Nazwa kategorii

Kod dla telewizja cyfr

Jak otworzyć domofon bez klucza, używając tajnego kodu?

Każdy producent bramofonów instaluje specjalny kod na swoich produktach, wiedząc, że możliwe jest otwarcie domofonu bez klucza. Być może dzieje się tak tylko wtedy, gdy instalator nie zmienił głównego hasła podczas instalacji. W przeciwnym razie otwieranie drzwi jest o wiele trudniejsze i nie można tego zrobić bez wprowadzenia ustawień systemowych.

Używając specjalnych kodów, aby otworzyć, musisz pamiętać, że musisz ich użyć tylko w nagłych wypadkach. Używanie kodu na cele najemników jest ścigane przez prawo.

Dla każdego typu bramofonów istnieje kod, nie ma uniwersalnego kodu dla wszystkich marek bramofonów.

Aby otworzyć wideotelefon Vizit, potrzeba trochę więcej wysiłku niż otwarcie innego interkomu. Kody różnią się odmiany, a na klawiaturze czasem zamiast klucza "* 9raquo; Użyto "C9raquo; zamiast" # 9raquo; - "Q9raquo;.

Aby otworzyć drzwi, musisz użyć kodów: "* # 42309raquo;," 12 # 3459raqu;; dla nowo zainstalowanych domofonów kody "* # 4239raquo; i "67 # 8909raquo;.

Możesz również otworzyć drzwi za pomocą menu serwisowego. Aby to zrobić, potrzebujesz:

 1. wejdź do menu, wpisując "# 9999raquo ;;
 2. po dwóch sygnałach wprowadź kod "12349raquo; poczekaj na krótki peep;
 3. jeśli nie ma charakterystycznego pisku i słychać sygnał dwutonowy, możesz spróbować wybrać inne standardowe kody: "67679raquo;", "35359raquo;", "99999raquo;", "123459raquo; lub "116399raquo ;;
 4. Następnie należy wprowadzić kombinację "2 - pauza - # - pauza - 3535"

Aby otworzyć domofon Metacom, musisz wybrać jeden z poniższych kodów:

 • kliknij przycisk "B9raquo; - Numer mieszkania, który jest pierwszy w tym wejściu - "B9raquo; ("COD9raquo;) - pojawi się kod 5702;
 • kod wybierania 65535 - przycisk "B9raquo; - 1234 - "B9raquo; - 8;
 • lub ten kod: 1234 - "B9raquo; - 6 - "B9raquo; - 4568.

W przypadku modelu domofonu MK-20 M / T można używać kodów: "В9raquo; - 27 - "B9raquo; - 5702 lub "B9raquo; - 1 - "B9raquo; - 4526.

Telefony drzwiowe marki Eltis są dość proste w otwieraniu. Możesz użyć jednego z dwóch kodów, które pomogą delikatnie złamać interkom:

Jeśli nie możesz otworzyć drzwi tymi kodami, możesz użyć następujących kodów tele- fonu bramofonu.

 • W przypadku bramofonów zainstalowanych w wejściach, gdzie znajdują się mieszkania z numerami okrągłymi (100, 200, 300 itd.), Można użyć kodu: "zadzwoń - kod 1 - zadzwoń - kod 2". "Kod 1" oznacza numer mieszkania (100, 200 itd.), A "kod 2" to kod bramofonu "23239raquo;", "72729raquo; lub "72739raquo;
 • Dla domofonu oznaczonego literą "M9raquo; możesz użyć kodu:" zadzwoń - 41 - zadzwoń - 1410 ". Niektóre drzwi otwierają się, gdy używany jest kod "070549raquo;.
 • Bramofony CCD - 2094.1M można otwierać za pomocą kodu "0000", który otwiera drzwi natychmiast lub daje dostęp do menu ("ON9raquo;" pojawia się na wyświetlaczu). Następnie kliknij "29raquo; - drzwi się otworzą. Jeśli "OFF9raquo ;, oznacza to, że kody dostępu zostały zmienione przez instalatora podczas instalacji.
 • W przypadku bramofonu CCD - 2094M wprowadź kod "0000 - zadzwoń". Po "cod9raquo; wpisz kod" 123456 - call "lub" 456999 - call ". Możesz również użyć kodu "123400 - zadzwoń". Po pojawieniu się napisu "f09raquo; wpisz kod" 6019raquo;.

Aby otworzyć drzwi, które są wyposażone w interkom Forthorial, musisz wprowadzić sześciocyfrowy kod: "0000009raquo; lub "1234569raquo;. Jednak często włamywanie się do takiego domofonu staje się niemożliwe z uwagi na fakt, że obowiązkowym warunkiem instalacji usługowej jest zastąpienie tego kodu.

Możesz spróbować tej sekwencji poleceń: "59raquo; - na ekranie pojawi się komunikat serwisowy - 180180 - połączenie - klawisz "49raquo; - wyzwanie. "

Używanie klucza uniwersalnego

Aby otworzyć drzwi, możesz również użyć klucza uniwersalnego, który może otworzyć większość bramofonów różnych producentów. Takie klucze są bardzo wygodne i pomagają listonoszom, kurierom, a także pracownikom innych służb wejść do jakichkolwiek wejść i nie mieć przy sobie paczki kluczy.

Posiadanie takiego klucza nie wymaga myślenia o otwieraniu bramofonu bez klucza, zapamiętywania i wybierania kodów serwisowych. W końcu klucz uniwersalny zawiera informacje, które interkom czyta w normalnym trybie, a następnie porównuje je z informacjami w oprogramowaniu wbudowanym procesora. Jeśli ta informacja się zgadza, drzwi się otworzą.

Klucz uniwersalny składa się z kilku postaci: tabletu, klucza dwukierunkowego, serwera proxy z kluczem radiowym. Klucz uniwersalny może być legalnie używany przez specjalistów różnych serwisów:

 • lekarze ambulansowi;
 • dzielnica;
 • agenci reklamowi;
 • przez kurierów;
 • listonosze;
 • usługi mieszkaniowe i komunalne.

Kody do otwierania domofonu Cyfral

Spojrzałeś w torbę iz przerażeniem spojrzałeś na klucze z domofonu, którego zapomniałeś w domu? Praktycznie każdy właściciel tego rodzaju zabezpieczeń stanął w obliczu takiej sytuacji. W związku z tym kilka godzin musiało czekać na pracę sąsiadów lub biegać po zapasowym kluczyku. Jeśli w twoim domu jest domofon cyfrowy, to zamknięte drzwi nie stanowią problemu. Istnieje kilka sposobów na powrót do domu. Aby to zrobić, musisz poznać kilka sekretów, jak otworzyć cyfrowy domofon bez klucza.

Telefoniczny cyfrowy telefon do drzwi to produkt krajowy, który już sprawdził się jako urządzenie wysokiej jakości. Urządzenia te są stale ulepszane, wprowadzane są nowe technologie i funkcje.

Istnieje kilka rodzajów domofonów Cyfral.

W przypadku utraty klucza, istnieją standardowe kombinacje, które otwierają drzwi.

Kod zapasowy do cyfrowego systemu interkomowego zależy nawet od numerów mieszkań. Jeśli numeracja Twojego mieszkania zaczyna się od 100 i do 999, łatwiej będzie otworzyć drzwi.

Otwieramy drzwi przez wybór (KV - przycisk Zadzwoń):

Jeśli wszystkie te kody uniwersalne nie pomogły lub numery mieszkań składają się z dwóch cyfr, będziesz potrzebował innych metod wymienionych poniżej.

Jeśli numer modelu telefonu drzwi do drzwi kończy się na "M9raquo ;, wtedy następujące kombinacje mogą pomóc otworzyć drzwi:

Otwarcie Cyfrowego CCD-2094

Trudno będzie otworzyć ten model bez klucza i kodu.

Nie rozpaczaj, jeśli drzwi się nie otwierają. Istnieje kilka innych sposobów.

Recenzja wideo, jak otworzyć domofon Cyfral ccd 2094:

Otwórz ten model będzie łatwiejszy niż poprzedni.

Metoda 2

Recenzja wideo, jak otworzyć domofon Cyfral ccd 20:

© Copyright 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów tylko z aktywnym linkiem do źródła.

Jak znaleźć kod telefonu drzwiowego Cyfral CCD

Istnieją różne rodzaje domofonów. Najważniejsze z nich to:

Pierwszy typ interkomu umożliwia po prostu rozmowę z odwiedzającymi, aby je rozpoznać. Drugi umożliwia lokatorom w domu, aby zobaczyć, kto stoi przy drzwiach, aby zdecydować, czy wpuścić osobę do wejścia. Wynegocjowane rodzaje domofonów są najczęściej stosowane w miejskich wieżowcach. Takie urządzenia nie wymagają dużych nakładów na kamery CCTV. Domofony audio i wideo są znacznie droższe i dlatego są używane znacznie rzadziej.

Wśród różnych firm produkujących pokoje kontrolne najbardziej znane są:

Powyższe są najczęstsze rodzaje bramofony. Wszystkie pracują na tej samej zasadzie: lokatorzy domu otwierają drzwi specjalnymi kluczami. Każde takie urządzenie ma swój własny unikalny klucz, który go odblokowuje. Dopiero potem można otworzyć drzwi. Jeśli osoba, która nie mieszka w domu, próbuje wejść do domu, to w związku z tym nie ma niezbędnego klucza i musi zadzwonić do mieszkania, aby zostać wpuszczonym do wejścia. Bez wątpienia zwiększa to kontrolę osób wchodzących do domu i wielokrotnie zwiększa bezpieczeństwo najemców i ich własności.

Czy to prawda, że ​​domofony są tak niezawodne?

Jak wiecie, od czasu do czasu mogą się zepsuć. Często nawet ci, którzy mieszkają w domu, nie mogą dostać się do domu. Lub odwrotnie, drzwi bramofonu mogą być stale otwierane, a do domu mogą wejść zupełnie obce osoby. W takich przypadkach wywołaj kreatora, który eliminuje wszystkie problemy. Ale takie naprawy nie wymagają absolutnie żadnych specjalnych narzędzi ani dodatkowych kluczy.

Wszystko dlatego, że domofon jest normalnym urządzeniem. Aby to zadziałało, nie potrzebujesz żadnych specjalnych narzędzi ani umiejętności. W celu "naprawy" wystarczy wprowadzić specjalne kody za pomocą przycisków. I to wszystko. Mieszkańcy, którzy je znają, zawsze mogą otworzyć drzwi nawet bez użycia klucza.

Jest to wymyślone przez samych programistów, aby ułatwić odblokowanie urządzenia. W końcu, jeśli nauczysz się kilku specjalnych kodów, mogą one być używane absolutnie dla dowolnego urządzenia, a nawet w dowolnej innej lokalizacji. Pozwalają nie tylko otworzyć drzwi, ale także całkowicie zmienić tryb programowania.

Przeanalizujmy zasadę dostępu bezkluczowego na przykładzie jednego z urządzeń.

Telefon do drzwi jest jednym z najprostszych urządzeń do ochrony domu przed dostępem osób nieuprawnionych, z których korzystają mieszkańcy wysokich budynków.

Wystarczy otworzyć drzwi i wejść do wejścia, wystarczy znać uniwersalny kod, który pomoże przeniknąć do środka.

Kod domofon Cyfral ( „Tsifral”) może być nieco zbyt proste, jeśli dom znajduje się mieszkanie z pokojami pełnych wielokrotności 100. To znaczy, taka liczba mieszkań wynosi 100, 200, 300 i tak dalej, aż do 900. W tym przypadku, uniwersalnym kod otwarcia Cyfral: 7272 lub 7273.

Pierwszym z nich jest naciśnięcie przycisku "Zadzwoń".

Druga to wprowadzenie numeru mieszkania z odpowiednimi numerami.

Po trzecie - wprowadź kod telefonu domofonowego Cyfral 7272 lub 7273.

W zależności od programowania urządzenia może pojawić się pierwsze lub drugie hasło.

Jeśli przy wejściu nie ma mieszkań z odpowiednimi pomieszczeniami, wówczas stosowane są inne kombinacje.

Jak nauczyć się kodu telefonu do drzwi Cyfral? Aby zwiększyć bezpieczeństwo produkowanych systemów, firma Telefonal Door Phone zaczęła tworzyć różne typy urządzeń. Decyzja ta znacznie poprawiła pracę firmy. Ale to nie znaczy, że ich programowanie jest trudne do obejścia. Po prostu dla różnych modeli Cyfral używa teraz różnych szyfrów.

W ostatnich latach szyfry tego urządzenia stały się nieco bardziej skomplikowane. Wszystko dlatego, że nowe modele mają teraz dodatkowe mikrokontrolery i specjalne programowanie. Korzystanie z haseł zaprojektowanych dla innych bramofonów i kombinacji z numerami mieszkań, wielokrotność stu, nie pomoże oszukać urządzenia.

Aby obejść ten model, należy postępować w następujący sposób.

Krok 1. Na klawiaturze wpisz cztery zera.

Krok 2. Poczekaj na napis "ON" i naciśnij numer dwa.

Krok 3. Wybierz jedną z następujących kombinacji - 123400, 123456 lub 456999. Są to najczęstsze kody telefonu drzwi Cyfrowych 2094. Dla każdego urządzenia zmieści się tylko jedna kombinacja liczb, którą możesz wybrać, próbując każdego z nich.

Po wybraniu właściwego hasła na wyświetlaczu urządzenia pojawi się powiadomienie F0. Jest to rodzaj wniosku o udzielenie informacji, który da pozwolenie na dostęp. Aby go zdobyć, musisz wprowadzić liczby 601.

Jeśli powyższe czynności nie pomogły ci znaleźć kodów do domofonu Cyfral CCD 2094 i nie możesz użyć pełnego identyfikatora (klucza urządzenia), spróbuj zmienić programowanie i ustawić własne hasło.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki. Jeśli poprzednie kombinacje znajdują się na ekranie, naciśnij przycisk resetowania. Następnie wprowadź informacje o kodzie K0K. Następnie musisz wybrać kombinację czterech cyfr. Jeśli okaże się to wyjątkowe, te wpisane postacie staną się nowym hasłem po powtórzeniu. Teraz, aby otworzyć drzwi, po prostu wprowadź tę kombinację liczb.

Czynności te w żaden sposób nie uszkadzają urządzenia. Ale w przypadku rzeczywistego załamania mistrzowie mogą mieć trudności z przeprogramowaniem. Ale mogą działać na tym samym schemacie i ustawić nowe hasło.

W tym modelu dostępne są również różne kombinacje, które pomagają włamać się do urządzenia. Ale ich użycie zabiera więcej czasu i trochę trudniej jest się ich nauczyć. Dlatego możesz wybrać łatwiejszy sposób otwarcia drzwi: ustawić nowe hasło.

Zasada przeprogramowywania modeli telefonów drzwiowych Cyfral CCD 20 i CCD 2094 jest prawie identyczna. Jakie kombinacje użyć?

Na początek wprowadzamy następujące symbole: K0K1234. Po krótkiej przerwie musisz wpisać numer pięć. Po specjalnym sygnale dźwiękowym możesz wybrać nowe hasło - trzy lub cztery cyfry.

Jeśli wprowadzona kombinacja jest unikalna, to po ponownym wybraniu numery te staną się nowym hasłem bramofonu.

Teraz możesz wejść do domu bez klucza: po wprowadzeniu informacji o kodzie drzwi automatycznie się otworzą.

Dodaj komentarz

19 + = 22