Nazwa kategorii

Jak narysować kwiat

Jak narysować kwiaty (wyciągnięcie lekcji z kwiatów)

Każda osoba może nauczyć się rysować kwiaty za pomocą prostych lekcji krok po kroku. Oto najbardziej szczegółowe praktyczne instrukcje, jak przedstawiać różne kwiaty.

Te delikatne i piękne stworzenia natury mogą ozdobić się dowolnym wzorem. Aby odkryć cały urok kwiatów, ważne jest poznanie specyfiki ich proporcji, jak przekazać aksamitność i kształt płatków, aby poprawnie rozmieścić wszystkie części rośliny w kosmosie. Osiągnie to wspaniały wynik, nawet jeśli nigdy nie wyróżniały Cię zdolności artystyczne.

Każdą różnorodność kolorów można przedstawić w postaci pączków, otwartych lub już opadających kwiatostanów. Za pomocą prostych lekcji krok po kroku opanujesz główne techniki rysowania tych delikatnych przedmiotów. Tutaj podane są techniki linii pomocniczych i tworzenia objętości, które w pełni przekazują naturalne piękno kwiatów. Szczególnie skutecznie rysunek będzie wyglądać kolorem, więc wybierz lekcję, którą lubisz i zacznij spełniać marzenie uczenia się, jak rysować.

Jak narysować kwiaty? Jak nauczyć się rysować kwiaty?

Kwiaty są jednym z najbardziej urokliwych tworów Stwórcy. Kwiaty można malować na wiele sposobów, wybierasz ten, który najbardziej Ci się podoba.

Najpierw przedstawię ci lekcję rysowania kolorów ołówkiem. Bardzo proste, nawet dziecko może sobie poradzić z:

A teraz spójrz, jak możesz narysować kwiat gwaszu. Ta lekcja jest również prosta, ale także bardzo piękna:

Spróbuj narysować gałązkę kwitnącą jabłoni na tej lekcji ołówkiem akwarelowym. Aby rysunek był klarowny i realistyczny, podczas rysowania nadawaj każdej warstwie dobrą suchość, powoli nakładaj kolejną warstwę akwareli lub kresek ołówka akwarelowego:

Życzę sukcesów!

Można narysować tutaj taki bukiet.

Najpierw narysuj kontur bukietu składający się z liści i pączków kwiatów.

W następnym kroku narysuj rdzeń i tłuczek każdego kwiatu z bukietu, dodając do kręgu pączka jedną filiżankę o mniejszym rozmiarze.

Następnie dodaj kwiaty tulipana do bukietu.

Dodamy bardziej precyzyjny kształt do naszych poprzednich konturów pąków kwiatowych. Dopełniają kontury, kontur każdego udziału w płatkach kwiatów i dodaj bukiet kwiatów tulipanów (mają trzy ostre płatki), nieznacznie podnieść kwiaty na bukiet tulipanów.

Udekoruj bukiet wstążką, rysując 2 równoległe zaokrąglone linie wokół łodyg nad liśćmi.

Pozostaje tylko narysować ołówkowe liście kwiatów i kolorów.

Prawdopodobnie wynik będzie zależał tylko od rodzaju kwiatu, który chcesz narysować, i od tego, ile profesjonalnie narysujesz w zasadzie.

Schematycznie przedstawia różę lub rumianek.

Zacznij rysować zawsze z największymi szczegółami, a następnie narysuj tylko mniejsze części kwiatu.

Naturalnie ważne jest, aby wziąć pod uwagę osobliwości każdego kwiatu, dla tego samego chamomiles - jest to liczba płatków i prawidłowy okrągły kształt, w różach - wielowarstwowy pączek.

Zawsze trzeba zacząć od prostego, później będą to bardziej skomplikowane techniki.

Rysowanie różnorodnych kwiatów nie jest wcale trudne, nawet jeśli nie masz szczególnego talentu artystycznego. Najważniejszą rzeczą przy rysowaniu kolorów jest obserwowanie wszystkich kroków wskazanych w podpowiedziach. Rysując dowolne kolory, należy zwrócić uwagę na następujące niuanse:

 • ile jest kwiatu płatków;
 • Jak na łodydze są same kwiaty;
 • jaką formę mają liście kwiatów.

Poniższy rysunek pokazuje schemat krokowego rysowania chabra.

Schemat krok po kroku rysowania tulipana:

Krok po kroku rysowanie narcyza:

Jest tak wiele kolorów na świecie i wyglądają inaczej. W związku z tym możesz rysować łącząc fantasy i taki kwiat, który ostatecznie okazuje się być przedstawiony na planecie. Kwiaty Fantasy są również bardzo przyjemne i rozwijają kreatywną myśl.

Możesz spojrzeć na kwiat, aby go narysować, osiągając stopniowe maksymalne podobieństwo. Cóż, technika rysowania jest inna.

Teraz pełne różnych schematów i wideo z turowymi klasami mistrzowskimi, możesz wybrać dowolną z nich w zależności od swojego profesjonalizmu. Możesz nawet wymyślić i stworzyć swój własny, niepowtarzalny kwiat.

Tutaj kilka schematów stopniowego rysowania kolorów, gdzie najpierw sporządza się szkic pąka i łodygi, następnie rysuje się płatki i liście:

Oto kolejny krótki film o tym, jak narysować gratulacje dla kwiatów VKontakte. To prawda, że ​​autor filmu do rysowania kwiatu używa tabletu. Zrobić to samo z myszą będzie trudniejsze.

Wszystko zależy od tego, jaki kwiat chcesz namalować. Oto kilka schematów rysowania prostych kolorów.

Dzięki temu systemowi można poradzić sobie i dziecko:

Tutaj najważniejsze jest, aby postępować według schematów krok po kroku i wszystko się ułoży.

Narysować kwiaty krok po kroku nie jest tak trudne, najważniejsze, że można było zobaczyć, gdzie zasada, tutaj na przykład, kilka opcji rysowania niektóre kwiaty, tulipan, mniszek lekarski, kwiat i słoneczniki.

patrząc, co narysować, ołówkiem lub farbą. gwasz lub akwarela. jeśli to farby, lepiej wziąć bukiet kwiatów, postawić przed sobą i zacząć rysować. najpierw unikaj szczegółów, zarysuj ogólny zarys, a następnie przeprowadź szczegółową analizę. istnieją tylko dwa sposoby nauczenia się, jak rysować, trzeba je łączyć: czerpać z natury i kopiować dobre uczynki innych autorów. i, pracując przez każdy krok i zastanawiając się nad każdym krokiem, aby zrozumieć, jak autor to narysował, spraw, aby rysunek był jego własnym.

Jak narysować kwiat

Jak narysować kwiat etapami

Witam, drodzy czytelnicy strony

Chcę poświęcić ten artykuł na temat rysowania kwiatów. To kwiaty najczęściej malowane przez dzieci w kartkach z życzeniami dla matek, babć, sióstr i braci. Mam na myśli dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Często zdarza się, że dziecko nie potrafi prawidłowo narysować kwiatu, nie rozumie go, jest sfrustrowane i zwraca się do rodziców o pomoc. I jak pomóc dziecku narysować, na przykład, różę, jeśli nie wiesz jak? Zazwyczaj znajduję się w bardzo trudnej sytuacji, kiedy moje dziecko prosi mnie o pokazanie mu, jak narysować coś, ponieważ nie mam specjalnych umiejętności rysowania. I zaczyna „vymuchivanie” postać, nikt nie jest wymazane gumki i psuje trochę papieru, zanim będzie można stworzyć coś podobnego do tego, który prosił, aby rysować.

A co najważniejsze, nie można tak naprawdę wyjaśnić dziecku, w jaki sposób rysowałeś, ponieważ pod koniec zdjęcia nie pamiętasz początku. Może dla wielu rodziców znajoma sytuacja?

Oczywiście jest bardzo dobrze, gdy dziecko odwiedza kręgi rysunkowe. Wtedy - bez problemów: tam uczy się, jak rysować kwiaty, zwierzęta, owoce, różne przedmioty. A jeśli jeszcze nie? Jak pomóc swojemu malutkiemu artyście?

I zwróciłem moją uwagę na lekcje rysunku etap po etapie. Za ich pomocą możesz z łatwością przedstawić wszystko, krok po kroku.

Musiałem spędzić dużo czasu, aby znaleźć to, czego potrzebowałem. W ogóle zgromadził wiele różnych instrukcji, w jaki sposób rysować krok po kroku najprostszych i najbardziej „na żądanie” w kolorze z materiałem i kształcie ją do małego sklepu. W rezultacie otrzymałem korzyść z 36 instrukcji.

Oferuję tę "korzyść" twoją uwagę. Mam nadzieję, że pomoże wam i waszemu małemu artyście w projektowaniu kartek świątecznych i gratulacji, a może (kto wie?) Spowoduje ujawnienie zdolności twórczych Waszego dziecka.

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć i zacznij rysować.

Jak narysować Tulipan (1)

To nie wszystko! Oto bardzo świeży wybór, aż 18 wariantów etapowego rysowania kwiatów.

Jak narysować lilię

Rysuj online! Dzięki aplikacji Flavion możesz narysować bezpośrednio na naszej stronie internetowej! W artykule "Rysowanie online dla dzieci" znajduje się krótki opis tego programu.

A gdzie są róże? - pytasz. Najpierw byli na tej stronie, a następnie zdecydowaliśmy się zaprojektować je osobno i stworzyliśmy stronę "Jak narysować różę". Kliknij na ten link i pojawi się 21 wariantów stopniowego rysowania róży.

Tutaj znajdziesz najprostsze instrukcje do rysowania kwiatów. Skupiają się na dzieciach w wieku 4-7 lat, które nie mają okazji ani wielkiego pragnienia odwiedzenia kręgu rysunkowego, i na przykład sporządzenia kartki z życzeniami, na przykład na urodziny babci.

Dla tych, którzy wykazują zainteresowanie rysunkiem i mają zdolność, radzę przeczytać artykuł „Jak nauczyć dziecko rysować”, który opisuje kilka sposobów, aby nauczyć rysowanie, aby zrozumieć zalety i wady każdej z metod oraz link do darmowych samouczków wideo rysowania dla dzieci.

Potem kolejne wideo: "Jak łatwo jest narysować oszałamiająco piękne kwiaty - piwonie"

I jeszcze jeden film z kanału KapukiKanuki dla najmłodszych artystów.

Jak ci się podoba ten materiał?

Jeśli masz chwilę, zostaw swoją opinię w komentarzach, czy udało ci się narysować kwiaty, korzystając z tych instrukcji?

Możesz zobaczyć inne artykuły w "Jak narysować.", A także zapisać się do newslettera i otrzymywać nowe artykuły na swojej skrzynce pocztowej.

Inne ciekawe artykuły z tej rubryki

Jak narysować kwiat - 11 komentarzy

Dziękuję za ciekawy i pouczający artykuł! Życzę powodzenia!

Dostałem się na twoją stronę we właściwym czasie. Syn domaga się nauczenia, jak rysować kwiaty - a potem całej selekcji. Świetnie - teraz skorzystajmy z Twojego doświadczenia w rysowaniu. Dziękuję.

Oto wybór lekcji wideo:

Bardzo interesujący w rysowaniu. Nie potrafię rysować, ale po twoich lekcjach wydaje mi się, że nawet ja potrafię! Spróbuję!

Film jest bardzo przydatny!

Twoje rysunki są bardzo przydatne bez nich zwróciłem złe, ale gdy dziewczyna dała swoją witrynę od razu poszedł i teraz jestem o wiele s top risuyu.Spasiba! Doskonałe miejsce i swoje zdjęcia po prostu super.

Nie mogłem narysować kwiatów, ale naprawdę chciałem się uczyć. a twoja strona bardzo mi pomogła. DZIĘKI. -D

Ochen interesnyi urok. Kak raz iskala temu po risovaniju cvetov. Spasibo!

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

 • Dzieci i sport (10)
 • Gry i zabawy dla dzieci (25)
 • Jeśli masz bliźnięta (6)
 • Zdrowie dziecka (19)
 • Jak wybrać ...? (21)
 • Jak narysować ...? (23)
 • Kalejdoskop (13)
 • Wakacje z dziećmi (43)
 • Prezenty dziecięce (7)
 • Opracowywanie filmów animowanych i wideo (7)
 • Powiedz dzieciom (4)
 • Sadik i szkoła (9)

Otrzymuj nowe artykuły przez e-mail

Materiały na stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i umieszczanie tekstu i obrazów na innych materiałach jest zabronione.

Dodaj komentarz

− 1 = 8