Nazwa kategorii

Jak otworzyć zamek za pomocą spinki do włosów

Jak otwierać zamki za pomocą improwizowanych środków?

W życiu każdej osoby prędzej czy później pojawiają się zabawne sytuacje różnego rodzaju, których rozwiązania często nie są dość standardowymi i poprawnymi metodami. Jedną z najbardziej bolesnych i powszechnych jest niemożność otwarcia zamka za pomocą "natywnego" klucza. Powody i przesłanki, by zrobić to wbrew zasadom, to dużo.

Na przykład klucz do mieszkania został utracony, klucz do ważnej skrzynki w pracy został pozostawiony w domu, dziecko było zamknięte w pokoju i nie mogło się wydostać, klucz z bagażu, pamiętnika, trumien itp. Zaginął.

Z takich sytuacji nikt nie jest odporny. Nie zawsze jest to możliwe i czas zadzwonić do ślusarza, aby otworzyć drzwi wejściowe. Rozwiązaniem tego problemu, zaskakująco prostego i prymitywnego, jest spinacz do papieru. Jest to klerykalny klip, który może stać się nieodzownym narzędziem w rozwiązaniu tego zakłopotania.

O technologii hakowania zamku decyduje specyfika jego budowy i zasada działania.

Główne rodzaje zamków są następujące:

 1. Zamek bębenkowy jest najbardziej powszechny, którego charakterystyczną cechą jest klucz z zębami na końcu.
 2. Suvaldny (bezpieczny) zamek - niezawodny, zwiększony poziom tajności.
 3. Fiński zamek (okrągłe półokrągłe tarcze) charakteryzuje się wysokim stopniem tajności, niezawodności i nieprawdopodobnej możliwości złamania, ze względu na brak sprężyn w konstrukcji zamka.
 4. Zamek samochodu jest częściej przypinany, ale ma wiele cech łamania, w porównaniu ze zwykłymi zamkami.
 5. Zamki do zawieszania, zatrzaski są najprostszymi mechanizmami konstrukcyjnymi i użytkowymi.

Jak pokazuje doświadczenie, tylko tanie lub nieprawidłowo zainstalowane zamki można łatwo otworzyć za pomocą klipsa, klucza głównego, szpilki, spinki do włosów i innych improwizowanych środków.

Dzisiaj nie jest tajemnicą, że nawet typowy złodziej może otworzyć zamek szyfrowy na drzwiach wejściowych, ale przeniknie do środka i nic nie kosztuje. Zawsze można znaleźć drzwi wyposażone w prosty rodzaj zamka, nie najwyższej jakości, który można otworzyć - to przyjemność dla osób takiego "zawodu".

Czy zastanawiałeś się i chcesz sprawdzić, jak łatwo jest złamać zamek przednich drzwi? To proste!

Konieczne jest wykonanie następujących działań:

 • za pomocą płytki w kształcie litery L włożonej do dziurki od klucza, naciśnij i przewiń mechanizm, aby otworzyć zamek;
 • zgiąć zwykły zaczep haka, wsunąć go do środka, dotknąć kołkami kołpaka, wyjrzeć z rowków i utaplivayte, aż cylinder się nie obróci;
 • z pozostałymi kołkami powtórzyć tę samą procedurę, aż zamek nie podda się pod naciskiem klucza głównego, a otwarcie drzwi nie będzie możliwe.

Wszystko się udało? Niestety taki zamek nie pełni pełni funkcji ochrony domu. Alternatywnym rozwiązaniem jest zainstalowanie bardziej niezawodnego mechanizmu.

Którędy użyć?

Sugerujemy rozważenie sposobów otwierania drzwi za pomocą prostego klucza głównego bez żadnych konsekwencji, na przykładzie kilku prostych mechanizmów.

Błędnie zainstalowane drzwi a priori można łatwo otworzyć bez szczególnego wysiłku. Zwłaszcza jeśli skrzydła drzwiowe nie przylegają ściśle do siebie i między nimi jest duża przerwa.

Odegnij duży haczyk z spinacza biurowego i wkręć go w szczelinę, chwytając wewnętrzny zatrzask i przyciągając drugi koniec spinacza do siebie. Zacisnąć oba końce i zaciągnąć się, zatrzask osłodzi, a drzwi zostaną otwarte.

Zamek z tajemnicą - te zamki są najczęściej instalowane w drzwiach wewnętrznych, działają na zasadzie obracania klamki naciskając przycisk umieszczony w jej środku. Z zewnątrz drzwi nie można otworzyć za pomocą podobnej akcji.

Niemniej jednak łatwo jest otworzyć taki zamek za pomocą kluczy. W takim przypadku wyprostuj spinacz do papieru, wejdź do dziurki od klucza, popchnij wypustkę przytrzymującą zatrzask i przekręć pokrętło.

Numer metody 3

Drzwi na zatrzasku są prawdopodobnie najbardziej dostępne i niewiarygodne. Przeciągnij prosty koniec spinacza między klapami, tak aby znalazł się pod zatrzaskiem, przesuń palcem w górę, aż poczujesz, że zatrzask został usunięty przez chwytak.

Taki zamek jest wygodny w tym, że zawór można przywrócić do pierwotnego położenia i nikt nie będzie wiedział, że został on otwarty przez kogoś.

Zamki do walizek trudno nazwać sekretnymi, niezawodnymi i trwałymi. Można go otworzyć od razu za pomocą najbardziej prymitywnych narzędzi, z tym samym klipem lub spinką. Złóż koniec spinacza do papieru w małą pętlę, najlepiej maksymalnie powtórz kształt klucza z tego zamka.

Włóż koniec spinacza do papieru do otworu i obróć, aż znajdziesz zacisk i nie otwieraj sprężyny wewnątrz mechanizmu.

Jak rozumiesz, większość zamków - to tylko środek odstraszający, rodzaj odstraszającego, ale nie w 100% bezpieczeństwo twojego domu i własności.

Oceń ten artykuł: (20 głosów, średnia liczba punktów: 4.25 5)

Jak samemu otworzyć drzwi za pomocą szpilki

W życiu każdy nadmiar może wystąpić, więc nikt nie będzie przeszkadzał przez wiedzę o tym, co można otworzyć drzwi, w przypadku zablokowania zamka lub utraty klucza. Oczywiście lepiej jest dzwonić do wyspecjalizowanej usługi, ale czasami trzeba pilnie dostać się do mieszkania lub nie ma możliwości wezwania pomocy od specjalisty.

Czy zwykły dobry obywatel niezależnie może otworzyć swoje drzwi za pomocą spinki do włosów

Mówiąc o zawodowych włamywaczach, którzy zajmują się prawnym otwarciem zagranicznych drzwi, należy pamiętać, że dobrze znają konstrukcję każdego zamka. Ci specjaliści są gotowi otworzyć go z wieloma improwizowanymi przedmiotami: drutem, śrubokrętem, drewnianym kołkiem, szprychą, magnesem, szydłem. Ponadto mogą sobie poradzić z zatrzaśniętymi drzwiami. Ich umiejętności nie są kwestionowane, ale co z innymi ludźmi? Oczywiście nie ma całkowitej pewności co do ich sukcesu, ale jeśli skorzystasz z kompetentnych zaleceń, zwiększa się szansa otwarcia zamka własnymi rękami.

Kobiety często mają spinki do włosów, których nie można powiedzieć o mężczyznach. Ale na pewno są sympatyczni sąsiedzi, którzy zapewnią konieczną rzecz.

I tak, jak otworzyć drzwi za pomocą spinki do włosów?

Przekręcenie kołka w klucz główny

Szpilki do włosów są wszelkiego rodzaju, a każda ma swoją własną charakterystykę, różnice w kształtach, materiałach, rozmiarach. Żaden produkt nie będzie działał, najlepszą opcją jest niewidoczny. Wykonany jest z wytrzymałego metalu, dzięki czemu może mieć wpływ na mechanizm blokujący.

Aby użyć roli kluczy szkieletowych, niewidzialny musi zostać wyprostowany. Następnie jego koniec, o długości pięciu milimetrów, jest wygięty, aby utworzyć kąt prosty. Przeciwległa końcówka musi być zgięta, aby wygodnie trzymać ją w dłoni. Niedogodności związane z tym narzędziem będą miały znaczny wpływ na otwarcie zamka, a w żaden sposób w najlepszy sposób.

Wstępne studium zamku

Kiedy wykonany jest improwizowany klucz główny, konieczne jest szczegółowe zbadanie urządzenia blokującego, ponieważ mechanizmy nie zawsze są proste. Butle zapewniają teraz ochronę na kilku poziomach, aby jak najdokładniej chronić je przed autopsyjnymi i intelektualnymi autopsjami.

Musisz włożyć końcówkę niewidocznego do zamka, odsuwając kołek od dziurki od klucza. Gdy klucz główny zostanie przesunięty do końca, należy go ostrożnie przesunąć w różnych kierunkach.

Konieczne jest przekręcenie niewidzialności w kierunku otwierania zamka. Od czasu do czasu trzeba wyciągnąć klucz główny i włożyć go ponownie, nasłuchując, nie będzie żadnego kliknięcia. Jeśli urządzenie blokujące zareaguje na twoje działania, praca będzie kontynuowana.

Przewodnik krok po kroku otwierania drzwi za pomocą szpilki

Następnie musisz wykonać następujące czynności:

ü Włożyć szpilkę do dziurki od klucza za pomocą właściwej końcówki.

ü Powoli obróć ją w kierunku otwierania zamka, jednocześnie obracając blokadę od góry do dołu i od lewej do prawej.

ü Wykonywanie ruchów niewidocznych jest konieczne, aby utrzymywać cały napór w napięciu. Po serii takich manipulacji zamek musi być podatny na pękanie.

Tak więc, z jednej strony otwarcie drzwi za pomocą spinki do włosów wydaje się prostą operacją, ale w praktyce wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Obejrzyj film na ten temat: Jak otworzyć zamek za pomocą spinki do włosów Brak żetonów 01

Obejrzyj wideo na ten temat: Jak otworzyć zamek bębenkowy za pomocą klipsów

Obejrzyj wideo na ten temat: Jak otworzyć zamek 6

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby opublikować komentarz.

Jakie meble wybrać do sypialni

 • Rodzaje blatów kuchennych: plusy i minusy

 • Rodzaje blatów kuchennych: plusy i minusy

 • Zstockru - sprzedaż oryginalnych części zamiennych

 • Konsultant sklepu internetowego

 • Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze minibaru

 • Jak wybrać nity metalowe

 • W kraju z marmuru. protifofas.ru © 2012-2015.

  Wszelkie kopiowanie materiałów na stronie jest zabronione.

  Jak otworzyć zamek za pomocą spinacza do papieru, jeśli klucz zostanie zapomniany lub zgubiony

  W życiu wszystko może się zdarzyć. Łącznie z utratą klucza. W takim przypadku istnieje wyjście, jeśli masz pod ręką parę spinaczy. Z boku wygląda jak hakowanie, ale osiągniesz wynik, jeśli będziesz postępować zgodnie z instrukcjami. Zobaczmy, jak otworzyć zamek za pomocą spinacza do papieru.

  Otwórz drzwi sam

  Przed przystąpieniem do otwierania zamka za pomocą spinacza do papieru, konieczne jest zrozumienie, jakie rodzaje takich struktur ochronnych mogą się spotkać.

  Istnieje kilka odmian:

  1. Cylindryczne z pinami. Klucze do takich mechanizmów z małymi zębami, które wykonują obrót obrotowy po otwarciu. Ta opcja może zostać otwarta za pomocą zszywki.
  2. Bezpieczne, które nie ulegnie manipulacji, ponieważ mają mechanizm z świeckim mechanizmem.
  3. Dysk. Otwórz za pomocą długiego klucza z kolcami. Klip nie może dosięgnąć, ale możesz go oderwać.
  4. Motoryzacja. Ma trzpień w swojej konstrukcji, więc może być otwierany.
  5. Wkręty lub zawiasy są prostymi zamkami, które można łatwo otworzyć, gdy zgubi się klucz.

  Schemat blokady zamka

  Powstaje pytanie: dlaczego potrzebujesz blokady, jeśli większość z nich, z wyjątkiem sejfu i dysku, jest tak łatwa do otwarcia? Aby uchronić się przed złodziejami, przed instalacją możesz sprawdzić, czy Twój mechanizm ochronny nadaje się do klipsa.

  W przypadku drzwi wejściowych stosuje się złożony zamek, który zawiera jednocześnie kilka mechanizmów otwierających, więc nie można go złamać za pomocą wsuwki. W tej sytuacji, jeśli zgubisz klucz, będziesz musiał wywołać kreatorów, a następnie zainstalować nowy system bezpieczeństwa.

  Aby otworzyć zamek, będziesz potrzebować:

  • Dwa spinacze do papieru. Jeden będzie działał jako klucz główny, a drugi będzie działał jak napinacz, aby włączyć mechanizm blokujący.
  • Szczypce płaskie. Z ich pomocą o wiele łatwiej i dokładniej wygiąć klips lub sworzeń, nadając mu odpowiedni kształt do otwierania.

  Passepartem własnymi rękami

  Teraz zbieramy nasz domowy picklock:

  1. Skręć długą końcówkę jednego zszywacza dwa razy do stanu prostego drutu. Zostanie włożony do dziurki od klucza drzwi. Możesz dodać niewielkie wygięcie na końcu dla wygody wciskania szpilek.
  2. Teraz robimy napinacz. Można to zrobić na dwa sposoby:
  • Zegnij długi koniec spinacza do papieru pod kątem prostym, przed dwukrotnym unieruchomieniem. Ta opcja jest prosta, ale nie wysokiej jakości.
  • Rozwiń końce spinacza biurowego, aby zakrzywiona część pozostała w środku. W tym samym czasie podłącz końce drutu. Jedna wskazówka powinna być nieco dłuższa. Następnie z tego wydłużonego kawałka wycofaj się o 1 cm i wykonaj kąt 90 stopni.

  Wstępne prace są zakończone, teraz przejdź do głównego pytania: jak otworzyć zamek drzwi za pomocą spinacza do papieru.

  Metody otwierania mechanizmu blokującego

  Zanim przejdziemy do szczegółowego badania możliwych opcji otwierania, obejrzyj wideo, jak otwierać zamki za pomocą improwizowanego klucza głównego:

  Teraz zastanów się, w jaki sposób otworzyć zamek bez kluczy z klipsem lub spinką.

  Ta opcja jest rozwiązana, jeśli konieczne jest otwarcie systemów drzwi antywłamaniowych:

  1. Włóż napinacz do dziurki od klucza i wykonaj ruch okrężny w kierunku otwierania zamka, jednocześnie naciskając zacisk. Przy prawidłowych działaniach spin papieru napotka na mniejszy opór podczas skrętu.

  Wskazówka: ćwicz z naciskiem. Tak jak przy dużym obciążeniu, spinacz papieru zgnie się, a dzięki niewielkiej blokadzie nie otworzy się.

  Kiedy ćwiczysz, szybko otworzysz taki zamek za pomocą klipsów.

  Ważne! Wszystkie metody są podawane wyłącznie w celach informacyjnych i nie są zgodne z aktami bezprawnymi.

  Jeśli zatrzasnąłeś wewnętrzne drzwi i nie ma klucza, to zrobi to druga metoda, jak otworzyć zamek za pomocą spinki lub klipsa. Aby przygotować serpentynę do pracy, trzeba ją zgiąć tak, jak spinacz do papieru, ponieważ mają one taką samą grubość i materiał.

  1. Zmień wygląd klucza głównego. Aby to zrobić, rozwiń spinkę i zginaj końcówkę w kształcie litery "G".
  2. Włóż zakrzywione części trzpienia do dziurki od klucza i mocno dociśnij płytkę dociskową. Równocześnie obróć klamkę drzwi, w tym momencie język się otworzy.

  Jest jeszcze jedna opcja, jak otworzyć drzwi wewnętrzne:

  1. Odczep spinacz i uformuj półkole. Wprowadź klucz główny w szczelinę między płótnem lub drzwiami i pudełkiem. W takim przypadku język należy chwycić tak, aby obie końcówki instrumentu pozostały po twojej stronie.
  2. Trzymając za drzwi, ciągnij za drut, dopóki drzwi się nie otworzą.

  Otwieranie za pomocą łuku

  Przejdź do następnej opcji otwierania zamków.

  Aby otworzyć zamek w formie zatrzasku, używając spinacza biurowego lub szpilki do włosów, wykonaj następujące czynności:

  1. Wkręć wyprostowany koniec narzędzia w szczelinę między klapami, tak aby znalazła się pod zatrzaskiem.
  2. Podnieś blokadę, aż zatrzask wyjdzie z pętli.

  Wariant napinacza dla małego zamka

  Spinka może się przydać, jeśli zgubisz klucz do walizki:

  1. Zegnij koniec spinki w pętli. Pożądane jest, aby powtarzał zarys klucza z walizki.
  2. Włóż urządzenie do dziurki od klucza i znajdź mechanizm zabezpieczający.
  3. Rozwiń sprężyny i otwórz zamek.

  Więc idąc na wycieczkę z walizką na zamku, weź na siebie szpilkę do włosów na wszelki wypadek.

  Dzięki klipsowi lub spince można łatwo poradzić sobie z różnymi rodzajami zamków. Należy jednak pamiętać, że nie dotyczy to drzwi wejściowych, które są wyposażone w znacznie bardziej nowoczesny system ochrony przed włamaniami.

  Najczęściej takie systemy do otwierania mechanizmów blokujących stosuje się do drzwi wewnętrznych lub walizek w przypadku zgubienia lub pozostawienia klucza po stronie zamkniętej.

  Nie używaj porad sugerowanych w artykule do celów niezgodnych z prawem.

  Nie ma idealnych zamków, mogą się zepsuć lub tymczasowo odejść.

  Klucze są często zagubione. Jeśli pochodzą z ważnego zamku, będzie musiał.

  Budynki wielorodzinne są wyposażone w domofony i zamki elektromagnetyczne. .

  Mechaniczny zamek nad głową z kilkoma śrubami, otrzymany.

  Nie ma jeszcze komentarzy ani recenzji, ale możesz zostawić swoje.

 • Dodaj komentarz

  − 1 = 9