Nazwa kategorii

Jak otworzyć domofon bez klucza

Jak otworzyć domofon bez klucza, używając tajnego kodu?

Każdy producent bramofonów instaluje specjalny kod na swoich produktach, wiedząc, że możliwe jest otwarcie domofonu bez klucza. Być może dzieje się tak tylko wtedy, gdy instalator nie zmienił głównego hasła podczas instalacji. W przeciwnym razie otwieranie drzwi jest o wiele trudniejsze i nie można tego zrobić bez wprowadzenia ustawień systemowych.

Używając specjalnych kodów, aby otworzyć, musisz pamiętać, że musisz ich użyć tylko w nagłych wypadkach. Używanie kodu na cele najemników jest ścigane przez prawo.

Dla każdego typu bramofonów istnieje kod, nie ma uniwersalnego kodu dla wszystkich marek bramofonów.

Aby otworzyć wideotelefon Vizit, potrzeba trochę więcej wysiłku niż otwarcie innego interkomu. Kody różnią się odmiany, a na klawiaturze czasem zamiast klucza "* 9raquo; Użyto "C9raquo; zamiast" # 9raquo; - "Q9raquo;.

Aby otworzyć drzwi, musisz użyć kodów: "* # 42309raquo;," 12 # 3459raquo; dla nowo zainstalowanych domofonów kody "* # 4239raquo; i "67 # 8909raquo;.

Możesz również otworzyć drzwi za pomocą menu serwisowego. Aby to zrobić, potrzebujesz:

 1. wejdź do menu, wpisując "# 9999raquo ;;
 2. po dwóch sygnałach wprowadź kod "12349raquo; poczekaj na krótki peep;
 3. jeśli nie ma charakterystycznego pisku i słychać sygnał dwutonowy, możesz spróbować wybrać inne standardowe kody: "67679raquo;", "35359raquo;", "99999raquo;", "123459raquo; lub "116399raquo ;;
 4. Następnie należy wprowadzić kombinację "2 - pauza - # - pauza - 3535"

Aby otworzyć domofon Metacom, musisz wybrać jeden z poniższych kodów:

 • kliknij przycisk "B9raquo; - Numer mieszkania, który jest pierwszy w tym wejściu - "B9raquo; ("COD9raquo;) - pojawi się kod 5702;
 • kod wybierania 65535 - przycisk "B9raquo; - 1234 - "B9raquo; - 8;
 • lub ten kod: 1234 - "B9raquo; - 6 - "B9raquo; - 4568.

W przypadku modelu domofonu MK-20 M / T można używać kodów: "В9raquo; - 27 - "B9raquo; - 5702 lub "B9raquo; - 1 - "B9raquo; - 4526.

Telefony drzwiowe marki Eltis są dość proste w otwieraniu. Możesz użyć jednego z dwóch kodów, które pomogą delikatnie złamać interkom:

Jeśli nie możesz otworzyć drzwi tymi kodami, możesz użyć następujących kodów tele- fonu bramofonu.

 • W przypadku bramofonów zainstalowanych w wejściach, gdzie znajdują się apartamenty z numerami okrągłymi (100, 200, 300 itd.), Można użyć kodu: "zadzwoń - kod 1 - zadzwoń - kod 2". "Kod 1" oznacza numer mieszkania (100, 200 itd.), A "kod 2" to kod bramofonu "23239raquo;", "72729raquo; lub "72739raquo;
 • W przypadku domofonu oznaczonego literą "M9raquo; możesz użyć kodu:" zadzwoń - 41 - zadzwoń - 1410 ". Niektóre drzwi otwierają się, gdy używany jest kod "070549raquo;.
 • Bramofony CCD - 2094.1M można otwierać za pomocą kodu "0000", który otwiera drzwi natychmiast lub daje dostęp do menu ("ON9raquo;" pojawia się na wyświetlaczu). Następnie kliknij "29raquo; - drzwi się otworzą. Jeśli "OFF9raquo ;, oznacza to, że kody dostępu zostały zmienione przez instalatora podczas instalacji.
 • W przypadku bramofonu CCD - 2094M wprowadź kod "0000 - zadzwoń". Po "cod9raquo; wpisz kod" 123456 - call "lub" 456999 - call ". Możesz również użyć kodu "123400 - zadzwoń". Po pojawieniu się napisu "f09raquo; wpisz kod" 6019raquo;.

Aby otworzyć drzwi, które są wyposażone w interkom Forthorial, musisz wprowadzić sześciocyfrowy kod: "0000009raquo; lub "1234569raquo;. Jednak często włamywanie się do takiego domofonu staje się niemożliwe z uwagi na fakt, że obowiązkowym warunkiem instalacji usługowej jest zastąpienie tego kodu.

Możesz spróbować tej sekwencji poleceń: "59raquo; - na ekranie pojawi się komunikat serwisowy - 180180 - połączenie - klawisz "49raquo; - wyzwanie. "

Używanie klucza uniwersalnego

Aby otworzyć drzwi, możesz również użyć klucza uniwersalnego, który może otworzyć większość bramofonów różnych producentów. Takie klucze są bardzo wygodne i pomagają listonoszom, kurierom, a także pracownikom innych służb wejść do jakichkolwiek wejść i nie mieć przy sobie paczki kluczy.

Posiadanie takiego klucza nie wymaga myślenia o otwieraniu bramofonu bez klucza, zapamiętywania i wybierania kodów serwisowych. W końcu klucz uniwersalny zawiera informacje, które interkom czyta w normalnym trybie, a następnie porównuje je z informacjami w oprogramowaniu wbudowanym procesora. Jeśli ta informacja się zgadza, drzwi się otworzą.

Klucz uniwersalny składa się z kilku postaci: tabletu, klucza dwukierunkowego, serwera proxy z kluczem radiowym. Klucz uniwersalny może być legalnie używany przez specjalistów różnych serwisów:

 • lekarze ambulansowi;
 • dzielnica;
 • agenci reklamowi;
 • przez kurierów;
 • listonosze;
 • usługi mieszkaniowe i komunalne.

Jak otworzyć vizit bramofonu bez klucza - różne sposoby

Istnieje kilka sposobów otwierania drzwi bez klucza interkomu lub konieczności dzwonienia na najemców, wyjaśniając przez mikrofon przyczynę kłopotliwej sytuacji.

Legalność otwierania bramofonów bez klucza

Istnieje wiele sposobów otwierania zamkniętych drzwi. W zależności od tego, jakie drzwi są chronione i dokąd prowadzą, kara za ich odkrycie będzie właściwa.

Najemcy wejść często wyrażają skrajne niezadowolenie z faktu, że na zewnątrz sąsiadują ludzie - klatki schodowe. W takich przypadkach roszczenia nie mogą stanowić podstawy do wniesienia oskarżenia, chyba że mienie innych mieszkańców zostało skrzywdzone po przejściu przez wejście.

Aby uniknąć konfliktów z lokatorami i problemów z organami ścigania, ważne jest, aby wiedzieć, na którym terytorium i jak dokładnie można przeniknąć, a które nie.

W jakich przypadkach jest to legalne:

 • Bramofon został otwarty przy użyciu kodu preinstalowanego przez system wewnętrzny;
 • Bramofon został otwarty uniwersalnym kluczem.

W jakich przypadkach jest to nielegalne:

 • Telefon drzwiowy został zhakowany przy użyciu złomu / młotka / młotka itp., Co całkowicie go zneutralizowało, innymi słowy, domofon został przerwany;
 • Telefon drzwiowy zamknął drzwi do prywatnego lub publicznego terytorium (domu, garażu, muzeum itp.).
 • Domofon został zhackowany celem najemników (rozbój mieszkania itp.)

Otwieranie bramofonu za pomocą kodu

Pomimo tego, że główne firmy produkujące zamki do bramek są dość liczne, najpopularniejsze z nich to tylko niektóre, więc wystarczy znać podstawowe kody. Reszta nie przyda się - są one zbyt rzadkie. Jeśli masz szczęście natknąć się na takie urządzenie - nie martw się, najprostszy kod zrobi więcej niż 90% czasu.

Istotą otwierania telefonu drzwiowego za pomocą kodu jest to, że oprócz kodu dla najemców, który jest używany w domofonie bez tabletu z przyciskiem, jest jeszcze jeden kod, co wprowadza system w stan gotowości technicznej - innymi słowy do trybu wstępnego.

Jednym z najczęstszych typów interkomów jest Vizit. Ta blokada ma znane kody odblokowujące, które różnią się jedynie odmianami modeli - od starszych do bardziej nowoczesnych.

Aby otworzyć klasyczny interkom Vizit, wykonaj następujące czynności:

 • Na klawiaturze wpisujemy kolejno klawisze 12 # 345
 • Jeśli ten kod nie działa, spróbuj innego: * # 4230
 • Jeśli ten kod nie działa, to masz nowszą wersję domofonu. W tym przypadku kod będzie wynosił: 67 # 890 lub taki * # 423

Kody te powinny mimo wszystko działać, chyba że, jak wspomniano powyżej, kreator instalacji nie zmienił kodu z podstawowego.

Jeśli żaden z tych kodów nie pomógł, nie wszystko stracone: możesz spróbować wejść do gotowego menu, w tym celu:

 • Wybierz numer # Jeśli pojawi się szczęśliwy zbieg okoliczności, usłyszysz sygnał potwierdzający, że zadziałało.
 • Po wejściu do menu wprowadź standardowy kod. Zwykle jest to 1234 lub 0000, 9999 i dowolne inne kombinacje powtarzających się cyfr. Również często mistrzowie używają numeru domu lub wejścia, ogólnej numeracji mieszkań. Na przykład w domu numer 7, do wejścia z listą mieszkań 1-16, kod może być kombinacją 7-1-16.
 • Jeśli usłyszysz sygnał dźwiękowy po wybraniu kodu - okazało się, że jest poprawny.
 • Następnie wybierz 2 # 3535, aby uruchomić system otwierania awaryjnego - drzwi zostaną otwarte z charakterystycznym dźwiękiem, albo z dołączonego klawisza tabletu, albo z poprawnie wpisanego kodu.

W jakich sytuacjach klucz nie pomaga

Niestety, te kody są podstawowe, a jeśli nie można odgadnąć kod przeprogramowany, który może być wszystko - nie tylko numeracja mieszkań lub domów, ale po prostu rok urodzin kreatora instalacji, który ledwie można domyślać się losowo, a następnie wewnątrz kodzie nie upaść.

Nie jest to jednak powodem do rozpaczy: kod to nie jedyny sposób, by znaleźć się za zamkniętymi drzwiami.

Prawie na każdym rogu można teraz zobaczyć oddzielnie stojące namioty lub małe firmy zajmujące się produkcją kluczy. W Internecie istnieje wiele takich firm, wystarczy wykopać się w systemie wyszukiwania - dostawa kurierem lub mailem odbywa się bezproblemowo, za dodatkową opłatą.

Oprócz duplikatów konwencjonalnych kluczy do mieszkań produkowane są tutaj również klucze do bramofonów. Jeśli interesuje Cię klucz z twojego domofonu - możesz zadzwonić do usługi, która była zaangażowana w instalację twojego urządzenia.

Zwykle liczba wsparcia technicznego jest wskazana bezpośrednio na bramofonie, na specjalnym talerzu lub w pojemnikach kierownika lub starszego na ganku. Jeśli jednak interesuje Cię klucz uniwersalny z domofonu, możesz skontaktować się z taką firmą.

Klucze uniwersalne są trzech głównych typów:

 • Ci, którzy pracują z systemami firm niezależnie od miasta,
 • Ci, którzy pracują w danym mieście,
 • a nawet te, które działają tylko w pewnej części pewnej miejscowości. Firmy takie klucze są produkowane tylko dla pracowników służb specjalnych, którzy muszą dostać się do zamkniętych wejść w celu czyszczenia, naprawy i innego rodzaju pracy.

Ważne jest, aby wiedzieć, że produkcja takich kluczy nie jest sprzeczna z prawem. Co więcej, w sytuacjach awaryjnych takie "tabletki interphone" są wykorzystywane przez policję, biuro mieszkaniowe, ambulans i wiele innych usług.

Klawisz uniwersalny wygląda jak zwykły klawisz telefonu. Główną różnicą jest to, że otwiera interkomy kilku marek jednocześnie. Zwykle są to główne firmy, w tym wyżej wspomniany Vizit.

Oprócz ogólnego przeznaczenia klawisze są nie tak dawno temu, nie były tak zwane „regionalny”, zwłaszcza popytu w dużych miastach, gdzie, co do zasady, ze względu na dużą skalę, miasto jest podzielone na obszary usług firmy domofon w taki sam sposób, jak na przykład Internet dostawców. Klucze Rayona, zgodnie z gwarancjami producentów, otwierają ponad 85% interkomu w określonej dzielnicy miasta.

Takie klucze kosztują do pięciuset rubli, w zależności od firmy i umiejętności. Najbardziej bezpretensjonalne klucze uniwersalne można zrobić za dwieście rubli za sztukę, ponieważ producenci hurtowi oferują zniżki.

Takie klucze są również wykorzystywane przez agentów reklamowych, kurierów, pracowników, którzy rozdają ulotki do skrzynek pocztowych i ich pracowników.

Inne sposoby otwierania bramofonu

Możliwe jest również zaprogramowanie domofonu na odczytanie klucza, nawet jeśli jest to klucz z innego urządzenia. Aby to zrobić:

 • w domofonie Vizit po wejściu do zaprogramowanego menu za pomocą kodu #&99;
 • naciśnij klawisz "3";
 • i zastosować istniejący klucz;
 • po tym naciśnij #;
 • gotowe! Klucz pasuje.

Za pomocą przycisku * możesz wyjść z tego menu i użyć klawisza "4", aby usunąć wszystkie dostępne kluczowe wpisy.

Najczęstszym sposobem mieszkańców, którzy zapomnieli lub zgubienia kluczy, rozmowy są wszyscy sąsiedzi z kolei - dobrze, jeśli czas nie jest w nocy, i będzie otwarty, w przeciwnym razie, nawet jeśli będzie czekać na odpowiedź, będzie najprawdopodobniej nie bardzo przyjemny on.

Zapasowe klucze są również dostępne dla dozorców, jeśli dana osoba jest przypisana do określonego terytorium.

Co jeśli żadna z metod nie działa

Niestety żaden z powyższych sposobów nie może dać pełnej gwarancji. W dużych miastach instalatorzy wiedzą już, że kody otwierające główne systemy interkomowe znane są nie tylko szanowanym obywatelom, ale także oszustom i chuligankom, dlatego kody są często wymieniane nawet na etapie instalacji systemu domofonowego.

Jeśli żadna z metod nie przyniosła rezultatu, możesz spróbować zadzwonić do działu usług firmy interkomowej i spróbować znaleźć kod z tego urządzenia. Ale bądź przygotowany, że zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych lub całkowicie odmówisz usługi - w tym przypadku nie będziesz mógł zgłaszać roszczeń firmie, ponieważ działają one w ramach prawa.

Istnieją również prywatne firmy zaangażowane w hakowanie bramofonów i wychodzenie z każdego połączenia indywidualnie - cena takich usług jest różna w zależności od konkretnej organizacji. Oczywiście w takich przypadkach trzeba być ostrożnym i zrozumieć, że odpowiedzialność za jakiekolwiek nielegalne działania może spoczywać na Tobie jako na kliencie.

Nie ma powodu do paniki i pośpiechu. Pamiętaj, że system elektroniczny może nie działać po raz pierwszy.

 • HQsignal - systemy nadzoru wideo. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiału jest możliwe dzięki umieszczeniu aktywnego linku do naszej strony źródłowej.

  Programowanie interkomów Vizit lub jak dostać się do domu bez klucza

  Domofon jest obecnie najlepszą ochroną przed niechcianymi gośćmi w domu. Za pomocą tego urządzenia możesz kontrolować drzwi wejściowe, nagrywać do kamery każdego, kto się do niego zbliży. Ale są chwile, kiedy właściciel domu nie może wrócić do domu. Dlatego w tym artykule powiem ci, jak otworzyć interkom Vizit bez klucza. To właśnie ta firma zyskała popularność wśród użytkowników.

  Wszystkie urządzenia tego typu są programowalne, co pozwala na wyłączenie ochrony urządzenia. Wystarczy wpisać żądany kod.

  Dla starszych modeli

  Dla nowych modeli

  Warto jednak pamiętać, że kody te są standardowe i często są zastępowane przez pracowników firmy, aby chronić swoich użytkowników przed atakami hakerskimi. Jeśli tak jest teraz, nie denerwuj się. Jest inny sposób na powrót do domu bez rozbijania drzwi.

  Kod # 999 pozwala wejść do menu, aby wprowadzić nowe ustawienia. Jeśli połączenie zadziałało, nastąpią dwa sygnały. Teraz możesz wpisać kod główny: 9999, 6767, 11639, 3535, 12345, 0000. Możesz także spróbować ustawić swoje hasło:

  1. Wejdź do menu.
  2. Naciśnij "2".
  3. Pauza.
  4. Naciśnij "#".
  5. Pauza.
  6. Naciśnij "3535" (to po prostu otworzy drzwi).
  7. Podłącz nowy klucz do urządzenia i naciśnij "3" (aby zaprogramować nowy klucz).
  8. Naciśnij "4" (aby usunąć wszystkie klawisze z urządzenia).
  9. naciśnij "*" (aby wyjść z trybu).
  10. Naciśnij "#" (aby potwierdzić akcję).

  Występują trudności z programowaniem domofonów, jeśli nie są one wyposażone w wyświetlacz i diody LED. Do takich urządzeń używany jest klucz uniwersalny. Jeśli nie, wejdź do menu serwisowego i naciśnij "1". Ale to nie zawsze działa.

  Aby zmienić uniwersalny kod apartamentu lub wyłączyć go, nie musisz iść do menu ustawień. Sam nie może sobie z tym poradzić. Do tej operacji potrzebujesz dwóch osób:

  • pierwszy wprowadza powyższą kombinację na panelu;
  • drugi usuwa i nie odkłada słuchawki na 5 sekund, a następnie sześć razy naciska przycisk otwierania zamka.

  Jeśli wszystko zostanie wykonane poprawnie, wskaźnik zapali się, a następnie wprowadź numer mieszkania i nowy kod. Ale to się nie kończy:

  • zapisz zmiany, klikając "drzwi otwarte";
  • rozlegnie się krótki sygnał dźwiękowy potwierdzający zapisanie.

  Albo zdobądź uniwersalny klucz do otwierania domofonu w firmie za rozsądną cenę.

  Domofony - ochrona przed niechcianymi gośćmi i osobami, które próbują nielegalnie dostać się na prywatny obszar. Ale te same urządzenia staną się przeszkodą dla właścicieli lokali, którzy zapomnieli lub zgubili klucz.

  Aby zapobiec takim przypadkom, specjalne kody i klucze zostały zaprojektowane, aby pomóc ci, bez szkody dla własności, dostać się do środka. Lepiej jest zainstalować uniwersalny kod po podłączeniu domofonu. To przewidywanie uratuje ci nerwy i czas.

  © Copyright 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów tylko z aktywnym linkiem do źródła.

 • Dodaj komentarz

  49 − = 43