Nazwa kategorii

Łóżka dla bliźniaczych noworodków

Łóżeczko dziecięce: 5 najlepszych modeli

Łóżeczko jest opcjonalny zestaw mebli dla małego dziecka, więc jej wybór należy podchodzić w sposób inteligentny i starannie dziecko poniżej jednego roku życia spędzają większość czasu w łóżku. W nim śpi, gra, uczy się poznawać świat. Dlatego konieczne jest, aby wybrać nie tylko piękny, ale także najdogodniejszy model, zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Wygląd szopki również odgrywa dużą rolę, ponieważ na jej tle będzie pierwsza sesja zdjęciowa dzieci. Sklepy oferują szeroką gamę produktów, ale łóżeczko dla dziecka należy oceniać nie tylko w wyglądzie, ale także mieć odpowiedni rozmiar dla pokoju dziecka. Dlatego najpierw musisz wykonać wszystkie niezbędne pomiary.

Jakie są łóżeczka dla noworodków?

Łóżeczka dziecięce różnią się kolorem, wzorem, rozmiarem. Większość z nich jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Potem dziecko rośnie, a łóżeczko zmienia się w duże.

Możesz zapoznać się z różnymi wariantami łóżeczek dla noworodków w Internecie lub w specjalistycznych sklepach

Istnieją takie rodzaje łóżek:

 1. Klasyczny. Jest to zwykłe łóżko dziecięce, ogrodzone balustradami z czterech stron. Jedna lub obie osłony boczne mogą być zdjęte lub opuszczone. Model ten można zamontować na nogach lub poślizgach. Istnieją warianty z kołami do wygodnego poruszania się po pokoju. Prosta i niezawodna konstrukcja łóżka przez cały czas przyciągała uwagę rodziców.
 2. Łóżko z przewijakiem i komodą. Jest to bardzo wygodny model, ponieważ dziecko można zmienić na miejscu i przechowywać jego ubrania i przedmioty do pielęgnacji w komodach.
 3. Transformatory. Są to łóżka, które mogą zmienić się w sofę lub szafę, zwiększyć rozmiar, zmienić cel. Na przykład istnieją modele, które od kołyski do dziecka zamieniają się w pełne łóżko dla trzyletniego dziecka.
 4. Łóżko-kojec. Ten model to składana konstrukcja miękkich materiałów, którą można zabrać ze sobą na wycieczki. W domu dziecko może w nim grać, a jeśli przypadkowo zaśnie, nie będzie trzeba go nosić. Forma łóżek arenowych jest zarówno prostokątna, jak i okrągła.

Niektórzy rodzice wolą używać radzieckiego metalu lub drewnianych łóżek, odziedziczonych z pokolenia na pokolenie. Nie są tak piękne jak nowoczesne, ale wygodne i trwałe.

Na szerokich drewnianych łóżeczkach można wkleić kolorowe zdjęcia lub zdjęcia, aby dziecko mogło je zobaczyć przed snem. Ale musisz je mocno zabezpieczyć, aby dziecko nie mogło ich samemu zabrać.

Zaleca się kupowanie wyłącznie łóżek wykonanych z naturalnych materiałów: drewna lub metalu. Plastikowe niedrogie produkty mogą być toksyczne.

Kiedy rodzą się bliźnięta - to nie tylko świetna zabawa, ale także wielkie kłopoty. Pytanie dotyczy szczególnie zakupu łóżeczka dziecięcego. Rodzice stoją przed wyborem: kup dwa różne łóżeczka lub jeden wspólny. Lekarze są skłonni do wniosku, że bliźniaki byłoby lepiej, jeśli będą spać w tym samym łóżku, jak dzieci w łonie matki są przyzwyczajeni do siebie nawzajem sąsiedztwie. Podczas wspólnego snu, dzieci stają się niespokojne i zachowują się spokojnie.

Zazwyczaj łóżeczko dla bliźniaków powinno być większe i mieć małą przegrodę w środku

Zalecenia dotyczące wyboru łóżeczka:

 • Lepiej jest, jeśli miejsca do spania są oddzielone niskim podziałem, aby dzieci nie ingerowały w siebie nawzajem, ale jednocześnie odczuwały obecność sąsiada;
 • Górna część powinna mieć podszewkę z silikonu;
 • Wewnątrz łóżeczka powinny być zasłonięte miękką, miękką ściereczką;
 • Odległość między listwami powinna być taka, aby dziecko nie mogło umieścić tam rączki ani nogi.

Jeśli dwa łóżeczka są kupowane dla bliźniaków, powinny być zainstalowane jak najbliżej siebie.

Kupując drewniane łóżko, upewnij się, że jest ono zabezpieczone bezpieczną powłoką lakieru.

Wygodne łóżeczko dla noworodka

Dla noworodków ważne jest, aby były kołysane przed snem. Aby ułatwić zadanie rodzicom, zaleca się zakup kołyski łóżeczkowej. Jest to przydatne tylko przez 3-4 miesiące, a następnie z kołysek trzeba będzie zrezygnować i konieczne będzie przeniesienie dziecka do zwykłego łóżka dziecięcego.

Bardzo wygodne i wygodne dla dziecka to stylowe i przytulne łóżeczko

Nowoczesne kołyski wyposażone są w:

 • Elektryczny napęd do choroby lokomocyjnej;
 • Podświetlenie;
 • Zawieszone telefony komórkowe.

Wcześniej, w przypadku dzieci, kołyska była używana, zawieszona, zawieszona pod sufitem. W nowoczesnych warunkach ten projekt jest używany niezwykle rzadko, ale nowocześni projektanci oferują wygodne przenośne kołyski, które można zainstalować w pokoju lub w ogrodzie. Najpopularniejsze modele można oglądać w katalogach sklepów internetowych.

Kupując rynnę, upewnij się, że mechanizm mocujący nie jest uszkodzony.

Kompaktowe łóżeczka dla noworodków

Dodatkowe łóżeczka są bardzo kompaktowe i wygodne. Są przywiązani do boku łóżka rodziców, więc nie mają jednej strony. Mama będzie bardzo wygodnie opiekować się dzieckiem podczas snu. Bardzo małe łóżeczko jest przeznaczone dla dzieci w wieku do 3 - 5 miesięcy. Wtedy przyda się do zwykłego łóżeczka dziecięcego.

Jeśli potrzebujesz kompaktowego i lekkiego łóżeczka, lepiej wybrać meble wykonane z wytrzymałego plastiku

Z jakich materiałów wykonano struktury przyłóżkowe:

Rodzice sami decydują, który model wybrać, najważniejsze, aby był jak najbardziej przyjazny dla użytkownika. Dziewczynę możesz kupić łóżeczko pokryte różową lub żółtą tkaniną, a dla chłopców - niebieską lub zieloną. Jeśli dziecko jest podatne na reakcje alergiczne, lepiej jest, gdy pościel i ochraniacze są białe.

Wybierając łóżeczko, lepiej jest zatrzymać wybór tego z dopasowaną wysokością nóg.

Silne metalowe łóżeczka dla noworodków

Żelazne łóżko jest mocniejsze i bardziej niezawodne niż drewniane. Wykonane są z nietoksycznych materiałów, łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. Jedyną wadą jest to, że metal jest bardzo zimny, dlatego zaleca się pokrycie poręczy miękkimi ochraniaczami z tkaniny.

Metalowe łóżeczka dla noworodków charakteryzują się bezpieczeństwem, praktycznością i wygodą

Główne wymagania dotyczące łóżek metalowych:

 • Na powierzchni nie powinno być pęknięć ani zadziorów;
 • Odległość między prętami nie powinna być większa niż 3 cm;
 • Pożądane jest, aby projekt był wyposażony w koła, ponieważ bardzo trudno jest go przesunąć.

Na solidnym metalowym łóżku możesz bezpiecznie zainstalować włócznika.

Najlepszym materiałem do łóżek metalowych jest stal nierdzewna.

Opcje łóżeczka dla dzieci (wideo)

Szeroki wybór łóżeczek, prezentowanych w sklepach, pozwoli rodzicom łatwo dokonać wyboru w oparciu o ich możliwości finansowe i wymiary pokoju dziecięcego. Najważniejsze jest to, że łóżko jest wygodne i bezpieczne.

Przytulne łóżeczko dla bliźniaków i bliźniaków

Każde dziecko wymaga opieki i opieki nad rodzicami. Ale jeśli w domu nie był taki cud, jak bliźniaki, mama i tata potrzebuje specjalnego podejścia do poprawy pokoju, aw szczególności dzieci miejsca do spania. Standardowe sposoby opieki nad nimi nie są całkowicie dopuszczalne. Przede wszystkim dotyczy łóżek. musimy wziąć pod uwagę wiele rzeczy, tak że w końcu dzieci rosły spokój i zdrowe, a rodzice nie od razu czuć się komfortowo w opiece nad dwoma fidgets.

Łóżeczka dla bliźniaków: na co powinniśmy zwrócić uwagę

Materiał, z którego wykonane jest łóżko, jest równie ważny. Lepiej dać pierwszeństwo drzewu. W każdym razie należy preferować bezpieczny i przyjazny dla środowiska materiał. Na przykład lekarze twierdzą, że skład, w którym przetwarzane są produkty drewniane, może zaszkodzić zdrowiu dziecka. Ale metalowe łóżeczka, według nich, są najbezpieczniejsze, ponieważ łatwo ulegają dezynfekcji. Producenci twierdzą jednak, że nowoczesne sposoby obróbki drewna, szczególnie w przypadku produktów dziecięcych, nie mogą w żaden sposób zaszkodzić dziecku.

Czy muszę kupować jednorazowe pieluchy dla noworodka? Dowiedz się tutaj

W większości przypadków łóżeczka, na których jest pełen towar dziecięcy, spełniają podstawowe wymogi bezpieczeństwa, różnią się jedynie wartością. I czy warto przepłacać osobno za półki i szuflady - osobista sprawa dla każdej rodziny. Jeśli łóżeczko odnosi się do modeli "foteli bujanych" - jest to ogromny plus, ponieważ odłożenie narodzin dziecka do łóżka jest prawdziwym wyczynem. Z innych akcesoriów łóżeczek dziecięcych (baldachim, wisiorki muzyczne, szmaty) radzimy w pierwszej kolejności - szmaty z kieszeniami.

Organizacja podwójnego snu powinna być prawidłowa

Niektórzy rodzice wolą ułożyć bliźnięta lub bliźniaki osobno, jeden - z matką w stanie uśpienia, a drugi - z tatą.

Zasady wyboru czegoś takiego jak podwójna arena są podobne do wyboru łóżeczka. Spokojne dzieci czują się najbardziej komfortowo na jednej obszernej arenie. Ale jeśli dzieci dotykają się nawzajem, pokazując agresję, szczypanie, pchanie, to warto kupić osobne areny. Wielu rodziców łączy dwóch mannezhik.

Niezaprzeczalne plusy wspólnego łoża

Według lekarzy i rodziców bliźniąt (bliźniaków) natychmiast decyduje się jedno łóżeczko dla dwóch osób kilka naglących problemów:

 • dwa łóżeczka zajmują o wiele więcej miejsca w mieszkaniu niż jedno (jest to szczególnie ważne w przypadku małych mieszkań);
 • ciało noworodków jest w stanie lepiej utrzymać ciepło;
 • takie dzieci szybko się uspokoiły i zasnęły w obecności drugiej połowy;
 • przylegające łóżka dla bliźniaków pomagają przezwyciężyć kryzys noworodków, które cierpią całkowicie wszystkie dzieci;
 • rodzice są łatwiejsi podążać za dziećmi, ponieważ są zawsze razem
 • O wiele więcej czasu pozostawia się mamie do mycia i czyszczenia.

Jednak taki cudowny wynalazek, jak podwójne łóżeczko, ze strony tych samych lekarzy i rodziców, może również powodować strach:

 1. jeśli jedno z dzieci zachoruje, drugie z konieczności złapie wirusa;
 2. Podczas leczenia można pomylić noworodki (na przykład podać syrop z kaszlu komuś, kto nie był tak potrzebny);
 3. jeśli w nocy jedno dziecko jest kapryśne, na pewno obudzi swojego sąsiada na łóżku.

Jak wybrać odpowiedni koc dla dziecka? Dowiedz się więcej

Jakim materiałem powinno być łóżeczko dla bliźniaków?

Współczesny rynek z towarami dla dzieci wystawia na wystawę różnorodne materiały, używane do produkcji łóżeczek dziecięcych. W tym łóżeczko dla bliźniaków. Rozważmy podstawowe decyzje.

Drewniane podwójne łóżka. Naturalny materiał zawsze był i będzie popularny. Zauważ, że większość naszych rówieśników, a także mamusie i tatusiowie, wychowała się tylko na drewnianych łóżkach. Drzewo doskonale przepuszcza powietrze i jest niezwykle ważne dla spokojnego i zdrowego snu dziecka.

Warto zauważyć i drobne niedociągnięcia tego materiału. Tanie łóżeczka wykonane z miękkiego drewna sosnowego i nie pokryte specjalnymi narzędziami mogą być po prostu zjedzone przez dziecko podczas ząbkowania. Nie wykluczone i pierwsze odłamki na małych rączkach dziecka. Dlatego preferuj łóżeczko z mocnymi gatunkami drewna. Na przykład brzoza lub klon. Stałe rasy buka są najdroższe.

Drobno podzielona część drzewa. MDF - jest również popularne w dzisiejszych czasach.

Materiał ten wyróżnia się wytrzymałością i jest w stanie wytrzymać przez długi czas wszystkie ataki dziecka. Łóżeczko z MDF jest dobrą alternatywą dla drewnianego produktu. Faktem jest, że różne szkodliwe substancje nie są wykorzystywane w jego produkcji. Staraj się unikać elementów konstrukcji z płyty wiórowej i sklejki.

Plastik. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne jest łatwe i hipoalergiczne. Jeśli pokój, w którym będzie łóżeczko dla bliźniaków z tworzywa sztucznego, przestronny i łatwo wentylowany, łóżko nie zaszkodzi dziecku.

Wybierając plastikowe łóżeczko, musisz sprawdzić wszystkie dokumenty pod kątem zgodności z normami sanitarnymi i higienicznymi.

Konstrukcje stalowe mniej popularne wśród matek i tatusiów nowonarodzonych bliźniaków. Siła stalowego łóżeczka jest niezaprzeczalna. Ale wielu rodziców zniechęca sam materiał, który nie wytrzymuje ciepła i waży dużo. Co więcej, metalowe łóżeczko dla bliźniaczych noworodków jest bardziej odpowiednie dla starszych dzieci.

Jak wybrać łóżeczko dla bliźniaków?

Kołyski dla bliźniaków są specjalnymi modelami łóżeczek dziecięcych. Sugerują połączenie pobyt dzieci. Dzisiaj producenci przywiązują dużą wagę do tego produktu, dlatego różnorodność modeli i typów jest po prostu imponująca!

Najpopularniejszymi opcjami są szerokie łóżeczka, w których całkowita przestrzeń dzieci jest podzielona specjalnym wałkiem. Ale szerokie łóżka dla bliźniaków zajmują dużo miejsca, więc nie nadają się do małych pomieszczeń.

Jeśli masz mało wolnego miejsca w domu, rozważ opcję dwukondygnacyjnych kołysek. Ten model, wręcz przeciwnie, pozwoli zaoszczędzić zajmowaną przestrzeń.

W sklepach znajdują się łóżeczka i areny. W łóżkach tych kołyski dla noworodków są ustawione na określonej wysokości, którą można łatwo regulować. Podstawą łóżeczka jest arena. Gdy tylko Twoje dzieci dorastają, kołyski stają się nowe, a projekt staje się miejscem wspólnych gier.

Szczęśliwe matki bliźniąt (lub bliźniaków) analizują wiele decyzji dotyczących wspólnego łóżka. I, oczywiście, w obliczu takiego modelu, jak łóżeczko dla bliźniaka Feretti Letto Gemellare Papa. Dlaczego ten model zyskuje taką popularność?

Łóżeczko wraz z matkami noworodków dba o wspólny komfort pobytu dzieci. Dzieci są tak bardzo zależne od siebie, że każdy podział prowadzi do stresu. Spokojny sen dzieci - gwarancja zdrowia i spokoju rodziców. Klasyczny wygląd szopki jest idealny do każdego wnętrza. To łóżko spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających rodziców. Materiały użyte w procesie produkcyjnym są przyjazne dla środowiska. Materace są oddzielone przegrodą z listew, dzięki czemu dzieci nie przeszkadzają sobie nawzajem. Należy zauważyć doskonałą wentylację, która zapewnia cienką boczną poprzeczkę.

Główne cechy tego łóżeczka:

 • łóżko jest zaprojektowane dla dzieci od pierwszego dnia życia;
 • korpus wykonany jest z buku i otoczony jest biologicznymi powłokami w kolorze lakieru;
 • sprzęt na kółkach upraszcza obsługę;
 • miejsca do spania są oddzielone przegrodą, ale nie przeszkadzają w dotykowej komunikacji noworodków;
 • górne uchwyty felg są chronione silikonem;
 • przemyślany system wentylacji;
 • materace ortopedyczne;
 • zgodność z głównymi normami europejskimi dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa dzieci.

Kilka ważnych wskazówek dla rodziców bliźniąt

Zdrowy sen dla małych dzieci to marzenie każdego rodzica. Osadzenie marzeń bliźniąt jest trudne. Czasami oni kapryśne, przeszkadzać sobie nawzajem. Tego rodzaju problem można częściowo rozwiązać za pomocą naszej prostej porady:

 1. Jeśli zakupiłeś kołyskę dla bliźniaków, dzieci powinny być w niej codziennie o określonej porze. Stopniowo noworodki przyzwyczają się do pewnego reżimu i zasną cicho.
 2. W pierwszym miesiącu tego rodzaju bliźniaków warto się zaprzyjaźnić. Uspokaja dzieci w okresie adaptacyjnym i pomaga zasnąć.
 3. Rodzice muszą wymyślić specjalny rytuał przed pójściem spać. Alternatywnie można kąpać się w ciepłej wodzie lub kołysance. Przy codziennym wykonywaniu rytuału dzieci przyzwyczają się do "dzwonka do snu".
 4. Czasami jedno z dzieci jest spokojniejsze, a drugie jest kapryśne. Rodzice powinni najpierw uspokoić drugie dziecko, aby zapewnić spokojny sen dzieci. Nie obawiaj się, że jedno z dzieci może przeszkadzać drugiemu dziecku podczas zasypiania w jednym łóżeczku.

Łóżka dla noworodków bliźniaczych: opinie rodziców

 • Julia Tronina, 28, Wołgograd: "W staroświecki sposób kupiliśmy drewniane łóżeczko dla naszych bliźniaków. Wybór w sklepach jest szeroki, ale zdecydowaliśmy się na klasyczną wersję Ikeya. Czy to z miłym dodatkiem - wahadłem. Niemowlęta szybko zasypiają obok siebie "
 • Veronika Yurova, 32, Almetyevsk: "Moim zdaniem - to jest dodatkowa zamorochka, dzieci mogą spać w normalnym łóżeczku, a nocą dzielą składaną pieluszkę."
 • Valentina Izyurova, 33 lat, Moskwa: "Nasze dzieci nie są przyzwyczajone do kołysania, więc proste podwójne łóżeczko stało się dla nas najlepszą opcją. Rumble trochę ze sobą i spokojnie zasnąć. Kupiliśmy Gandyliana Simonika, jesteśmy szczęśliwi. "
 • Camilla Yusupova, 28, Kazań: "Dziewczęta, to strata pieniędzy, zwłaszcza jeśli jej nie masz! Nasz tata cały czas pracuje i doskonale spaliśmy na podwójnej kanapie. Ten sam model Lapsi jest równoważny miesięcznej pensji. "
 • Kristina Kartasheva, 29 lat, Nowosybirsk: "Łóżeczko Popoloni Giovanni zrobione jest z czystego buka, więc był to nasz pierwszy prezent dla syna. Piękne wykończenie z kości słoniowej idealnie współgra z całym wnętrzem.
 • Irina Semenikhina, 29, Cherepovets: "Łóżko zostało zakupione przez lidera krajowego producenta. Z wahadłem i małymi kółkami. Bardzo pomaga, gdy obie córki śpią i śpią w jednym miejscu. Nie nudzą się razem, ale udaje mi się wykonywać domowe obowiązki. "

Nikt jeszcze nic nie napisał. Najpierw Budchet!

Łóżeczko dla noworodka bliźniaków

Wybór łóżeczka jest ważnym i odpowiedzialnym biznesem. Jeśli jesteś zaplanowanym bliźniakiem, to łóżeczko dla noworodka potrzebujesz specjalnego. Jeśli jedno dziecko na początku może zostać z nim ułożone, to z dwójką dzieci ta opcja jest nie do przyjęcia.

Wymagania dotyczące łóżeczek dziecięcych

Wszystko, co dotyczy noworodków, powinno być bezpieczne. Dotyczy to zwłaszcza łóżeczek dziecięcych, w których dzieci spędzają dużo czasu. Jeśli kupujesz łóżeczka dla bliźniąt, spróbuj rozważyć wszystkie następujące wymagania:

 1. Łóżko powinno mieć wystarczająco dużo miejsca dla dziecka. Wybór w tym zakresie jest wspaniały, ponieważ istnieją zarówno modele oddzielne, jak i złożone.
 2. Materiał podstawy i ramy musi być wystarczająco mocny. Bardzo ważne jest, aby wybrać przyjazne dla środowiska i ognioodporne modele, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby to potwierdzić.
 3. Wszystkie połączenia i małe części, metalowe, plastikowe lub drewniane, powinny być polerowane lub pokryte specjalnymi miękkimi poduszkami. Wszystko to pomoże uniknąć cięć i poślizgu, zarówno dla bliźniaków, jak i dla ich rodziców.
 4. Łóżeczko powinno mieć regulowane dno. Ta funkcja jest bardzo przydatna w tej operacji, ponieważ pozwala dostosować pożądaną wysokość, w celu wygodnego układania dzieci. Im dziecko staje się starsze, tym dolne krople spadają, aby dziecko nie mogło wydostać się z łóżeczka.
 5. Wybierając łóżeczka dla małych dzieci, należy poprosić o dokumenty, w których jest napisane, że ten rodzaj mebli spełnia wszystkie normy sanitarne.

Zazwyczaj razem z łóżkiem w sklepie meblowym można kupić materac. Często jest z poduszką i kompletem pościeli. Bardzo ważne jest, aby materac niemowlęcy był wykonany z naturalnych tkanin i wypełniaczy.

Nie zapomnij o zakupie io dodatkowych funkcjach łóżeczka: powijanie i przechowywanie prania. Wiele modeli ma w swojej konstrukcji komodę z szufladami i panel do ubierania dzieci. Jednak przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda dziecka.

Łóżka dla dzieci są głównie wykonane z drewna, ponieważ jest to najbezpieczniejszy i przyjazny dla środowiska materiał. Do dekorowania i wytwarzania drobnych detali zwykle stosuje się tworzywo sztuczne, które nie wydziela nieprzyjemnego zapachu i nie wywołuje alergii u niemowląt. Zarówno drewniane, jak i plastikowe modele są bardzo wygodne w użyciu, można je łatwo myć i wytrzeć.

Wraz z łóżeczkiem dla bliźniaków, należy natychmiast kupić wewnętrzne wypełnienie: materace, boki, poduszki, pościel. Niektóre modele dla bliźniąt mają specjalne "drzwi" po obu stronach, dzięki czemu każde dziecko można wygodnie wyjąć i nakarmić. Bardzo ważnym elementem wypełnienia - boki, bo dzięki nim dzieci nie wpadają na twardą ramę łóżka. Zapobiega to również wystawaniu gałek przez ścianę kratownicową.

Każde dziecko w pierwszych miesiącach życia dużo śpi, więc łóżko dla noworodka jest bardzo ważne. Kiedy dzieci urodziły się tylko dwa lata, łóżko jest dokładnie takie samo. Obecnie istnieje ogromna liczba modeli zaprojektowanych specjalnie dla bliźniaków. Szopki z wahadłem są bardzo wygodne, ponieważ pozwalają na skaleczenie swoich dzieci bez większego wysiłku.

Bardzo ciekawe i praktyczne modele dla bliźniaków pod względem oszczędności przestrzeni, co jest bardzo ważne, ponieważ dla dzieci, oprócz łóżka, potrzebne są inne meble. Zaoszczędź miejsce w przedszkolu, w którym możesz umieścić dużą szafę do przechowywania ubrań, ubrań i zabawek.

Pomimo zalet, wada modelu jest znacząca. Życie takiego łóżeczka jest małe: 6-7 miesięcy. Dzieci, które nauczyły się samodzielności, nie pasują do takiego modelu.

Dobra opcja, która pasuje do szczęśliwych właścicieli dużego pokoju dziecięcego. Są to dwa połączone ze sobą łóżeczka ze wspólną środkową ścianą.

Bardzo wygodne, ponieważ można je umieścić tak, jak lubisz. Ponadto, dzieci, które są w różnych łóżkach, nie będą w stanie odciągnąć się od snu. W razie potrzeby, w stanie spoczynku, łóżeczka mogą być ustawione obok siebie tak, aby bliźnięta mogły bawić się lepiej.

Bardzo wygodny model pod każdym względem. Przy takim łóżeczku można łatwo zaoszczędzić miejsce pomimo jego rozmiarów, ponieważ łączy on nie tylko dwa pełne łóżka, ale ma szafki na wszystko, czego potrzebujesz i miejsce na zmiany.

Miejsca do spania są połączone rodzajem samochodu i oddzielone zmieniającą się skrzynią. Jest bardzo wygodne, że paski boczne opierają się na każdym dziecku niezależnie od siebie.

Manege to miejsce, w którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się, ponieważ są bezpiecznie chronione. Łóżko dwuosobowe to ta sama arena, ale w jego przestrzeni dwie małe kołyski dla maluchów pasują organicznie. Podczas czuwania dzieci kołyski są usuwane, a niemowlęta umieszczane są razem na tej samej arenie.

Podczas produkcji łóżeczek dla bliźniąt zawsze brane są pod uwagę specjalne wymagania. Dlatego łóżeczka dla niemowląt zawsze okazują się być wysokiej jakości i bezpieczne. Oczywiście wszystko to wpływa na cenę, więc łóżeczka dla bliźniaków nie mogą być tanie.

Cena zależy od kilku parametrów:

 1. Materiał podstawowy; modele z naturalnego drewna są najdroższe, a łóżeczka z płyt wiórowych lub DPV mają stosunkowo niską cenę. Są kołyski dla noworodków z oryginalnych materiałów, takich jak bambus czy ratan. Modele te, ze względu na wysokie koszty materiału źródłowego, mają nieprzyzwoicie wysoką cenę.
 2. Projekt. Im bardziej interesujący model, tym droższy. Obecnie są zarówno klasyczne modele i wykwintne łóżeczka wykonane w pewnym stylu. Przy okazji, jeśli pojawienie się szopka w wyglądzie słynnego projektanta, będzie bardzo kosztować.
 3. Producent. Jeśli łóżeczko dla bliźniąt zostanie wyprodukowane w Rosji, będzie kosztować o wiele taniej niż modele zagraniczne. A wszystko dlatego, że tam i jakość materiałów jest wyższa, a do transportu mebli wydana jest pewna ilość pieniędzy.
 4. Rozmiar. Im mniej materiału zużyto na produkcję, tym niższa jest ostateczna cena. Małe kołyski są tańsze niż ich wielcy "bracia" transformatorów.
 5. Funkcjonalność. Łóżka dla bliźniaków, przeznaczone wyłącznie do spania, są relatywnie tańsze niż modele łączące jeździecką. Szopki z szufladami lub komodą kosztują więcej niż kilka prostych opcji.

Każdy rodzic chce uzyskać najlepsze łóżeczko dla swoich dzieci, ale często jest to utrudnione z powodu problemów finansowych. Dzięki nowoczesnej różnorodności mebli dziecięcych, każdego roku, aby znaleźć niedrogie i funkcjonalne łóżeczko dla bliźniaków, staje się łatwiejsze i łatwiejsze.

Łóżeczko dla noworodka typu twin jest bardzo ciekawym i funkcjonalnym meblem, który można zabrać ze sobą, biorąc pod uwagę wszystkie wymagania, gdy było to bardzo trudne. Obecnie jest tyle modeli dla bliźniaków, że nowi rodzice "wypuszczają oczy". Ale nie gonić przyjemnego wyglądu, nie opierać wyboru na potrzebach dziecka, a wtedy bliźnięta zawsze będą spać spokojnie.

Wszelkie prawa zastrzeżone, 14+

Kopiowanie materiałów na stronie jest możliwe tylko po zainstalowaniu aktywnego linku do naszej strony.

Dodaj komentarz

− 2 = 1