Nazwa kategorii

Piękne poszewki na poduszki z własnymi rękami zdjęcie

Piękna poszewka na poduszkę własnymi rękami: mistrzowska klasa i ciekawe pomysły

Jak szybko i niedrogo zaktualizować swoje wnętrze? Właśnie tak! Musisz samodzielnie wykonać jasne akcesoria. A co może być prostsze niż aktualizacja poduszek na kanapę? Jest to szczególnie ważne w zimnych porach roku, kiedy chcesz przynieść kolor i ciepło do otaczającej przestrzeni. Dlatego sugerujemy, aby nauczyć się, jak zrobić poduszkę na poduszce własnymi rękami. Sew proponowane opcje poniżej może być wystarczająco szybko, spędzając maksymalnie jedną godzinę.

Poszewki na poduszki z poduszkami własnymi rękami są wykonane w prosty sposób, w większości przypadków tak samo. Najpierw musisz zdecydować, jakie klocki będziesz ozdabiać. Po drugie, pomiary są pobierane z akcesoriów kanapowych. Aby to zrobić, użyj centymetra.

Po trzecie, materiały i narzędzia są przygotowane. Bez względu na rodzaj poszewki, którą chcesz wykonać, nadal potrzebujesz ściereczki. Lepiej używać miękkiego materiału (np. Bawełny, polaru itp.). Bez problemu będziesz potrzebował nożyczek, ołówka i linijki, nici z igłą. W zależności od wybranego projektu przydatna może być pistolet klejowy i różne elementy dekoracyjne (wstążka, cyrkonie, cekiny itp.).

Utwórz wolumin z filcem

Filc to doskonały materiał do tworzenia różnych rzemiosł. Jest to przydatne nawet wtedy, gdy chcesz uszyć na poduszce poduszkę własnymi rękami. Potrzebny jest więc duży kawałek zwykłej tkaniny, jasny filc, nożyczki, okładka, ołówek, wąż, pistolet do klejenia lub igła z nitką.

Na początek wyciąć z materiału tkaniny dwa kwadraty, z których będzie uszyta poszewka. Ich rozmiar powinien być o kilka centymetrów większy z każdej strony niż rozmiar samej poduszki. Teraz postaw czoło przed sobą. Przymocuj pokrywę do materiału i zakreśl ją ołówkiem. Masz okrąg. Narysuj dużą liczbę takich kształtów, a następnie ostrożnie je wycinaj.

Wygnij każde koło na pół, aby uzyskać trójwymiarowy kształt. A teraz zacznij dekorować przygotowaną część poszewki na poduszkę. Kręgi są szyte tylko wzdłuż linii zagięcia. Zamiast nici można użyć pistoletu samoprzylepnego. Okręgi muszą być przymocowane do tkaniny i do siebie nawzajem. Zrób to w chaotyczny sposób lub ustaw się w linii. Wszystko zależy od twojej wyobraźni i preferencji. Możesz ozdobić jedną stronę poszewki na poduszkę i dwie.

Po przyklejeniu kół należy zszyć dwie części poszewki. Aby to zrobić, złóż szczegóły zdobionej strony do wewnątrz i przejdź wzdłuż trzech stron igły nićmi lub pistoletem do klejenia. Na czwartej stronie szyć lub przyklejać węża.

Poszewka jest gotowa! Pozostaje tylko go obrócić i położyć na poduszce.

Bardzo delikatna i przewiewna poduszka na poduszkę (własnymi rękami takie piękno może łatwo zrobić dowolna hostessa), jeśli ozdobisz ją koronką. Do rzemiosła potrzebne będą: kilka metrów różnych sznurowadeł, tkanina na poszewki na poduszki, szpilki do szycia, wąż, igła z nitką, nożyczki.

Najpierw zrób prześwit w poszewce na poduszkę. Aby to zrobić, po prostu wyciąć kawałek materiału o odpowiednim rozmiarze z niewielkim marginesem. Następnie wyciąć kilka pasków koronki. Ich długość powinna być równa szerokości poszewki na poduszkę, a jej wysokość zależy od twoich preferencji.

Przymocuj pierwszy pasek do dolnej krawędzi części i przypnij końce kołkami. Delikatnie uszyć koronkę. Następnie weź następny pasek i połóż go na wierzchu. Powinien nieznacznie pokryć dolny rząd. Szyć koronkę. Więc uszyj pozostałe paski. Zmieniaj różne paski w chaotycznej kolejności, a wynikowy wzór będzie bardzo interesujący i piękny.

Kiedy skończysz, zszyj ze sobą szczegóły poszewki na poduszkę. Nie zapomnij o wężu.

Łatwo jest zrobić bardzo piękne poszewki na poduszki własnymi rękami. Na przykład te, które są ozdobione dużymi różami są bardzo oryginalne. Do stworzenia takiego akcesorium potrzebne będą: tkanina, polar, nożyczki, igła z gwintem lub pistoletem do klejenia, ołówek, kompas lub okładka, wąż.

Przygotuj część na poszewkę. Nie zapominaj, że musisz wyciąć materiał z marginesem. Następnie utwórz dużą liczbę kołowych polarów. Aby to zrobić, użyj kompasu lub załóż okładkę i zakreśl ją ołówkiem. Lepiej zrobić kółka wystarczająco duże, gdzieś o średnicy 10 cm.

Wytnij koło w spiralę, a następnie wykonaj falę na linii (patrz rysunek powyżej). Teraz wyrzuć część do rolki. Musimy rzucić od samego brzegu. Przymocuj koniec za pomocą gwintu lub pistoletu do klejenia. Zrób kilka takich kawałków rozety.

Teraz kwiaty powinny być przyszyte lub przyklejone do przedniej części poszewki. Będzie wyglądać bardzo pięknie, jeśli róże będą ułożone w rzędzie. Gdy wystrój jest gotowy, zszyj poszewkę na poduszkę i załóż zamek błyskawiczny.

Poszewka na poduszkę na poduszce własnymi rękami

Mistrzowska klasa w poszewkach do szycia w stylu patchworku:

 1. Stwórz skrawki różnych kolorów i różnych wzorów. Najważniejsze, że wszystkie pochodzą z tego samego materiału.
 2. Na kartce narysuj wzór poduszki - kwadrat. Skaluj 1 do 1.
 3. Na diagramie zaznacz, w jaki sposób zostaną umieszczone skrawki i jaki rozmiar będą potrzebne. Należy oderwać od centralnej części lub od bocznej części.
 4. Kiedy tor jest gotowy, przygotuj strzępy. Rozmiar kawałków powinien być nieco większy po każdej stronie, niż obliczono wcześniej.
 5. Rozpocznij łączenie elementów zgodnie ze schematem. Zrób najpierw przednią część poszewki na poduszkę, a następnie odwróć ją.
 6. Następnie połącz ze sobą dwie części poszewki i wsuń zamek błyskawiczny.

Instrukcja jak zrobić poszewkę na poduszkę własnymi rękami z aplikacją:

 1. Weź duży kawałek materiału i przygotowanie elementów do poszewki. Kolor materiału zależy co masz na myśli aplikacją: jeśli jest to tylko sylwetka, wybierz jasne tkaniny, jest możliwe nawet z wzorem, jeśli jest to obraz z kilku części - materiał trzeba neutralnych odcieni.
 2. Na papierze narysuj przyszłą aplikację. Na przykład sylwetka królika z tyłu.
 3. Wytnij obwód papieru.
 4. Przymocuj wzór do innego kawałka tkaniny i odetnij przedmiot.
 5. Przymocuj wynikową część z przodu poszewki na poduszkę. Połącz go dekoracyjnym szwem.
 6. Udekoruj sylwetkę. W naszym przypadku konieczne jest uszycie ogona.
 7. Zszyj szczegóły poszewki na poduszkę i załóż suwak

Jedna z najprostszych opcji tworzenia dekoracyjnej poszewki na poduszkę. Aby to zrobić, potrzebujesz szmatki, papieru, ołówka, pióra biurowego, farby na tkaninie, igły i nici, suwaka.

Przygotuj szczegóły poszewki na poduszkę. Teraz narysuj prosty rysunek sylwetki na papierze. Może to być zwierzę, obiekt, roślina i tak dalej. Teraz wyciąć sylwetkę, aby utworzyć szablon.

Za pomocą szpilek przypnij papier do części poszewki na poduszkę. Przygotuj farbę i pomaluj wzór. Pozostaw części do wyschnięcia. Gdy wszystko jest suche, zszyj poszewkę i załóż węża.

A jak ci się podoba szydełkowa poszewka na poduszce? Własnymi rękami do budowania takiego uroku, jak na zdjęciu powyżej, jest całkowicie w mocy tych, którzy posiadają podstawy tego typu robótek. Podnieś wzór, kup włóczkę koloru, którego potrzebujesz, igły do ​​robienia na drutach - i naprzód, do spełnienia swoich planów! Chociaż. Aby to zrobić, możesz po prostu użyć starych swetrów lub swetrów. Wystarczy położyć poduszkę na materiale i wyciąć detale. Następnie należy je zszyć. Przy okazji, lepiej zakryć szew ściereczką, aby nić jakościowo łączyła dzianinę. Gotową poszewkę można ozdobić ozdobnymi guzikami lub błyskawicą.

35 pomysłów na zrobienie poduszek własnymi rękami

Strona główna »Wystrój» 35 pomysłów na wykonanie poduszek własnymi rękami

Każda kobieta w duszy wykwalifikowanej rzemieślniczki, starając się stworzyć przytulność i piękno w rodzinnym gnieździe własnymi rękami. Dobrze jest odświeżyć wnętrze i nadać mu oryginalności - to zrobić poduszki własnymi rękami, które będą nie tylko dekoracją, ale także ułatwią ci odpoczynek w salonie. A może będą nawet przedmiotem zabawnych bitew poduszkowych? W każdym razie, tworzenie poduszki na kanapę nie zajmie Ci dużo energii, ale da radość z końcowego efektu i podziwu, który wynagrodzi ci dom i gości. W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób możesz wykonać dekoracyjne poduszki na kanapie za pomocą rąk, a zobaczysz inspirujące zdjęcia kreatywności.

Jak zrobić poduszki własnymi rękami

Możesz iść na zakupy godzinami, ale nie możesz znaleźć poduszek odpowiedniego koloru, kształtu i rozmiaru. Ale poduszki na kanapę, wykonane własnymi rękami, gwarantują, że pasują do wnętrza i podkreślają tylko indywidualność i styl charakterystyczny dla Twojego domu. Robótki pozwalają nam eksperymentować tyle, ile chcemy z projektem, używając niezależnie wybranych tkanin i materiałów. Wśród sposobów tworzenia pięknych poduszek na sofie szczególnie interesujące są:

 • Malowanie starych poszewek na poduszki i ręcznie malowane z różnymi efektami;
 • Szycie poduszek (z nowej tkaniny, ze starych ubrań, aplikacji itp.);
 • Dzianinowe poduszki na kanapie za pomocą haczyka lub szprych;
 • Dekorowanie poduszek za pomocą haftu, guzików, kawałków materiału itp.

Próbowaliśmy zebrać dla Ciebie tutaj zdjęcie najbardziej stylowych pomysłów, które zostały wprowadzone w życie przez Ciebie. Zabierz najlepsze do swojej notatki!

Twórz dekoracyjne poduszki na kanapie z malowaniem

W naszym artykule 10 najlepszych rzeczy, które możesz zrobić samodzielnie własnymi rękami, już cytowaliśmy prostą metodę malowania poduszek i metodę z efektem ombre. Dzisiaj Dekorin wprowadza Cię w oszałamiające stylowe poduszki pomalowane ... lodem.

Co jest potrzebne do tego:

 • Biała tkanina (na przykład bawełna lub len);
 • Metalowy grill (może być używany z piekarnika);
 • Pocisk lub duży pojemnik odpowiadający rozmiarowi rusztu;
 • Farba proszkowa do tkanin;
 • Kostki lodu;
 • Gumowe rękawice.

Przede wszystkim ściereczkę należy dokładnie namoczyć wodą i umieścić na ruszcie zainstalowanym nad zlewem lub innym dostępnym pojemnikiem. Tkanina nie musi być równomiernie rozprowadzana po powierzchni rusztu, a nawet odwrotnie - lepiej jest zgniotać, aby wzór nie był jednolity. Czy chcesz zrobić kilka poszewek na poduszki w tym samym czasie? Możesz je zrzucić na mokry stos! Następnie lód rozprowadza się na tkaninie szkiełka i spienia go za pomocą barwnika.

To wszystko! Pozostaje czekać, aż lód całkowicie się rozpuści, po czym gotowe poszewki na poduszkę będą musiały być dokładnie spłukane zimną wodą, osuszone i poklepane. Jak ci się podoba wynik?

Na sofie robimy szydełkowane poduszki z drutami i szydełkiem

Jeśli wiesz, jak robić na drutach, to dlaczego nie spróbować zrobić poduszki na kanapie za pomocą igieł lub szydełka? Poniżej przedstawiamy 10 zdjęć pięknych szydełkowanych poduszek, które będą wyglądać wspaniale zarówno w nowoczesnym, jak i rustykalnym stylu.

Przeczytaj również: Wakacyjne dzianiny rzemiosła na Nowy Rok

A jeśli nie masz umiejętności robienia na drutach lub chcesz ozdobić swoją sofę w salonie dekoracyjnymi poduszkami, możesz użyć starego swetra z dzianiny i uszyć poduszki samodzielnie, postępując według poniższych instrukcji krok po kroku.

Szyjemy poszewki na poduszki własnymi rękami

Ostatnia część zdjęć w tym artykule wyraźnie pokazuje, jak szyć poduszki na sofie. Upewnij się, że jeśli masz maszynę do szycia, bogatą wyobraźnię lub gotowy wzór, możesz również stworzyć wspaniałe dekoracyjne poduszki, których nie można znaleźć w zwykłym sklepie. Ta metoda jest odpowiednia dla tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na nowe poduszki, ale chcą tylko zastąpić poszewki na poduszki starymi lub zamaskować plamę. Zobacz zdjęcie!

Przeczytaj również: Nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz - 6 trendów w wystroju domu Przeczytaj również: Przytulne jesienne wnętrze - najlepsze pomysły na dekorację i dekoracje Wreszcie, przydatne wzory do szycia pięknych poszewek na poduszkach:

Mamy nadzieję, że nasz artykuł dał ci małą inspirację do kreatywności. Stwórz pięknie własnymi rękami, ponieważ jest tak interesujący i ekscytujący!

Pomysły na dekorowanie poduszek własnymi rękami. Zdjęcia

Dzień dobry, drodzy przyjaciele!

Zgadzam się, że szycie kanapy nie jest trudne, ale jak ją udekorować, jak zrobić wystrój poduszek, aby była piękna i harmonijna, i według mnie zawsze jest to dla mnie trudne zadanie. Zazwyczaj długo patrzę na różnego rodzaju pomysły na wystrój poduszek, dopóki nie wybiorę odpowiedniej opcji. A czasami zdarza się odwrotnie - widziałem zdjęcie pięknej poduszki i zapaliłem się z rękami poza jakimkolwiek planem. Czy to samo dzieje się z tobą?

Dziś wybrałem dla Ciebie zdjęcie dekorowania poduszek własnoręcznie różnymi akcesoriami. Po prostu chcesz podkreślić kilka ciekawych wskazówek, a już masz fantazję, podnieś materiał i uszyć / przywiązać swoją wyjątkową poduszkę.

Zacznijmy może od pomysłu przedstawionego na pierwszym zdjęciu.

Zawsze podobał mi się wystrój poduszek z kokardkami. Łuki mogą być wykonane z tej samej tkaniny co poduszka lub inny materiał, z plecionek, wstążek.

Jak zrobić łuk? Wystarczy rozebrać kawałek tkaniny lub plecionki w formie łuku, lub uszyć łuk złożony z dwóch części i połączyć je w środku za pomocą krosna lub po prostu pociągnąć nitki.

Dołącz łuk do już przygotowanej szyte poduszki w rogu lub w centrum, jak chcesz.

Podoba mi się, że już uszyłem poduszkę z kokardką, długo zdecydowałem, gdzie go przymocować, a mimo to postanowiłem umieścić ją w środku. Moje prace tutaj>9gt;

To prawda, interesująca wersja poduszki, zawiązana jako opakowanie na prezent? (zobacz pierwsze zdjęcie), Gdzie można związać się na poduszce lub taśma paski ściereczką i krawat łuk czy imitację koronki, uszyć go tylko z przedniej pokrywy.

Przekręcamy łuk w motyla, tylko haftujemy wąsy!

Taki romantyczny wystrój poduszek można wykonać, szyjąc ruches.

Wycinamy pas tkaniny wzdłuż skośnej długości, zwykle 1,5 razy większej od wymaganej długości rogi. Przetwarzamy krawędzie w zygzaku.

Z jednej strony wykonaj podwójny ścieg w odległości około 5 mm.

Wyciągamy pasek, ciągnąc końce nitek, równomiernie rozkładając rukolę.

Może być przyszyte do przodu i boku obudowy, a nie było widać szwów, przód cięcia startowego, szyć falbany, a następnie uszyć tych części.

Po zszyciu szewów zszywamy przód i spód pokrowca.

Kwiatowa łąka na poduszkach zawsze zapewnia szczególny komfort i radosny nastrój. Poduszki dekoracyjne mogą być wykonane z kwiatów, skręconych z paska tkaniny lub plecionki, dużych kwiatów, wyciętych z okrągłych detali, które następnie trzeba podnieść, z kwiatów jo-jo. W przypadku kwiatów stare dzianinowe koszulki są idealne, a wiele rzeczy można jeszcze zrobić.

Jeszcze tutaj są takie bardzo ciekawe kwiaty do ozdabiania poduszek zebranych z różnych płatków.

Jak zrobić taki kwiat, spójrz na wideo:

Aby ozdobić poduszki wstążkami, istnieją różne opcje: jest to ten sam łuk lub kwiaty z wstążek. Możesz także przeplatać satynowe wstążki za pomocą metody cerowania w pięknej nietypowej szmatce.

Szczególnie lubię poduszki wyhaftowane wstążkami. Podziwiam rzemieślników, którzy są właścicielami tych sztuk. Haft krzyżykowy jest niewątpliwie piękny - to klasyk!

Jest inny dość łatwy sposób haftu - sashiko. Poduszki wyhaftowane w ten sposób wyglądają zarówno surowo, jak i elegancko. Tylko dla nich nadaje się głównie niebieski materiał, wystarczy użyć stare dżinsy.

Aplikacja na poduszkach. Poduszki dekoracyjne z filcem

Do dekoracji różnych rzeczy, wszystkie rodzaje gotowych aplikacji są teraz sprzedawane w sklepach. Wystarczy przykleić je do rzeczy, w naszym przypadku - poduszkę, prasowanie gorącym żelazkiem. Ale z własnego doświadczenia powiem, że takie mocowanie nie jest wysokiej jakości, klejenie z mojej poduszki zniknęło dość szybko. Dlatego bezpieczniej jest go uszyć.

Ponadto aplikacja może być wykonana własnymi rękami, wycinając obraz z dowolnego materiału. Szczególnie przydatny do tych celów.

Ta aplikacja nie jest już klejona, chociaż nadal można używać kleistej sieci. Na konturze aplikacji należy uszyć maszynę ściegiem zygzakowskim lub ręcznie szwem.

Jak sprawić, by takie liście widziały tutaj>9gt;

Dzianinowe poduszki zazwyczaj nie potrzebują wystroju, jeśli są związane z pięknymi wzorami. Ale poduszkę, połączoną prostą gładkością lub drutami do pończoch, a także kolumnami bez szydełka, można ozdobić dzianinowymi lub dzianymi kokardkami. Szczotki dekoracyjne Szczególnie mi się podoba.

Schemat dla takich prostych kolorów? Proszę! Nie zapomnij prawidłowo połączyć przędzę podczas przechodzenia z jednego koloru do drugiego.

Stworzyłem też poduszkę z szydełkowanymi różyczkami. Przyjdź i zobacz!

Kreatywny wystrój można wykonać w szydełkowanych literach: zrób kilka poduszek, z których każda będzie zawierała jedną literę Twojego imienia lub deklarację miłości lub inne słowa.

Ciekawe pomysły na dekorowanie poduszek

Ludzkie fantazje są nieograniczone. Oto niecodzienne pomysły na dekorowanie oferty poduszek: guziki, pompony, w połączonych technikach.

A jak dostaniesz "ogoniaste" poduszki?

Wystrój poduszek własnymi rękami jest zawsze interesujący, wkładasz w nich swoją duszę. W sklepie takich poduszek nie można kupić.

Mamy inne ciekawe pomysły na dekorowanie poduszek:

43 komentarze do wpisu "Pomysły na dekorowanie poduszek własnymi rękami. Zdjęcie "

Poduszki na każdy gust!))) Bardzo lubiłem koty. Kocham koty))) Olya, dzięki za świetne pomysły!

Proszę!

Wszystkie poduszki są cudowne 🙂 Co za kopia, to po prostu ah

Uwielbiam poduszki dekoracyjne. Tyle pomysłów, tyle piękna). Dzięki za wybór. Kiedy widzę tyle cudu, chcę od razu zabrać się do pracy i stworzyć coś takiego).

Bardzo ciekawe pomysły, szczególnie podobała mi się poduszka, zdobiona filcem i liśćmi klonu

Świetne pomysły na poduszkę! Każda poduszka zasługuje na specjalną pochwałę!

Niektóre poduszki są bardzo piękne. Ale to bardzo niefortunne, jeśli stracą swój wygląd podczas pracy.

U mnie takie poduszki zwykle pełnią jedynie funkcję dekoracyjną, ponieważ przedmiot dekorujący wnętrze, dlatego służą wystarczająco długo. I do użytku zgodnie z ich przeznaczeniem, możesz uszyć coś prostszego z pięknej tkaniny.

Doskonałe pomysły na dekorowanie poduszek, każdy może wybrać coś dla swojego wnętrza.

Piękno to co! Każde wnętrze może ozdobić. Szczególnie podobały mi się kwiaty.

Olga, cóż, po prostu mnie zainspirowałaś, spróbuję urzeczywistnić ten pomysł kwiatami (niebieski ze złotymi elementami, które bardzo mi się podobały).

Cieszę się, miałem nadzieję, że ktoś zacznie tłumaczyć pomysły.

Olya, ja, podobnie jak ty, zachwycają poduszki wyhaftowane wstążkami!

Wszystkie klocki są niezrównane! Szczególnie podobały mi się haftowane wstążki. Tylko nie odrywaj oczu! I oczywiście z kotami. Bardzo urocze.

Ile ciekawych pomysłów na projekt poduszek! Z wstążkami bardzo dobrze wyglądał. ale generalnie wszystko im się podobało. Dziękuję, Olyo, za pomysły!

Jakie piękne poduszki. Na każdy gust. Dziękuję za pomysły z ich dekoracją, zrobiłem coś dla siebie, spróbuję to przetłumaczyć.

Bardzo piękne pomysły na dekorowanie poduszek, kwiatowy sprawiają, że letni motyw we wnętrzu i z kokardką bardzo dobrze wyglądał, z kotami za słodkimi 🙂

Olechka, tyle pomysłów ... Proste oczy podbiegają ... Podoba mi się, że kocham wszystko w tym stylu. Bardzo mi się podobało, bardzo, ale szczególnie blisko i chciałbym mieć poduszki z haftem w domu.

I dotknął bardzo prostych opcji do wystroju po prostu taśma lub łuk. To takie proste ... Dzięki za pomysły.

Długo nie przychodziłem do ciebie, Olga. I od razu polubił poduszki w celi z kokardą w szachownicę.

Cieszę się, Nadieżdzie Siemionowna, która ponownie odwiedziła moją stronę!

Bardzo ładne małe podkładki, szczególnie króliczki i kota wystającego spod poduszki. Dzięki za dobry nastrój

Oczy uciekają przed taką różnorodnością poduszek. Wszystkie są bardzo piękne na swój sposób, z poduszkami bardzo nietypowymi i oryginalnymi poduszkami.

Piękne, oczywiście, ale nie praktyczne, ponieważ wiele poduszek (z prezentowanych kopii) jest tworzonych wyłącznie dla podziwu.

Całkiem dobrze. To właśnie lubię.

Wszystko jest z pewnością piękne i niezwykłe, ale, jak rozumiem, te poduszki niosą wyłącznie dekoracyjny ładunek. Sen na nich nie będzie możliwy - przynajmniej szkoda ...

Tak, nikt nie może na nich spać, mam w domu wiele poduszek, są one podzielone na dekoracyjne i praktyczne. Najpierw więcej

Och, jakie piękne poduszki! Jeden jest lepszy od drugiego. Nie mogłem nawet wybrać najlepszego, ponieważ wszystkie są dobre.

Okazuje się, że nawet poduszki są modułowe! Jest oryginalny! Podobało mi się to.

Jednak z kwiatami w jakiejkolwiek formie najbardziej mi się podobało. Bardzo piękne!

I rzeczywiście, dobra obserwacja - modułowa poduszka! Naprawdę podobał mi się ten pomysł, możesz także zrobić inne obrazy, niekoniecznie koty, to zdjęcie do wyhaftowania.

Chciałbym zobaczyć, co się stanie!

Poduszki - to moja słabość 🙂 Są rozproszone wszędzie w moim domu. Z pewnością nie tak elegancko, ale jak nigdy więcej gobelinów. Od nich dom staje się przytulny.

Dziękuję za wspaniałe pomysły poduszek.

Dobry wieczór! Poduszki - i moja słabość. A same gobeliny są również bardzo piękne!

Po raz pierwszy zobaczyłem koncepcję modułowych poduszek. Całkiem interesujące wyglądają na kanapie.

Mam w domu całą kolekcję różnych poduszek poduszkowych o różnych kształtach i rozmiarach, ale twoje poduszki są poza pochwałami! Olga, dzięki za oryginalne pomysły poduszek.

Fajne klocki! Szczególnie podoba mi się aplikacja.

Poduszka z ruches jak! Ile z pięknych można sobie wyobrazić.

Fajne opcje wykończenia poduszek, naprawdę to lubią!

Uwielbiam poduszki, tworzą atmosferę przytulności i ciepła. Tak, a opcje są bardzo dobrze dobrane! od kotów jestem ogólnie zachwycony! chciałem mieć takie piękno.

Nie trać inspiracji! Czas tutaj jest dość potrzebny! Zapaliłem także, żeby zawiązać jedną poduszkę, w połowie już gotową!

Co za wspaniały wybór! Widziałem wiele nowych rzeczy, mimo że sama zebrała różne warianty wystroju.

Dzięki, Olya, pomysły na wystrój poduszek są doskonałe. Według Feng Shui w przedpolu musi być poduszka w kolorze czerwonym (aby przyciągnąć pieniądze :)), użyję twojego pomysłu z dużym kwiatkiem, a zrobię poduszkę taką poduszką.

Słyszałem także o czerwonej poduszce, ale do tej pory jej nie mam. Planuję i koniecznie soshyu lub krawat.

Bardzo piękne poduszki. Wszystko mi się podobało! Ale szczególnie poduszka jest czarna z białym w postaci kwiatu! PIĘKNO!

Klikając na "Wyślij", Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z warunkami polityki prywatności.

Dodaj komentarz

9 + 1 =