Nazwa kategorii

Jak ozdobić przedpokój na zdjęciu z prywatnego domu

Projekt korytarza w prywatnym domu - aranżacja i pomysły fotograficzne

Korytarz jest pierwszym pokojem prywatnego domku, prywatnym obszarem, z którego dochodzi od strony ulicy. Od prawidłowego układu, wygody, estetyki wnętrza, kształtuje się ogólne wrażenie przestrzeni mieszkalnej. Jak rozsądny, funkcjonalny, wysokiej jakości projekt przedpokoju w prywatnym domu jest tak przytulny i wygodny, że można w nim przebywać dla gospodarzy i gości.

Cechy techniczne projektowania i projektowania korytarza

 1. Podczas projektowania przestrzeni wejściowej konieczne jest zapewnienie niezawodnego systemu ogrzewania podłogowego. Nawet jeśli osobisty dozorca codziennie czyści podjazd, usuwanie śniegu lub liści, lub mieszkańców garażu natychmiast dostać wewnątrz pomieszczeń, z pominięciem ganek, buty odkryte wchłonąć minute cząsteczki wody. Dzięki ciepłej podłodze natychmiast wyparowują, ale pozostają suche przez długi czas w zwykłej temperaturze pokojowej.

Ważne: w przypadku wykładzin podłogowych lepiej używać odpornych na ścieranie i poślizgowych płytek (kamionki porcelanowej) o wysokiej wytrzymałości. Pamiętaj, że strefa wejściowa to miejsce o jednym z najwyższych współczynników przejścia, stale narażone na agresywne środowisko (błoto, piasek, kurz, śnieg, woda deszczowa).

 • Oprócz oświetlenia, lamp górnych i bocznych umieść normalne gniazdko elektryczne poniżej przełącznika. Uwierz, nieustannie szukaj najbliższego źródła zasilania odkurzacza, którego pierwotnie nie zaprojektowano, lub użyj urządzenia przez przedłużacz do hostessy szybko się znudzi. Dozwolone jest podrażnienie spowodowane niedogodnościami domowymi.
 • Wykończenie ścian korytarza zależy od materiału, z którego zbudowany jest dom. Jeśli jest zbudowany z całych dzienników, a następnie zamknij wszystko jak naturalne piękno - bluźnierstwo i przestępstwo, konstrukcja hali jest najlepiej wykonać w odpowiednim stylu, dodatkowo uszlachetnia drzewiastej struktury środków szyb ochronnych. Gdy do budowy ścian zewnętrznych wykorzystywana jest cegła, bloki, technologia ramowa, korytarz można otynkować, pomalować, tapetować, ozdobić drewnianymi panelami. Przede wszystkim jednak materiały wykończeniowe powinny być praktyczne. Panele drewniane, malowane pod głównym kolorem ścian lub w kontraście - opcja odpowiednia dla rodzin z dziećmi. Przyłączając się do powierzchni rysunków dzieci, łatwo jest zorganizować prawdziwą wystawę, goście będą mieli wspaniałą okazję do nawiązania przyjemnej rozmowy.
 • Zamawiając szafę lepiej jest wybrać indywidualny projekt, wypełniając całą ścianę konstrukcją. Ramiona odzieży wierzchniej (szczególnie, gdy mieszkańcy są wystarczająco duże) zajmują więcej miejsca w głębi niż normy określone w standardach 60 centymetrów. Ponadto, drzwi przesuwne zmniejszają wewnętrzną przestrzeń szafki, co zmniejsza jej pojemność. Dodatkowy decymetr przestrzeni wewnętrznej nieco zawęzi przejście korytarza, ale zapewni swobodne rozmieszczenie rzeczy.
 • Pierwszym krokiem do zaprojektowania wnętrza korytarza w prywatnym domu jest podzielenie strefy wejściowej na dwie części: technologiczny przedsionek i sam hall wejściowy. Taki krok podyktowany życia w kraju o zimnym klimacie, więc przedsionek (przynajmniej podwójne drzwi ze szczeliną powietrzną między łopatkami), pokój, zapobiegając bezpośredniej penetracji ulicy mroźnym powietrzu - życiową koniecznością.
 • W przedsionku często wychodzą pomieszczenia techniczne - spiżarnia, kotłownia, garaż. Jego dodatkowa rola: blokowanie wejścia do salonów bardzo nieprzyjemnego zapachu silnika samochodu, redukcja efektów dźwiękowych pracy kotła gazowego, pompy wodnej, sprzętu filtrującego.

  Robienie małego bębna jest bez znaczenia. Konieczne jest, aby postawić szafę (lepiej jest użyć pełnej wysokości ścian: tak produkować bardziej użyteczną głośność, na górze szafy nie zbiera kurzu), gdzie wskazane jest, aby utrzymać buty ogród, kalosze, buty gumowe, buty, sezonowych ubrań, używane podczas pracy w ogrodzie. Nawet po krótkim spacerze przez ogród na podeszwach znajdują się kawałki ziemi, piasku i źdźbła trawy. Lepiej zostaw te buty w przedsionku, aby nie przenosić brudu do czystego domu.

  Rozmiar sali i jej wypełnienie

  Użyteczna objętość korytarza w prywatnym domu jest planowana przez projekt architektoniczny, główna dekoracja wnętrza zależy od życzenia klienta, możliwości finansowych i następujących czynników:

  1. W jakim stylu zaprojektowany jest dom: widok otwiera chatę myśliwską, szklaną kostkę, gotycki zamek lub luksusową marmurową willę? Zgodnie z wybranym stylem przestrzeń wejściowa jest wypełniona odpowiednimi meblami, planowana jest liczba używanych detali wnętrza.
  2. Częstotliwość wizyt: czy dom przeznaczony jest na stały pobyt, cotygodniowe wizyty, bardzo rzadkie przyjazdy? Jeśli właściciele są zainteresowani jedynie sezonem letnim, nie jest konieczne planowanie zamkniętego umieszczania rzeczy zimowych, można to zrobić za pomocą wieszaków otwartych.
  3. Ile osób żyje, jakie są ich indywidualne cechy, kim są właściciele - solidne małżeństwo w wieku około 50 lat lub młoda rodzina z pięciorgiem dzieci? Pożądane jest, aby duża rodzina przewidziała znaczną liczbę miejsc do przechowywania dużej objętości, ponieważ mała szafka nie może ukryć dziesięciu stale używanych zestawów odzieży wierzchniej.

  Zdarzają się przypadki, gdy rodzina nabywa (dziedzicząc) gotową strukturę, w której nie można zmienić wymiarów korytarza. Konieczne jest zastosowanie technik dekoracyjnych, które pozwolą ujawnić zalety lokalu i zlikwidować braki.

  • Użyj luster (ułóż je naprzeciwko siebie, aby stworzyć iluzję pakietu lustrzanego - przestrzeń się odsunie, będzie wydawać się więcej)
  • Planuj na małe rzeczy szafki o małej głębokości i na buty - pionowe systemy załadowcze, wyposażone w wahadłowe drzwi
  • Zapewnij jasne górne światło (słabe światło zmniejsza rozmiar pomieszczenia). Odpowiednio zaprojektowane oświetlenie jest ważnym elementem udanego projektu
  • Umieść na obwodzie górnych ścianek zamknięte półki (antresole) o większej głębokości niż inne systemy przechowywania. Nie obciążają przestrzeni, projekt jest znacznie wyższy niż linia ludzkiego wzroku.
  • Wybierz dowolny kąt pokoju, stawiając tam twarde krzesło. Wizualnie sprawi, że przestrzeń technologiczna i komunikacyjna będzie przytulna i wygodniejsza w noszeniu.
  • Dostarczenie powierzchni poziomych (konsola podzerkalnye, stoły wolnostojące), gdzie można umieścić torbę rzucić rękawice, umieścić klucze, wtedy nie trzeba patrzeć rano przed pójściem do pracy
  • Centralnym obiektem sztuki, wokół którego budowane jest wnętrze, jest oryginalny uchwyt na parasol. Jeśli zamówisz ten przedmiot indywidualnie od utalentowanego mistrza, możesz otrzymać prawdziwe dzieło sztuki

  Odmiany układu korytarza - jak je pokonać

  Koszmarnym marzeniem projektanta wnętrz jest korytarz, w którym wychodzi wiele drzwi. W przypadku prywatnych budownictwa mieszkaniowego jest to rzadkie, ale zdarzają się przypadki. Jak przezwyciężyć poważny problem, poprawiając ogólny projekt projektu bezskutecznie planowanych pomieszczeń za pomocą narzędzi projektowych? Aby zmniejszyć liczbę skrzydeł drzwi, pozostawić otwarte otwory tam, gdzie to możliwe, ozdobione tymi samymi listwami, jak inne wewnętrzne drzwi. Użyj pomostów między nimi do umieszczenia luster lub zamkniętych półek do sufitu. Biorąc pod uwagę efekty optyczne, pomieszczenie wydaje się być bardziej obszerne, a obecność znacznej liczby systemów pamięci doda funkcjonalność.

  Projekt korytarza w prywatnym domu, graniczący z kuchnią lub zmieniający się w niego, nie jest najbardziej udanym wariantem układu prywatnego domu. Uliczne błoto, obecne w jednym pomieszczeniu (nawet dla fanatycznych sprzątaczy), natychmiast trafia tam, gdzie przygotowuje się jedzenie. Z punktu widzenia higieny i higieny, naruszenia wszystkich możliwych norm.

  Korytarz, hol przedsionek - centrum domu, w którym zbiegają się promienie inne pokoje, jest zarejestrowany jako abstrakcyjne obrazy, które będą widzieć gościa do podjęcia następnego kroku. Zastosuj do dwóch pomieszczeń jedną technikę dekorowania, materiały dekoracyjne, gamę kolorów, zastosuj identyczne pokrycie podłogowe, tworząc iluzję przepłynięcia jednej przestrzeni w drugą. Aby podkreślić znaczenie korytarza przecięcia wszystkich dróg krajowych, uzupełnić go o ciekawych szczegółów (obrazów, klosze lamp sufitowych, paneli, parkietu, dywan).

  Korytarz, w którym jest okno, jest rzadkością. To indywidualna konstrukcja zapewnia taką możliwość planowania, najważniejsze jest podjęcie właściwej decyzji, opracowanie projektu własnymi rękami. Windows może ułożyć drzwi, wyjść nad drzwiami, przeciąć ściany. Obecność otworu na światło - plus budżet rodzinny: możesz nieco zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, korzystając z naturalnego oświetlenia. Dekoracyjne żywe rośliny ozdobią szerokie parapety lub specjalne półki, sprawią, że pomieszczenie będzie radosne, ciepłe, przytulne.

  Jaki styl wybrać na korytarz w prywatnym domu?

  Zrozumieć różnorodność wśród stylów można nazwać na pomoc profesjonalnego projektanta wnętrz, patrząc na specjalistycznych czasopism, programów telewizyjnych, odsłaniając analizę praktycznych porad przyjaciół, którzy zbudowali jego „twierdza” lub śledzić wewnętrzny instynkt. Na przykład możliwe jest wdrożenie następujących pomysłów:

  1. Brutalne drewniane Hall rosyjskiego stylu hunting stary nadaje domów drewnianych: lampy kute, masywnych ławki, piersi, widoczne mocowania, szorstkiej skóry, barwionej matowej parkietu grubych drewnianych belek (ich imitacje podczas łączenia wody lub elektryczne ogrzewanie podłogowe).
  2. Włoski styl klasyczny: podłoga jest wykonana z marmurowych płyt lub kamionki porcelanowej, odtwarza naturalny kamień, lekkie otynkowane ściany, lustra powiększające przestrzeń, przybliżając ją do kwadratu, używając kolumn, szerokich gzymsów sufitowych. Na podłodze znajduje się centralnie zorientowany symetryczny wzór, złożona mozaika, która wprowadza atmosferę prawdziwego rzymskiego atrium.

  Uwaga: szczególnie ważne jest zapewnienie nasyconego oświetlenia, przestrzeni wypełniającej, jako analogu jasnego włoskiego światła słonecznego.

  1. Nowoczesny styl: proste linie, ciche formy mebli, brak dodatków, fantazyjne elementy, które czynią sprzątanie trudnym, neutralne kolory materiałów wykończeniowych, zamknięte szafki, wyraźnie zarysowane lustra, lampy graficzne.

  Feng Shui - chińska doktryna upiększania domu, przyciągająca pozytywną energię, utrzymująca rodzinne szczęście, utrzymująca dobre samopoczucie materialne, zalecająca odmowę umieszczenia lustra w korytarzu naprzeciwko drzwi wejściowych. Jest tak dlatego, że korzystna energia, dostanie się do korytarza, natychmiast odbija się od lustrzanej powierzchni i odchodzi, nie pozostając w domu. Wierzyć w tę zasadę, czy nie - każdy decyduje o sobie, ale nagle zadziała? Z tego samego powodu nie powinieneś mieć drzwi wejściowych na jednej linii ze schodami prowadzącymi na wyższe piętra. Projektując domek, przesuń go delikatnie w bok lub rozłóż go w inny sposób, a dodatnia energia przestanie płynąć wyżej, może najpierw wypełnić dolne pomieszczenia.

  Projekt przedpokoju w prywatnym domu: zdjęcia pomysłów na stylowe wnętrze

  Strona główna »Projektowanie wnętrz» Projekt korytarza w prywatnym domu: fotoreportaże do stylowego wnętrza

  To korytarz tworzy pierwsze wrażenie domu i pośrednio mówi gościom, co mogą zobaczyć w innych pokojach. Oczywiście ważny jest nie tylko piękny wygląd przedpokoju w prywatnym domu, ale także jego funkcjonalność. Dzisiaj dowiemy się, jak wyposażyć korytarz tak, aby wyglądał codziennie z przyjemnością, był wygodny i wygodny. Dekorin podniósł inspirujące zdjęcia wnętrza przedpokoju, dzięki czemu można było wybrać odpowiednią dla siebie opcję.

  Projekt przedpokoju w prywatnym domu z klatką schodową: zdjęcia i najlepsze współczesne pomysły

  Projekt sali ze schodami w prywatnym domu wymaga bardziej skomplikowanej pracy niż ten sam korytarz w zwykłym mieszkaniu miejskim. Wynika to z faktu, że często wielkość przedpokoju w prywatnym domu jest o wiele większa, a jeśli weźmiesz pod uwagę drabinę, kłopot i prawda wzrośnie. Jednak na pewno warto, bo dzięki temu można uzyskać wyjątkowy korytarz, który będziecie podziwiać każdego dnia.

  Można na przykład ozdobić hol wielkimi francuskimi oknami na całej ścianie. Uzupełnij wnętrze dwoma jasnymi fotelami lakonicznie pasującymi do pomieszczenia lub bankietem z miękkim siedziskiem. Elegancka konsola stołowa z lustrem nad nią, a nawet wbudowana szafa mogą również pięknie podkreślić wspaniały wygląd przedpokoju ze schodami. Dzięki temu projektowi korytarza z oknem w prywatnym domu nigdy nie zabraknie światła, bo nawet w półmroku jest okazja, aby oświetlić go wspaniałym kryształowym żyrandolem.

  Uwaga: przestronny hol może być również wykorzystywany jako mini-salon lub poczekalnia. W takim pokoju bardzo przyjemnie jest pić herbatę rano z otwartymi klapkami, czując się jak na werandzie.

  Projekt małego korytarza w prywatnym domu: podstawowe zalecenia ze zdjęciem

  Szczególną uwagę należy zwrócić na projekt małego korytarza w prywatnym domu, ponieważ ważne jest, aby wybrać odpowiednie kolory, meble, oświetlenie i sprawić, by pokój funkcjonował prawidłowo.

  Najpierw musisz ustalić, czego dokładnie oczekujesz w korytarzu, ile miejsc chcesz umieścić, itp. Odpowiadając na te pytania, lepiej zrozumiesz, jak powinien wyglądać twój przedsionek.

  Wybierając materiały wykończeniowe, lepiej dać pierwszeństwo zmywalnym materiałom, ponieważ każdego dnia wprowadzamy do tego pomieszczenia brud z ulicy. Jako wykładzina w projektowaniu korytarza rozsądne jest stosowanie trwałego materiału, który nie jest podatny na uszkodzenia (w rzeczywistości podłogi są codziennie mocno obciążone w workach, butach, rowerach itp.). Jednocześnie dobrze będzie użyć materiału, który jest łatwy w utrzymaniu (na przykład linoleum lub płytki do podłóg laminowanych).

  Wybierając paletę kolorów na mały korytarz w prywatnym domu, warto skupić się na preferencjach smakowych, jednak zazwyczaj nie zaleca się dekorowania tego pokoju w ciemnych kolorach. Tak więc, dla miłośników jasnych kolorów we wnętrzach można udekorować korytarz w dowolnym kolorze, ponieważ głównym warunkiem jest codzienne wchodzenie i wychodzenie z domu przez ten pokój.

  Są ludzie, którzy wolą ciche cienie, dając spokój i wygodę domowi. Jest to również dobra opcja, ale należy pamiętać, że ściany w małej przestrzeni powinny być co najmniej o kilka ton jaśniejsze niż podłoga, a jednocześnie ciemniejsze niż sufit. Dobrze wykorzystane w dekoracji błyszczących materiałów w przedpokoju. Takie sztuczki projektowe pomogą wizualnie zwiększyć przestrzeń i sprawią, że projekt małego przedpokoju w prywatnym domu będzie piękniejszy i przytulniejszy.

  Kilka przykładów tego - na następujących zdjęciach wnętrz:

  Projekt dużego korytarza w prywatnym domu: jak najlepiej zaprojektować

  Kiedy jest przestronny korytarz, naturalnym pragnieniem jest wykorzystanie dostępnych metrów kwadratowych z szykownym. Niemniej jednak należy uważnie i ostrożnie podejść do wyboru materiałów, mebli, a także ostatniego etapu dekoracji pokoju.

  Wybierając kolory do dekoracji, należy pamiętać, że jasne kolory używane w dużym korytarzu nie są zalecane. Po pierwsze, wizualnie zwiększają przestrzeń, która w zasadzie nie jest wymagana w dużym pomieszczeniu, a po drugie, jakikolwiek jasny odcień stosowany w korytarzu, z biegiem czasu, może stać się brzydko zabrudzonym kolorem.

  Ogólnie rzecz biorąc, na materiałach na korytarzu nie można oszczędzać, ponieważ tanie tapety szybko znikną, a słabej jakości laminat przestanie świecić. Jeśli jako materiał podłogowy chcesz wybrać dachówkę, najpierw zwróć uwagę, aby był solidny i antypoślizgowy.

  Zwykle na korytarzu nie ma zbyt wielu mebli, ale pozostawienie dużego korytarza w prywatnym domu jest prawie puste: zewnętrzny wieszak na ubrania, półki lub cokoły na buty, półka na torby i czapki to minimum niezbędne do wygodnego życia. Dodaj odrobinę przytulności i domową atmosferę do wnętrza z miękkim bankietem lub małą kanapą.

  Projektanci nie powinni używać zbyt wiele dekoracji w korytarzu, więc będą ograniczone do niezbędnych rzeczy. Więc możesz powiesić lustro w pięknej ramie, zegar ścienny, parę kinkietów, obrazów lub dekoracyjnych paneli, które lubisz. Podłoga lub wazon stołowy również będzie idealnie pasować, jak jasny dywan. Należy starać się, aby projekt dużego korytarza w prywatnym domu był tak stylowy i przytulny, jak to tylko możliwe, ponieważ ten pokój nadaje ton ogólnemu nastrojowi, ładuje pozytywnie i przynosi komfort codziennemu życiu.

  Aranżacja hali wejściowej w prywatnym domu: projekt, zdjęcie i 4 zasady

  Korytarz w prywatnym domu powinien być wykonany z materiałów budowlanych, które są odporne na negatywne skutki czynników naturalnych .. Aby naprawić korytarz w prywatnym domu, trzeba trochę odciążyć. Projekt tej części domu w praktyce jest znacznie bardziej skomplikowany niż w innych pomieszczeniach. W szczególności wynika to z większej powierzchni hali w prywatnym domu. Przedsionek w prywatnym domu to pierwsza rzecz, którą ludzie widzą. Dodatkowo, jest to jedno z najbrudniejszych miejsc w domu, bo są buty miejskie, wisi wierzchnia odzież, zwierzęta z ulicy są wstrząśnięte od deszczu i śniegu. Wszystkie te czynniki powinny być brane pod uwagę przy wyborze materiałów do naprawy i projektowania. Duże znaczenie ma również wielkość przedpokoju. Są prywatne domy różnej wielkości, twój dom niekoniecznie jest dużą salą, w której możesz się obrócić. Jak rozpocząć dekorowanie przedpokoju w prywatnym domu?

  Wykończenie hali wejściowej w prywatnym domu: zdjęcia, praktyczne porady

  Dekoracja korytarza w prywatnym domu wiąże się z pewnymi trudnościami. Prywatny dom reaguje bardziej wrażliwie na zmiany temperatury, pogodę za oknem, dlatego w drewnianym domu konieczne jest przygotowanie gleby przed naprawą.

  Zwróć uwagę na następujące wskaźniki:

  Należy określić, jak bardzo temperatura w hali jest inna zimą i latem. Czy pomieszczenie odczuwa różnicę między temperaturą na ulicy +15 a +5, na przykład. Jeśli odczuwana jest różnica, konieczne jest zrobienie czegoś w rodzaju bufora przed korytarzem, w przeciwnym razie materiały dekoracyjne do ścian, sufitu i podłogi w korytarzu bardzo szybko staną się nieodpowiednie. Reżim temperatury w zimie i gorąca latem sprawią, że zmienisz tapetę i przeprowadzisz całkowitą renowację co 3-4 lata.

  Uwzględniając dekorację ścian w korytarzu, należy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia w domku. Najbardziej odpowiednim materiałem do wykończenia ścian w korytarzu wiejskiego domu jest kamień licowy.

  Jeśli laminat jest używany jako wykładzina podłogowa, lepiej kupić przynajmniej klasę 31

  Ale niewielka sala ozdobiona takim materiałem będzie wydawała się jeszcze mniejsza, więc w małych i średnich korytarzach lepiej jest przykryć ściany półkrawem i pół kamień. Pamiętaj, że na korytarzach, gdzie szerokość przestrzeni jest niewielka, zamiast dekoracyjnego kamienia licowego, lepiej wklejać tapety naśladujące mur. Będą wyglądać bardzo naturalnie, ale nie zajmą dodatkowego miejsca.

  Aby ukończyć sufit, można użyć metody wybielającej lub metody napinania i sufity podwieszane. W warunkach, w których temperatura nie jest stała, optymalne jest stosowanie podwieszanych sufitów, ponieważ ich materiał jest najbardziej odporny na zmiany temperatury i wysoką wilgotność. Nie zaleca się przyklejania tapety na suficie w korytarzu, ponieważ w wilgotnym pomieszczeniu szybko się pogarszają.

  Najbardziej odpowiednie materiały do ​​wykończenia sufitu to:

  Dodatkowo można przyciąć sufit i ściany za pomocą paska. Jest to idealny materiał do dekoracji domu wiejskiego, trwały i dający poczucie komfortu od pierwszych metrów domu.

  Piętro - ostatnia część remontu hali. Można go zakończyć za pomocą laminatu, płytek lub linoleum. Jeśli głównym wymaganiem dla materiału jest jego trwałość, zaleca się wybrać linoleum lub dachówkę. Najlepsza płytka, ponieważ jest bardzo łatwa do czyszczenia z brudu i jest odporna na zmiany temperatury i wilgotności. Nie jest to najtańszy sposób wykończenia podłogi, ale potrwa to znacznie dłużej niż laminat czy linoleum.

  Projekt przedpokoju w prywatnym domu: zdjęcia i podstawowe wymagania

  Zanim zaprojektujesz korytarz w pożądanym stylu, przeczytaj kilka zasad, które pomogą uczynić projekt korytarza nie tylko pięknym, ale także praktycznym.

  Ściany w korytarzu w prywatnym domu można ozdobić tapetą symulującą cegłę lub kamień naturalny

  Projekt korytarza w prywatnym domu powinien być:

  1. Wygodny i praktyczny: obfitość mebli może zamienić nawet najbardziej przestronny korytarz w ciasny i niewygodny pokój. Ponadto materiał do wykańczania podłogi, ścian i sufitu powinien być nielutowalny, łatwy do czyszczenia, odporny na odczynniki i detergenty.
  2. Urządzone w stylu reszty domu. Korytarz powinien być urządzony w tym samym stylu, co wszystkie inne pomieszczenia w domu. Na przykład, jeśli kuchnia jest widoczna z korytarza, powinna być dekorowana w tym samym stylu co kuchnia.
  3. W wąskiej przestrzeni najlepiej jest wykonać ściany o lekkim odcieniu. Aby nie martwić się brudem na ścianach przedpokoju, wybierz wykończenie tapety zmywalnej winylem.
  4. W większości prywatnych domów planowanie pozwala wybrać wykończenie płynnej tapety. Użyj tego materiału, aby projekt sali był elegancki i stylowy. Pomimo tego, że markowe tapety są markowe, łatwo jest je zastąpić pozostałym nowym materiałem. Ponadto można wybrać lakierowaną płynną tapetę - są one bardzo łatwe do czyszczenia przy użyciu detergentów.

  Weź pod uwagę te zasady, a twój korytarz będzie wyglądał stylowo i pięknie. Zwróć uwagę, że przy projektowaniu korytarza należy wziąć pod uwagę meble, które będą na nim stać.

  Jak ozdobić przedpokój w prywatnym domu: zdjęcia, wskazówki dotyczące projektowania podłóg i sufitów

  Jeśli korytarz jest duży, prawdopodobnie będzie w nim wiele różnych rzeczy, takich jak rower, sanki itp. Wszystkie główne obciążenia w korytarzu spadają na podłogę. Dlatego podstawowym wymaganiem dla podłóg jest to, że musi być odporny na zużycie.

  Na podłodze w korytarzu kładzie się dywan, który zapobiega dostawaniu się śmieci do domu

  Aby materiały odporne na zużycie były w porządku, aby zmniejszyć odporność na zużycie:

  Wybierając powłokę, należy zwrócić uwagę na rodzaj materiału. Na przykład, laminat powinien być wodoodporny, który nie będzie pęczniał przy licznych kontaktach z wilgocią. Linoleum powinno być wybrane komercyjnie. I możesz użyć wszystkich trzech rodzajów wykończeń razem. Miejsce, które jest najbardziej podatne na ataki błota i wody, trzeba ułożyć. Części, w których kontakt z brudem i wodą są minimalne, mogą być wykończone laminatem lub linoleum, lub obydwoma.

  Przed położeniem wykładziny podłogowej należy zaizolować podłogę. Pomoże to znormalizować temperaturę w pomieszczeniu i przedłużyć żywotność materiałów budowlanych.

  Sufit może być inny. Na przykład, jeśli wielkość pomieszczenia jest niewielka, można wybielić sufit. Osoby pragnące urzeczywistnić halę, można użyć tynków dekoracyjnych. Ponadto można malować sufit farbą. Są w różnych kolorach. Jeśli pokój ma niskie sufity, lepiej jest stosować jasne kolory farby, w przypadku wysokich sufitów można stosować ciemne odcienie.

  Wnętrze przedpokoju w prywatnym domu: zdjęcie

  Wnętrze przedpokoju w prywatnym domu to ostatni etap, być może najbardziej przyjemny.

  Doskonałym rozwiązaniem na korytarz w prywatnym domu jest połączenie wielopoziomowego sufitu z płyty gipsowej i reflektorów

  Są proste rozwiązania w pokoju o dowolnej wielkości, które wyglądały pięknie i dawały doskonałe wrażenie:

  • Dużo światła w sali: nawet mały pokój będzie wyglądał elegancko i przytulnie;
  • Zaleca się wyposażenie przedpokoju w minimalną ilość mebli;
  • Rozmieszczenie wejścia można wykonać za pomocą ciemnej dużej maty do wycierania stóp i jakiegoś dzwonka;
  • Projekty projektowe doradzają w małym korytarzu, aby preferować jasne odcienie, oraz w dużym, jasnym świetle;
  • Meble na korytarzu powinny być praktyczne i nieporęczne;
  • W przedpokoju znajduje się okno - postawione przy oknie wysoki stół lub komoda;
  • Lepiej umebluj korytarz przy pomocy lekkich mebli.

  Piękny hol wejściowy w prywatnym domu: projekt (wideo)

  Korzystając z pomocnych wskazówek, sprawisz, że zimna naprawa stanie się przyjemnym i szybkim procesem. Wybierz odpowiednie materiały i nie oszczędzaj na jakości.

  Projekt przedpokoju w prywatnym domu (zdjęcie wnętrza)

  Dodaj komentarz

  © 2017, homeli.ru. Kopiowanie jest dozwolone tylko z odniesieniem wstecznym do źródła

  Kopiowanie jest dozwolone tylko z odniesieniem wstecznym do źródła

  Dodaj komentarz

  9 + 1 =