsze.

Jeśli chodzi o producentów, w przypadku rozwijania całych mat, najbardziej popularna jest Tiny Love, czyli to, co wybiera większość rodziców. Jednak produkty innych producentów są wystarczająco wysoko wyceniane. Maty-łamigłówki są również dość wysokiej jakości. Wszyscy wymienieni producenci są wiarygodni, a rodzice powinni wybierać produkty głównie pod względem wyglądu i rozwoju.

Jakie klasyczne dywaniki. Dziecko będzie bardzo interesujące do grania. Podobał mi się dywanik. Dziękuję za dostarczone informacje.

gdzie można kupić i gdzie kupić dywaniki?

Te elementy puzzli możesz kupić w niskiej cenie w sklepie internetowym (sekcja pokrycia podłóg)

BARDZO niebezpieczna rzecz dla dzieci poniżej 4 lat - gumowe maty-puzzle. Dwa razy przyszli na operację (laryngologię) z powodu kawałków dywanika w nosogardzieli dziecka. Pewnego razu (pierwszy) doszło do obfitego krwawienia i ropienia tkanek, w pobliżu mózgu.

Dodaj komentarz

73 − 63 =