Nazwa kategorii

Kup tapetę pod cegłą

Tapeta z wizerunkiem cegieł

Kup tapetę pod cegłami. Katalog tapet z klocków ze zdjęciem we wnętrzu

Kilka dekad temu na zakup tapety na cegły zdecydowano tylko na korytarzu - było to standardowe i dość ponure rozwiązanie. Dziś takie obrazy przypominają obrazowe płótno - jasne, oryginalne.

Tapeta z imitacją murowanej cegły

Możesz zobaczyć tapetę z imitacją cegieł na zdjęciu we wnętrzu w stylu loftu lub kraju. Istnieją nawet luksusowe klasyczne rozwiązania. Nowoczesne techniki produkcji tapet umożliwiają otrzymywanie powłok o maksymalnej szczegółowości i wyrazistej teksturze.

Gdzie warto używać imitacji cegieł?

Katalog tapet z klockami to wiele ciekawych rozwiązań:

 • przyciemnione z czasem, rozdrobnione cegły do ​​pomieszczeń w duchu przemysłowym;
 • cegła z zielonymi liśćmi lub bluszczem do nowoczesnych klasycznych wnętrz lub pomieszczeń w duchu eko;
 • oryginalne i luksusowe metalizowane powierzchnie;
 • Nawet dekoracyjne cegły, najlepiej połączone z metalem i szkłem;
 • Mury "Vintage" w stylu wiejskim.

Na tapecie pod cegłami cena zależy od głównego materiału. Nie będzie trudno znaleźć tapetę z papieru, winylu i włókniny. Papier jest uważany za najbardziej niedrogą opcję, ale nie jest obszerny. Najlepszą imitacją muru będzie spieniony winyl - na takich płótnach wszystkie elementy konstrukcji będą śledzone z najwyższą starannością. Nawiasem mówiąc, płótno może mieć różne kolory - cegły są tradycyjnie brązowe, ale wśród nowoczesnych rozwiązań można znaleźć szare i czarne, a nawet perłowe lub niebieskie.

- telefonicznie: +7 (499) 348-82-25

Czekamy na Ciebie w naszych salonach na:

- Moskwa, autostrada Volokolamskoe 6

(wejście od strony autostrady);

- Moskwa, ul.Saykina 17,

(wejście przez kabinę kuchenną)

Charakterystyka techniczna towarów może się różnić, należy określić charakterystykę techniczną towarów w momencie zakupu i płatności.

Tapety do cegły

Tapety murarskie - to jeden z najmodniejszych trendów wzorniczych w dekoracji do tej pory. Pozwól, aby podkreślić we wnętrzu. Są popularne i cieszą się dużym popytem na współczesnym rynku. W przeciwieństwie do obecnego materiału, imitacja cegieł nie obciąża pomieszczenia.

Kup tapetę pod cegłą na ścianach w sklepie internetowym zawsze możesz w naszym sklepie internetowym "MosDesign9raquo;. Katalog zawiera obrazy różnych marek. Pasuje do różnych kolorów i opcji.

Nasz adres: Moskwa, ul. Skladochnaya, 1, budynek 27

Tapety na cegły i murze: ciekawe podejście do projektowania

Z tego artykułu dowiesz się o zaletach i osobliwościach używania takich materiałów wykończeniowych jak tapety na cegły i kamienie. W tekście można znaleźć ciekawe pomysły i liczne zdjęcia najbardziej udanych rozwiązań, przegląd głównych rodzajów materiałów, ich charakterystyki i wskazówki dotyczące użytkowania. Artykuł zawiera podstawowe informacje na temat prac wykończeniowych, a także średnie ceny za kupowanie tapet.

Jasne wnętrze sypialni uzupełnia tapeta pod murem z czerwonej cegły

Zalety i zakres tapety do cegły

Projekt wykorzystujący murowane cegły ma wiele zalet. Taka powierzchnia może być pokryta barwnikiem lub lakierem, jest trwała i trwała, ognioodporna i niewrażliwa na wilgoć, a także zmiany temperatury. Niemniej jednak wielu właścicieli mieszkań i domów przestawia się na wykorzystanie tapety na cegłę we wnętrzu jako alternatywę dla tego kosztownego i kłopotliwego rozwiązania.

Biały ściana z cegieł w projektowaniu fartuch kuchenny

Dlaczego warto kupić tapetę na cegłę, jest bardziej opłacalne niż robienie tego

Dekoracja ścian w postaci cegły lub muru, pomimo popularności wnętrz w stylu loftu, staje się coraz mniej popularna każdego dnia. Usterki są wadami towarzyszącymi instalacji materiału:

 • do układania kamienia lub cegły zajmuje kilka dni;
 • Praca musi być wykonana przez specjalistę, tylko w tym przypadku wynik będzie jakościowy;
 • Po pracy jest dużo gruzu budowlanego;
 • wysokie koszty zakupu materiału, a także płatności za usługi specjalistyczne;
 • obciążenie na fundamentowej części budynku wzrasta;
 • zmniejsza użyteczną powierzchnię pokoju;
 • złożony i czasochłonny proces zmiany wnętrza.

W takich przypadkach eksperci polecają osoby, które lubią obecność we wnętrzu ceglanych ścian, kupują tapetę naśladującą sprzęgło. Nowoczesne materiały realistycznie przekazują wszystkie walory dekoracyjne wykończenia, wykonane na bazie kamienia lub cegły.

Imitacja muru nadaje się do wykańczania tylko fałszywych kominków

Przydatna rada! Korzystanie z tapet tekstury osiągnie maksymalny realizm. Ulgowe materiały w dotyku są praktycznie nie do odróżnienia od powierzchni kamienia naturalnego.

Podczas korzystania z tapety większość niedociągnięć związanych z tym murem jest wykluczona:

 • cienki materiał nie ukrywa użytecznych centymetrów;
 • materiał można zmontować ręcznie;
 • nie ma kurzu i brudu;
 • do wykonania całej pracy wystarczy jeden dzień;
 • brak obciążenia na budynku;
 • większość materiałów ma zmywalną powierzchnię;
 • Powłoka nie wymaga dodatkowej ochrony;
 • wykończenie można łatwo zmienić na inną wersję materiału;
 • szeroki wybór rozwiązań kolorystycznych i projektowych;
 • niższy koszt dekoracji;
 • nie ma efektu zimna.

Tłoczona tapeta pod murami pomalowana na czarno

Dlaczego warto kupić ceglaną tapetę: zalety w stosunku do innych wykończeń

Wiele wariantów materiałów wykończeniowych jest o wiele trwalszych i mocniejszych niż tapeta. Te ostatnie mają jednak szczególne cechy, dzięki którym są nadal pożądane przez konsumentów.

Zalety tapet z imitacją przed innymi wykończeniami:

 • powłoka ma oddychającą powierzchnię, która zapewnia naturalną cyrkulację powietrza i utrzymuje bezpieczne warunki dla zamieszkania ludzi;
 • producenci oferują szeroką gamę kolekcji, więc konsumenci mają możliwość zakupu białych cegiełek, a także murów innych kolorów o różnych fakturach i wzorach;
 • w razie potrzeby powłoka może mieć dowolny kształt, na przykład półki, łuki, aby harmonijnie dopasować wystrój wnętrza i układu pomieszczenia;
 • wysoka jakość imitacji w porównaniu z panelami z tworzywa sztucznego;
 • prosty system demontażu;
 • ze względu na niewielką masę można wykorzystać tapetę do dekoracji cienkich ścian i ścianek z płyt kartonowo-gipsowych.

Zmywalną tapetę można wykorzystać do dekoracji fartucha w kuchni

Zwróć uwagę! Niektóre warianty tapety mogą być malowane, co pozwala zmienić kolor ścian bez usuwania wykończenia. Włoskie i niemieckie firmy uważane są za najwyższej jakości producentów materiałów tej kategorii.

Kula zastosowania tapet na cegłę: zdjęcie we wnętrzu lokalu

Tapeta na cegłę jest estetycznie atrakcyjna we wnętrzach pomieszczeń mieszkalnych. Tapety z imitacją cegieł świetnie prezentują się w sypialniach i salonach urządzonych w stylu loftu. Dodając elementy wystroju ze szkła lub metalu do wnętrza tych pomieszczeń, możesz stworzyć nowoczesny styl techno.

Najczęściej ten materiał wykończeniowy służy do ozdabiania obszaru roboczego w kuchni (fartuch). W tym pomieszczeniu możesz eksperymentować z kolorem i teksturą, aby znaleźć najlepszą opcję projektowania. Zdjęcie tapety pod kamieniem we wnętrzu kuchni wygląda imponująco. W tym przypadku istnieje możliwość wyboru nie tylko rodzaju symulowanego materiału, ale także zabawy z jego rozmiarem.

Białe "ceglane" ściany w połączeniu z panelami w salonie

Najbardziej organiczną kombinację uzyskuje się w wyniku dekoracji w salonie fałszywego kominka lub wypukłości ściennej w postaci kolumn z ceglanymi ścianami. Nie zaleca się dekorowania tapety wokół tego kominka, ponieważ materiał ten nie jest wiarygodny w odniesieniu do bezpieczeństwa pożarowego i szybko staje się bezużyteczny z powodu negatywnego wpływu wysokich temperatur.

Zakres tapety do cegły: zdjęcie we wnętrzu pomieszczeń niemieszkalnych

Wykańczanie, symulowanie muru ceglanego lub kamiennego, jest szeroko stosowane we wnętrzach lokali niemieszkalnych.

Takie przestrzenie obejmują pomieszczenia:

 • restauracje;
 • kluby nocne;
 • centra rozrywkowe i handlowe;
 • pokoje wypoczynkowe;
 • siłownie i salony piękności;
 • sklepy;
 • biura itp.

"Brickwork" we wnętrzu kawiarni

W takich przypadkach ten projekt jest idealny do aranżacji wnętrz. Sama dekoracja nie tylko wygląda nowocześnie, ale pozwala także stworzyć przytulną i wygodną atmosferę instytucji publicznej.

Właściwe jest również zastosowanie tapety na cegłę we wnętrzach zakładów gastronomicznych kuchni, a także kawy. Strefy te są narażone na silne ekstremalne temperatury i wilgotność. W takim przypadku powinieneś preferować gęstą tapetę z odporną na wilgoć i zmywalną powierzchnią.

Odporne na zużycie wersje materiałów wykończeniowych mogą być stosowane do dekoracji ścian w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu i stopniu obciążenia. Pomieszczenia takie obejmują wanny, magazyny, korytarze, korytarze i korytarze. Możesz użyć tapety do dekoracji ścian na loggiach i dobrze przeszklonych balkonach.

Na tle tapety pod białą cegłą, przedmioty dekoracyjne

Przydatna rada! W połączeniu z bio lub elektrycznym kominkiem tapeta pod cegłą stworzy atmosferę ciepła w instytucji publicznej. Takie urządzenia są całkowicie bezpieczne i nie mają negatywnego wpływu na materiał wykończeniowy.

Strona główna tapety: ceny, katalogi zdjęć z głównych rodzajów produktów

Rynek materiałów dekoracyjnych prezentuje różnorodne opcje tapet, symulując murowane cegły lub kamienie. Aby uniknąć dysonansu w projektowaniu pomieszczenia na pierwszym miejscu, należy zastosować jeden schemat kolorów we wnętrzu.

Producenci oferują klientom tapety o różnych rodzajach powierzchni:

Powierzchnia tapety na cegłę może być wytłaczana, gładka, matowa lub błyszcząca

Kolory zawierają odcienie jasnych i ciemnych kolorów. Podnosząc materiał wykończeniowy w sklepie, warto wziąć pod uwagę, że tapeta z matową i strukturalną powierzchnią, a także produkty ciemnych kolorów, wizualnie zmniejszają wielkość pomieszczenia, a także ukrywają światło. Dlatego w przypadku małych lokali preferowane jest kupowanie tapety na białe cegły lub jasne odcienie o błyszczącej powierzchni.

W większości przypadków kolorystyka tapety obejmuje naturalne odcienie cegieł. Dlatego w sprzedaży można znaleźć materiały wykonane w kolorze czerwonym, szarym, czarnym i brązowym. Jasne opcje projektowania nie istnieją, ale można je tworzyć niezależnie, nakładając na powierzchnię tapety pigment do malowania.

Materiały do ​​malowania to:

Odporny na wilgoć papier ścienny pod cegłą w łazience

Białe tapety są uważane za najbardziej wszechstronną opcję. W tym kolorze wykonywane są płótna większości materiałów do malowania. Skutecznie wyglądają zdjęcia szarej tapety we wnętrzu, te cegły w połączeniu z białym abażurem pasują dobrze do przestrzeni mieszkalnych. W najciemniejszych kolorach najbardziej popularnym odcieniem jest czerwony. Podobna tapeta jest zewnętrznie praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwego muru, różnica może być określona jedynie przez dotyk.

Tapeta do malowania we wnętrzu: fotografia udanych rozwiązań projektowych

Główne rodzaje produktów, właściwości papieru, włókniny i materiałów z włókna szklanego, ciekawe rozwiązania konstrukcyjne i technologie.

Zalety i wady wklejania ścian z tapetami: cena wyrobów z papieru

Zanim zdecydujesz się na jeden z rodzajów tapet, musisz dokładnie sprawdzić cechy każdej z opcji sprzedaży, aby dokonać najlepszego wyboru.

Tapety papierowe mają następujące zalety:

 • do produkcji bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska materiałów stosuje się;
 • przystępna cena pozwala z łatwością ukończyć pokój;
 • szeroka gama kolorów, w tym popularny szary odcień;
 • duży wybór obrazów rozmiaru, pozwalając, aby wybrać najbardziej dogodną opcję dla kija, a także zminimalizować ilość odpadów budowlanych powstających w procesie cięcia materiału, aby dopasować je do wymiarów pomieszczenia.

W sypialni często murowany mur tworzy ścianę u wezgłowia łóżka

Przydatna rada! W pierwotnym barwienia tapety do malowania, pożądane jest, aby wybrać jasne kolory, ponieważ za każdym razem aktualizować warstwy farby kolor powinien być ciemniejszy niż poprzedniej warstwy. Dzięki temu zapewnione jest całkowite zachodzenie starego wykończenia.

Wady tapety na papierze obejmują niski poziom odporności na wilgoć, a także płaską teksturę, co znacznie ogranicza wykorzystanie materiału do wykończenia ścian w mieszkaniu.

Średnie ceny tapety papierowej:

Plusy i minusy tapety z włókniny: ceny zdjęć i materiałów

Tapeta oparta na włókninie, symulująca murowanie - najlepsza opcja do wykończenia ścian w korytarzu lub salonie.

 • różnorodność tapet do malowania pozwala aktualizować kolory prawie co roku;
 • włóknina dobrze reaguje na wilgoć;
 • teksturowane wykończenie powierzchni widać żadnych nieprawidłowości bazy poza całkowicie rozwiązać problem niż leczyć ściany przed wklejenie tapety, nie do wstępnego ustawiania wymagane jest tylko jeden starter;

Jasna tapeta z imitacją kamienia we wnętrzu salonu

 • wykończenie jest ekologiczne i absolutnie bezpieczne dla ludzi;
 • Faktura powierzchni tworzy oszałamiający efekt realizmu.

Materiał ma wady. Nietkana powierzchnia ma tendencję do gromadzenia się kurzu, ale dzięki regularnemu czyszczeniu można poradzić sobie z tym problemem. Aby to zrobić, wystarczy systematycznie wycierać ściany suchą szmatką. Pomimo istnienia własnej pokleit tapety, cena za metr kwadratowy materiału jest znacznie wyższa niż w przypadku wyrobów z papieru, więc prace wykończeniowe będą kosztować więcej.

Średnie ceny tapety z włókniny:

Zalety klejenia tapet: ile to są produkty winylowe

W sprzedaży można również znaleźć produkty winylowe na bazie włókniny. Producenci oferują standardowe wersje materiału, a także tapety do malowania.

Zalety tapety winylowej do cegły:

 • realistyczne przenoszenie tekstury muru, otrzymane przez tłoczenie na gorąco;
 • wysoka gęstość podłoża;
 • prosty system opieki;

Tapety na cegłę doskonale łączą się z innymi rodzajami materiałów wykończeniowych

 • Powierzchnię można wytrzeć wilgotną szmatką;
 • optymalne połączenie ceny i jakości;
 • powłoka o wysokiej wytrzymałości, dzięki czemu może być używana jako dekoracja ścienna do kuchni i przedpokoju.

Przydatna rada! Tapeta winylowa polecana jest do tworzenia wnętrz w stylu techno lub poddasza.

Wysoka gęstość sieci jest zarówno zaletą, jak i wadą. Taka tapeta utrudnia naturalną cyrkulację powietrza.

Średnie ceny produktów winylowych:

Funkcje wykorzystania tapety pod kamieniem i ceny produktów

Dzięki nowoczesnej technologii udało się producentom stworzyć materiał dekoracyjny w postaci tapety, realistycznie imitującej naturalną powierzchnię kamienia. Podobnie jak w przypadku materiału na cegły, produkty te mają niewielki ciężar i niewielką grubość, co pozwala uzyskać niezbędny efekt dekoracyjny bez obciążenia na powierzchniach ścian.

Tapeta pod kamieniem skutecznie imituje relief, szwy i wypukłość naturalnego materiału

Atrakcyjne właściwości dekoracyjne materiału wynikają z obecności:

Produkty najwyższej jakości mają gęstą bazę spienionego winylu. Dzięki temu staje się możliwe skuteczne maskowanie drobnych błędów w bazie. Projektanci często wybierają ten rodzaj materiału, aby wygodnie grać we wnętrzu obecności sztucznego kominka i skupiać się na nim.

Średnie ceny tapety z kamienia F-stone (Rosja):

Funkcje i zdjęcia tapet na tynk we wnętrzu

Większość tapet, symulujących plaster, ma papierową lub włókninową bazę. Materiał jest przyklejony do wcześniej przygotowanego podłoża na wierzchu specjalnego podłoża. Tapeta winylowa do cegły ma strukturę dwuwarstwową. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkcji materiał jest realistyczny, trwały, trwały i estetycznie atrakcyjny.

Zalety tapet na tynk:

 • możliwość stworzenia ciepłego w dotyku i realistycznego muru;
 • prosty system instalacyjny;

Tapety z wizerunkiem otynkowanej ściany i murowanej cegły

 • proces wykańczania ścian nie zajmuje dużo czasu;
 • szeroki wybór rozwiązań projektowych;
 • oszczędność miejsca dzięki małej grubości materiału;
 • rozsądny koszt.

Zwróć uwagę! Oprócz murów z imitacji cegły można kupić tapety, które powtarzają zewnętrzne cechy powierzchni betonu. To wykończenie jest idealne do tworzenia wnętrza w stylu loft. Betonowa powierzchnia idealnie wspiera projekt cegły lub muru.

Średnie ceny tapety pod tynkiem z imitacją różnych powierzchni:

Nowoczesne pomysły: zdjęcia tapet w 2017 roku we wnętrzu

Ceglany nadruk na tapecie to uniwersalne rozwiązanie, dzięki czemu może być stosowany jako dekoracyjna dekoracja ścienna w każdym pomieszczeniu. A ten materiał idealnie łączy się z innymi opcjami do dekoracji.

Zasady tworzenia skutecznej kombinacji tapet:

 1. Tapeta na cegłę w jasnych kolorach połączona jest z ciemnym wykończeniem.
 2. Nadruk w postaci ciemnej cegły powinien być uzupełniony najzwyklejszą lekką tapetą.
 3. W przypadku białej cegły najkorzystniejszą kombinację tworzy zwykła tapeta kolorowa lub monochromatyczna (w odcieniu cegieł lub w pastelowych odcieniach).
 4. Wygląda dobrze połączenie cegły i taśmy na tapetę w tej samej kolorystyce.
 5. Czerwona cegła jest dobrze zaakcentowana jasną oliwkową tapetą.
 6. Szara cegła wygląda najlepiej na białych ścianach.

Za pomocą tapety można łatwo rysować okrągłe powierzchnie, czego nie można powiedzieć o prawdziwym cegle

Materiał wykończeniowy dobierany jest z uwzględnieniem przeznaczenia pomieszczenia, jego wielkości, stylu i rodzaju oświetlenia. Chropowata powierzchnia będzie miała najbardziej realistyczny wygląd we wnętrzu. W tym przypadku możesz dodać oświetlenie, dzięki czemu otrzymasz piękną grę świateł na wybojach mety.

Tapety do cegły we wnętrzach różnych stylów

Charakterystyczne cechy stylu loftu najlepiej obrazuje czerwonawa kolorystyka. Tapeta z imitacją czerwonej cegły jest idealna do tych celów. Pożądane jest użycie jako tapety z materiałów wykończeniowych, które stworzą efekt tych nietkniętych ścian.

Trend w stylu vintage jest najlepszym przykładem tego, że szorstki mur można połączyć z delikatnymi i romantycznymi nutami. W tym przypadku będzie optymalne, aby zaakcentować jedną ścianę, a inne powierzchnie można wkleić tapetą w kwiat.

Przy pomocy "ceglanej" tapety można zrobić spektakularne akcenty we wnętrzu

Skandynawski styl, podobnie jak szwedzki, ma śnieżnobiałe powierzchnie, więc białe tapety o wyrazistej fakturze nadają się do wykończenia. Podobnie powstają obszary rekreacyjne. W sypialni ściana za wezgłowiem łóżka jest obszyta tapetą "ceglaną", aw salonie - powierzchnią za sofą. Wzór harmonijnie uzupełnia białą podłogę, dopuszcza się stosowanie powłoki w postaci szarego laminatu z lekkim luzem.

Przydatna rada! Najlepsze połączenie uzyskuje się przy użyciu tapety pod cegłą w połączeniu z drewnem lub kamieniem ozdobnym.

Aby stworzyć wnętrze w stylu Prowansji, nadające się w formie tapety z żółtawym odcieniem. W takim otoczeniu dobrze wygląda cegła w kolorze szarym i czerwonym.

Ponieważ styl fuzji charakteryzuje się dużą ilością kolorów, w tym przypadku celowe będzie użycie kombinacji kolorów następujących odcieni:

Lekki mur w nowoczesnych wnętrzach

Jeśli styl gotycki nadaje się do ciemnych kolorów ze staroświeckimi akcesoriami, to styl techno i minimalizm wymagają jasnych kolorów i ultranowoczesnych mebli.

Ceglany mur we wnętrzu: tapeta w stylu eleganckiego szyku

Podobnie jak w stylu vintage, styl szykownego szyku łączy w sobie romantyczny urok i urok z chamstwem i zaniedbaniem. W nowoczesnych pomieszczeniach często spotyka się takie podejście. Ceglane ściany w tym przypadku mogą mieć inny odcień, ale najczęściej używa się białej cegły.

Tapety w stylu shebbic chic nadają się do skupiania się na następujących obiektach:

 • jedna ze ścian;
 • oddzielny obszar funkcjonalny;
 • środkowa część pokoju.

Tapeta "Brick" do malowania może być pomalowana na różne kolory

Takie rozwiązanie konstrukcyjne jest stosowane w projektowaniu połączonego salonu i kuchni, gdzie tapeta jest wklejona nad jadalnią. Starzejąca się powierzchnia muru jest charakterystyczną cechą szyku Shekby. Dopuszcza się stosowanie materiałów, w przypadku których podstawą jest cegła, a elementy roślinne lub inne służą jako dodatkowy dekor.

Cechy stylu chevy chic są podkreślone:

 • koce wykonane techniką scrappy;
 • starożytna koronka;
 • akcesoria dekoracyjne, na przykład zabytkowe figurki, wazony, obrazy;
 • paski tekstylne;
 • Obiekty w projekcie z których są notatki miejskie;
 • kombinacja różnych tekstur.

Niezwykła tapeta we wnętrzu: cegła na fototapecie

Ściany ze zdjęciami służą do stworzenia klasycznego i nowoczesnego stylu we wnętrzach pomieszczeń mieszkalnych. Ten rodzaj materiału, z dokładnością do najmniejszych niuansów, przekazuje cechy muru, jak również jego stan.

Ceglane ściany z powodzeniem komponują się z jasnymi powierzchniami i ciemnymi meblami

Zalety korzystania z fototapety do cegły:

 • podstawa papieru nie zakłóca naturalnej cyrkulacji powietrza;
 • materiał jest przyjazny dla środowiska, dzięki czemu może być stosowany do wykańczania ścian w pokojach dziecięcych;
 • szeroki wybór wzorów, które mogą być indywidualne i niepowtarzalne;
 • prosty system do montażu / demontażu powłoki.

Przydatna rada! Duże sklepy oferują konsumentom możliwość zakupu tapety na zamówienie z możliwością dostosowania rozmiaru obrazu. Aby utworzyć zdjęcie, możesz użyć zdjęcia ściennego wniesionego przez klienta. W ten sposób, wybierając obraz, który lubisz w Internecie, lub robiąc to sam przy użyciu aparatu fotograficznego, możesz uzyskać unikalny wzór tapety. Projektanci dokonują korekty odcieni, a także rozmiarów cegieł w świetle życzeń klienta.

Ściany ze zdjęciami służą do dekoracji salonu, sypialni i kuchni. Takie obrazy nie tylko tworzą stylowe otoczenie, ale także podkreślają kontrast mebli i innych ścian.

Ściany ze zdjęciami są w stanie realistycznie przenieść naturalny mur

Zastosowanie tapety z białej cegły we wnętrzu salonu i sypialni

Niezależnie od wielkości salonu, najbardziej udanym rozwiązaniem będzie stworzenie ściany akcentującej opartej na ceglanej tapecie. Na innych powierzchniach pomieszczenia można zakończyć monotonną tapetą dowolnego odcienia, ponieważ biała cegła doskonale łączy się z innymi kolorami. Najważniejsze jest, aby podążać za stylem salonu i wybrać odpowiednie meble, a także odpowiedni wystrój.

Podczas selekcji towarzyszy tapet do salonu powinieneś unikać dekorowania wieloma wzorami lub zbyt dużą fakturą, w przeciwnym razie projekt okaże się zbyt kolorowy i podrażni. Optymalna będzie kombinacja tapety do białej cegły i jasnych ścian. Ściana akcentująca będzie doskonałym tłem do umieszczenia centralnych elementów wnętrza, na przykład dużego obrazu lub lustra, telewizora, kinkietów.

W sypialni można również zastosować metodę ustawiania ostrości na jednej ze ścian z białym murem. Te tapety są przyklejone do powierzchni za głową łóżka. Możliwe jest wykończenie w formie imitacji cegły po przeciwnej stronie łóżka lub przy oknie. Jako dodatek dekoracyjny, półprzezroczyste zasłony, skóra na podłodze lub ciepły dywan, jasne poduszki na łóżku.

Tapeta z białej cegły we wnętrzu kuchni z jadalnią

Aplikacja i zdjęcia tapety w łazience, w kuchni i na korytarzu

W kuchni imitacja dekoracyjnej białej cegły na tapecie będzie świetnie wyglądać w połączeniu z takimi materiałami:

Często kuchnia i jadalnia są połączone, dzięki czemu przestrzeń można podzielić na obszary funkcjonalne z wykończeniami i meblami. W przypadku gotowania zaleca się stosowanie tapety o dużym marginesie bezpieczeństwa i odpornej na wilgoć powierzchni. W podobnym wykończeniu łazienka również musi być wyposażona w podwyższoną zawartość wilgoci w powietrzu. Za pomocą tapety w kuchni można ustawić akcent przy ścianie, na której ustawiony jest stół.

Często można zobaczyć na tapetę tapety pod cegły w korytarzu lub na korytarzu. Te pokoje z reguły są niewielkie i cierpią na brak światła. Zastosowanie tapety z imitacją pod białą cegłą częściowo rozwiązuje oba te problemy, wizualnie zwiększając przestrzeń i wizualnie wypełniając ją światłem.

Jedna ze ścian kuchni pokryta jest tapetą imitującą mur

Cegła murowana na tapecie w kolorze białym lub innym świetle może przekształcić wnętrze każdego pomieszczenia. Dopełniając sytuację stylowymi meblami i elementami dekoracyjnymi, możesz uzyskać wyjątkowy i bardzo atrakcyjny wygląd bez pomocy specjalisty.

Płytka do cegły do ​​dekoracji wnętrz w odważnych rozwiązaniach konstrukcyjnych

Cegła dekoracyjna do dekoracji wnętrz i jej właściwości

Płynna tapeta własnymi rękami. Stworzenie działającego rozwiązania: wideo

Tapety winylowe na bazie flizeline. Jak prawidłowo skleić?

Płynne tapety: recenzje, słabe i mocne strony mety

Uniwersalny materiał: płynne tapety, sposób nakładania ich na ścianę i inne powierzchnie

Dodaj komentarz

+ 49 = 54