Nazwa kategorii

Kolaż zdjęcie na urodziny

Kolaż zdjęcie na urodziny

Strona nie została znaleziona, przeniesiona lub usunięta.

Strona nie została znaleziona, przeniesiona lub usunięta.

Die Seite wurde nicht gefunden, versetzt oder gelöscht.

La strona n'a pas été trouvée, elle a été déplacée ou supprimée.

Página no encontrada, movida o eliminada.

La pagina non è stata trovata, è stata spostata oppure eliminata.

Kolaż zdjęcie na urodziny

Czy chcesz zrobić wspaniały prezent, który długo będzie pamiętany przez pomysłodawcę uroczystości? Wszystko, co potrzebne jest do pracy, to program do tworzenia kolaży i zdjęć. W takim przypadku nie trzeba wydawać pieniędzy i czasu na wizyty w salonach fotograficznych, oryginalny kolaż można przygotować własnymi rękami w domu. Z tego tekstu dowiesz się, jak stworzyć kolaż w programie, a także opowiemy o obecnie popularnych kompozycjach kolażu.

Jaki jest najlepszy sposób na zrobienie kolażu? Niestety, to pytanie jest bardzo trudne, aby dać jednoznaczną odpowiedź, więc każdy będzie musiał podjąć decyzję na własną rękę. Na przykład bardzo często na gratulacje z okazji jubileuszu wybierany jest kolaż, na którym umieszczane są zdjęcia, ilustrujące ważne etapy życia bohatera od urodzenia do dnia dzisiejszego.

Popularne są także kolaże, w których główną rolę odgrywają gratulujący bohaterowi dnia. Wybierając taką opcję, należy z góry przemyśleć skład i wpisać materiał. Z reguły zdjęcia są źródłem, w którym przyjaciele i krewni przechowują w swoich rękach kartki z gratulacjami lub oddzielnymi frazami. Po umieszczeniu zdjęć w wybranej kolejności na arkuszu w edytorze.

W obu przypadkach nie zapomnij o dekoracjach - z nimi kolaż stanie się o wiele ciekawszy i jaśniejszy. Możesz także zaznaczyć na arkuszu miejsce na wzruszające gratulacje z okazji jubileuszu w formie wersetowej. Wtedy kolaż będzie również pełnowartościową pocztówką.

Jak zrobić kolaż własnymi rękami

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć tworzenie swojego kolażu? Świetnie! Najpierw należy kliknąć łącze i pobrać program na komputer. To nie zajmuje dużo czasu, ponieważ plik instalacyjny waży tylko 75 MB. Po zakończeniu pobierania uruchom instalator i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na monitorze. Po zakończeniu instalacji uruchom oprogramowanie klikając dwukrotnie myszą.

Teraz możesz zacząć tworzyć kolaż na rocznicę. Program natychmiast prosi o wskazanie rodzaju projektu: możesz rozpocząć tworzenie kolażu fotograficznego od podstaw lub użyć specjalnych przygotowań strony i różnych szablonów z kolekcji oprogramowania.

Wybierz odpowiednią opcję, kliknij «Następny», a następnie dostosuj rozmiar przyszłego kolażu i orientację arkusza. Kliknij przycisk «Gotowe» a oprogramowanie przekieruje cię do wygodnego edytora.

Natychmiast znajdź zdjęcia na komputerze, przeciągnij je do obszaru roboczego i umieść je na arkuszu. Przejdź do zakładki "Tło" i wskazać rodzaj wypełnienia. Rola w tle może wykonać kolor, gradient, teksturę lub dowolny obraz z komputera.

Doskonałym rozwiązaniem będzie ramka na zdjęcia do kolażu z kilku zdjęć, które możesz wybrać z kolekcji oprogramowania, jeśli klikniesz w linię "Kontur i ramka tła".

Następnie, róbmy zdjęcia. Aby to zrobić, przejdź do "Efekty i ramki". Soft natychmiast wyświetli monit o uzupełnienie pobranych obrazów ramkami. Do wyboru są trzy kategorie: ramki tematyczne, klasyczne i dziecięce.

Może być również używany do obróbki krawędzi "Maski", dzięki temu zdjęcia będą wyglądać bardzo oryginalnie na arkuszu.

Po wybraniu ramki przejdź do grupy "Filtry". Tutaj możesz poprawić jakość zdjęć i je przekształcić.

W zakładce «Tekst i biżuteria» możesz dodać kolaż z gratulacjami i grafiką.

Świetnie! Kolaż jest gotowy. Następnie możesz zapisać go na swoim komputerze lub wydrukować i zaprezentować bohaterowi. Fotokolaż na tę rocznicę z pewnością ucieszy zarówno przyjęcie urodzinowe, jak i gości uroczystości. Użyj programu "PhotoCollage", a następnie możesz łatwo przygotować oryginalne kolaże na krótki czas w krótkim czasie.

Windows 7, 8, 10; Win XP, Vista

Cudowny program. Prosty, wygodny i jednocześnie ma wiele ciekawych funkcji. Od dawna szukam oprogramowania do kolaży. Kiedy wypróbowałem program PhotoCollage, zdałem sobie sprawę, że jest to dokładnie to, czego potrzebuję!

Program jest tylko klasą! Po kilku dniach pracy zrobiłem niesamowicie piękne kolaże. Jednocześnie wszystko szybko i łatwo się kończy. Szablony są bardzo wysokiej jakości - drukujemy na A4 - okazuje się, jak w błyszczącym magazynie.

Bardzo zadowolony z zakupu. Piękne szablony o wysokiej rozdzielczości, ogromny wybór klipartów, wiele ramek. A co najważniejsze - miło jest pracować z programem: wszystko odbywa się wygodnie i starannie.

Zacznij tworzyć wspaniałe kolaże już dziś!

Urodziny są tylko raz w roku! Będzie to niezapomniane, jeśli stworzysz kolaż zdjęć jedzenia, przyjaciół i świątecznej zabawy.

Uchwyć urodziny w kolorowym kolażu

Urodziny powinny być niezapomniane, niezależnie od tego, czy jest to celebrowane w domu pod tradycyjną piosenką, czy w klubie z najlepszymi przyjaciółmi. A dla tych, którzy nie mogli przyjść na twoje urodziny, możesz zrobić świąteczny kolaż.

Nawet jeśli nie jesteś projektantem, za pomocą naszych narzędzi możesz stworzyć wspaniały kolaż! Nasz asortyment oznaczeń i układów pomoże stworzyć kolaż na urodziny, które chcesz zachować na całe życie.

Utwórz kolaż na urodziny szybciej niż dmuchane świece

  1. Utwórz konto Canva, aby rozpocząć projektowanie kolażu zdjęć na urodziny.
  2. Wybierz elementy, na przykład banery, ikony, ramki itp., Z naszej biblioteki profesjonalnych elementów.
  3. Dodaj własne obrazy lub wybierz odpowiednie obrazy z biblioteki Canva, gdzie zebraliśmy dla ciebie ponad 1 milion obrazów wysokiej jakości.
  4. Dostosuj obrazy, dodaj doskonałe filtry i sformatuj tekst.
  5. Zapisz i udostępnij.

Pokaż, ile radości sprawiło Ci wakacje w kolażu

  1. Zmień zdjęcia. Dodaj własne zdjęcia lub wybierz zdjęcia z biblioteki Canva. Do Twojej dyspozycji ponad 1 milion zdjęć, obrazów graficznych i ilustracji.
  2. Zmień czcionki. Do Twojej dyspozycji ponad 130 wspaniałych czcionek.
  3. Zmień tło. Wybierz gotowe tło z naszej biblioteki lub użyj obrazu.
  4. Zmień kolory. Wybierz kolor tekstu, aby dodać wykończenia do projektu.

Dodaj kolaż do zdjęć z naszej biblioteki

Aby rozpocząć, dodaj zdjęcia do Canva z Twoich urodzin. Możesz także dodać swoje ulubione zdjęcia z zeszłego roku. Następnie przeciągnij zdjęcia do dowolnej komórki lub ramki siatki. Potem zaczyna się zabawa.

Udekoruj kolaż obrazami z naszej ogromnej kolekcji, która zawiera ponad milion zdjęć, ilustracji i elementów graficznych. Znajdziesz w nim lampiony, koktajle i inne obrazy, które pomogą Ci opowiedzieć o twoich urodzinach. Wiele z nich jest bezpłatnych, a cena obrazów premium to tylko 1 USD. Twój kolaż będzie Cię kosztować mniej niż wejście do klubu.

Udostępnij swój kolaż w sieciach społecznościowych za pomocą kilku kliknięć

Udostępniaj kolaż swoimi urodzinami (miejmy nadzieję, że nie zbyt odrażającymi) tym, którzy nie mogli do niego przyjść. Możesz łatwo ułożyć stworzony kolaż w sieciach społecznościowych. Po prostu kliknij "Udostępnij", aby opublikować go na Twitterze lub Facebooku, lub skopiuj link, który możesz wysłać komukolwiek. Potem pozostaje tylko obserwacja, ile "polubień" odbierze twój kolaż.

Ale to nie wszystko, co możesz zrobić ze swoim projektem! Czy chcesz podziękować gościom wakacji bez spędzania dużej ilości czasu? Wydrukuj swój kolaż, aby z wdzięczności zrobić z niego pamiątkową pocztówkę. Wystarczy pobrać projekt jako plik PDF wysokiej jakości, wydrukować go na drukarce, zapakować w piękną kopertę i wrzucić do skrzynki pocztowej. Goście będą zaskoczeni swoją inteligencją!

Pozwól swoim znajomym ukończyć swój kolaż

A co, jeśli spędziłeś urodziny imprezując i robiąc kilka zdjęć? Najwyraźniej czas, aby pozyskać kamery i telefony innych imprezowiczów! Wystarczy otworzyć kolaż i kliknąć "Udostępnij", a następnie zaznaczyć to pole, aby umożliwić innym edycję projektu i udostępnić link znajomym. Wtedy Twoi celebransi mogą na dowolnym komputerze z naszej darmowej aplikacji na system iOS i Android przesyłać własne zdjęcia i wspólnie uchwycić rocznicę swoich urodzin pod każdym względem.

Uchwyć urodziny w pompatycznym kolażu

Dodaj komentarz

− 3 = 1