Nazwa kategorii

Skład liści na papierze

Rzemiosło z suchych liści: 44 fascynujące pomysły fotograficzne

Strona "Mama może zrobić wszystko!" Oferuje 44 pomysły na jesienne rzemiosło z suchych liści dla dzieci. Pamiętaj, aby zrobić co najmniej jeden z nich z dzieckiem.

To najprostszy rodzaj jesiennej kreatywności. Ty i twoje dziecko możecie z łatwością tworzyć z liści zwierząt, ptaków. Wysusz liście między stronami w grubej książce, weź klej i papier PVA i zacznij tworzyć. Te aplikacje były bardziej różnorodne, przyjmowały liście w różnych kolorach iz różnych roślin.

Ta jesienna aplikacja jest dość prosta: dopasuj kawałki papieru do papieru i dodaj kilka linii za pomocą flamastra: pisklęta są gotowe!

I taka aplikacja będzie podobna nie do rzemiosła dla dzieci, ale do pracy artysty i zajmie godne miejsce na ścianie w salonie.

W ciągu kilku minut zrobimy taką laskę z trzech różnych arkuszy, przycisków i pary linii.

Rzemiosło wykonane z tektury i jesiennych liści

Takie rzemiosła są proste. Wystarczy wyciąć kartonową bazę i wkleić liście.

Girlandy i wisiorki wykonane z suszonych liści

Weź suche liście i zanurz je w żółtym barwniku, aby rozjaśnić kolor. Teraz zawieszamy je w formie pięknej girlandy.

Bierzemy klony o różnych rozmiarach i kolorach i przykrywamy je bezbarwnym lakierem lub lakierem do włosów o silnym fiksacji. Kiedy liście wyschną, powiesić je na nitkach i ozdobić pięknymi koralikami na skrzyżowanych patykach. To zawieszenie będzie dobrze wyglądać na ulicy lub w pomieszczeniach.

Jest to prosty i bardzo skuteczny, ręcznie robiony artykuł. Będzie lubić dzieci, brać liście o różnych kształtach i rozmiarach i umieszczać pod czystą kartką papieru. Odcień kolorowego prześcieradła za pomocą kolorowych woskowych kredek lub ołówków. Stopniowo, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, na arkuszu pojawi się liść. To zachwyci dziecko.

Lalki z suchych liści kukurydzy

Jeśli masz suche liście kukurydzy, możesz zrobić tu takie oryginalne poczwarki. Poniżej znajduje się diagram. Aby takie piękno nie było tak trudne, w razie potrzeby można również je pokolorować.

Zdjęcia z liści

Za pomocą liści zrobisz ciekawy obraz do swojego wnętrza. Weź płótno i pomaluj je farbą akrylową. Teraz ułóż arkusz na wierzchu i rozprowadź farbę z pojemnika o kontrastującym odcieniu. Usuń arkusz i wysusz obraz. Piękna i oryginalna dekoracja wnętrza jest gotowa.

Bukiet kwiatów z liści

Jak zrobić taki bukiet jest jasne z tej klasy mistrzowskiej ze zdjęciem.

Dekoracje wnętrz z suchymi liśćmi

Aby stworzyć wyjątkowy jesienny nastrój w domu, wykonuj oryginalne ozdoby z suchych liści, na przykład z liter. Wytnij list z grubego kartonu i wklej na nim liście, następnie przykryj całą strukturę lakierem i zawiąż piękną wstążkę. Zawieś na drzwiach lub ścianie. W ten sposób możesz wprowadzić inicjały lub całe imię.

Innym ciekawym sposobem na dekorowanie domu jest jesienny wieniec.

A to jest oryginalna wazon z liści.

Umieść tak niezwykły jesienny świecznik na stole i stwórz atmosferę jesiennych wakacji.

Na jesienne święta, wspólnie z dziećmi, wykonuj maski i korony z liści.

Te rzemiosła szczególnie ucieszy przedszkolaków.

Jeszcze więcej pomysłów z suchych liści

Wiersze o wrześniu

Opracowywanie gier dla dzieci 10 miesięcy

Pozostaw komentarz Anuluj odpowiedź

 • Jak wyczyścić skórę na piętach w domu: kąpiele, kompresy, masaż, maski

  Wiele kobiet często zastanawia się, jak oczyścić skórę piętami dzięki domowym środkom. Pęknięcia i (czytaj więcej ...)

  Wiersze o mieście dla dzieci: 14 najlepszych

  Strona "Mama może zrobić wszystko!" Zebrała dla dzieci piękne wiersze o mieście. Mogą być użyte w (czytaj więcej ...)

 • Angielskie zwrotki dla dzieci z tłumaczeniem

  Wiersze w języku angielskim dla dzieci są bardzo przydatne. Dzięki ich pomocy faceci z łatwością zapamiętują nowe słowa (czytaj więcej ...)

 • Szkodliwe wskazówki dla dzieci w wersecie od Grigory Oster

  Posłusznym dzieciom nie wolno czytać! Niedawno naukowcy odkryli, że są nieposłuszne dzieci, które są wszystkim (czytaj więcej ...)

 • Wiersze dla dzieci po angielsku o zimie

  Strona "Mama może zrobić wszystko!" Zebrała krótkie wiersze dla dzieci w języku angielskim o zimie z tłumaczeniem. (czytaj więcej ...)

 • Wiersze o zimie dla dzieci wypełnione są bajeczną atmosferą. Są płatki śniegu, ukochane przez wszystkich, (zobacz więcej ...)

  Copyright © 2018 | Motyw WordPress według MH Themes

  Rzemiosło z liści

  Każdy może udekorować własny dom, zbierając jesienią liście klonu. Można je wkładać bezpośrednio do garnka w wazonie lub wykonać rękodzieło z liści na temat jesieni. W takim przypadku musisz spędzić sporo czasu. Ale nadal będziesz cieszyć się pięknem własnego dzieła sztuki.

  Weź dosłownie 2-3 liście klonu, lepiej, żeby miały inny rozmiar. Przykryć przezroczystym lakierem, a następnie zanurzyć go w stopionej parafinie (rozpuścić w kąpieli wodnej). Następnie należy przywiązać liście do nitki, a na nim pętelkę do wygodnego zawieszenia pod sufitem. Takie ręcznie robione artykuły z liści można zawiesić na przykład w pokoju dziecięcym.

  Również przetworzone liście można zebrać w girlandę. Z niego wykonany jest oryginalny wzór na ścianie; na kręgu pięknej gałęzi w wazonie; lub jest umieszczony w kwiatowym doniczce o wysokiej pozycji, a statek z liści powiesi się "w dół" wzdłuż ściany. Możesz połączyć kilka podobnych girland, a otrzymasz nie tylko jasne i oryginalne rzemiosło wykonane z liści na jesień, ale także kurtynę okienną!

  Bardzo pospolite rzemiosło jesienne własnymi rękami. Wianek jest utkany jak lato, wariant kwiatowy. Może być pięknie uzupełniony żołędziami, wstążkami, stożkami itp.

  W wystroju wnętrz - świece i świeczniki

  Aby wykonać całkowicie oryginalną lampę, można wysuszyć liście pod prasą (żelazo) i przykryć nimi słoik (szkło). Pojednanie można pokryć przezroczystym lakierem, a wewnątrz słoika umieścić świecę. A jeśli weźmiesz jasne kolory grubych świec, możesz, podobnie jak banki, przykleić suche liście, a otrzymasz prawdziwe jesienne rzemiosło własnymi rękami.

  Róże i całe wiązanki liści

  Róże z liści klonu można zebrać w całe bukiety, a także oprawić wieńce z nich lub udekorować je różnorodnymi wiklinami. Ci, którzy wolą styl vintage, mogą idealnie napisać takie dekoracje we wnętrzach lokalu, a kwiaty z liści pokryte są złotą lub srebrną farbą. Zobacz także ręcznie robione zdjęcia jesieni.

  Róże są łatwe do wykonania. Wystarczy złożyć liście klonu, zgiąć krawędzie i owijać je wokół przedmiotu obrabianego.

  Możesz wykonać różne rzemiosła z liści. Topiary to jedna z bardzo interesujących i oryginalnych pomysłów. Ten plan jesiennych zdjęć rzemiosła obejrzyj naszą stronę internetową. Aby to zrobić, przymocuj drewniany kij w pionowej pozycji wewnątrz donicy (mały rozmiar). Na wierzch tej różdżki nakładasz piankową kulkę (możesz użyć gąbki kwiatowej). W takim przypadku liście powinny być równomiernie i równomiernie włożone do gąbki. Korona pozostaje zaokrąglona. Ozdób drzewo koralikami, które nakładasz na drut i wsuń do gąbki. Garnek jest wypełniony piaskiem i jest również ozdobiony koralikami. Takie rzemiosło z liści ozdobi każdy dom własnymi rękami i przyniesie jasny, jesienny nastrój.

  Będziesz zainteresowany:

  Biorąc świeży prześcieradło, wycinając w nim głowę motyla, susząc go pod prasą, otrzymasz z liści wspaniałe dzieło sztuki, które możesz wykorzystać do dekoracji wnętrza! Na przykład ułóż taki arkusz w ramkę i umieść go na ścianie.

  Te same suche liście klonu można układać na białym tle, w chaotycznej kolejności. I będziesz miał piękny kolaż na temat jesieni.

  Udekoruj kilkoma jasnymi liśćmi trochę obrazu. Na przykład, możesz "utkać" je w włosy dziewczyny, które będą wyglądać oryginalnie i całkiem nietypowo.

  Można również oprawić zegar, ramkę z liśćmi klonu fotograficznego, wkleić je po prostu na wybranej powierzchni, odcinając cały nadmiar i przykrywając powierzchnię czystym lakierem.

  Talerz z klonowymi liśćmi dekorujący każde pomieszczenie. Płyta zamienia się w cienką warstewkę, liście są nasmarowane klejem i są sklejane z kilkoma "zagęszczonymi" warstwami na wierzchu folii w kształcie płytki. Po całkowitym wyschnięciu kleju liście odchodzą od talerza, muszą być pokryte przezroczystym lakierem na wierzchu. Możesz użyć takiej płyty tak szybko, jak chcesz.

  Polecamy obejrzeć film z rzemiosłem wykonanym z liści:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

  © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Kopiowanie jest dozwolone tylko przy użyciu aktywnego linku do tej strony.

  Co mogę zrobić z dziećmi z jesiennych liści

  Wszystkie dzieci, bez wyjątku, uwielbiają zbierać liście, żołędzie, kasztany i szyszki. Pokażemy, jaki rodzaj rzemiosła można wykonać z liści. Chociaż, oczywiście, aby zebrać bukiet z liści klonu i umieścić je w wazonie na stole - również nie jest zły.

  Rzemiosło z liści własnymi rękami

  Zacznijmy od nasion klonu, z których może się wydobyć cała kolekcja niesamowitych owadów, jeśli są one namalowane i naklejone na niewielki oddział.

  Możesz także pomalować liście.

  Zróbcie jesienne liście, pokrójcie je nożyczkami i wklejcie je na kartkach papieru.

  Lub wklej, a następnie dokończyć szczegóły, jak chcą i jak mówi wyobraźnia.

  PANA W KEPI (LUB W BERETU)

  Starsze dzieci prawdopodobnie będą rysowały różne wzory na liściach. To zajmie cienką szczotkę i farby akrylowe. Następnie z liści można wykonywać całe zdjęcia, układając je pod szkłem i wkładając do ramy.

  JESZCZE CHARAKTERYSTYKI Z AKRONIMÓW I LIŚĆ

  Oprócz liści w lesie i na podwórku jest wiele ciekawszych rzeczy. Na przykład z żołędzi możesz robić zabawnych ludzi. Musisz wziąć grubą igłę, włożyć do niej żyłkę (lub mocną nitkę) i nić detale takie jak koraliki. Rysunki dzieci i rzemiosło z jesiennych liści: jak je przechowywać?

  RODZINA STOMEN

  Inną ideą rzemiosła ręcznego jest wcześniejsze przygotowanie świątecznych dekoracji, zamrażanie jesiennych liści i ukrywanie ich w zamrażarce. Zimą dekorują drzewo na podwórku, na placu zabaw w szkole lub w przedszkolu lub na przedmieściach.

  ŻÓŁTE ZABAWKI

  Również z liści można robić bajeczne zdjęcia, pozostawiając odbitki na papierze lub używać liści zamiast szablonów, śledząc je wzdłuż konturu i kolorując papier.

  Wydruki liści o różnych kształtach można pozostawić na naczyniach za pomocą farb do szkła i ceramiki. Zdobądź wspaniały prezent dla babci lub ciotki.

  AUTUMN STYLE SERVING

  A z szyszek, które łatwo malować w dowolnym kolorze farbą w aerozolu, dostaniesz nie tylko girlandy do domu, ale także ładne zabawki.

  JESIEŃ DOKUMENTÓW Z LIŚCIN I OSŁON

  Data: 23 października 2017 r

  Ważka i słoniątka polubiły mnie najbardziej. Zachowam artykuł, więc moje plemię jest fanem rzemiosła zrobionego z liści i jestem pewien, że coś ci się spodoba, a ona będzie chciała powtórzyć coś własnymi rękami. Ogólnie rzecz biorąc, miło jest zobaczyć tak wiele ciekawych rzemiosł wykonanych z liści. Wiele osób mnie zaskoczyło.

  oryginalny artykuł, zanotuj!

  Strzała, słonia i sowy po prostu mega fajne, po prostu zatopiły się w moim sercu! Pamiętaj, aby zachować ten artykuł i sprawić, by w następnej jesieni urodziła się w postaci podróbek z dzieckiem, ponieważ bardzo lubię takie rzeczy, a nawet takie rzemiosła po prostu trzymają ciepło rąk tych, którzy to zrobili! A tak przyjemnie jest tworzyć z dziećmi z naturalnych materiałów!

  Jakie ciekawe fantazje można ująć w obrazy z jesiennych liści. Miałem bardzo piękne liście w aronii i klonie, ale za późno widziałem artykuł o tych reinkarnacjach jesiennych liści. Już zdmuchnęliśmy całe piękno północnego wiatru. Dzisiaj, 14 października, Pokrov i, jak się spodziewano, pada śnieg.

 • Dodaj komentarz

  25 − 24 =