Nazwa kategorii

Kod dla eltis bramofonu

Jak otworzyć domofon bez klucza, używając tajnego kodu?

Każdy producent bramofonów instaluje specjalny kod na swoich produktach, wiedząc, że możliwe jest otwarcie domofonu bez klucza. Być może dzieje się tak tylko wtedy, gdy instalator nie zmienił głównego hasła podczas instalacji. W przeciwnym razie otwieranie drzwi jest o wiele trudniejsze i nie można tego zrobić bez wprowadzenia ustawień systemowych.

Używając specjalnych kodów, aby otworzyć, musisz pamiętać, że musisz ich użyć tylko w nagłych wypadkach. Używanie kodu do najemników jest ścigane przez prawo.

Dla każdego typu bramofonów istnieje kod, nie ma uniwersalnego kodu dla wszystkich marek bramofonów.

Aby otworzyć wideotelefon Vizit, potrzeba trochę więcej wysiłku niż otwarcie innego interkomu. Kody różnią się odmiany, a na klawiaturze czasem zamiast klucza "* 9raquo; Użyto "C9raquo; zamiast" # 9raquo; - "Q9raquo;.

Aby otworzyć drzwi, musisz użyć kodów: "* # 42309raquo;," 12 # 3459raquo; dla nowo zainstalowanych domofonów kody "* # 4239raquo; i "67 # 8909raquo;.

Możesz również otworzyć drzwi za pomocą menu serwisowego. Aby to zrobić, potrzebujesz:

 1. wejdź do menu, wpisując "# 9999raquo ;;
 2. po dwóch sygnałach wprowadź kod "12349raquo; poczekaj na krótki peep;
 3. jeśli nie ma charakterystycznego pisku i słychać sygnał dwutonowy, możesz spróbować wybrać inne standardowe kody: "67679raquo;", "35359raquo;", "99999raquo;", "123459raquo; lub "116399raquo ;;
 4. Następnie należy wprowadzić kombinację "2 - pauza - # - pauza - 3535"

Aby otworzyć domofon Metacom, musisz wybrać jeden z poniższych kodów:

 • kliknij przycisk "B9raquo; - Numer mieszkania, który jest pierwszy w tym wejściu - "B9raquo; ("COD9raquo;) - pojawi się kod 5702;
 • kod wybierania 65535 - przycisk "B9raquo; - 1234 - "B9raquo; - 8;
 • lub ten kod: 1234 - "B9raquo; - 6 - "B9raquo; - 4568.

W przypadku modelu domofonu MK-20 M / T można używać kodów: "В9raquo; - 27 - "B9raquo; - 5702 lub "B9raquo; - 1 - "B9raquo; - 4526.

Telefony drzwiowe marki Eltis są dość proste w otwieraniu. Możesz użyć jednego z dwóch kodów, które pomogą delikatnie złamać interkom:

Jeśli nie możesz otworzyć drzwi tymi kodami, możesz użyć następujących kodów tele- fonu bramofonu.

 • W przypadku bramofonów zainstalowanych w wejściach, gdzie znajdują się apartamenty z numerami okrągłymi (100, 200, 300 itd.), Można użyć kodu: "zadzwoń - kod 1 - zadzwoń - kod 2". "Kod 1" oznacza numer mieszkania (100, 200 itd.), A "kod 2" to kod bramofonu "23239raquo;", "72729raquo; lub "72739raquo;
 • Dla domofonu oznaczonego literą "M9raquo; możesz użyć kodu:" zadzwoń - 41 - zadzwoń - 1410 ". Niektóre drzwi otwierają się, gdy używany jest kod "070549raquo;.
 • Bramofony CCD - 2094.1M można otwierać za pomocą kodu "0000", który otwiera drzwi natychmiast lub daje dostęp do menu ("ON9raquo;" pojawia się na wyświetlaczu). Następnie kliknij "29raquo; - drzwi się otworzą. Jeśli "OFF9raquo ;, oznacza to, że kody dostępu zostały zmienione przez instalatora podczas instalacji.
 • W przypadku bramofonu CCD - 2094M wprowadź kod "0000 - zadzwoń". Po "cod9raquo; wpisz kod" 123456 - call "lub" 456999 - call ". Możesz również użyć kodu "123400 - zadzwoń". Po pojawieniu się napisu "f09raquo; wpisz kod" 6019raquo;.

Aby otworzyć drzwi, które są wyposażone w interkom Forthorial, musisz wprowadzić sześciocyfrowy kod: "0000009raquo; lub "1234569raquo;. Jednak często włamywanie się do takiego domofonu staje się niemożliwe z uwagi na fakt, że obowiązkowym warunkiem instalacji usługowej jest zastąpienie tego kodu.

Możesz spróbować tej sekwencji poleceń: "59raquo; - na ekranie pojawi się komunikat serwisowy - 180180 - połączenie - klawisz "49raquo; - wyzwanie. "

Używanie klucza uniwersalnego

Aby otworzyć drzwi, możesz również użyć klucza uniwersalnego, który może otworzyć większość bramofonów różnych producentów. Takie klucze są bardzo wygodne i pomagają listonoszom, kurierom, a także pracownikom innych służb wejść do jakichkolwiek wejść i nie mieć przy sobie paczki kluczy.

Posiadanie takiego klucza nie wymaga myślenia o otwieraniu bramofonu bez klucza, zapamiętywania i wybierania kodów serwisowych. W końcu klucz uniwersalny zawiera informacje, które interkom czyta w normalnym trybie, a następnie porównuje je z informacjami w oprogramowaniu wbudowanym procesora. Jeśli ta informacja się zgadza, drzwi się otworzą.

Klucz uniwersalny składa się z kilku postaci: tabletu, klucza dwukierunkowego, serwera proxy z kluczem radiowym. Klucz uniwersalny może być legalnie używany przez specjalistów różnych serwisów:

 • lekarze ambulansowi;
 • dzielnica;
 • agenci reklamowi;
 • przez kurierów;
 • listonosze;
 • usługi mieszkaniowe i komunalne.

Bramofon Eltis: kody do wprowadzania bez klucza i programowania

W chwili obecnej wielopiętrowe domy wyposażone są w domofony. Ten rodzaj zabezpieczenia już się sprawdził: dzięki domofonom wejście jest zawsze czyste i nie ma dostępu dla nieznajomych. Są jednak wady tych urządzeń. W sytuacjach awaryjnych domofony utrudniają ratownikom, a nawet mieszkańcom, którzy zapomnieli kluczy od domu. Dzisiaj dowiesz się, jak otworzyć interkom Eltis bez klucza, nie szkodząc mu.

Eltis - produkty krajowe. Kod bezpieczeństwa składa się z czterech znaków. Każdy lokator domu z domofonem otrzymuje klucz elektromagnetyczny. Jednak to urządzenie ma znaczną wadę - można go łatwo zepsuć.

System Eltis składa się z 3 poziomów:

 1. Tajny kod.
 2. Kod administratora.
 3. Hasło do konfiguracji.

Urządzenie składa się z następujących elementów:

 1. Bloki połączeń i komunikacji.
 2. Konsola subskrybenta.
 3. Zasilanie.
 4. Zamek elektromagnetyczny.
 5. Kluczowy czytnik.
 1. Może obsługiwać ponad 100 subskrybentów.
 2. Dostosuj czas otwierania drzwi.
 3. Włączanie i wyłączanie blokady kodu.
 4. Oświetlenie panelu.
 5. Klawiatura z głosem działającym.

Zasada działania urządzenia:

 1. Wprowadź numer mieszkania.
 2. Naciśnij przycisk połączenia.
 3. Sygnał jest wysyłany do mieszkania.
 4. Rura jest podnoszona przez użytkownika interkomu.
 5. Naciśnięcie przycisku otwierania drzwi.

Aby znaleźć numer seryjny:

Kod może się różnić w zależności od modelu.

Jeśli te kody nie pomagają otworzyć drzwi, musisz użyć innych metod.

Wpisz kod, który chcesz otworzyć:

Wideo, jak otworzyć interkom Eltis bez klucza:

Aby zmienić ustawienia, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Przytrzymaj 10 sekund "B9raquo;.
 2. "Sys9raquo;.
 3. "12349raquo;
 4. "6_7x9raquo;.
 5. Menu "_Func9raquo;.
 6. Naciśnij numer żądanej akcji:
  1. "19raquo; - aby zmienić stare hasło.
  2. "29raquo; - aby włączyć lub wyłączyć hasło.
  3. "39raquo; - aby zmienić wspólne hasło.
  4. "49raquo; - aby włączyć lub wyłączyć sygnał otwarcia drzwi.
  5. "69raquo; - aby włączyć lub wyłączyć hasło dla pojedynczego mieszkania.
  6. "89raquo; - aby zmienić czas otwarcia drzwi.
  7. "09raquo; wyjście.

Wideo, jak zaprogramować interkom Eltis:

Kiedy wszystkie powyższe metody nie pomogły, jedynym sposobem na otwarcie bramofonu jest użycie klucza uniwersalnego. Obecnie wiele modeli jest dołączanych do tego urządzenia. Podczas instalacji ten klucz jest wprowadzany do pamięci interkomu.

Jeśli zestaw nie ma uniwersalnego klucza głównego, możesz skontaktować się z firmą w celu jej wyprodukowania.

© Copyright 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów tylko z aktywnym linkiem do źródła.

Jak otworzyć interkom Eltis bez klucza

Dzwonek do drzwi Eltis to specjalne urządzenie, które często służy do ochrony drzwi wejściowych przed dostaniem się do domu osób nieuprawnionych. Każdy lokator otrzymuje klucz elektromagnetyczny, za pomocą którego można otworzyć zamek. Powyższe urządzenie ma wiele zalet. Według wielu ekspertów otwarcie go bez klucza może być całkiem proste. Jest to główna wada tego domofonu. Przeczytaj więcej na temat powyższego urządzenia.

Wymienione powyżej urządzenie blokujące jest produkowane przez producenta jako urządzenie wielopunktowe serii PU-CP-100KM. Jego głównym celem jest montaż w budynkach wielorodzinnych, biurach. Ponadto interkom Eltis może być używany do organizowania tzw. Domofonu (liczba abonentów nie powinna przekraczać 100).

Specjaliści zauważają, że powyższe urządzenie to oparty na mikroprocesorze wyspecjalizowany system, który jest zbudowany głównie na mikrokontrolerze 87C51 (produkowanym przez firmę Intel).

Do zarządzania kablami wykorzystywane są dwie dziesięcioprzewodowe magistrale dla mieszkań abonenckich (konsol). Główne elementy telefonu drzwi Eltis:

 • przełączanie i jednostki połączeń;
 • konsole;
 • zasilacz.

Ponadto powyższe urządzenie może być również wyposażone w zamykacze drzwi (hydrauliczne), aby płynnie zamknąć drzwi wejściowe i zamki elektromagnetyczne. Ale te dodatkowe elementy są ustalane tylko na życzenie lokatorów domu.

Wbudowany czytnik kluczy typu elektronicznego, na zasadzie pamięci dotykowej, znajduje się na domofonie drzwi interkomu.

Telefon do drzwi, kod, z którego w większości przypadków jest łatwy do odbioru, ma następujące zalety:

 • zapewnia możliwość podłączenia dużej liczby abonentów (do 100);
 • ma czas otwarcia zamka;
 • ma niewielką liczbę linii komunikacyjnych;
 • istnieje możliwość wyłączenia / włączenia trybu blokady kodu;
 • Posiada podświetlenie panelu urządzenia, melodyjny sygnał wywoławczy, dźwiękową klawiaturę;
 • ma typ komunikacji dupleks.

Jak działa Eltis

Odwiedzający powinien wybrać numer mieszkania i nacisnąć "Call 9raquo;. Poprzez akumulator tego urządzenia wybrany pokój jest podłączony i generowany jest sygnał. Zatrzymuje się, gdy subskrybent podnosi rurę. Po 60 sekundach (gdy dana osoba nie jest w mieszkaniu) lub po naciśnięciu przycisku "Resetuj 9raquo; możliwe jest również rozbicie sygnału.

Pracom powyższego bloku towarzyszą napisy na wyświetlaczu:

 • "Powiedz 9raquo; (kiedy odwiedzający może coś powiedzieć);
 • "Error9raquo; (w przypadku użycia nieprawidłowego numeru mieszkania lub niewłaściwego klucza elektronicznego);
 • "Open 9raquo;.

"Zresetuj 9raquo; Został zaprojektowany w celu przywrócenia systemu do pierwotnej pozycji w przypadku wystąpienia błędu.

Jak otworzyć interkom Eltis bez klucza?

Specjaliści zauważają, że nie jest szczególnie trudne wykonywanie wyżej wymienionych działań. Aby to zrobić, wystarczy użyć pewnych wskazówek, aby otworzyć to urządzenie od Eltis.

Bramofon, którego kod otwierania nie jest zbyt skomplikowany, bez klucza otwiera się za pomocą zestawu następujących kombinacji klawiszy i liter:

 • "B" (poczekaj na połączenie), następnie wybierz "100", następnie ponownie "B", a następnie naciśnij 7273;
 • "B" (poczekaj na sygnał wybierania), a następnie wybierz "100-V-2323";
 • "W" (czekamy na telefon), następnie wciskamy "100-В-7272".

Eksperci twierdzą, że jeśli powyższa kombinacja nie otworzy urządzenia, wówczas liczba 100 może zostać zastąpiona przez 200 lub 300.

Telefon do drzwi Eltis jest dobrym obrońcą twojego domu. Pamiętaj: jeśli instalator nie zmienił głównego hasła podczas instalacji powyższego urządzenia, nietrudno go otworzyć bez klucza.

Dodaj komentarz

5 + 5 =