Nazwa kategorii

Jak powiesić szyny w kuchni

Poręcz montażowa do kuchni, fot

Kobieta jest niekwestionowaną kochanką w kuchni. Aby jednak nie było ciężkiej pracy, kuchnia musi być doprowadzona do właściwego widoku. Konieczne jest przygotowanie go do gotowania. Jednym ze sposobów, aby uczynić kuchnię bardziej wygodną, ​​jest zainstalowanie systemu balustrad.

Należy zauważyć, że samo słowo z języka angielskiego jest tłumaczone jako belka poprzeczna. I tak naprawdę szyna to długa rurka, który ma małe uchwyty i półkę na różne przybory kuchenne. Takie urządzenie pozwoli zaoszczędzić miejsce.

Ta decyzja w życiu codziennym pochodziła z kawiarni i restauracji. I muszę powiedzieć, że ta innowacja przyniosła wiele korzyści.

 1. Korzystanie z balustrady w kuchni, możesz zaoszczędzić dużo miejsca. System ten jest doceniany przez hostessy. W końcu nie ma nic zbędnego, ale jednocześnie wszystkie rzeczy są konieczne obok siebie. W kuchni też nie ma bałaganu.
 2. Balustrada do kuchni wykonana jest ze stali nierdzewnej. Dlatego nie boi się wilgoci, efektów mechanicznych. Warto zauważyć, że system jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. A co najważniejsze, zachowa oryginalny wygląd.
 3. Ten system inna mobilność. Mówiąc prosto, możesz zainstalować go samodzielnie w dowolnym dogodnym dla ciebie miejscu. Również wszystkie akcesoria, które znajdują się na metalowej rurze, bardzo łatwo się poruszają. Instalacja nie spowoduje żadnych trudności, dodatkowo do każdego systemu dołączona jest osobna instrukcja.
 4. System nie wymaga starannej konserwacji. Wystarczy go wytrzeć detergentem.

Należy zauważyć, że samo słowo "balustrada" pochodzi od angielskiego słowa rail, co oznacza "rail, crossbar, rake". To grabie, która ma średnicę 1,5-2 cm, jest podstawą całego systemu. Jest on wkładany do specjalnego uchwytu, który jest przymocowany do pionowej powierzchni. Jeśli masz ochotę, możesz przeciąć rurę, aby uzyskać odpowiedni rozmiar, możesz również zamknąć końce za pomocą wtyczek. W rogu bardzo korzystny będzie układ wygiętych rur.

Z reguły balustrada jest zawieszona w obszarze fartucha lub na krawędzi blatu. Najmniej popularny system można znaleźć na masce silnika.

 1. Półki i haczyki. Takie adaptacje odnoszą się do zamontowanych elementów. Najprostsze są haczyki w kształcie S. Rozłączają akcesoria kuchenne.
 2. Pionowe relingi. Taki system używany jest najczęściej w tych mieszkaniach, które mają wyspę lub typ półwyspu. System tego typu może być zainstalowany na różne sposoby - przez voraspory lub od podłogi przez blaty w górę. Różnica między szynami pionowymi i poziomymi polega na tym, że są one inaczej zamocowane.
 3. Siatkowe półki na zawiasach. Ten rodzaj jest złożony, ale jeden z najwygodniejszych. Na tych półkach umieszczone są różne słoiki, pojemniki z przyprawami. Bardzo często są oferowane w wersji narożnej. W takim przypadku zaleca się powiesić półki nad zlewem narożnym.

Przed zawieszeniem systemu należy zająć się otworami i zapięciem. Dlatego na początek gdzie będą dziury i zapięcia. W przypadku znaczników najlepiej jest używać poziomu budynku. Następnie musisz zacząć wiercić dziury. Jeśli ściana jest ozdobiona płytkami ceramicznymi, najlepiej jest użyć diamentowego wiertła.

Musisz powiesić poręcz na poziomie klatki piersiowej. Wtedy nie byłeś w stanie określić wysokości instalacji. W takim przypadku wygodniej będzie zainstalować system, a następnie zabrać ze sobą różne akcesoria kuchenne.

Po tym konieczne jest włożenie kołków. Następnie musisz zainstalować śrubokręt. W związku z tym przepust na ścianie zostanie naprawiony.

Aby system, który zainstalowałeś, mocno się trzymał, musisz go zainstalować na 2-3 mocowaniach. Ale pod warunkiem, że sam system przekroczy 1 m.

Następnie musisz zainstalować podpory. Jest to część o kształcie prostokątnym lub rurowym i 2 otworach. Pierwszy dla rury, a drugi dla rękawa.

Następnie musisz umieścić przedmiot na rękawie. Naprawiono za pomocą klucza sześciokątnego i małych śrub. W ten sam sposób wszystkie pozostałe podpory są naprawione.

Na ostatnim etapie musisz zainstalować mikrotelefon. Należy je włożyć w podpory w taki sposób, aby rury nie wystawały poza krawędź podpory. Teraz musisz dokręcić rurkę. Jeśli twój projekt ma kilka rurek, musisz zainstalować je w ten sam sposób.

Kolejnym ważnym etapem jest zaciskanie rury. Oznacza to, że niezbędne jest ustawienie końcówek układu rur, który składa się z 2 części, połączonych za pomocą śrub. Następnie należy połączyć obie części i podłączyć wtyczkę do rury.

Zaleca się mocowanie zatyczek do rury za pomocą drewnianej strony młotka. W przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni chromowanej rury.

Po zawieszeniu systemu balustrad należy odłożyć tylko niezbędne akcesoria.

Półki podwieszane. Na nich położyć deski, uchwyty na talerze.

Uchwyt do elektrycznej zapalniczki można umieścić w pobliżu kuchenki gazowej. Uchwyty na ręczniki można umieścić w pobliżu zlewu.

Chochle, rolki mogą być umieszczone powyżej obszaru, który pracujesz. Przy okazji, próbki takiego umiejscowienia balustrady do kuchni można zobaczyć na zdjęciu.

Okulary, chochle można zawiesić na hakach. Nie instaluj ich na kuchence. Zawsze będą się brudzili.

W pobliżu płyty zaleca się instalowanie ogniw z przyprawami i solą. Te przedmioty kuchenne, których nie używasz zbyt często, najlepiej usunąć je w innym miejscu. Możesz zmienić ich rozmieszczenie w innym miejscu w kuchni.

Możesz również zainstalować specjalny półka na książkę kucharską. Warto zauważyć, że ta książka prawie nie pomaga gospodyniom w przygotowywaniu jedzenia, ale tworzy przytulność w kuchni.

Jak już zauważyłeś, szyna w kuchni może być zainstalowana niezależnie. Zdjęcie takiej instalacji znajduje się w tym artykule. Ale, co najważniejsze, taki system jest doskonałym dodatkiem do ogólnego wnętrza.

W sprawie współpracy proszę wysłać e-mail: [email protected]

Kopiowanie materiałów witryny jest możliwe bez uprzedniej zgody w przypadku zainstalowania aktywnego indeksu linku do naszej strony.

© 2018 "W kuchni" Wszelkie prawa zastrzeżone

Jak prawidłowo i bezproblemowo zamontować poręcz w kuchni, doradztwo przy wyborze

Nie każdy może odpowiedzieć na pytanie, jakie są barierki, mimo że wielu z nich je zna. Urządzenie kuchenne jest kawałek metalu lub rury z tworzywa sztucznego o małej średnicy, w którym ruchoma lub stała w pozycji małych półek, wsporniki, siatki i haki pozwalające zawiesić na ścianie ręczników gotowania dodatki, deski do krojenia i inne odpowiednie naczynia.

relingi dachowe mocowane są w dogodnej lokalizacji dla gospodyni, więc mogła zawsze mieć pod ręką skimmera lub szpatułką, przypraw lub folią. Tradycyjnie, są przykręcone na płycie kuchennej na optymalnej wysokości blatu, ale są wzory, które są zawieszone na suficie lub innej powierzchni poziomej z dodatkowych uchwytów.

Balustrady w kuchni:

 • zwolnij miejsce na pulpicie;
 • zorganizować umieszczanie drobnych akcesoriów;
 • dać szansę mieć wszystko pod ręką;
 • nie wymagają starannej opieki;
 • da szansę na zmianę miejsc polochki i hooków w zależności od tego, co obecnie obiekt lub urządzenie jest bardziej roszczenia.

Poziome balustrady są wielopoziomowe i długowieczne. Która opcja jest najbardziej odpowiednia, zależy od rozmieszczenia szafek w kuchni, jego układ i ogólny projekt. Długa poręcz dobrze pasuje do pokoju i dużego obszaru w przestrzeni pod półki wiszące i ułożone projektu wyglądają lepiej w małej kuchni w osobnej ścianie lub pomiędzy szafkami.

Pionowe szyny szynowe są montowane między sufitem i podłogą lub blatem stołu. Zakładali małe półki, naczynia na naczynia i wazony z owocami.

Systemy sufitowe są zwykle zawieszone. Powinno być możliwe, aby naprawić je bezpiecznie uniknąć strukturalnego spadku boczną pod ciężarem naczyń kuchennych.

Aby zainstalować szynę w kuchni dla mistrza domu nie będzie trudne i nie zajmie dużo czasu. Do udanej pracy i wyników jakościowych niezbędne są:

 • wiertarka elektryczna;
 • śrubokręt (można go wymienić na wiertło);
 • młot;
 • klucz szesnastkowy;
 • poziom lasera (możesz użyć zwykłego budynku);
 • zestaw systemu balustrad;
 • Wkręty samogwintujące z kołkami z tworzywa sztucznego.

Pierwszym krokiem jest ustalenie, do której ściany powinna być dołączona konstrukcja. Z reguły w tym celu należy wybrać miejsce nad blatem stołu, blisko zlewu lub talerza.

Aby zainstalować szynę, wiele ścian bocznych lub dolnych półek wiszących szafek. Oszczędza również miejsce w kuchni.

Zazwyczaj lampy umieszcza się na wysokości klatki piersiowej lub oczu, a także w odległości 5-8 centymetrów od dna szafek. Ale wygodę lokalizacji może określić tylko hostessa, w oparciu o ich potrzeby. Dlatego, aby omówić, jaka powinna być wysokość konstrukcji nad blatem lub podłogi nie ma sensu.

Aby zamontować szyny, należy je wykonywać w kilku etapach, bez względu na to, ile chcesz zrobić szybko i łatwiej. Projekt powinien być wystarczająco mocny i niezawodny, aby można go było wyciągnąć z niewielkim wysiłkiem.

 1. Zaznacz otwory w wybranym miejscu, a następnie wywierć je.
 2. Zainstaluj tuleje.
 3. Napraw podpory.
 4. Zamontuj szyny.

Reiling na ścianie powinien być ściśle poziomy, w przeciwnym razie nie będzie posiadać niezbędnych akcesoriów. Haki i półki będą się czołgać po pochyłej płaszczyźnie. Nie należy mierzyć odległości od podłogi lub sufitu do otworów. Aby określić niezbędny "horyzont", istnieje zwykły poziom budynku lub lasera.

Krótkie szyny o długości do jednego metra powinny być mocowane w dwóch punktach, a długie w trzech lub nawet czterech miejscach. Zgodnie z tymi wymaganiami planowane są otwory.

Za pomocą wiertarki elektrycznej wywierć otwory o średnicy odpowiadającej elementom mocującym. Wiertło musi być wybrane w zależności od materiału ścian i okładziny. Na przykład, w przypadku płytek betonowych i ceramicznych, należy stosować wiertarki z natryskiem diamentowym lub wygrywającą końcówką.

Z wywierconych otworów wydmuchuje się uformowany podczas pracy pył i lekko uderzający młotek wbija im plastikowe kołki. Muszą wejść z niewielkim wysiłkiem, w przeciwnym razie poręcz podczas pracy może zostać przypadkowo wyciągnięta.

W tulei włożyć śrubę, a następnie wkręcić ją śrubokrętem do kołka, który znajduje się już w ścianie. Zatem tuleja będzie sztywno i niezawodnie zamocowana.

Wsporniki do balustrad są prostokątnymi lub cylindrycznymi częściami posiadającymi dwa otwory. Jeden z nich jest przeznaczony do tulei, a drugi, większy, do rurki.

Podpora jest umieszczona na tulei zainstalowanej w ścianie i bezpiecznie przymocowana do niej małymi śrubami za pomocą klucza sześciokątnego.

Reiling jest wkładany do przygotowanych podpór i mocowany za pomocą śrub w pożądanym położeniu. W tym przypadku rura jest umieszczona w taki sposób, że jej końce po obu stronach równomiernie wystają z elementów nośnych.

Jeżeli konieczne jest rozciągnięcie konstrukcji wzdłuż długości, dwa sąsiednie elementy są połączone za pomocą wewnętrznego złącza z tworzywa sztucznego. Aby zapewnić niezawodność złącza, w jego miejsce zamontowana jest dodatkowa podpora.

Pod koniec prac końcówki balustrady są delikatnie uderzane gumowymi lub drewnianymi młotami, aby zapobiec uszkodzeniu powierzchni niklu lub chromu.

W tym momencie instalację można uznać za kompletną. Pozostaje tylko umieścić na urządzeniu niezbędne akcesoria i cieszyć się nowym wygodnym akcesorium, które pojawiło się w kuchni.

Tradycyjnie systemy balustrad są wykonane z chromowanej lub niklowanej stali. Producenci starają się jednak uwzględniać życzenia konsumentów, dlatego tworzą szyny w kilku kolorach i modyfikacjach.

W nowoczesnych kuchniach należy zainstalować błyszczące srebrne szyny, a do klasycznego wnętrza z drewnianym zestawem kuchennym bardziej odpowiednie są rury w odcieniach złota, miedzi lub brązu.

Nad częścią wyspową balustrady są przymocowane do sufitu bezpośrednio nad stołem roboczym. Zawiesili wszystkie niezbędne przybory, w tym czajniki i patelnie, a także garść cebuli lub czosnku. Właściciel będzie musiał podejść do najbliższej ściany, dlatego pojawi się tutaj struktura zawieszenia, ponieważ nie jest to możliwe.

Eksperci zalecają, aby wybierając akcesoria kuchenne nie ścigali modnych nowości i nie słuchali rad sąsiadów. W tej kwestii powinieneś polegać wyłącznie na swoich preferencjach i gustach. Dopiero wtedy kuchnia będzie przytulna i wygodna.

Najważniejszą rzeczą w projektowaniu małej kuchni jednopokojowego mieszkania jest efektywne umieszczenie w nim mebli i sprzętu AGD. Przeciążenie dużymi przedmiotami w pomieszczeniu nie powinno być. Wszystko powinno być zaaranżowane z uwzględnieniem maksymalnej wygody, a małe sztuczki pomagają wizualnie zwiększyć przestrzeń.

Właściciele, którzy zmienili małą kuchnię na dużą, nie zawsze są w stanie prawidłowo pozbyć się pojawiających się metrów kwadratowych. W procesie aranżacji pojawia się wiele pytań dotyczących wymiarów mebli, poprawności ich rozmieszczenia i wielu innych.

Gniazda do kuchni odgrywają ogromną rolę. Obecność nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego i małych urządzeń elektrycznych pomaga każdej gospodyni domowej szybko i sprawnie wykonywać prace domowe. Aby zapobiec przekształceniu się pracy w tortury, należy rozważyć umieszczenie odpowiedniej liczby złączy elektrycznych w miejscach wygodnych i dostępnych dla dorosłych członków rodziny.

Systemy do przechowywania wyposażenia kuchennego: jak układać szyny

Balustrady pomagają uwolnić nadmiar przestrzeni w kuchni, odświeżają, sprawiają, że jej wygląd jest bardziej różnorodny. Wiele gospodyń domowych woli instalować te elementy w dużych ilościach, ponieważ dają one możliwość wygodnego wykorzystania wszystkich umieszczonych na nich elementów.

Przechowywanie i organizacja miejsca pracy

Miejsce pracy w kuchni jest przygotowane z wyborem najlepszego sprzętu. Wszystkie zapasy i wyposażenie powinny być wysokiej jakości, trwałe, tak aby zwykły wygląd i wygoda predysponowały do ​​przygotowywania pysznego jedzenia. Główną zasadą prawidłowej organizacji miejsca pracy w kuchni jest ustawienie elementów tak, aby nie przeszkadzały.

Najpierw umieszczono główne urządzenia: piec, zlew i lodówkę dla domu. Obok nich znajdują się różne szafki kuchenne, które jednocześnie służą jako stojak na sprzęt AGD oraz miejsce do przechowywania naczyń i innych urządzeń.

Jeśli w kuchni jest zbyt mało miejsc lub szafki nie są wystarczająco duże, zaleca się użycie szyn. Ułatwiają umieszczanie małych i niezbędnych rzeczy w miejscach, wolną przestrzeń w pokoju, zapewniają pielęgnację i wygodę.

Uszlachetnienia w kuchni to doskonałe rozwiązanie do organizowania kuchni

Balustrady - poziome części, których podstawa przedstawiona jest w formie sztabki:

 • zwykle znajdują się one w pozycji poziomej;
 • najlepiej ich wykorzystanie w obszarze fartucha lub wzdłuż ścian bocznych;
 • jeśli pozwala na to projekt, Balustrady umieszczane są na ozdobnej powierzchni okapu, to znaczy, że znajdują się prawie pod sufitem;
 • na szynach montaż półek lub haczyków. Są bardzo wygodne do tego celu, ponieważ liczba elementów może być stale zmieniana, dostosowując instalację do własnych potrzeb.

Przeczytaj na jakiej wysokości powieszać szafki kuchenne, aby było wygodniej.

Pionowe szyny nadają się do minimalistycznej kuchni

Czasami systemy balustrad są instalowane w pozycji pionowej. Jest to konieczne tylko w celu stworzenia nietypowego projektu, czasami w celu zaoszczędzenia miejsca. W tym przypadku potrzebujesz długiego paska, który jest mocowany poprzez dokowanie do sufitu od góry i do podłogi od dołu. Takie detale wnętrza są najczęściej sprzedawane przez metal, ale istnieje możliwość zakupu wariantów szkła, plastiku lub drewna.

Nowoczesne szyny często mają dodatkowe łączniki, dzięki czemu można trzymać szklanki, kosze z jedzeniem lub drobiazgi. Można je przymocować wygodnymi, często nieporęcznymi podpórkami.

Szyny w pozycji pionowej czasami umożliwiają zamocowanie na nich małego stojaka w formie stołu. Można je wykorzystać do zorganizowania miejsca na śniadanie lub jako element domowego baru.

Istnieje kilka opcji balustrad i systemów zawieszenia w kuchni

Rozciągnij się wzdłuż ściany wzdłuż lub wszerz. Zaprojektowany do kuchni o dużej powierzchni. Dodaj komfort gotowania i służę jako wielofunkcyjny element dekoracyjny. Odpowiedni w przypadku, gdy projekt wnętrza pomieszczenia nie pasuje do wiszących szafek. Doskonale zastępują one swoje funkcje, a nie zajmują przestrzeni za pomocą szeregu obiektów w jednolitym kolorze.

Oprócz szyn, pożądane jest stosowanie wiszących półek do umieszczania na nich cięższych lub nieporęcznych przedmiotów.

Zaprojektowany, aby znacznie zaoszczędzić miejsce w kuchniach o małej powierzchni. Zwykle znajdują się one w długim pionowym rzędzie i zajmują tyle miejsca, ile zajmują szafki kuchenne. Czasami są one przymocowane do miejsca, w którym nie ma półek i szafek na zawiasach lub we wnętrzu kuchni bez górnych pudełek, to znaczy, umieszczonych pomiędzy elementami objętościowymi.

Okólniki są często używane na ladach barowych

Nadają się do umieszczania ręczników, a także niewielkich części wyposażenia kuchennego, na przykład noży. Nadaje się do umieszczania na nich przypraw lub ostrożnego umieszczania talerzy owoców. Mogą również służyć jako podpora dla stoiska, na którym można ustawić dowolne elementy podczas gotowania. To jest stylowe, nowoczesne opcje, podczas gdy projekt nadaje się zarówno do klasycznych kuchni, jak i wystroju w stylu secesyjnym.

Tutaj znajdziesz informacje o tym, jak wyposażyć blat kuchenny, będziesz również potrzebował szyn.

Szyny kołowe są często używane do mocowania różnych pudeł. W tym celu montuje się je na wtyczce, na której umieszcza się panel. Podczas instalacji te części łączą się ze sobą.

Możesz również mieć system zawiasów i poręczy do przechowywania naczyń

Najczęściej balustrady są umieszczone w strefie ceramicznego fartucha w wersji poziomej. Jeśli są instalowane pionowo, zwykle są uzupełniane meblami, to znaczy służą do przechowywania dużych przedmiotów. Wybierając wysokość, należy kierować się własnym gustem i preferencjami, ścisłe instrukcje nie są podawane.

Jeśli planuje się montowanie haków na szynach i zawieszanie na nich narzędzi, zaleca się umieszczenie ich w górnej części ściany. W przypadku montażu półek lub różnych detergentów można umieścić szyny w środku lub w dolnym przedziale pomieszczenia.

Zalecenia dotyczące optymalnego rozmieszczenia szyn:

  • Jeśli kuchnia jest w pełni ukończona w minimalistycznym stylu lub jest wyposażony w elementy kultury japońskiej, z poręczy trzeba będzie porzucić, ponieważ prawie niemożliwe jest ich harmonijne dopasowanie. Wyjątkiem będą tylko szyby ze szkła, które są umieszczone tylko elementy estetyczne.
  • Włoskie wnętrze i Prowansja Załóżmy obecność szyn, na których można zainstalować dowolne elementy. Musimy dbać nie o piękno urządzenia, ale jego praktyczność, dzięki czemu można umieścić te przedmioty w dowolnym miejscu. Pożądane jest, aby używać ich do ochrony wnętrza przed użyciem różnych wiszących szafek, ponieważ pojedynczy odcień nie jest odpowiedni dla powyższego projektu i zastępuje go jasnym środowiskiem.

Drewniane systemy dla organizacji są ciekawe w wiejskim stylu

  • Przy zakupie szyn W przypadku ścian w stylu domków lub domków zaleca się przymocowanie ich do sufitu, lokalizacja wokół głównych elementów zestawu kuchennego. Obok półek przymocowanych do balustrady możesz powiesić suszone zioła, warzywa lub korzenie, wtedy powstanie rodzaj naturalności.

Jest więc wygodne przechowywanie naczyń i kadzi

  • Szyny ze spinaczami pomogą zbudować cały ogród w kuchni z dowolnego kwiatu. Roślinność jest sadzona w doniczkach z przystawkami do zawieszenia, a szyny są przymocowane bezpośrednio do sufitu. Wraz z kwiatami można zawiesić dowolne zdjęcia, zdjęcia, które wcześniej były laminowane.

Za pomocą balustrady można stworzyć w takim ozdobnym ogrodzie w kuchni

  • Reiling jest możliwy umacniać się w miejscach, gdzie gospodynie wolą regularnie przyjmować niezbędne przedmioty. Na przykład, przy stałym używaniu haczyków zawieszonych na haku z szyny, wskazane jest umieszczenie tego elementu obok płytki na poziomie wzrostu człowieka.

Wszystko pod ręką jest wygodne.

 • Jeśli wybrano zaprojektować w stylu high-tech, a następnie przed umieszczeniem poręczy trzeba będzie wybrać dla nich najbardziej optymalne miejsce. Haczyki są pożądane, aby wziąć trochę więcej, wtedy będzie możliwość powieszenia maksymalnej ilości przyborów kuchennych. Pożądane jest w tym przypadku, aby wybrać opcje z niklu lub chromu. Znajdują się one w widocznym miejscu, często w pobliżu zlewu lub nieco poza obszarem fartucha.

Systemy podwieszane do balustrad to funkcjonalne elementy, które gospodyni bardzo często wykorzystuje w kuchni. Główna lista takich akcesoriów obejmuje:

 1. Haki z możliwością usuwania, permutacji lub bez niego.
 2. Kosze lub inne pojemniki do umieszczania urządzeń do mycia powierzchni lub produktów, na przykład warzyw.
 3. Puszki do pieczenia, na przykład pieczenie. Często są wydawane w stanie zamkniętym, więc można również instalować przedmioty, których nie należy nosić.
 4. Promocje uchwyty na kieliszki do wina, butelki, a także zwykłe kubki i szklanki.
 5. Wolumetryczny Kubki, w których istnieje możliwość złożenia małych, ale długich przedmiotów, na przykład noże lub widelce. Jeśli używasz tych przedmiotów do ich zamierzonego celu, wtedy trzeba wlać sól, cukier, posiekaną paprykę lub inne przyprawy, użyteczne składniki. Niektóre kochanki używają ich do przechowywania małych jagód, a także liści laurowych i innych zielonych.
 6. Półki. Istnieje wiele ich wyboru: zawiasach, z możliwością zamykania, wielopoziomowe. Są one używane do przechowywania dowolnych elementów, czasem nawet wyabstrahowanych z procesu gotowania.
 7. Wieszaki na ręczniki. Jeśli mają kilka poziomów, możesz dodatkowo powiesić na nich potholders.

Zalety systemów balustrad są niezaprzeczalne

 1. Zwykle wszystkie elementy dla systemów zawiasowych są wykonane ze stali nierdzewnej. To całkowicie pozbawia właścicieli problemów z nimi. Stanowią one wiele lat, a ze względu na ich funkcjonalność są stale potrzebne. Ich wysoka wytrzymałość i trwałość pomaga obniżyć koszty podczas przeprowadzania napraw.
 2. Wszystkie przedmioty wyposażone w wysokiej jakości powłokę, zazwyczaj zawiera brokat.
 3. możliwość wyboru tekstury i odcienia systemy z zawiasami w zgodzie z projektem kuchni i wszystkich urządzeń kuchennych.
 4. Mobilność. Przez cały okres użytkowania możliwe jest przeważenie nad pierwiastkami.
 5. Wszystko w zasięgu wzroku, możesz spojrzeć na szczegóły jednym spojrzeniem, więc znalezienie zagubionego przedmiotu nie będzie problemem.
 6. Aby wziąć przedmiot, nie musisz otwierać szuflady. Wystarczy ostrożnie wyjąć element z półki lub haka.
 7. Doskonały dekoracja wnętrz.
 8. Zwolnienie dużej ilości miejsca.
 9. Dbanie o półki jest bardzo łatwe, ponieważ są one rozmieszczone w dowolnej kolejności, a kurz może zostać usunięty z nich jednym ruchem.

Możesz wyposażyć osobną strukturę do przygotowania przypraw lub rzadkich potraw dodanych do potraw w małych ilościach. Istnieje również możliwość ich sortowania. Pozostaną one niezmienione, ponieważ można je pobrać bez mieszania podczas wyszukiwania, a dzieci nie będą do nich docierać, jeśli rodzice umieścili szynę wyżej niż ich wzrost.

 • w niektórych przypadkach zainstalowane przedmioty wyglądają zbyt różnobarwnie;
 • nie zawsze łączone z wnętrzem;
 • oni są otwarty na pył, konieczne jest ciągłe czyszczenie.

Wszystko o nowościach szyn, systemów na zawiasach i innych akcesoriów do kuchni, patrz tutaj:

Można przyczepić do dowolnej powierzchni bez tłuszczu. Dozwolone jest zamontowanie ich na dowolnej powlekanej powłoce. Są to artykuły gospodarstwa domowego, ręczniki, fartuchy, torby lub potholders. Na rzepach znajdują się haczyki. Są idealne do szybkiej instalacji. Nie potrzebują dodatkowych elementów w postaci młotka, gwoździ czy śrub. Wystarczy umyć powierzchnię, jeśli jest brudna, wytrzeć ją do sucha i przymocować ten element.

Sprzedawane są zarówno regały kątowe, jak i bezpośrednie. Oni wykonane z drewna, szkła lub metalu. W zależności od tego, co zostanie na nich zapisane, wybrana zostanie ich grubość. Istnieje możliwość zakupu wariantu z dekoracją. Elementy te mogą nawet stać się dziełem sztuki, ale także przechowują na nich przedmioty o niskiej wadze. Zazwyczaj proste, płaskie półki służą do wypełniania szafek, na których są zainstalowane wszystkie przybory, które można przechowywać w szafkach.

Specjalne urządzenia pomagają w łatwym montażu noży. Nie muszą być umieszczane w szafie, gdzie są trudne do znalezienia, a także zainstalowane w specjalnym pojemniku. Mocowanie noża do magnesu zmniejsza ryzyko obrażeń, ponieważ jest ono przechowywane w wyznaczonym miejscu osobno, nie może spowodować obrażeń podczas poszukiwania innego przedmiotu. Ciągle jest blisko. W razie potrzeby można go szybko odłączyć od załącznika i użyć zgodnie z przeznaczeniem.

Nowoczesne akcesoria kuchenne to nie tylko haczyki, ale także magnesy, torby na małe warzywa itp.

 • pojemniki na małe elementy;
 • kosze na produkty lub butelki, małe pudełka;
 • wieszaki na naczynia, kubki;
 • posiadacze książek;
 • Puchary;
 • mydelniczki.

 1. Pierwsza produkcja znaczniki i określa się sposób mocowania.
 2. Z góry otwory są przygotowywane za pomocą wiertarki.
 3. Rękawy są zainstalowane. Aby to zrobić, najpierw kołki są umieszczane w otworze, a następnie w tulei.
 4. Następnym razem wsporniki są dołączone, które są naprawiane przez samogwiąkanie.
 5. Na nich elementy konstrukcji przegubowych są zainstalowane.

Jak zainstalować barierkę w kuchni, zobacz klasę wideo:

Właściwa obsługa i konserwacja

Szyny są bardzo mocne, dzięki ich gładkiej instalacji nic nie zagraża ich integralności, jeśli nie instalujesz na nich ciężkich konstrukcji. Za pomocą tych elementów można wygodnie umieścić dowolne akcesoria kuchenne.

Wadą jest ciągła otwartość obiektów, ponieważ mogą one powodować duże zapylenie. Ten problem rozwiązuje codzienne sprzątanie.

A jeśli w szafkach nie ma miejsca na patelnie, można je przechowywać na poręczy

Funkcjonalność szyn jest trudna do przeszacowania

Możesz zorganizować taką kuchnię dla każdego.

Szyny pomagają zaoszczędzić miejsce w kuchni, poprawiają wygląd i ułatwiają umieszczenie wielu detali. Że służyły przez długi czas, trzeba wybrać je z materiałów odpowiednich do konkretnego projektu i ustawić tam, gdzie będą najbardziej odpowiednie.

Jakie są jedyne dostępne opcje! Wybierz, co chcesz. I to naprawdę wygodne. Tylko ja wolę, żeby wszystkie szyny były w szafach. Nie lubię ich w zasięgu wzroku. Chociaż kilka kawałków wciąż mam w zasięgu wzroku. Jednak wszystko powinno być w umiarkowaniu. Do codziennego sprzątania niewielu z nas ma czas. Jest cenny w naszym kraju. Mam wiele potraw, ponieważ rodzina jest mała, to dla mnie łatwiejsze.

Dodaj komentarz

77 + = 85