Nazwa kategorii

Pokój Księżniczki

Gry dla dziewczyn

Bardzo ciekawe gry dla dziewcząt, dziewcząt i mam!

Każda dziewczyna chce zostać księżniczką. Bardzo lubi piękne sukienki, jest gotowa cały dzień, aby fantazjować i wymyślać swój czarodziejski świat, w którym będzie córką samej królowej. Aby zostać księżniczką, musisz mieć zamek, kilka pięknych sukienek i oczywiście pokój, w którym będzie żyła księżniczka. Dziś masz niepowtarzalną okazję do tworzenia pokoje gier księżniczki. W tej grze głównym wątkiem jest to, że rodzina królewska przenosi się do innego zamku, a mała księżniczka chce, aby twój pokój był ustawiony przez ciebie, ponieważ jesteś niesamowicie osiągnięty. Jeśli się nie zgadzasz, młoda dama jest bardzo zdenerwowana, więc nie denerwuj się. Aby rozpocząć tworzenie pokoju dla księżniczki, musisz uruchomić grę. Naciskając przycisk Start, przejdziesz do rzeczy.

Zanim więc będziesz pustym pokojem, w którym zemsta jest oknem, drzwiami i łóżkiem. U dołu ekranu znajdują się komórki, w których znajdują się odmiany każdego obiektu. Na przykład, klikając komórkę żyrandola, otrzymujesz od razu wiele opcji dotyczących jej kształtu i wyglądu. Wśród tej różnorodności musisz wybrać opcję, która byłaby w harmonii z resztą wnętrza pokoju, z wszystkimi innymi obiektami. W pokoju gier księżniczki możesz fantazjować tak, jak pragnie twoja dusza. Możesz stworzyć najbardziej niezwykły pokój, jasny, ekscentryczny, ale możesz zrobić cichy pokój w kolorach łóżka i ozdobiony gładkimi liniami.

Nie przegap szansy i niepokoisz naszą młodą urodę, więc musisz biegać szybciej księżniczka pokoju gier i zacznij wyposażać lokale. Ona na pewno ci podziękuje. Ta gra daje wiele wrażeń i na pewno Cię rozweseli.

© 2013 Gry dla dziewczyn online. Wykonane z miłością

Pokój Księżniczki

Gry dla dziewczyn Przeprojektowanie Pokój Księżniczki

Gra «Pokój księżniczki»

Królewska i elegancka powinna być nie tylko samą księżniczką, ale także jej pokojem. Odkryj sypialnię, ogród i plac zabaw dla księżniczki.

Sterowanie odbywa się za pomocą myszy. Naciśnij "Graj", aby rozpocząć grę. Wybierz jedno z trzech miejsc na początku i udekoruj je za pomocą elementów w prawej kolumnie. Użyj ikon poniżej, aby zmienić lub usunąć elementy i przejść do innych miejsc.

Gra "Pokój księżniczki"

Zarządzanie w grze:

Głosuj na grę:

Uwaga, proszę! Reklama jest wyświetlana w zaledwie 15 sekund.

W przypadku powolnego połączenia internetowego pobieranie może trwać kilka minut.

Zaczynając grać za darmo w grze online "Room of the Princess" dla dziewczyn, możesz zaprojektować wnętrze dla swoich ulubionych postaci z kreskówek Disneya. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Jasmine i Belle czekają na Ciebie, gdy zastosujesz swoją kreatywność projektową, aby stworzyć luksusowe królewskie komnaty dla każdego z nich. Dziewczyny w grze są zapraszane do 7 pokoi w różnych kolorach. Wybierz jeden z pokoi i księżniczkę, która będzie w nim mieszkać.

Teraz wejdź do gry "Pokój księżniczki Disneya" na wielką zmianę. Idź przygotować się do zorganizowania mebli. Na dolnym pasku narzędzi pod każdą ikoną znajduje się szeroki wybór tematów do dekoracji. Aby maksymalnie dostosować pokój dla gospodyni, dziewczyny powinny wziąć łóżko z nadrukiem księżniczki, zdjęcie z jej portretem. Układaj dywany, ustawiaj stoły, stoły, toaletkę, krzesła. Nie zapomnij dodać okna z zasłonami i światłami. Spróbuj w grze, aby księżniczki Disneya były zadowolone z nowych pokoi.

Dodaj komentarz

9 + = 14