Jak zaprogramować pilota od bramy

Jak zaprogramować panel z bramy, zasada działania

Dzisiaj na rynku światowym jest wielu producentów, którzy zajmują się automatyzacją. Musi być w stanie poprawnie programować, aby niezbędne technologie działały dobrze i dobrze.

Teraz spojrzymy na piloty z bramy. Jeśli wykonasz precyzyjne dostrojenie, ochronisz się przed penetracją przez intruzów i sprawisz, że życie stanie się wygodniejsze. Ponadto możesz użyć breloka nie tylko do otwierania bramy, ale także do innych urządzeń. Spójrzmy, jak zaprogramować konsolę z bramy.

Firma zajmuje czołowe miejsce w produkcji konsol uniwersalnych. Są odporne na różne warunki klimatyczne i są łatwe w programowaniu.

CAME jest dziś uważany za najbardziej wysokiej jakości i niezawodny. Możesz znaleźć wiele dobrych pilotów od niej. Według konsumentów najlepszą jakością jest model TOP-432NA. Jaki jest tego powód? Ta konsola jest dwukanałowa, co umożliwia pracę z kilkoma urządzeniami naraz, a mianowicie możliwe jest otwarcie kilku urządzeń naraz, na przykład bramy i bariery. Jego częstotliwość to 433,92 MHz. Model ten może pracować na dość dużej odległości - 140 metrów. Jak zaprogramować pilota od bramy CAME?

 1. W pierwszym etapie musisz zamknąć konsolę do bramy.
 2. Następnie musisz nacisnąć 2 przyciski. Przytrzymaj je, aż lampka wskaźnika zacznie migać.
 3. Po tym kliknij dowolny przycisk, tylko musisz wybrać, co będzie używane do bramy. Jeśli wskaźnik zacznie dokładnie się palić i przestanie migać, zrobisz wszystko dobrze.
 4. Weź starą konsolę dołączoną do bramki i kliknij przycisk, aby zastąpić kod. Należy pamiętać, że wszystko musi być wykonane szybko, gdy świeci się lampka na CAME.
 5. Kiedy wskaźnik na nowym pilocie mignie kilka razy, nadpisywanie zostanie zakończone. Teraz możesz go użyć do pracy z bramą.

Ten pilot jest podobny do pierwszego modelu. Jedyną różnicą jest rozmiar i liczba urządzeń, które można zaprogramować. Częstotliwość pozostaje taka sama. TOP-434NA - pilot zdalnego sterowania z bramy. Jak to zaprogramować?

 1. Podobnie jak w pierwszym przypadku, trzeba przynieść konsolę do bramy i jednocześnie nacisnąć dwa klawisze. Czekamy, aż dioda zacznie świecić.
 2. Klikamy na jeden z przycisków, aby rozpocząć nagrywanie.
 3. Następnie naciśnij przycisk na specjalnej konsoli, aby przepisać kod.
 4. Po trzykrotnym migotaniu wskaźnika można rozpocząć korzystanie z tego pilota. Dane zostały pomyślnie zastąpione.

Ostatnio pojawił się nowy brelok z serii TOP-TOP-432EE. Może to pozwolić na pracę z urządzeniami, które zostały zaprogramowane z różnymi kodowaniami, takimi jak TAM i TOP. Aby rozpocząć korzystanie z tego zdalnego:

 1. Konieczne jest naciśnięcie klawisza na nowym pilocie, którego chcesz użyć później do pracy z bramą. Czekamy, aż migają wskaźniki i zwolnimy przycisk.
 2. Powtórz ten przycisk.
 3. Po wykonaniu akcji konieczne jest szybkie przeniesienie starego panelu do TOP-432ЕЕ. Naciśnij klawisz na nim, co pozwala otworzyć bramę. Gdy dioda LED mignie 3 razy, możesz zacząć korzystać z urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem.

Ta konsola jest uważana za ulepszoną wersję poprzedniego modelu. Ma dość mały rozmiar, który pozwala nosić go w kieszeni. Również TOP-432EV może zawierać 4096 operacji kodu. Jak zaprogramować ten brelok?

 1. Tak jak poprzednio, ściskamy dwa klawisze, aż zobaczysz migającą żarówkę. Następnie zwolnij je i przejdź do następnego kroku.
 2. Wybierz przycisk, na którym dane zostaną przeniesione.
 3. Czekamy kilka sekund, aż dioda LED będzie ciągle świecić.
 4. Przynosimy nowy panel na końcu drugiego pęku kluczy i czekamy na wykonanie nadpisania. Zwykle trwa to około 10-20 sekund. Gdy dioda LED mignie 3 razy, możesz mieć pewność, że nagranie zostało ukończone pomyślnie.

Kolejną nowością jest brelok Came Twin. Posiada jedną funkcję - ochronę kodu. Obcy nie mogą po prostu chwycić kodu, aby otworzyć bramę. Dostępne są również w różnych wersjach - dwa i cztery przyciski. Came Twin może pracować z dynamicznym kodem. Jak zaprogramować pilota z bramy?

 1. Najpierw upewnij się, że ten brelok może być już użyty i jest przycisk do odbierania sygnału.
 2. Przynosimy panel jak najbliżej odbiornika.
 3. Następnie weź stary łańcuch kluczy i naciśnij klawisz, gdzie jest zapisany niezbędny kod. Czekamy, aż zapali się dioda LED.
 4. Po 10 sekundach kliknij na klucz, który znajduje się na starym pilocie.
 5. Po około 20 sekundach proces pisania kodu zakończy się.

Włoska firma Nice jest w czołówce producentów automatycznych systemów do różnych urządzeń. Ich produkty są wysokiej jakości i niezawodne. Oczywiście mają uniwersalne piloty, które pozwalają kontrolować niektóre procesy w tym samym czasie. Jak zaprogramować konsole z bramy w Nicei?

Breloczki z firmy Nice są po prostu zaprogramowane. Wszystkie modele linii FLO i FLOR mogą pracować z dynamicznym kodem o częstotliwości 433,92 MHz. Mogą pracować nawet, jeśli znajdują się w odległości 140 metrów od pożądanego obiektu. Konsole są wypuszczane za pomocą jednego, dwóch lub czterech kluczy. Zastanów się na przykład, jak zaprogramować konsolę z Nicei FLO2R.

 1. Najpierw należy udać się do odbiornika.
 2. Konieczne jest ustawienie konsol szeregowo.
 3. Następnie wybierz klucz, aby napisać kod i kliknij go.
 4. Po 5 sekundach możesz nacisnąć przycisk, który służy do otwierania bramy na starym pilocie.
 5. Pozostaje tylko powtórzyć naciśnięcie klawisza na pierwszym pilocie. Programowanie przycisku zostało zakończone.

To niemiecka firma, która polega na jakości. Jej produkty są dość niezawodne i piękne. Producent kolory różnych przycisków w różnych kolorach, aby określić dla nich określonych częstotliwości (niebieski - 868 MHz, zielony - 26,975 MHz, szary - 40 MHz).

Ten model jest wyposażony w cztery przyciski, które pozwalają kontrolować różne urządzenia. Hormann HSM 4 ma częstotliwość 868 MHz i możliwość korzystania z dynamicznego kodu. Możesz również zauważyć dość mały rozmiar breloka. Jak zaprogramować konsolę z bramki Hormann HSM 4?

 1. Umieszczamy nowy pilot obok starego.
 2. Następnie konieczne jest naciśnięcie klawisza, który zostanie odczytany. Czekamy, aż zapali się światło.
 3. Następnie naciśnij klawisz, którego potrzebujesz później. Po 5 sekundach dioda LED zacznie szybko migać. Przesyłanie kodu zostało zakończone.

HSE2 ma tryb dwukanałowy, a HSM - tryb dwu i czterokanałowy. Ma mały rozmiar, który pozwala ci przylgnąć do kluczy. Pierwszy model działa z częstotliwością 868 MHz, a drugi - 40,680 MHz. Aby je zaprogramować:

 1. Najpierw musisz ustawić konsole blisko siebie.
 2. Weź stary brelok i naciśnij klawisz, z którym chcesz odczytać dane.
 3. Następnie naciśnij klawisz, który wybrałeś do użycia w nowym pilocie.
 4. Pozostaje tylko czekać na miganie diody LED. Zwolnijmy klawisze i możemy zacząć używać tego pilota.

Doorhan jest rosyjską firmą. Już od dłuższego czasu wchodzi na rynek światowy i dostarcza wysokiej jakości sprzęt do automatyzacji pracy z bramkami i odbiornikami radiowymi.

Doorhan Transmitter 2, Nadajnik 4

Modele te działają z dynamicznym kodem o częstotliwości 433 MHz. Jak już zauważyłeś z tytułu, breloczki mogą pracować z 2 lub 4 różnymi urządzeniami. Jak zaprogramować pilota z bramy Doorhan?

 1. Najpierw musisz usunąć stare wpisy. Aby to zrobić, kliknij klucz, z którym możesz nagrywać i zaczekaj. Po 15 sekundach wszystkie zostaną usunięte.
 2. Następnie należy nacisnąć przycisk SW1 (lub dowolny inny, który należy zaprogramować) i stary przycisk pilota, aby zapisać dane. Czekamy na kilka sekund.
 3. To kończy nagrywanie. Możesz zacząć z niego korzystać.

Najpopularniejszymi pilotami zdalnego sterowania tej firmy są BFT Mitto 2-12, BFT Mitto 4-12. Są to odpowiednio dwa i cztery kanały. Są zdolne do pracy na częstotliwości 433,92 MHz. Jak zaprogramować pilota z bramki BFT?

 1. Aby przesłać dane, naciśnij klawisz OK.
 2. Następnie przejdź do pozycji PARAMETER i naciśnij przycisk "-9raquo;" kilka razy.
 3. Powtórz kliknięcie przycisku OK. Następnie pojawi się w menu, w którym można dodać urządzenie.
 4. Naciśnij przycisk Rozpocznij AD i kliknij żądany przycisk.
 5. Następnie kliknij odpowiedni klucz w starym pęku kluczy i poczekaj na nadpisanie danych.

To dość popularna włoska firma. Jej produkty są używane w wielu krajach świata.

Modele te służą do sterowania dwoma lub czterema urządzeniami. XT2-868 SLH i XT4-868 SLH działają odpowiednio na 868 i 35 MHz. Można je również stosować w różnych warunkach klimatycznych. Jak zaprogramować konsolę z Faac Gate?

 1. Najpierw należy nacisnąć przyciski P1 i P2, aby zaprogramować łańcuch kluczy.
 2. Następnie musisz wspólnie zorganizować konsole.
 3. Gdy tylko LED zacznie świecić, należy przytrzymać klawisz starego urządzenia, które będzie używane w nagraniu.
 4. W nowym pilocie wybierz przycisk Slave. Po 15 sekundach nagrywanie zakończy się. Następnie możesz zacząć korzystać z tego pilota.

Dzisiaj można zaprogramować omawiane piloty zdalne dla wielu urządzeń. Jak zaprogramować pilota z bramy? Jak widać, robi się to po prostu. W wielu konsolach działania są bardzo podobne. Aby wszystko poszło dobrze, postępuj zgodnie z instrukcjami. Konsola pozwala wybrać dowolną firmę, którą lubisz najbardziej. Oczywiście powinieneś wybrać odpowiednią częstotliwość. Będzie to ważny parametr przy wyborze pilota.

Uniwersalny pilot do bram i barier - wszystko w jednym

Konsola do bram i barier to najwygodniejsze urządzenia do automatycznej kontroli bram. Różnią się one częstotliwością sygnału radiowego oraz kodowaniem, modulacją i innymi parametrami. Aby model jednego producenta otworzył barierę innej marki, wszystkie parametry muszą się pokrywać. Nie ma jednego urządzenia do otwierania bariery. Tworzą uniwersalne urządzenia, które mogą otwierać ogrodzenia tych producentów, którzy są uwzględnieni w bazie danych. W poprzednim artykule mówiliśmy trochę o uniwersalnych brelokach do barier, teraz przyjrzymy się im bardziej szczegółowo.

Zalety uniwersalnych breloków

 • wspierać programowanie urządzeń 4-30;
 • kontrolować kilka mechanizmów automatyzacji jednego producenta;
 • pracować w kilku trybach;
 • łatwy w konfiguracji, kompaktowy;
 • kompatybilne modele obsługują wiele pasm częstotliwości.

Konsola do ochrony konkretnej marki działa tylko na jednej określonej częstotliwości. Uniwersalne kompatybilne urządzenie obsługuje kilka częstotliwości w tym samym czasie. Jest zaprogramowany z kilkoma kodami różnych producentów, więc te urządzenia są odpowiednie do zarządzania kilkoma rodzajami urządzeń. Instrukcje dotyczące produktu wskazują, jakie urządzenia i modele barier mogą kontrolować. Uniwersalne bramki do bram mogą być również skonfigurowane do sterowania innymi urządzeniami, na przykład domofonem.

Uniwersalne bariery do bram i bram

Nowy uniwersalny pilot do bariery musi być odpowiednio zaprogramowany. Uniwersalny produkt różni się od kompatybilnego tym, że programowanie możliwe jest tylko na jednej częstotliwości, można nagrać tylko jeden typ kodowania. Tylko w tym przypadku będzie działać poprawnie. Aby skonfigurować działanie każdego przycisku, zapisywane jest kodowanie z oryginału. System sterowania pozwala "zapamiętywać" różne zaprogramowane sygnały. Typ sygnału i częstotliwość muszą być zawsze takie same.

Odbiornik ogrodzeniowy odbiera sygnał z wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania. Unikalny sygnał jest sprawdzany względem bazy. Kiedy dane pasują, bariera otwiera się, a następnie zamyka do pierwotnej pozycji. Specjalne filtry utrzymują żądaną częstotliwość w niezmienionej postaci, dzięki czemu na działanie urządzenia nie mają wpływu czynniki zewnętrzne, na przykład warunki pogodowe. Uniwersalny pilot do barier jest odpowiedni do sterowania nawet 10 standardowymi pilotami zdalnego sterowania.

Przesyłanie kodu programu z jednego urządzenia do kompatybilnego urządzenia uniwersalnego i dokonywanie zmian jest możliwe tylko w ciągu pierwszych 5 sekund po włączeniu nowego pilota. Początkowo pożądany przycisk jest zaciskany na nowym urządzeniu, aż do odebrania sygnału dźwiękowego. Następnie musisz wyjąć stare urządzenie z ogrodzenia i nacisnąć przycisk na nim, trzymając go do momentu usłyszenia dwóch krótkich sygnałów dźwiękowych i zwolnić go. Następnie, aby przesłać kod programu, należy kilkakrotnie nacisnąć przycisk na starym urządzeniu:

Instrukcja programowania pilota jest zwykle zawarta w zestawie

Po naciśnięciu, sygnały dźwiękowe powinny brzmieć w ilości odpowiadającej programowanemu poleceniu sterującemu. Po około 2 sekundach należy potwierdzić zaprogramowane polecenie, ponownie naciskając przycisk, aż pojawi się pierwszy sygnał. Po udanym programowaniu rozlegną się trzy sygnały dźwiękowe.

Aby dodać nowe urządzenie do jednostki sterującej, należy najpierw uruchomić nowy, a następnie nacisnąć przycisk na starym pilocie przez 3 sekundy. Następnie potwierdź operację na nowym urządzeniu, przytrzymując przycisk przez 3 sekundy. Pojawią się 3 sygnały wskazujące pomyślne zakończenie operacji.

Na urządzeniach uniwersalnych ze wskaźnikami świetlnymi, na przykład Came TOP, zamiast sygnałów dźwiękowych stosowane są sygnały świetlne. Tylko jedna instancja jest zaprogramowana w nowej konsoli, a parametry są dostosowane do pozostałych. Z reguły wciskane są dwa przyciski, które należy zaprogramować na starym urządzeniu, aż pojawi się miganie.

Następnie naciśnij jeden z przycisków, aż pojawi się gładkie światło i przenieś je do nowego urządzenia i naciśnij przycisk obsługi na nim. Wskaźnik powinien powiadomić o pomyślnym zakończeniu operacji za pomocą lampy błyskowej. W ten sposób nastraja działanie różnych modeli do sterowania na jednej maszynie wielofunkcyjnej z jednym kodem.

Weźmy na przykład Universal Multi 4. Panel może przechowywać dane 4 klawiszy działających w zakresie częstotliwości 315- 868,3 MHz. Te konsole to marki Came, Nice, Hormann, Marantec, DITEC, FACC itd. Cena tego pilota wynosi około 700 rubli.

Modele zdalnego sterowania BRO są dwu-, trzy- i czterokanałowe. Działa na baterii 12V, ma wskaźnik świetlny. Używane w paśmie 433 MHz przy użyciu kodu dynamicznego, mają duży zasięg. Koszt 1000 rubli.

Pilot Apollo jest przeznaczony do automatycznych paneli sterowania z różnymi kodami, może zastąpić do 4 kopii. Nadaje się do bram i barier. Jest model w przedziale 750-1200 rubli.

Modele Jolly Open działają z częstotliwością 433 MHz. Odporny na uderzenia mechaniczne, wyposażony w ruchomą klawiaturę. Zapamiętuje do czterech kopii. Koszt 600-700 rubli.

TECH - urządzenie dwu- i trzykanałowe, pracujące z częstotliwością 433 MHz. Wyposażony w sygnalizację świetlną. Kompatybilny z modelami Beninca. Kosztuje od 540 rubli.

DITEC GOL4 C i Nadajnik są urządzeniami uniwersalnymi odpowiednimi do sterowania dowolnymi urządzeniami automatyki DoorHan. Mają 4 niezależne kanały i zmienny kod z 16 milionami kombinacji. Koszt 750 rubli.

Jedno-, dwu- i czterokanałowe urządzenie kanałowe Intro obsługuje do 30 konsol w automatyzacji serii Radio. Potrafi zarządzać barierami, roletami, oświetleniem i bramami. Koszt 1200 rubli.

Dzień dobry, czy masz uniwersalne piloty, dla obu

programowanie NICE FLO2R-S i TOP-432EE?

Strona zawiera informacje pozwalające na zamknięcie większości problemów, które pojawiają się u klientów podczas selekcji sprzętu lub napraw, nie zajmujemy się sprzedażą sprzętu, przynajmniej w planach, których nie ma. Nasz zespół wykonuje instalację sprzętu tylko w jednym regionie. Sprzęt jest ukończony specjalnie dla obiektu lub instalacji. Wkrótce na stronie będzie dostępna baza danych organizacji montażowych i sklepów dla każdego rodzaju sprzętu z ocen, tak aby wygodniej było znaleźć miejsce zakupu sprzętu i wybrać wykonawcę (ów) swoich pomysłów.

Odpowiadając na twoje pytanie:

Tak, te konsole istnieją. Możliwe jest zintegrowanie nie tylko dwóch modeli barierowych Nicei w jedną uniwersalną konsolę, ale także różnych producentów.

Znajdź sprzedawcę uniwersalnych pilotów (sklep internetowy) i wybierz odpowiedni pilot. Gdy uruchomimy katalog, taka funkcja wyszukiwania pojawi się na naszej stronie internetowej. W każdym artykule znajdzie się link, pod którym można kupić ten sprzęt

i przyszedł TWIN24 nie jest zasadniczo kopiowany (jeśli nie znasz Mehkod)?

szt. 6 sprzedają po normalnej cenie? J Kod produktu: TWIN2 0546

Sprzedam Twin2 z 5 sztuk. za 900 rubli.

Nie ma potrzeby się dezorientować: nie ma tam stu rubli. Cena 1800 rubli za 5 sztuk, czyli około 350 rubli / szt. Przyjdzie / nie przyjdzie - wciąż taki sam. A jeśli tak, poczekaj 1-1,5 miesiąca.

Oryginalne konsole są teraz bardzo drogie.

Dlatego chińskie odpowiedniki są bardzo poszukiwane.

Kupili 100 rubli na Ali, a potem pytają mnie, co z nimi zrobić.

Wiele konsol dla chińskich odbiorników. Musisz wziąć je w zestawie.

Doświadczenie jest potrzebne. Czasami łatwiej kupić w Rosji.

Czy mogę skopiować bibeloty sim-sim z breloka głównego faac faac? Jeśli tak, który algorytm?

Od naszej stoczni, jak również i posiada tylko jeden bieg przez łuk, jesteśmy sąsiadami, którzy mają samochód rozdrobnione w pieniądze i stworzyć barierę, i wszyscy brali je na konsoli, dobrze, jeden dał concierge w przypadku pogotowia przyjazdu lub pożar lub jakikolwiek inne zagrożenia. Bardzo przydatna rzecz, żaden z zagranicznych samochodów w naszej stoczni, a każdy z lokatorów znać swoje miejsce.

Musimy pracować na parkingu przez barierę. Kiedy zbliżasz się do bariery, musisz wyjść i przynieść plastikową kartę chipową do czytnika, co jest bardzo niewygodne. Czy ta konsola może być nagrana za pomocą karty?

Dobry wieczór. Potrzebuję konsoli na 4 kanały, z możliwością flashowania Came i faac. Powiedz mi, czy istnieje taki? Dziękuję

Istnieje bariera "nadeszła" jest otwierana "od przycisku" przez "konsolę (pierwsza generacja)" i "transponder tabletu".

Czy możliwe jest "zaprogramowanie" pilota za pomocą tylko transpondera?

Jak zaprogramować pilota z automatycznej bramki

Zaprogramuj pilota z bramy na kilka kliknięć

Niestety programowanie pilotów do bramy nie zawsze odbywa się za pomocą ujednoliconych metod. Algorytm programowania może się różnić i zależy od producenta.

Najpierw musisz zarejestrować pilota na płycie kontrolnej odbiornika. Wielu producentów stosuje metodę kopiowania kodu. Na przykład, aby skonfigurować Faac i Nice, musisz napisać jeden pilot do odbiornika. Pozostałe konsole do bram automatycznych są programowane poprzez kopiowanie z pierwszego pilota. Nagrywanie kolejnych konsol może spowodować, że wszystkie inne zostaną wyłączone. Ta metoda jest dość wygodna, ponieważ nie wymaga stałego nagrywania każdej bramki centrali oddzielnie ...

Warto jednak wątpić w bezpieczeństwo takiego systemu. Wyobraź sobie sytuację, w której brama panelu kontrolnego przez jakiś czas wpadła w ręce innej osoby. Atakujący nie zajmie więcej niż minutę, aby skopiować sygnał do własnego. Należy to najpierw rozważyć. Staje się więc jasne, że stosowanie takiego systemu dla organizacji i firm nie jest najlepszym pomysłem. Kopiowanie sygnału wymknie się spod kontroli.

Alternatywą są systemy GANT i Doorhan. Istotą takich systemów jest nagrywanie każdego pilota w odbiorniku za pomocą unikalnych sygnałów. Warto jednak zauważyć, że takie systemy mają ograniczenia dotyczące liczby rejestrowanych urządzeń. Systemy te są uważane za bezpieczniejsze, ponieważ nie można tak łatwo skopiować sygnału. Dla firm jest to najlepsza opcja.

Nie zapomnij skasować starych danych z odbiornika przed nagraniem nowych pilotów. Z reguły wszystkie zapisy są usuwane przez przytrzymanie przycisku na odbiorniku przez 10-15 sekund.

Teraz o bardziej szczegółowym programowaniu konsol.

 • Aby rozpocząć, kliknij przycisk "Dowiedz się" na sterowniku napędu.

Sekundę później ta dioda LED powinna się zaświecić;

 • Następnie, naciskając przycisk na pilocie, zobaczysz, jak dioda LED miga i gaśnie.
 • Gratulacje, oszczędziłeś sygnał! Jeśli to konieczne, z pozostałymi konsolami wykonaj tę samą procedurę. Ten układ może nagrać do 100 pilotów, jednak jego pamięć jest ograniczona. Jeśli konieczne jest usunięcie breloków, przytrzymaj przycisk "Nauka" przez nie więcej niż 10 sekund.

  • Na jednostce sterującej znajduje się klawisz "Prog".
  • Przytrzymaj przycisk, aż wskaźnik zacznie migać;

  Dalej - naciśnij przycisk na pilocie. Odzyskiwanie światła płaskiego oznacza udane nagrywanie.

  • Zacisnąć dwa przyciski na nowym pilocie. Dioda LED będzie migać;
  • Następnie zwolnij klawisze i naciśnij przycisk, który musimy zaprogramować;
  • Po sygnale LED przyprowadź zaprogramowany brelok do drugiego i naciśnij klawisz roboczy. Wskaźnik powinien migać 4 razy.

  Duplikat zdalny od bramy Came gotowy.

  Aby nagrać inne urządzenia, powtórz czynność.

  • Aby nagrywać, należy zablokować klawisze "P1" i "P2". Zwolniamy je dopiero po zapaleniu się wskaźnika na kluczyku;
  • Następnie przycisk płytki odbiornika jest zaciśnięty, dopóki nie pojawi się sygnał LED;
  • W trakcie migania wskaźnika na pilocie, wciskamy przycisk, który kontroluje skrzydła bramy. Po 3 sekundach zwolnij przyciski odbiornika i konsoli.

  W systemie "Faac" kopiowanie jest również używane, tak jak w poprzednim systemie "Came".

  • Na zaprogramowanym pilocie wciskamy przyciski "P1" i "P2".
  • Po sygnale LED przyciski powinny zostać zwolnione.
  • Oba breloczki znajdują się naprzeciwko siebie.
  • Następnie przytrzymaj przycisk pilota głównego, którym zostanie przepisany sygnał. Po zapisaniu kodu wskaźnik mignie 2 razy.

  W przypadku wszystkich innych urządzeń operacja zostanie powtórzona.

  Doorhan

  • Przez 3 sekundy przytrzymaj przycisk na odbiorniku. Wskaźnik "Led1" zaświeci się, tj. nagranie zostanie rozpoczęte;
  • Przycisk zdalnego sterowania jest również przytrzymany przez co najmniej 3 sekundy.

  Resztę zaprogramowano w ten sam sposób.

  Firma "Nice" działa w dwóch kierunkach - zawiera dynamiczny kod i stały kod. Różnią się kolorem obudowy. Niebieski - stały, czarny - dynamiczny.

  "Nice" ze stałym kodem programuje się przełącznikami 2-pasmowymi. Są one obecne zarówno na breloku, jak i na odbiorniku. Takie starsze urządzenia rzadko są dziś dostępne. Aby przygotować kolejny pilot, główne, już zaprogramowane zdalne sterowanie, należy odkręcić i ustawić przełączniki dokładnie w tej samej pozycji. Ten system wymaga kopiowania, więc rozważ tę procedurę bardziej szczegółowo.

  • Aby rozpocząć pracę, należy zauważyć, że oba breloczki muszą znajdować się w promieniu odbiornika;
  • Przytrzymaj żądany przycisk nowego pilota przez 5 sekund;
  • Główny przycisk pilota zdalnego sterowania jest naciśnięty 3 razy (krótkie naciśnięcia).

  To wszystko. Sygnał jest zaprogramowany.

  Nice. Czarny jest dynamiczny.

  Nice. Niebieski jest stały.

  Obecnie można kupić specjalną uniwersalną programowalną konsolę, która jest skonfigurowana dla maksymalnie 4 częstotliwości i jest odpowiednia dla 4 różnych automatycznych bramek (przekrój, winda-odrzut lub odrzut). Uważamy, że nie jest konieczne wyjaśnianie, niż jest to wygodne. Koszt takich urządzeń wynosi w przybliżeniu od 700 do 1300 rubli.

  Uniwersalny pilot do bram

  Naprawa rolet i bram o dowolnej złożoności w Sewastopolu. Pilna naprawa bramy i rolety. Zawieramy umowy na konserwację techniczną i serwisową bramy i rolety. Sprzedaż rolet i bram automatycznych. Naprawa rolet i bram na północy. Współpracujemy z organizacjami państwowymi. Forma płatności - dowolna (gotówka i przelew bankowy).

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  − 4 = 4