Nazwa kategorii

Fotel dla noworodków

Fotel bujany dla noworodków

Istnieje wiele produktów, które ułatwiają opiekę nad dzieckiem. Bujane krzesło to wygodne urządzenie, w którym łatwo jest ułomić noworodka, karmić lub pozostawić pod nadzorem podczas czuwania. Ciekawe dodatki w postaci wiszących zabawek, efektów muzycznych i świetlnych przyczyniają się do rozwoju i nauki dziecka.

Co to jest fotel bujany dla dzieci

Utrapienie w rękach rosnącego dziecka Młoda matka nie jest łatwa. Bujane krzesło jest wygodne dla noworodków w takich okolicznościach. Urządzenia te, jak dzieci, z radością spędzają czas na rockerze od urodzenia. Mama może robić właściwe rzeczy w tym samym czasie lub spokojnie odpoczywać, będąc pewnym, że noworodek jest szczęśliwy i bezpieczny.

Podstawą jest rama wykonana z metalu. Miękka powłoka tekstylna jest stosowana jako powłoka. Zestaw musi składać się z pasów bezpieczeństwa. Bujane krzesło dla dziecka można wyposażyć w zabawne dodatki w postaci zabawek, przyjemnych wibracji, akompaniamentu muzycznego. Kompaktowy rozmiar, niewielka waga, wygodny uchwyt pozwalają rodzicom nosić bujane krzesło wokół mieszkania. Urządzenie jest demontowane i składane, jeśli wymaga transportu.

Jak wybrać krzesło dla dziecka

Kupując bujane krzesło dla noworodków, musisz zwrócić uwagę na:

 • pasy bezpieczeństwa. Elementy mocujące muszą być niezawodne, pięciopunktowe, z miękką podszewką;
 • stabilność urządzenia;
 • jakość materiałów: szczególnie ważna jest tkanina siedziska, która dotyka skóry noworodka;
 • możliwość zdejmowania i zmywania pokrowca bujanego fotela;
 • dopasowanie urządzenia do wagi i wieku dziecka;
 • obecność kilku pozycji - leżenie, siedzenie, półsiedztwo;
 • obecność wiszących zabawek;
 • Obecność kół ułatwiających ruch krzesła.

Huśtawka dla noworodków

Urządzenie w formie wahacza oscyluje równomiernie dzięki zaokrąglonym kształtom metalowych nóg. Takie modele foteli bujanych dla noworodków wchodzą w ruch z ruchów dziecka lub rąk osoby dorosłej. Oscylacje urządzenia można zablokować za pomocą specjalnych nóg, dostępnych od przodu i od tyłu. Krzesła obrotowe w kształcie bujaka wyposażone są w dodatkowe funkcje - mechanizm wibracyjny, łuk z zabawkami, akompaniament muzyczny, efekty świetlne. Moc dostarczana jest za pomocą baterii.

Bramkarz jest wibrującym fotelem, kołyszącym się okruchami lekkim uniesieniem w górę. Wiosenne bujane krzesło bawi, rozwija noworodka. Dzieci lubią trzęsą się w wykidurku, wraz z zabawkami wiszącymi na łuku, przyciągając uwagę. Krzesło ze sprężyną ma dodatkowe funkcje w postaci muzycznego akompaniamentu, wibracji, kojarzących się z kojącym nowonarodzonym rytmem. Jeśli chcesz, możesz użyć urządzenia jako mechanicznego kołyski - aby samemu kołysać dziecko w staroświecki sposób.

Pałeczka elektryczna dla noworodków

Fotel bujany ze sterowaniem elektronicznym - cudowny asystent dla matki:

 1. Kołysaniu dziecka towarzyszy muzyka i wibracje w danym trybie.
 2. Elektroniczny fotel bujany dla noworodków działa z sieci lub akumulatorów, kosztuje więcej niż mechaniczne analogi.
 3. Inteligentne urządzenie, wyposażone w pilota, rozpoznaje płacz dziecka, zawiera w odpowiedzi na chorobę lokomocyjną, traci przyjemną melodię, zapala nocne światło.
 4. Automatyczny fotel bujany dla noworodków może rejestrować głos matki, aby uspokoić okruchy przy jego nieobecności.

Stacjonarna kołyska fotelowa dla noworodków

Uchwyt kołyskowy bez funkcji kołysania przeznaczony jest do spania dziecka. Stacjonarne modele ze stałą konstrukcją z powodzeniem zastępują łóżeczko, jeśli pomieszczenie jest małe. Jeśli to konieczne, kołyskę można przenieść do kuchni lub łazienki, tak aby noworodek pozostawał pod nadzorem. Ten kompaktowy mebel jest dobrze wentylowany, często ma wnęki do przechowywania przydatnych drobiazgów. Zestaw może zawierać łuk z zabawkami, które przyciągają uwagę dziecka.

Mechaniczne fotele bujane dla noworodków

Bujane krzesło dla małych dzieci z mechaniczną kontrolą ruchów dziecka lub z wpływami zewnętrznymi wchodzi w grę. Kołyska znajduje się na łukowatych prowadnicach, które są ustalane w razie potrzeby. Urządzenie można uzupełnić jasnymi zabawkami, które są interesujące dla dziecka. Ten rodzaj jest najprostszy i najbardziej niezawodny, ponieważ nie zawiera elementów elektronicznych mogących ulec uszkodzeniu. Mechaniczny fotel bujany dla noworodków wymaga stałego nadzoru nad dzieckiem, co wyklucza możliwość wypadnięcia z urządzenia.

Ceny krzeseł dla noworodków

Modele znanych marek można kupić w sklepie internetowym, korzystając z katalogu elektronicznego lub w dziale handlowym, gdzie prezentowane są produkty dla noworodków. Koszt fotela bujanego zależy od producenta, jakości materiałów i zestawu przydatnych funkcji. Wielofunkcyjne kołyski z wysokim kosztem są niedrogie przy zakupie ze sprzedaży.

Koszt popularnych modeli:

 • Graco Snuggle Swing to elektryczna pompa o szerokim zakresie funkcji - od 10990 do 14540 rubli.
 • Jetem Relax - niedrogi fotel bujany z dwoma pozycjami oparcia, muzycznym wibro-blokiem - od 5360 do 6540 rubli.
 • Chicco Relax and Play - tani ergonomiczny szezlong ze zdejmowaną pokrywą, system zamykania - cena od 3700 do 4260 rubli.
 • Bloom Coco Plexistyle - mechaniczne krzesło bujane z solidną ramą - od 9500 do 12 700 rubli.
 • Rockaroo 4Moms - przytulna elektryczna huśtawka z odtwarzaczem MP3 - od 15 599 do 16 000 rubli.

Wideo: Jak wybrać elektroniczne krzesło dla dziecka

Używamy leżaka Graco Duet Roker. To po prostu niezbędna rzecz! Bujane krzesło otrzymane w prezencie od krewnych. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tej sprawy, a potem okazało się, że była bardzo przydatna. Możesz gotować w ciszy, iść do łazienki, odpocząć trochę, gdy dziecko jest zajęty wiszącymi zabawkami.

Antonina, 34 lata

Wiem od znajomych, że krzesełka dla dzieci kołyszą się i uspakajają dziecko. Kiedy urodził się nasz syn, postanowiłem również zamówić. Nie żałujemy! Wzięliśmy elektroniczny model Rokaru 4Moms. To jest niezbędne w opiece nad małym dzieckiem. Bujane krzesło działa wyjątkowo dobrze, jakość jest dobra, używamy go codziennie, nie zauważyłem żadnych niedociągnięć.

Nasze dziecko miało 3 miesiące, kiedy pomyślałem o kupieniu dziecięcej huśtawki. Wybrano model Chico Polly Swing, po zrewidowaniu wielu opcji. Córka natychmiast polubiła huśtawkę, po kilku minutach zasnęła w nowym miejscu. Teraz dziecko ma 9 miesięcy, nadal z przyjemnością kołysze się, słucha muzyki, zajmuje się zabawkami.

Екатерина, 36 lat

Mieliśmy szezlong ZHetem Relax, wygodna rzecz! Podobało mi się, że bujany fotel porusza się w różnych kierunkach. Jest tu baldachim jasnego światła, różne grzechotki dla noworodka, wbudowana muzyka. Oparcie można zamocować w dwóch pozycjach. Nosił dziecko na leżaku w całym mieszkaniu. Sprzedawane, gdy dziecko rosło.

Jak wybrać fotel bujany dla noworodków

Dzisiaj producenci oferują różnorodne produkty dla dzieci, które ułatwiają życie ich matce i są doskonałymi asystentami. Jednak takie rzeczy są dość drogie, więc przed zakupem warto dokładnie przeanalizować wszystkie za i przeciw. Fotel bujany dla noworodków. Czy potrzebujesz tego atrybutu w opiece nad dzieckiem? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jakie jest zastosowanie fotelika dziecięcego?

Każdy wie, że noworodek najłatwiej jest uspokoić i uspokoić podczas lekkiego poruszania się. Najczęściej matki trzęsą dziećmi na rękach. Jest to skuteczne, dziecko szybko zasypia, czuje się chronione i znajduje się w strefie komfortu psychicznego. Psychologowie kojarzą miłość dzieci z chorobą lokomocyjną z faktem, że stan ten jest bardzo podobny do tego, jakiego dziecko doświadcza w łonie matki.

Dzieci dorastające nie są tak łatwe do pompowania na rękach. Stały się cięższe i nie każda matka może wytrzymać nawet 10-15 minut, trzymając 7-8 kilogramowe dziecko. Tutaj przydatne są kołyski dla dzieci. Możesz łatwo umieścić dziecko w tym urządzeniu i potrząsać nim, dopóki nie zaśnie. Ponadto takie huśtawki są bardzo popularne wśród dzieci i szczęśliwie spędzają w nich pobudkę, aw tej chwili mama może gotować jedzenie, sprzątać mieszkanie lub po prostu się zrelaksować, wiedząc, że dziecko jest szczęśliwe i bezpieczne.

Ważne: nie nadużywaj choroby lokomocyjnej! Specjaliści-neurolodzy uważają, że bardzo długi huśtawka ma wyjątkowo negatywny wpływ na aparat przedsionkowy. A jeśli zbyt mocno się wychylisz, to dziecko może po prostu stracić przytomność, przy okazji, wiele matek błędnie bierze ten stan na sen.

Rodzaje foteli bujanych dla noworodków

Taki produkt dla noworodka może do 4-6 miesięcy z łatwością wymienić łóżeczko. Dziś szeroki wybór takich kołysek. Istnieją również mechaniczne i elektryczne, i wisiorek i podłogi. Ta kołyska jest bardzo piękna i wygodna, ale niezbyt praktyczna, ponieważ po pół roku nadal trzeba kupić pełnowymiarowe łóżeczko, a to urządzenie będzie trochę dorosłe.

Cradle KOLKRAFT (elektryczny) - 55 000 rub. Odpowiedni dla dzieci o wadze do 7 kg

Fotel bujany dla noworodków

Współcześni producenci oferują wiele opcji do bujanych foteli. Istnieją modele, które mogą być stosowane od urodzenia, ponieważ korzystanie z innych będzie musiało poczekać do 3 do 4 miesięcy. Koszt takiego urządzenia jest różny w zależności od tego, czy jest to produkt mechaniczny czy elektroniczny. Ale w każdym razie, kupowanie takiego szezlonga nie będzie stratą pieniędzy i pomoże twojej matce pod opieką dziecka. Istnieje wiele odmian:

Mechaniczny fotel bujany dla noworodków

Mechaniczne leżaki to urządzenia, które musisz samemu wymachiwać.

Szykowne krzesło Bloom Coco Plexistyle (mechaniczne) - 8400 rub. Stosowany dla dzieci o wadze do 12 kg

Taki produkt wykona całą pracę dla mojej matki. Dzięki elektronicznemu sterowaniu możesz łatwo ustawić tempo swingowania (zwykle jest kilka prędkości), włączyć muzykę lub wibrować. Najczęściej krzesła te działają z sieci, ale można je znaleźć na bateriach. Model automatyczny jest znacznie droższy niż model mechaniczny, ale ten produkt jest czasami wygodniejszy.

Fotel ROCKAROO 4MOMS - 16 000 rub. Odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 18 miesięcy

Bardzo przydatna, ponieważ dzięki wielofunkcyjnemu wzornictwu zastępuje kilka przedmiotów naraz: szezlong, huśtawka, krzesełko dla dziecka, specjalne krzesło do karmienia.

Stół-transformator Fisher-Price EZ Bundle System 4-w-1 dla niemowląt. Koszt to około 17 000 rubli. Odpowiedni dla dziecka od urodzenia do 3 lat

Szezlong lub fotel bujany z funkcją wibracji

W takim leżaku dziecko nie będzie się kołysać, ale funkcja wibracji pomoże także uspokoić dziecko i dostosować się do pozytywnego nastroju. Wiele dzieci uwielbia takie adaptacje.

Leżanka Graco Duet Rocker - 5380 rub. Może być stosowany jako stacjonarny szezlong lub jako krzesło bujane, ma funkcję wibracji. Dla niemowląt od urodzenia do 11 kg

Dobra i funkcjonalna rzecz. Dzięki przemyślanej konstrukcji może służyć jako krzesło bujane dla rozrywki dla dzieci oraz jako pełnowymiarowe krzesło do karmienia. Jedynym minusem jest to, że musisz poczekać, aż dziecko z pewnością siedzi. Jeśli jednak wybierzesz model droższy, z leżącą pozycją fotela, to krzesło może być używane od urodzenia.

Krzesło obrotowe do karmienia Leader Kids RT-004 - 6 700 rub. Może być stosowany od 6 miesięcy do 3 lat

Więcej niż jedno pokolenie dzieci wyrosło na kołyszących zabawkach. Takie rzeczy naprawdę są poza czasem i zadowolą każde dziecko. Dziś w sklepach można kupić różne zabawki na biegunach. Klasyka - to oczywiście konie, ale jest wiele innych zabawnych i ciekawych zwierzątek, które na pewno nie zostawią dziecka obojętnym. Możesz używać takich zabawek dla dzieci z roku na rok.

Horse Grand Step - 3 499 rub.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotela bujanego

Jeśli podjęto decyzję o zakupie fotelika bujanego dla dziecka, należy wybrać najbardziej niezawodną, ​​bezpieczną i wysokiej jakości opcję. Zwróć uwagę na następujące kwestie:

 • Konstrukcja szezlongów i foteli powinna koniecznie zapewniać pasy bezpieczeństwa. Lepiej jest, jeśli paski są z miękkimi poduszkami i pięciopunktowymi paskami.
 • Produkt musi być jak najbardziej stabilny. Taką jakość zapewnia szeroka podstawa, do której przymocowane jest krzesło lub szezlong.
 • Konieczne jest wcześniejsze sprawdzenie w sklepie wszystkich taśm i zapięć, aby były w pełni sprawne i niezawodne.
 • Materiały produktu są wybierane wyłącznie w sposób naturalny i przyjazny dla środowiska. Szczególnie uważnie należy sprawdzić materiał siedziska, który będzie kontaktował się z dzieckiem. Preferowana jest miękka bawełniana ściereczka.
 • Krzesełko dziecięce lub szezlong jest lepiej kupić ze zdejmowaną pokrywą, dzięki czemu można go prać w dowolnym momencie.
 • Należy pamiętać o wieku dziecka. Jeśli dziecko ma 3-4 miesiące, nie kupuj modelu, który potrwa sześć miesięcy.
 • Lepiej jest kupić produkt, w którym będzie kilka pozycji krzesła - siedzących, pół siedzących, leżących. Jest to wygodne, gdy dziecko zasypia w fotelu.
 • Dobrze jest wybrać modele z zawieszonymi zabawkami. Taka adaptacja będzie po prostu interesowała okruchy na chwilę, podczas gdy mama jest zaangażowana we własny biznes.
 • Obecność kół znacznie ułatwi poruszanie się szezlongiem lub krzesłem po mieszkaniu. Nie każda matka może podnieść ciężkie urządzenie, a za pomocą kółek można po prostu transportować fotel.

Środki ostrożności dotyczące używania fotela bujanego dla noworodków

Stosując taką adaptację, należy przestrzegać wielu środków, które maksymalnie zabezpieczą dziecko:

 • Produkt jest używany ściśle według wieku. Nie można usiąść z dzieckiem o masie 11 kg w szezlongu, przeznaczonym dla dzieci o wadze do 7 kg.
 • Nie można nosić i przenosić fotela lub szezlonga z dzieckiem w środku.
 • Nie używaj fotela bujanego jako fotela samochodowego lub nośnego.
 • Dziecko może być w fotelu bujanym, tylko zapinane na pasy. Wyjątkiem jest kołyska.
 • Nie zostawiaj dziecka bez nadzoru w huśtawce lub fotelu.

Jak zrobić kołysaną zabawkę własnymi rękami

Wielu rodziców woli nie kupować gotowego produktu, ale starają się zrobić coś dla dziecka własnymi rękami. Wykonana samodzielnie zabawka niesie kawałek duszy i oczywiście zostanie doceniona przez dziecko. Przed zakupem gotowego fotelika bujanego dla dzieci możesz spróbować użyć tego rysunku do samodzielnego zrobienia zabawki.

 • Płyta, płyta wiórowa lub sklejka (grubość nie mniejsza niż 15-20 mm).
 • Okrągły drewniany kij o średnicy 12 mm.
 • Plik.
 • Papier ścierny.
 • Ołówek.
 • Władca i władca.
 • Wyrzynarka elektryczna.
 • Śruby.
 • Wkrętak.
 • Superglue.
 • Taśma izolacyjna.
 • Szpachlówka epoksydowa.
 • Nietoksyczna farba i lakier.
 1. Pierwszym krokiem jest wycięcie gniazda (część 4). Można to zrobić za pomocą piły do ​​metalu, konwencjonalnej układanki lub elektrycznej układanki. Wszystkie ostre rogi są zaokrąglone i przeszlifowane papierem ściernym. Obie strony siedzenia muszą być również pokryte papierem ściernym.
 2. Ze sklejki należy wyciąć główkę kaczki (szczegół 1). Lepiej jest najpierw narysować ołówek na sklejce. Ta manipulacja jest najwygodniej wykonana za pomocą układanki. Powierzchnię części i końcówki starannie wyczyszczono pilnikiem i przeszlifowano papierem ściernym.
 3. Główkę kaczki należy przytwierdzić do siedzenia. Można to zrobić za pomocą śrub przykręcanych od dołu.
 4. Aby głowa nie spadła i była mocno przymocowana, należy ją przymocować po bokach narożnikami (część 3). Rogi przykręca się śrubami do siedziska, a kaczki przykleja się do głowy za pomocą kleju.
 5. W głowicy kaczki wywiercono otwór, aby zamocować uchwyt (detal 2). Jako uchwyty można używać nakładek, podobnych do tych, które trafiają do koła roweru. Jeśli nie można znaleźć nic odpowiedniego, można po prostu owinąć uchwyt taśmą izolacyjną.
 6. Pod siedziskiem konieczne jest wzmocnienie płóz (część 5), za pomocą którego kaczka będzie się obracać. Aby to zrobić, należy narysować dwa paski na górnej części siedzenia, wzdłuż których płozy zostaną zamocowane od spodu. Wzdłuż każdego paska należy wywiercić 5 otworów (średnica 4-5 mm) i włożyć je pod czapki istniejących śrub. Poprzez te otwory, płozy są przymocowane do siedziska za pomocą śrub (czapki są ogrzewane).
 7. Między płozami należy wykonać dwie przekładki (część 6). Elementy dystansowe są zamocowane w taki sposób, że płozy są ściśle równoległe do siebie i prostopadle do siedzenia.
 8. Pośrodku biegaczy musisz zrobić kolejny spacer (część 7). Odstęp będzie wykonany z drewnianego drążka.
 9. Wszystkie nierówności materiału i otwory z wkrętów należy złożyć.
 10. Po wyschnięciu szpachli można pomalować kołyszącą się kaczkę i pokryć ją lakierem, dzięki czemu farba będzie długo działać.

Ta zabawka może być używana w domu i na ulicy.

Julia 18.01.2016: Deckchair Graco Duet Rocker to nieodzowna rzecz! Nasi krewni urodziły dziecko. Początkowo byłem sceptyczny, a potem okazało się, że bez niego, jak bez rąk. Możesz bezpiecznie gotować jedzenie, myć, oglądać telewizję, podczas gdy dziecko bawi się wiszącymi zabawkami. Studnia wibracyjna pomaga uśpić córkę.

Margarita 22.12.2015: Od znajomych Wiem, że bujane fotele dla dzieci to dobra rzecz. Kiedy urodził się syn, zdecydowali się również na zakup. Nie żałujemy! Bardzo dobra pomoc w opiece nad niemowlakiem. Mam model ROCKAROO 4MOMS. Działa idealnie, jakość jest niesamowita, używamy jej codziennie - nie ma żadnych reklamacji.

Walentynki 04.02.2016: Kupiliśmy fotel bujany dla dzieci Leader Kids RT-004. Sprzedawca bardzo chwalił ten model. Używamy od 6 miesięcy. Prawie rok w użyciu - wszystko jest idealne. Dziecko w nim je z przyjemnością i uwielbia bardzo dużo kołysać.

UWAGA! Wszystkie informacje na stronie są popularnymi informacjami i nie udają, że są w 100% autentyczne. Nie leczyć siebie!

Bujane fotele dla dzieci i leżanki dla noworodków - jak wybrać?

Kiedy w domu pojawia się noworodek, pojawia się natychmiast problem - młoda matka jest zajęta opieką nad dzieckiem, a ona po prostu nie ma wolnego czasu dla siebie i innych czynności.

Właśnie dlatego leżaki i fotele bujane są specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić życie mamie, uwolnić ręce i zabrać dziecko. Dzisiaj postaramy się dowiedzieć, jakie są zalety leżaków i jak wybrać odpowiedni model.

Ciekawe, że nawet dziecko, które nie umie siedzieć spokojnie, może wejść do fotela, zdobywając nową wiedzę, emocje i wrażenia.

Z pewnością powinny to być specjalne meble, dostosowane do najmniejszych.

Na przykład szezlongi, bujane krzesła i kołyski dla dzieci. Ich projekty są takie, że są w stanie zapewnić nowo narodzone plecy dziecka z wygodną fizjologiczną pozycją.

Szezlong dla dzieci - co to jest i do czego jest przydatny?

Ponadto szezlongi mają inne przydatne właściwości.

 1. Wiele produktów jest wyposażonych w funkcję choroby lokomocyjnej, która uspokaja nawet najbardziej kapryśnych i niechętnych dzieciom zasypiającym.
 2. Dzieci nie będą mogły opuścić fotela bez opieki rodzicielskiej, ponieważ specjalne zamki trzymają je w wymaganej pozycji, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo.
 3. Lekka i kompaktowa konstrukcja może zostać przeniesiona do dowolnego pomieszczenia, oczywiście, po usunięciu z niego dziecka. Niektóre modele są wyposażone w kółka do ruchu. Ponadto, leżaki na przyrodę, na wycieczkę, centra rozrywki.
 4. Rodzice będą mogli wybrać meble według wagi, wieku i zainteresowań dziecka. Dodatkowe funkcje (muzyka, nagrywanie kołysanek, stół obiadowy) pozwolą zająć dziecko przez cały dzień.
 5. Oprócz atrakcyjnego i jasnego wyglądu, przyjemnego dla oka, szezlongi pomagają również rozwijać zdolności intelektualne. Zestaw często zawiera wbudowane zabawki, zawieszone grzechotki, które są korzystne dla percepcji i małych zdolności motorycznych dziecka.

Wiele matek we wczesnych stadiach używa szezlongu dla noworodka jako krzesełka do karmienia. Wygodna pozycja dziecka i niezawodne mocowanie jego ciała zwalniają z różnych niedogodności związanych z tym procesem.

W jakim wieku możesz korzystać z szezlongów dla dzieci?

Tak więc, po wyżej wymienionych przydatnych właściwościach, możesz chcieć kupić ten wzór dla swojego nowonarodzonego dziecka.

Większość producentów twierdzi, że krzesła dla dzieci mogą być używane niemal od pierwszych dni życia dziecka. Jednak opinia specjalistów nie jest tak jednoznaczna.

Nadmierny wpływ masy ciała na niedojrzałe mięśnie i kręgosłup może prowadzić do zaburzeń w rozwoju układu mięśniowo-szkieletowego i nieprawidłowego tworzenia się narządów wewnętrznych.

Zacznij od składania modeli, na przykład, na bujanym fotelu. Możesz zastosować go jako łóżeczko, a podnosząc tył produktu, przyzwyczaić dziecko do pozycji siedzącej. Przyczyni się to do treningu i wzmocnienia struktury mięśniowej.

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup wielofunkcyjnego urządzenia, które można przebudować, zmontować i wykorzystać do funkcji pomocniczych. Taki projekt potrwa jak najdłużej i przyniesie dziecku wyjątkowe korzyści.

Niektóre matki i tatusiowie używają leżaków do trzech lat jako alternatywy dla łóżka na wakacjach i podczas podróży.

Jak wybrać bezpieczne krzesło wypoczynkowe?

Odpowiednio dobrany model sprawi przyjemność dziecku i uspokoi rodziców. Wybierając szezlong lub fotel bujany, postępuj zgodnie z poniższymi zaleceniami.

 • Główną cechą produktów dziecięcych jest bezpieczeństwo, dlatego należy poprosić o certyfikat jakości na krześle, który wskaże wymagany wiek i wagę dziecka.
 • Stalowy korpus wykonany ze stali zapewni wytrzymałość konstrukcji, a wystarczająco szeroka podstawa zapewni stabilność i zapobiegnie przewróceniu.
 • Daj pierwszeństwo modelom z anatomicznie ukształtowanymi siedzeniami. Noworodek będzie potrzebował elektrod podtrzymujących głowę i miednicę. Tylko w tym fotelu będzie mu wygodnie.
 • W przypadku okruszków powyżej 6 miesięcy potrzebne będzie regulowane oparcie i stół do karmienia. Są one wyposażone w kilka opcji leżaków.
 • Paski można regulować na całej długości, nie muszą ograniczać ruchów dzieci. Materiał powinien być trwały, ale nie szorstki, aby nie ocierać delikatnej skóry.
 • Części tkanek stykające się z ciałem dziecka muszą być naturalnymi, naturalnymi kolorami. To ochroni dzieci przed podrażnieniami i reakcjami alergicznymi. Upewnij się, że pokrywy można regularnie wyjmować i czyścić.
 • Upewnij się, że zabawki i inne małe części są zabezpieczone. W przeciwnym razie będą one w ustach dziecka. Aby uniknąć obrażeń, wszystkie zapięcia, guziki i zamki muszą być ukryte.

Nie jest konieczne skupianie się wyłącznie na kosztach adaptacji. To będzie bardzo krótki czas, a twoje dziecko, które nauczyło się poruszać samodzielnie, straci zainteresowanie bujanym fotelem.

Spróbuj znaleźć opcję, która łączy dobrą jakość i rozsądną cenę.

Nowoczesny rynek artykułów dziecięcych oferuje różnorodne modele leżaków na każdą okazję. Wybraliśmy najciekawsze i najbardziej preferowane opcje.

Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, niezależnie od wieku, lubią się huśtać. Producenci mebli dziecięcych oferują huśtawkę zaprojektowaną dla najmłodszych. Występują w dwóch rodzajach:

 • zawieszony - składa się z kabli, do których przymocowany jest miękki fotel. Zmontowana konstrukcja jest zawieszona w drzwiach lub przymocowana do sufitu. Modele Plus - niski koszt i kompaktowość. Mniejsza jest potrzeba ręcznego wychylenia dziecka i niskiego poziomu bezpieczeństwa;
 • Podłoga - wygodne huśtawki, przymocowane do podłogi za pomocą wytrzymałych stojaków. Działaj z baterii, zapewniając równomierne wahanie z powodu wybranego programu.

Wcześniej sprawdź, czy ciało twojego dziecka nie ma takiego kołysania. Niektóre duże sklepy oferują takie huśtawki na kilka dni, aby kupujący mogli dokonać ostatecznego wyboru.

Od urodzenia do roku dziecko poczuje się wygodnie w wygodnym fotelu bujanym. W przeciwieństwie do zwykłej szezlongu, fotel bujany zapewnia chorobę lokomocyjną, ma kilka trybów choroby lokomocyjnej, panel kontrolny. Zasilanie jest możliwe z sieci lub akumulatorów.

W zależności od rodzaju wytwarzanych wibracji urządzenia są dwojakiego rodzaju:

 • Rocker - standardowy model, który zapewnia płynne kołysanie;
 • baunzer - oryginalna konstrukcja, wykonująca sprężyste i lekko wibrujące ruchy.

Skup się na swoim dziecku. Niektóre dzieci lubią wiosenną chorobę lokomocyjną, inne - boją się takich ruchów i organizują histerię.

Mimo to, ze wszystkimi zaletami i przydatnymi funkcjami, nie zaleca się korzystania z szezlongów dla dzieci dłużej niż trzy godziny dziennie.

A spanie dziecka w nocy jest jeszcze wygodniejsze we własnym łóżku. Budząc się, okruchy potrzebują wolnej przestrzeni do przewrotów, pełzania.

Tylko w tym przypadku Twoje dziecko będzie rosło i rozwijało się prawidłowo i harmonijnie.

Wybieramy butelkę do karmienia noworodka

 • Koło do kąpieli noworodków

 • Jakie potrawy kupić dla noworodka?

 • Telefon komórkowy dla dziecka: kryteria wyboru

 • Którą mieszankę wybrać dla noworodka?

 • Wybór gryzów u dentysty dziecięcego

 • Wybieramy smoczek dla noworodka. TOP 10 najlepszych smoczków

 • Wszystko o chodzikach

 • Wybieramy kąpiel dla noworodka

 • 8 komentarz (y) dla "Krzesła dla dzieci i szezlongi dla noworodków - jak wybrać? "

  Rzecz jest naprawdę fajna, ale bardzo uciążliwa ((Rockerzy mają na ogół ogromną bazę, tylko dla dużych mieszkań (

  Teraz jest tyle ciekawych i niezbędnych urządzeń dla noworodków, że jesteś zdumiony. Jakiś czas temu dzieciak został zmuszony do pozostania w swoim łóżeczku, podczas gdy mama była zajęta interesami, a teraz, nawet jeśli jest w biznesie, dziecko może być w pobliżu.

  Moje dziecko dorastało bez szezlongu, oczywiście jest to dobre i daje mojej matce czas wolny, ale nie jest to konieczne.

  Mamy szezlong w kuchni, dziecko leży i bawi się podczas gotowania. A prawda ułatwia życie.

  Ile miesięcy możesz umieścić w solarium? Jeśli nie jest całkowicie zalewana. Pół-rozkładane.

  W rzeczywistości ten szezlong potrzebuje tylko 3 miesięcy, ale jest dość drogi. W zasadzie można się bez niego obejść. Ale jeśli istnieje możliwość zakupu, to dobra rzecz)

  Tatyana, całkowicie się z tobą zgadzam! W naszej rodzinie szezlong stał się po prostu niezbędny! Mamy tradycyjny model, szezlong, niezbyt uciążliwy. Niosę go z pokoju do pokoju, a mój syn zawsze jest ze mną, a on bardzo nas kocha w swojej osobie 🙂 A na początek karmienie w szezlongu jest wygodniejsze i bezpieczniejsze niż na krześle.

  W jakim wieku możesz umieścić leżak? Jeśli nie jest całkowicie zalegający? Na pół siedzącego?

  Dodaj komentarz

  + 30 = 35