Nazwa kategorii

Projektant domu online za darmo w języku angielskim

Stwórz swój wymarzony dom w kilka minut

Dołącz do Planisty 5D i użyj prostego i wygodnego narzędzia do planowania mieszkań, domów, działek i aranżacji wnętrz. Tworzenie projektu jest interesujące i ekscytujące, 23 362 237 nasi użytkownicy już o tym wiedzą!

Planer 5D pozwala tworzyć szczegółowe plany pomieszczeń i realistyczne aranżacje wnętrz na profesjonalnym poziomie, bez konieczności posiadania specjalnych umiejętności i długiego szkolenia.

3 proste kroki dla najlepszego wyniku:

najlepsze pomysły aranżacji wnętrz

własne unikatowe projekty, wykorzystujące różnorodny katalog mebli i wystroju

Rób fotorealistyczne zdjęcia swojego wnętrza w jakości HD

Plany wszelkiego rodzaju i złożoności

Łatwo jest stworzyć projekt pokoju lub mieszkania, domu, działki, biura, restauracji itp. w widokach 2D i 3D.

Nadaj swojemu projektowi realistyczny wygląd jednym kliknięciem

Uzyskaj profesjonalne renderowanie 3D za pomocą jednego kliknięcia

Pobierz aplikację mobilną Planner 5D w App Store

Użyj swoich projektów w dowolnym miejscu. Zostań naszym partnerem.

Instalacja Planisty 5D w Twojej witrynie to świetna okazja dla biznesu!

Antakalnio g. 17, Wilno, Litwa

Darmowy planer domu

Planiści to programy, które pomagają zaplanować prywatny dom lub działkę. Oczywiście możesz skontaktować się z architektem, projektantem lub projektantem krajobrazu, aby uzyskać fachową pomoc. Ale po pierwsze, takie usługi warte są dużo pieniędzy, a po drugie, specjalista nie zawsze zdoła odgadnąć wszystkie życzenia klienta i osiągnąć maksymalne wzajemne zrozumienie. Dlatego istnieją takie usługi, jak planiści.

Po skompilowaniu projektu możesz również skontaktować się z biurem projektowym, które, jasno idąc za twoim planem, przetłumaczy Twoje życzenia na rzeczywistość. Pracując niezależnie w tym programie, znajdziesz bardziej racjonalne rozwiązania lub, odwrotnie, zrozumiesz, że realizacja niektórych pragnień jest niemożliwa lub irracjonalna.

Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo harmonogramowi prezentowanemu na wyżej podanej stronie. Harmonogram jest bardzo łatwy w zarządzaniu i, co ważne, jest bezpłatny dla wszystkich użytkowników!

Lokalizacja elementu ściennego w internetowym terminarzu

Przy jego pomocy na setną skalę, dzięki elementowi "ściana", który można natychmiast umieścić w pudełku z czterema ścianami lub osobnymi ścianami, stwórz mini kopię swojego prywatnego domu. Po przesunięciu ścian program automatycznie wyświetla wymiary między ścianami. Ściany można przesuwać zarówno ręcznie, jak i w tablicy wyników po lewej stronie parametry szerokości i długości. Możesz wybrać rodzaj pokoju - od zwykłego kwadratu do litery L i litery T.

Wybierając jedną z proponowanych konfiguracji pomieszczenia, możesz samodzielnie przesuwać ściany i uzyskać nietypowe układy i kształty pomieszczeń. Jeśli przesuniesz kursor nad ścianą w planie, zostanie wyświetlony panel parametrów ściany, w którym możesz zmienić jego grubość.

Za pomocą programu planującego możesz nie tylko zbudować "pudełko", ale także pracować z pokojami do projektowania wnętrz, pokazać je rodzinie, aby wspólnie wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

Sekcja Meble i wyposażenie do aranżacji wnętrz

Możesz być projektantem - wybierz przeznaczenie ściany: ściana do pokoju dziecięcego, kuchni, salonu; możesz wybrać okładkę z proponowanej serii. Na przykład, do pokrywania ścian dziecko przedstawiony ładny wzór z chmur, samochodów, zabawek itp Można też wybrać wykładzinę, co stanowiło również szeroką gamę .. - laminat, dywan, linoleum, parkiet i płytki.

Co więcej, każdy rodzaj powłoki ma wiele różnych faktur i kolorów. Program automatycznie obliczy powierzchnię podłogi i obwód pomieszczenia, które dokładnie wyliczy liczbę niezbędnych materiałów budowlanych.

Ponieważ program przedstawia najbardziej powszechny zasięg, to samo lub podobne nie będzie trudne do znalezienia w wyspecjalizowanych sklepach. Po określeniu parametrów pomieszczenia, ustaw odpowiednie ściany, przejdź do zakładki "okna".

Aby ustawić okno, kliknij ikonę "okna" i przenieś je na ścianę. Jeśli przesuniesz kursor nad okno, możesz wybrać parametry swojego okna, a nawet jego kolor. Po pracy z oknem przejdź do zakładki "drzwi" lub "łuk".

Tutaj możesz określić szerokość i wysokość drzwi, wybierz ich kolor. Również w programie można zmienić opcje otwierania drzwi - na zewnątrz lub wewnątrz, co pomaga znaleźć racjonalne rozwiązanie układu.

Wewnątrz domu można zainstalować łuki, których parametry łatwo zmieniają się w ustawieniach. Korzystając z zakładki "meble i wyposażenie", możesz wybrać niezbędne wyposażenie pokoju. Aby to zrobić, wybierasz żądaną sekcję - w zależności od przeznaczenia pokoju - "meble domowe", "meble biurowe", "łazienka" lub "dziecko". W planiście są nawet kominki, akwaria, kwiaty, telewizory, lodówka w małej kuchni, podgrzewacze wody i wiele więcej.

Niewątpliwą zaletą jest to, że każdy z rozkładanych mebli ma określony model i wymiary. Na przykład, przechodząc do zakładki "Telewizory", możesz wybrać jego kolor, rozmiar, model i zobaczyć ustawienia wyświetlania. Możesz nawet ustawić taki parametr, jak budżet: ekonomiczny, premium itd., A program wybierze dla Ciebie technikę na podstawie określonych kryteriów.

Po ułożeniu ścian, rozłożeniu okien, wybraniu wykładzin podłogowych i ściennych, ułożonych mebli i wyposażenia, planista w zakładce "wygeneruj raport" pokaże, ile pieniędzy będziesz potrzebował, aby zbudować swój wymarzony dom. Możesz również wydrukować swój projekt.

Sekcja przedstawiająca kwotę środków na budowę domu

Harmonogram jest w pełni dostosowany do każdego użytkownika. Pracując w tym terminarzu, można nie tylko racjonalnie wykonać plan lokalu, ale także wybrać wszystkie powłoki, meble, wyposażenie, nie polegając na abstrakcyjnych obiektach, ale na konkretnych modelach.

Cześć. Gdzie jest program "Scheduler"? Nigdy tego nie znalazłem,

Tutaj, w najwyższym oknie, możesz zrobić układ swojego domu, jak pokazano na zdjęciach.

A gdzie jest adres strony, na której można zobaczyć tego projektanta?

Moje marzenie się spełniło! Z wielką wdzięcznością.

Floorplanner to najprostszy i najatrakcyjniejszy sposób tworzenia interaktywnych planów pięter i udostępniania ich przez Internet. Jeśli przeprowadzasz się do nowego domu, planujesz wesele lub zmieniasz swój salon, to w Floorplanner znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia. Dzięki Floorplanner możesz tworzyć układy swojego domu, ogrodu lub biura za pomocą kilku kliknięć i kształtować swoje plany, korzystając z naszej ogromnej biblioteki obiektów.

Jednym z niewielu miejsc, w których jest już wbudowany w program, który może nie tylko zaprojektować dom ramki, wybierając odpowiedni materiał, kolor, pokrycie, ale także dostarczyć go od wewnątrz, rozmiar mebla jest ustawiana ręcznie, nie jest nawet cena, która nie tylko projektowanie i dostarczyć dom, ale także dowiedzieć się o kosztach tej całej przyjemności. Zadowolony, że możesz przenieść projekt na papier, po prostu wydrukuj.

Mam już przybliżoną wersję mojego domu, nawet w planiście, który narysował. Bardzo interesujący zawód, widzisz wszystko w tomie, możesz wybrać zdjęcie planu ... Nawet tapetę, kafelki i podszewkę można wybrać. Ale ... jak wyciąć właz na drugie piętro, nie znalazłem. Zdarzyło mi się, że szczyt schodów gubi się w suficie i wyrasta z podłogi na drugim piętrze! Co zrobiłem źle?

Najbardziej przydatna strona, którą poznałem! Kiedy kupiliśmy nowy dom z moim mężem, starali się przez długi czas zacząć rysować plan domu dla siebie, umieszczając pewne przedmioty, ale przypadkowo natknęli się na tę stronę i zaplanowaliśmy w jeden wieczór, co i jak byśmy mieli. Szkoda, że ​​nie znaleźliśmy tego w tym artykule, przez długi czas nie mogliśmy zrozumieć, co się stało, ale w końcu to rozwiązaliśmy.

Bardzo wygodna aplikacja, o której dowiedziałem się po raz pierwszy w planowaniu. Z jego pomocą udało mi się stworzyć plan dla mojego domu, aż do umieszczenia kwiatów w miejscu umieszczenia akwarium w domu. Wspólnie z żoną wybraliśmy wnętrze, do którego chcieliśmy, a jednocześnie nie płacąc ani grosza, ani architekta, ani projektanta, oszczędzając nasze pieniądze. Polecam wszystkim, aby go wypróbowali!

Jak stworzyć projekt w domu lub narysować go samodzielnie w Internecie

W tym artykule opiszemy jak siebie, aby stworzyć lub narysować projekt domu, które można zapisać na stronie i które nasi eksperci mogą oszacować na własny koszt.

Do poprawnego wyświetlania projektanta online potrzebujesz dowolna z najnowszych przeglądarek : Opera, Firefox, Google Chrome. Zasada jest taka: wybierz - przeciągnij, naciśnij - pociągnij. Aby wyjaśnić pracę lub rejestrację na stronie programisty, przeczytaj poniższy tekst.

W tym celu sugerujemy skorzystanie z jednej z najlepszych w naszym odczuciu internetowych usług projektowania domu - planner5d.com.

Ta strona jest interesująca pod tym względem, że zapewnia duży zestaw intuicyjnych narzędzi do tworzenia odpowiedniego projektu domu. Możesz wybrać rozmiar pokoi, materiał i kolor ścian, podłóg, faktury tapety, wnętrza mebli, otoczenia domu. Możesz zaplanować kilka pięter, a co najciekawsze, możesz zobaczyć model 3D bezpośrednio w przeglądarce bez dodatkowych programów i wtyczek zainstalowanych na komputerze. A wszystko to jest BEZPŁATNE.

Tam możesz zapisać projekt, a następnie wysłać nam link, a nasi specjaliści będą mogli obliczyć jego przybliżony koszt.

Wariant tworzenia trójwymiarowego projektu kamienicy jest interesujący przy pomocy tej usługi również dlatego pod względem pokoi można ustawić standardowe meble: Szafa, biurko, łóżko, sofa, kanapa, krzesła, a wszystko to w rozmiarze, który będzie pasował proporcje stworzyli trójwymiarowy plan domku. Ty, planując swoje przyszłe mieszkanie, możesz wizualnie wyobrazić sobie, jakie meble wejdą do twojego projektu, w jaki sposób można je umieścić w modelowanych pomieszczeniach.

Jeśli jesteś zainteresowany, idź dalej, jak zarejestrować się na stronie i za kilka minut, aby utworzyć projekt domu dla siebie. Jeśli nie jest interesujące narysowanie samodzielnie, spójrz na gotowe projekty domów na naszej stronie internetowej.

Tak więc zarejestruj się tutaj http://planner5d.com/, wprowadź swój adres e-mail i hasło.

Następnie naciśnij przycisk "Utwórz projekt",

Ciągnąc linie ściany, możesz zmienić rozmiar pokoju, aw menu po lewej możesz wybrać: kształt pokoi - kwadratowy prostokątny pod kątem. Windows - jeden, dwa i trzy liściaste. Łuki, drzwi, ścianki działowe, schody, kolumny.

W lewym menu znajdują się zakładki przełączające pomieszczenia, wnętrze, podłogi, warstwy. Jeśli wybierzesz zakładkę wnętrza, to, jak widać na zdjęciu, duży wybór mebli i urządzeń, a także wystrój i różne dodatkowe konstrukcje.

Jeśli klikniesz lewym przyciskiem myszy na pomieszczeniu, pojawi się menu kontekstowe, wybierając "klucz" w nim, będziemy mogli wybrać materiał dla ścian, podłogi, sufitu (patrz obrazek poniżej).

Można się przełączyć na Wyświetlanie 3D projektu domu, Aby to zrobić, kliknij zakładkę.

Możesz zobaczyć projekt w 3D. I nie tylko widzieć, ale także obracać, przybliżać, usuwać, zmieniać teksturę, wybierać materiał itp. Wielkość elementów wnętrza będzie współmierna do wielkości pomieszczeń.

Po utworzeniu projektu możesz go nazwać, jak chcesz, zapisać i opublikować, czyli uzyskać link, który możesz udostępnić. Lub nawet umieścić kod na stronie jakiejś strony.

A jeśli ty link do projektu, który utworzyłeś, zostanie wysłany do nas , (na przykład ze strony zamówień online), możemy obliczyć przybliżony koszt przyszłego domu.

Życzymy powodzenia w tworzeniu projektów na Twoje przyszłe mieszkanie!

Dodaj komentarz

67 − 57 =