Nazwa kategorii

Komody w korytarzu

Nowoczesna komoda w korytarzu: fotografia, wzornictwo, materiały

Korytarz, niezależnie od wielkości, jest zawsze pełen ubrań, butów i akcesoriów, które mogą być potrzebne przy wychodzeniu z domu. Dlatego zamiast wieszaka, zamiast małej półki i stojaka na obuwie, zwyczajowo używa się nowoczesnej komody w korytarzu, zdjęcia modeli pokazują różnorodne materiały i wzornictwo. Ten rodzaj mebli wyróżnia się funkcjonalnością i pozwala przechowywać niezbędne rzeczy w odpowiedniej kolejności. Pojemne szuflady są bardzo wygodne w obsłudze i poważnie oszczędzają miejsce w hali.

W przypadku mniejszych pomieszczeń tworzone są skrzynie o głębokości od 30 do 40 centymetrów. Ale imponująca jest ich wysokość i liczba wysuwanych sekcji o różnych wydajnościach.

 • Górne wąskie szuflady są zaprojektowane do małych rzeczy i są wyposażone w wygodne przegrody.
 • Średnio - głębiej nadaje się do przechowywania szali, rękawiczek, torebek, składanych parasoli.
 • Niższy - nie może pomieścić żadnej pary butów.

Niektóre modele są wyposażone w podnoszące się lustro obrotowe, które stanowi rodzaj pokrowca na pudełko organizatora.

Duża komoda pozwoli ci przechowywać w jednym miejscu wszystkie rzeczy potrzebne do opuszczenia domu. Ten samowystarczalny mebel może zmienić wygląd całego obszaru wejściowego. W zależności od wysokości i wielkości blatu możesz umieścić lustro, kosz z akcesoriami, wazon z kwiatami.

Modele te mają sekcje o dużej wysokości z wahadłowymi drzwiami do przechowywania butów lub dużych toreb. W przypadku niestandardowych przestrzeni można użyć modeli kątowych, których wymiary również mają kilka opcji.

Materiały i wzornictwo komód w nowoczesnym stylu

Przy produkcji skrzyń, jak również innych mebli, stosowane są różne materiały i ich kombinacje. Najważniejsza jest wytrzymałość konstrukcji i niezawodność systemów przesuwnych.

Drewniane meble, wykonane z solidnego układu, są dość drogie. Ale produkty wykonane z dębu, buku, orzecha lub klonu będą trwać długo i zawsze będą wyglądać bogato. Wiśnia, brzoza, lipa, olcha mają piękną fakturę i niepowtarzalny wzór.

Naturalne drewno ma doskonałe właściwości użytkowe, aw przypadku uszkodzeń jest dobrze odnowione.

Tradycyjnie w produkcji mebli wykorzystuje się materiały, które emitują drewno cennych ludzi. To jest płyta wiórowa, płyta MDF, płyta wiórowa. Sprawdzona technologia tworzy trwałe i piękne powierzchnie, które sprawdziły się dobrze. Nie wymagają specjalnej opieki i świetnie nadają się do mebli na korytarzu.

Do dekoracji elewacji często stosuje się szczególnie mocne szkło, którego odwrotna strona pokryta jest lakierem w różnych kolorach. Jasne, idealnie gładkie powierzchnie pozwalają na najbardziej niezwykłe decyzje projektowe, wykorzystując zdolność materiału do tworzenia gry światła.

Na korytarzu często stosuje się meble z rattanowymi, winnymi i bambusowymi fasadami. Tkane powierzchnie wyglądają bardzo oryginalnie i przekształcają nawet najbardziej nudną przestrzeń, nadając jej lekkości i wygody.

Bardzo aktywni nowocześni projektanci oferują meble z metalu. Mocne produkty pokryte są jaskrawymi kolorami, dającymi nowoczesny dźwięk każdemu wnętrzu.

W dekoracji mebli fasady używać kombinacji różnych materiałów. Bardzo często występuje drewniana powierzchnia pokryta skórą, szklaną mozaiką, kamieniem. Niezwykłe kombinacje plastiku, szkła i metalu nadają nowoczesnym meblom odważny kolor.

Należy jednak pamiętać, że konieczne jest zachowanie równowagi przy aranżacji mebli na małych obszarach, którymi najczęściej jest korytarz. Wszelkie, nawet najbardziej efektywne meble będą nieodpowiednie, jeśli przeładują przestrzeń. Projektanci często używają wąskich szaf w korytarzu.

Dzisiejsza moda powraca do rozwiązań związanych z minimalizmem i maksymalną funkcjonalnością. Ten kierunek jest idealny do dekoracji przedpokoju. Proste formy najbardziej harmonijnie pasują do małej przestrzeni. Połączenie wszystkich elementów korytarza stworzy w nim poczucie przytulności i komfortu.

Nowoczesne systemy przechowywania przypominają małe skrzynie babci. Są bardziej kompaktowe i dostosowane do określonego zadania. Na zdjęciu nowoczesne komody w korytarzu organicznie uzupełniają wnętrze, nie zajmując dużo miejsca.

Wybór odpowiedniej komody jest dość prosty. Częściej producenci oferują meble z każdego możliwego kompletnego zestawu wykonanego w jednolitym kluczyku. To konserwatywne rozwiązanie nie złamie twojej głowy i nie ozdobi korytarza zgodnie z klasycznym wzorem. Ale coraz bardziej indywidualne przedmioty wykonane w różnych stylach łączą się w jednej przestrzeni, próbując podkreślić ich nowoczesne brzmienie.

Komoda autorska w postaci stosu walizek lub chaotycznie umieszczonych pudełek jest w stanie od drzwi ogłosić niezwykłe upodobania właścicieli domu i ich ambicje projektowe. Ponadto możliwe jest samodzielne dekorowanie tego rodzaju mebli, zmiana ich kolorystyki lub dodanie szablonu. Dzięki temu funkcjonalność komody nie zmieni się, a korytarz stanie się bardziej atrakcyjny.

Komoda: funkcjonalność i wygląd

Dzięki komodzie można znacznie poprawić wygląd przedpokoju i sprawić, że będzie on bardziej funkcjonalny, a sama opinia, że ​​komoda jest najbliższym krewnym klatki piersiowej. Zdobył nowoczesną formę, przechodząc od piedestału do swojego rodzaju, dzięki Francuzom, to oni przynieśli oryginalność do jego projektu. Przy wyborze nazwy nie było żadnych trudności, nazwa "komoda", którą otrzymał ze względu na jej funkcjonalność i wygodę. Do tej pory komoda jest niezbędna we wnętrzu pomieszczenia i pasuje do praktycznie każdego pomieszczenia funkcjonalnego. Jeśli z jakiegoś powodu nadal nie będziecie mieli tego mebla, bliżej poznania jego cech, z pewnością powstanie pragnienie jego nabycia.

Wąska komoda w holu: głębokość 30 cm

Nowoczesne komody przypominają mini-szafę z kilkoma szufladami. Oprócz pudeł, niektóre komody mają takie dodatki jak ukryte półki. Wszystkie warianty kredensu są niewątpliwie wygodne, dlatego jego popularność może utrzymywać się na wysokości przez wiele lat. Jednym z popularnych modeli jest płytka, klasyczna komoda z wieloma szufladami. Są one ułożone jeden nad drugim, tworząc w ten sposób pionowy rząd. Najmniejsza komoda zawiera nie więcej niż dwa pudełka.

Wąska komoda umieszczona pod ścianą idealnie wpisze się do małego przedpokoju

Aspekty takiej skrzyni są zawarte w trzech punktach, a mianowicie:

 1. Mają minimalną wysokość. Nie przekracza 850 mm. Duża wysokość przekształca komodę w szafkę. Wyjątkiem są gatunki kątowe lub wiszące, które można przymocować do dowolnej dogodnej wysokości. Komoda z zawiasami jest często poszukiwana przez właścicieli małych korytarzy;
 2. Taka komoda jest wąska. Jego długość nie przekracza 50 cm, mniejsza długość po prostu nie istnieje, ponieważ nie jest uzasadniona zarówno przez producentów od strony konstrukcyjnej, jak i przez użytkowników z punktu widzenia wygody użytkowania;
 3. Głębokość takiej miniaturowej komody wynosi 30 cm, a ta głębokość idealnie nadaje się na korytarz. Jednak rozmiar ten można uznać za rzeczywisty, ponieważ fasada i tylny korpus zajmują około 2 cm więcej.

Skrzynie takie są wykonane wyłącznie na korytarzach, ponieważ w innych pomieszczeniach nie będą przydatne i nie będą w stanie pomieścić rzeczy w stanie złożonym.

Jak wybrać komodę z lustrem na korytarzu

Nowoczesne komody mogą być zarówno z lustrami, jak i bez nich, w różnych kolorach od białego do czerwonego, a także różne parametry, wąskie, szerokie, duże i małe. Zanim zdecydujesz się na komodę, w której znajduje się lustro, najpierw musisz zrozumieć, czy istnieje potrzeba określonego stylu, czy komoda powinna wyróżniać się indywidualnością.

Lustra ze skrzyniami świetnie prezentują się w stylu orientalnym i skandynawskim.

Skrzynia i lustro wyglądały harmonijnie, powinny być wykonane w jednolitym stylu

Na przykład kombinacja czerni i brązu w skandynawskim stylu jest odpowiednia tylko dla tych, którzy nie boją się eksperymentować. Ten styl nadaje się do przestronnej komody o jasnym wyglądzie. Taka komoda z lustrem idealnie pasuje do wnętrza. Jedynym punktem, na który należy zwrócić uwagę, jest to, że lustro nie jest zawieszone na ścianie, ale jest umieszczone na komodzie.

Komoda w skandynawskim stylu doskonale uzupełni duże lustro, pomoże wizualnie powiększyć przestrzeń. Komoda w tym stylu może być wykonana z niemalowanego drewna. Takie zaniedbanie nie może przyjść każdemu do gustu i nie pasuje do każdego wnętrza, więc będzie potrzebował dodatków kolorystycznych.

Oprócz skrzyń odpowiadających określonemu stylowi, jest taka komoda jak ława. Wygląda nie tylko stylowo, ale i estetycznie. Lustro będzie doskonałym dodatkiem do niego. W połączeniu ze zdjęciami lustro w ozdobnej ramce będzie wyglądało bardzo interesująco.

Szafka w korytarzu: funkcjonalność i design

Komoda to doskonałe rozwiązanie dla małych korytarzy. Pomimo niewielkich rozmiarów jest dość pojemny. Od momentu wynalezienia komody niewiele się zmieniło, ale jej wygląd przeszedł wiele ulepszeń i dodatków. W tej chwili asortyment skrzyń jest ogromny i absolutnie każdy spłonie, aby zdobyć niezbędny atrybut w korytarzu. Współcześni producenci mebli, tacy jak Ikea, nieustannie poszukują nowego i niedrogiego projektu. Uzupełniają one opcje projektowania i tworzą nowe, aby komody jeszcze bardziej funkcjonowały. Ich oryginalne pomysły nie pozostawi nikogo obojętnym.

Klasyczny model komody składa się z:

 • Mocowania na nogach;
 • Pudełka, które są wysyłane;
 • Blaty robocze.

Szafa z szufladami idealnie wpasuje się w każde wnętrze, niezależnie od stylu wykonania

Ale nawet taka prosta konstrukcja pozwala na zabawę ze strukturą systemu. Nowoczesne komody charakteryzują się niestandardowymi wymiarami. Ponadto często można znaleźć skrzynie, które są ponownie skomponowane i można je łatwo włożyć do dużego systemu przechowywania, na przykład w szafie. Mimo że komoda jest mniejsza niż jej odpowiednik, jest nie mniej funkcjonalna, a jej blat będzie doskonałym miejscem do aranżacji małych atrybutów.

Na komodzie w korytarzu możesz umieścić następujące akcesoria:

Niewątpliwie pozytywną stroną komody jest ich funkcjonalność.

Kupując nie tylko nowoczesną komodę, ale także klasyczną w środku, można znaleźć nieprzewidziane dodatki, które mogą się przydać.

Dla miłośników antyków model ten będzie modelem wykonanym według starych szkiców. W nim zachowane będą frędzle i rzeźba. Taka komoda stanie się niezbędnym atrybutem mebli na korytarzu i stanie się jej dekoracją. Dodaj farbę na korytarzu i wyrafinowanie - komoda wykonana w marokańskim stylu. Jego pojawienie się uczyni z niego główny przedmiot uwagi.

Komoda: kolory i odcienie

Wybór materiału do wykonania kredensu zależy od tego, ile pieniędzy ma on wydać, i w jakim celu będzie on używany w korytarzu. Eksperyment z kształtem klatki piersiowej nie zawsze jest dozwolony, więc możesz wybrać różne kolory. Pomyślnie zbierając kolor, klatka piersiowa może być jasna lub jasna na tle pozostałych mebli i zdobionych wnętrz, nawet o białym kolorze. Używając bardziej lakonicznych kolorów, możesz dodać skrzynię o jakiejś surowości, ale nawet w tym przypadku komoda nie pozostanie niezauważona. Jeśli w przedpokoju komoda pełni rolę centralną, kolor powinien pasować do wystroju ogólnego.

Komoda z błyszczącą powierzchnią, pomalowana na jaskrawe kolory, jest idealna do przedpokoju wykonanego w stylu high-tech lub modern

Najczęściej preferowane są następujące kolory:

W przypadku ciemności drewno jest wybierane spośród ciemnych drzew. Taka kolorystyka doda przedpokój świetności i wartości. Ponadto, jeśli to konieczne, kredens może być lakierowany, aby dodać wyrafinowania.

Jeśli chodzi o pastelowe odcienie, nie podoba im się wtargnięcie obcych kolorów, więc musisz wybrać podstawowy wzór na długo przed zakupem komody. Ten atrybut mebli, wykonany w pastelowych kolorach, na pierwszy rzut oka może wydawać się nieatrakcyjny, ale jest w stanie znacząco powiększyć korytarz wizualnie. Ten projekt jest zawsze łatwy do oglądania i dopracowania.

Komoda we wnętrzu korytarza nie jest kapryśną rzeczą, dlatego też jej kolor nie jest tak trudny do wybrania. Może być opalizujący, w paski, a nawet w grochu. Wszystko to odnosi się do wybuchu jasności. Wygodna i praktyczna opcja do zorganizowania komody jako miejsca barw. Pomoże to rozróżnić je w ogólnym wnętrzu korytarza i rozcieńczyć atmosferę farbami. Możesz użyć kilku kolorów i wybrać każde pole w innym kolorze.

Opcja wygrana-wygrana polega na użyciu drukowania zdjęć. Komoda z tym wzorem zawsze będzie główną atrakcją korytarza. Wydruki mogą być absolutnie dowolne. Efektowny lub drobny. Nie ma ograniczeń w wyborze obrazu, może to być zarówno ozdoba, jak i kopia znanego obrazu.

Jak wybrać komodę na korytarzu (wideo)

Jakie wnioski można wyciągnąć na temat komody? Jeśli miałeś dość szczęścia, aby zostać właścicielem kredensu na korytarzu, musisz wiedzieć, że jest to wspaniały pomocnik w każdej sytuacji. Pomoże wypełnić prawie każdą przestrzeń. W swojej konstrukcji można przydzielić półkę dla każdego lokatora, a przestronność uwolni niepotrzebne kłopoty, takie jak gromadzenie rozproszonych rzeczy. Skrzynia, to świetne rozwiązanie dla każdego domu.

Komoda, zdjęcia i wskazówki

Nastrój domu w dużej mierze powstaje kosztem wnętrza otaczającego mieszkańców. Wiele zależy nie tylko od wystroju, wzornictwa i innych atrybutów, ale także od mebli. Funkcjonalność, skala kolorów, gatunek, harmonijne połączenie z wykończeniem mieszkania - to zadania przypisane obiektom wewnętrznym, mające na celu stworzenie przytulności i komfortu w domu. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią komodę na korytarzu, która będzie zgodna z wystrojem pomieszczenia i będzie przydatnym urządzeniem.

Meble w korytarzu odróżniają go od innych pomieszczeń, ponieważ został zaprojektowany, aby uczynić to miejsce wygodnym. Ogromne znaczenie ma powierzchnia przedpokoju. Znaczące w obszarze, kwadratowe przestrzenie wejściowe pozwalają umieścić tu wbudowane szafy, szafki narożne, meble z lustrem na całej ścianie. Wysuwane korytarze mogą pomieścić szafę modułową, która obejmuje garderobę, szafkę z lustrem, wbudowany stojak na buty i komorę z haczykami na odzież zewnętrzną.

Nic dziwnego, że wielu chciałoby mieć tak wszechstronną szafkę zawierającą wiele rzeczy spełniających wszystkie zasady funkcjonalności. Ale są przypadki, kiedy jest to niemożliwe - ze względu na to, że korytarze mogą mieć niewielkie rozmiary, strefa wejściowa niemal natychmiast prowadzi do łazienki lub kuchni. Takie lokale będą niewygodne terytorialnie, jeśli zmuszą ich do użycia dużych mebli. W celu umieszczenia butów, kapeluszy, toreb, kredensów można użyć na korytarzu, które nie zajmują dużo miejsca, ale spełniają wymagania systemu przechowywania. Ten krawężnik może znajdować się po lewej lub prawej stronie wejścia, w zależności od układu mieszkania lub w specjalnej strefie wyznaczonej przez wnętrze korytarza.

Zanim wybierzesz klasę gatunku lub styl high-tech, musisz zrozumieć, do jakich celów to wnętrze będzie używane. Na przykład nie ma sensu wybieranie dużej kostki przeznaczonej do przechowywania małych rzeczy. Będzie to niewygodne, funkcjonalnie niewypełnione.

Mała komoda, wybrana w celu zaoszczędzenia pieniędzy i przestrzeni, nie cieszy oko, jeśli jej szafki i drzwi się nie zamkną z powodu spadających rzeczy, które nie są przeznaczone do przechowywania. Dlatego warto określić, na której komodzie na korytarz - pojemne, jednorazowe szuflady, lustro lub prosty, który spełnia więcej funkcji estetycznych, a także służy do zakładania rękawiczek, nakryć głowy lub włożeniu torby.

Bardzo wygodne modele komody na korytarz, ze składanymi pudełkami do przechowywania butów, górna szafka na rękawiczki, małe lusterko. W takich modelach funkcjonalność, ergonomia, estetyka są perfekcyjnie połączone. Meble tego rodzaju, z reguły, kosztują trochę więcej niż zwykłe szafki z drzwiami.

Nie wybieraj małej szafki, atrakcyjnej pod względem ceny, wyglądu, rozmiaru, ale zupełnie innej niż styl przedpokoju. Jasna tapeta jest idealna do ciemnych, orzechowych i mlecznych kolorów. Styl secesyjny wymaga odpowiednich mebli, orientalnych motywów w dekoracji i akcesoriów niskich, lakonicznych komód w korytarzu, które harmonijnie wpasowują się w ogólny obraz mieszkania.

Jest bardzo ostrożny, jeśli chodzi o kolorystykę tego rodzaju mebli. Rzadko zdarza się znaleźć meble w klasycznej kolorystyce - ciemne, lekkie, tonalne z naturalnego drewna lub metaliczne odcienie. Eksperymentowanie z komodą w korytarzu agresywnych tonów - czerwonym, pomarańczowym, niebieskim, bogatym zielonym - jest dość ryzykowne, ponieważ takie meble mogą zepsuć wygląd pomieszczenia i szybko się nudzić.

A ten detal wewnętrzny, podobnie jak komoda na korytarz, ma swoje cechy, o których należy pamiętać.

Wymiary szafy korytarza powinny być zgodne z obszarem i kształtem korytarza. Jak wspomniano powyżej, duża komoda w korytarzu jest blisko niewygodne, nielogiczny częścią wnętrza, podczas gdy wąskie komody w korytarzu wydłużony kształt pomoże utrzymać miejsca na podłodze, a jednocześnie umieścić niezbędne rzeczy w nim.

Komoda z lustrem musi być pojedynczą szmatką. Raczej niebezpiecznie jest wybrać model, w którym lustro nie ma zamocowań do ściany i nie jest połączone z całą wykładziną komody. Szczególnie ta opcja nie jest odpowiednia dla mieszkania, w którym są dzieci, ponieważ jest to obarczone faktem, że ręcznie zainstalowane lustro na komodzie może przypadkowo spaść i zranić ludzi.

Materiał szafy na dzisiejszy korytarz przedstawiony jest w szerokim zakresie. Wcześniej meble do mieszkania były wykonane z ciężkiego naturalnego drewna, nie zawsze z dobrym przetwarzaniem i zapachem. Dziś wybór jest bardzo szeroki:

Te materiały są obecnie aktywnie wykorzystywane przez projektantów. Mają także główną zaletę w stosunku do naturalnego drewna - łatwość użytkowania, nie wymaga szczególnej opieki, takie meble mają długą żywotność.

Plastikowa komoda w korytarzu

Szuflada rattanowa

Polityka cenowa szafek do przechowywania zależy od materiału, konstrukcji i funkcjonalności. Najdroższe modele to te, które kosztują wykończenia - skóra, drewno naturalne, ręcznie malowane, biżuteria i artykuły dekoracyjne. Najbardziej ekonomiczną opcją jest plastik i okleina. Prawdą jest, że warto pamiętać, że ten typ mebli ma krótki okres użytkowania z powodu dużego zużycia. Budżetem będą opcje modułowe i te krawężniki, które mają składany system. Ich koszt waha się od 600 rubli i więcej.

Narożna komoda to jeden z najbardziej pożądanych "produktów" mebli na korytarz. Ta forma krawężnika ma 2,5 razy więcej rzeczy niż prostokątna szafka o tym samym rozmiarze. Prawda, klatka piersiowa ma główną zasadę użycia - można ją umieścić tylko w kwadratowym korytarzu. Nawet długi, wydłużony korytarz nie może pomieścić narożnej klatki piersiowej, ponieważ ani w stylu, ani w miejscu nie pasuje harmonijnie do pomieszczenia.

Gatunek stylu powinien być w harmonii z innymi meblami w korytarzu i wnętrzu pokoju. Współczesny przedpokój apartamentów miejskich, takich jak lakoniczna, klasyczna geometria - kwadrat, prostokąt, wariant kątowy, a także metal (dla stylu high-tech) lub drewniany (dla stylu klasycznego). Do pokoi w stylu Art Deco i Art Nouveau można wybrać bardziej śmiałe modele - o groteskowych kształtach, różnych elementach i ozdobnej rzeźbionej dekoracji. Dzisiaj często można zobaczyć cokoły ze skórzanymi wykończeniami, a także warianty z przeszłości - skrzynie z naturalnego drewna bez specjalnej obróbki, o specyficznym zapachu "z lasu".

Komoda narożna

Komoda w stylu minimalizmu

Komoda w stylu Art Deco

Komoda na korytarzu w stylu high-tech

Obuwie do butów na korytarzu są z reguły preferowane w szafach lub zabudowanych szafach. Ten typ mebli służy tylko do przechowywania butów. W związku z tym, meble do butów powinny być dobierane zgodnie z rodzajami butów, a także ile będą przechowywane. Wśród takich komód są:

 • High - do przechowywania dużych, wysokich butów - botków, butów, butów, butów na wysokich obcasach;
 • sectional - do przechowywania różnego rodzaju butów. Te cokoły mają kilka poziomów i półek, które mogą różnić się wysokością i pojemnością;
 • składane - takie komody nie mają zwykłych skrzydeł drzwi, ale mechanizm odciągający z odwrotnym magnesem, popularny w tym segmencie mebli do przedpokoju.

Wysoka komoda

Przesuwna szuflada

Szafkowa komoda

Skrzynie na buty mogą być również kwadratowe i wydłużone, w kształcie prostokąta. Narożna komoda na buty jest odpowiednia dla korytarza, w którym jest duży kąt, który nie zakłóca ruchu.

Komoda z jedną komorą do przechowywania wysokich butów, sekcja do szczotek, produkty do pielęgnacji obuwia oraz schowek na buty i niskie buty będą uniwersalne.

Idealną opcją dla każdego korytarza będzie nie tylko komoda, w której można przechowywać rzeczy, oraz krawężnik z lustrem. Taki element wnętrza może znajdować się zarówno w przestronnym korytarzu, jak iw dość skromnym rozmiarze. W przypadku małych korytarzy lustro będzie rodzajem zbawienia - wizualnie powiększy przestrzeń.

Komoda z lustrem oprawionym w bagietkę to opcja wygrana-wygrana na korytarz w każdym stylu. Prosty korytarz taki komoda uszlachetni, a w nowoczesnym stylu podkreśli smak gospodarzy i dbałość o szczegóły. W korytarzach o dużych rozmiarach można ustawić komodę z lustrem o równie dużych rozmiarach.

Są faktyczne w pomieszczeniach o kwadratowej formie lub wolnych narożnikach, meblach, które mają kątową formę. Głównym przeznaczeniem tej szafy jest system przechowywania małych rzeczy, w tym:

 • klucze;
 • środki do pielęgnacji butów;
 • rękawiczki, mitenki;
 • przenośne parasole;
 • dokumenty.

Z reguły narożna komoda nie zajmuje dużego obszaru. Ponadto może być modelowany jako otomana i mieć tylko jedne drzwi. Wśród innych projektów komód narożnych częściej znajdują się cokoły z dwiema lub trzema szufladami i taką samą liczbą drzwi. Komoda narożna - to najlepsze rozwiązanie dla małego korytarza, gdy trzeba połączyć w tym meblu miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów, stojak na torbę lub półkę, na której będzie wyświetlany wystrój wnętrza.

Wiele zdjęć zarówno małych, jak i dużych hal pokazuje, jak odważne są pomysły współczesnych projektantów, a także oryginalne wynalazki właścicieli, którzy chcą, aby ich korytarz był przytulny, piękny, funkcjonalny.

Dodaj komentarz

+ 48 = 49