Nazwa kategorii

Samopoziomowanie poziomu lasera 360 stopni leurua meren

Samopoziomowanie poziomu lasera 360 stopni leurua meren

Schemat budowy linii laserowych

Funkcje poziomów laserowych

NA ZAMÓWIENIE LASEROWE

Poziomica laserowa jest urządzeniem liniowym przeznaczonym do oznaczania pionowego i poziomego

Samopoziomujący poziom lasera

Dowolny układ w trzy minuty

 • 5 wiązek laserowych
 • Kąt płaszczyzn 360 °
 • Dokładność 1 mm
 • Widoczność belki 70m
 • Pilot zdalnego sterowania
 • 3 wiązki laserowe
 • Kąt płaszczyzn 200 °
 • Dokładność 2 mm
 • Widoczność wiązki 50m
 • Napęd rotacyjny
 • 2 wiązki laserowe
 • Kąt płaszczyzn 180 °
 • Dokładność 2 mm
 • Widoczność belki 40m
 • Napęd rotacyjny

Ustawienie poziomu lasera na statywie lub statywie zajmuje nie więcej niż minutę. Aby zwiększyć dokładność, funkcja alarmu dźwiękowego jest dostępna, gdy urządzenie odchyla się o więcej niż 2 stopnie

Urządzenie ma pion laserowy (skierowany w dół) i napęd elektryczny, który obraca się wokół własnej osi

WYBIERZ ODPOWIEDNI SIOSTRĘ

Poziom jest wyposażony w laser klasy 2, który umożliwia jego stosowanie zarówno w zastosowaniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych

pomoc w wyborze

urządzenie na czas

Zaskakujące, jak łatwo można projektować płaszczyzny laserowe

Sprzedaż poziomów laserowych Deko

8 800 333 50 14

PRZY ZAKUPIE POZIOMU ​​LASERA,

TYLKO PODPISANIE NA NASZEJ

Sprzedaż poziomów laserowych DEKO

8 800 333 50 14

Petersburg, ul. Groch,

Evgeny Popov, Ufa

Dobra pora dnia! Kupiłem sobie pięć leniwych narzędzi i byłem bardzo zadowolony! Jest to po prostu konieczne dla tych, którzy pracują bez pomocy. Biuro z konsoli przekupiłem oczywiście) Używam teraz cały czas. Dla mnie to urządzenie jest warte swojej ceny!

Nikolay Meryzlyy Arkhangelsk

Zrobiłem prezent i kupiłem dwóch władców. Szukałem właśnie tego, ponieważ budżet jest ograniczony, a moje wewnętrzne prace wystarczą. Używam 4 miesiące, ale jeszcze nie przyniosłem. Często przyjmują przyjaciele. Otrzymałem już) Dzięki laserlavel.ru

Andrey Kozlov Tula

Zamówiłem 3D Laser Level, aby strzelać z dużego pomieszczenia, ponieważ mam do czynienia z podwieszanymi sufitami, więc nie będę dręczony przez koronkę. Chociaż jestem z niego zadowolony! Gwarancja pozostała na kolejne półtora roku. Mam nadzieję, że nie. Dziękuję menedżerowi Artemowi za właściwy wybór.

Stepan Eremeev, Omsk

Kupiłem do pracy, do wykończenia działa poziom 3D. Używamy całego zespołu, ponieważ w uproszczeniu jest bardzo prosty. Sprawdziliśmy poziom hydrauliczny pod kątem dokładności, wszystko jest tak przejrzyste, jak w aptece! Dzięki za szybką dostawę)

Konstruktor wyposażony jest również w funkcję automatycznego blokowania kompensatora po wyłączeniu zasilania. To pozwala zaoszczędzić najwięcej "gentle9quot; element narzędzia - kompensator uszkodzeń podczas przenoszenia lub transportu

Poziom lasera kontrolowany jest za pomocą prostego panelu sterowania lub pilota zdalnego sterowania

4 rodzaje poziomów laserowych samopoziomujących w Leroy Merlin ze zdjęciem i ceną

Prawie wszystkie prace remontowe i budowlane nie mogą obyć się bez poziomu. Istnieje kilka rodzajów poziomów, ale najbardziej wiarygodnym i dokładnym będzie laser.

Poziom lasera jest urządzeniem optycznym, które pomaga dokładnie oznaczyć pionowe i poziome powierzchnie. Poprzez poziom można ustawić kąty proste, określić kąt padania i określić wysokość, odległość między punktami.

Urządzenie ma diody, które emitują światło. To urządzenie jest zamontowane na płaskiej podstawie i jest regulowane w odniesieniu do wybranej powierzchni (pionowo, poziomo).

Poziom lasera jest samopoziomujący w Leroy Merlin jest reprezentowany przez kilka modeli. Wśród modeli z katalogu znajdują się następujące typy:

 • Samopoziomowanie 4,5 stopnia;
 • Samopoziomowanie 4 stopnie;
 • Samopoziomujący wahadło;
 • Automatycznie.

Na stronie sklepu znajdziesz tylko jedną opcję poziomu z poziomowaniem 4 stopni. Jest produkowany w Rosji przez CONDTROL.

To urządzenie nadaje się do układania płytek, tapetowania.

Samopoziomujący 4,5 stopnia

Wśród poziomów lasera znajdziesz opcje z poziomowaniem 4,5 stopnia. W sklepie Leroy Merlin są reprezentowane przez kilka modeli.

Poziomica laserowa CONDTROL PenLaser ma wygodny kształt i działa w odległości do 10 metrów.

Ten model jest przeznaczony do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Ma proste ustawienia i jest odpowiedni dla profesjonalnych budowniczych i amatorów.

W przeciwieństwie do ręcznego poziomu lasera, opcje samonastawienia niezależnie regulują emisję diody.

Samopoziomujący poziom wahadła

CONDTROL Unix360 jest wyposażony w kompensator wahadłowy. Służy do znakowania przed wykończeniem.

Pozycja pozioma osi na tym poziomie jest ustawiana automatycznie.

Wybierając poziom lasera samopoziomującego Leroy Merlin, zwracaj uwagę na producenta. Katalog prezentuje modele czterech producentów:

Zakres waha się od 10 do 40 metrów. Cena urządzenia zależy od zasięgu lasera.

Wybierając poziom lasera, powinieneś znać następujące niuanse:

 • Liczba samolotów. W klasycznym poziomie lasera zwykle są dwie płaszczyzny: pozioma i pionowa. Bardziej skomplikowane modele mają pion i płaszczyznę przekątną.
 • Kompletność. Obecność stojaka lub statywu znacznie uprości pracę.
 • Zasięg urządzenia.
 • Stopień ochrony przed wilgocią i pyłem.

W katalogu Leroy Merlin znajdziesz modele do użytku profesjonalnego, jak również do użytku domowego.

Budujemy go płynnie i pięknie: laser o 360 stopni - cena: najtańszy sposób wykonywania prac jakościowo

Jakość prac związanych z budową lub naprawą zależy w dużej mierze od dokładności układu, określenia płaszczyzn, utrzymania pionowych lub poziomych linii. Przy takich operacjach poziom lasera doskonale udaje się do 360 stopni.

Cena (najtańsze urządzenie dostępne na rynku warte jest dużo pieniędzy) to urządzenie nie jest dostępne dla wszystkich, ale będzie nieocenioną pomocą dla profesjonalistów.

Co to jest laserowy poziom 360 stopni i poziom

Poziomica laserowa (poziom) - lekkie urządzenie emitujące promień lasera na płaszczyźnie i pokazujące położenie punktu lub linii o określonych parametrach. Istnieją różne typy, od prostych wskaźników do złożonych, które wykonują funkcję konstruowania płaszczyzny (jednego lub kilku).

Czasami nazywa się to - budowniczym płaszczyzn laserowych 360 °. Praktycznie wygląda jak lekka linia przechodząca przez wszystkie powierzchnie pomieszczenia, które przecinają pewną płaszczyznę. Używanie takiego urządzenia skraca czas potrzebny na znaczniki. Znacznie łatwiej jest poruszać się po wiązce światła widzialnego, która pokazuje niezbędne linie lub punkty, poza możliwością wykluczenia błędu lub błędu.

Co jest w strukturze

Konstrukcja urządzenia zawiera źródło światła i urządzenie skupiające. Mogą to być soczewki, które zbierają wiązkę w jednym punkcie. Inną opcją jest pryzmat dla poziomu lasera, który "otwiera" wiązkę o 120 °, co pozwala wyświetlać linie.

Urządzenia rotacyjne są trudniejsze - w nich źródło światła obraca się wokół własnej osi o 360 °, tworząc idealną płaszczyznę. Profesjonalne modele dają trzy płaszczyzny, pozwalając szybko, bardzo precyzyjnie notować samoloty do wykonywania różnych prac.

Jakie są poziomy lasera?

W zależności od rodzaju i złożoności projektu poziomy lasera są następujące:

 • Wskazał. Najprostszy i niedrogi typ. Projektuj punkt, można go wykorzystać do oznaczenia miejsca instalacji wspornika, lokalizacji elementów mocujących przy zawieszaniu szafek, obrazów itp.
 • Liniowy. Bardziej złożone urządzenie zdolne do wyświetlania linii. Mogą mieć dwa lub więcej (do dziewięciu), co zwiększa funkcjonalność urządzenia. Za pomocą poziomu liniowego możliwe jest jakościowe oznaczanie płaszczyzny, która jest dogodna do układania płytek, instalowania poszycia, licowania lub tym podobnych.
 • Obrotowy (pryzmatyczny). W przeciwieństwie do liniowych poziomów zdolnych do obracania wiązki o 120 °, poziom laserowego samopoziomującego się lasera może pokryć 360 °, a jednocześnie może rzutować trzy płaszczyzny prostopadle do siebie. Pozwala to znacznie przyspieszyć znaczniki, redukując je do kilku minut. Urządzenie jest niezbędne podczas wylewania jastrychu, instalowania naciągu lub sufitu podwieszanego, szczególnie wtedy, gdy trzeba wytworzyć duże ilości pracy. Instrumenty tego poziomu są używane głównie przez profesjonalistów.
 • Połączone. Typ instrumentów łączących zdolności różnych typów. Zwykle są to urządzenia obrotowe z dodatkowymi funkcjami, które umożliwiają budowanie linii lub punktów. Koszt takiego sprzętu jest najwyższy.

Poziom lasera jest samopoziomujący się o 360 stopni - dokładne i drogie urządzenie do użytku domowego ma nadmierne zalety. W przypadku jednorazowych operacji można wydać jeszcze kilka minut i uzyskać konwencjonalne środki.

Jak wybrać laserowy poziom samopoziomowania. Główne cechy urządzeń

Potrzebujesz więc lasera na poziomie 360 ​​stopni, pozostaje tylko zdecydować, który wybrać. Aby poprawnie określić najbardziej odpowiedni model funkcjonalny, konieczne jest dokładne wskazanie, jakie działania zostaną wykonane przy jego pomocy i jakie funkcje są w tym celu potrzebne. Zastanówmy się, jakie cechy ma poziom 360:

 1. Temperatura robocza. Urządzenia mogą być w zakresie od + 5 ° do + 40 °, bardziej profesjonalne modele działają w temperaturach od -10 ° do + 40 °.
 2. Zakres. Ten parametr określa odległość, na jaką urządzenie może wyświetlać wiązkę. Prostsze urządzenia działają na 2-50 m bez odbiornika, bardziej złożone modele budynków pokrywają 50-200 mz odbiornikiem.
 3. Dokładność. Najdokładniejsze modele dają 0,1 mm / m. W przypadku konstrukcji, gdzie błędy mogą prowadzić do tragicznych konsekwencji, poziom dokładności jest niezwykle ważnym parametrem.
 4. Liczba i kierunek promieni. Najczęściej są to urządzenia z dwoma prostopadłymi promieniami, ale bardziej złożone modele działają z trzema. Urządzenia, w których zapewniona jest niezależna regulacja belek są wysoko cenione.
 5. Kolor wiązki. Są modele z czerwonymi lub zielonymi belkami. Najpopularniejsza czerwień, ale zieleń jest lepiej widoczna. W niektórych warunkach, gdy czerwony laser nie świeci, poziom lasera z zieloną wiązką może rozwiązać problem. Modele z zieloną belką są droższe i pracują tylko w temperaturach dodatnich.

Ponadto ważne jest funkcjonowanie urządzenia. Próbki o najwyższej jakości mają funkcje samopoziomowania, tj. automatyczne określanie poziomu. Jeśli odchylenie od poziomu jest większe niż 3-4 °, wiązka zaczyna migać lub słychać sygnał dźwiękowy.

Bardzo przydatną funkcją jest dalmierz, który umożliwia pomiar odległości od instrumentu do określonego punktu.

Określ, który poziom lasera jest najlepszy, możesz porównać zapotrzebowanie na określone funkcje z możliwościami finansowymi. Takie urządzenia nie są tanie, nie jest wskazane niepotrzebne kupowanie drogiego sprzętu.

Poziom lasera ma następujące zalety:

 • wysoka dokładność pomiarów;
 • szybkość marży wzrasta wielokrotnie;
 • możliwość wizualnej kontroli wyniku pomiarów lub oznaczeń, prosta i szybka regulacja;
 • zdolność urządzenia do jednoczesnego wykonywania kilku pomiarów;
 • prostota i wygoda znakowania w trudnych warunkach (np. laserowy pułap sufitowy umożliwia sam uzyskanie jakościowego oznaczenia, bez licznych permutacji drabiny).

Wady poziomów lasera można przypisać wysokim kosztom. Ceny wysokiej jakości modeli profesjonalnych są takie, że tylko profesjonaliści mogą je nabyć, mając możliwość odzyskania sprzętu dzięki znacznemu przyspieszeniu pracy. Pozyskanie drogich modeli do użytku domowego jest irracjonalne, zwłaszcza że będą one używane dość rzadko, a nie każdy mistrz będzie pasował do funkcjonalności tanich próbek.

Poziomy rotacyjne tworzą jednocześnie kilka płaszczyzn poziomych i pionowych. Takie możliwości istnieją z powodu obrotu jednego lub kilku źródeł światła wokół jego osi, co wyklucza błędy lub niespójności w płaszczyźnie. Zastosowanie takich urządzeń pozwala na precyzyjne znakowanie w niewygodnych miejscach do pracy, na przykład poziom lasera na suficie umożliwi szybką i wysokiej jakości instalację systemu podtrzymującego podwieszany lub rozciągnięty sufit, nawet wiszące lampy sufitowe itp.

Producenci poziomów laserowych

Do najbardziej znanych producentów należą:

Jest wielu producentów, wybór modeli jest bardzo szeroki.

Top - 5 modeli poziomów lasera

W ocena laserowych poziomów samopoziomowania istnieje wiele próbek poziomów, ponieważ funkcjonalne i specyficzne zastosowania są bardzo różne. Do najbardziej zaawansowanych modeli poziomów laserowych należą:

 • Geo-Fennel Ecoline EL 168;
 • Bosch GPL 5c;
 • CONDTROL XLiner Combo Set;
 • Bosch GRL 300 HV;
 • ADA ProDigit 60.

Modele te mają różne cechy, ceny i konkretne zastosowanie, na tej liście są one wskazywane przez stopień popularności i trafności.

Jak wybrać niedrogi poziom lasera

Niedrogie poziomy lasera na 360 stopni może być przydatny do użytku domowego w kraju, w garażu, podczas remontu domu lub mieszkania.

Wybierając urządzenie, powinieneś znaleźć optymalne połączenie funkcjonalności, siły i ceny urządzenia. Zwróć uwagę na materiał obudowy, obecność ochrony przed kurzem lub wilgocią.

Nie powinieneś kupować towarów od wątpliwych sprzedawców, musisz wybrać spośród znanych i wiarygodnych dostawców oryginalnych i wysokiej jakości produktów.

Na przykład, kupując poziom lasera w jednym ze sklepów Maxidom, możesz mieć pewność pochodzenia urządzenia i zgodności jego właściwości z tym, co podano w paszporcie. Ponadto, poważni sprzedawcy gwarantują jakość towarów, których mogą nie mieć drobni handlowcy.

Jako przykład stosunkowo niedrogiego i całkiem zadowalającego pod względem funkcjonalności, Ustaw poziom lasera , rzutowanie kilku płaszczyzn o 360 stopniach w pionie i poziomie (w zależności od konkretnego modelu). Niwelator jest dość wysokiej jakości, ale niedrogi - model średniej klasy kosztuje około 5000 rubli, co jest dość niedrogie dla takich urządzeń.

Przydatne wideo: recenzja poziomu lasera z Aliexpress

Poziom lasera może znacznie przyspieszyć proces znakowania ścian lub innych płaszczyzn i zapewnić wysoką dokładność pomiarów. Korzystanie z takiego urządzenia może zwolnić kilka osób w celu bardziej użytecznej pracy, co w przekonujący sposób uzasadnia wysoką cenę urządzenia.

© 2017-2018 - Główny portal budowlany

Kopiowanie i cytowanie jest dozwolone tylko przy użyciu aktywnego linku do tej strony.

Dodaj komentarz

− 1 = 3