Nazwa kategorii

Piękne ręcznie robione artykuły z koralików

Rzemiosła z koralików własnymi rękami: kwiaty, schematy dla początkujących, zdjęcia

Patrząc w przyszłość, warto zauważyć, że rzemiosło koralików jest dość proste do wykonania, ale wymaga precyzji i koncentracji, ponieważ praca ma dość mały materiał.

Dla początkujących proponujemy opanowanie techniki tkania kwiatów. Zawsze mogą się przydać oddzielnie. Na przykład, aby udekorować wszelkie przedmioty i akcesoria: torby, ramki na zdjęcia, szkatułki, naszyjniki, broszki i tak dalej. Możesz zbierać od nich bukiet lub tworzyć niesamowite rośliny w doniczkach, które wyglądają jak prawdziwe. Takie ręcznie robione przedmioty powinny ozdobić wnętrze lub dać znajomym jako pamiątkę.

Jasne kwiaty z koralików

Mogą to być urocze fiołki, wspaniałe orchidee i róże, a nawet zaskakujące kwiatostany hiacyntów. Po opanowaniu kilku technik i esencji tkania można fantazjować i tworzyć urocze kompozycje z tak niesamowitego materiału jak koraliki.

Wskazówki dla początkujących czarodziei

Ci, którzy postanowili opanować umiejętność tkania z koralików i własnoręcznie tworzyć proste, ręcznie wykonane artykuły, kwiaty, następnie w artykule podano schematy i opisy całego procesu, ale przed rozpoczęciem procesu należy odpowiednio przygotować i dobrać materiał.

Narzędzia do tkania koralików

Najpierw wybierz dobry koralik. Aby rozpocząć opanowanie tego rodzaju robótek, wielu uzna, że ​​wystarczy kupić tanie chińskie koraliki. Ale to jest złudzenie. Weź tylko dobre koraliki. Oni sami proszą o pracę i inspirują proces twórczy. Każda praca wykonana z dobrego materiału będzie wyglądać przyzwoicie.

Teraz porozmawiajmy o drucie, jest to bardzo ważny element pracy koralików. To jest gwintowane koraliki i mocowanie ich w produkcie. Drut przyjmij średnią grubość. Cienki nie będzie utrzymywał poprawnie zamierzonego kształtu detali, ale gruby będzie się rozpraszał i zakłócał harmonię stworzonego cudu.

Delikatna lilia z koralików

Aby pracować nad stworzeniem jednostki, musisz użyć schematu. Dla każdego rodzaju kwiatów ma swoją. Po połączeniu kilku elementów należy je połączyć. Okazuje się, że to piękne i całe rzemiosło.

Przed pracą trzeba wszystko przygotować. Nie zaniedbuj tego etapu przygotowawczego. Jest to bardzo ważne dla właściwej organizacji procesu twórczego.

Kwiaty z koralików

Co należy zrobić i jak zorganizować miejsce przed pracą:

 1. Rozłóż lekką, antypoślizgową tkaninę na roboczej, równej powierzchni.
 2. Wybierz tylko te perełki i kolory, które będą potrzebne do tej konkretnej pracy, rozłóż je w stosy, w kolorze na płaskiej, miękkiej powierzchni, tak aby kulki nie toczyły się ani nie ślizgały.
 3. Przygotuj małe kawałki żyłki (jeśli planujesz zrobić kwiaty z linii) i drut. Muszą być cięte ostrymi nożyczkami.
 4. Przygotuj zrozumiały schemat, który należy opracować z wyprzedzeniem i zanotuj wszystkie kolory tego lub tego elementu.

Kiedy wszystko to zrobi, odważnie rozpocznij kreatywność. Poniżej znajdują się szczegółowe opisy schematów i procesu obróbki kwiatów z koralików, etapami.

Krok po kroku tkanie zdjęcia

Teraz przyjrzyjmy się krok po kroku, tworzeniu ręcznie robionych artykułów z koralików, schematom kolorów dla początkujących i szczegółowym zdjęciom procesu pracy nad nimi.

Proponujemy zrobić niesamowite dzieło sztuki - garnek róż. W tym celu omówimy szczegółowo, w jaki sposób utkać kwiat róży. I już po zrobieniu kilku takich pąków i liści nie będzie ci trudno zebrać je w krzakach i zapiąć w ozdobnym garnku. Teraz o wszystkim w szczegółach.

Tkanie planów z koralików

Do pracy musimy przygotować paciorki w dwóch kolorach. Aby uzyskać pączek, weź różowy lub czerwony, możesz żółty, dowolny według uznania. Dla łodyg i liści - zielony.

Wariant tkania róż z koralików

Teraz postępuj zgodnie ze schematem na zdjęciu i rób wszystko porządnie, powoli. Nie naciągaj zbyt mocno koralików na drut i nie rób przerw.

 1. Najpierw trzeba uformować 3 pętle z nawleczonymi koralikami koloru wybranego dla zarodka. Na każdym oczku znajduje się 9 koralików.
 2. Teraz dodaj jeszcze kilka koralików i włóż krawędź drutu do środkowej kulki, przeciągnij ją.
 3. Teraz przepuśćmy drut przez zewnętrzną pętlę i 7 koralików, przymocuj pokrywkę na dole.
 4. Mamy 5 płatków, są one połączone i skręcone w pączek, który jest w środku.
 5. Teraz splot liści z zielonych paciorków, jak pokazano na zdjęciu. To jest francuska technika tkania. Naprawiamy liście do pączka od dołu. Naprawiamy za pomocą drutu.

Mistrzowska klasa tkania róż

Oto nasz pierwszy bud gotowy. Zrób kilka takich pąków i dużych zielonych liści, aby ułożyć kompozycję. Zbierz wszystkie gałęzie róż w jednej kompozycji i umieść je w dekoracyjnym małym garnku, mocując wewnątrz na gipsu lub piance.

A teraz proponujemy zrobić rumianek z koralików:

 1. Weź białe i żółte perełki, a także drut.
 2. Nie przecinaj drutu z młotka, na nim nakładaj białe paciorki. Koraliki muszą być tak typowane, aby uzyskać długość 40 cm z wpisanymi koralikami.
 3. Teraz tworzymy oczka płatków stokrotki. Długość każdego oczka wynosi około 2 cm, a brzeg drutu za pomocą koralików i skręcenie drutu, tworząc pętlę. Wykonujemy 9 pętli.
 4. Teraz jest kolejka żółtego środka. Weź żółty drut 10 cm i żółte koraliki. Umieść 10 kawałków na drucie i uformuj pętlę, następnie na drugim końcu wpisz 5 kolejnych koralików i wkręć je w pętlę, dokręć drut.
 5. Teraz zbieramy kwiat. Włóż drut z żółtym środkiem do białych pętli i przekręć drut na dole kwiatu.
 6. W przypadku rumianku można zrobić proste liście i przywiązać je do łodygi
 7. Łodygę rumianku można owinąć zielonymi taśmami za pomocą taśmy lub zielonej taśmy.
 8. Zrób kilka takich chamomiles i włóż do wazonu.

Schemat tkania rumianku

Fiolet: tkanie kwiatów i zielonych płatków

A teraz, spróbujmy zrobić kwiat fiołków. Z koralików okazuje się magicznym pięknem. Do pracy, musimy przygotować drut i koraliki w kolorze liliowym na płatki kwiatu, żółty na środku, zielony na liście.

 1. Najpierw robimy kwiat. Dla wygody w pracy, wybieraj od razu dużo perełek na drucie, bez odcinania jego końca od kosza, pracuj już z koralikami, które znajdują się na drucie.
 2. Pierwszy płatek tworzy się w następujący sposób: weź 6 kulek, wykonaj pętlę, a następnie wokół pętli kolejną pętlę dookoła. To jest jeden płatek.
 3. Pociągnij koraliki dość mocno razem.
 4. Zrób kilka takich płatków dla jednego fiołka (5-7 płatków), po prostu tworząc i skręcając razem pętle.
 5. Po środku, wybierz 8 żółtych koralików na drucie i wykonaj pętlę. Podobnie, zrób drugą pętlę. Skręć je między siebie i wbij w kwiat fiołków. Zegnij drut poniżej.
 6. Szypułkę można owinąć zielonymi taśmami taśmą lub zieloną taśmą.

Schemat wyplatania rumianku z koralików

Możesz zrobić takie kwiaty dla jednej kompozycji. Możesz niezależnie zmieniać wielkość kwiatów, zwiększać lub zmniejszać liczbę paciorków w płatkach i liczbę samych płatków. W przypadku midletu można również użyć mniej lub więcej perełek.

Dodać zielone płatki do fioletu i umieścić je w bukiecie, który można umieścić w doniczce. W tym bukiecie może być kilka dużych i kilku małych kwiatów. Ułóż kompozycję wokół liści. Więc fiołki będą jak prawdziwe.

Kolejny wariant tkania fiołków z koralików

Następne są jeszcze kilka zdjęć paciorków własnymi rękami i schemat dla początkujących do tkania kwiatów.

Fiołki wykonane z koralików

Aby lepiej i lepiej zrozumieć proces tkania lub robienia kwiatów paciorkami własnymi rękami, spójrz na wideo dla początkujących, gdzie schematy i praca są opisane szczegółowo.

Najlepsze rękodzieło z koralików dla początkujących

Jeśli masz wolny czas i odrobinę cierpliwości, beadwork cię zainteresuje. Dzięki temu materiałowi możesz tworzyć własne ręcznie wykonane rzemiosło: dekoracje, dekoracje, hafty, mozaiki, breloczki i wiele więcej. W tym artykule opowiemy o kilku wariantach ręcznie robionych artykułów wykonanych z koralików dla początkujących, dzieci i doświadczonych mistrzów. Zapoznajmy się teraz z naszymi wariantami rzemiosła i spróbuj je wykonać.

Brzoza z koralików własnymi rękami

Teraz zastanowimy się, jak zrobić brzozę, która następnie posłuży jako dekoracja Twojego wnętrza. Rozpocznijmy proces wykonywania rzemiosła własnymi rękami.

 • Cienki drut (0.3)
 • Drut o średniej grubości
 • Zielone koraliki (3 odcienie)
 • Koraliki żółte
 • Nożyczki
 • Klej
 • Biały papier krepowy
 • Folia
 • Filler
 • Pędzel
 • Farby
 • Dekoracyjny mech
 1. Musimy wymieszać całe kulki w jednym pojemniku.
 2. Odetnij kawałek drutu (około 60 cm) i z jednej strony wykonaj pętlę, obracając ją tak, aby kulki nie wypadły.
 3. Teraz przeciągnij koraliki na drut w chaotycznej kolejności. Opuszczamy drut w słoju z koralikami i ruchami przebijającymi sznurek.
 4. Długość nawleczonych koralików powinna wynosić około 15 cm.
 5. Następnie 7 kulek oddziela się od masy całkowitej i przeciąga do skrajnej części drutu. Wykonując ruch skręcający, zamknij te 7 elementów, obracając je ruchem obrotowym. Musisz zrobić około 5 zwojów.
 6. W podobny sposób robimy ze wszystkimi pozostałymi koralikami na drucie, zachowując odległość między pętlami około 1 cm. To będzie nasza gałązka. Potrzebujemy około 60 takich gałązek.
 7. Z tych wykrojów tworzymy wysokogatunkowe gałęzie drzewa, zbierając je na kawałkach i układając na różnym poziomie. Aby to zrobić, weź 3 gałązki i połącz je ze sobą, mocując je i nawijając na wspólny drut o nieco grubszej grubości.
 8. Rozetnij papier w paski o szerokości około 1,5 cm. Nawiń drut oddziału tak, aby wyglądał jak kora drzewa. Do utrwalenia użyj kleju.
 9. Podobnie jak wszystkie gałęzie.
 10. Zaczynamy tworzyć drzewo. Bierzemy drut grubszy, posłuży on za podstawę drzewa i złoży go na pół.
 11. Na druciku zaczynamy przymocowywać gałęzie drzewa, mocując gałązki ogonami. Robimy to ruchem skręcającym.
 12. Więc przywiązujemy wszystkie gałęzie do pnia.
 13. Zamknij wszystkie gałęzie folią.
 14. Rozsypujemy kit i umieszczamy go na podstawie dla naszego drzewa.
 15. Umieść pień drzewa w roztworze i wyrównaj masę. Aby naprawić drzewo, umieść pod nim dowolny obiekt.
 16. Teraz włóż zaprawę do fugowania na beczkę. Lepiej w dwóch warstwach, aby była grubsza.
 17. Gdy roztwór zostanie zamrożony, pomaluj go białą farbą. Czarna farba robi drobiny na pniu.
 18. Usuń folię i rozciągnij gałęzie naszego drzewa.
 19. Na podstawie drzewa przyklej mech, aby wyglądał jak ziemia, gdzie rośnie drzewo.

Wideo, jak zrobić brzozę z koralików własnymi rękami

Dla początkujących będzie ciekawy taki artykuł. Możesz to zrobić sam, ponieważ schemat jego montażu jest prosty. Spędzisz dobry wieczór po swojej ulubionej rozrywce. Spójrzmy na diagram z instrukcjami krok po kroku, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

 • Czerwone, żółte i zielone koraliki
 • Cienki drut
 • Nożyczki
 • Leska
 • Igła
 1. Ta jednostka jest niezbędna do rozpoczęcia splotu od dołu. Dodajemy 3 linie na linii, po czym zaczynamy tworzyć wiersze w następującej kolejności:
 2. 1 rząd - 9 sztuk.
 3. 2 rzędy - 12 szt.
 4. 3. rząd - 14 sztuk.
 5. 4 rzędy - 17 szt.
 6. 5 rzędów - 17 szt.
 7. 6 rzędów - 16 sztuk.
 8. 7 rzędów - 15 szt.
 9. 8 rzędów - 12 szt.
 10. 9 rzędów - 9 szt.
 11. Musimy zacząć od lewej do prawej.
 12. Końcówka ogona jabłka kończy się. Wykonuje go trzy koraliki.

Aby udekorować pokój na nowy rok może być girlanda z koralików i krążków. Dzięki takiemu kunsztowi poradzą sobie dzieci 4, 5, 6, 7 lat. Jest prosty w wykonaniu, ale wygląda bardzo nietypowo i elegancko. Może być ozdobiony pokojem dziecięcym i salonem.

 1. Aby dokonać tego noworocznego rzemiosła, musisz wyciąć dysk na nawet małe kwadraty.
 2. Na żyłce najpierw szyje się kawałek dysku, a następnie 6 kulek o różnych kolorach, a następnie kawałek dysku.
 3. Musisz powtórzyć to co najmniej 10 razy, aby zabawka choinkowa wyglądała przyzwoicie i pięknie. Na szczycie jednostki musisz wykonać pętlę. Piękna sztuczka z koralików dla początkujących.

Możesz ozdobić telefon komórkowy koralikiem wykonanym z koralików i koralików. Będzie to doskonała dekoracja, którą można również zaprezentować jako prezent dla przyjaciela lub matki. Bardzo łatwo jest stworzyć taki artykuł sam, po prostu przeczytaj instrukcję krok po kroku.

 • Koraliki w kolorze niebieskim ze srebra
 • Leska
 • Obrotowy z pętlą
 • Nożyczki
 1. Odetnij kawałek żyłki i złóż na pół.
 2. Ciąg 2 niebieskie paciorki po jednej stronie linii, a druga z boku nić te kulki po drugiej stronie.
 3. Następnie, po każdej stronie linii, nanieś 2 srebrne koraliki.
 4. Następnie musisz przeciąć dwie niebieskie nici, perforując je żyłką z obu stron.
 5. Powtarzaj wszystkie kroki, aż uzyskasz pożądaną długość jednostki.
 6. Teraz dokończmy go, układając 3 srebrne koraliki po każdej stronie linii.
 7. Na końcówce przedmiotu obrabianego zamocuj zaczep z oczkiem, aby można było przymocować zawieszenie do telefonu.
 8. W ten sam sposób można wykonać różne wisiorki, zmieniając kolory koralików i sposoby ich tkania.

W zimie takie rękodzieło może ozdobić okna lub choinkę. Może być wykonany w różnych kształtach i rozmiarach, wszystko zależy od twojej wyobraźni. A teraz spójrzmy na diagram z instrukcjami krok po kroku płatka śniegu, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

 1. Typ 4 przezroczysty i 1 niebieski koralik, następnie 2 przezroczysty i 1 niebieski.
 2. Teraz z powrotem od początku 15 cm, a koniec drutu przechodzi w przeciwnym kierunku przez ostatnie 3 koraliki (2 przezroczyste i 1 niebieskie). Więc robimy jeszcze dwa razy.
 3. Teraz wpisujemy 1 niebieski, 3 przezroczyste, 3 niebieskie, 3 przezroczyste. Teraz końcówka drutu jest trzymana w pierwszym niebieskim zgrubieniu, więc tworzy się okrąg.
 4. Powtórz krok 3, tylko drugi koniec drutu.
 5. Teraz przenosimy przewód z powrotem przez 4 przezroczyste.
 6. Wpisujemy: 1 niebieski, 3 przezroczyste i wróć.
 7. Powtórz krok 6.
 8. Na długim boku drutu ciągniemy 4 przezroczyste, 1 niebieskie, 3 przezroczyste, 1 niebieskie. Trzymaj jedną część ręcznie, a na drugą wpisz 6 białych.
 9. Przeciągnij drut przez ostatnią niebieską stopkę, aby utworzyć kolejne koło.
 10. Następnie wybierz 1 niebieski, 6 przezroczystych i wykonaj pierścień. Teraz jeszcze jeden pierścionek.
 11. Przeciągnij drut przez niebieski, 3 przezroczysty i następny niebieski.
 12. Wybierz 3 bardziej przezroczyste koraliki i przeciągnij drut przez pierwsze z dwóch ostatnich niebieskich kulek. Mamy jedną część płatka śniegu z dwoma gałęziami.
 13. Teraz powtórz te 5 części.
 14. Dokładnie przymocujemy wszystkie blanki wokół drutu, a otrzymamy sześcioramienny płatek śniegu.

Płatek śniegu klasy Master klasy głównej z koralików

Jeśli lubisz biżuterię, to chcę Cię zaprosić do wykonania pięknej broszki z koralikami w kształcie ważki. Zasada jego wdrożenia jest bardzo prosta, taki artykuł jest przeznaczony dla dzieci i początkujących.

 • Drut
 • Koraliki żółte i zielone
 • Duży zielony koralik - 2 szt
 • Przypnij
 1. Zbieramy zielony koralik, następnie kulkę i znowu koralik.
 2. Następnie ponownie przeciągnij zielony koralik i przepuść przez niego drugą stronę drutu. Teraz przenieś wszystko na środek.
 3. Wykonujemy łapy. Umieść zielony koralik na jednym końcu drutu i zamocuj go ruchem obrotowym. W ten sam sposób wykonujemy stopę po drugiej stronie.
 4. Aby utworzyć skrzydła na jednym końcu drutu, musimy nawlec żółte koraliki, na początku musimy nawlec je na przemian z 3 zielonymi.
 5. Zamocuj winglet, obracając 2 druty jeden obok drugiego.
 6. Zrób także drugie skrzydło.
 7. Musimy wykonać dolne skrzydła. Są one wykonane w taki sam sposób, jak górny, tylko mniejszy.
 8. W przypadku pnia, potrzebujemy zielonego perełka nawleczonego na oba przewody.
 9. Niższe nogi są wykonane w taki sam sposób jak górne nogi, tylko trochę dłużej.
 10. Weź pinezkę i wyprostuj ją.
 11. String 6 zielonych koralików na szpilce i nadaj mu ten sam kształt.
 12. Przełóż obie strony drutu przez wszystkie koraliki na szpilce.
 13. Następnie, na obu drutach, przeciągnij kolejne 7 kulek i zamknij ręcznie wykonany artykuł, po przejściu końca drutu ponownie przez ostatni koralik. Zrób to kilka razy.
 14. Broszka jest gotowa!

Wideo, jak zrobić broszkę własnymi rękami z koralików

Chcę ci zaoferować inną wersję dekoracji, ale w formie kulki. Są bardzo proste, ale wyglądają bardzo niecodziennie i pięknie, jak oparzenie pigtail. A teraz przyjrzymy się krok po kroku instrukcji, jak zrobić takie koraliki własnymi rękami, z opisem zdjęć i filmów.

 • Niebieskie koraliki
 • Leska
 • Klipsy do mocowania koralików
 • Pierścień złącza - 2 szt.
 • Karabińczyk do dekoracji
 1. Weź żyłkę o pożądanej długości i nitkę na koralikach, liczba koralików będzie się liczyła do woli.
 2. Po nawleczeniu koralików, przymocuj klips do koralików na linii, używając dodatkowego ściegu.
 3. Teraz trzymając jeden wolny koniec, rozpocznij sznurowanie koralików po drugiej stronie linii za zaciskiem.
 4. Z drugiej strony, w ten sam sposób, zamocuj zacisk.
 5. Odciąć nadmiar części linii.
 6. Musimy zrobić 3 takie kawałki.
 7. Z jednej strony ringlet łączy nasze puste miejsca razem.
 8. Od perełek kulki utnij gęsty warkocz, a z drugiego końca również przymocuj pierścień.
 9. Teraz dołącz karabinek i nasze koraliki są gotowe!

Wideo, jak zrobić pigtaili z koralików własnymi rękami

Każda kobieta kocha romans. Jeden z najbardziej romantycznych cudów świata uważany jest za wisterię. Piękno tego krzewu jest fascynujące i zachwycające. Kiedy zobaczysz tę roślinę, zakochasz się w niej od pierwszego wejrzenia. Uruchomienie go z koralików jest dość trudne, ale możesz. Trzeba tylko trochę cierpliwości, a rzemiosło sprawi każdemu przyjemność. Ten rzemyk z koralików można przekazać mamie, tacie, babci, dziewczynie lub chłopcu oraz na urodziny na nowy rok i tak dalej. Nikt nie pozostanie obojętny na tak oryginalny prezent. Przejdźmy więc bezpośrednio do wykonania jednostki.

 • Koraliki w różnych kolorach (zielony, fioletowy, jasnozielony, biały, liliowy)
 • Przezroczyste kulki są korzystnie tego samego rozmiaru
 • Drut o różnych średnicach (cienki i gruby)
 • Gips lub materiał zastępujący go
 • Waza lub garnek o małych rozmiarach
 • Do wystroju można użyć kamieni
 • Świeca galu
 • Maluj brązowo
 • Klej PFX
 • Pędzel

 1. Aby to zrobić, weź kawałek drutu o długości około 100 cm i włóż 5 koralików purpury. Rozłóż je na środku drutu i wygnij końce drutu, aby utworzyły pętlę z koralików.
 2. To będzie centrum twojego kwiatu.
 3. Najpierw naciągamy fioletowe kulki z 6 kulek, z 8 kulek i 9 kulek. W rezultacie powinieneś otrzymać 4 pętle.
 4. Teraz tworzymy dwie dodatkowe pętle, ale łączymy kolory koralików z takimi obrazami. W pierwszej pętli znajdują się 4 koraliki w kolorze różowym i 3 koraliki fioletowe na krawędziach. W drugiej pętli znajduje się 10 koralików w różowym kolorze, a 1 koralik jest purpurowy na brzegach. W rezultacie powinieneś otrzymać 6 pętli.
 5. Wykonujemy 7 pętli i nitkę na 14 różowych koralikach.
 6. Wykonujemy 8 pętli, w środku 5 perełek z przezroczystego koloru, a na 5 różowym kolorze sznurujemy wzdłuż krawędzi.
 7. Wykonujemy 9 pętli z 16 koralików o przezroczystym kolorze.
 8. Teraz musisz ostrożnie przekręcić przewód, aby podłączyć pętle. Dzielimy dziewięć pętli w podłodze i przekręcamy drut. Dostajemy kwiat wisterii. Musisz wykonać 60 takich blanków, teraz znając technologię, wiesz, jak szybko zrobić dużą liczbę kolorów.
 9. Jeśli blanki kwiatów wisterii są już gotowe, możesz zacząć tworzyć ulotki. Aby to zrobić, weź kawałek drutu o długości około 30 cm, a będziesz potrzebował koralików w kolorach zielonym i jasnozielonym. Pamiętaj, że musimy tkać tylko w odwrotny sposób.
 10. Pierwszy rząd - 1 koralik jasnozielonego koloru
 11. Drugi rząd - 2 kulki w kolorze jasnozielonym
 12. Z trzeciego rzędu sznurujemy tylko zielone koraliki
 13. Trzeci rząd - 3 zielone koraliki
 14. Czwarty rząd - 4 koraliki
 15. Piąty rząd - 5 kulek
 16. Szósty rząd - 6 kulek
 17. Siódmy rząd - 7 kulek
 18. Ósmy rząd - 8 kulek
 19. Pozostałe wiersze należy zmniejszyć w ustalonej kolejności. Pamiętaj, że koraliki są jasnozielone tylko na krawędziach. Takie półfabrykaty powinny wynosić 50 sztuk. Kiedy blanki kwiatów i liści twojej glicynii są gotowe, możesz rozpocząć montaż rośliny.
 20. Wszystkie wykonane blanki muszą być połączone w gałązki. Aby to zrobić, łączymy je w 10 kolorach i mocujemy wszystko do grubego drutu, który posłuży za podstawę naszych rzemiosł. Formacja powinna być wykonana w sposób praktyczny, aby wasza wisteria się nie rozpadła.

Wideo, jak zrobić wisterię z koralików własnymi rękami

Koraliki są dość powszechnym materiałem do robótek ręcznych, z których każdy wykonał przynajmniej raz w życiu rzemiosła własnymi rękami. Pokazaliśmy kilka wariantów takich rzemiosł, które można wykonywać bez specjalnych umiejętności w beadingu. Życzymy twórczego sukcesu!

© 2012-2018 Magazyn dla mężczyzn - World Mans

Magazyn Man Mans przedstawia: artykuły o stylu tego mężczyzny, wiadomości sportowe, pomysły na prezenty na wszystkie wakacje, wybór gadżetów i urządzeń do domu, wskazówki, jak osiągnąć sukces i bogactwo, przepisy na proste i wykwintne dania, wiadomości ze świata motoryzacji i motocykli i wiele więcej . Zostań z nami, a będziesz świadomy wszystkiego, czego potrzebuje prawdziwy mężczyzna! Wszelkie prawa zastrzeżone.

Piękne ręcznie robione artykuły z koralików

Rękodzieło z koralików, koralików, ozdoby własnymi rękami, lekcje mistrzowskie

Z ławki szkolnej wszyscy zapamiętują kulki nitki na kleju silikatowym. Są przewiewne, lekkie, nie biją, i n.

Nie słyszeliśmy od Iriny Ma przez długi czas, ale przypomniałem sobie, że nadal jej nie opublikowałem.

Kontynuacja opowieści o nieśnieżonych polach śnieżnych Tatiany Nikołajewnej Blinyowskiej. "Wspólna kreatywność.

Kolejne sylwestrowe warsztaty autorstwa Anny Moiseevy - Świętego Mikołaja, szydełkowane. Wkrótce.

Kolejna klasa mistrzowska, przygotowująca świecznik noworoczny własnymi rękami, przygotowała dla nas k.

W naszym konkursie wzięła udział cała seria klas mistrzowskich autorstwa Ekateriny Nesmirna. Część pierwsza: świąteczne zabawki.

Autorem pracy jest Kolmogorova Natalia Ivanovna, nauczycielka dodatkowego wykształcenia Państwowej Instytucji Oświatowej II Liceum Ogólnokształcącego im. V.

Działa na konkurs "Noworoczne rzemiosło". Prezent "Herringbone" (beading) Autor: Laskovs.

I kolejna klasa mistrzowska (nie ostatnia! :)) Ekateriny Nesmirnej na konkurs - "Kulki perłowe na choinkę", którą nawet dziecko może wykonać własnymi rękami. Te kule są wykonane bardzo szybko, ale wyglądają elegancko i oryginalnie. Jednak do ich produkcji konieczne jest zajrzenie do magazynu materiałów.

Klasa mistrzowska do naszej konkurencji w nominacji "Wróżka Nowy Rok" została przygotowana przez Golden Victoria Anatolyevna wraz z córką Svetlaną. Bałwan z koralików "Pod koniec jesieni, już chcę śnieg. A w naszym regionie zima jest w nastroju: wtedy zauważy się przez kilka tygodni, a następnie ogólnie przez całą zimę nie zobaczysz płatka śniegu. I chcę, jak w moim dzieciństwie.

Nowa klasa mistrzowska Antoniny Mazur o tym, jak ozdobić muszelki do włosów za pomocą perełek i drutu. Ta elegancka ozdoba, własnoręcznie wykonana, jest przydatna i narzeczeni na wesele oraz uczennice 1 września. W dzisiejszej klasie mistrzowskiej zrobimy grzebień do włosów, który będzie ozdobiony koralikami. Aby ci to umożliwić.

Uzupełnienie naszej kolekcji koralowych drzew! Teraz, wraz z palmą, kwitnącym kwiatem wiśni, bonsai, sercem i magicznymi drzewami, nasza brzoza wyrośnie na naszej stronie. Nowa klasa mistrzowska, jak zrobić drzewo z koralików i kufer gipsu, przygotowała Kasmina Eugenia. Do pracy potrzebujemy: Koraliki w kolorze zielonym, pożądane.

Golubkova Tatyana Valentinowna, wychowawczyni MADOU34 (Czajkowski, region Perm) prezentuje klasę mistrzowską ze zdjęciami, jak zrobić różę z koralików. Etapy pracy: 1) Przygotuj perełki w kolorze zielonym i czerwonym, drut. Róża z koralików, krok po kroku Róża wymaga splotu 4 dużych, 2 średnich i 2 małych płatków. 2).

Drodzy przyjaciele, prawdopodobnie także w okresie przedświątecznym 🙂 Podczas gdy ciasta będą gotowane, opublikuję w zeszłym tygodniu mistrzowską klasę Ludmiły Selezniewej, która oplata jajka wielkanocne paciorkami. Resztę pracy, którą mi prześlesz, opublikuję w przyszłym tygodniu. "Cześć, kochani needlewienowie! Dzisiaj proponuję.

Jak zrobić różaniec własnymi rękami

Widziałeś już na naszych stronach kursy mistrzowskie na temat różnych tajemniczych tematów (mandala, bransoletka "shamballa", łapacz snów). Różaniec indiański to kultowy dodatek, narzędzie do liczenia mantr. W tej klasie mistrzowskiej Lesina Oksana nauczysz się robić koraliki własnymi rękami z koralików wykonanych z kamieni naturalnych (serpentyn.

Naszyjnik z koralików i trąbek "Zhgut"

Cześć, Nazywam się Lyudmila Selezneva. Dzisiaj utniemy naszyjnik "Burn". W tej pracy będą użyte szklane paciorki i paciorki. Ale najpierw trochę zanurzymy się w historii. Koraliki i trąbki są zwykle postrzegane jako materiał używany do ozdób, celów dekoracyjnych. Wcześniej używano trąbek i.

Pracuj nad naszym jesiennym konkursem od Smekalina Xenia - "Magiczne drzewo" z koralików. Xenia uczy się w szkole nr 36 w Anzhero-Sudzensk w regionie Kemerowo. Dyrektorem jest Maksimacheva Maria Michajłowa, twórcze stowarzyszenie "Marya Skrivnitsa" MBOU DOD Dom kreatywności dzieci. Do tkania.

Bonsai z koralików. Kwitnąca sakura

Drzewa i kwiaty z koralików są bardzo piękne. Takie miniaturki, które nigdy nie znikną, możesz udekorować swój dom, szafkę, możesz przekazać je nauczycielom lub przyjaciołom. W naszej kolekcji znajduje się palma i bonsai z koralików, drzewo pieniędzy w formie serc. Teraz nauczymy się jak zrobić sakurę z koralików. Master class autorstwa Marii Maxima.

Dziś mamy temat tropikalny: jak zrobić palmy z koralików. Mistrzowska klasa Oksana Biktubaeva nazywa się "Bezludna wyspa". Takie rzemiosło może stać się prezentem, ozdobą domu lub dekoracją do gier dziecięcych. Aby stworzyć taką wyspę, potrzebne będą: • Koraliki w kolorze zielonym - 40 g • Koraliki brązowe - 30 g •.

Bransoletka własnymi rękami. Klasa mistrzowska

Nowa klasa mistrzowska została wysłana do nas przez Ludmiłę Evseeva. Ale nie będzie to ludowa lalka, jak mogłoby się wydawać. Tym razem Lyudmila nauczy nas, jak zrobić bransoletkę własnymi rękami. "Brałem udział w bransoletkach od kilku miesięcy, choć pomysł ten jest obecny od ponad roku. Tworzę bransoletki z naturalnych materiałów: kamieni i drewna.

Knitting z koralikami. Wywiad przeprowadziła Irina Rudevich

Moi subskrybenci pamiętają, że obiecałem wywiad z autorem kursu wideo dla początkujących "Podstawy dziewiarstwa z koralikami". I wreszcie długo oczekiwana historia Iriny Rudevich o tej pięknej i prostej formie robótek ręcznych. Wyłącznie dla naszej strony! 🙂 - Irina, opowiedz nam trochę o sobie. Kiedy zacząłeś angażować się w robótki ręczne? Knitting.

Kolejną pracą w nominacji "Robótki", którą wysłała Ekaterina Solokha, jest mistrzowska klasa dekoracji własnymi rękoma "Morska bransoletka". "Tworzenie biżuterii wcale nie jest trudne. I najbardziej przyjemna rzecz - zawsze możesz stworzyć dokładnie to, czego brakuje w twoim obrazie. Wkrótce lato jest w porządku.

Kwitnące serca korali - oryginalne drzewo pieniędzy własnymi rękami

Przedstawiam wam elegancką klasę mistrzowską Eleny Laktionowej, to dzieło jej autora - drzewo pieniędzy "Kwitnące serca z koralików". Ta klasa krok po kroku powie szczegółowo wszystkim, którzy chcą nauczyć się paciorków, jak zrobić niezwykły prezent własnymi rękami. Kwitnące serca jasnych koralików, połączone.

Nowa praca dla naszego konkursu w nominacji "Rzemiosło na Nowy Rok" od Łozińskiej Katarzyny. Jest to mała jodła wykonana z koralików, prosta w wykonaniu (my sami to zrobiliśmy), ale bardzo ładna. Jego wielkość zależy tylko od ilości koralików i Twojego czasu wolnego. Opis utworu: "Bierzemy zielone koraliki i mosiądz.

Kolczyki z koralików "Święty Mikołaj" Nowa praca na nasz noworoczny konkurs - mistrzowska klasa z programami od Eleny Steshenko. Motyw - to, co nie jest noworoczne - Święty Mikołaj na ... kolczyki "Naprawdę chciałem zrobić oryginalne kolczyki Noworoczne. Do pracy będziemy potrzebować: 2 schwenze, żyłka wędkarska.

Kolejna róża z koralików i wzorów

Oto kolejna róża z koralików. Została stworzona przez dziewczynę o pseudonimie Lenusik89 i dołączała jej schematy. Przez całe życie patrzyła z podziwem na kwiaty, drzewa zrobione z koralików, zazdrościły białej zazdrości ich panów. Dla mnie ta sztuka wydawała się czymś nierealnym i nieosiągalnym, aż w pewnym momencie moja mama zamówiła prezent.

Tutaj znajdziesz wybór klas mistrzowskich na naszej stronie, w jaki sposób możesz samodzielnie wykonać kolczyki. Kolczyki na kolczyki Kolczyki szydełkowane: Kolczyki z masy termoutwardzalnej Kolczyki z koralików Kolczyki-koraliki z koralików: Kolczyki "Święty Mikołaj" Kolczyki. Master class Master class Dasha Goltser. Aby stworzyć oszałamiający.

Master-class "Apple blossom" z koralików

Elena Steshenko zwraca uwagę na nową klasę mistrzowską na temat tworzenia broszki w formie kwiatka z koralików. Elena jest osobowością twórczą i szefem Studia Modelowego "Inspiracje". A także regularny uczestnik i wielokrotny zwycięzca naszych konkursów. Jej prace można zobaczyć tutaj, tutaj i.

A oto obiecany opis dzieła Natalii Amalle - jak zrobić naszyjnik własnymi rękami. master class na temat tworzenia naszyjników w technice modowej biżuterii typu dial-in "Dobry czas, drogi i uważny gość strony! Dziś znowu chciałbym podzielić się z Wami prostym pomysłem na wykonanie niezwykle efektownej dekoracji! Osobiście dałem mu to.

Jak ozdobić wazon: koraliki na szkle

Już ozdobiliśmy świecznik koralikami, a teraz Irina Kuzmina powie ci, jak możesz ozdobić wazon. Koraliki na szkle wyglądają pięknie i elegancko. Koraliki mogą nie tylko haftować obrazy na tkaninie, ale także na szkle. Oczywiście w tym kontekście słowo "haft" nie jest całkowicie odpowiednie. Ale kiedy patrzysz na gotowy produkt, przychodzi mu do głowy.

Dziś z przyjemnością przedstawię Wam klasę mistrzowską autorstwa Katarzyny Paziny - drzewka bonsai wykonanego z koralików. Jak wiecie, bonsai to miniaturowe drzewa w doniczkach, pochodzące z Japonii. Żywe bonsai wymagają specjalnej troski. Ale taki beaded bonsai jest absolutnie niewygodny. "Drzewo koralikowe jest elegancką ozdobą każdego wnętrza.

Master-klasa na produkcji pierścieni na serwetki

Jeśli chcesz przyjemnie zaskoczyć swoich gości, aranżacja świątecznego stołu odegra ważną rolę. Oprócz pięknych naczyń i sztućców szczególne miejsce w tym biznesie zajmują serwetki. Istnieje wiele metod i sposobów ich złożenia. Bardzo ciekawe serwetki wyglądające na pierścionki, które możesz sam zrobić.

Odmiany koralików do wykonywania ozdób

Do produkcji biżuterii i biżuterii używa się koralików różnych stylów iz różnych materiałów. Amatorscy jubilerzy wykonują naszyjniki, bransoletki i kolczyki z plastikowych, kryształowych i półszlachetnych koralików. A drewniane koraliki, z reguły, tworzą katolickie koraliki i etiopskie koraliki modlitewne. Dzięki ogromnemu.

Nowe prace na konkurs ulubionych zabawek przyjechały z Eleny Steshenko. Stali czytelnicy bloga wiedzą, że Elena już brała udział i wygrywała w naszych konkursach: "Valentinka - 2012" i "Prezent dla nauczyciela". Tym razem Elena stworzyła trójwymiarowego psa z koralików. Oto Bernardka, którego wyszła. "Do produkcji.

Lekka obustronna bransoletka z koralików

Lekka bransoletka z koralikami Jeśli dopiero zaczynasz opanować beadwork, to oczywiście musisz zacząć od najprostszej. Na przykład spróbuj splotować lekką dwustronną bransoletkę z koralików i dużych koralików. Czas na ciebie to nie zajmuje dużo - na siłę pół godziny na godzinę, ale na ramieniu ta dekoracja wygląda bardzo ładnie.

Motyl z koralików - mistrzowska klasa Jeśli lubisz pracować, to zrób motyla z koronkowymi skrzydłami. Motyl wykonany własnymi rękami na pewno przypomni Ci o lecie w długie zimowe wieczory. Jak zrobić motyla z koralików, pokaże się Elena Sergeeva. Więc kontynuujemy. Aby splotować.

W 2013 roku, zgodnie z chińskim horoskopem, wąż Czarnej Wody stanie się samodzielny. Symbolem nadchodzącego roku sugerujemy utworzenie kulki jako amuletu. Wąż z koralików to mistrzowska klasa Katarzyny. Wybraliśmy złote koraliki. To ten kolor obiecuje niewiarygodny sukces we wszystkich przedsięwzięciach finansowych. Aby utworzyć.

W przeddzień Nowego Roku Natalia Knizhnikova opowie ci, jak zrobić świecznik własnymi rękami: świeca jest obowiązkową cechą wakacji noworocznych. W końcu jest wyjątkowy - symbolizuje nadzieję na szczęście w nowym roku. Do takiej świecy potrzebny jest świecznik o specjalnym nastroju. Możesz zrobić to sam. Będzie unikalny, w.

Motyw strony i wsparcie od GoodwinPress

Dodaj komentarz

62 − 54 =