Kup mieszkanie za milion rubli

Mieszkanie za milion w Moskwie i regionie

731 000 - 1 892 000 rub.

Resurrection gmough, miasto Beloozersky, w pobliżu wsi Ivanovka i d.Worczikowo

705 000 - 1 010 000 rubli.

Puszkin rn, wieś Zelenograd, ul. Ostrovsky

395 024 - 6 384 000 rubli.

Odintsovo, Nemchinovka, podróż Rublewski, 20-29

915 800 - 3 272 000 rubli.

Puszkina, wieś. Bractwo

Razem 4 obiekty. Ceny mieszkań - od 11 200 rubli. za mkw. do 112 377 rubli. za mkw. Najtańszy apartament kosztuje 395 024 rubli.

Zalecamy przyjrzenie się dwóm przedmiotom: LCD "Rublyovskiy" i LCD "Sunny City"

2018. OLIU - portal nowych budynków w Moskwie i regionie moskiewskim

Presnenskaya naberezhnaya, 10, blok C, Moskwa, 123317 Godziny otwarcia: pon.-pt. od 9:00 do 18:00

Jakiego rodzaju mieszkania mogę kupić za 1 milion rubli?

Ceny mieszkań w Moskwie i regionie tak długo i stale rosły, że kwota miliona rubli od dawna jest postrzegana jako absurdalna i zupełnie niewystarczająca. Nawet pokoje we wspólnych mieszkaniach na obrzeżach stolicy i na moskiewskich przedmieściach już dawno przekroczyły dwumilionowy znak. Jednak ostatnio coraz częściej pojawiają się reklamy "Apartment for a Million". Ile odpowiadają rzeczywistości?

Nowe budynki

Niemniej jednak za milion można kupić studio w środkowym pasie regionu moskiewskiego, aw odległym - większe mieszkanie. Na przykład według firmy Est-a-Tet odpowiednie oferty (od 1,08 mln rubli) znajdują się w mikrode. „Wschód” w Zvenigorod, w kompleksu mieszkalnego „New Stupino” w 38 km od Moskwy, w niektórych zakładach w Ramienskoje Bronnitsy iw innych miastach regionu moskiewskiego. Ale musimy wziąć to pod uwagę Oferty na najwcześniejszych etapach budowy domu.

Pokoje i apartamenty w odległych obszarach

Na rynku wtórnym można znaleźć mieszkania za milion rubli - głównie w mieszkaniach komunalnych. Oddzielne mieszkanie za tę cenę należy szukać już na dalekich przedmieściach. Jako szef miejskich nieruchomości firmy „NDV nieruchomości” Svetlana Birini, w dzielnicy Shatura, Moscow region 980 000 rubli na sprzedaż „malogabaritki” - na pierwszym piętrze w koszarach. Podobne propozycje znajdują się w dzielnicy Zaraisk, Roshal i innych osadach w znacznej odległości od Moskwy.

Jednakże istnieją propozycje bliżej i lepiej: za 930-950 tysięcy rubli, można kupić mieszkanie 1-pokojowe 32 mkw w Orekhovo-lub Voskresensk. Sądząc po reklamach, ponad milion można kupić nawet „kawałek kopiejki” w zadowalającym stanie - takie opcje są dostępne, na przykład, w Serpukhov, Noginsk, Likino-Dulowo, ale w Mozhaisk, Ruza, Shchelkovo, Lukhovitsy, powiat Siergijew Posad.

W miarę oddalania się od Moskwy liczba propozycji, które pasują do uzgodnionej kwoty, szybko rośnie. Według analitycznego centrum "Incom-Real Estate" na moskiewskich przedmieściach za milion rubli wystawiono na sprzedaż 305 pokoi, a nie pojedyncze mieszkanie, średnio w regionie moskiewskim - 410 pokoi i 205 mieszkań, aw odległych - 716 pokoi i 852 mieszkań.

Według tematu

Ivan Potapov, GK Dyrektor Sprzedaży „Sapsan”, dał przykład: najtańsze mieszkania w „Leśnej Melody” 2 km od Zelenograd o wartości 1,85 mln rubli. Jeśli kupujący skorzysta z rat i natychmiast zapłaci 1 milion, pozostałe 850 tysięcy może zostać zapłacone w ciągu roku, miesięczna wypłata wyniesie około 70 tysięcy rubli. Są jednak inne propozycje na przedmieściach, gdzie miesięczna rata przy zakupie na raty będzie jeszcze niższa.

1 milion rubli można uznać za zaliczkę przy zakupie kredytu hipotecznego. Zazwyczaj początkowa spłata kredytu hipotecznego wynosi 20% kosztów mieszkania. Oznacza to, że kupując mieszkanie za 4-5 milionów rubli, możesz wykorzystać dostępny milion jako początkową ratę.

Najniższa stopa oprocentowania kredytów hipotecznych - 11,4% rocznie - oferuje teraz Sberbank program "Hipoteka z pomocą rządową". Dmitry Panteleimonov, dyrektor działu marketingu i sprzedaży Grupy Group Leader, oferuje tę opcję: jeśli mieszkanie jest warte 4 miliony rubli, to przy początkowej racie 1 miliona rubli i 10-letnim okresie spłaty miesięczna płatność wyniesie 42 000 rubli. Zmniejszenie może być spowodowane wzrostem okresu kredytowania: jeśli pożyczka zostanie wydana na maksymalnie 30 lat, miesięczne płatności wyniosą mniej niż 30 tysięcy rubli. Koszty te są porównywalne z kosztami wynajmu podobnych mieszkań.

ZhK "Chekhov Posad"

Kup mieszkanie w nowym budynku za 1000000 rubli

Ceny mieszkań w stolicy są bardzo wysokie i nie każdy może pozwolić sobie na zakup osobnego mieszkania w metropolii. Jednak dzięki głębszej analizie rynku nieruchomości można znaleźć bardzo korzystne warunki i kupić przestrzeń mieszkalną w przystępnej cenie.

Czy można kupić mieszkanie w nowym budynku w Moskwie do 1 000 000 rubli?

Niewątpliwie twój wybór będzie musiał zatrzymać się wyłącznie na nowych budynkach. Jeśli spróbujesz, możesz znaleźć nowe mieszkanie za 1 milion rubli. Z reguły są to studia w kompleksach mieszkalnych na obrzeżach Moskwy (na przykład domy w pobliżu stacji metra Mitino, Solntsevo), które są sprzedawane w postaci kredytów hipotecznych lub na raty. Studio to apartament składający się w całości z małego przedpokoju, łazienki i kuchni. Ta niedroga opcja jest idealna dla tych, którzy nie są zdezorientowani tak małą ilością nieruchomości, aby żyć osobno na swojej własnej przestrzeni życiowej. Z nieco większą kwotą możesz spojrzeć na nowe budynki z apartamentami do 1,5 miliona rubli.

Jeśli spojrzysz na ceny takich studiów na mapie Nowej Moskwy (terytorium do 2012 roku było częścią regionu moskiewskiego), to takie mieszkania w nowych budynkach od deweloperów kosztować będą do 1 miliona rubli. Tak niskie ceny wynikają z braku wykończenia sprzedawanych mieszkań i nie zawsze dogodnej infrastruktury transportowej, bliskości głównych autostrad lub firm.

Przykład kompleksu apartamentów z najtańszymi apartamentami

Leave a Reply

Your email address will not be published.

61 − 51 =