Nazwa kategorii

Podajnik w oknie

Jak zrobić karmnik dla ptaków

Karmniki dla ptaków - świetny temat, zarówno dla miłośników ptaków, jak i dla wynalazców małych form architektonicznych. Jak zrobić prosty lub fantazyjny koryto z kartonów, z plastikowych butelek, z blaszanych puszek, z drewnianego baru lub wiadra z majonezu, a także z opakowania na ciasto i wszystkiego innego, co karmić cycki i co jedzą wróble, patrz i czytaj, pomysły latają w powietrzu i lądują na tej stronie.

Najpiękniejsza i najpiękniejsza "kawiarnia" dla ptaków

1. Używając zabrudzonego noża, pociąć butelkę w dwóch miejscach zgodnie z projektem. Jaka szerokość taśmy do cięcia, spójrz, tutaj nie ma dokładnych rozmiarów.

2. Spójrz na zdjęcie poniżej. Możesz wyciąć szerszy pasek, uzyskać bardziej przysadzistą sylwetkę, mniej wyciąć - produkt będzie wyższy.

3. Na dnie butelki wyciąć otwór do sadzenia ptaków, jak pokazano na zdjęciu. Nie zapomnij przejść wzdłuż krawędzi okna za pomocą rozgrzanego do czerwoności noża, aby stopić cięcie i nie zaostrzyć go. Ptak usiądzie na krawędzi okiennych łap i nie powinien być cięty.

Aby ptaki nie obcięły sobie nóg

Pomaluj dolną część butelki farbą akrylową.

4. Gdy farba wyschnie, wykonaj dwa otwory z dziurkaczem (lub gorącym paznokciem) na dnie butelki, po obu stronach wlotu podajnika w tej samej odległości.

Dziurkacz sprawia, że ​​dziury są gęściejsze niż gwóźdź

5.Symetryczne otwory powinny być wykonane, aw górnej części butelki, w tych otworach będzie sznurka, którym zostaną połączone górna i dolna część butelki, a to piękno zostanie zawieszone.

Połącz dolną i górną część sznurka

6. Grubość butelki i korek nie zapomnij. Pozostaw do wyschnięcia.

7. Sznurek zostanie rozdarty zgodnie ze schematem:

Sznurek łączy górną i dolną część rynny, a guzki są wyciągane przez otwór w korku

8Zrobić dziurę w korku, wziąć guzki i przeciągnąć dwa końce sznurka przez orzechy przez otwór w korku.

Ściśnij sznurek przez otwór w korku

9 Część dekoracyjna. Wykonaj dodatkowe otwory, jak pokazano na zdjęciu, w dolnej i górnej części butelki i przymocuj elementy ozdobnymi nitami. Pozwoli to dodatkowo skonsolidować szczegóły i nadać wygląd "markowego przedmiotu".

Otwory na nity

Dopasuj otwory na nity w dolnej części produktu do tych samych otworów w górnej części

Nity są szczególnie ozdabiane

10 Przyklej klej pistoletowy do kleju za pomocą guzików.

Łuk sznura palmowego rafii

I z takich butelek też by się wyłączyły śmieszne karmniki.

Podajnik Mignon

Każde pudełko kartonowe z rzeźbioną dziurą, zawieszone i wypełnione jedzeniem, jest podajnikiem. Na przykład pudełko rafaelo lub pudełka z noworocznymi prezentami dla dzieci, które w każdym domu gromadzą się obficie po Nowym Roku.

Używamy opakowań z mleka, malujemy i dekorujemy guziki i gałązki. Klejemy klejem silikonowym z pistoletu do klejenia. (Kupiłem sobie pistolet samoprzylepny w sklepie budowlanym, było 3 razy tańsze niż rękodzieło).

Podajnik z woreczka na mleko z przyciskami Podajnik z kartonu Pudełko Raffaello Pudełka na prezenty noworoczne

Nawiasem mówiąc, jeśli nie ma balkonu, a jedynie okno, to urządzenie kartonowe będzie przydatne, nie złamie okna, gdy wyrzucisz je przez okno na parapet. Obawiam się tylko, że w tym domu sąsiedzi nie są szczęśliwi, aby karmić gołębie w takiej bliskości samochodów. Byłoby konieczne, aby dziurka w pudełku była mała, wtedy gołębie nie będą mogły się odżywiać na parapecie, ale cycki będą się ruszać w tę iz powrotem i rozkoszować się dzieckiem i kotem z ich zawirowaniami. I w końcu to nudne patrzeć na tyłek gołębia wystającego z pudełka.

Dziewczyna powiesiła karmnik przy oknie (Tyle wysiłku, ale widoczny jest tylko tyłek gołębia).

Ptasie laski z puszek

Banki do mieszanek dla dzieci są bardzo wygodne dla ptaków.

Jak zrobić karmniki z puszek z kawy spojrzeć na wideo.

Lauren Martin, francuski ogrodnik, zaaranżowała cały ogród dla żłóbków.

Najprostsza jadalnia dla ptaków domowych, pozwalająca napełnić pełną butelkę nasion, ponieważ mała dziurka nie pozwala na rozlanie się nasion.

Najprostszy karmnik dla ptaków

Robimy to zgodnie ze schematem:

Jak zrobić najprostszy podajnik z plastikowej butelki Aby to zrobić po prostu

Z innych improwizowanych materiałów.

Z paczek na ciasto.

Tortilla na cycki

Pomysł na drewniany bar

Pomysł na bar ptaka

Z plastikowych wiader do majonezu.

Wiadro dla ptaków1 Wiadro dla ptaków2

Jest to dość trudne, ale widok jest bardzo ekologiczny.

Z całego kokosa.

Podajnik kokosowy

Kiedy wakacje dobiegną końca, a miąższ kokosa zostanie zjedzony, pojemność kokosa wypełni się prostym pokarmem w postaci nasion słonecznika, a egzotyczna restauracja zamieni się w budżetową stołówkę.

Dwie opcje dla jednej technologii:

Jak i gdzie umieścić karmienie.

To naprawdę ważna sprawa. Przecież żyjemy wśród ludzi i nasze interesy lub interesy naszych opierzonych przyjaciół nie powinny kolidować z interesami osób wokół nas.

Jeśli ściółki ptaków, które sprywatyzujemy dla siebie na oknie lub balkonie, regularnie spadają na niższe balkony lub samochody naszych sąsiadów, spodziewamy się kłopotów. I czy tego potrzebujemy?

Rozwiązanie tego problemu jest proste. Konieczne jest poznanie kilku rzeczy.

1 Gołębie do karmienia tylko na ziemi, z dala od parkingów, balkonów i parapetów, więc odchody gołębi nie szkodzą nam i naszym sąsiadom.

2 Wróble, w przeciwieństwie do cycków, nie odlatują natychmiast, gdy tylko zabierają jedzenie, siedzą w tym samym miejscu, gdzie jest jedzenie i toczą się tam, a łuski z nasion są rzucane w to samo miejsce. Usiądź tak dobrego faceta na brzegu butelki lub okonia, weź nasiona, dziób i wrzuć łuski z powrotem do nasion lub dalej. Krzyczy, parcha, wszystko wokół. Cycki boją się go i czekają, siedząc na gałęziach obok niego, kiedy jest pielęgniarką. Dlatego pojemnik z nasionami powinien wisieć daleko od ściany domu,

1. przynajmniej tak, jak zrobili to moi sąsiedzi, spójrz na wideo.

Ustaliło to Juroka, mamy je w stanie hibernacji. Te ptaki są jak wróble, siedzą, dopóki nie są pełne, i starają się trzymać cycki na zewnątrz, a titmouses latać w górę, a nasiona są zabierane do gałęzi - nasiona z nasion do dziobania.

2. Lub umieść go na balkonie, abyś mógł posprzątać dla swoich gości.

Koryto na balkonie Sinichki uwielbia bekon Poważny podajnik Sinichka na zboczu okna Naprawiamy korytko za pomocą kołka Podajnik z pokrywką jest bardzo wygodny do napełniania nasionami "Pieczywo"

Dziecko mieszkające w tym domu nazywa tę konstrukcję "chlebem z masłem"

Do karmienia tits, niezaproszone nasiona słonecznika, niesolone tłuszcze, tłuszcz, orzechy (posiekane, z miękkim miąższem, na przykład orzechy włoskie) i egzotyczny kokos wycięty na sznurku, zrobi to.

Czego nie można dać ptakom?

Nie można podawać solonych tłuszczów, smażonych nasion, produktów wędzonych, chleba żytniego.

Sinichki nie będzie jadł żadnej gryki, prosa ani ryżu.

Ale wróble będą jeść zarówno prosa, jak i zmielone zboża i rodzynki.

Nawiasem mówiąc, jagody dzikich winogron (dziewczęce winogrona) na twoim balkonie przyciągną ptaki. Zbliża się świt alpejski, obejrzyj film na końcu artykułu.

Smakołyki dla ptaków

Salo można po prostu powiesić na sznurku lub pokroić na kawałki i włożyć do jarzynowej siatki, ja na moim podajnik, który jest także tarczą widokową dla moich kotów w lecie, wykonałem ten projekt.

Plastry tłuszczu ustalone na siatce

Salo i nasiona słonecznika - ulubiona i prosta przekąska

Z roztopionym tłuszczem nie tylko wylewa się nasiona, taką mieszaninę jak w tym "sercu" można zrobić samemu (patrz instrukcje poniżej), lub można kupić karmę dla ptaków w sklepie zoologicznym.

Daj dobry mróz i zawieś w cieniu Salo może po prostu pokroić w plastry i umieścić w sieciach warzywnych

Opłucz nasiona arbuza, zboża, ziarna kukurydzy, ziarna pszenicy w moździerzu, wymieszaj z pestkami słonecznika, rozłóż je do foremek, włóż linę, na którą możesz powiesić smakołyk i wlać stopiony tłuszcz. Niech zamarznie na mrozie.

Uformuj zanurzone w gorącej wodzie i wyjąć zamrożoną ucztę delikatnie pociągając sznur.

Trzymaj się w chłodzie w cieniu.

A teraz, po trudach, możesz cieszyć się możliwością obserwowania zawirowań ptaków za oknem.

Drodzy przyjaciele! Zawsze chętnie czytam twoje komentarze. Napisz o swoich wrażeniach i życzeniach, ponieważ pomaga witrynie stać się lepszą i ciekawszą. A jeśli chcesz podziękować za artykuł, możesz zrobić to po prostu - kliknij przyciski ulubionych sieci społecznościowych, udostępnij artykuł znajomym.

Och! Mamy również zasilacz z dostępnych środków. Teraz jest ciemno, nie mogę zrobić zdjęcia ...

Bardzo piękne karmniki! Szkoda, widziałem tylko pod koniec zimy. Pamiętaj, aby udostępniać w sieciach społecznościowych. Mam wielu przyjaciół ornitologów.

Galina, przycisk "Udostępnij" powinien być większy, a nawet ledwo go znaleźć.

Bardzo proste jest stworzenie podajnika z improwizowanych materiałów. A dla osoby z fantazją, możesz zmienić ten element ptaka w dzieło sztuki. doskonały wybór interesujących karmników, które wyszedłeś!

Bardzo fajnie, gdy są ludzie, którzy dbają o naszych młodszych braci.

Tak, Ludmiła i ptaki cieszą się i cieszą.

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

Przesyłając dowolny formularz na stronie, akceptujesz politykę prywatności

Karmnik dla ptaków na ulicy "Karmidło Art" Podajniki do okien - końcówka

Jak zbliżyć się do natury? Zabawić kota? Wybierz oryginalny prezent? Naucz dziecko, aby czynić dobre uczynki? Zaoszczędzić wiele małych żyć? Pomoże Ci to w szybkim oknie " Karmidło Art". Dobry świat zaczyna się od małych dobrych uczynków! + zdjęcia

Kotejnik nasz ooooochen uwielbia oddawać się polowaniu na ptaki przez okno. Głośno się kłania, a nawet szczeka, łapie łapy na oknie i wszystko więdnie (jeśli nadejdzie dużo ptaków, przechodzimy na emeryturę, bo to niebezpieczne, mogą nawet dać nos!) Cóż, to okno jest w każdym razie przerażające).

Ptaki zwykle latały od czasu do czasu i nie zawsze to przypadek zbiegł się z polowaniem na koty (a jeśli nie ma ptaków, wszystko poszło jak ofiara: nogi matki, ramiona, plaster miodu i wszystko, co leży źle. Wieprz galopował na szafach, sofach - w ogóle to jest coś).

Chciałem urozmaicić życie mojego kota. A potem przypomniałem sobie, jak ten maluch z dziadkiem karmił cycki na balkonie od domowego karmnika, jak to było przyzwyczajeni, śmiało wbił się w ich ramiona i przez cały czas opowiadali mu o czymś. Mieszkaliśmy nawet w domu. Dziadek przyniósł go w rękawiczce, zamrożony.

I tak stało się ciepłe dla duszy. Chciałem zwrócić te chwile ciepła.

Myślałem o żłobie, bo to jest po prostu wspaniała rzecz: ptaki i pomoc (w zimie, a potem dostać mocno) i kot zabawa, i rozkosz dla duszy. Ale w oknie, musimy to przystosować, jest po prostu nierealne, albo będzie niewygodne, albo niewidoczne. Tak, plus zima mamy śnieżną i wietrzną - płyta będzie stale iw pewnym momencie zdzierać.

A potem w jednym z soc. sieci, natrafiam na grupę z podajnikami okien - tutaj jest to najbardziej potrzebne. Ceny wydawały mi się dość wysokie. Ale w tym momencie pod moim sercem był dzieciak i naprawdę chciałem, żeby miał te same chwile ciepła i troski o innych, tak jak miałem to w dzieciństwie. I postanowiłem zamówić.

Wybór podajników jest świetny, na każdy gust. Ale oprócz estetyki brałem pod uwagę jej charakterystykę techniczną. Ponieważ krawędź jest stepowa, zimy są wietrzne, często zamiecie śnieżne, potrzebowaliśmy rynny zamkniętej do maksimum.

Wybór padł na Ptahu (cena około 1100 + 500 pp pakowania i spedycji).

Zdecydowałem się zapłacić płatność za pobraniem, jest to dla mnie wygodniejsze. Przyszła do nas szybko, dosłownie za 5 dni. Faceci - wołali, wyjaśniali czasy dostawy, ogłaszali przybycie. Działają szybko.

Przyszła w pudełku, zmontowana, starannie zapakowana, z instrukcją instalacji.

Podajnik jest przezroczysty, wykonany z akrylu lanego, odporność na wstrząsy nie została przetestowana (mam nadzieję, że nie będzie to konieczne).

Na szybie zamocowane są 2 przyssawki, 1 duża na dole i 2 na górze.

Trzymają to doskonale, przy naszej pogodzie, nigdy nie zepsuł się karmnik. I u nas różnice stają się ostre (następnie +1 i -15-30, a rano i wieczorem jednego dnia, dodaj do tego kolejny huraganowy wiatr i burze śnieżne). Ale dolny frajer z jakiegoś powodu często złuszcza się (chociaż dobrze przymocował koryto i na czystym szkle), ale to nie jest krytyczne. Podajnik i tak przylega do szyby i nie pada na nią przy wietrznej pogodzie.

Jeśli nagle pojawi się stan wyjątkowy (fie-fie), Nie martw się, podajnik jest przymocowany do okna, za pomocą nylonowej liny, jest on dołączony do samego koryta (nie uwolni, nie ma praktycznie węzły) i roślin w mieszkaniu, jesteśmy przywiązane do uchwytu okna. W tym samym czasie nie zamyka się szczelnie okna.

Na końcu sznura wisi dekoracyjna kotwica, sznurek jest długi, można nakręcić uchwyt i zamocować końcówkę za pomocą kotwy, ale mamy zabawkę dla kota.)))

Tak więc, jeśli boli, powiesi się na sznurze i nigdzie nie pójdzie.

Okoń i drzewo są bardzo przyjemne w dotyku, dobrze wyszlifowane. Jest wyposażony w tak zwany system "Anti-Fly" - który jest również bardzo wygodny. Okoń nigdzie nie pójdzie. Ale nasze ptaki je zjadają. (ale to też nie jest problem, będą jeść - zastąpimy)

Pokarm jest wylewany przez pokrywę, a pokrywka łatwo się otwiera i zamyka. Działa na zasadzie dozownika. Jeśli nasiona przestaną się myć, po prostu dotknij szkła i problem zniknie.

Oblicza się go na 210 gramów. Zawsze podążamy za nią, ona nigdy nie jest pusta. Przeznaczony jest do karmienia małych ptaków (nasze gołębie, najwyraźniej nie wiedzą, że nie należą do małych ptaków),

Wysokość podajnika to 270 mm, szerokość to 100 mm, głębokość to 120 mm. Waga - 240gr

Wygląda bardzo zgrabnie na szkle!

Wszyscy jesteśmy zadowoleni z zakupu, zwłaszcza kotka, na szczęście nie ma limitu. My z dzieckiem zbyt często uważam, синичек, nas one nie boją się. Na kota, nawiasem mówiąc, też nie reaguje, łapie je łapą w okno, to jego dziób.

Dwubarwna sama stale przypominał, jeśli nagle nie nadążają z koryta, uporczywie pukanie w okno, przewracając mocno (za pierwszym razem bałam strasznie, 2nd Floor ... .ktoooo może wybić okno?). Każdego ranka budzimy się do radosnego tweeta. A to nie zdarza się w nastroju, przejdź do okna, a tam jest szaro-żółte kulki pierzaste rozbiegane z koryta iz powrotem na drzewa i wszystkie blues widzenia. Tak, a kaprysy dziecka szybko mijają, on tylko musi widzieć cycki, machać rękami, śmiać się. I czego chce mama? Aby dziecko nie bolało i nie uśmiechało się.

Okno oczywiście będzie musiało być prane ostrożniej niż wszystkie pozostałe, ale to są drobiazgi.

Zima mieliśmy ciężką, śnieżną. Sinichek przybywa bardzo. I jest tak ciepło w moim sercu, od myśli, że uratowaliśmy niektóre z małych żyć tej zimy.

Me ten podajnik z powrotem do dzieciństwa, a więc, w szczęściu innych i uczynił jego oczy patrzą na świat, ponieważ w gorączkowych dni często nie zwracają uwagi na czyjeś małe problemy, aw rzeczywistości może zależeć czyjeś życie, do kogoś w tym momencie jest to trudne. Rób dobrze ... .. pomóż tym, którzy tego potrzebują i światu choć trochę, ale staną się życzliwi.

P.S. Drugi podajnik zamówiliśmy jako prezent dla rodziców, wszyscy byli bardzo zadowoleni. To także oryginalny prezent.

AnyLo zaleca karmnik dla ptaków ulicznych "Karmidło Art" Podajniki okien

Karmniki dla ptaków w oknie

Podajniki okien dla ptaków - łatwe w użyciu. Art Trough oferuje szeroką gamę Podajniki do ptaków okiennych. Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości. Frajerzy wykonane na Tajwanie. Produkcja pleksiglasu ze szkła akrylowego w Niemczech. Każdy miska okienna jest zbierany ręcznie. W sprzedaży duże karmniki dla ptaków, takie jak: Elbrus, kamera, lornetka i inni. Stworzyliśmy także małe i niedrogie podajniki okien, takie jak: Serce Teremok w oknie, Ptakha 333, Taca i inni. Ceny demokratyczne (od 527 rubli), wysoka jakość i wygoda w zakupach oferuje Art Feeder. Do kup miskę okienną Musisz wypełnić formularz online, zamówić telefoniczny zwrot lub napisać do nas e-mail. Szybko skontaktujemy się z Tobą i dostarczymy karmnik dla ptaków w krótkim czasie. Z miłością, Twój Art Feed!

Podajnik okien dla ptaków "Aparat"

Legendary Art Birdwatch! Hit sprzedaży!

 • Podajnik na przyssawkach jest wygodnie przymocowany do okna i sprawia przyjemność tobie i ptakom!
 • Wykonany z odlewanego akrylu Plexiglas GS
 • Podajnik na szkle jest trzymany przez trzy przyssawki o dużej średnicy, które zostały przetestowane w rosyjskiej zimie.
 • "Soczewka" wykonana jest z drewna z powłoką olejową OLI NATURA produkowaną w Niemczech.
 • W przypadku niedbałego montażu lub brudnej szybie, aby zapobiec utracie podajnik wyposażony jest w naszym systemie „Kotwica” - obejmującej nylonowy sznurek i dekoracyjną akrylową kotwicy.
 • Organicznie pasuje do każdego wnętrza.
 • Podajnik "kamera" ozdobi okno mieszkania lub prywatnego domu i przyciągnie ptaki!
 • 0,4 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Podajnik okien dla ptaków "Lornetka"

Bardzo wygodny podajnik! Unikalny podajnik!

 • Jest przeznaczony do jednoczesnego karmienia dwoma rodzajami żywności.
 • Jedzenie może być luźne - orzeszki ziemne, nasiona, mieszanki paszowe. Możesz użyć nie luźnego paszy - tłuszczu, tłuszczu, kulek pastewnych lub herbatników paszowych.

Przybliżona pojemność - 210 g nasion + 300 g orzeszków ziemnych

Wysokość podajnika - 150 mm

 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Podajnik szyb dla ptaków "Elbrus"

Hit sprzedaży! Wybór kupującego! Duży podajnik! Mieści 600 gr nasion! Bardzo wygodne do oglądania ptaków!

Podajnik szyb "Elbrus" - łączy w sobie dwa dozowniki i podajnik.

 • Wykonany z odlewanego akrylu Plexiglas GS
 • Podajnik na szkle trzymany jest przez cztery przyssawki o dużej średnicy, które zostały przetestowane w warunkach rosyjskiej zimy w różnych strefach klimatycznych kraju.
 • Wyposażony w nasz system "Kotwica" - składający się z sznurka z kapronu i ozdobnej kotwy akrylowej.
 • Dodatek Plancka wykonany jest z drewna iglastego z powłoką z olejem do jachtów OLI NATURA
 • Spanie w dozownikach jest wygodne dzięki obecności obrotowego dachu.
 • Podajnik w oknie "Elbrus" przeznaczony jest do karmienia małych ptaków.

Ma dużą pojemność karmy - 600 gr nasion! Dozownik w oknie "Elbrus" - Twój wybór win-win!

 • 0,62 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Zaawansowana wersja popularnego podajnika! Cztery frajerzy!

W odróżnieniu od podajnika "kamera", luksusowa wersja to:

 • Cztery (zamiast trzech) super mocnych przyssawek, które mocniej napinają podajnik na oknie, w trudnych warunkach pogodowych.
 • Zwiększona sztywność i nośność obudowy dozownika ptaka dzięki obecności bocznych elementów wzmacniających.
 • Zmodyfikowany projekt.
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Duży podajnik szyb! Cztery frajerzy!

 • Wykonany jest z odlewanego szkła akrylowego Plexiglas GS.
 • Dodatek z drewna sosnowego z urządzeniem "antislot".
 • Podajnik wyposażony jest w "kotwicę" bezpieczeństwa.
 • Cztery przyssawki o średnicy 6 cm.
 • Mocowanie przyssawek ułatwia ich wymianę i czyszczenie.

Wysokość - 12 cm., Szerokość 14 cm., Długość 25 cm., Waga 390 g.

 • 0,39 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Mały podajnik! Do karmienia małych ptaków! Świetny prezent dla ukochanej osoby!

 • Podajnik wykonany jest ze sklejki wodoodpornej z dodatkową powłoką wielowarstwową z podkładami akrylowymi i farbami.
 • Technologia powlekania gwarantuje 100% dostępność materiałów powłokowych od zewnętrznej i wewnętrznej strony koryta.
 • W oknie podajnik jest mocowany za pomocą dużych przyssawek o średnicy 5 cm.
 • Podajnik wyposażony jest w system "Kotwica".
 • 0,11 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Elitarny podajnik! Nikt nie pozostanie obojętny!

 • Montaż soczewek, zginanie podajnika, powlekanie olejem - ręcznie.
 • "Kamera" karmy dla ptaków jest przeznaczona do karmienia małych ptaków, niedostępna dla gołębi, młodych drzewek, kruków i czterdziestu.
 • Spanie żywności jest wygodne, dzięki obecności obrotowego dachu, który w razie potrzeby można wyjąć w celu wymiany.
 • Dozowniki wykonane z akrylu lanego wymagają minimalnej konserwacji i trwają długo.
 • Wygodny do oglądania ptaków i fotografowania.
 • 0,4 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Możliwość jednoczesnego podawania do trzech ptaków! Do karmienia pokarmami stałymi! Wygodny dozownik!

 • Wykonany z odlewanego akrylu Plexiglas GS.
 • Podajnik na szkle trzymany jest przez trzy przyssawki o dużej średnicy.
 • Karmnik przeznaczony jest do karmienia i oglądania titmouses, nuthatches i woodpeckers.
 • Wyposażony w nasz system "Anchor".
 • Układanie paszy jest wygodne ze względu na obecność wahadłowego dachu.
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Podajnik ptaków "Art Balkon"

Dla małych ptaków! Nowość! Hit sprzedaży!

 • Wykonany z odlewanego akrylu Plexiglas GS.
 • Dwie jakościowe przyssawki o średnicy 50 mm.
 • Długi drewniany dodatek do powłoki jest trzymany za pomocą dwóch śrub.
 • Miska podajnika ma otwory drenażowe.
 • Wyposażony w system "Anchor".
 • Konstrukcja zapewnia niedostępność paszy dla gołębi.
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Do jednoczesnego karmienia maksymalnie trzem ptakom! Tylko dla solidnego jedzenia!

 • Wykonany z odlewanego akrylu Plexiglas GS.
 • Podajnik na szkle trzymany jest przez trzy przyssawki o dużej średnicy.
 • Wyposażony w nasz system "Anchor".
 • Dodatki wykonane są z drewna iglastego.
 • Przeznaczony jest do karmienia i oglądania małych ptaków.
 • Układanie paszy jest wygodne ze względu na obecność wahadłowego dachu.
 • 0,24 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Do karmienia małych ptaków! Hit sprzedaży! Wybór kupującego!

 • Całość odlewanego szkła akrylowego Plexiglas GS.
 • Przyssawki o wysokiej jakości produkcji Tajwanu. Dwa przyssawki o średnicy 5 cm.
 • Mocowanie przyssawek umożliwia ich łatwą wymianę.
 • 0,21 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Spanie z jedzeniem jest wygodne dzięki obecności obrotowego dachu! Prednaznachena do karmienia małych ptaków!

 • Wykonany z odlewanego akrylu Plexiglas GS.
 • Podajnik na szkle jest trzymany przez trzy przyssawki o dużej średnicy 50 mm i 60 mm.
 • Wyposażony w nasz system "Anchor".
 • Dodatek jest wykonany z drewna iglastego i jest wyposażony w system "Antislot".
 • Podajnik jest dołączony do okna.
 • Spanie żywności jest wygodne ze względu na obecność wahadłowego dachu.

Przybliżona objętość nasion (gr): 210

 • 0,24 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Mały podajnik! Jest przeznaczony do karmienia małych ptaków!

 • Wykonany z odlewanego szkła akrylowego Plexiglas GS.
 • Balustrady z forniru wielowarstwowego pokryte podkładem akrylowym i farbą.
 • Przyssawki o wysokiej jakości produkcji Tajwanu.
 • Dwa przyssawki o średnicy 5 cm.
 • Mocowanie przyssawek umożliwia ich łatwą wymianę.

Rozmiar podajnika: waga 100 gr., Wysokość-12 cm, szerokość 13 cm., Głębokość 5 cm.

 • 0,1 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Mały podajnik! Jest przeznaczony do karmienia małych ptaków!

 • Podajnik wykonany jest ze sklejki wodoodpornej z dodatkową powłoką wielowarstwową z podkładami akrylowymi i farbami.
 • Technologia powlekania gwarantuje 100% dostępność materiałów powłokowych z zewnętrznej i wewnętrznej strony podajnika.
 • Liczba warstw różni się w zależności od szczegółów i wynosi od trzech do sześciu.
 • W oknie podajnik jest mocowany za pomocą dużych przyssawek o średnicy 5 cm.
 • Podajnik wyposażony jest w system "Kotwica".

Pojemność - 80 gr.

 • 0,14 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Mały podajnik! Jest przeznaczony do karmienia małych ptaków!

 • Drewno iglaste, ręczne, OLI NATURA.
 • Odlewane szkło akrylowe Plexiglas GS.
 • Dodatki / schody wykonane są z forniru wielowarstwowego z powłoką olejową.
 • Dwa przyssawki o średnicy 6 cm.

Wysokość -110 mm., Długość 130 mm., Szerokość 110 mm., Waga 240 g.

 • 0,24 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Piękne wstawki z naturalnego drewna! Bardzo interesujący podajnik!

 • Drewno iglaste, ręczne frezowanie, montaż i gięcie szkła, powłoka olejowa OLI NATURA.
 • Szklany - odlew akrylowy Plexiglas GS
 • Dodatki / drabiny wykonane są z wielowarstwowego forniru z powłoką olejową, górny etap jest metalizowany.
 • Cztery przyssawki o średnicy 6 cm.
 • Mocowanie przyssawek ułatwia ich wymianę i czyszczenie.
 • System "Kotwica" wykonany z sznurka z kapronu i ozdobnej kotwy akrylowej pozwala zabezpieczyć przewód na uchwycie okna, aby utrzymać podajnik w przypadku jego nieoczekiwanego załamania.

Wysokość 140 mm., Długość 165 mm., Szerokość 125 mm., Waga 320 g.

Wydajność przy załadunku średnich nasion - 230 g.

 • 0,32 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Camera-Cosmos, Camera-East, Camera-Emerald

Wybierz swój aparat! Niesamowite kolory!

Alternatywna wersja popularnego podajnika kamery! Przedstawiamy dla Państwa trzy opcje.

 • Metalizowana powłoka ma niebieski kolor (Camera - space), przepływający w świetle i przypominający nam przestrzeń kosmiczną.
 • Metalizowana powłoka ma zielony kolor (kamera - szmaragd), mieniącą się w świetle i przypominającą cenny szmaragd.
 • Metalizowana powłoka ma kolor miedzi (kamera - wschód), mieniąc się w świetle i przypominając produkty wschodu.
 • Wykonany z odlewanego akrylu Plexiglas GS.
 • Podajnik na szkle jest trzymany przez cztery przyssawki o dużej średnicy.
 • System jest wyposażony w nasz system "Kotwica".
 • "Soczewka" wykonana jest z twardego drewna fornirowanego drewnem.
 • Przednia część - pierścień ma metalizowaną powłokę z kolorowym lakierem i dodatkową powłoką ze związków akrylowych.
 • Górna półka obiektywu - drewno z forniru z akrylową powłoką ochronną.
 • Powrót - fornir brzozowy z impregnacją.
 • Montaż soczewek, zagięcie koryta, pokrycie środkami ochronnymi - wykonanie ręczne.
 • Spanie żywności jest wygodne, dzięki obecności obrotowego dachu, który w razie potrzeby można wyjąć w celu wymiany.

Ma dużą pojemność - 340 g. nasiona średniej wielkości.

Wysokość podajnika wynosi 150 mm., Szerokość - 220 mm., Głębokość - 75 mm., Waga - 400 g.

 • 0,4 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

 • Podajnik okienny dla ptaków "Synteza" to kombinacja drewna i mocnego akrylu z naszym tradycyjnym jakościowo bezpiecznym systemem do zawieszania.
 • Drewno pokryte olejem OLI NATURA ..
 • Szklany - odlew akrylowy Plexiglas GS.
 • Przyssawki o średnicy 6 cm.
 • System "Anchor".
 • Wysokość 90 mm, długość 120 mm., Szerokość 125 mm., Waga 110 g.
 • Wydajność przy załadunku nasion średniej wielkości - 10 gr.
 • Wysokość 110 mm., Długość 140 mm., Szerokość 130 mm., Waga 140 g.
 • Wydajność przy załadunku nasion średniej wielkości - 30 gr.
 • Wysokość 120 mm., Długość 170 mm., Szerokość 140 mm., Waga 230 g.
 • Wydajność przy załadunku nasion średniej wielkości - 50 gr.
 • 0,1 kg
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Jedzenie jest już włączone! Jest przeznaczony do karmienia małych ptaków!

 • Zestaw składa się z koryta okna "Balkon" z nową balustradą, uosabiającą jedność serc dawcy i uzdolnionych. Balustrady te wykonane są z drewna metalizowanego materiału własnej produkcji.
 • In goes our feed - 400 gr.
 • Instrukcje.
 • Pudełko przewiązane lnianym sznurkiem.
 • Pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś zamówienia
 • Dostawa do dowolnego miasta. Płatność gotówką przy odbiorze jest możliwa. 1

Kup teraz

Skontaktuj się z nami: [email protected]

Odbiór po wcześniejszym uzgodnieniu -

Raz w tygodniu ze stacji metra Medvedkovo lub codziennie

z magazynu (autostrada Jarosław).

Odbiór jest zawsze bezpłatny dla Ciebie!

Designerskie karmniki dla ptaków "Art Feeder".

Dodaj komentarz

+ 76 = 83