Nazwa kategorii

Jak rysować kamienie

Jak narysować kamień / kamień

To zajmuje tylko minutę, i możesz skorzystać z wielu dodatkowych funkcji naszej strony.

2) URUCHOM PRZECHOWYWANIE. PAMIĘTAJ O FORMIE, KTÓRA CHCESZ TWORZYĆ. START Z CIEŃ

3) UMIEŚĆ LEKKIE STRONY

5) ROZWIJAJ I WYSYŁAJ "W MIEJSCU"

Mam nadzieję, że lekcja ci pomoże! Starałem się uczynić to tak prostym, jak to tylko możliwe, jest to również świetne dla speedportu!

Lekcja dla Ciebie jest przygotowywana przez zespół strony: http://www.DrawMaster.ru

 • Kod dla bloga:
 • Livejournal
 • Ya.ru
 • Liveinternet.ru
 • .
 • Pokaż wyniki
 • Ukryj wynik

Zanim stanie się bardzo prosta, ale użyteczna lekcja na temat szybkiego rysowania trawy. .

Lekcja turowa z Black-Wing24. Autor powie ci, jak poprawnie i bez trudności narysować takie.

Ta lekcja przyda się każdemu, kto nie ma zamiłowania do rysowania klejnotów. Potrzebujesz tylko.

W tej lekcji krok po kroku autor opowiada, jak narysować realistyczne kamienie i skały. .

Poproszono mnie o wiele i ostatecznie zdecydowałem się stworzyć lekcję rysowania w stylu realizmu. Mam nadzieję, tutaj.

Goście w grupie Goście, nie mogę komentować tej publikacji.

Wymagane, aby wyświetlić Flash Player 9 lub nowszy.

CopyRight 2016. DrawMaster.ru - lekcje rysunku dla tych, którzy chcą nauczyć się rysować w Photoshopie

Jak narysować ołówek (atramenty) w etapach?

Aby narysować klejnot, możesz zacząć od podstawy i narysować sześciokąt, a następnie narysować twarze i spiczasty stożek. Samouczki wideo z krok po kroku dotyczące rysowania cennego kamienia pomogą prawidłowo zobrazować dekoracje na papierze.

Kamienie szlachetne nie są trudne do narysowania. Zasada ich wizerunku jest taka sama. Kamienie szlachetne mają różne kształty, kolory. Wszystkie kamienie szlachetne mają twarze. Po pierwsze, musisz zastanowić się, jak wyglądają prawdziwe klejnoty:

Podczas cięcia kamienia nadają mu inny kształt, nawet dla każdego z nich są ich nazwy:

Zanim wybierzesz klejnot, wybierz dla niego kształt. Wtedy wystarczy wyznaczyć twarze, aby nadać kamień objętości i naturalności. Na przykład diament można narysować w następujący sposób:

Na zewnątrz jest bardzo podobny do teraźniejszości. Podczas pracy z kolorem, należy zwrócić szczególną uwagę na odcienie. Aby wskazać, jak kamień błyszczy i mieni się, wskazuje również na jego przezroczystość, musisz ustawić różne odcienie kolorów na różnych twarzach:

Bardzo imponujący jest obraz szlachetnego kamienia w technice 3d. Na tym filmie można zobaczyć mistrzowską klasę obrazu tego kamienia:

Możesz bardzo szybko narysować kamień szlachetny, można go wykonać w trzech etapach i będziesz potrzebował tylko ołówka, gumki, papieru i linijki.

W pierwszej akcji rysujesz dwa geometryczne kształty. Od spodu jest normalny odwrócony trójkąt, a góra to trapez.

Drugie działanie. Z wierzchołka trójkąta narysuj dwie proste linie, pod różnymi kątami, opierając się na podstawie trapezu.

Trzecie i ostatnie działanie. Wewnątrz trapezu narysuj dwie krzywe, które oznaczy krawędzie naszego szlachetnego kamienia.

To bardzo prosty sposób na wydobycie cennego kamienia. Ta metoda jest bardzo łatwa do opanowania, nawet dla doświadczonego artysty.

Najpopularniejszy klejnot, to diament, i oczywiście, aby go narysować, musisz mieć jakąś wiedzę, jak geometryczne kształty, aby móc ją narysować.

W tym schemacie krok po kroku można wyraźnie zobaczyć wszystko i zrozumieć, jak budować twarze szlachetnego kamienia za pomocą diamentu.

Musisz być cierpliwy i mieć gumkę pod ręką, aby poprawić niedokładne ruchy.

Głównym czynnikiem jest symetria na rysunku.

Najczęściej diamenty są bezbarwne, ale aby dać obraz jasności, można narzucić blask.

Oto wszystkie działania krok po kroku, aby poprawnie narysować wzór diamentowego kamienia:

Kamień szlachetny można malować bardzo prosto, dziecinnie.

Aby to zrobić, musisz najpierw narysować odwrócony trójkąt.

Następnie narysuj "top9quot; drogocenne kamienie, rysując wszystkie twarze bardzo ostrożnie, zgodnie z linijką, skupiając się na obrazie, pożądane jest, aby odwrócić się prawie na trapezie, na naszym odwróconym trójkącie (na zdjęciu, bardziej złożona wersja)

Następnie możesz pomalować oryginalny kamień, możesz mieć różne kolory.

Aby narysować ołówek ołówkiem krok po kroku, wykonaj następujące czynności:

1) Na pierwszym etapie musisz wyrysować kształt (kontur) klejnotu;

2) Następnie musisz narysować twarze klejnotu;

3) Następnie zacznij wykluwać się prostym ołówkiem, kredkami i markerami.

Możesz śledzić cały proces w tym filmie:

Okazało się to bardzo realistyczne.

Aby narysować piękny prawy diament lub inny kamień szlachetny, będziesz potrzebował ołówka, papieru, linijki, skupić się na procesie i uważności. To nie jest trudne, ale musisz być bardzo ostrożny i obliczyć wszystko, wszystkie odległości i linie muszą być właściwie skonstruowane. Jest tutaj taka instrukcja, aby narysować ten temat:

Jak rysować kamienie ołówkiem: instrukcja krok po kroku

Codziennie spotykamy kamienie na ulicy, w układaniu domów, chodników, sklepów z pamiątkami i biżuterii. Gdzie indziej? Tak, prawie wszędzie spotykamy się z pojęciem kamienia. Kominki wykonane z kamienia naturalnego są teraz bardzo popularne. Niektórzy wykonują blaty stołów i balustrady na schody. Produkty z niektórych rodzajów kamienia naturalnego są mocne i trwałe.

Ważnym elementem obrazu jest kamień

Nie każdy, nawet najbardziej doświadczony artysta wie, jak prawidłowo i realistycznie rysować kamienie. Powodem tego jest różnorodność rodzajów kamienia i specyfika przekazywania światła, w zależności od rodzaju wybranego obiektu. Tymczasem podobny problem może pojawić się w dowolnym momencie podczas tworzenia krajobrazu lub miejskiej części miasta. Szczegółowy opis proponowany poniżej wyjaśni, jak narysować kamień ołówkiem, krok po kroku i poprawnie. Ponadto artykuł opisuje krok po kroku wersję tworzenia i malowania cennego kamienia.

Na początek trzeba sobie przypomnieć, że taki kamień. Ponadto należy określić jego typ i rolę, jaką pełni w specyfice tworzonego rysunku.

Użyj tych samych technik i zasad rysowania, które są używane do transferu złożonych obiektów. Dla tych, którzy lubią czerpać z natury, zalecamy, aby przed rysowaniem kamieni na całym świecie szczegółowo zapoznać się z gotowymi pracami doświadczonych artystów. Będziesz mógł uczynić rysunek bardziej interesującym, jeśli weźmiesz pod uwagę inny kształt i rozmiar kamieni.

Jak narysować kamień etapami?

Krok 1. Narysuj duży kamień - głaz. Zacznij najpierw szkic ołówkiem w ciemniejszych obszarach. Lekkie obszary za pomocą miękkiego ołówka. Użyj losowych krótkich znaków. Skoncentruj się na zacienionych obszarach i wycięciach.

Krok 2. Jeśli nie wyświetliłeś wszystkich szczegółów przygotowawczych, weź ołówek zaciskowy z końcem odcięcia i wygładź gładką warstwę, zastosuj obrysy na całej powierzchni. W jaśniejszych miejscach użyj 4H, aw ciemnych obszarach 2H. Nie zapomnij o oświetleniu narożników i samolotów. Realizm powstałego obrazu zależy od transmisji światłocienia.

Krok 3. Używając miękkiego ołówka, zacznij tworzyć teksturę. Używaj losowych krótkich znaczników do dobrego przenoszenia szorstkich powierzchni i dołów. Użyj najdelikatniejszego ołówka, rysując go na wierzchu solidnej warstwy. Wiesz, że miękki ołów na wierzchu bryły może stworzyć dość nierówną powierzchnię. Ale to podejście tworzy niesamowite "cuda9raquo; w tworzeniu nierównej losowej tekstury. W szczególności przy rysowaniu kamieni skalnych ta metoda ułatwi pracę i skróci czas.

Położenie sfazowanego końca ołówka jest bardzo ważne. W ten sposób możliwe będzie wykonanie szerokiego płaskiego skoku. Kontynuuj rysowanie nowych warstw. W procesie używania gumki, używając jej, będziesz tworzyć małe obszary światła.

Zanim dodasz element obrazu do kamienia, musisz określić typ obiektu.

Istnieje wiele odmian skał: łupek, piaskowiec, skały wulkaniczne, głazy, wapień, granit. Jeśli twoja praca wykorzystuje styl urbanistyczny lub góry, najprawdopodobniej pojawi się pytanie, jak narysować kamienny granit. Zasadniczo materiał ten był używany do nawierzchni dróg w przeszłości.

● Szorstkie kamienie głębin

Gatunek ten wygląda naturalnie i szorstko. Każda z nich jest inna i niepowtarzalna.

Wyświetlanie takich obiektów jest złożonym procesem. Ale krok po kroku, dzięki czemu element dźwiękowy obrazu upraszcza pracę. Zewnętrzny kontur niektórych kamieni w tle jest określany przez światłocień następnego za nim.

Przykładem są skały, które wystają w górę.

Ich końce wydają się nieco lżejsze. Użyj nie przełamujących linii, aby zastosować światłocień, zmieniając nacisk na ołówek. W ten sposób można dodać głębię i cieniowanie obiektu rysunkowego.

Niezbędne materiały i narzędzia

Oczywiście, zanim narysujesz kamienie, musisz się przygotować. Będziesz potrzebował następujących artykułów piśmiennych:

 • Biała kartka papieru.
 • Ołówek grafitowy.
 • Gumka.
 • Ołówki 2H i 4H (szerszy asortyment jest mile widziany).
 • Władca.

Jak narysować kamienie ołówkiem: głazy

Krok 1. Najpierw należy szkicować szkic. Etykieta na kartce papieru, na której znajdziesz głazy.

Krok 2. Nadaj im okrągły kształt.

Krok 3. Okrąż kontury w obszarach kontaktu głazów. Weź pod uwagę w procesie pracy i światłocień.

Krok 4. Teraz dodaj roślinność i wykluj cień, aby był bardziej realistyczny.

● Określ podstawowe parametry i kształt elementu rysunku. Narysuj zarys kamieni. Użyj w szkicu różnych kształtów i rozmiarów obiektów, aby przekazać realizm obrazu.

● Zaznacz ciemne i jasne obszary. Dodaj dodatkowe linie, aby wskazać jasne i ciemne obszary na kamieniach. Jeśli światło pada na prawy górny róg, znaki na kamieniach należy umieścić na górze po prawej stronie. Najciemniejsze części kamieni znajdują się po lewej dolnej stronie.

● Zastosuj cieniowanie i cieniowanie. Użyj ciągłych pionowych kolejnych ruchów, aby powierzchnia kamieni wydawała się gładka. Aby stworzyć cieniowanie i objętość kamieni, konieczne jest wzmocnienie koloru lewej strony.

Kamień szlachetny to prosta technika rysunkowa

Czy jesteś zainteresowany szczegółami, jak narysować klejnot, a jednocześnie zachować podobieństwo do oryginału tak bardzo jak to możliwe?

W rzeczywistości portretować "kochany 9raquo; kamień nie jest trudny. Można to zrobić w kilku krokach. Do pracy potrzebny jest tylko ołówek, linijka, gumka i papier.

Krok 1. Narysuj dwa różne kształty geometryczne. Narysuj na dole odwrócony zwykły trójkąt i narysuj na nim trapez.

Krok 2. Następnie od góry trójkąta narysuj dwie proste linie pod różnymi kątami, które opierają się o dno trapezu.

Krok 3. Wewnątrz trapezu narysuj dwie zakrzywione linie, które oznaczy krawędzie tworzonego elementu.

Twoja uwaga jest przedstawiona na obrazku powyżej różnych wersji kamieni szlachetnych. Wybieramy i próbujemy narysować.

Narysuj diament (fasetowany diament)

● Po pierwsze, musisz zbudować kąt prosty z promieniami wznoszącymi się w górę.

● Pamiętaj, aby zaznaczyć symetryczne punkty na belkach. Od nich wyciągnij rozwarte kąty. Ich promienie powinny być skierowane ku sobie.

● Konieczne jest łączenie punktów symetrycznych wzdłuż promieni kątów rozwartych z odcinkiem prostej linii. Linia ta powinna być równoległa do podstawy trójkąta o kącie prostym, od której rozpoczęła się konstrukcja.

● Narysuj prostą linię łączącą wierzchołki rozwartych narożników.

● Następnie podziel prawy kąt na trzy identyczne kąty.

● Wszystkie punkty przecięcia promieni uzyskanych kątów muszą być połączone ze zerwanymi kątami. A także ze środka górnej linii prostej równoległej do podstawy trójkąta prostokątnego.

● W najbardziej ekstremalnych trójkątach o kształcie ostrym pod kątem, konieczne jest wprowadzenie "lustra 9raquo; figury. W tym celu podstawa jest podzielona na trzy identyczne części. Od pierwszego punktu narysuj kąt, którego promienie powinny znajdować się na bokach trójkąta w punktach niesymetrycznych. Przejście zewnętrzne powinno być nieco niższe niż wewnętrzne. Następnie połącz otrzymane i drugie punkty za pomocą linii prostej. W ten sposób otrzymasz trójkąt z medianą.

● Dodatkowo musisz wykonać symetryczną kompozycję.

● Na górze diamentu rysuje się twarze, które tworzą różnorodne geometryczne kształty. Bardzo ważne jest przestrzeganie symetrii obiektu.

● W środkowym trójkącie romb pasuje do dolnego elementu fasetowanego diamentu.

Podczas pracy z kolorami zaleca się zwracanie dużej uwagi na odcienie. Aby pokazać, jak kamień błyszczy i błyszczy, musisz dać diamentowi trochę przejrzystości.Podczas kolorowania wymagane jest nałożenie wszystkich możliwych odcieni koloru na różne powierzchnie diamentu.

Prezentowany artykuł opisuje sposób rysowania kamieni ołówkiem: diamentem, głazy i kamienie, w lekki i przystępny sposób.

Rysowanie kamieni to żmudne i trudne zadanie. Jednak po pokonaniu tej bariery poprawisz swoje umiejętności. Mamy nadzieję, że będziecie w stanie przekazać tę lekcję i cieszyć się pracą w procesie tworzenia własnego arcydzieła.

Dodaj komentarz

12 − = 5