Nazwa kategorii

Collage Zdjęcia

Photo Collage

Darmowe narzędzie online do tworzenia kolaży fotograficznych!

  • Klasyczny kolaż
  • Kolaż w stylu "funk"
  • Zszywaj zdjęcia

STWÓRZ SWÓJ FOTOKOLĘDŹ W 4 PROSTYCH KROKACH

Znany na całym świecie ekspres do kolagenu FOTOR daje nie tylko możliwość tworzenia niesamowitych kolaży w Internecie, ale także pozwala na kpiny z własnego unikalnego szablonu i motywu kolażu wraz z ekskluzywnymi filtrami i efektami

Otwórz wybrane obrazy w narzędziu do tworzenia kolaży FOTOR

Przeciągnij i upuść swoje zdjęcia w komórkach kolażu

Możesz zmieniać tła, ramki, a także dodawać efekty, naklejki i teksty.

Zapisz swoją pracę, określając żądany format i jakość

ZESTAW FUNKCJI. ZOPTYMALIZOWANY I UDOSKONALONY

Platforma FOTOR ma wiele opcji, takich jak efekty fotograficzne, naklejki i tekst,

które pozwalają stworzyć kolaż i nadać projektowi graficznemu idealny wygląd. Wypróbuj je i eksperymentuj, aby osiągnąć doskonałość obrazu!

FOTOR oferuje pełną gamę naklejek, które zaspokoją Twoje potrzeby w procesie edycji zdjęć, w tym formularze podstawowe, specjalne ikony i ręcznie rysowane naklejki, które zostały specjalnie zaprojektowane przez naszych artystów ...

Fotor.com oferuje bezpłatne efekty fotograficzne i filtry wszelkiego rodzaju online, wypróbuj naszą funkcję edycji "Efekty fotograficzne" i poczuj całą moc wrażeń.

Funkcja "Fototekst" umożliwia stosowanie czcionek bezpośrednio z komputera, a także z naszej internetowej kolekcji czcionek. Możesz dodać tekst bezpośrednio do zdjęć online.

Tryb "HDR-shooting" wykorzystuje inny poziom oświetlenia, aby poprawić obraz, ukazując głębsze kolory, bardziej szczegółowe szczegóły i podkreślając wszystkie elementy obrazu, poprawiając jego jakość.

Wygląda na to, że korzystasz z blokowania reklam!

Pixiz to całkowicie darmowa, kreatywna przestrzeń finansowana wyłącznie z reklamy.

Jeśli nadal chcesz tworzyć z nami fotomontaże, dobrze byłoby wyłączyć blokowanie reklam w naszej witrynie.

Collage Zdjęcia

To jest mała sztuka, dostępna dla wszystkich za darmo. Za pomocą tej usługi możesz z łatwością skleić od 2 do 6 zdjęć w pionie lub poziomie, w różnych kombinacjach. Wszystko, czego potrzebujesz, to wybrać odpowiedni szablon do kolażu, wgrać swoje ulubione zdjęcia i ustawić je tak, jak lubisz.

Twórz kolaże online i ciesz się ze swoich przyjaciół!

Po wybraniu szablonu możesz przesłać od 2 do 6 zdjęć (format JPG, rozmiar do 1 MB). Po pobraniu ich miniatury pojawią się w górnej linii. Jeśli chcesz usunąć jedno ze zdjęć z wiersza, najedź na niego kursorem i kliknij "Usuń".

Zrób kolaż z nich, przeciągając zdjęcia do każdego pola szablonu. Możesz przeciągnąć zdjęcie nie tylko do pustego pola, ale także do miejsca, w którym znajduje się już zdjęcie - dlatego istnieje możliwość zastąpienia jednego zdjęcia innym.

Aby zrobić piękny kolaż, zdjęcia powinny całkowicie pokryć pole, w którym się znajdują. Aby to zrobić, możesz zmienić rozmiar zdjęcia w szablonie: przesuń kursor na krawędź zdjęcia, rozciągnij lub zmniejsz go. Przenieś także zdjęcie w polu, aby widoczna była tylko prawy fragment.

Jeśli na tym etapie zauważyłeś, że szablon nie pasuje do Twoich zdjęć, możesz kliknąć przycisk "Szablony" i wybrać inny. Po kliknięciu przycisku "Zdjęcia" i kontynuowaniu tworzenia kolażu z tym samym zdjęciem.

Po kliknięciu przycisku "Utwórz" zostaniesz przeniesiony na stronę z gotowym kolażem. Aby zapisać, kliknij kolaż prawym przyciskiem myszy i wybierz "Zapisz obraz jako ...", określ folder do zapisania. Nowy kolaż jest gotowy!

W tym samym kroku możesz wrócić do etapu wyboru szablonu kolażu, pozostawiając wszystkie wcześniej przesłane zdjęcia i zrobić kolejny kolaż z tym samym zdjęciem. Lub przejdź do tworzenia nowego kolażu z innych zdjęć.

Dodaj komentarz

− 3 = 6