Nazwa kategorii

Łóżeczko dziecięce Ikea

Łóżko dziecięce Ikea

Wybór miejsca do spania dla dziecka to wielkie wydarzenie w życiu dla prawie każdej rodziny. Istnieje wiele różnych rodzajów łóżek Ikea i popularnych modeli. We współczesnym świecie producenci wymyślili takie modele, które mogą "rosnąć" razem z dzieckiem. Nierzadkie są również łóżka, które mogą być salonem i biurkiem. Aby ułatwić zrozumienie całej tej różnorodności, powinieneś wiedzieć o najczęściej kupowanych modelach.

Kryterium - pojedyncze łóżko, idealne dla dziecka w wieku do 8 lat. Pochodzą z ozdoby w postaci szczeniąt, kociąt lub owiec na czele łóżka. Takie meble są w całości wykonane z prawdziwego drewna. To nie zadziała, jeśli musisz kupić łóżeczko dla wzrostu.

Minnen - jedno z najbardziej popularnych łóżek w sklepie Ikea. Jest wykonany z metalu, może być w kolorze czarnym lub białym, łatwy w użyciu i trwały, jego długość można zmienić. Minusem jest to, że jest wykonany z metalu i może być zimny.

Sundvik - ten model wykonany jest z drewna z podstawą sosnową, grzbiet wykonany jest z płyty pilśniowej, pokryty folią. Meble mogą mieć kolor biały i szarobrązowy. Podkładka ma uniwersalny wygląd - może zbliżyć się do niemal każdego wnętrza. W razie potrzeby można zmienić jego długość. Niewielką wadą jest obecność filmu na grzbiecie - może on w końcu oderwać się i wyglądać brzydko.

Lexvik - klasyczny model mebli w Ikei. Wykonany z drewna, długość można zmienić. Oczywiście jest to trwałe meble, ale jest bardzo masywne, co często przeraża rodziców. Ten model miejsca do spania idealnie pasuje zarówno do chłopców, jak i dziewcząt.

Guliwer - łóżeczko odpowiednie dla dziecka o wzroście do 165 cm, wykonane z litej brzozy. Istnieje specjalna krawędź ochronna, którą można usunąć w przypadku nieprzydatności. Takie meble mogą z łatwością zbliżyć się zarówno do dziewcząt, jak i chłopców.

Snigglare - proste meble dla dzieci w wieku przedszkolnym lub trochę starsze. Wykonany jest z litego buku, tył wykonany jest z płyty pilśniowej. Długość boku 90 cm, który można zainstalować z każdej strony łóżka.

Stouva - to łóżko, które ma strych i klatkę schodową. Jest dostarczana z szafą lub szafką. Poniżej znajduje się wygodny stół ze stolikiem nocnym, na którym można położyć książki lub zeszyty.

Ten model może być wykonany w kolorach białym, beżowym, niebieskim, różowym, zielonym i czarnym, są nawet modele z jagnięcinami. Szafkę i stoliki nocne można uzupełnić szufladami lub drzwiami. Istotną wadą tego modelu jest to, że jest on wykonany z płyty wiórowej i płyty pilśniowej.

Hemmes - bardzo znane meble z asortymentu łóżek Ikea, który ma trzy szuflady. Jest dostępny tylko w białych kolorach. Zalety tego miejsca do spania to: ładny wygląd, który będzie pasował do każdego pomieszczenia, używaj do produkcji materiałów przyjaznych dla środowiska, długotrwałego użytkowania. Dodatkowo oprócz miejsca do przechowywania dostępna jest również dodatkowa funkcja wysuwu.

To pojedyncze łóżko może z łatwością stać się łóżkiem podwójnym. Ponadto, jeśli to konieczne, możesz użyć tego mebla jako sofy, gdzie możesz usiąść z przyjaciółmi. Największą wadą jest stosunkowo wysoki koszt takiego łóżka.

To łóżko jest idealne zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki przez maksymalnie 3 lata. Jego zaletą jest to, że na "pierwszym piętrze" można zrobić mini-salon lub kreatywną strefę dla dziecka. To łóżko jest idealne w tych mieszkaniach, w których przestrzeń jest ograniczona.

Nadaje się nie tylko dla dziecka, ale także dla dorosłych. Bezwarunkowa korzyść polega na tym, że w zmontowanej formie zajmuje niewiele miejsca i służy jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Szeroka gama stylów i kolorów.

Wysuwane łóżko dla dwójki dzieci

Ten model jest odpowiedni dla rodziny, w której jest dwoje małych dzieci. Ma dwie koje, niskie, co pozwala dzieciom łatwo się na nie wspiąć. Dolny podkład może być całkowicie wyciągnięty i używany jako osobne łóżeczko.

Takie modele są tak wykonane, że są w stanie "urosnąć" wraz z dzieckiem. Z powodu tej zdolności można je nazwać trwałymi. Podczas gdy łóżko ma czas na zmianę dla dziecka, nie trzeba kupować nowego.

Pudełko można umieścić w dowolnym miejscu: z reguły w drewnianych łóżkach pod materacem zawsze jest miejsce do przechowywania rzeczy, producenci często tworzą szuflady. W łóżka-na poddaszu, czasami zapewniają szafkę lub stolik nocny, który również pozwala przechowywać wiele rzeczy.

Długość takiego łóżka wynosi ponad 160 cm Modele mogą być drewniane lub metalowe, podwójne lub pojedyncze, kolorowe lub monotonne, o specyficznym wzorze - zgodnie z życzeniem nastolatka.

Zwykle w tym wieku stosuje się meble z obręczą lub przegrodą, aby zapobiec upadkowi dziecka. Łóżka te mogą być niskie, aby dzieci mogły się na nie wspiąć.

I, oczywiście, można przydzielić łóżka dla dziewcząt i łóżek dla chłopców. Różnice będą widoczne w kolorach, dekoracjach i dekoracjach. Z reguły dziewczęta używają różowego koloru z różnymi księżniczkami i lalkami, a dla chłopców niebieskim kolorem z samochodami i superbohaterami.

Wielkość łóżka dla dziecka w wieku 5-10 lat wynosi zwykle 70 cm (szerokość) i 130-160 cm (długość). Dla dziecka w wieku 11 lat i więcej, standard ma rozmiar 90 cm (szerokość) i 180 cm (długość). Jednak wielu rodziców kupuje łóżko o wymiarach 90 cm (szerokość) i 200 (długość).

Materiał, z którego Ikea teraz produkuje meble dla dzieci, może być inny. Jest to zestaw różnych drzew, a żelazo, często tworzą łóżka z płyty wiórowej i płyty MDF, nawet tam są kute modele.

Meble z płyty MDF i płyty wiórowej zawsze służą dość krótko: po pewnym czasie takie łóżko przestanie być piękne, a nawet pęknie. Powszechnie uważa się, że meble wykonane z tych materiałów są trwałe i wytrzymują dość dużą wagę. Niestety nie zawsze tak jest. Zastosowanie materiałów o niskiej jakości do produkcji płyt MDF i płyt wiórowych prowadzi do niewiarygodnego złoża.

Te łóżka i inne meble mają piękny widok. Meble z płyty MDF mogą być pokryte różnymi kolorami, podobnie jak drewno, metal lub inne materiały.

Istnieje błędne założenie, że struktury z płyt wiórowych i MDF mogą mieć negatywny wpływ na narządy wewnętrzne człowieka. Jest to całkowicie błędne, wszystkie produkty są dokładnie testowane pod względem przyjazności dla środowiska.

Drewniane meble to prawdziwy klasyk. Wygląda poważnie. Podane łóżko doskonale wygląda w każdym wnętrzu, staje się jego podstawą, wszystkie inne meble są wybierane pod łóżkiem. Takie łóżka będą odpowiednie zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca, zarówno małego dziecka, jak i dorosłego.

Kolor miejsca do spania z tablic może być jedynie drewnem.

Drewniane łóżka są najbardziej wygodne i trwałe w użyciu. Oni po prostu nie mają sobie równych w tym. Jedynym problemem może być drewniany bug, który może "zjeść" meble w ciągu dwóch lat. Aby tego uniknąć, musisz stale monitorować stan łóżka.

Łóżka z żelaza i kutego żelaza są rzadkością. Wyglądają na zimno, podczas pracy są bardzo niezawodne i mogą służyć długo.

Teraz w Ikea jest wiele różnych kolorów, które można pomalować miejscami do spania. Oczywiście, nie zapominajcie, że drewniane meble mogą być tylko drewnopodobne. Jednym z najbardziej popularnych kolorów wśród mebli z płyty wiórowej jest biały. Oczywiście wybór koloru będzie dotyczył samego dziecka lub jego rodziców.

Oczywiście wybór łóżka dla dziecka jest bardzo poważną sprawą i należy go traktować z należytą uwagą. Wybierając łóżko dla dziecka, rodzice kierują się z reguły życzeniami swojego dziecka. Jeśli jednak dziecko jest jeszcze małe, dorośli wybierają meble zgodnie z następującymi kryteriami: łatwość użycia, materiał i cena.

Prostota wyboru łóżka również nie zajmuje ostatniego miejsca. Bardzo ważne jest, aby meble były wygodne dla dziecka i nie utrudniały jego ruchów. I do tego należy go odpowiednio wybrać. Łóżka dziecięce Ikea są w stanie dostosować się do wzrostu dziecka, a to jest bardzo podobne do rodziców i dzieci.

Według opinii użytkowników większość rodziców kupuje własne drewniane łóżka dla swoich dzieci. Jest to zrozumiałe - meble wykonane z drewna są najbardziej niezawodne w użyciu i wszechstronne. Zwykle całe wnętrze pokoju jest zbudowane wokół łóżka. I, oczywiście, łóżko drzewa nadaje ton.

Pozytywnym punktem łóżka tych dzieci rodzice nazywają swoją cenę, "oddychanie" materiału, łatwość użytkowania.

Meble metalowe rodziców również chętnie kupują dla swoich dzieci. Sądząc po recenzjach, główną zaletą tych łóżek jest łatwość montażu, przenoszenia, przystępna cena oraz umiejętność wytrzymania wagi nie tylko dziecka, ale także np. Mamy.

Jeśli kupujesz meble dla małego dziecka, rodzice biorą takie modele, które z konieczności zawierają boczne ściany. Są w stanie chronić dziecko przed upadkiem. A w przypadku bezużyteczności, boki można łatwo usunąć.

Wybór łóżka dziecięcego nie jest łatwym zadaniem. Ale najważniejszą rzeczą jest oczywiście wygoda i bezpieczeństwo dziecka. Dlatego rodzice powinni poważnie traktować wybór mebli dla swojego dziecka.

Doskonałym dopełnieniem wnętrza, a nawet jego głównej części może być model łóżka dziecięcego Sundvik ze sklepu Ikea. Takie łóżko, wykonane z drewna sosnowego i pilśniowego i wykonane w kolorze białym, sprawi, że pomieszczenie będzie lekkie i przestronne. Nie zajmuje dużo miejsca, można go umieścić przy ścianie, oknie lub w środku pokoju, odgradzając się tiulem powietrza, aby dziecko było wygodniejsze.

Model łóżka dla dzieci Minnen jest najbardziej popularny w zakresie łóżek Ikea. Ona przyciąga swoim wyglądem. W pokoju w białych i jasnych kolorach takie meble będą bardzo odpowiednie. Oczywiście w przypadku zakupu łóżka dla chłopca lepiej jest wybrać czarny kolor.

Critter to idealne łóżko dla dzieci w wieku do ośmiu lat. Z sosny pasuje idealnie do wnętrza pokoju dziecinnego. Biały kolor mebli jest uniwersalny i pasuje do każdego projektu przedszkola.

Wszelkie prawa zastrzeżone, 14+

Kopiowanie materiałów na stronie jest możliwe tylko po zainstalowaniu aktywnego linku do naszej strony.

Łóżeczka IKEA. Łóżeczka dla dzieci IKEA: recenzje, ceny

Raz w rodzinie nadchodzi długo wyczekiwany moment, kiedy po raz pierwszy z małej kołyski rozprowadzany jest głos noworodka. Do pojawienia się okruchów rodzice przygotowywani są szczególnie ostrożnie: wybierają wnętrze, suwaki, zabawki. Szczególną uwagę zwraca się na wybór kołyski. To w jej dziecku spędza większość czasu. Gdy dziecko rośnie, śpiący powinien rosnąć razem z nim. Właśnie dlatego transformatory modelowe są bardzo popularne. Szeroka gama produktów do mebli dla dzieci jest dumą szwedzkiej firmy "IKEA". Łóżeczka dla noworodków, ekologiczna pościel, tekstylia o jasnych kolorach - wszystko można wybrać w jednym sklepie.

Jaki powinien być pokój dziecięcy?

Aby wybrać odpowiednie wnętrze, należy wziąć pod uwagę cechy psychiki dziecka. Układ nerwowy dziecka różni się od układu nerwowego, co oznacza, że ​​krew reaguje inaczej na sytuację.

Dziecko czuje się dobrze w jasnych kolorach, a rodzice mogą czuć, że paleta jest przesycona. Karapuz skupia swoją uwagę na kolorowych odcieniach, koncentruje się na różnych dźwiękach i ruchach, dotyka i testuje siłę każdego obiektu, do którego można dotrzeć za pomocą uchwytów. Ale w spokojnych kolorach lub monotonnych dźwiękach nie jest mu łatwo się skoncentrować. Dlatego, aby otoczyć twój stary but ze starymi skrzypiącymi meblami lub zrobić sterylną "salę operacyjną", w której wszystkie kolory oprócz bieli pod zakazem, nie są tego warte.

Naukowcy przeprowadzili badanie wpływu kwiatów na rozwój dziecka. Okazało się, że matki, które preferowały jasne, błyszczące tkaniny do ubrań domowych, znacznie szybciej kontaktowały się ze swoimi dziećmi, w przeciwieństwie do tych, które wybrały cichy zasięg.

Co jest jasne - co ciekawe, warto się uczyć - tak myśli nie tylko dziecko, ale także każda osoba. Ale z wiekiem uczymy się dostrzegać więcej szczegółów, które nie są jeszcze dostępne dla dzieci. Ponieważ dla dzieci bardzo ważna jest zasada atrakcyjności - atrakcyjności. Jest używany przez IKEA.

Marki mebli dziecięcych wykonywane są w bogatej palecie. Zasłony, jak niebieskie żagle, zielone stoły, wzdłuż których pełzają wielkie biedronki-poduszki, szafki z barwnymi drzwiami, odpowiednie do zabawy w chowanego. Wszystko to prowadzi do rozwoju fantazji, pragnienia odkrywania i wymyślania czegoś nowego. W takiej sytuacji dzieci poczują się świetnie.

Łóżko dla najmłodszych

Pościel dla dzieci jest bardzo różna. Dla dzieci są nadal popularne kołyski, łóżka, fotele bujane. Teraz wiele marek jest wyposażonych w mechanizm choroby lokomocyjnej. Niektórzy rockerzy mają zdejmowane szyny, a kiedy dziecko jest starsze, bujane krzesło można zmienić w zwykłe meble na nogach.

Nowoczesne miejsca do spania są uważane przez producentów za drobiazgi. Ważne jest, aby poziom dna był ustalony na różnych wysokościach. Kobieta po porodzie jest trudna do wyginania się na niskim poziomie i musi to być robione ciągle, więc łóżko jest ustalone dość wysoko. Kiedy dziecko dorasta, dno spada. Łóżeczka "IKEA" mają dwa poziomy zapięcia. Ten projekt jest zainstalowany na przykład w seriach Sundwig i Sniglar. "Sundwig", według kupujących, jest doskonałą opcją dla małego mieszkania. Można go szybko zmontować, po prostu przetransportować. Jedyną wadą jest farba, którą można łatwo przegryźć lub oderwać. "Sniglar" przyjemnie podoba się cena, jego koszt to tylko 1500 rubli. "Sundwig" jest droższy - 5000 rubli.

Dla bezpieczeństwa dziecka w każdym łóżeczku są specjalne ściany listew. Reiki zainstalowane blisko karapuza nie upadłego. W opcji "Gulliver" zapewniono specjalne miękkie mocowania na ścianach "Kompisar". W wieku, w którym dziecko jest już na nogach, zainstalowano "Vikare", jest to klapa na ścianie, z niską poręczą z "IKEA". Granice w łóżeczku całkowicie zmieniają jego wygląd i wydłużają okres użytkowania. Że dorosłe dziecko może samodzielnie wejść do koi, jedna ze ścian jest wycofana. "Gulliver" kosztuje 4000 rubli, co według rodziców jest bardzo tanie w porównaniu do innych marek z naturalnego drewna.

Wszystkie łóżeczka IKEA są wykonane zgodnie z normami europejskimi. Dno w nich jest dobrze wentylowane, co zapewnia zdrowy sen. Bardzo popularna pościel "Gunat". Struktura ma dwie solidne, dwie ściany listwy. Model łączy w sobie wszystkie zalety opisane powyżej, a także pomaga wygodnie zorganizować przestrzeń dzięki zestawowi szuflad. Ten sam system wyposażony jest w meble "Stuva". Obie marki należą do górnego segmentu cenowego sklepu. "Stuva" będzie kosztować 8.500 rubli, a jego starszy brat w 10.000 rubli.

Oszczędzanie na jakości snu dziecka nie jest jednoznaczne, ale budżet rodzinny nie jest gumowy. Co zrobić, gdy wszystkie środki są po prostu niewystarczające? Szwedzka firma meblarska produkuje ten model, spełniając wszystkie ważne wymagania i posiadając najprostszy projekt. "Sniglar", "Gulliver" i "Stuva" to bardzo popularne łóżeczka dziecięce "IKEA". Opinie o nich są uważane za najbardziej popularne opcje na rynku dóbr wtórnych. Można je łatwo sprzedać po kilku latach użytkowania.

Poduszki i materac do łóżeczka dziecięcego należy wybierać oddzielnie. Aby dziecko było wygodne, rozmiar materaca powinien pasować do spodu i ściśle przylegać do krawędzi. Firma "IKEA" oferuje niedrogie i wygodne materace. Model "Vissa" pasuje idealnie do wszystkich łóżeczek, jest produkowany w dwóch rodzajach: cienkim i gęstym.

Nadchodzi czas, gdy okruch staje się zbyt duży dla kołyski i nadszedł czas, aby się bardziej spać. Najpopularniejsze opcje to "Cura", "Mammut" i "Minnen".

Teraz, gdy dziecko zaczyna intensywnie rosnąć, wielu rodziców woli zainwestować raz i kupić duże "dorosłe" łóżko. Łóżko to nie jest zbyt użyteczne dla dziecka: przyzwyczajenie się do niego i odczuwanie dyskomfortu z ogromu łóżka zabiera dużo czasu. Jak być? Najlepiej nadają się przystosowane modele lub transformatory. To właśnie te łóżkowe "IKEA" recenzje są najlepsze.

Model "Cure" jest bardzo popularny wśród dzieci ze względu na ich kreatywny design. Można go obrócić z dwóch stron. Wykonane "Cura" z ekologicznego drewna sosnowego, które jest pokryte niebieską farbą na górze. Jedna strona jest odpowiednia dla chłopców w wieku do sześciu lat, a druga dla starszych dzieci.

Rama jest odwrócona - a we wnętrzu pojawiają się nowe meble. Szopka "Cure" może być ozdobiona baldachimem, zamieniającym się w strefę do gry. Namiot pod kopułą lub dwupiętrowy dom ze schodami wykonanymi z modelu "Cure" to nie tylko ciekawe rozwiązanie, ale także dobra inwestycja 9000 rubli w wyposażenie.

Prawdziwą ozdobą przedszkola będzie projektowe rozwiązanie do spania "Mammut". Są to jasne łóżeczka, które mają zaokrąglone krawędzie i stopy z propylenu, aby zmniejszyć uraz. Rodzice bardzo aktywnych chłopców i energicznych dziewcząt odetchnęli z ulgą, bo teraz nie muszą bać się ostrych krawędzi.

Łóżeczka "IKEA" - to także ciekawy model "Minnen". Jest to jedyny wykonany z trwałego i pięknego materiału: stali. To najpoważniejsze łóżko dla najmłodszych. "Minnen" zmienia rozmiar, gdy dziecko rośnie, a wszystkie mamy kochają markę. Zakres kolorów jest klasyczny: "Minnen" jest biały lub czarny i brązowy, ale w naszym regionie drugi wariant jest raczej trudny do znalezienia. Dla wygody w sypialni dziecka przygotuj 5400 rubli.

Jeśli w pokoju przebywa kilkoro dzieci, najlepszym rozwiązaniem będzie dwupoziomowe łóżeczko "IKEA". Pomaga nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale także tworzy niepowtarzalną atmosferę.

W formie łóżka, dzieci nabywają całe piętro przestrzeni do gier. Rodzice powinni pamiętać, że starsze dziecko musi spać na górze, a jego wiek nie może być krótszy niż trzy do czterech lat.

Modele "Midal" i "Nordal" to dwukondygnacyjne łóżeczka "IKEA". Opinie o nich są dobre w obu przypadkach, chociaż modele prezentowane są w różnych przedziałach cenowych. Różnica nie występuje w materiale (oba łóżka wykonane są z litej sosny), ale w projekcie. "Nordahl" można łatwo przekształcić w dwa osobne łóżka, które mogą być potrzebne, gdy dzieci dorastają. To prawda, że ​​koszt tej opcji jest prawie trzykrotnie większy niż koszt "Midal": 17 000 rubli zamiast 6 000.

Oba projekty pozwalają na zamocowanie drabiny po prawej i lewej stronie, a także na samodzielne złożenie.

Specjalne meble pomogą stworzyć w pokoju dziecięcym wyjątkowe wnętrze, w którym dzieci będą się rozwijać i komunikować. Pozwól profesjonalistom zadbać o układ przestrzeni, uwalniając Twoją uwagę od swoich ulubionych ludzi i działań. W końcu może wkrótce usłyszysz głos swojego dziecka, które potrafi głośno śpiewać i śmiać się.

Łóżka dla noworodków Ikea

W każdej rodzinie wygląd dziecka jest przygotowywany na długo przed jego narodzinami. Przyszli rodzice starannie dobierają akcesoria dla dzieci, meble, ubrania i pościel. Każdy szczegół w pokoju dziecięcym powinien być wygodny i bezpieczny. Przez większość czasu dziecko będzie spędzać kołysankę, więc wybór łóżeczka dla noworodka powinien być wykonany świadomie.

Dla noworodka nie można kupić łóżeczka, tylko na podstawie ich pragnień lub wyglądu. Dla dziecka, łóżeczko jest miejscem, w którym spędza większość swojego nieświadomego życia. Dlatego meble dziecięce muszą spełniać pewną listę wymagań:

 • Wysoka jakość. Nie warto oszczędzać i kupować kołysanki z surowców wtórnych. Źle wykonane łóżko może zacząć skrzypić lub pęknąć przed okresem gwarancji.
 • Trwałość. Szopka, wykonana z wysokiej jakości i trwałych materiałów, będzie służyć długo. Możliwe, że spać na nim będzie wiele pokoleń waszych dzieci.

 • Bezpieczeństwo. Ten czynnik jest jednym z najważniejszych na liście wymagań. Do tego konieczne jest posiadanie zarówno jakości zestawu, jak i materiału podstawy i komponentów. Łóżeczko dla noworodka powinno być wykonane wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska, które podczas działania nie spowodują uczuleń ani innych chorób.

 • Komfort. Co godne uwagi, jeśli łóżeczko jest wyposażone w wahadło dla choroby lokomocyjnej i mechanizmy regulujące wysokość dna (każda matka powinna bez wysiłku położyć i wyjąć dziecko z łóżeczka).

Naturalnie wygląd łóżeczka powinien być wykonany w spokojnych kolorach, aby nie drażnić dziecka.

Łóżeczka dla noworodków ikea wykonane są zgodnie z GOST i TU, które są zaprojektowane specjalnie dla kołysek dla dzieci. Najważniejsze przy tworzeniu mebli dla dzieci jest bezpieczeństwo. Dlatego każdy szczegół łóżeczka jest hipoalergiczny i nietoksyczny. Żadna część łóżeczka nie będzie w stanie przeciąć ani porysować dziecka, ponieważ specjaliści firmy oprócz specjalnego polerowania dostarczają wzory dziecięce specjalnymi miękkimi plastikowymi podkładkami.

Twórcy szwedzkiej firmy tworzą różnorodne modele łóżek, oparte na trzech głównych parametrach:

 1. Bezpieczeństwo ekologiczne. Firma Ikea wykorzystuje wyłącznie naturalne i przyjazne dla środowiska materiały.
 2. Bezpieczeństwo pożarowe. Wszystkie materiały są wysyłane do specjalnego przetwarzania przed złożeniem mebli, po czym są testowane w kilku etapach.
 3. Lekka waga. Wszystkie rodzaje mebli dziecięcych mają stosunkowo niewielką wagę, ale ich wytrzymałość i jakość nie maleje.

Ikea nie jest sklepem dla pojedynczych mebli, ale firmą produkującą konstrukcje modułowe. Wybierz odpowiednie łóżeczko dziecięce i uzupełnij je o coś, co możesz bez problemu, ponieważ Ikea oferuje szeroką gamę kolorów i wzorów.

Łóżka dla najmłodszych. Czym one są?

Łóżka w Ikei składają się z dwóch rodzajów: zamkniętej i półotwartej. Co to znaczy? W zamkniętych łóżeczkach wszystkie panele mają specjalną podszewkę i nie są wyposażone w kraty. Modele półotwarte mają jedną lub dwie strony z kratkami. Każdy model ma zarówno plusy, jak i minusy.

Ikea ma kilka modeli wzorów dla noworodków, oto główne z nich:

Ten model jest wykonany z litego buku. Wierzch produktu pokryty jest farbą akrylową. Absolutnie wszystkie elementy konstrukcji są bezpieczne dla dziecka. Panel boczny jest wykonany z płyty pilśniowej, na której nakłada się drukowany rysunek.

Piękny i delikatny dziecięcy model sprawia, że ​​oryginalny krój jest u góry bocznego panelu. Uzupełnij delikatny obraz oryginalnych nóg. Łóżeczko ma ładny mleczny kolor, który idealnie nadaje się do dekoracji pokoju noworodka. Ponadto białe meble harmonijnie pasują do każdego wnętrza.

Ten model wykonany jest z brzozy i pokryty nietoksycznym lakierem akrylowym. Jest bardzo wygodne, aby dno łóżeczka można było podnieść i obniżyć do pożądanego poziomu. Możliwe jest również zdjęcie jednego bocznego panelu grilla, a zamiast tego zainstalowanie specjalnego zderzaka. Wybór takich akcesoriów w Ikei jest zróżnicowany.

Rama i podstawa tego łóżeczka wykonane są z naturalnego drewna. W tym przypadku jest to zestaw buk, który dla najwyższego bezpieczeństwa i wytrzymałości jest obsługiwany specjalnymi środkami. Różnica między tym modelem to dostępność zdejmowanego panelu bocznego, co jest bardzo wygodne, jeśli te same meble będą używane do spania ze starszym dzieckiem.

Bardzo przytulny i wesoły model. Wykonany jest w różnych wariantach kolorystycznych: zielony, niebieski dla chłopców i różowy dla dziewczynek. Podstawa, jak w większości modeli, składa się z malowanej akrylowej farby bukowej. Jasne kolory tego modelu idealnie wpasują się w tematyczne wnętrze pokoju dziecięcego.

Model, podobny do poprzedniego projektu, według podstawowych parametrów, różni się bardziej stonowanymi kolorami. Łóżka tego modelu mają kolor naturalnego drewna, ponieważ są malowane bezbarwnym lakierem.

Bardzo nowoczesny model łóżeczka dla noworodka. Idealnie pasuje do wnętrza mieszkania urządzonego w stylu hi-tech. Przedni i tylny panel składa się z przyjaznej dla środowiska płyty wiórowej, płyty pilśniowej i naturalnego wypełniacza z drewna. Panele w kształcie ramy i pręta wykonane są z naturalnego buku. Model Stoove jest najbardziej funkcjonalnym łóżeczkiem niemowlęcym szwedzkiej firmy, ponieważ ma w swojej szufladach do przechowywania, które są malowane w różnych kolorach.

Ten model wygląda bardzo stylowo i atrakcyjnie. Łóżeczko wykonane jest w trzech wersjach kolorystycznych spokojnych odcieni: mleczno-białej, szaro-brązowej i czekoladowo-czarnej. Podstawą struktury sypialnej jest naturalny buk, który jest szczególnie silny.

Wraz z pojawieniem się dziecka, mieszkanie potrzebuje małego łóżeczka i dodatkowej przestrzeni do przechowywania stosu bielizny i rzeczy niemowlęcych. Co godne uwagi, dwa zadania są obsługiwane jednocześnie przez łóżko transformatora, które może służyć do spania dziecka i przechowywania jego posagu. Takie modele są bardzo wygodne, ponieważ łączą zwykłe łóżko, komodę z przewijakiem i szafki. To niezwykłe, że w tym typie miejsca do spania można pomieścić zarówno niemowlę, jak i dorosłe dziecko w wieku poniżej 12 lat.

Zalety i wady:

 1. Obecność pieluszki i wszelkiego rodzaju schowków, wbudowane wahadło do uśpienia, możliwość zwiększenia miejsca do cumowania.
 2. Duży rozmiar, wysoka cena.

Firma Ikea "kocha" transformatory łóżkowe, więc produkuje różne modele tego typu. Dla najmłodszych istnieją zarówno standardowe opcje, jak i wyrafinowane owalne łóżeczka, w których dzieci mogą spać do trzeciego roku życia. Bardzo interesujące są modele Cure, które można odwrócić, za pomocą których uzyskuje się łóżeczka dla różnych grup wiekowych.

Liczne recenzje szwedzkiego producenta łóżeczek dziecięcych potwierdzają te zalety. W oparciu o recenzje opracowywana jest dobra ocena łóżek dla noworodków. 4 punkty na 5 maksymalnych otrzymanych mebli Ikea.

Co klienci łóżeczku doceniają dla niemowląt:

 • Cena. Różnica w cenach jest taka, że ​​można kupić zarówno wariant budżetu mebli dziecięcych, jak i nieprzyzwoity drogi model.

 • Praktyczność. Łóżka z europejskiej firmy są bardzo wygodne w użyciu.

 • Komfortowość. Wszystkie modele łóżek dla najmłodszych są bardzo wygodne i przytulne.

 • Wygląd. Łóżka dla najmłodszych dzieci są bardzo piękne i stylowe, dlatego nadają się do ozdabiania każdego wnętrza, a także jak mały właściciel i jego matka.

 • Niezawodność. Konstrukcje szwedzkiej firmy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co jest kluczem do wytrzymałości i trwałości.

Producenci Ikea zainwestowali całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć wysokiej jakości i bezpieczne meble dziecięce. Podczas gdy szwedzcy projektanci wkładali wiele wysiłku, aby łóżko dla noworodka ze zwykłych mebli codziennego użytku stało się indywidualnym elementem wnętrza. Ikea to właściwy wybór do wyposażenia pokoju dla noworodka.

Wszelkie prawa zastrzeżone, 14+

Kopiowanie materiałów na stronie jest możliwe tylko po zainstalowaniu aktywnego linku do naszej strony.

Dodaj komentarz

1 + 8 =