Nazwa kategorii

Piękne zasłony do kuchni

Piękne zasłony w kuchni - główny element wnętrza

Zasłony w kuchni mogą wiele powiedzieć o smaku i charakterze kochanki Piękne zasłony w kuchni - to nie tylko element wystroju. Przede wszystkim zasłona jest ważną częścią pokoju. Prawidłowo dobrana kurtyna pozwoli ci bawić się nowymi kolorami i nadać wnętrzu odrobinę wyrafinowania i łatwości. Dlatego wybór zasłon do kuchni jest niezbędny w oparciu o osobiste preferencje. Ogromną rolę w tej materii odgrywa materiał, rodzaj zasłony, okno i pożądany rezultat. Do chwili obecnej istnieje wiele różnych zasłon, które umożliwią przełożenie wszystkich marzeń w rzeczywistość.

Jak powiesić piękne zasłony w kuchni: przegląd głównych opcji

Wybór ramy okna jest odpowiedzialnym krokiem, od którego zależy przyszły widok kuchni.

Traktowanie poważnie wymaga nie tylko materiału, ale także samej formy zasłony.

Możesz wybrać obie opcje standardowe i dać trochę asymetrii.

Istnieje wiele rodzajów zasłon:

Ze względu na różnorodność rodzajów zasłon, nietrudno wybrać dokładnie te, które lubisz

Zasłony rzymskie są praktyczne. Dopasują się do każdego wnętrza, a łatwo się nimi zająć. Ponadto ich żywotność jest dość długa. Zasłony zajmują niewiele miejsca, podkreślają piękno i wdzięk pomieszczenia. Klasyczne zasłony składają się z jednego płótna. Nie różnią się jaskrawymi kolorami i podkreślają wszelkie ograniczenia wnętrza. Główną zaletą zasłon jest romantyczny wygląd ramowego okna.

Japońskie panele są dość niezwykłe: weszły w modę, którą jeszcze nie tak dawno temu, ale w krótkim czasie udało się uzyskać powszechne uznanie. Nie tylko podkreślają wyrafinowanie kuchni, ale także pozwalają na jej podział na kilka stref.

Zasłony to oryginalne zasłony, które są tradycyjne. Podkreślają prostotę projektu. Sercem zasłon są lekkie materiały.

Francuskie zasłony - to idealne rozwiązanie dla dużej kuchni. Doskonale podkreślają elegancję wnętrza, jego elegancję i powściągliwość. Zasłony tego typu charakteryzują się dużą liczbą fałd.

Zasłony w kuchni - nieodzowny element do wykonania projektu

Austriackie modele wyglądają imponująco i nietypowo. Oparte są na satynowej lub syntetycznej tkaninie. Zasłony zawsze są ozdobione jasnymi elementami.

Oryginalne zasłony w kuchni - możliwość podkreślenia wnętrza

Kurtyny kuchenne mogą być standardowe lub oryginalne. Możesz wybrać coś z bardziej zarezerwowanych opcji lub całkowicie zmienić wnętrze kuchni. W tym celu stosuje się zasłony asymetryczne.

Mogą być wydłużone z jednej strony lub udrapowane. Dzięki temu pomieszczenie będzie bardziej przestronne. Z jednej strony możesz powiesić długą zasłonę, a po drugiej - krótszą. To rozwiązanie dla kuchni zneutralizuje ogólną koncepcję projektu i rozrzedzi nudne środowisko.

Piękne draperie mogą stać się niezależną dekoracją. Nie spowoduje to zablokowania pomieszczenia z nadmiernymi zadaszkami. Jako kompaktowy i odpowiedni dodatek mogą działać rolety. Taki wystrój doda nowe kolory i wyeliminuje dodatkowe światło.

Ostatnio nowoczesne i stylowe są uznawane za zasłony asymetryczne

Możesz eksperymentować z odcieniami. Jasne odcienie wizualnie rysują i rozszerzają pomieszczenie. Jasne kolory sprawiają, że kuchnia jest zwarta, praktyczna i przytulna.

Kryteria wyboru koloru i wzoru zasłon

 • jasne kolory - jest kompaktowy i praktyczny;
 • jasne odcienie - zwiększenie rozmiaru;
 • asymetria - zapewniająca lekkość.

Wybierz stylowe zasłony na podstawie osobistych preferencji i pożądanego rezultatu.

Stylowe zasłony do kuchni pasują do każdego wnętrza

Interesujące rzeczy są zawsze najprostsze. Aby kierować się daną zasadą, konieczne jest dokonanie wyboru optymalnych zasłon w kuchni. Czasami nawet najjaśniejsza kurtyna wygląda źle i podkreśla tylko negatywną stronę pokoju. Zwróć uwagę na towarzyszące elementy, odcień mebli i rozwiązania kolorystyczne kuchni.

Spraw, aby pokój był przytulny, a przy tym elegancki dzięki austriackim modelom. Wykonane są w formie fal, nierównych fałd i niezwykłego splendoru. Wyglądają jasno, przepięknie, ale wymagają dodatkowej opieki. Możesz powiesić zwykłe rolety. Najważniejszą rzeczą jest wybrać interesującą długość i kształt. Umożliwi to tak prosty element do gry z nowymi kolorami.

Stylowe i nowoczesne zasłony w kuchni - marzenie każdej kochanki

Dobrym rozwiązaniem są rolety. Mogą być uzupełnione odcieniami kwiatów lub posiadać wyłącznie paletę cielesną. Łatwe podnoszenie kurtyny z późniejszym mocowaniem pozwala odtworzyć przytulność wiejskiego domu. Jest to bardzo ważne w nowoczesnym rytmie życia.

Jakie mogą być stylowe zasłony

 • Proste.
 • Jasne.
 • Monotonne.
 • Asymetryczny.
 • Fale.
 • Bujny.
 • Teatralne.

Rozważ wszystkie przyjemności przedstawione odmiany mogą pochodzić ze zdjęcia. Zbuduj wybór jest niezbędny na podstawie osobistych preferencji.

Niezwykłe zasłony do kuchni: optymalne pomysły kolorystyczne

Wybierz zasłony mogą być w tonie mebli lub ścian. Ktoś może uznać tę kombinację za zbyt prostą, ale na tym polega wygoda.

Wiele kochanek uwielbia robić, więc robią zasłony w kuchni własnymi rękami

W przypadku trudności preferencje należy przyznać neutralnym odcieniom. Pasują do każdego wnętrza. Jeśli monochromatyczne zasłony są dobrze dobrane, ale nie ma wystarczająco dużo rodzynek, elementy dekoracyjne pomogą ci. Jasne nitki, guziki, kwiaty, motyle i lambrekiny pozwolą stworzyć prawdziwą designerską zasłonę z każdej zasłony.

Malowniczym zasłonom zaleca się łączenie z podobnym obrusem. Będzie wyglądać jasno i interesująco. Wreszcie podkreśli dobry smak gospodyni.

Ożywić bladym wnętrza pokoju pomoże zasłony z jasnymi wzorami.

Jeśli projekt pokoju jest polichromowany, zaleca się wybrać wyblakłe i miękkie opcje. Jeśli nie ma wymaganego rozwiązania kolorystycznego, można je uzupełnić o elementy projektu.

Wybierając kolor, rozważ następujące czynniki:

 • Nuta mebli.
 • Roztwory barwne pierwiastków.
 • Pożądany wynik.
 • Cel kuchni.

Piękne zasłony mogą być blade lub jasne. Najważniejsze w tej sprawie jest cel, z jakim dana osoba wybiera konkretny odcień. Kuchnia może służyć jako miejsce duchowych posiłków rodzinnych lub uroczystych wydarzeń.

Zasłony do kuchni - to nie jest proste rozwiązanie. Ten element dekoracyjny powinien dobrze pasować do całego wnętrza pomieszczenia. Różnorodne kształty i odcienie, pozwala wybrać najlepszą opcję. Najważniejsze w tej sprawie nie jest próba dopasowania pretensjonalności i bogactwa. Każda kurtyna będzie piękna, jeśli będzie odpowiednio zawieszona i uzupełniona elementami dekoracyjnymi.

Uwaga, tylko DZISIAJ!

Dodaj komentarz

© 2017, Vseobalkone.ru. Kopiowanie jest dozwolone tylko z odniesieniem wstecznym do źródła

Kopiowanie jest dozwolone tylko z odniesieniem wstecznym do źródła

Zasłony do kuchni, różnorodność gatunkowa (130 prawdziwych zdjęć)

Okazuje się, że to zasłony do kuchni, które pomogą stworzyć komfort w kuchni. Tylko tutaj jest pytanie - które z nich wybrać?

Poniżej przedstawiamy kilka zaleceń dotyczących wyboru zasłon do kuchni.

Zasłony do kuchni nie powinny drażnić, przeszkadzać i odwracać uwagi od posiłku. Lekkie kurtyny świetlne mogą znacznie powiększyć przestrzeń, a także stworzyć poczucie komfortu i spokoju. Dlatego idealnym wariantem są ciepłe delikatne kolory: turkusowy, brzoskwiniowy, kremowy, niebieski itp.

Czysty biały kolor jest pożądany, aby zmiękczyć różne dodatki, w szczególności różowy, kawę, przyjemny beż lub połączyć z dowolnymi innymi kolorami. Przy okazji, zasłony powinny być odpowiednie do projektu kuchni w stylu, stylu lub wzoru.

Monophonic tkaniny lub z dużym ornamentem (w paski, klatka lub z dużymi kwiatami) zrobi. Ale ten mały obraz wywoła uczucie pewnego rodzaju bałaganu.

Ważne! Jeśli tapeta w kuchni jest jasna i wzorzysta, warto zwrócić uwagę na jednokolorowe zasłony. Jeśli jednak obrót w pokoju jest monochromatyczny, wybierz zasłony z obrazem. Naturalnie odpowiadający wnętrzu kuchni.

Jeśli mieszkasz na pierwszym piętrze, a okno kuchni wygląda na południe, gdzie ruchliwa ulica i palące słońce. W tym przypadku załóż zasłony, rolety lub zwykłe żaluzje poziome / pionowe.

Jako dodatkową ochronę kuchni przed słońcem można zastosować zasłony z półprzezroczystych tkanin, takich jak organza, tiul, welon. Rozpraszające światło słońca nadają miękkości oświetleniu, a kuchnia z kolei zawsze jest przytulna.

Rzymskie rolety Elegancko wyglądaj w połączeniu z zasłonami lub zasłonami. Ponadto zapewniają minimalną ilość tkanki i prostą konserwację.

Japońskie panele praktyczne i nowoczesne, świetnie prezentują się w minimalistycznych i ludowych wnętrzach. Możesz powiesić parę tych paneli, które różnią się kolorem i fakturą. W ten sposób otrzymamy interesującą grę ze światłem - a pokój wizualnie wzrośnie.

Zasłony w stylu kawiarni w górnej części okna rozpoczynać się 20-30-centymetrowym lambrekinem, a na środku zamocowano poprzeczkę, w której zawieszone są dwie krótkie zasłony.

Takie zasłony są bardzo popularne w miastach, ponieważ górna część okna jest otwarta, a światło przechodzi przez nie dość łatwo, a dolna jest zamknięta.

Zasłony na oczkach są lakoniczne, proste i bardzo łatwe do przenoszenia. Aby powiesić takie zasłony, potrzebujesz okrągłego gzymsu. Uważa się, że można wybrać dowolną średnicę oczek. Najważniejsze - aby dopasować średnicę gzymsu.

Francuskie zasłony na pewno nadaje się do kuchni połączonej z salonem. Ten wariant wnętrza nada kuchni elegancki wygląd. Francuskich zasłon nie należy opuszczać pod parapetem, opcja ta podkreśli piękno mebli kuchennych.

Austriackie zasłony z pewnością bardzo piękne. Łączą "francuski blask" i "rzymską surowość", a austriackie zasłony wykonane z bawełny są lepsze dla kuchni.

Bardzo efektowne austriackie zasłony wyglądają w wyprostowanej formie. Jeśli takie zasłony są lekko uniesione za pomocą specjalnych sznurków z oryginalnymi pędzlami, to na dole są bardzo piękne fałdy, które dodają wdzięku wnętrzu kuchni.

I wreszcie ostatni rodzaj zasłon zasłony z lambrekinem. Zasadniczo lambrekin jest używany do dekorowania okien w innych pomieszczeniach, a nie w kuchni. Ale nawet tam będzie wyglądać bardzo pięknie i oryginalnie.

Zasłony z lambrekinami składają się z bujnych fałd w środku, które są mocowane z dwóch stron. Również na zasłonach są regulowane kaskady z tkaniny ozdobionej grzywką. Lambrekin dobrze pasuje do zasłony z lekkiej tkaniny, na przykład jedwabiu.

Rada! Należy zwrócić uwagę na gzyms wykonany z tworzywa sztucznego lub żelaza. Są bardzo wygodne, lekkie i chętnie przyzwyczajają się do Twojej kuchni. Nie bierz drewnianych okapów, ponieważ boją się wilgoci i ciepła. Z biegiem czasu takie gzymsy tracą swoją jakość.

Każda kuchnia ma swoje osobliwości i subtelności. W tym celu twórz, wynajduj i twórz kuchnię jeszcze bardziej nierozpoznawalną.

Zasłony w kuchni: widoki, wybór wzorów i kolorów, ponad 90 zdjęć we wnętrzu

Wybierz piękne zasłony w kuchni nie jest trudne, biorąc pod uwagę wszystkie funkcje pokoju. Zazwyczaj jest to małe pomieszczenie, o wysokiej wilgotności i ekstremalnych temperaturach, tutaj najczęściej jest czyszczenie. Dzięki temu zasłony nie powinny kolidować z czyszczeniem, łatwe do usunięcia, łatwe do mycia, nie kradną miejsca.

Na całej długości dostępne są następujące rodzaje zasłon kuchennych:

 • Długi - zasłona z tiulu z laskami lub bez, odpowiednia do wysokich okien, zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Będzie nie na miejscu w oknie przed zlewem, ale jeśli okno znajduje się w jadalni, to doda komfortu.

Na zdjęciu długie zasłony w stylu high-tech podkreślają nowoczesny design i łączą się z ogólną koncepcją.

Długie klasyczne i rzymskie zasłony nadają się do przestronnego pokoju. Na zdjęciu gzyms jest ukryty pod sufitem, dzięki czemu powstaje wrażenie dużego okna i niekończących się zasłon.

 • Krótkie - wyglądają bardzo pięknie, zakrywają górną połowę okna, nie chowają przestrzeni, dopełniają wnętrza w stylu rustykalnym, stylu Prowansji.

Najczęstsze opcje zasłon do kuchni:
 • Rzymskie zasłony w kuchni to szmatki, które są zapinane jak rolety, nie podnoszą się do końca, tworząc jednolite fałdy wentylatora. Można przymocować do otworu okiennego lub do skrzydła okna. Ich zaletą jest to, że udostępniają parapet, który może służyć jako dodatkowa półka. Nie nadają się do wszystkich stylów, do prania należy je zwolnić z mechanizmu podnoszącego. Austriacki model jest podobny do rzymskiego, ale nadaje się do tworzenia bardziej delikatnego obrazu z falbanami i marszczeniami.

Na zdjęciu, rzymska wersja projektu zasłon w ciemnozielonej organzy z dużym kwiatowym ornamentem, skupia się na oknie w nowoczesnej kuchni minimalistycznej.

W jednym oknie może znajdować się kilka płócien, na przykład jak na zdjęciu, trzy rzymskie zasłony regulują jasność światła w kuchni.

 • Rolety w kuchni stworzą nowoczesny funkcjonalny styl. Jest to tkanina, która po skręceniu tworzy rolkę i pozostaje widoczna lub chowa się w pudełku. Długość zamknięcia jest regulowana, okno można pozostawić do połowy zamknięte lub całkowicie otworzyć. Są one mocowane do skrzydła okiennego lub do otworu okiennego. Są odpowiednie do każdego stylu, dostępne w szerokim zakresie i po optymalnej cenie, z wzorami i drukowaniem zdjęć, nie chowają przestrzeni. Tego typu zasłony są łączone z konwencjonalnymi zasłonami.

Na zdjęciu półprzezroczyste białe rolety w kuchni wykonują swoje bezpośrednie funkcje bez zwracania na siebie uwagi.

 • Nici w kuchni wyglądają stylowo i nadają się do niecodziennego wnętrza. Może być długi, krótki, z koralikami, w połączeniu w kolorze.

 • Zasłony rolety chronią przed światłem, lamele są łatwe do czyszczenia, zachowują wygląd, nie absorbują zapachu, pasują do niemal każdego stylu. Żaluzje poziome nadają się do małych kuchni, całkowicie zakrywają okno od światła, pionowo pasują do kuchni z niskimi sufitami i są podobne do tradycyjnych zasłon. Niezawodność mechanizmu i wybranego materiału (tworzywa sztucznego, korka, aluminium, tkaniny) zależy od ich długowieczności.

 • Zasłony w kuchni z lambrekinem chowają gzyms i stanowią krótką poziomą zasłonę, nadającą się do klasycznego wnętrza, prowansji, kraju, art deco. Jeśli pokój jest mały, wówczas lambrekin powinien być prosty. Twardy lambakken z tkaniny na tekturze gipsowej jest bardziej odpowiedni.

 • Zasłony na oczkach do kuchni (pierścienie przyszyte do tkaniny zasłony, które są ozdobą i zapięciami). Są proste i stylowe, można je łatwo zdejmować i myć najczęściej razem z pierścieniami.

Na zdjęciu zasłony na oczkach są łatwe w użyciu i tworzą jednolite fale na tkaninie.

 • Zasłony na zawiasach nadają się do mocowania do haków okapowych. Stwórz klasyczną recesję, możesz być na strunach lub rzepach. Szczególnie piękny wygląd z kokardkami.

Zasłony do kuchni z drzwiami balkonowymi

Zasłony w kuchni z drzwiami balkonowymi zaleca się wykonanie dwóch części, tak aby był łatwy dostęp do balkonu. Na przykład może być tiulem na podhvatah i rzymskich roletach.

Do kuchni z balkonem najlepiej nadają się rolety rzymskie, rolety do każdego okna, a także zasłony z zapięciami na oczkach, dzięki temu zasłony będą świeże w przypadku częstego rozsiewania. Uchwyty i podhwy ozdabiają wygląd pomieszczenia i będą służyć zgodnie z przeznaczeniem.

Po pierwsze, kolor zasłon i zasłon powinien pasować do koloru kuchni, nie rezygnować z stylu i być dopełnieniem lub jasnym akcentem.

 • Pod względem praktycznym białe zasłony w kuchni nie są najlepszym wyborem, ale z punktu widzenia estetyki kreują lekkość, dodają światła i zwiększają przestrzeń. Najczęściej białe, półprzezroczyste tkaniny są wybierane w duecie z kolorowymi zasłonami. Jeśli biały wydaje się nudny, możesz wybrać mleczny odcień, kość słoniową i kolor roztopionego mleka.

 • Czerwone zasłony będą dobrze wyglądać w stylu rustykalnym, hi-tech, minimalizmu z różnych materiałów, ze wzorem, w klatce lub z jedwabistym odcieniem. Nadaje się do kuchni w kolorze białym, czarnym i białym.

 • Pomarańczowe zasłony zmieszczą się w kuchni z niewystarczającym oświetleniem, aby stworzyć słoneczny efekt. Istnieje wiele odcieni tego koloru i będą one odpowiednie w kuchni średniej i dużej wielkości.

 • Z żółtymi zasłonami trzeba uważać z powodu ich nasycenia i agresywności w percepcji. Delikatne odcienie wyblakłego żółtego i pomarańczowego nadają się do stylu Prowansji i kraju.

 • Brązowe zasłony mieszczą się w kuchni w nowoczesnym stylu, minimalizm. Brązowe odcienie kawy, białe zestawy i jasne ściany stworzą prosty i nowoczesny wygląd. Ciemne odcienie sprawiają, że pokój jest ponury, dlatego lepiej użyć brązowych wzorów i dekoracyjnego plecionki.

 • Liliowe zasłony tworzą poczucie lata i lawendowego pola. Lekkie zasłony i biała organza pasują do każdego rozmiaru pokoju i okna.

 • Fioletowe zasłony w kuchni wyglądają bogato w formie muślinu i nadają się do nowoczesnego stylu. Zasłony o głębokim odcieniu podkreślą luksus klasyków. Łączone są tylko z lekkim wykończeniem i elewacją mebli.

Na zdjęciu fioletowe, nieważkie austriackie zasłony z welonem o bogatym odcieniu nadają się do stworzenia odważnego wnętrza w klasycznym stylu.

 • Jasne, jasnozielone zasłony powinny być wykonane z lekkiej tkaniny i prostego kształtu, ponieważ kolor przyciąga dużo uwagi i nie powinien być przeładowany złożonością fałd. Lepiej, że są to krótkie zasłony, rolki lub proste.

 • Niebieskie i niebieskie zasłony to idealny wybór do kuchni słonecznej strony, tworzą efekt chłodu i wolnej przestrzeni. Połącz z lekkim apartamentem, beżowymi ścianami, mlecznym tiulem, ciemną drewnianą podłogą.

Wybór kurtyny kuchennej do stylu wnętrza

 • Zasłony do kuchni w stylu klasycznym składają się z dwóch zasłon, zasłon i lambrekinów. Jeśli pokój jest duży, klasyczny design podkreśli jego wyrafinowanie. Są jednak niepraktyczne ze względu na wchłanianie substancji zapachowych i dużą wagę, częste wycofywanie.

 • Zasłony w kuchni w stylu Prowansji odgrywają kluczową rolę, ponieważ materiały tekstylne powinny być jak najwięcej. Zasłony o prostym kształcie wykonane z naturalnego materiału, ze wstążkami, falbankami, marszczeniami i wzorem. To jest pasek, klatka, mały kwiatowy nadruk. Duże rysunki i jasne kolory są nieodpowiednie, odcienie powinny być delikatne i jakby wyblakłe pod promieniami południowego słońca.

 • Zasłony w nowoczesnym stylu powinny być jak najbardziej funkcjonalne i nie tracić estetycznego wyglądu. Mogą to być zasłony z nici, tiulu i zasłony bez lambrekinów, żaluzji, rolek, rzymskiego. Zasłony na oczkach będą funkcjonować w małej kuchni z balkonem. Najczęściej są to półprzezroczyste nowoczesne tkaniny z dodatkiem lureksu.

Na zdjęciu rzymskie zasłony wykonane z naturalnego materiału pod kolor tapety są mocowane nad otworem okna, nadają się do kuchni w nowoczesnym stylu.

 • W stylu wiejskim odpowiednie są zasłony wykonane z koronki i materiałów naturalnych (bawełna, len, perkal, kambric). Mogą być na podłodze i krótkie, najczęściej w klatce, z kokardkami, obrazem dzikich kwiatów, z prostym lambrekinem. Takie tkaniny tworzą rustykalny styl w nowoczesnym mieszkaniu.

Cechy tkaniny do zasłon w kuchni

Nowoczesne tkaniny syntetyczne o wysokiej odporności na ścieranie nadają się do każdego stylu i prezentowane są w szerokim kolorze. Również do kuchni nadaje się naturalny materiał, który jest droższy i wygląda reprezentacyjnie w stylu klasycznym, prowansalskim, wiejskim, a nawet nowoczesnym.

 • Kurtyny organzy lepiej wybrać regulowaną długość lub krótki. Są odporne na zabrudzenia, łatwe do czyszczenia, trwałe i nieważkie. Wyglądają najlepiej w jasnych kolorach z ornamentami geometrycznymi i dużym lub średnim wzorem kwiatowym. Można je łączyć z rolkami lub roletami.

 • Tiul w kuchni może być wykonany z mocnej, przeźroczystej tkaniny, z siatkową wstawką, gładką lub reliefową, monofoniczną, z materiału naturalnego i syntetycznego. Tiulowe zasłony mogą być w formie lekkiej kurtyny, austriackich zasłon, paneli z tkaniny. Tiul łatwo nadaje się do draperii podkvatami i spinkami do włosów. W ten sposób można łączyć dwa tiulu i składać je w wiązki, przenosić je przez gzyms w postaci lambrekinu, kontrastować faktury i kolory.

 • Zasłony z welonu powinny być wyselekcjonowane jednowarstwowo i monofonicznie w postaci bezpośrednich zasłon, zasłon rzymskich i francuskich z falami świetlnymi. Nadaje się do każdego stylu w zależności od draperii.

 • Lniane zasłony w kuchni nadają się do stworzenia skandynawskiego lub ekologicznego stylu. Mogą być ozdobione haftem, aplikacją. Jasny len w mleczno-beżowym kolorze tworzy przytulną atmosferę. Wadą lnu jest to, że silnie się marszczy, a także siada podczas prania. Mimo to len jest trwałym, czystym materiałem. Jest prezentowany w naturalnych odcieniach i nadaje się do powściągliwego projektowania.

Na poniższych zdjęciach znajdują się przykłady zastosowania różnych wersji zasłon do okien we wnętrzu kuchni.

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment i wyślij go, naciskając Ctrl + Enter.

Dodaj komentarz

52 − = 43