Nazwa kategorii

Jak narysować pieczęcie

Lekcje rysunku

Jak narysować kota dla dzieci

Koty są jednym z najsłodszych stworzeń na naszej planecie 🙂 Są kochane, nawet jeśli po prostu leżą cały dzień na kanapie i nic nie robią. Dzisiaj dowiemy się, jak rysować koty dla dzieci.

Przykłady rysowania będą różnorodne, koty dla bardzo małych dzieci, koty dla dzieci w wieku około ośmiu lat i koty dla starszych dzieci. Tak, a dorośli czasami rysują te same koty, ponieważ wyglądają pięknie pomimo prostoty obrazu 🙂

W tej lekcji jest wiele kotów, więc przygotowaliśmy dla ciebie dwie treści.

Spis treści nr 1: przykłady rysunków bez opisu

Wybierz kota i kliknij na niego

I tu mamy drugą treść 🙂 Treści dla przykładów kotów ze szczegółowym opisem procesu rysowania.

Ten kot może narysować 7-8-letnie dziecko. Jest rysowany znacznie łatwiej niż inne przykłady.

Zacznijmy od głowy. Narysuj głowę podobną do Batmana 🙂 Owal z uszami.

Narysuj pysk za pomocą prostych linii. Zamknięte szczęśliwe oczy, nos i usta. Ponadto narysuj uszy ostrymi liniami, które będą oznaczać wełnę.

W trzecim etapie narysuj długą antenę i narysuj przednie łapy.

Teraz narysuj drugą część pnia. Ponieważ jest to dziecięcy rysunek kota, nie potrzebujemy idealnego przestrzegania proporcji. Narysuj plecy, łapy i odpowiednio ogon.

Podziwiamy kota, który dostaliśmy 🙂 Pokoloruj go na przykład w kolorze żółtym, niebieskim lub zielonym 🙂

Ten przykład jest odpowiedni dla dziecka w wieku 8 lat. On na pewno poradzi sobie z takim tygrysem 🙂

W tym przykładzie nasz ogon piersiowy będzie miał niezwykły kolor, będzie to kot tygrysa!

Na pierwszym etapie zrobimy dwa proste kroki naraz 🙂

Najpierw narysuj owal. Drew? Świetnie! Teraz w dolnej części owalu musisz narysować pysk naszego kota.

Narysuj uszy i pociągnij w nich pociągnięcia. Jak wspomniano wcześniej, rysujemy kota-tygrysa 🙂 Dlatego na trzech różnych stronach kufy trzeba narysować trzy linie.

Po lewej i prawej stronie linii będzie taka sama, ale po górnej stronie linii nieco bardziej autentyczne.

W drugim etapie zakończyliśmy rysowanie głowy, a teraz zaczynamy malować ciało naszego siedzącego tygrysa. Narysuj klatkę piersiową, przednią stopę i plecy.

Teraz narysujemy drugą przednią stopę, część tej stopy jest przykryta pierwszą stopą, ponieważ jest bliżej nas.

Narysuj tylną łapę. Tylna łapa jest znacznie trudniejsza do narysowania, niż się wydaje, więc nie przykładaj zbyt dużej wagi do ołówka. Być może będziesz musiał wymazać niezbyt piękną łapę i przerysować ją.

Na piątym etapie rysujemy paski na łapach i paski grubsze na plecach. Narysuj ogon i na nim paski.

Nie trzeba go narysować jak tygrysa, jeśli wymazujesz wszystkie paski i wybierzesz inny kolor, dostaniesz zwykłego kota, a nie tygrysa.

Przykładowy rysunek kota dla dziecka ma 9 lat

Na pierwszy rzut oka ten kot wydaje się bardzo złożony i wydaje się, że dziecko będzie trudne do narysowania, ale tak nie jest. Dzięki przykładom krok po kroku zrozumiesz, że rysowanie jest bardzo proste. Zacznijmy!

Jak widać na powyższym zdjęciu, nasz kot jest w takiej pozycji, że stoją jej przednie łapy, ale siedzi na tylnych łapach. Dlatego jej figura okazuje się wydłużona i dlatego rysujemy trzy koła, które są połączone liniami.

Najwyższy okrąg należy podzielić, jak pokazano na rysunku. Jest to konieczne dla przyszłej twarzy. Nie przykładaj zbyt dużej wagi do ołówka, ponieważ większość linii jest pomocnicza i zostanie wymazana.

W drugim etapie rysujemy uszy, rysujemy kaganiec. Łączymy dwa koła z dwiema liniami, aby utworzyć szyjkę. Wykonujemy również szkice ogona i lewą stopę kota.

Trzeci to najtrudniejszy etap. Tutaj malujemy łapy i ogon. Trudno opisać, jak prawidłowo rysować łapy i ogon, więc wystarczy spojrzeć na obrazek poniżej i spróbować narysować coś podobnego.

Narysuj kaganiec i połącz linie z dolną częścią pnia i górną.

Najłatwiejszy i najprzyjemniejszy etap 🙂 Narysuj anteny i paski na łapach.

Na ostatnim etapie usuwamy wszystkie nasze linie pomocnicze i nasz kotek jest gotowy.

Jeśli chcesz, możesz pokolorować go w swoim ulubionym kolorze;)

Jak narysować śpiącego kota dla dzieci? To bardzo proste! Jest narysowany tylko w 6 etapach i może być wykonany przez dziecko w wieku około 9 lat. Zacznijmy!

Na pierwszym etapie naszego drugiego kota w klasie rysunku kotów dla dzieci rysujemy okrąg 🙂 To będzie głowa kota. Następnie podziel koło na pół w pionie i nieco poniżej środka w poziomie.

Wyszczególniamy nasze koło. Narysuj oczy, nos i usta. W naszym przykładzie oczy są zamknięte z przyjemnością: 3 Ale możesz je otworzyć, chociaż jeśli pamiętasz, że rysujemy śpiącego kota, to otwarte oczy będą tutaj nie na miejscu.

Narysuj kaganiec. Spróbuj narysować ją symetrycznie, a od górnej części narysuj potargany płaszcz.

Teraz jeden z najtrudniejszych etapów, ale na pewno poradzisz sobie!

Konieczne jest narysowanie gładkiej linii tułowia, który niedostrzegalnie wpłynie do ogona. Linia musi koniecznie wznieść się ponad głowę naszej pieczęci, a następnie stopniowo obniżać się i zamieniać w ogon.

Sfinalizuj ostatnie poprawki. Narysuj jedną przednią łapę, która będzie nieznacznie widoczna za ogonem. Narysuj wąsy, czubek ogona, a w niektórych miejscach fałdy.

Usuwamy linie pomocnicze i, w razie potrzeby, kolorujemy śpiącego kota.

Jak narysować ładny kot dla dzieci?

Ten kot nie jest najłatwiejszym kotem do malowania dziecka i nie jest bardzo podobny do pieczęci, ale ten stwór jest bardzo ładny. Ten kot przypomina trochę kota anime, wielkie oczy i niezwykły kształt ciała.

Narysuj okrąg, podziel go w środku pionowo i tuż pod centrum w pionie. Pod tym kółkiem narysuj owal, którego rozmiar jest nieco mniejszy.

Drugi etap jest bardziej skomplikowany niż pierwszy, konieczne jest wyszczególnienie głowy. Narysuj uszy i narysuj duże koło wokół linii, z których masz głowę.

Narysuj wielkie oczy! Im większe oko, tym ładniejszy kot będzie wyglądał: 3 Narysuj brwi i usta. W naszym przykładzie nie narysowaliśmy sobie nosa, ale jeśli naprawdę chcesz go narysować, to oczywiście możesz to zrobić.

Czwarty etap nie jest bardzo trudny. Narysuj dwie przednie łapy, staraj się je narysować niezbyt cienko, bo będziemy mieli tłustego kota.

Malujemy ciało kota nieco szerszym, owalnym, zaplanowanym wcześniej, i malujemy ogon.

Cóż, na ostatnim etapie usuwamy wszystkie linie pomocnicze i, w razie potrzeby, kolorujemy naszego pięknego kota.

Jak narysować kota i kota.

Jak narysować kota i kotka krok po kroku

Cześć, drodzy czytelnicy "Placu zabaw"!

Nadal publikujemy kolekcje z serii lekcji z etapowego rysowania. Wszystkie nasze problemy można obejrzeć tutaj.

Temat tej kolekcji: jak narysować kota i kota. Przygotowaliśmy dla Ciebie 24 warianty rysowania tego uroczego zwierzaka i jednego filmu.

Będą to w zasadzie proste postaci z kreskówek i zabawne kocięta, dzięki którym można ozdobić kartkę z życzeniami lub narysować rysunek do konkursu w przedszkolu lub szkole. Istnieje kilka instrukcji dotyczących rysowania realistycznych kotów.

Narysuj kota etapami, nie było to takie trudne, chociaż niektóre opcje będą musiały ciężko pracować. W każdym przypadku, w selekcji istnieją warianty o różnym poziomie złożoności, możesz zacząć od prostego, a następnie stopniowo przejść do bardziej złożonych.

Nie sądzę, że trzeba opisywać, jak rysuje się ten czy inny etap - wszystko jest dość proste i zrozumiałe. Wszystko jest w formie tabeli.

Aby powiększyć obraz, kliknij na zdjęcie i zacznij malować.

Jak narysować kota

A teraz próbujemy narysować kocięta

Kocięta (opcja 2)

Rysowanie kociąt (opcja 3)

Samouczki wideo na temat "Jak narysować kota i kota"

Przygotowaliśmy również dla Ciebie wybór lekcji wideo. Kto jest bardziej wygodny, aby wziąć lekcje w formacie wideo, może powtórzyć dla artysty i nauczyć się rysować koty i kocięta.

 • Jak narysować kota w etapach dla dzieci

Jeśli masz chwilę, napisz, proszę, w komentarzach, czy te instrukcje krok po kroku ci pomogły. Czy udało ci się narysować swoją ulubioną cipkę?

Rysuj online! Dzięki aplikacji Flavion możesz narysować bezpośrednio na naszej stronie internetowej! W artykule "Rysowanie online dla dzieci" znajduje się krótki opis tego programu.

Jeśli Twoje dziecko ma możliwość wyciągnięcia, istnieje potrzeba, aby nauczyć się pięknie i poprawnie malować, proponuję przeczytać artykuł „Jak nauczyć dziecko do rysowania”, który opisuje jak wyciągnąć naukę, aby zrozumieć zalety i wady każdej z metod oraz link do darmowych samouczków wideo.

Do zobaczenia na naszych stronach!

Możesz otrzymywać nowe artykuły i instrukcje krok po kroku na swojej skrzynce pocztowej.

Inne ciekawe artykuły z tej rubryki

Jak narysować kota i kota. - 28 komentarzy

Świetnie! Koniecznie narysuj.

Temat, na moją stronę http: //кошкомания.рф, jak narysować kota!

dzięki, przydatne lekcje! Podzielę się referencją

Cudowna lekcja rysunku! Na zajęcia z dzieckiem jest to, czego potrzebujesz! Zabawne, zabawne i bardzo przydatne!

klasa wideo ahahah

I W JAKI SPOSÓB TAM WIDEO WIDZIE WSZYSTKO? PO PROSTU ZGŁOSIŁEM, ŻE TO WIDEO Z OGRANICZONYM DOSTĘPEM. PROPONUJ PROSZĘ.

Nie wiemy co - co.

Być może autor wideo ograniczył dostęp do wideo ... Dlatego postanowił inny, jeszcze zabawniejszy

to jest super. Udało mi się! 11. 111! 1

I znasz dzieci Vanyi Anyi, Nataszy, itd. Sam wiem, jak narysować kata i kociaka.

Uh ... Prawdopodobnie zwrot za to, co myślisz.

Dlaczego wideo nie działa? Dziwne.

Już działa ...

Fajna strona! Rose nauczyła się rysować! Taka róża. Po prostu super.

Witam, jestem Christine Me 9 witryna Chciałbym zamontować zakładkę wczoraj przeczytałem artykuł jak narisavat kucyka i wyciągnął plakat matki ponyash, zawsze chciałem nauczyć się rysować i tutaj wszystko było idealne dziękuję za stworzenie tego wspaniałego stronę!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymywania takich opinii, co oznacza, że ​​działamy z ważnego powodu.

Powodzenia w twojej pracy!

I naprawdę nravitsa te kociaki chciałem zapytać cię i jaka jest obecna praca i komentarz może ten pisma?

Cześć, mam na imię Pauline Cóż, już wiesz, jak się nazywam i dlaczego trudno jest rysować małe?

Pauline, to jest trudne tylko na początku. A potem, kiedy spróbujesz raz po raz, będzie coraz lepiej.

I patrzeć risuem sami- witrynie wiele kursów mistrzowskich, a co najważniejsze, bardzo łatwe i szybkie, aby wyciągać małe zwierzęta i zrobić wiele różnych rzeczy zabawy! Polecam również odwiedzenie strony uvlechenki.word.press.com

Co mówisz o Polinie?

Lubiłem rysować dwa kocięta.

Klasa. U mnie wszystko się wyszło.

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

 • Dzieci i sport (10)
 • Gry i zabawy dla dzieci (25)
 • Jeśli masz bliźnięta (6)
 • Zdrowie dziecka (19)
 • Jak wybrać ...? (21)
 • Jak narysować ...? (23)
 • Kalejdoskop (13)
 • Wakacje z dziećmi (43)
 • Prezenty dziecięce (7)
 • Opracowywanie filmów animowanych i wideo (7)
 • Powiedz dzieciom (4)
 • Sadik i szkoła (9)

Otrzymuj nowe artykuły przez e-mail

Materiały na stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i umieszczanie tekstu i obrazów na innych materiałach jest zabronione.

Jak rysować koty i koty

Na prośbę dziecka, aby narysować kota, rodzice stają w obliczu bez względu na jego wiek. Okruchy chcą uzyskać kolorystykę w postaci mądrego kota w butach, czerwonego psotnika z Shrek lub innej postaci z ulubionej kreskówki, a starsze dzieci proszą o pomoc w ukończeniu zadań szkolnych.

Instrukcje, jak krok po kroku rysować koty pomogą początkującym artystom stworzyć pierwsze arcydzieła. Lepiej zacząć od prostych obrazów, a dopiero potem przejść do bardziej złożonych.

Śmieszne koty zadowolą dzieci. Szybkie, zarysowane szkice będą bawić dziecko w kolejce lub podczas podróży w transporcie. Ponadto wiarygodność, jasność lub głębokość cieni w tym przypadku nie ma znaczenia. Oto kilka prostych przykładów, jak narysować kota:

Najpierw należy narysować trapez i warunkowo zaznaczyć środek (etapy 1 i 2). Następnie narysowane są uszy i łapy (etapy 3 i 4), gumka jest wymazana. Na piątym etapie źrenice tworzą nos, usta i długie wąsy. Pazury są rysowane na pazurach. Kot jest gotowy. Pozostaje tylko go pomalować.

Technika rysowania takiego kotka jest również prosta. Najpierw zaznaczone są główne strefy: głowa, tułów, łapy i ogon. Następnie rysuje się szczegóły: uszy, kufa, pazury, wełna na ogonie. W końcowym etapie wszystkie dodatkowe linie są usuwane, a obraz jest wyraźny.

Jak narysować kota techniką ołówkową

Ołówek jest uwielbiany przez wielu artystów za brak niepotrzebnych szczegółów, dla jasności i prostoty. Niektórym wydaje się prostsze niż rysowanie za pomocą farb lub kredek. Umiejętne posiadanie technologii pozwala tworzyć wspaniałą, "żywą" pracę. Ta umiejętność nie przychodzi natychmiast, ale tylko po długich treningach, szkicowaniu, próbach i błędach.

Naukowcy udowodnili, że rysunek jest przydatny w sferze psychoemocjonalnej zarówno dorosłych, jak i dzieci. Proces ten rozluźnia się, pomaga odwrócić uwagę, dać wytchnienie systemowi nerwowemu. Dzieci rozwijają zdolności motoryczne, wytrwałość, zdolność koncentracji, poruszania się w przestrzeni.

Nie wszyscy dostaną początkowe etapy, ale ostatecznie zrozumieją, jak właściwie trzymać dłoń, kontrolować ciśnienie, wyczuwać skalę i proporcje w arkuszu. Po sześciu miesiącach regularnych lekcji możesz otworzyć pierwszą wystawę domu, a dzięki szczegółowym szczegółowym instrukcjom rysowania kotów i kotów znacznie łatwiej będzie sobie z tym poradzić.

Na początek spróbujmy czegoś całkiem prostego. Oferujemy klasę mistrzowską na rysunku kotka:

 • Od szkolnych lekcji rysunku wszyscy pamiętają, że ciało kota składa się z prostych figur geometrycznych. Owalne ciało, głowa przypomina spłaszczony okrąg, uszy są jak trójkąty z zaokrąglonymi rogami, a ogon i łapy na wydłużonych owalach. Umieszczamy je na arkuszu, jak pokazano na pierwszej ilustracji. Nie musisz robić dużych odległości między częściami ciała. W przeciwnym razie proporcje zostaną naruszone i trudno będzie stworzyć cały obraz.
 • Bezproblemowo połącz rysunki (etap 2).
 • Narysuj twarz i zaznacz ją. Najpierw głowa jest podzielona warunkowo na pół. Cała górna część to czoło kota. Dolna część jest podzielona na trzy części. W środkowej części narysowane są nos i usta. Oczy powinny być ustawione w taki sposób, aby warunkowo tworzyły trójkąt z dolną krawędzią nosa (etap 3).

 • Stopniowo wymieniaj kontur na małą grubą wełnę, rysując krótkie kreski i puszystego kota, a następnie całkowicie zaciemniając ciało. Jeśli chcesz narysować kota z białą piersią, odpowiednia sekcja pozostaje niepoprawiona (krok 4). Przy rysowaniu sierści należy pamiętać, że włosy powinny znajdować się w innym kierunku.
 • Aby rysunek wydawał się obszerny, konieczne jest podkreślenie łapy, tułowia i głowy za pomocą grubych wygiętych uderzeń. Kierunek rysowania jest od krawędzi do środka. Przez nos, brwi i łapy musisz rysować cienie. Dodajemy wąsy, kilka kresek na uszach, łapach i ogonie (etap 5). Kot jest gotowy!

W tutorialach i sieciach można znaleźć wiele klas mistrzowskich, na przykład sam rysunek kota. Oferujemy kilka rysunków kotów do szkicowania:

Kotek z kreskówki

Jak narysować portret kota domowego

Na przykładzie szkicu Cornish Rex możesz spróbować narysować realistyczny portret swojego zwierzaka. Na pierwszy rzut oka wydaje się całkowicie niezrozumiałe, jak narysować takiego super-kota. Jednak do tego nie jest konieczne bycie profesjonalnym artystą. Można to zrobić nawet przez tych, którzy niedawno zaczęli trzymać ołówek w rękach. Rysunek zawiera tylko 5 etapów.

Jest to przydatne w przypadku portretu:

Zaznacz kufę i zrób kontur głowy i szyi. Narysuj pionową linię, która będzie służyć jako przewodnik dla środka pyska i dwóch poziomych linii o tej samej długości, pomiędzy którymi będą oczy.

Ważne! Kot siedzi bokiem i patrzy pod kątem, więc linie nie powinny być równoległe do krawędzi arkusza, a lewe oko powinno być mniejsze niż prawe.

Przyciemnij oczy czarnym długopisem lub ołówkiem, pozostawiając miejsce na odblaski.

Na uszach i nad prawym okiem wciągamy wełnę, stosując ruchy od środka kufy. Gęstość kreskowania powinna być nierównomierna i różnej gęstości.

Ołówkiem B2 rysujemy oczy bardziej szczegółowo. W takim przypadku cień uczniów powinien być ciemniejszy, a najciemniejsze miejsce pada na obszar znajdujący się nad źrenicami. Lekko przyciemniamy płaszcz, aby kolor mógł płynnie płynąć. Narysuj usta, nos, uszy i przyciemnij najmniej jasne obszary.

Zmiel obraz, dodając cienie tam, gdzie jest to konieczne. Narysuj nos, zwracając uwagę na kształt mostu zwierzęcia. Z twardym ołówkiem narysuj cienki, lekki wąs.

Więcej wideo o tym, jak rysować koty i koty:

Dodaj komentarz

16 + = 24