Nazwa kategorii

Jak narysować kota

Jak nauczyć się rysować kota

Kot w butach z ulubionej opowieści lub ukochanego kota domowego często staje się postacią rysunków dzieci. Ponadto takie obrazy, rysowane ołówkiem lub farbą, mogą być dobrą ozdobą pokoju dziecięcego. Ale być poprawnym narysuj kota, najpierw nauczmy się rysować etapami ołówkiem takim jak ten kot. Jeśli dostaniesz ten rysunek kota, możesz spróbować narysować swojego ulubionego kota lub kotka.

1. Rozpoczynamy rysowanie kota od prostych konturów

Aby dokładniej narysować kota, lepiej zrobić to etapami, tworząc proste kontury na pierwszych krokach. Zacznij rysować rysunkiem koła dla głowy i dodaj niewiele więcej niż jednego koła do bagażnika, który ma już nieco większy rozmiar. Następnie narysuj kolejny okrąg na samym dole obrazu. Aby od razu zauważyć, że jest to rysunek kota, musisz narysować dwie linie przednich łap.

2. Narysuj kontury łap i uszu

Aby na tym etapie nie "pomieszać", najpierw narysuj kontury łap, a następnie uszy. To całkiem proste, a teraz widzisz, że pozostaje tylko narysować linię grzbietu i możemy powiedzieć, że rysunek kota "zamanifestował się".

Rozpocznij ten etap rysowania od rysunku głowy. Narysuj małe kółko dla pyska kota i rozciągnij linię konturu grzbietu, kierując go do tylnej łapy. Teraz pozostaje tylko narysować kontury przednich łap i przejść do następnego kroku.

Ten etap jest prosty, ale wymaga zawsze uwagi. Zacznij od usunięcia wszystkich niepotrzebnych linii. Teraz będziesz musiał tylko narysować twarz kota w szczegółach. Narysuj dolny owalny i dwa symetryczne łuki dla oczu. I narysuj usta i nos w konturze kufy, możesz użyć litery "X".

Teraz, gdy prawie skończysz, narysuj kota, dodaj jeszcze kilka szczegółów. Łatwo jest narysować dwa dodatkowe "łuki" dla oczu, tylko teraz na lustrzanym odbiciu. Źrenice kota są wąskie, jak grudki i dopiero gdy zrobi się ciemno, otwierają się "płaty". Właśnie dlatego kot może łatwo odróżnić przedmioty w ciemności. Z oczu narysuj dwie linie nosa, a pozostaje tylko wyciągnąć pazury na łapach. Przy okazji, czy wiesz, ile pazurów na przednich nogach kota? Nie, nie pięć, ale cztery. Ale na tylnej stopie pięć.

Zacznij zawsze rysować według tego, co uważasz za łatwiejsze. Prawdopodobnie wyciąganie uszu nie jest trudne, tylko dwie linie i uszy są rysowane. Co jeszcze można łatwo wyciągnąć z kota? Oczywiście, wąsy kota, tutaj i narysuj je. Najtrudniejszym zwrócić uwagę, nie należy mylić z wielkością, upewnij się, że byli na tej samej linii i to samo. Ponadto trzeba zrobić „odblasków” w oczach, to było jak kot, ale jest to ostatni krok, kiedy pomalować kota.

6. Jak narysować kota za pomocą prostego ołówka

Teraz, kiedy jesteś całkowicie skończony narysuj kota, dodaj kilka cieni na rysunku. Cienie dadzą obrazowi objętość, a wygląd kota będzie bardziej realistyczny i atrakcyjny. Aby kot nie wyglądał samotnie na tej figurze, można narysować kilka obiektów w pobliżu, na przykład "sadzić" go na parapecie.

7. Rysunek kota jest wykonany na tablecie graficznym

Zrobiłem ten rysunek na tablecie graficznym, ale kot okazał się nieokreślonym kolorem, ale to ten kot, który mieszka w moim domu. Możesz także zrobić kolor kota w kolorze, który najbardziej Ci się podoba, lub po prostu przyciemnić obrazek za pomocą zwykłego miękkiego ołówka.

Jak narysować kota etapami

Jeśli masz kota w domu, to wiesz, że na zewnątrz kot jest inny niż kot. Jest mniejsza od kota, jej twarz jest mała i niezbyt zuchwała. W przybliżeniu, jak na tej figurze, wykonane na tablecie graficznym.

Nauczyć się rysować tygrysa

Tygrysy należą do rodziny kotów, dokładniej niż koty, a przed malowaniem spróbuj narysuj kota. Kot ma taką samą strukturę ciała, a nawet chód jest bardzo podobny do łaski tygrysa. I czasami wąsata twarz kota, dokładnie jak tygrys, z tym samym drapieżnym i pogardliwym spojrzeniem.

Rysowanie Lwa etapami

Lew jest jednym z największych drapieżników w rodzinie kotów. Wyciągnięcie go nie jest łatwe, choćby dlatego, że rzadko widzimy lwa, i chociaż kot wygląda jak lew, to nadal nie jest lwem. Obraz lwa z pierwszej lekcji rysunku nie może zadziałać, najpierw przyjrzyj się kotu i najpierw go narysuj. Wtedy łatwiej będzie ci zrobić rysunek lwa.

Jak narysować Królika

Podczas tej lekcji nauczymy się rysować królika. Pod pewnymi względami wygląda też jak kot, choć oczywiście jest wiele różnic. Ale jeśli udało ci się narysować kota etapami, łatwiej ci będzie narysować królika.

Jak narysować kotka

Kociak jest trudniejszy do losowania niż dorosły kot, ponieważ niemożliwe jest, aby kociak siedział nieruchomo, nawet przez minutę. Dlatego zdjęcia kociąt "z natury" są raczej rzadkie. Jedyny sposób, aby narysować kotka i kota, tylko śpiąc.

Nowa lekcja

 • Rysunki dla dzieci

  Znani ludzie

 • Technika rysowania

 • Rysowanie zwierząt

 • Rysowanie kwiatów

 • Interesujące fakty

 • Kolorowanki

 • Rysunki ołówkiem

 • Rysunki za pomocą farb

 • Jak narysować kota za pomocą ołówka za pomocą schematu fotograficznego?

  Chcę narysować pięknego kota, ale do tego potrzebuję fotoreportażu i oczywiście opowiem trochę o tym, kiedy i co narysować, aby uzyskać bardzo pięknego kota.

  Aby narysować puszysty, zabawny kotek, będziesz potrzebował dużo cierpliwości, ale twoje wysiłki zostaną nagrodzone, kiedy cudowny coteyka pojawi się na papierze.

  Więc, przejdźmy do pracy.

  Narysuj sześciokąt o nieregularnym kształcie. W tym już i wyciągniemy kotka. określić kształt i pozycję ciała. W naszym przypadku kot będzie leżał prawie na plecach.

  Łapy na szczeniątach są nieco szersze niż pień, ostre uszy, duże oczy, mały, zgrabny nos.

  Dobrze jest narysować wąsy, kierunek wzrostu wełny, klocki i pazury na łapach, aby podkreślić owalne źrenice, aby zarysować uszy, oczy, kufę z ciemnym frędzlami.

  Usuń nadmiar linii, określ kierunek wzrostu wełny w całym ciele kota.

  Aby zakończyć niezbędne i ważne szczegóły. Być może praca została zakończona. Kitty przed wami w całej okazałości. Szczęśliwy rysunek!

  Aby narysuj kota lub kota za pomocą ołówków w etapach potrzebujemy fotoprogramów.

  Załączam kilka fotogramów, żebyś mógł narysować kota, które chcesz.

  Jeśli rysujesz schemat numer jeden, na początku musisz narysować 3 okręgi i 2 owalne obrazy.

  Z owalnych obrazów zrobimy łapy kota, a z kół trzeba narysować głowę i ciało kota.

  Następnie musisz narysuj ogon kota.

  Następna potrzeba rysuj oczy, nos, uszy i usta kota.

  Na koniec robimy obraz wyraźniej iz nami okazuje się, że taki piękny kot.

  Jeśli nie podobał Ci się pierwszy schemat zdjęć, możesz narysuj z innymi schematami zdjęć, które załączam poniżej.

  Jestem pewien, że tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne schematy fotograficzne, do rysowania kota za pomocą ołówków etapami.

  Życzę ci powodzenia.

  Dobre i twórcze pytanie. 😉

  Oferuję i ich fotogramy rysunków kota. W końcu kot jest tak zabawną i żywą, mobilną istotą, którą można narysować w różnych interpretacjach.

  Oto moje schematy fotograficzne. To jest pierwszy numer 1.

  W ośmiu etapach będziesz mógł narysować dorosłego i poważnego kota, który siedzi w zamyśleniu.

  Oto drugi rysunek z rysunku nr 2.

  Dorosły kot wygląda ciężko w dal, prawdopodobnie w nadziei, że złapie latającego ptaszka. W ośmiu etapach otrzymasz kota drapieżnika na polowanie.

  Trzeci schemat zdjęć №3.

  Kot postaci z kreskówek w 4 etapach sprawi przyjemność nie tylko dzieciom, ale także dorosłym.

  Czwarty schemat zdjęć №4.

  W sześciu etapach narysujesz uroczego kociaka, który myśli, że jest taki radosny. 😉

  Dobroduszny, kolorowy kot. W ośmiu szczegółowych etapach narysujesz podobny urok.

  Jestem pewien, że moje plany i moi współpracownicy pomogą ci wybrać udany schemat rysunku, który pasuje do ciebie lub twojego dziecka.

  Znaleźć czarnego kota w ciemnym pokoju jest skomplikowana, ale nie będziemy jej szukać, narysujemy czarnego kota:

  Przed losowaniem trzeba pamiętać o anatomii kota. Szczegółowa lekcja ze szczegółowym rysunkiem uszu, łap, oczu i innych szczegółów, patrz ten link.

  Zaprezentuję ci krok po kroku:

  Możesz przyciemnić obraz. Sukces!

  Tak więc nauczymy się rysować kota. Jako wizualna wskazówka, będziemy mieli przed sobą schematy fotograficzne z etapami. Postępując zgodnie z tymi instrukcjami (na diagramach wszystko jest pokazane krok po kroku), koniecznie otrzymasz rysunek kota. Pierwszą fotokartografią jest siedzący kot.

  • Ten schemat pokazuje leżącego kota:

  Koty są wdzięcznymi, elastycznymi i plastikowymi zwierzętami, które większość ludzi uwielbia. Aby narysuj kota konieczne jest narysowanie szkicu dwóch połączonych owali - głowy i ciała:

  Następnie narysuj uszy kota, narysuj zakrzywione plecy i tylną pełną wdzięku stopę:

  Następnie malujemy przednią stopę:

  Kończymy wszystkie łapy i ogon kota:

  Atrybutuj duże oczy i koloruj obrazek, dodaj jasny księżyc na tle kota i zakończ gałęzie:

  Przede wszystkim, aby zacząć rysować kota, musimy wyrysować na arkuszu, gdzie będzie ciało i głowa kota. Aby to zrobić, narysuj owal, jak na diagramie.

  Narysujemy koło, które będzie naszą głową.

  Tworzymy nogi kota, zarówno z przodu, jak iz tyłu, które powinny wystawać z naszego owalu. Mocowanie uszu.

  Przechodzimy do drobnych detali: nos z wąsem, usta i oczy. Usuwamy linie naszych owali i malujemy kota.

  Oto ładny kotek, który może rysować, używam tego schematu:

  Najpierw narysuj dwa okręgi (przyszłą głowę i pień).

  Potem trzy łapy i puszysty ogon. Następne uszy, twarz. oczy, wąsy.

  Kończymy rysunek, kolorując kociaka szarym ołówkiem.

  Ten kotek syjamski otrzymuje się za pomocą tego schematu:

  W przypadku scenicznego przedstawiania współczesnych fotobudek istnieje po prostu ogromna różnorodność. Oto kilka przykładów takich programów, dodam kilka za twoją zgodą.

  1. Rzucamy ogólny zarys kota, a raczej puszystego kotka:

  2. Rysowanie oczu i ust:

  3. Zaznaczamy liniami wtapiania kierunku wzrostu futra, rysujemy kaganiec i oczy:

  1. Kończymy końcowym rysunkiem wełny i pasków, nie zapominamy o wąsach:

  Jak narysować kota dla dzieci

  Koty są jednym z najsłodszych stworzeń na naszej planecie 🙂 Są kochane, nawet jeśli po prostu leżą cały dzień na kanapie i nic nie robią. Dzisiaj dowiemy się, jak rysować koty dla dzieci.

  Przykłady rysowania będą różnorodne, koty dla bardzo małych dzieci, koty dla dzieci w wieku około ośmiu lat i koty dla starszych dzieci. Tak, a dorośli czasami rysują te same koty, ponieważ wyglądają pięknie pomimo prostoty obrazu 🙂

  W tej lekcji jest wiele kotów, więc przygotowaliśmy dla ciebie dwie treści.

  Spis treści nr 1: przykłady rysunków bez opisu

  Wybierz kota i kliknij na niego

  I tu mamy drugą treść 🙂 Treści dla przykładów kotów ze szczegółowym opisem procesu rysowania.

  Ten kot może narysować 7-8-letnie dziecko. Jest rysowany znacznie łatwiej niż inne przykłady.

  Zacznijmy od głowy. Narysuj głowę podobną do Batmana 🙂 Owal z uszami.

  Narysuj pysk za pomocą prostych linii. Zamknięte szczęśliwe oczy, nos i usta. Ponadto narysuj uszy ostrymi liniami, które będą oznaczać wełnę.

  W trzecim etapie narysuj długą antenę i narysuj przednie łapy.

  Teraz narysuj drugą część pnia. Ponieważ jest to dziecięcy rysunek kota, nie potrzebujemy idealnego przestrzegania proporcji. Narysuj plecy, łapy i odpowiednio ogon.

  Podziwiamy kota, który dostaliśmy 🙂 Pokoloruj go na przykład w kolorze żółtym, niebieskim lub zielonym 🙂

  Ten przykład jest odpowiedni dla dziecka w wieku 8 lat. On na pewno poradzi sobie z takim tygrysem 🙂

  W tym przykładzie nasz ogon piersiowy będzie miał niezwykły kolor, będzie to kot tygrysa!

  Na pierwszym etapie zrobimy dwa proste kroki naraz 🙂

  Najpierw narysuj owal. Drew? Świetnie! Teraz w dolnej części owalu musisz narysować pysk naszego kota.

  Narysuj uszy i pociągnij w nich pociągnięcia. Jak wspomniano wcześniej, rysujemy kota-tygrysa 🙂 Dlatego na trzech różnych stronach kufy trzeba narysować trzy linie.

  Po lewej i prawej stronie linii będzie taka sama, ale po górnej stronie linii nieco bardziej autentyczne.

  W drugim etapie zakończyliśmy rysowanie głowy, a teraz zaczynamy malować ciało naszego siedzącego tygrysa. Narysuj klatkę piersiową, przednią stopę i plecy.

  Teraz narysujemy drugą przednią stopę, część tej stopy jest przykryta pierwszą stopą, ponieważ jest bliżej nas.

  Narysuj tylną łapę. Tylna łapa jest znacznie trudniejsza do narysowania, niż się wydaje, więc nie przykładaj zbyt dużej wagi do ołówka. Może zajść konieczność przemycia niezbyt pięknej stopy i przerysowania jej.

  Na piątym etapie rysujemy paski na łapach i paski grubsze na plecach. Narysuj ogon i na nim paski.

  Nie trzeba go narysować jak tygrysa, jeśli wymazujesz wszystkie paski i wybierzesz inny kolor, dostaniesz zwykłego kota, a nie tygrysa.

  Przykładowy rysunek kota dla dziecka ma 9 lat

  Na pierwszy rzut oka ten kot wydaje się bardzo złożony i wydaje się, że dziecko będzie trudne do narysowania, ale tak nie jest. Dzięki przykładom krok po kroku zrozumiesz, że rysowanie jest bardzo proste. Zacznijmy!

  Jak widać na powyższym zdjęciu, nasz kot jest w takiej pozycji, że stoją jej przednie łapy, ale siedzi na tylnych łapach. Dlatego jej figura okazuje się wydłużona i dlatego rysujemy trzy koła, które są połączone liniami.

  Najwyższy okrąg należy podzielić, jak pokazano na rysunku. Jest to konieczne dla przyszłej twarzy. Nie przykładaj zbyt dużej wagi do ołówka, ponieważ większość linii jest pomocnicza i zostanie wymazana.

  W drugim etapie rysujemy uszy, rysujemy kaganiec. Łączymy dwa koła z dwiema liniami, aby utworzyć szyjkę. Wykonujemy również szkice ogona i lewą stopę kota.

  Trzeci to najtrudniejszy etap. Tutaj malujemy łapy i ogon. Trudno opisać, jak prawidłowo rysować łapy i ogon, więc wystarczy spojrzeć na obrazek poniżej i spróbować narysować coś podobnego.

  Narysuj kaganiec i połącz linie z dolną częścią pnia i górną.

  Najłatwiejszy i najprzyjemniejszy etap 🙂 Narysuj anteny i paski na łapach.

  Na ostatnim etapie usuwamy wszystkie nasze linie pomocnicze i nasz kotek jest gotowy.

  Jeśli chcesz, możesz pokolorować go w swoim ulubionym kolorze;)

  Jak narysować śpiącego kota dla dzieci? To bardzo proste! Jest narysowany tylko w 6 etapach i może być wykonany przez dziecko w wieku około 9 lat. Zacznijmy!

  Na pierwszym etapie naszego drugiego kota w klasie rysunku kotów dla dzieci rysujemy okrąg 🙂 To będzie głowa kota. Następnie podziel koło na pół w pionie i nieco poniżej środka w poziomie.

  Wyszczególniamy nasze koło. Narysuj oczy, nos i usta. W naszym przykładzie oczy są zamknięte z przyjemnością: 3 Ale możesz je otworzyć, chociaż jeśli pamiętasz, że rysujemy śpiącego kota, to otwarte oczy będą tutaj nie na miejscu.

  Narysuj kaganiec. Spróbuj narysować ją symetrycznie, a od górnej części narysuj potargany płaszcz.

  Teraz jeden z najtrudniejszych etapów, ale na pewno poradzisz sobie!

  Konieczne jest narysowanie gładkiej linii tułowia, który niedostrzegalnie wpłynie do ogona. Linia musi koniecznie wznieść się ponad głowę naszej pieczęci, a następnie stopniowo obniżać się i zamieniać w ogon.

  Sfinalizuj ostatnie poprawki. Narysuj jedną przednią łapę, która będzie nieznacznie widoczna za ogonem. Narysuj wąsy, czubek ogona, a w niektórych miejscach fałdy.

  Usuwamy linie pomocnicze i, w razie potrzeby, kolorujemy śpiącego kota.

  Jak narysować ładny kot dla dzieci?

  Ten kot nie jest najłatwiejszym kotem do malowania dziecka i nie jest bardzo podobny do pieczęci, ale ten stwór jest bardzo ładny. Ten kot przypomina trochę kota anime, wielkie oczy i niezwykły kształt ciała.

  Narysuj okrąg, podziel go w środku pionowo i tuż poniżej środka w pionie. Pod tym kółkiem narysuj owal, którego rozmiar jest nieco mniejszy.

  Drugi etap jest bardziej skomplikowany niż pierwszy, konieczne jest wyszczególnienie głowy. Narysuj uszy i narysuj duże koło wokół linii, z których masz głowę.

  Narysuj wielkie oczy! Im większe oko, tym ładniejszy kot będzie wyglądał: 3 Narysuj brwi i usta. W naszym przykładzie nie narysowaliśmy sobie nosa, ale jeśli naprawdę chcesz go narysować, to oczywiście możesz to zrobić.

  Czwarty etap nie jest bardzo trudny. Narysuj dwie przednie łapy, staraj się je narysować niezbyt cienko, bo będziemy mieli tłustego kota.

  Malujemy ciało kota nieco szerszym, owalnym, zaplanowanym wcześniej, i malujemy ogon.

  Cóż, na ostatnim etapie usuwamy wszystkie linie pomocnicze i, w razie potrzeby, kolorujemy naszego pięknego kota.

 • Dodaj komentarz

  − 1 = 1