Nazwa kategorii

Kompaktowy piekarnik

Małe piekarniki elektryczne

Mały piekarnik elektryczny lub mini piekarnik elektryczny jest dziś jednym z najpopularniejszych urządzeń w domu gospodyń domowych. W takim przypadku większa liczba wszystkich modeli to wbudowane piece. Wszystkie są łatwe w obsłudze, mają wiele przydatnych funkcji i wysoką jakość.

Niezależnie od marki producenta, wszystkie rozmiary pieców elektrycznych są tak wygodne, że nie jest trudno umieścić sprzęt nawet w małej kuchni.

Wąskie piekarniki elektryczne przypadły im do gustu, a konsumenci, których rodziny są małe. Mini-piekarniki nie zajmują dużo miejsca i są zwykle używane w przypadku gotowania w małych ilościach. Na przykład kompaktowy piekarnik z kuchenką mikrofalową.

Standardowe wymiary pieca elektrycznego to 60 cm pod każdym względem. Mimo tak niewielkiej wartości, czasami gospodynie domowe nie mają możliwości umieszczania sprzętu w kuchni, zwłaszcza gdy jest już inny duży sprzęt gospodarstwa domowego. W tym przypadku na pomoc przychodzą wąskie kuchenki elektryczne, których szerokość wynosi tylko 45 lub 50 cm, a także w piecach spalających.

1 Popularne modele wąskich pieców elektrycznych, ich koszt

Funkcjonalne piekarniki elektryczne 45 cm produkowane przez Beko, Liberton, Mirta, Candy, Ardo. Średnia cena modeli tych producentów wynosi 200 USD.

Piekarnik elektryczny 45 cm Ardo HSN 040 S - wąski model kompaktowy, produkowany przez producenta specjalnie dla małych obszarów kuchennych. Grillowanie, rozmrażanie, konwekcja to najczęściej używane funkcje spośród sześciu możliwych.

Szafa jest sterowana elektromechanicznie, wyposażona w timer i styczny układ chłodzenia. Wytworzony przez nią strumień zimnego powietrza utrzymuje niską temperaturę na powierzchniach zewnętrznych, zapewniając ochronę zarówno elementom piekarnika jak i meblom kuchennym. Ten sam system ma elektryczny piekarnik na biurko.

Piece elektryczne 50 cm są również produkowane przez wielu producentów sprzętu AGD, dbających o konsumenta. Na przykład marka Ariete wypuściła samodzielny model Ariete 976 z niezależną kontrolą jako piec elektryczny.

Mały piekarnik elektryczny 50 cm z obrotowymi przełącznikami wyposażony jest w funkcję "grilla", która pozwala na pieczenie steków, tostów, zapiekanek, ryb, mięsa, hamburgerów i innych potraw. Kup ten model można wycenić na 175 - 210 dolarów. Taka sama ilość piekarników Bosch (Bosch).

Biorąc pod uwagę różne wersje elektrycznych szaf sterowanych elektrycznie, należy zwrócić uwagę na to, czy urządzenie jest wyposażone w funkcję czyszczenia pirolitycznego, czyli kalcynowanie ścian.

Znacznie ułatwia to opiekę nad techniką, ponieważ do czyszczenia piekarnika wystarczy po prostu włączyć pirolizę i po procesie czyszczenia wilgotną gąbką wytrzeć ściany piekarnika. Również zależne i niezależne piece są wymazywane.

Dobrze będzie, jeśli w piekarniku znajduje się wysuwany wózek, który można w razie potrzeby rozłączyć. Dzięki niej nie musisz wysuwać nosa w piekarniku w dosłownym tego słowa znaczeniu, aby upewnić się, że danie jest gotowe.

Piec z konwekcją to również dobra opcja zakupu. Zapewniona jest równomierna dystrybucja ciepła w komorze piekarnika dzięki tej funkcji. Na przykład Kaiser Ovens.

Zegar w piekarniku powinien być obowiązkowy. Również w szafce może znajdować się kilka programów, które niezależnie dostosowują czas gotowania często gotowanych potraw.

Najbardziej pożądanymi funkcjami są grill, kuchenka mikrofalowa i rożen. Ponieważ ich obecność ma znaczny wpływ na koszt pieca, nie ma potrzeby wybierania modeli ze wszystkimi. Przykładem jest elektryczny piekarnik wbudowany.

Wszelkie prawa zastrzeżone © - Kopiowanie materiałów jest dozwolone tylko wtedy, gdy istnieje aktywny link do źródła.

Elektryczny piec stołowy do pieczenia. Gdzie kupić piekarnik, cena

Żadna szanująca się gospodyni nie może obejść się bez kuchenki w piekarniku, ponieważ prawdziwi mistrzowie sztuki kulinarnej gotują w niej takie przysmaki, że polizasz palce! W zależności od źródła ogrzewania piekarnik jest elektryczny i gazowy. Który z nich jest wygodniejszy, każdy decyduje sam. Pomimo dużej mocy i dużego poboru mocy, piece elektryczne zyskują coraz większą popularność. Dzięki swojej wszechstronności pozwalają ci gotować dowolne danie.

Powody, dla których warto kupić elektryczny piekarnik na biurko

W małej kuchni najlepiej jest kupić elektryczny piekarnik stołowy. Jest niewielki, ale pod względem wydajności może zastąpić jego bardziej nieporęczny odpowiednik. Wszystko, od pieczenia do gotowania mięsa lub ryb, urządzenie będzie gotować w najlepszy sposób. Zajmując minimalną ilość miejsca, stanie się niezbędnym asystentem w kuchni, a zaoszczędzone metry kwadratowe użyjesz pod pralkę lub nocny stolik na naczynia.

Piekarnik stołowy sprawi, że za niewielką cenę będziecie zadowoleni. Istnieją modele dostępne dla każdej rodziny ze średnią pensją. Po kupieniu sobie małego piekarnika, rozwiązujesz problem gotowania w domku, w wiejskim domu. Latem nie można wymyślić nic lepszego niż świeżo upieczone placki lub grillowaną kaczkę. Wraz z nadejściem zimowego chłodu małe urządzenie elektryczne można łatwo przenieść z powrotem do mieszkania.

Kupując urządzenie, zwróć uwagę na jego funkcje. Wybierz zakup na podstawie oczekiwanego wyniku. W zależności od liczby procesów technologicznych piece elektryczne dzielą się na klasyczne i wielofunkcyjne. Oto główne funkcje:

 • Wysuwany wózek. Jest to przydatne, jeśli masz dość palenia palców, ciągnąc za każdym razem gorącą blaszkę do pieczenia.
 • Zimne drzwi. Wykonany ze specjalnego materiału, jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje poparzeń u dorosłych i dzieci w kuchni.
 • Zegar. Nie obciążaj pamięci, zauważając czas gotowania. Dla ciebie będzie to elektroniczny zegar. Będzie emitować charakterystyczny dźwięk lub wyłączyć urządzenie.
 • Rotisserie. Marzysz o przygotowaniu szaszłyka w domu lub upieczeniu kurczaka? Następnie wybierz elektryczny piekarnik z wbudowanym szpikulcem. Obraca się z silnikiem elektrycznym, a jedzenie jest równie smażone ze wszystkich stron.
 • Grill. Ta funkcja będzie interesująca dla fanów mięsa lub produktów rybnych z chrupiącą pieczoną skórką. Grill wygląda jak spirala, włącza się na krótko, nadaje potrawie oryginalny smak.
 • Programy grzewcze. Nowoczesne piekarniki elektryczne są wyposażone w ponad 10 trybów ogrzewania sterowanych z panelu dotykowego. Do wyboru obejmują górne lub dolne ciepło, intensywne ogrzewanie, tryb rozmrażania produktów.
 • Niezanieczyszczona emalia. Dla większego komfortu, gdy opiekujesz się piekarnikiem, pokryty jest specjalną silnie rozdrobnioną, super mocną emalią. Na jej gorsze cząsteczki tłuszczu i spalone, łatwiej jest je wyczyścić.
 • Piroliza i oczyszczanie hydrolizy. Podczas korzystania z pierwszej opcji czyszczenia wewnątrz, temperatura do 300 stopni jest tworzona, resztkowy tłuszcz na ściankach szafki jest spalany. Wadą tego reżimu jest zapach w mieszkaniu. Do czyszczenia hydrolitycznego woda jest nalewana na blachę do pieczenia, która po ogrzaniu wyparowuje i płynie na patelnię razem ze smarem.
 • Konwekcja. Jest to specjalny wentylator zainstalowany wewnątrz, aby równomiernie ogrzać całą szafkę i zapobiec przypaleniu się jedzenia po jednej stronie.

Klasyczny piekarnik elektryczny

W klasycznym piekarniku ogrzewanie odbywa się od dołu lub od góry, można użyć jednocześnie dwóch trybów ogrzewania, a także grilla. Inne funkcje takiej szafki elektrycznej nie sprawią ci przyjemności. Służy do pieczenia ciasta, smażenia mięsa lub ryb, podgrzewania jedzenia, suszenia warzyw. Piec jest ogrzewany przez dwa rurowe garbniki umieszczone powyżej i poniżej. Niektóre nowoczesne modele mają pluć i grill.

Z funkcją mikrofalową, konwekcją, grillem

Takie piece elektryczne nazywane są wielofunkcyjnymi. Ich główna różnica w stosunku do klasycznego polega na tym, że nie mają dwóch, ale czterech dziesięciu. Piec jest ogrzewany od góry, od dołu, od ściany bocznej i tylnej. Dzięki trybowi konwekcji gorące powietrze szybko i równomiernie rozlewa się po całej komorze, dzięki czemu można z powodzeniem gotować dwie potrawy w tym samym czasie.

Do pieczenia ciast, ciast, pizzy, wielofunkcyjny piekarnik elektryczny jest używany w zwykłym trybie, w tym dwa grzejniki. Aby przyspieszyć proces gotowania, użyj wentylatora. Podłączenie wszystkich grzejników jest wskazane podczas pieczenia kilku potraw na różnych poziomach. Jeśli chcesz tylko brązowe danie z góry, tylko opalenizna jest włączona. A jeśli potrzebujesz rumianej skórki ze wszystkich stron, grill jest aktywowany.

Jeśli w gospodarstwie domowym nie ma kuchenki mikrofalowej, opłaca się zakupić urządzenie z funkcją mikrofalową. Ma specjalne urządzenie o nazwie magnetron, generujące fale o ultra-wysokiej częstotliwości. Po dokonaniu takiego zakupu zaoszczędzisz pieniądze i przestrzeń w kuchni, łącząc dwa poważne i wymiarowe urządzenia w jednym małym, ale bardzo przydatnym.

Zastanawiając się nad zakupem piekarnika elektrycznego, najpierw oceń stan swoich przewodów elektrycznych. W zależności od modelu, piec zużywa średnio 2-4 kW energii elektrycznej. To dużo, i nie wszystkie przewody przetrwają. Zapytaj specjalistę, czy ma sens kupowanie piekarnika, lub ze względów bezpieczeństwa lepiej wybrać inne alternatywne urządzenia o niższej mocy.

Dla rodzin 2-3 osób odpowiedni jest piekarnik elektryczny średniej wielkości - o głębokości do 55 cm i szerokości do 60 cm .Jeśli takie wymiary są zbyt duże dla małej kuchni, istnieją mniejsze piece - o szerokości 45 cm. W takiej szafce można umieścić o wiele mniej jedzenia niż w dużych i przygotuj się na dwie tace do pieczenia, będzie trochę dłużej, ale wygrasz imponującą bryłę wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. Jeśli często korzystasz z piekarnika elektrycznego i przygotowujesz się do dużej rodziny, zwróć uwagę na piekarnik elektryczny o wymiarach 70x90 cm.

Korzystanie z piekarnika stołowego

Kiedy przyjeżdżasz latem do daczy, gdzie nie ma gazu, natychmiast przychodzi mi na myśl idea urządzeń elektrycznych do gotowania - kuchenka elektryczna i piekarnik. W tej sytuacji są niezastąpione. Nowoczesne elektryczne wyszedł daleko do przodu, a teraz nie wyglądają jak te staruszki skromny pieców, które znajdowały się w każdym mieszkaniu pod koniec ubiegłego wieku. Jak przyjemnie jest mieć cudowny sprzęt na farmie - mały piekarnik elektryczny z płytą grzewczą, a nawet kilkoma palnikami. Wie, jak upiec i gotować.

Mini-piekarnik jest wygodny w transporcie, jest lekki i mobilny. Każdy może je zainstalować i włączyć. A jeśli przez jakiś czas jej potrzeba zniknie, urządzenie można łatwo wyjąć i ukryć w szafce lub innym ustronnym miejscu. Na zimę ona wraz z tobą przeniosą się do mieszkania, gdzie też nie będzie to zbyteczne. Wielofunkcyjny piec elektryczny zastąpi kuchenkę gazową, grill, szaszłyk, kuchenkę mikrofalową, zajmując minimum miejsca w kuchni.

Gdy chcesz wstawić ciasto do piekarnika, należy je dobrze rozgrzać i rozgrzać. Jeśli właśnie kupił kuchenkę elektryczną, i nie wiem, jak długo musi się rozgrzać, środkowa półka szafy, umieść pustą białą stronę, włączyć urządzenie maksymalnej rozgrzewanie i zanotować czas, po którym stanie się brązowy. Dzięki temu dowiesz się, ile minut trzeba włożyć do piekarnika.

Na dolnej półce w piekarniku elektrycznym wygodnie jest gotować i duszone różne potrawy, a na środku pieczenia. Mięso i produkty rybne owinąć podwójną warstwą folii i umieścić na środku patelni, aby były równomiernie smażone. Do gotowania użyj żeliwa, ceramiki lub ceramiki. Zabrania się umieszczania plastikowych pojemników w piekarniku. Rozpocznij gotowanie w nagrzanym piekarniku i zakończ z minimalną temperaturą.

Bosch

Zgodnie z analizą opinii klientów, od wielu lat zajmują najwyższą pozycję w rankingu popularności podobnych produktów. Ten producent stale ulepsza modele, wprowadzając nowe funkcje. Tak więc w 2014 roku zwrócił on uwagę kupujących piece na konwekcję parową, zastępując parowiec. Wykorzystanie ciepła resztkowego EcoChef zapewnia delikatne zakończenie procesu gotowania po wyłączeniu piekarnika. Wśród innych innowacji Bosch HBA - termostat i funkcja cichego zamykania drzwi. Piekarnik ma 5 trybów mikrofalowych, ochronę przed dziećmi.

Wyróżniają się one najdokładniejszym stosunkiem ceny do jakości. Są kompaktowe, wyposażone w podświetlenie, zegar, przezroczyste szkło, które nie zakłóca procesu smażenia. Na górnym panelu znajdują się dwie strefy gotowania, z których każda jest podgrzewana do pożądanej temperatury. Za pomocą takiego piekarnika można ugotować wszystko, od barszczu po świąteczne ciasto.

Charakteryzuje się niskim poborem mocy, nawet przy maksymalnym ogrzewaniu będzie to zaledwie 0,79 kWh. Jest to istotne dla wielu rodzin wybierających piekarnik elektryczny. Piec może realizować 5 różnych programów niezbędnych do przygotowania potraw. Dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu technika Hansa doskonale pasuje do wnętrza każdej kuchni.

Ta firma produkuje bardziej wydajne urządzenia, ich zużycie energii wynosi 1300 Watów. Bardzo szybko uzyskują wymaganą temperaturę. Wygodny termostat pomoże wybrać pożądany system termiczny. Czas pieczenia zostanie oznaczony przez zegar, który wyłączy piekarnik w odpowiednim momencie z charakterystycznym sygnałem dźwiękowym. Wewnątrz piekarnika elektrycznego Delta jest światło, hermetycznie zamknięte drzwi są wyposażone w przezroczystą szybę.

Ten niewielki, ale wielofunkcyjny piekarnik mimowolnie przyciąga wzrok klientów. Wyposażony w blachę do pieczenia i ruszt, pomaga nie tylko przy gotowaniu obiadu, ale również piecze domowy chleb. Niewielkie rozmiary i ładny design sprawią, że ten piekarnik elektryczny będzie ozdobą kuchni. Ekonomiczny pod względem elektrycznym i łatwy w obsłudze piekarnik Delongi będzie najlepszym prezentem dla ukochanej kobiety.

Jest to płyta z dwoma palnikami z piekarnikiem. Stopień ich ogrzewania można regulować. Piec jest klasyczny, z dwoma elementami grzewczymi, górnym i dolnym. Stopień nagrzania piekarnika regulowany jest specjalnym regulatorem temperatury. Objętość piekarnika - 19 litrów, szerokość - 50 cm, wysokość - 30 cm Jedną z zalet tego modelu jest jego stosunkowo niska cena z dobrą jakością.

Możesz wybrać i kupić swój ulubiony model piekarnika elektrycznego w dowolnym supermarkecie lub sklepie z narzędziami. Jeśli nie lubisz biegać po sklepach, otwórz komputer i znajdź sklep internetowy z elektrotechniką, tam na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Aby nie popełnić błędu przy wyborze, skorzystaj z pomocy konsultantów sprzedaży, zadaj im wszystkie pytania, które Cię dotyczą. Koszt elektrycznych pieców stołowych waha się od 13 000 do 78 990 rubli. Są w sprzedaży w takich sklepach w Moskwie:

Nazwa sklepu, adres

"Eldorado", ul. Sh.Okrytoe, 9, st.1

Technosila, ul. Pr.Andropova, 8

"M. Wideo", Krasnaja Presnya Str., 23-B, st.1

"Eldorado", ul. Sh.Okrytoe, 9, st.1

Technosila, ul. Pr.Andropova, 8

"M. Wideo", Krasnaja Presnya Str., 23-B, st.1

Wybierz i kup wygodny dla siebie model piekarnika elektrycznego, który możesz kupić w następujących sklepach internetowych:

Kompaktowy piekarnik

Doskonałym rozwiązaniem dla małej rodziny jest kompaktowy piekarnik. Co jest tak dobre i jak taki piec może zastąpić cały piec?

Kompaktowe piece mają kilka zalet:

 • Najważniejszą cechą wyróżniającą jest jego wielkość. Wysokość osiąga 45 cm, szerokość i głębokość do 60 cm, zależy to również od producenta. Ze względu na to, że piekarnik ma 45 cm, pojemność komory roboczej jest również niewielka. Około 40-50 litrów.
 • Kompaktowy piekarnik można zainstalować w dowolnym miejscu. Na blacie lub pod blatem, na poziomie klatki piersiowej lub w bardziej odpowiednim miejscu. Jest to wygodne, ponieważ w małych kuchniach nie ma wystarczająco dużo miejsca, a zatem istnieje potrzeba budowy kompaktowej technologii.
 • Kompaktowy piec zastąpi nie tylko piekarnik, ale także kuchenkę mikrofalową. Jeśli oczywiście kupisz za pomocą dodatkowej funkcji mikrofalowej lub kuchenki mikrofalowej.

Kompaktowe piece można podzielić na dwa główne typy:

W piecach statycznych można nosić piece w wariancie budżetowym. Istnieją podstawowe elementy grzewcze i grill. A piece wielofunkcyjne mają ogrzewanie konwekcyjne. Za pomocą konwekcji ciepło jest równomiernie rozłożone równomiernie w całej komorze roboczej. Istnieje do 12 trybów ogrzewania, od elementarnego odszraniania do gotowania na parze. Główne funkcje to: lassichesky górną i dolną, ogrzewanie kratkę wentylacyjną, duża, ogrzewając dolną odpowietrznika + co + dużego rusztu wentylatora pracy konwekcji. Funkcje obejmują stoper, alarm, zegar, tryb automatycznego gotowania, szybkie nagrzewanie piekarnika, utrzymując temperaturę gotowanej żywności, oświetlenie szynach teleskopowych, dodatkowe szkło do drzwi, stycznym chłodzenia sondy rury, powłoki przed odciskami palców, wyłącznik bezpieczeństwa i ochrony dzieci, automatyczne blokowanie.

Przełącza obrotowy, przycisk. Wyświetlacz jest wrażliwy na dotyk i amalgamiczno-cyfrowy. Czyszczenie może być szkliwem łatwego w czyszczeniu, katalitycznym, pirolitycznym i parowym czyszczeniem AquaClean. Klasa zużycia energii w piecach A, A +.

To nie jest pełna lista możliwości kompaktowego piekarnika. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze sprzedawcą konsultanta.

Jak podłączyć niezależny piekarnik i płytę grzejną

Dodaj komentarz

3 + 1 =