Ceny zdjęć małych rozmiarów kąpieli

Wanny o małych rozmiarach i ich cenach

Piękna duża i wygodna wanna to chyba marzenie każdego. W końcu nie tylko można się umyć, ale także zrelaksować po ciężkim dniu pracy, nasiąknąć pianką i rozluźnić napięte mięśnie. Taki odpoczynek przynosi moralną satysfakcję i odprężenie całemu ciału.

Ale co, jeśli łazienka jest bardzo mała, nie pozwalając na zaspokojenie wszystkich potrzeb? Oczywiście istnieje możliwość umieszczenia dobra prysznic z nowoczesnym panelem, który ma wiele ciekawych funkcji. Jednak według statystyk tylko 10% konsumentów jest zadowolonych z prysznica, podczas gdy reszta 90% dla odpoczynku relaksu jest po prostu niezbędna do leżenia w łazience.

Starając się zaspokoić wszystkie potrzeby ludzi, nowocześni producenci armatury oferują łazienki o małych rozmiarach, które są w stanie zmieścić się nawet w pomieszczeniu z najskromniejszym materiałem. Co więcej, produkty te nie przypominają nieco starych niewygodnych siedzących sowieckich łazienek, które wciąż można znaleźć w "Chruszczow". Nowoczesne technologie i materiały pozwalają im na uzyskanie najbardziej różnorodnych kształtów i rozmiarów, co pozwala zoptymalizować przestrzeń i pomieścić w małym pokoju małą, ale wygodną wannę.

Jak zwykle, małe wanny można podzielić na kilka cech:

 1. Według materiału do produkcji.
 2. W formie.
 3. I dziwne, ale w rozmiarze, małe przedmioty występują również w kilku rozmiarach.

Według materiału do produkcji małe łazienki nie różnią się od swoich większych braci i są:

Żeliwo jest nadal uważane za najbardziej niezawodne i trwałe, dlatego ma dużą liczbę fanów, którzy nie zmieniają swoich preferencji, pomimo szerszego i różnorodnego wyboru produktów z innych materiałów. Jednak łazienki z żeliwa mają kilka wad: po pierwsze są bardzo ciężkie, co utrudnia ich dostawę i instalację. Po drugie, żeliwne, oczywiście, wysokiej jakości, ale raczej złożone w materiale roboczym, więc te produkty nie różnią się specjalnie różnorodność wyboru modeli i form. Cóż, jeszcze jedna rzecz, która jest trudna do przypisania pozytywnym lub negatywnym właściwościom żeliwa - podobne łazienki przez długi czas zachowują ciepło wylanej wody, ale jednocześnie bardzo powoli ogrzewają.

Kąpiele stalowe są tańszą opcją dla żeliwa, ale będą miały również mniej zalet. Zalety takich produktów można nazwać, być może, tylko niską ceną i łatwością materiału. Jednocześnie nie różnią się one również pod względem kształtu, materiał jest raczej cienki, więc przy niedokładnym użyciu mogą pojawić się wgniecenia i zadrapania. Nagrzewa się znacznie szybciej niż żeliwo, ale również bardzo źle odprowadza ciepło. Ponadto, najgłośniejsza ze wszystkich opcji jest stalowa łazienka - wytwarza bardzo głośny stłumiony dźwięk, gdy uderza strumień wody.

Modele akrylowe dziś nie są na próżno uważane za najbardziej popularne, ponieważ mają wiele zalet:

 • Są dość lekkie, co ułatwia dostawę i instalację.
 • Są wystarczająco wytrzymałe i dość odporne na zużycie.
 • Doskonale utrzymują ciepło, podczas gdy materiał nie jest wcale zimny, w przeciwieństwie do żeliwa i stali.
 • Akryl jest materiałem bardzo łatwym w obróbce, umożliwiającym zginanie produktu pod różnymi kątami, co pozwala tworzyć wanny o różnorodnych kształtach i rozmiarach. Nowoczesny rynek oferuje ogromną liczbę pięknych kąpieli wykonanych z akrylu.
 • Niska cena - zanim wyroby hydrauliczne wykonane z akrylu nie były tanią przyjemnością, jednak wraz z rozwojem technologii i rosnącą popularnością tego produktu, cena spadła kilkakrotnie. Dziś wysokiej jakości akrylowa łazienka można kupić znacznie taniej niż żeliwne.

Jedyne produkty akrylowe wymagają starannego obchodzenia się z nimi, ponieważ jest to dość delikatny materiał, pomimo odporności na zużycie. Jeśli ciężki lub ostry obiekt spada na niego z wysokości, mogą występować zadrapania.

Jedną z najnowszych innowacji w technologii kąpieli jest dodanie polimerowego polimeru akrylowego. Daje wyjątkowy szyk i wytworny wygląd produktu, ale cena za takie kąpiele jest dość wysoka.

Wielkość małych kąpieli zależy przede wszystkim od ich kształtu. Wcześniej w małym pokoju można było umieścić tylko standardową prostokątną prostokątną, tzw. Siedzącą, łazienkę. Ale nowoczesne technologie i materiały pozwalają na tworzenie najbardziej różnorodnych form produktów, więc dzisiaj możesz znaleźć następujące modele:

Klasyczne prostokątne łazienki dostępne są w trzech standardowych rozmiarach: 100 na 70 cm dla najskromniejszych pomieszczeń, 120 na 70 cm i 130 na 70 cm.

Jeśli można tylko marzyć o posiadaniu małej narożnej wanny przed właścicielami małych mieszkań, dziś producenci produkują małe modele i modele narożne. Możesz wybrać następujące parametry dla obszaru łazienki: 120 na 120 cm, 125 na 125 cm lub 130 na 130 cm.

I ostatnia na liście, ale nie na popularności, kształt wanny - asymetryczny. Pozwala wybrać model dla prawie każdego, nawet niestandardowego układu. Rozmiary podobnych produktów mogą być bardzo różne - i 120 na 69 cm i 115 na 72 cm i innych.

Istnieją również łazienki okrągły mały rozmiar, jednak są one prawie nie nadaje się do niewielkich pomieszczeń, ponieważ pomimo ich niewielkich rozmiarów, zajmują one dużo miejsca, pozostawiając pustą rogu pokoju, który nie wygląda bardzo ładnie. Takie modele nadają się bardziej do dużego pomieszczenia, w którym można umieścić zarówno kabinę prysznicową, jak i okrągłą łazienkę, nie ukrywając jej w rogu.

Aby wybrać wannę do małego pokoju, należy wziąć pod uwagę wszystkie wymienione wyżej parametry. Po pierwsze, jest to oczywiście rozmiar. W tym celu jest to konieczne dokładnie zmierzyć łazienkę, pożądane jest narysowanie na arkuszu jego układu i zastanowienie się, jak optymalnie umieścić w nim produkt. A następnie wystarczy wybrać drugi parametr przy wyborze formularza.

W niektórych pokojach klasyczne modele prostokątne o niewielkich wymiarach, ale z wystarczającą pojemnością, doskonale się stoją. Ale na przykład są kwadratowe pokoje z niewielkim obszarem, w którym można zainstalować tylko najmniejszy prostokątny model, który może zaspokoić niewiele ludzkich potrzeb. A wtedy na ratunek przychodzą nowoczesne materiały i modele narożnych wanien, które zajmą niewiele miejsca, pozostawiając możliwość umieszczenia zarówno umywalki, jak i małej szafki. Jednocześnie takie produkty są wystarczająco pojemne i nadają specjalnemu szykowi nawet niewielki pokój.

Jeśli masz niestandardową łazienkę lub złe planowanie, może być zasłonięty przez dzisiejsze popularne asymetryczne modele. Dodatkowo, dzięki swojej formie i niestandardowym wymiarom, pozwalają na zainstalowanie ich w całkowicie niestandardowym układzie, podobnym do ciekawych zakrętów, rozjaśnia się wrażenie nieregularności i kruchości linii pomieszczenia. Dla porównania spójrz na zdjęcia małych kąpieli w pokojach o różnych układach.

Dobrze, mając zdefiniowane rozmiary i formę, konieczne jest wybranie materiału do produkcji. Niestety, wybór jest możliwy tylko wtedy, gdy zdecydowałeś się na klasyczny model o prostokątnym, maksymalnym kształcie kwadratu, ponieważ zarówno żeliwne jak i stalowe mogą być wykonane tylko z nich. Jeśli wolisz Kąpiel asymetryczna lub kątowa, dziś może być wykonana tylko z akrylu lub akrylu z dodatkiem polimerobetonu. Technologie idą jednak naprzód, a każdego roku pojawia się coś nowego, więc jest możliwe, że wkrótce pojawi się specjalny materiał do produkcji wanien każdej wielkości.

Ceny za małe wanny

Ceny łaźni w skromnych pokojach znacznie się różnią i zależy to od kilku parametrów.

Przede wszystkim jest to producent. Popularne marki, znane na całym świecie i mające całe sieci sklepów, stawiają wyższe ceny za swoje towary. Jednak to nie oznacza, że ​​płacisz tylko za markę, bo nazwa jest zdobył nie tylko piękne opakowanie, ale także wysokiej jakości produktów, gwarancja długoterminowego oraz doskonałą obsługę, w tym zarówno usługi pre-sprzedaży, dostawy, montażu i konserwacji serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Jednak to nie oznacza tego niższe w cenie kąpieli kilka razy gorzej. Oczywiście, musisz uważać na bardzo niską cenę i producenta, który nie jest odpowiedzialny za twój produkt. Najprawdopodobniej jest raczej niskiej jakości. Ale dzisiaj istnieje wiele młodych firm, które nie są jeszcze znane, a nie wydawać dużo pieniędzy dla ruchów promocyjnych, reklamowych i marketingowych, co znacznie obniża cenę towaru, ale jednocześnie pozostaje niezawodne i wysokiej jakości.

Na przykład, niech klasycznej wanny akrylowe: nie są złe, ale nie hiper producent można kupić wysokiej jakości model 6-8, 000 rubli, ale jeśli weźmiemy dobrze znanych marek, takich jak Ravak lub Roca, ich wartość ma wzrost do 12-15 000 .

Kolejnym ważnym parametrem przy ustalaniu cen jest materiał produkcji. Najdroższa i wysokiej jakości wciąż jest uważana za żeliwo i taka klasyczna kąpiel o małych rozmiarach w tym samym Roca będzie kosztować nie taniej niż 22-24 000 rubli. Stal jest również najtańszym i mniej wytrzymałym materiałem, a ten model pochodzi od tego samego producenta, ale będzie kosztował tylko 5-6 000 rubli stali.

Akryl jest najbardziej popularnym materiałem ze względu na jego trwałość, różnorodność modeli i najlepszej cenie, ale jest tam są różne nie tylko od producenta i wielkości, ale także od kształtu produktu. Kąpiel akrylowy może być wypełniona nowoczesnych technologii, ponieważ pozwala na dodawanie do masażu, należy zabezpieczyć podstawę różnorodnych technik (oświetlenie, dźwięk, itd. D.), które będą miały wpływ na cenę. Dla porównania z klasyczną prostokątną narożną wanną akrylową będzie już kosztować od 16 do 30 000 rubli w zależności od kompletności, modelu, projektu itp.

Współczesny rynek hydrauliczny jest dość szeroki, więc nabywcy o zupełnie odmiennej wypłacalności mogą znaleźć się w dobrej i dobrej jakości wodno-kanalizacyjnej.

Najmniejsza kąpiel: rozmiary, kształty. Wanny mini kątowe, siedzące, okrągłe

Jak mogę zadowolić nawet najbardziej wybrednego kupca? Prawdą jest tworzenie towarów konsumpcyjnych, które w pełni spełniają wymagania kupującego. Jeśli chodzi o aranżację łazienki, to każdy chce, aby ten kąciak był jak najbardziej komfortowy.

Mała łazienka - nowy trend w designie

W ostatnich latach istniała potrzeba zaprojektowania nietypowych modeli kąpieli - mini. Za pomocą takiego elementu sanitarnego pokonasz nie tylko niewielką przestrzeń pomieszczenia, ale również uczynisz go maksymalnie funkcjonalnym, wygodnym i estetycznym.

Pomimo nazwy, najmniejsza łazienka nie jest w żaden sposób gorsza od jej analogii pod względem wygody i funkcjonalności.

Współczesne małe kąpiele nie są pozbawione wygody. Nawet najmniejsza łazienka, której wielkość nie przekracza metra, dzięki nowoczesnemu, technicznie zaprojektowanemu kształtowi misy ma wiele zalet w porównaniu z innymi modelami. Jest wygodny i ergonomiczny. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom konsument otrzymuje nowe możliwości w postaci wygodnej obsługi takich urządzeń sanitarnych, jak narożna (okrągła) wanna.

Nowoczesne technologie i obfitość materiałów pozwala stworzyć najbardziej niesamowitą formę i funkcjonalność elementów hydraulicznych. Do produkcji wykorzystuje się różnorodne materiały, dzięki którym można uzyskać pożądany efekt: nadać produktowi dowolny kształt i maksymalnie wygodnie.

W zależności od materiału produkcyjnego kąpiele są:

Są to modele godne uwagi. Najmniejsza wanna narożna z żeliwa nie jest nowością. Takie modele kąpieli pojawiały się także w czasach radzieckich. Dzisiaj użycie takiego elementu zestawu sanitarnego nie jest zdumiewającym zjawiskiem, ale koniecznością. W łazienkach wielu rodzin wielkomiejskich jest tylko żeliwna mini-wanna. Ta opcja jest odpowiednia dla małego pokoju. Jeśli przed rynkiem producent zaoferował tylko standardową opcję - biała żeliwna wanna, dziś zadziwi Cię różnorodność kolorów i kształtów, a także możesz łatwo wybrać mini-wanny do swojego pokoju, dzięki czemu wnętrze jest proste, ale jednocześnie modne.

Z zalet takich produktów, doskonałe ciepło zachowuje cechy i prostotę montażu konstrukcji.

Pomimo zwartości, takie wanny ważą dużo, ale są droższe w porównaniu z analogami - w tym minusie takiego urządzenia.

Stalowe wyroby sanitarne poddawane są zwiększonej obróbce w ramach produkcji. Powierzchnia takiej kąpieli pokryta jest specjalną emaliowaną powłoką, która nadaje bieli i gładkości, poprawiając w ten sposób jej właściwości estetyczne. Takie podejście w produkcji sprawia, że ​​nawet narożne najmniejsze wanny (wymiary: 110 cm długości) są estetyczne i godne szacunku.

Wanny stalowe są lżejsze od żeliwa, więc jest bardziej praktyczne w instalacji i obsłudze. Długowieczność - główna rzecz, która może pochwalić się stalową wanną. Ceny i rozmiary prezentowane są w szerokim zakresie, a w porównaniu do innych produktów, kąpiele stalowe są najtańsze.

Z braków odnotowano wysoką przewodność cieplną. Zrelaksuj się w takiej kąpieli, ponieważ nie powinno działać: woda schładza się do temperatury pokojowej w ciągu 20 minut.

Statystycznie potwierdzone - konsument lubi wanny akrylowe. Projektanci sanitarni uwielbiają pracować z akrylem. Wysoka jakość i plastyczność materiału pozwalają na tworzenie odważnych designerskich kąpieli o różnych kształtach i rozmiarach.

Dlatego w specjalistycznym sklepie z łatwością znajdziesz nawet najmniejsze wanny akrylowe, które harmonijnie wpasują się w wnętrze Twojego pokoju i staną się jasnym akcentem.

Ciepło w takiej łazience pozostaje na poziomie żeliwa. Produkty mają dodatkową wytrzymałość, są odporne na zewnętrzne czynniki negatywne i nadają się do długotrwałego użytku wielokrotnego użytku. W porównaniu z powyższymi opcjami są łatwe.

Z wad, cena jest wysoka.

Wanny o obniżonej skali można zamontować w rogu lub wzdłuż ściany. Są okrągłe, kwadratowe (siedzące), kątowe, w kształcie płatka lub muszli. Aby uzyskać takie różnorodne rodzaje i formy nowoczesnego materiału pomaga - akryl w połączeniu z polimerobetonu.

Takie produkty przyciągają konsumenta na zewnątrz i dopiero wtedy zaczyna rozumieć funkcjonalność. Jeśli dwa pierwsze czynniki są odpowiednie, cena nie jest już zwracana, szczególnie jeśli pozwala na to budżet. To sekret popularności akrylowych produktów do łazienek.

Ze względu na swoje właściwości, akryl, będący tworzywem sztucznym, staje się niezbędny w projektowaniu nowoczesnych designerskich produktów do toalety.

Okrągłe wanny we wnętrzu świetnie wyglądają, a jeśli zamontujesz taką wannę na niewielkim wzniesieniu, stanie się ona prawdziwą ozdobą pokoju.

Kątowe modele wanien i jacuzzi znacznie oszczędzają przestrzeń: idealnie wpasowują się w pomieszczenie bez względu na jego powierzchnię.

Okrągła kąpiel to interesująca i odważna decyzja. To całkiem oryginalny model. Standardowa wielkość siedzącej wanny wynosi od 140 do 200 cm, a ponadto można stworzyć produkt na zamówienie według indywidualnych parametrów.

Uwzględniane są również nietypowe i narożne wanny o zaokrąglonym boku: w kształcie owalu, półkola, płatka, muszla może być najmniejszą wanną. Wymiary takiego produktu od wewnątrz wynoszą 120-180 cm na głębokości 45 cm.

Pomimo faktu, że jedno imię - siedząca kąpiel, konsument powoduje skojarzenie z niedogodnościami, takie produkty są bardzo popularne. Jest to kompaktowa i wszechstronna opcja dla procedur higienicznych. Taka wanna jest często wyposażona w siedzenie i może przyjmować różne formy: kątową, siedzącą w standardzie, w połączeniu z prysznicem.

Wielkość kąpieli siedzącej może być bardzo różna. W tym i tajemnicy popularności: każda z nich oferuje wygodną i funkcjonalną opcję dla obszaru swojego pokoju. Tak więc, użyteczna przestrzeń nie ucierpi, w urowanym rogu można umieścić kwiat na wzgórzu lub stworzyć strefę relaksu, a konsument otrzymuje produkt wysokiej jakości po okazyjnej cenie.

Nieocenioną zaletą takiej kąpieli jest oszczędne zużycie wody.

Producent, biorąc pod uwagę prośbę konsumenta, oferuje szeroki wybór mini-kąpieli siedzących.

Zalety i funkcje mini-tacek

Kąpiele narożne mają wiele zalet. Zapoznamy się z nimi bardziej szczegółowo.

 1. Szeroki asortyment. Na rynku hydraulicznym możesz wybrać małą wannę z równymi bokami i róg: prawostronny lub lewostronny.
 2. Oszczędność miejsca. Po zaoszczędzeniu miejsca na instalację urządzeń sanitarnych możesz z łatwością wykorzystać wolną przestrzeń do własnych celów: zamontować pralkę, stworzyć zielony narożnik i wygodnie wyposażyć łazienkę.
 3. Łatwość użycia.
 4. Czystość. Troska o taką łazienkę jest znacznie łatwiejsza.
 5. Oszczędzanie zasobów. Jeśli mini-wanna jest zainstalowana w domu lub mieszkaniu, nie możesz się martwić ilością miejsca w rachunkach płatności. Mała kąpiel to minimalny przepływ wody.
 6. Bezpieczeństwo.
 7. Wyjątkowość. Wanny prezentowane są w różnych interpretacjach: obfitość kształtów i wzorów zadziwia wyobraźnię.
 8. Połączenie. Po wykonaniu mini-wanny z dobrą zasłoną prysznicową z hartowanego szkła otrzymujesz 2 w 1 - kompaktową wannę i funkcjonalny prysznic.

Najmniejsza kąpiel jest popularna, której wymiary w większości przypadków nie przekraczają 180 cm, w przypadku małych mieszkań wybór wanny mieści się w granicach 150-160 cm, można ją zamontować w dowolnym miejscu w pokoju: na ścianie z drzwiami wejściowymi, blokując przestrzeń, a będziesz miał nawet miejsce na wyposażenie łazienki.

Osobliwością wanny narożnej, której nie można zignorować, jest to, że wewnętrzna objętość wanny narożnej jest znacznie większa niż wanna konwencjonalna, pomimo jej wielkości.

Nowoczesne technologiczne podejście do produkcji i materiały użyte do produkcji nowoczesnych elementów sanitarnych, pozwalają inżynierom projektować różnorodne kąpiele: dziwne kształty, rozmiary, kolory. Konsument ma doskonałą okazję do zakupu prawdziwie oryginalnej kąpieli w granicach swojego budżetu.

Najmniejsza wanna akrylowa nie jest wcale niewygodna, jak większość ludzi myśli. Po przestudiowaniu niuansów produktu można wymienić, że wysoka osoba będzie bardziej wygodna w tej kąpieli, niż w klasycznej.

Oprócz funkcjonalności i innych zalet wanna może stać się integralną częścią wnętrza, podkreślając ją. Koneserzy sztuki z przyjemnością montują w łazience kawałek z naturalnego kamienia lub drewna, który podkreśli status i da domowi wyrafinowania.

Niewielka wanna to element sanitarny, który nie jest całkowicie pozbawiony wyposażenia technicznego. Rynek wypełniony jest nowoczesnymi modelami wanien z zamontowanym hydromasażem, aeromazą, chromoterapią i innymi urządzeniami, które pozwalają całkowicie zrelaksować się.

Ostatni wchodzi do łaźni rynkowej z wbudowanym systemem klimatyzacji, który pozwala na utrzymanie optymalnego poziomu temperatury wody przez długi czas.

Te modele łaźni są droższe niż zwykle, ale jak wiele radości sprawi Ci cieszenie się ciepłą wodą w wannie z hydromasażem.

Okrągły, kanciasty, dziwaczny kształt i nietypowe kolorowe kąpiele zajmowały rynek hydrauliczny. Asortyment do selekcji jest obfity i od Ciebie zależy, który produkt będzie idealny do wnętrza i obszaru. To będzie zależeć od tego, czy prawdziwy relaks będzie znalezieniem w twoim przytulnym i skromnym domu.

Pamiętaj, że wybrana nawet najmniejsza wanna pomoże Ci się zrelaksować, poprawić zdrowie i zrelaksować się po ciężkim dniu.

Który wybrać model kąpieli to tylko twoja decyzja. Jeśli dana osoba lubi produkt i lubi minimalizm we wnętrzu, to najmniejsza wanna jest idealna dla Ciebie. Koneserzy funkcjonalnie i skutecznie wyposażonych łazienek będą mogli zrozumieć różnicę między klasyką a modernizmem, montując nowoczesną narożną wannę w domu i radykalnie zmieniając dom.

Wanny małe

Moskwa, Kirowograd

Sobota-niedziela - 10:00 - 18:00

Pn-pt od 9:00 do 20:00

reklama kontekstowa

Nasz menedżer skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

17 + = 18