Nazwa kategorii

Ramka kolaż na zdjęcie

Ramki do kolażu zdjęć online.

Aby zrobić zdjęcie, kliknij dowolne zdjęcie i dodaj zdjęcie.

Rozmiar: 1189 x 824 pikseli (0,42 MB)

Średni czas ładowania: 3 sekundy.

Maksymalny rozmiar wydruku (cm): 36x24

Rozmiar: 1600x1108px (1,26 MB)

Średni czas ładowania: 7 sekund.

Maksymalny rozmiar wydruku (cm): 48x33

Rozmiar: 1800 x 1246 pikseli (3,31 MB)

Średni czas ładowania: 17 sekund.

Maksymalny rozmiar wydruku (cm): 54x37

Rozmiar: 1256 x 870 pikseli (1,15 MB)

Średni czas ładowania: 6 sekund.

Maksymalny rozmiar wydruku (cm): 38x26

Rozmiar: 1600x1108px (2,21 MB)

Średni czas ładowania: 12 sekund.

Maksymalny rozmiar wydruku (cm): 48x33

Rozmiar: 1256 x 870 pikseli (1,52 MB)

Średni czas ładowania: 8 sekund.

Maksymalny rozmiar wydruku (cm): 38x26

Nie możesz zrobić montażu na naszej stronie? Użyj instrukcji fotograficznej.

Czy podoba Ci się nasza strona? Dodaj do zakładek i udostępnij znajomym.

Ramki do zdjęć na ścianie: kolaże do wnętrza i ponad 80 selektywnych rozwiązań kompozycji

Kolaż zdjęć wykonawców i okładek albumów muzycznych tworzy wspólną geometryczną formę

Ramki do zdjęć na ścianie, jak same kolaże ze zdjęcia, ozdobią każde pomieszczenie. Nawet wnętrze, urządzone zgodnie z najnowszymi trendami mody, nie wydaje się przytulne bez odpowiednich akcesoriów. A jeśli są one również stworzone przez siebie i odzwierciedlają twoje życie, sprawią, że będą podwójnie cenniejsze.

Salon z wystawą obrazów wykonanych w różnych technikach i różnych materiałach. Dekoracja obrazów jest różnorodna: zdobione ramy w kolorze złotym, zwykłe ramki wykonane z naturalnego drewna, standardowe czarne ramki itp.

Eklektyczny salon z oryginalnym wyborem zdjęć w ciemnych ramach o różnych kształtach i grubościach

Zdjęcia pod szkłem w standardowych ramach - dekoracja monofonicznej ściany środkowej w nowoczesnej jadalni

Optymalne warianty takiego akcesorium to kolaże i kompozycje ze zdjęć wiszących na ścianach jako obrazy. A jeśli podejdziesz do kompilacji kolażu z umysłem, stanie się nie tylko cudownym wspomnieniem miłego spędzonego czasu i bliskich ludzi, ale także stylowym akcentem każdego wnętrza.

Jak zrobić kolaż zdjęć

Kolaż zdjęć w różnych kształtach, kolorach i dekoracjach. Oryginalny układ, zajmujący całą ścianę w kuchni-studio, tworzy jedną całość

Przede wszystkim powinieneś zdecydować, w którym pokoju chcesz ustawić kolaż. Jedną z najlepszych opcji jest korytarz. Łączy wszystkie pokoje, a wszyscy członkowie rodziny będą mogli zobaczyć niezapomniane chwile z życia w ciągu dnia. Ponadto taki kolaż zostanie doceniony przez gości. To rozpocznie ich znajomość z mieszkaniem. Wygląda jak domowe kolaże w kuchni, gdzie wszyscy członkowie rodziny spędzają najwięcej czasu. Wygląda jak w domu, żeby zobaczyć zdjęcie przy filiżance herbaty.

Najtrudniejszym elementem w komponowaniu kolażu jest nie dać się ponieść tej okupacji ponad miarę, w przeciwnym razie twoja praca będzie wyglądać bez smaku. Tutaj musisz znać miarę: zbyt wiele zdjęć może tylko zepsuć twoją pracę.

Kolaż zdjęć o kształcie serca jest otoczony ramką o białym kwadracie, która nie rozprasza uwagi głównego

Aby kolaż był piękny i interesujący, nie wystarczy po prostu dołączyć zdjęcia do ściany w chaotycznej kolejności. Należy przestrzegać kilku ważnych zasad. Przede wszystkim konieczne jest umieszczenie zdjęć w taki sposób, aby kolaż znajdował się na wysokości oczu. Należy wziąć pod uwagę rozmiar zdjęć. Zatem największy z nich powinien znajdować się powyżej tego poziomu. W takim przypadku możesz lepiej rozważyć małe zdjęcia.

Czarno-białe obrazy retro umieszczone na półkach w ciemnej oprawie

Nowoczesne wnętrze ze standardowymi prostokątnymi ramkami i oryginalnymi, o okrągłym kształcie. Kolaż umieszczany jest na wysokości wzroku widza

Graficzne obrazy w czarnych ramach na jednokolorowej białej ścianie w salonie

Eklektyczna sala z autorską grafiką w standardowych i oryginalnych czarnych ramach. Niektóre obrazy wiszą na ścianach, a niektóre kolekcje stoją na półkach

Należy również zwrócić szczególną uwagę na wybór ram. Mogą być tak proste i proste, tak oryginalne i dziwaczne. W pierwszym przypadku nacisk zostanie położony na same zdjęcia: Ty, w końcu, chcesz osiągnąć ten efekt. Jeśli chcesz oprawić jasne chwile swojego życia w dziwacznej formie, wówczas ryzykujesz, że fokus nie będzie widoczny na zdjęciach, ale na ich kadrowaniu. Wyjściem z tej sytuacji może być wybór czarno-białych zdjęć. Łącząc zdjęcia w tym stylu i dziwaczne i jasne piękne ramki do zdjęć na ścianie, możesz osiągnąć najbardziej nieoczekiwany i interesujący efekt.

Jasne zdjęcia, ilustracje, logotypy oprawione są w proste i bezpretensjonalne ramy

Rysunki dzieci w lakonicznych, nierozdzielnych ramach we wnętrzu o ogólnym przeważającym kolorze

Przed umieszczeniem zdjęć na ścianie należy upewnić się, że kompozycja wygląda imponująco. Dlatego pożądane jest, aby najpierw umieścić zdjęcie na podłodze. W takim przypadku możesz łatwo "odtworzyć" układ. Oczywiście można używać zdjęć tego samego rozmiaru, ale mogą wyglądać nudno i akademicko. Bardziej interesujące jest łączenie zdjęć o różnych rozmiarach.

Bajeczne ilustracje do pokoju dziecięcego o oryginalnym układzie, łączące ramki o różnych rozmiarach

Oryginalne wnętrze domu z mini wystawą zdjęć i dzieł sztuki. Ramy są zróżnicowane pod względem wielkości, kształtu, koloru, wystroju itp.

Rada! Wypróbuj różne kombinacje zdjęć, a znajdziesz najlepszą opcję.

Zdjęcia kontrastowej ramki: cienkie i grube czarne drewniane ramki, cienkie i grube jasnoszare metalowe ramki

Jedna z głównych zasad podczas tworzenia kolażu - wszystkie zdjęcia powinny być połączone wspólną fabułą lub jednym tematem. Mogą to być na przykład zdjęcia ślubne, zdjęcia dzieci lub zdjęcia wykonane podczas wakacji.

Dyptyk połączony wspólną ideą jest akcentem monofonicznej szarej ściany w nowoczesnej sypialni

Nowoczesna jadalnia w Londynie z serią zdjęć plażowych

Salon w stylu Art Nouveau z serią obrazów, które różnią się kolorem. Kompozycja tworzy prostokątny kształt

Graficzne przedstawienie natury w centrum bez kadrowania i otaczania małych ilustracji w cienkich standardowych ramach tworzy integralny kształt

Jak skutecznie wybierać ramki

Ramki do zdjęć na ścianie mogą tworzyć prawdziwe kolaże. Ramki - główne akcesorium, dzięki któremu Twoje zdjęcia będą miały pełny wygląd. Ramy powinny łączyć się nie tylko z fotografiami, ale także ze ścianami, do których zostaną powieszone. Najbardziej bezpieczną i oczywistą opcją jest wybór neutralnej ramki do zdjęć w standardowej prostokątnej formie o spokojnym kolorze (czarnym, białym, brązowym lub srebrnym). Jeśli ta opcja wydaje Ci się nudna i nieinteresująca, możesz rozważyć bardziej złożone rozwiązanie stylistyczne. W takim przypadku możesz wybrać ramkę, która w stylu jest połączona z wnętrzem pokoju. Lub, przeciwnie, celowo kontrastuje z projektem.

Nowoczesna jadalnia ze standardowymi prostokątnymi ramkami do zdjęć o spokojnym kolorze, nie przyciągająca dodatkowej uwagi, ponieważ same zdjęcia są jasne i zróżnicowane tematycznie

Prostokątne ramki są najczęściej stosowaną opcją do kadrowania zdjęć i obrazów. Element w materiale, który w połączeniu z ciekawym dekorem, nadaje ton wnętrzu

Na przykład w niektórych stylach wnętrza białe ramki o skomplikowanych wzorach będą dobrze wyglądać, kontrastując z kolorem i fakturą ściany. Mogą z powodzeniem wpasować się w wnętrze w skandynawskim lub eklektycznym stylu, dodając odrobinę wyrafinowania do niepotrzebnie prostego wnętrza. Lub będą równie dobrze wyglądać w artystycznym wnętrzu, uzupełniając go i uzupełniając.

Ciekawy wariant umieszczania zdjęć w niszy i wyposażony w specjalne oświetlenie punktowe

Ramki nie muszą być prostokątne ani kwadratowe. Niezwykle i stylowo wygląda kadrowanie dla zdjęć owalnej formie. Łącząc ramy różnych form między sobą, można osiągnąć efektowny kolaż.

Jak wykonać ramki samemu: 1 etap

Kompozycja geometryczna od motywowania zdjęć w ramach graficznych do domowego biura. Funkcja w kadrze zdjęcie - passepartout z gęstej białej tektury w połączeniu z drewnianą ramą

Nowoczesny kolaż chaotycznie rozmieszczonych prac graficznych w ramach produkcji ręcznej

Wnętrze pokoju wykonane jest w jasnobeżowych i brązowych odcieniach. Zdjęcia są ręcznie wklejane na białym papierze i oprawione w ciemnobrązowe drewniane ramki

Ramki do zdjęć na ścianie do robienia kolaży można kupić w specjalistycznym sklepie lub zamówić w warsztacie ramowym. Kolaż można jednak całkowicie zrobić samemu, w tym na zdjęciach. Zaletą nowoczesnych sklepów jest szeroka gama niezbędnych produktów.

Jednym z oryginalnych i jednocześnie prostych sposobów robienia zdjęć jest użycie zwykłych gazet i czasopism. W rezultacie nikt nie zgadnie, że rama nie jest zrobiona z prawdziwej bagietki. Do stworzenia takiego mini-arcydzieła potrzebne będą następujące materiały:

  • Klej: w postaci ołówka, konwencjonalnego PVA i wersji uniwersalnej;
  • gazety / czasopisma;
  • Nóż piśmienny;
  • szkolny kątomierz;
  • malować (biały, w razie potrzeby nadal można kupić farbę, aby udekorować produkt na ostatnim etapie);
  • kit na drewnie.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów, możesz bezpiecznie przystąpić do procesu tworzenia ramek. Rozwiń gazetę (możesz użyć dziennika), połóż ją na płaskiej powierzchni i ostrożnie złóż w dość gęstą rurkę. Jeśli chcesz skończyć z szerszą ramą, po prostu weź kilka kartek gazet. Gdy prawie całkowicie złożysz tubkę, przyklej do niej nowy arkusz papieru za pomocą kleju i kontynuuj pracę.

Rada! Przekręć gazetę o tej samej gęstości, tak aby krawędzie ramki były tej samej szerokości i łatwo przymocowane do siebie.

Zwróć uwagę, że prostokątna lub kwadratowa ramka składa się z czterech pasków. Z jednej strony trzeba wykonać 3-8 rurek w zależności od rozmiaru zdjęcia. Aby skończyć z węższą bagietką, potrzebujesz dwóch rurek. Przyklej je razem z bocznymi krawędziami. Przyklej jeszcze raz z góry, aby uzyskać trójkątny przekrój. Wykonaj cztery spacje w ten sposób. Pozostawioną ramkę pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Z reguły zajmuje to nie mniej niż jeden dzień.

2 etap: praca z półfabrykatami dla ramy

Następnie wyciąć każdą z listew pod kątem 45 stopni z obu stron. Pomożesz prostemu kątomierzowi z powodu braku innych narzędzi. Aby to zrobić, po prostu weź kartkę papieru w pudełku. Narysuj na nim kwadrat. Następnie jego rogi powinny być połączone za pomocą przekątnych. Umieść pasek na wynikowym znaczniku. Za pomocą kątomierza i ołówka narysuj linię. Następnie po prostu odciąć niepotrzebne.

Następnie przystąpić do klejenia części pod kątem 90 stopni. Połącz dwa paski. Gdy wyschną, przyklej pozostałe rogi. Istniejące pęknięcia między narożnikami można łatwo zamaskować za pomocą szpachli drewnianej. Masz więc ramkę. Teraz trzeba zrobić miejsce do wstawienia zdjęcia z jego tylnej strony. Przyklej cztery rurki, pozostawiając okno około 5-8 mm. Konieczne jest również wykonanie urządzenia do mocowania ramy do ściany. Aby to zrobić, po prostu przekłuj dwa otwory w górnej rurze, zaprojektowane tak, aby wstawić zdjęcie. Przełóż przez niego drut. W rezultacie otrzymujesz pętlę, za którą obraz można zawiesić na ścianie.

Wreszcie, w końcowym etapie rama powinna być zagruntowana. Ma to na celu zwiększenie siły. Aby uzyskać glebę, weź 1 część wody, 2 części PVA i 2 części farby. Mieszaj, aż utworzy się jednorodna masa. Zalej ramę od dwóch do czterech razy przy pośrednim suszeniu. Następnie można pomalować ramkę w dowolnym kolorze, odpowiednim do wnętrza. Na koniec pokryj produkt lakierem na bazie wody. Dzięki temu ramka do zdjęć na ścianie jest łatwa do wykonania sama.

Inne opcje samoprzylepnych ramek do zdjęć

Istnieją inne opcje tworzenia ramek własnymi rękami. Na przykład mogą być wykonane z listwy sufitowej, tektury i innych poręcznych materiałów. Takie ramy mogą być ozdobione różnymi detalami, w połączeniu z stylem wnętrza. Mogą to być koraliki, suszone kwiaty, elementy haftu itp. Wiele z tych akcesoriów można kupić w księgarni lub specjalistycznym sklepie dla kreatywności.

I nie możesz zawracać sobie głowy niepotrzebną pracą i kupić gotowy zestaw ramek do zdjęć na ścianie. W takim przypadku otrzymasz gotową kompozycję, której wszystkie szczegóły zostaną optymalnie połączone ze sobą. Musisz tylko wybrać zdjęcia, które lubisz.

Zdjęcia i dzieła sztuki w różnorodnych ramach, zarówno ręcznie zdobionych, jak iw standardowym, gotowym, w stylu cheby-chic

Opcje umieszczania zdjęć

Ramki na zdjęcia mogą być w formie wydruku na tapecie - niestandardowe rozwiązanie w projekcie zdjęcia z archiwum rodzinnego

Najważniejszą rzeczą przy tworzeniu kolażu jest prawidłowe umieszczenie zdjęć, tak aby tworzyły jedną całość i nie były umieszczone chaotycznie.

Galeria graficzna jako tło dla salonu w Londynie. Ilustracje są umieszczane nie chaotycznie, ale z zachowaniem formy, wyrównane w dolnej linii

Błędem jest myśleć, że można po prostu umieścić zdjęcia według ich wielkości. Stworzy to niepotrzebną akademickość we wnętrzu.

Domowe biuro z meblami w stylu vintage: lakierowany stół z rzeźbionymi nogami i klasycznym aksamitnym fotelem. Kontrast czarnych ramek na jasnoszarym murze

W jaki sposób mogę dołączyć zdjęcia do ściany oprócz tradycyjnych ram? Dostępne są również bardziej oryginalne opcje, które nie wymagają inwestowania pieniędzy i stosowania dużej ilości energii. Na przykład zdjęcie można dołączyć za pomocą zwykłych spinaczy do bielizny. W takim przypadku zdjęcia są umieszczane na sznurze. Stworzy to efekt pracy studia fotograficznego w mieszkaniu. Tak jakby zdjęcia nadal wysychały po rozwinięciu. W takim przypadku możesz łatwo zmienić kompozycję, dodać wszystkie nowe zdjęcia lub zastąpić nudne.

Możesz utworzyć kolaż zdjęć bez użycia ramek. Ta opcja idealnie pasuje do wnętrza w stylu high-tech.

Lakoniczne wnętrze z reprodukcjami zdjęć na płótnie bez granic

Ciekawą opcją może być stworzenie prawdziwego drzewa genealogicznego na ścianie. Aby to zrobić, potrzebujesz zdjęć całej dynastii, które powinny być umieszczone przez starszeństwo członków rodziny w formie drzewa z gałęziami. W takim przypadku starsi członkowie rodziny zostaną umieszczeni na koronie drzewa. Dzięki innej opcji umieszczania zdjęć w centrum możesz umieścić najmłodszych członków rodziny. W takim przypadku wszystkie małe zdjęcia można łączyć z jedną ramką.

Tworząc kolaż, możesz ograniczyć się do umieszczenia tylko jednej, ale dużej ramki do zdjęć na ścianie. W takim przypadku stanie się wartościową ramką dla kilku małych zdjęć. Taki kolaż będzie wyglądać zwięźle i oryginalnie.

Kreatywne podejście w projektowaniu malowideł ściennych: oprawione obrazy są w otwartych półkach, dokładnie powtarzając kształt ramy

Ramki do zdjęć na ścianie: kolaże i jak wybrać swoje miejsce

Jak już pisaliśmy powyżej, idealnym miejscem do umieszczenia kolażu jest korytarz i kuchnia. Jednak to się nie kończy. Jeśli mieszkasz we własnym domu, idealnym miejscem do umieszczenia zdjęć będzie klatka schodowa prowadząca na drugie piętro. To jest miejsce, w którym przebywają wszyscy członkowie rodziny, a kolaż zdjęć będzie wyglądał bardzo dobrze.

Ogólny ciąg barw w korytarzu z oprawionymi fotografiami

Schody prowadzące na drugie piętro to idealne miejsce do umieszczania zdjęć rodzinnych zjednoczonych wspólnym tematem. Styl wnętrza to szykowny szyk, wsparty ramkami na zdjęcia z efektem starzenia, vintage akcesoriów itp.

Najlepsze osobiste zdjęcia w połączeniu ze zdjęciami ornamentów roślinnych i geometrycznych itp. - grupa fotografii w ramach, która odbywa się na schodach prowadzących na drugie piętro domu

Kolaż zdjęcie przedstawiające niezapomniane chwile życia. Oryginalność grupy zdjęć w strukturze polega na tym, że natrafiają one na różne zdjęcia

Pięknie wyglądają zdjęcia umieszczone w salonie przy kominku. To miejsce zjednoczy wszystkich członków rodziny. Zasadniczo zdjęcia można wieszać w każdym pomieszczeniu - najważniejsze, żeby nie przesadzić. Wszakże jeśli wszystkie ściany są pokryte obrazami, to tylko przeciążą wnętrze.

Tworzenie ściany ze zdjęciami w ramkach to ciekawe rozwiązanie, które ozdobi każde pomieszczenie. Ponadto jest łatwy do wdrożenia. Wystarczy "uzbroić" się w wyobraźnię i minimum niezbędnych narzędzi. Trochę czasu - a kolaż jest gotowy. Jeśli zaangażujemy wszystkich członków rodziny w tę twórczą działalność, zmobilizuje się ich tylko i doprowadzi do końca pracy, podziwiając efekt wspólnej kreatywności, przeżywając te chwile.

Wygląda na to, że korzystasz z blokowania reklam!

Pixiz to całkowicie darmowa kreatywna przestrzeń finansowana wyłącznie z reklam.

Jeśli nadal chcesz tworzyć z nami fotomontaże, dobrze byłoby wyłączyć blokowanie reklam w naszej witrynie.

Dodaj komentarz

59 − = 58