Nazwa kategorii

Jak wysuszyć dyni na Halloween

BLOG PRZYDATNYCH RAD

PRZYDATNE RADY DLA KOBIET

Jak wysuszyć dyni dla rzemiosła

Jesień to nie tylko czas zbiorów na zimę, ale także czas na kreatywność. Jeśli chcesz zrobić ręcznie robioną dynię, musisz najpierw prawidłowo wysuszyć dyszę. I dopiero wtedy uosabiać twoje fantazje w życiu.

Istnieje ogromna liczba przepisów na dania do gotowania z dyń. Ale z dyni można również zrobić wiele rzemiosł: wazony, butelki, świeczniki, miski itp. Ale przed tym trzeba wysuszyć dyni. Aby to zrobić, będziesz potrzebować:

Jak zapisać rzeźbione dyni na Halloween

Halloween - święto, oczywiście, nieodpowiednie i nie wszystkie są zachęcane. Ale jesienią jest tak mało radosnych dni, że Halloween po prostu przyda się, aby nie być mdłym między latem a Nowym Rokiem. Najważniejsze to przygotować się z wyprzedzeniem iz duszą. A oto jeden z elementów tego szkolenia - rzeźbienia dyń i ich konserwacji.

Już wam powiedziałem, jak urządzić pokój na Halloween. Ale w tym roku mamy do czynienia z faktem, że dynia, wycięta z góry, bardzo szybko się pogarszała i dosłownie w 2-3 dni zmieniła się w taką "staruszkę": "

Chodząc po stronach importowania, dowiedziałem się, że istnieje kilka sposobów na przedłużenie życia dyń. Jest zrozumiałe - są one obecne w ich Amerykach, a Europa nie jest pierwszą setką lat, która produkuje latarnie z dyń i już wymyśliła sposoby na ich uratowanie.

Niestety najskuteczniejszym sposobem jest rozpylenie dyni specjalnym sprayem, który powinien zwilżyć dyszę i zabić zarazki i pleśń. Ale my tego nie mamy, więc szukamy innych.

Dobrze jest zanurzyć dyń w wybielaczu. Aby to zrobić, wybielacz typu "Białość" hoduje się w wodzie i jest to kilka godzin, zanim rzeźbiona dynia zamoczy się. Po tej "kąpieli" dynia powinna być starannie przetarta. Jest to konieczne, aby nie pokryć się pleśnią od dołu. Potem każdego dnia możesz spryskiwać dyni wodą z wybielaczem.

Aby zachować wilgoć w dyni, zaleca się wbicie jej ścianek z wnętrza "groszku" z żelu krzemionkowego, który zwykle znajduje się w pudełkach z butami.

Dynia stała dłużej i nie pokryła się pleśnią, którą niektórzy rzemieślnicy proponowali natryskać lakierem do włosów.

I na koniec niż nie trzeba przykrywać dyni - klej PVA. Po wyschnięciu kleju staje się cienką, przezroczystą folią, co złudnie zapewnia pełne bezpieczeństwo. Ale jest dobre tylko dla rzeczy suchych. Co do dyni, to pod takim filmem rozwija się żyzna gleba, która psuje się jeszcze szybciej.

Na Halloween jest bardzo mało. Ta dynia jest wysyłana na śmietnik, a życie nowego rzemiosła, staramy się rozszerzyć każdą z powyższych metod.

Nie fakt, że kiedy to nie przydaje się, a Halloween już minęło, ale wciąż dzięki, informacyjny)

Cóż, zacznijmy od tego, że Halloween obchodzone jest 31 października, więc jest jeszcze czas

Dzięki za radę, ponieważ będziesz musiał poradzić sobie z tą sprawą w najbliższej przyszłości. W ubiegłym roku nie wyłączyłem się, postanowiłem spróbować w tym)

Nigdy nie zawracałem sobie głowy rzemiosłem na H., w sensie, na te święta

Dlatego nie mam pojęcia, jak utrzymać dyni dłużej. Dla mnie najważniejsze jest to, że kawałki tego nie leżą, a ja będę gotować))

Wkładam kawałki dyni do dużej miski, a następnie gotuję z nimi i piecze ciasta z nimi. Na przykład ta dynia była wystarczająca dla owsianki i ciast. Więc nic nie jest stracone

Ze względu na różnorodność naszych krajów zamieszkania obchodzimy wszystkie ciekawe święta: Maslenitsu, Navruz i Halloween. Dziecko jest interesujące i pouczające, ale nie jest dla nas trudne

Od dzieciństwa wycinaliśmy oprawy z dyni, dziękuję bardzo za przydatne informacje.

Ale dlaczego to zatrzymać? Aż do następnego Halloween, czy co? )) Spraw, aby dzień wcześniej - wieczorem, ale najlepiej w nocy, gdy wszyscy śpią - i nie będzie miał czasu, aby rosnąć mączniaka.

Otóż ​​w ten sposób udekorować choinkę - nie w dniu samego święta, ale nieco wcześniej, aby poczuć "ducha"

Smutno, Ollie! Czy dziewczynka się zdenerwowała?

Najlepsze, prawdopodobnie kup "manekina". I estetyczny, i przez długi czas. Najważniejsze, że można włożyć świecę. Oczywiście rozumiem, że nie jest to wystarczające dla kreatywnych ludzi, ale szkoda, gdy twoja praca pogarsza się na naszych oczach. Ponownie muszki owocowe mogą się rozwieść, mogą to zrobić!

My również tutaj czuliśmy się wcześniej, trzeba było wyrzucić dynię w przeddzień wakacji (bardzo śmierdziało). Późno zobaczyłem rekomendacje Oliny

Len, małe dziecko nie było zmartwione, ponieważ zastąpiliśmy to drugie innym, jeszcze większym rozmiarem. A tak przy okazji, to wciąż jest najdłuższa i bez leczenia.

Ol, ale przypuszczam, że było pyszne w środku? Zauważyłem, że ci, którzy psują szybciej, smakują jakoś lepiej. A teraz jest cała, nieskażona, ale miazga była niesłodzona i bez smaku.

Aha, pyszne. Zrobiłem z niej muffiny

Na nas też dynia więcej 2-3 dni nie żyje. To jest okazja do zrobienia nowego

Nasza ostatnia dynia leżała na podłodze prawie przez tydzień. Był piękny i mocny, ale nie dotknęliśmy go i nie wiedzieliśmy, że jest już zepsuty w środku, a potem chciałem go przesunąć, dotknąć, ale wszystko się zwiotczało i przewróciło. Tak, a na dywanie okazało się, że spadła z całą zgnilizną. Fu

Ogólnie rzecz biorąc, rób to bardzo krótko przed świętem, aby nie zostać źle zepsutym ... I - Belize! Dziękuję :)))

Nie stałem się wybielaczem. Lubię wtykać kij cynamonowy do dyni, aby po podgrzaniu go świecą miał zapach pieczonej dyni z cynamonem. Ale nie mogę ręczyć za zapach dyni z Belize

No cóż, i tak postawimy je na ulicy, nie w domu 🙂 A zapach dyni wypieczonej od nas po prostu nie jest tolerowany w domu, myślę, że im się nie spodoba :)))

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

Kopiowanie materiału dozwolone jest tylko z aktywnym linkiem i za zgodą autora

Czytając tę ​​stronę, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Jak wysuszyć dynię do rzemiosła?

Dynia może być wazon, box, oświetlenie dekoracyjne, niezwykłe rzeźby, malowane miski, a nawet prawie prawdziwy trener dla Kopciuszka. Cóż, kto nie słyszał o świecących dyniach na Halloween? Najlepsze rzemiosła pochodzą z dyń ozdobnych, ale można użyć zwykłych. Jeśli chcesz, aby coś małego, to trzeba wyciąć młode dyni, jeszcze nie wzrosła, ale jeśli Hack będzie mieć znaczne rozmiary, to lepiej poczekać, aż dynia osiąga szczyt swojego rozwoju.

Ozdobna dynia łatwo wysycha, zwłaszcza gdy rośnie we własnym ogrodzie. Ogólnie rzecz biorąc, wysycha samoistnie, wystarczy obserwować ten proces i czekać na odpowiedni moment, kiedy można podnieść nóż i zacząć robić coś nadzwyczajnego i oszałamiającego.

Dynia długo wysycha - to główna prawda, z którą trzeba się pogodzić. Aby zachować swoje rzemiosło przez wiele lat, nie pomarszczone, popękane lub zepsute w inny sposób, musi być suszone przez około sześć miesięcy.

Istnieje szybszy sposób suszenia dyni, ale możesz go używać tylko wtedy, gdy nie planujesz przechowywać łodzi przez długi czas. Ta opcja jest odpowiednia, na przykład, dla tych, którzy chcą udekorować dom na Halloween lub inne wydarzenie.

Dodaj komentarz

− 3 = 1