Nazwa kategorii

Kreatywne pomysły na dom

Contents

Zbuduj swoje ręce.

Budujemy dom, łaźnię, garaż i wyposażamy stronę własnymi rękami.

 • Strona główna
 • dom
 • Kreatywne pomysły na dom z własnymi rękami

Kreatywne pomysły na dom z własnymi rękami

Zdolność do robienia użytecznych rzeczy własnymi rękami jest bardzo pomocna w gospodarstwie domowym. Szczególnie dobrze, gdy wraz z "hand-heldness" jest też fantazja. Wtedy w domu mogą pojawić się nie tylko banalne, szydełkowane serwetki, ale także bardziej interesujące i twórcze rzeczy. Co więc jest tak niezwykłego i oryginalnego, co możesz zrobić samodzielnie własnymi rękami?

Przydatne pomysły: ukrywamy przewody elektryczne

Z pewnością wielu ludzi zna sytuację, gdy długo oczekiwany zakup nieoczekiwanie komplikuje życie. Kupiłeś zupełnie nowy telewizor plazmowy i powiesiłeś go na ścianie. Wszystko jest w porządku, ale pojawia się pytanie: gdzie ukryć przewód? Stroblit ściany i ponownie rozpocząć naprawy w nowo wyremontowanym pokoju naprawdę nie chce. I nie rób tego! W końcu możesz udekorować swoje własne ręce za pomocą nieautoryzowanego okablowania.

Aby stworzyć taki oryginalny wystrój na ścianie pokoju, jak na zdjęciu, potrzebujesz kilku suchych gałązek lub drutów, kolorowego papieru i pistoletu do klejenia. Z gałęzi tworzymy "drzewo życia", z papieru wycinamy ptaki, liście lub kwiaty. Wszystko przyklejone do ściany domu lub posadzone na dwustronnej szkockiej, jeśli nie chcesz zepsuć wybielacza. W gałęziach drzewa okablowanie jest łatwo stracone i stanie się całkowicie niewidoczne.

Ponadto można ozdobić "panel" za pomocą kwadratowej ramki do zdjęć. Będą harmonijnie korespondowały z formą telewizora, a twarze Twoich bliskich będą teraz zawsze na twoich oczach. Piękne, użyteczne i bardzo ładne. A całe to piękno można łatwo stworzyć własnymi rękami.

Pomysły na dzieci i salon: malujemy ściany i sufit własnymi rękami

Teraz nie trzeba wykonywać drogich napraw w domu. Doceniane są bardziej oryginalne i twórcze rzeczy wykonane własnymi rękami. Na przykład przy zakupie mebli dziecięcych do sypialni należy zwrócić uwagę na zestawy słuchawkowe w postaci samochodów. W salonach meblowych tak kompletnych. Główna wartość takich mebli polega na tym, że pod nim można dokonywać napraw w pokoju dziecka.

Nie spiesz się, aby kupić tapetę na obrazie "dziecięcym". Lepiej zaopatrzyć się w farby i pomalować na ścianie "prawdziwą" ścieżkę (zdjęcie). Znaki drogowe, oznaczenia i krzewy rosnące na poboczu tylko wzmocnią realizm obrazu. I nie zapomnij ukończyć krajobrazu przedstawiając niebo i słońce. Dziecko na pewno będzie zachwycone!

Czasami kreatywne pomysły rodzą się dosłownie z niczego. Nie miałeś pieniędzy na kryształowy żyrandol? Cóż, to świetnie! Abażur z tradycyjnymi zawieszkami - "zawieszki" - to strasznie staromodne. Lepiej posprzątajcie strych. Być może jest taki prosty fan, jak na zdjęciu.

Takie rzeczy są dobre, ponieważ zawsze pobudzają wyobraźnię. Łopatki wentylatora są podobne do śmigła śmigłowca. Tutaj, narysuj go na suficie! Ten obraz czerpie z prawdziwego dzieła sztuki. A to arcydzieło powstaje własnymi rękami!

Pomysły na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy

Każda osoba od czasu do czasu gromadzi niepotrzebne rzeczy, służy swoim rzeczom. Skorzystaj z naszych pomysłów, aby "przyczepić" swoje śmieci i stworzyć z własnych rąk oryginalne meble lub niezwykły wystrój.

Na przykład zebranie wielu różnych śmieci - starych zabawek dla dzieci, przycisków, ramek do zdjęć, gniazd i innych drobiazgów - i zrobienie z niego tak niesamowitego drzewa (zdjęcia). Ta oryginalna choinka może ozdobić monotonne ściany Twojego domu nie tylko podczas ferii zimowych, ale także każdego innego dnia. Nawiasem mówiąc, "rysunek" niekoniecznie jest choinką. Może to być samochód, ptak i inne rzeczy, które lubisz.

Stwórz własne dłonie, możesz nie tylko dekorować, ale także przydatne, utylitarne rzeczy. Zdjęcie pokazuje konstrukcję hamaka, który można zszyć niezależnie od gęstej tkaniny. Wewnątrz pokrywy włóż stary materac lub gruby koc. Hamak będzie więc miękki i bardzo wygodny. Teraz należy zawiesić go na łańcuchu do sufitu i cieszyć się przyjemnym odpoczynkiem.

Każda osoba prędzej czy później gromadzi w domu dużą ilość ubrań, których już nie chcesz nosić. Nie spiesz się, aby go wyrzucić! Przynajmniej jeszcze nie obciął koszul i pelerynek guzików. Cała ta obfitość jest w stanie ozdobić prosty abażur i przekształcić go w wyjątkową rzecz. Wystarczy wkleić go za pomocą przycisków, jak na zdjęciu 1.6, i cieszyć się wielobarwnymi światłami, które migoczą w pokoju w świetle lampy stołowej.

W przybliżeniu ten sam schemat tworzy stojak na świece (zdjęcie).

Na dole jest stary dysk. Do niego przyklejamy szklane kulki, guziki lub podobne rzeczy, rząd po rzędzie budując ściany "wazonu". Teraz pozostaje ustalenie grubej świecy w środku i zapalanie jej na czas. Odbicia światła, odbite w szklanych kulach, stworzą domy na ścianach uroczych wzorów.

Najbardziej kreatywne i ciekawe pomysły dla służącej służą najprostszych, a nawet trywialnych rzeczach. Na przykład wszystkie te same plastikowe butelki. Do gazet, czasopism i innych niezbędnych drobiazgów nie toczą się po domu, tworząc dla nich te proste i jeszcze oryginalne podstawki, jak na zdjęciu.

Aby to zrobić, najpierw musisz wyciąć butelki z szyi i przyciąć ich brzegi za pomocą kolorowego plecionki (zapiec). Następnie spody butelek są przymocowane do prostej plastikowej linijki, a następnie przykręcone śrubami do ściany. Wszystko, niezwykłe i bardzo wygodne stoisko jest gotowe. Ze względu na to, że jego ściany są przezroczyste, wszystkie rzeczy są widoczne i nigdy nie zostaną utracone.

Ciekawe pomysły dla starannych właścicieli

Dla tych, którzy nie tylko nie lubią wyrzucać starych rzeczy, ale też nie palą się z chęcią kupienia nowych, nasze następne pomysły przydadzą się. Całkiem przytulny domek dla kota można zrobić ze starej walizki (zdjęcia). Wkręć jego dolne 4 piłki tenisowe. Będą to doskonałe nogi, które ochronią Twój parkiet przed zadrapaniami. Teraz pozostaje włożyć do walizki miękkie pióro i wezwać swojego wąsatego ukochanego, aby zamieszkał w nowym "mieszkaniu".

Zgromadziłeś ogromną kolekcję błyszczących czasopism i przypisując śmiecie, szkoda? No cóż, racja, bo ze sterty starego połysku można zrobić taki taboret z miękkim siedziskiem (zdjęcie). Wystarczy zdjąć pasy ze stosu czasopism, ułożyć na miejscu miękką poduszkę, a stolec jest gotowy!

Ciekawe pomysły na projekty, które będą przydatne w domu dla wszystkich

Po naprawie w mieszkaniu często jest ogromna ilość rzeczy, które większość właścicieli po prostu wyniesie na śmietnik lub, w najlepszym razie, wykorzysta jako drewno opałowe do kominka. Do takich rzeczy należą stare drzwi. Nie każdy zwykły konsument jest w stanie wymyślić jakąkolwiek inną aplikację na takie rzeczy, ale inteligentni projektanci od dawna zdali sobie sprawę, że nawet ze starych drzwi można tworzyć nowe meble. Na przykład taki stolik kawowy (zdjęcie).

Najpierw zmierz wysokość drzwi i oszacuj, jak długo potrzebujesz stołu. Jeśli pokój jest mały i potrzebujesz skromnego stolika do kawy, drzwi będą musiały zostać obcięte. Zrób to celowo, aby nie utracić niektórych z jego oryginalnych funkcji. Na przykład stare żelazne pióro, które będzie wyglądać bardzo kolorowo na tle zniszczonego drewna. Przymocuj nogi, a stół jest gotowy.

Nie musi być malowany lub lakierowany. Urok tego gadżetu to właśnie jego zużycie. Rustykalne paznokcie, rzadkie pióro, bielone drzewo - wszystko to tworzy wyjątkowość, za którą cenione są rzeczy stworzone własnymi rękami.

Miniaturowe drzwi do gniazd

Kolejny prosty, a zarazem genialny pomysł na stworzenie domowej przytulności jest przydatny dla kogoś, kto wie jak pracować z drewnem. To zajmie sporo czasu, ponieważ będziesz musiał zrobić tylko kilka miniaturowych drzwi (zdjęcie). Ostrożnie zamocuj je na ścianie w obszarze gniazd, jak pokazano na zdjęciu. Teraz wszystkie brzydkie elementy komunikacji są ukryte za oryginalnym i bardzo przydatnym wystrojem.

Pomysły te mogą być przydatne w każdym domu. Jednak nie są one konieczne do korzystania tylko w formie, którą zaproponowaliśmy. Podejmij ideę jako podstawę i na jej podstawie wymyśl własne, oryginalne rzeczy. To da wszystko, co jest stworzone przez twoje ręce, unikalność, uczyni je wyjątkowym.

10 najlepszych pomysłów, które możesz zrobić dla siebie w domu

Strona główna »Wystrój» 10 najlepszych pomysłów na dom

Ktoś, oczywiście, przyjrzy się tej selekcji pomysłów i powie, że łatwiej jest kupić nowe meble lub wystrój. Ale ten artykuł nie jest dla nich, ale tylko dla prawdziwych koneserów unikalnego stylu i ręcznie robionych produktów. Tutaj znajdziesz 10 najpiękniejszych elementów wyposażenia wnętrz, które możesz zrobić samodzielnie własnymi rękami, nie wydając dodatkowych pieniędzy.

Najlepsze rękodzieło dla domu własnymi rękami z materiałów na rok 2016!

1. Decoupage i inne pomysły dotyczące naprawy mebli

Przywrócenie starych skrzyń i szaf jest być może jednym z głównych trendów naszych czasów. Wiele mebli w końcu zawiedzie: stoły i krzesła rozluźniają obudowę, miękkie meble są popychane i wymagają nowego "wypełnienia" 9raquo; Ale skrzynie i kredensy mogą stać przez wiele lat i nudzą Cię swoim przestarzałym wyglądem.

Domowi rzemieślnicy i mistrzowie decoupage nie tylko znaleźli sposób na zaktualizowanie projektu starych mebli, ale także zbudowali modę na wykorzystanie vintage "grandmother9raquo; komoda we wnętrzu. Szczegółowe instrukcje dotyczące malowania i decoupage można znaleźć w naszym artykule Pomysły na przywrócenie radzieckich mebli własnymi rękami.

Poniżej kilka zdjęć niesamowitych projektów domowych, które zainspirują Cię.

Odtworzenie starej skrzyni z wymianą uchwytów i ręcznie malowane: Malowanie i wykończenie starej szafy przy pomocy metalowych guzików:W rezultacie meble uzyskały oryginalny efekt dekoracyjny w stylu marokańskim. Podobnie jak wszystkie genialne:

Nawiasem mówiąc, w ten sposób możesz stworzyć i wyrafinować rzeczy w domu:

Decoupage i malarstwo niesamowicie zmieniają stare meble, ale nie każdy ma wystarczająco dużo czasu i cierpliwości na ten żmudny biznes. Dlatego najlepsze pomysły na dom z własnymi rękami obejmują również przeprojektowanie mebli za pomocą taśmy klejącej do marmuru, złota i innych niezwykłych pokryć. Minimalny wysiłek - a najzwyklejszy mebel zamieni się w główną dekorację Twojego wnętrza.

2. Piękne rzeczy do domu własnymi rękami: dywany

Być może najbardziej przyjemną rzeczą w tworzeniu rzeczy dla domu własnymi rękami jest, gdy jeden z gości pyta: skąd masz takie piękno? Stylowy dywanik z nadrukiem zebry (lub innego motywu z wyboru) z pewnością zasługuje na taki komplement. I ani razu.

Następnie będziesz zaskoczony, jak łatwo można to zrobić własnymi rękami.

Tkanina może być dowolna. Najważniejsze, że nie była zbyt wymagająca pod względem opieki: nie bała się wilgoci i była łatwa do czyszczenia. W tym przypadku czarodziej wybrał ściereczkę winylową. Jest wystarczająco ciężki i mocny, aby wyglądać jak prawdziwy dywan. Co więcej, jakość winylu jest obecnie bardzo imponująca i jest dostępna w szerokim wyborze kolorów i ciekawych tekstur.

Wszystkie niezbędne materiały i narzędzia:

 • Ciężki papier;
 • Materiał tapicerski wykonany z winylu;
 • Nożyczki;
 • 2 uchwyty Krylon lub zwykła farba do tkanin.
 1. Utwórz szablon z papieru. Narysuj i wytnij zarys skóry zebry, a następnie sam obraz na niej. Nie martw się o swój talent artystyczny - skórę zebry i nie powinna wyglądać jednorodnie ani symetrycznie. W skrajnych przypadkach wzór można skopiować z obrazu w Internecie lub nawet wydrukować w celu wycięcia.
 2. Zamocuj szablon na materiale winylowym i prześledź kontury pasków za pomocą uchwytów Krylon (nałóż farbę za pomocą aerozolu lub pędzla). Następnie szablon można usunąć i kontynuować kolorowanie obszarów wewnątrz konturów.
 3. Niech farba wyschnie i jest gotowa! Dla większej pewności, że wzór będzie się trzymał, możesz "seal9raquo; dywan przez natrysk na nią przezroczystą powłoką akrylową farbą w sprayu.

Uchwyty Krylon tworzą na powierzchni tkanin niesamowity efekt płatków złota. Ponadto farba w nich szybko wysycha i jest bardzo bezpiecznie utrzymywana. Jeśli nie możesz ich kupić w swoim mieście, użyj zwykłej farby do tkanin lub ścian. Jako kolejny bohater naszego artykułu.

Wziął za podstawę tani biały dywanik i postanowił nadać mu interesujący wygląd dłońmi z pomocą wzoru w kształcie chevronu. Potrzebował jedynie cienkiej taśmy samoprzylepnej, nożyczek, grubej szczotki i farby lateksowej o dwóch różnych odcieniach.

Na koniec kolejny inspirujący przykład, w którym zamiast szablonu używa się improwizowanego stempla. Mistrz miał gumową matę do kąpieli, resztki farby do ścian (aby uzyskać efekt vintage, był lekko rozcieńczony wodą), wałek i stary dywan z wełny IKEA. Spójrz na zdjęcie, które udało mu się ugotować z tych składników.

3. Niezwykłe "marble9raquo; artykuły ręczne (zdjęcie)

W naszym artykule Nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz: trendy 2016 można się było dowiedzieć, że efekt marmuru jest dziś niezwykle modny. Ale kto by pomyślał, że można to osiągnąć zwykłym lakierem do paznokci? I stosuje się nie tylko do manicure, ale także do stworzenia pięknego wystroju domu własnymi rękami.

Co potrzebujesz:

 • Obiekt do malowania (dowolne naczynia, doniczki i inne twarde, lekko chłonne przedmioty);
 • Minimum 2 lakiery do paznokci dowolnego odcienia do wyboru;
 • Przezroczysty lakier do paznokci lub sprytna emalia;
 • Jednorazowe tworzywo sztuczne lub inny pojemnik;
 • Płyn do usuwania lakieru;
 • Cienka taśma klejąca;
 • Wykałaczki.
 1. Dzięki taśmie klejącej ograniczamy obszar, który będzie barwiony.
 2. Wlej wodę do jednorazowego pojemnika. Otwieramy wszystkie bąbelki lakieru do paznokci, z wyjątkiem klarownego i zaczynamy kapać farbą z pędzla w wodzie, jeden kolor na raz. Warstwa każdego kolejnego koloru musi być nałożona na poprzednią.
 3. Weź wykałaczkę i narysuj kilka pasków od środka do krawędzi (patrz zdjęcie poniżej). Działaj szybko, ponieważ lakier wkrótce zacznie twardnieć.
 4. Zanurz dno naczynia do gotowania (ograniczone wstążką) w wynikowym wzorze na wodzie. Niech zbiera się ze wszystkich stron obiektu, a następnie delikatnie go wyciągnij i pozostaw do wyschnięcia.
 5. Zanim pomalujesz następny obiekt, usuń pozostały lakier z wykałaczki i powtórz poprzednie kroki.
 6. Kiedy twój nowy wystrój całkowicie wyschnie, napraw marmurowy wzór warstwą przezroczystego lakieru. Gdy ta warstwa również wyschnie, usuń taśmę samoprzylepną i oczyść od czasu do czasu plamy po lakierach za pomocą płynu do usuwania.

Oto kilka zdjęć z przykładami tworzenia takiego wystroju wnętrza.

Poniższe 3 pozycje w naszym artykule zajmują ręcznie robione artykuły wykonane z tkaniny do domu.

4. Tkane rzemiosło do wnętrz: poduszki własnymi rękami

Jasne poduszki i tafty - łatwy sposób na zmianę nastroju we wnętrzu i aktualizację projektu salonu. Jeśli masz maszynę do szycia, nie będziesz w stanie wykonać tak ciekawego wystroju domu własnymi rękami. Oto przykład na zdjęciu:

Jeśli nie chcesz kupić nową tkaninę lub nie masz maszynę do szycia, nadal można uaktualnić swoje stare poduszki, kolorowanie go nowym kolorem lub tworzenia wzorów za pomocą szablonu (w taki sam sposób, jak odbywa się to z dywanów. - patrz instrukcje powyżej) .

Podamy przykład jednej bardzo interesującej metody barwienia tkaniny, w wyniku której uzyska ona modny efekt ombre.

W tym przypadku master użył barwników RIT do tkanin, ale można zastosować dowolne inne. Poszewki łatwo i szybko nasiąka farbę dokładnie mokre je zaleca się woda. Aby osiągnąć efekt "Ombre9raquo; pojemnik z rozcieńczonego barwnika zanurzeniowego poszewki około 2/3 długości, a następnie natychmiast się od cieczy 5 cm. W tym położeniu zapasowego przez około 5 minut, po czym kolejne 5 gat CM. I tak dalej, aż do zakończenia do poszewki nie zostaną całkowicie usunięte z barwnika. Wynik kreatora jest pokazany na zdjęciu po lewej stronie.

Na zdjęciu po prawej i poniżej są jeszcze przykłady stylowych rzeczy dla domu z efektem ombre.

5. Głowa łóżka, którą możesz zrobić samodzielnie własnymi rękami

Istnieją setki kreatywnych sposobów dekoracji sypialni z efektownym zagłówkiem. O wielu z nich można się dowiedzieć w naszym artykule 65 pomysłów na dekorowanie główki łóżka własnymi rękami. Tutaj przedstawimy przydatne zdjęcie instrukcji tworzenia eleganckiego zagłówka w klasycznym stylu. Perforowana tablica, kawałek pianki poliuretanowej, tkaniny, nici i guziki!

6. Przydatne pomysły na dom: zasłony rzymskie własnymi rękami

Piękno i funkcjonalność - 2 w jednym! Jeśli masz stare blindy, możesz je wykonać zgodnie z przykładem na zdjęciu poniżej. Uzyskaj więcej pomysłów i opcji dotyczących tworzenia takich zasłon, które możesz sam uzyskać w naszym artykule Rzymskie zasłony w wystroju wnętrz.

7. Przekształcamy zdjęcia w dekoracje ścienne

To jest o wiele bardziej strome, niż tylko wiszące zdjęcia w środku! Twoje osobiste zdjęcia lub dowolne obrazy z Internetu mogą przekształcić się w piękną dekorację ścienną do dowolnego pomieszczenia. Aby wykonać taki wystrój sam, możesz zastosować jedną z poniższych metod.

 1. Znajdź lub kup substrat. W jego roli może pojawić się gruby arkusz pianki lub styropianu (jak w tym przypadku), deska i inne improwizowane materiały.
 2. Wydrukuj zdjęcie, najpierw edytując jego wymiary, aby były około 5 cm większe niż rozmiar podłoża. Te "zbędne" centymetry trafią do fałd.
 3. Potnij zdjęcie i podłoże na części, jeśli chcesz uzyskać zestaw modułowy, a nie cały obraz. W przeciwnym razie pomiń ten element.
 4. Umieść zdjęcie na podłożu i zawiń końce. Autor tego produktu użył dwustronnej taśmy samoprzylepnej do utrwalenia zdjęć. Możesz dołączyć go do zwykłego kleju lub innych dostępnych środków. Powierzchnię zdjęć można również obrabiać za pomocą kleju lub pasty klejącej.

 1. Wydrukuj obraz i przygotuj płótno, na które zostanie przesłane.
 2. Przeciągnij płótno na ramie i nałóż na niego grubą warstwę żelu. Żele te są szeroko rozpowszechnione i dziś można je kupić w dowolnym sklepie z materiałami wykończeniowymi.
 3. Umieść zdjęcie na posmarowanym olejem płótnie i naciśnij je w dół. Pozostawić na kilka godzin, ale okresowo posypać wodą z pistoletu natryskowego.
 4. Ostrożnie, jednym palcem, aby rozpocząć usuwanie tylnej powierzchni obrazu z płótna. Usuń cały papier w ten sposób.

W rezultacie otrzymasz piękny dekor ścienny z marszczeniami, które dadzą mu tylko odrobinę stylu vintage. Pozostaje tylko nałożyć na nią ostatnią warstwę podłoża żelowego jako powłokę ochronną.

Dla inspiracji, oto kilka innych sposobów, aby ozdobić swoje wnętrze ze zdjęciem.

Używamy starej ramy okiennej jako ramki do zdjęć. Jak ci się podoba ten pomysł?

8. Kreatywne domowe abażury do opraw oświetleniowych

Domowe abażury wykonane z tkaniny, papieru, nici i innych improwizowanych środków nie tylko ozdobią Twój dom, ale także przyniosą mu niezwykłą atmosferę w każdej ciemnej porze dnia.

Znajdź najlepsze pomysły na swój gust w naszym artykule Najpiękniejsze abażury do lamp własnymi rękami. Na kolejnym zdjęciu - popularny klosz twórczy z wątku.

9. Sukulenty - żywy wystrój domu własnymi rękami

Żywa ściana sukulentów jest prawdopodobnie najbardziej niesamowitym obiektem ze wszystkich rzemiosł dla domu, który możesz zrobić samemu. Zgadzam się: widząc go od kogoś w projektowaniu salonu lub innego pokoju, nie można pozostać obojętnym!

Dekorin opowie Ci, jak zdobyć tak efektowny i ekologiczny wystrój:

 1. Będziesz potrzebował płytkiego drewnianego pojemnika do sadzenia roślin i siatki metalowej.
 2. Aby naprawić siatkę na pojemniku, użyj improwizowanej drewnianej ramy, która może być wykonana z małych desek lub wiórów. Montuj na zszywkach lub gwoździach.
 3. Przygotuj każdy sukulenty dla kompozycji. Łatwo zapuszczają korzenie w najtrudniejszych warunkach i wyglądają najkorzystniej, gdy łączy się różne odcienie i formy liści. Typowe przykłady sukulentów to: aloes, różne kaktusy, młode lub kamienne róże (Sempervivum), przeczyszczające (Sedum), górskie trawy (Orostachys), itp.
 4. Napełnij pojemnik glebą i włóż do niej wybrane rośliny. Jako odpływ stosować dowolną mieszaninę dla kaktusów.

Oto przykłady rzemiosła dla domu, które możesz wykonać samodzielnie przy pomocy powyższej metody.

10. Rzemiosło dla domu własnymi rękami ze szklanych pojemników

Szklane butelki i słoiki często gromadzą się na balkonach i w spiżarniach. Co nie robią już tylko: lampy, świeczniki, wazony, dekoracje stołu ... To niesamowite, jak łatwo stać się częścią stylowego wnętrza, konieczne jest zastosowanie tylko trochę pomysłowości, a także farby, tkaniny, przędze, papieru i innych dostępnych narzędzi. Ostatnia część zdjęcia na dziś. Przeczytaj również: Dekorowanie butelek własnymi rękami - 50 pomysłów

Podoba Ci się? Udostępnij ten link:

Szafa w stylu salonu - dla Twoich najlepszych potraw i wystroju

Powrót Modne tkaniny 2016: kolory i wzory do wnętrz

Rzymskie zasłony w pokoju dziecinnym - stylowa dekoracja okienna na 50 zdjęciach

Zabawki noworoczne własnoręcznie - 45 zdjęć pięknych i oryginalnych ozdób

Noworoczny pies-zabawka własnymi rękami - 30 zdjęć oryginalnych szczeniąt

Bardzo mi się podobał artykuł, chciałem pozować i wnieść coś nowego i oryginalnego do mojego domu

Decoupage jest fajne, ale w naszym kraju większość mebli. która nie jest szkoda - od DSP, straszny projekt, lewo od ZSRR.

Kreatywne pomysły na dom

Drodzy czytelnicy, co sądzisz o domowej kreatywności? Podoba mi się, choć szczerze mówiąc, nie każdy pomysł na wystrój wnętrz jestem gotowy do wdrożenia w moim domu. Ale ... zawsze lubię je znajdować, studiować je. Podziwiam tych, którzy pojawiają się i co najważniejsze realizują wszystkie te pomysły w życiu.

Patrzysz na to wszystko twórczo i rozumiesz - jest nie tylko piękny i niecodzienny, ale wciąż bardzo, bardzo wygodny.

Proponuję przeglądać nietypowe rozwiązania projektowe i kreatywne pomysły na dom. Nie tylko sprawiają, że wnętrze jest niezwykłe, ale także wygodne, absolutnie dla każdego członka rodziny, od domowego kota, a skończywszy na właścicielu domu.

Cóż, zacznijmy naszą małą podróż po świecie domowej kreatywności.

Każdy dom zaczyna się od drzwi wejściowych. To od nich rozpoczniemy naszą wyprawę.

Teraz przenieśmy się do salonu. Gdzie można podziwiać piękny i nietypowy projekt kominka.

Następnie mamy sypialnię. Jak podoba ci się rozwiązanie projektowe? Spektakularne widowisko spadających cieni z żyrandola. Co do mnie trochę przerażające, ale fascynujące.

Idziemy dalej, a dalej do nas pokoje dla dzieci - dla małych i dla dzieci jest więcej seniorów. Dzieci marzą o domach na drzewie, nastolatkach o morskich przygodach. Patrząc na te pokoje, rozumiesz, że marzenia się spełniają. Główna idea.

A o czym marzą dorośli? O spokojnym siedzeniu gdzieś w hamaku, w ciszy i spokoju. Nie stanowi problemu. Proszę, zdecyduj, jak można to zorganizować.

Inni wręcz przeciwnie, chcą pójść na plażę, wygrzać się na piasku, poczuć pod stopami te małe kamyki uciekające spod palców, ale pracować nad dachem.

Okazuje się, że to też nie jest problem. Oto jeszcze jedno rozwiązanie projektowe.

Cóż, jeśli masz gości, jak się z nimi spotkać. Możesz zrobić to inaczej, usiąść, porozmawiać przy stole na huśtawce.

Możesz przykryć elegancki stół w salonie, a następnie zaoferować zabawę, grając w bilard na tym samym stole.

Lub, ogólnie rzecz biorąc, mają charakter piknikowy, w sensie podwórka. Umów się tam oglądając film leżący na zielonej trawie lub wieczorny odpoczynek na plaży w pobliżu ognia.

A co powiesz na tenis stołowy, zmieniamy drzwi i voila. Świetny pomysł!

Wygodna kuchnia to miejsce, w którym wszystko jest pod ręką i na twoich oczach. Myślę, że się ze mną zgodzisz.

Zastanawiam się, czy spodoba ci się przezroczysty efekt w łazience i toalecie? Zostaw swoją opinię w komentarzach. Jak ci się podoba ten pomysł?

Jeśli masz klatkę schodową w swoim domu, dlaczego nie uczynić z niej wzgórza dla dzieci. Cudowna atrakcja w domu!

Czy lubisz czytać książki? Czy masz ich dużo? Wtedy taki pomysł na pewno się przyda.

Cóż, w kontynuacji tematu lesnits ...

Jeśli znudzisz się za każdym razem, gdy wypuścisz kota i wpuścisz go do domu, zrób to za darmo i już ci to nie przeszkodzi.

Aby kot nie oddalił się daleko od podwórza, zorganizuj spacer po domu.

Na koniec, marzysz o prywatnym biurze, ale w domu jest za mało miejsca? Och, to nonsens, zorganizuj swoje studia na podwórku.

To jest wybór kreatywnych pomysłów na projekt dla domu. Wydawały mi się bardzo interesujące i zabawne, a co najważniejsze bardzo wygodne. A co z tobą?

Życzę wszystkim szczęścia, Natalii Murgi

Masons: "Nic nie dostosuje tynkiem." Tynkarzy "Nic kit align". Finishers (shpatlyuem): "Nic, tapety, aby wyrównać"

Drodzy czytelnicy, jeśli spodobał Ci się ten artykuł, zostaw swoją opinię. Twoja opinia jest bardzo ważna dla stworzenia interesującego i przydatnego bloga.

Daj swoim przyjaciołom możliwość przeczytania tego artykułu. Wystarczy kliknąć przyciski sieci społecznościowych i udostępnić im informacje.

Tak, super kreatywne pomysły. Przede wszystkim podobała mi się kapsuła pokojowa. Wspaniale jest umieścić taki ogród w ogrodzie

Tak, a nie tylko jako biuro, możesz zrobić pokój gier dla dzieci i pomieszczenie do herbaty z przyjaciółmi.

Jestem entuzjastycznie nastawiony do wszystkich pomysłów, bardzo kreatywny, starałbym się wdrożyć wszystko, jeśli środki byłyby dozwolone.

Svetlana zgadza się. Gdyby finanse były dozwolone, nie robilibyśmy tego jeszcze.

Cóż, cóż za cud! Tyle niesamowicie fajnych, naprawdę kreatywnych pomysłów! Jest wspaniale, bardzo fajnie, zawsze możesz spróbować zrealizować swoje marzenie w najbardziej przystępny sposób. Konieczne jest wykorzystanie wyobraźni, a to jest koniecznie coś do myślenia! )))

Lena, naprawdę masz rację. Ja sam, kiedy zobaczyłem to piękno, było ekstatyczne. Tak wspaniale, gdy są ludzie, którzy nie myślą zgodnie ze standardem. Patrząc na nie, sam zaczynasz tak myśleć - i jest taki fajny.

Naprawdę, ludzka wyobraźnia nie ma granic! Szczególnie spodobało mi się łóżko w akwarium i piasek pod stopami!

Łóżko w akwarium to naprawdę coś. Mówi się, że spokój ryby, a wieczorem przed pójściem do łóżka po ciężkim dniu, zamiast oglądać telewizję, cieszyć się, leżąc w łóżku w pływającej ryby i najlepszy relaks można sobie wyobrazić.

Bardzo pouczające! Bardzo podobał mi się salon z dużymi oknami i kominkiem! Sen!

Nadieżda Giennadiwienna, śnimy tak samo.

Pomysły są naprawdę kreatywne. Supersky mini-kuchenny ogród i piwnica w kuchni po prostu zszokowały moją wyobraźnię, a toaleta ... Gdybym była w tej toalecie, zapomniałbym, dlaczego wszedłem

Tak, toaleta też mnie zszokowała. Bałem się w to wchodzić. Ale to dla nas kobiety, z natury jesteśmy tchórzami, ale mężczyźni, jak sądzę, chcieliby takiej skrajności.

Tak, ciekawe pomysły. Ale po piasku w domu jakoś wątpiłem

Maria, widzisz to dla amatora. Ktoś taki lubi, a ktoś myśli - to wszystko rozproszy piasek wokół domu. Przy okazji i pomyślałem, kiedy ten pomysł ujrzał, a z drugiej strony - nogi lub stopy, ponieważ jest przyjemne.

Byłem zachwycony wieloma kreatywnymi pomysłami. Szkoda, że ​​nie mogę ich ożywić!

Co do przezroczystej kąpieli: wariant jest interesujący, ale nie toaleta. Widząc, co z ciebie wychodzi, nie jest przyjemną przyjemnością. Tak, a podłoga pod nogami w łazience w formie kopalni - nie dla osób o słabym sercu.

Lena, zgadza się z tobą kosztem kopalni pod twoimi stopami, nie weszłabym do takiego pokoju. Podobały mi się też pomysły tak bardzo, że chciałem się nimi podzielić.

Fantastyczny pomysł! Niektóre bardzo oszczędny. Uwielbiam po schodach, przepraszam, że nie są w mieszkaniu, ale to zadbali nie wszystko shkafchiki.Konechno chcą tłumaczyć, ale zobaczyć to było bardzo interesno.Kuhnya z piwnicy jest prawdopodobnie żyrandol sen hozyaek.A rzuca cień złapał mnie specjalnie, mam coś jak to przez długi czas przemyśleć.

Eugene, pomysły są naprawdę interesujące. Piwnica w kuchni też mi się podobała. Zgadzam się z tobą, wszystko jest interesujące, ale nie wszystkie pomysły chcą zostać zrealizowane, są zbyt kreatywne.

Podobały mi się pomysły - z wyjątkiem jednego, z toaletą. Dziwnie jakoś ...

Generalnie lubię kreatywne pomysły i lubię widzieć kreatywne pomysły.

Svetlana z toaletą, zgadzam się całkowicie, usiąść nad otchłanią jakoś nie wygodnie. Ale przecież dla kogoś, kto to zrobił, to ktoś taki jak on.

Fantastyczny wybór kreatywnych pomysłów, od razu fantazja została opracowana, która zastosuje i zaktualizuje jej wnętrze, od czasu do czasu bardzo dobrze jest zmieniać coś we wnętrzu, dzięki za interesujący wybór!

Proszę, kiedy zobaczyłem te pomysły, natychmiast zdecydowałem, że powinienem je przedstawić innym.

Wybór jest fajny, pomysły są oryginalne, ale nie wszystkie pomysły można zrealizować, jeśli mieszkanie ma nieco ponad 40 metrów kwadratowych. Choć pomysł z żyrandolem i ścieżką z mozaiki zakochał się.

Zgadzam się, dla małego mieszkania nie wszystkie pomysły są jak. Są bardziej dla domu.

Pomysły są lepsze od innych, ale brak metrów kwadratowych to duży problem. Nie odmówiłby przyjęcia kolacji na huśtawce ani zasypiania pod niebieską gładkością czarnego morza.

Pomysły są kreatywne i dlatego nie są odpowiednie dla wszystkich.

Dodaj komentarz

62 − = 61