Nazwa kategorii

Jak narysować pieczęcie

Jak narysować kota za pomocą ołówka lub farby?

Możesz narysować kota za pomocą farb, kredek, ołówka i innych środków wizualnych. Jeśli jednak jesteś początkującym, zacznij lepiej od najprostszych, stopniowo przechodząc do bardziej złożonych. Po opanowaniu techniki rysowania ołówkiem, w przyszłości łatwiej będzie malować kolorami i innymi materiałami. Warto również wziąć pod uwagę, że przy użyciu tej samej techniki rysowania, rezultat, z uwagi na indywidualne zdolności, każdego artysty zawsze ma swój własny.

Nauka rysowania kota etapami

Na początek trzeba pamiętać, z czego składa się ciało kota - to tułów, głowa, ogon, uszy i łapy. Te części ciała są prostymi figurami: pień jest owalny, głowa jest lekko spłaszczonym kołem, uszy są trójkątami z zaokrąglonymi rogami, a łapy i ogon są wydłużonymi owalami.

Łączymy ze sobą narysowane postacie

Trzeba to robić płynnie, tak jakby rosły części ciała względem siebie, tak jak w procesie rzeźbienia z plasteliny. Jeśli kufa przyszłego kota zostanie poczęta o pół obrotu, to oka dalekiego oka powinno być obrócone, a jego kontur na rysunku musi być cieńszy, aby jego wewnętrzna strona była prawie niewidoczna. Aby uczynić kota bardziej wiarygodnym, nie powinieneś rysować tylko jednej linii prostej, każda część ciała ma nieregularny kształt z wypukłościami i gładkimi łukami.

Oczy i nos przyszłego kota powinny być narysowane w dolnej części głowy, najpierw wyznaczające obszary na twarzy: najpierw podziel się mentalnie na pół, ustal, gdzie będzie górna granica oczu, a następnie podziel dolną część na trzy części. Tak więc w środkowej części dolnego płata pojawia się nos, a pod nim usta przyszłego kota. Wewnętrzne kąciki oczu powinny tworzyć trójkąt z dolnym rogiem nosa.

Jak narysować kota puszystego? W miejsce starego konturu stosujemy małe kreski - wełnę. Nie musisz się spieszyć, aby narysować miotłę zamiast ogona, a wynik będzie znacznie dokładniejszy i bardziej naturalny, jeśli wyciągniesz pojedynczą wełnę z konturu ogona.

Na tym etapie odcień ciała kota, całkowicie pokrywając go małymi wełniankami, obserwując kierunek i długość. Piersi i wewnętrzną stronę ucha, które znajdują się blisko nas, można pozostawić bez cieni.

Robimy to, rysując bardziej żywe pociągnięcia łap, tułowia i głowy. Uderzenia powinny wygiąć się łukowato od krawędzi do środka. Dalekie nogi są ciemniejsze niż najbliższe. Ułóż cienie nad nosem, brwiami i nogami.

Wzmocnij cień, dodaj wąsy i kilka losowych linii na uszach, ogonie i łapach. Voila, kot jest gotowy!

Narysuj kota ołówkiem (sposób dla początkujących)

Prostsza wersja rysunku kota za pomocą ołówka wizualnie wyświetla poniższy schemat:

 1. Przedstawimy koło i owal, który później staje się głową i pniem zwierzęcia.
 2. Atrybut na duże owalne 4 małe owale - będą to kończyny przyszłego kota, aw kółku zaznaczymy mniejszy okrąg - pysk.
 3. Narysuj trójkątne uszy, łapy w kształcie dwóch małych owali i miejsca planowe dla oczu.
 4. Kończymy ogon łukiem, uzupełniamy kończynami przednimi o podłużne owalne detale - łapy, rysowane oczy.
 5. Kończymy znakowanie części ciała.
 6. W szczegółach narysuj wąsy, dodaj trochę wełny na twarzy, dajemy obrazowi pełny wygląd.

Kot kreskówka dla dziecka

Narysuj zabawnego kota rysunkowego w stylu anime, który sprawi ci dużo radości, nie będzie to trudne. Postępuj zgodnie z instrukcjami wizualnymi i powtórz.

 1. Narysuj duże koło, podzielone na 4 części, a poniżej owalne.
 2. Trochę naciągnij pysk przyszłego kota i udekoruj uszy.

 1. Oznacz nos, oczy i brwi.
 2. Kończymy łapy.

 1. Uzupełniamy obraz zwierzęcia obrazem pnia (w miejsce wcześniej zaplanowanego owalu) i ogonem.
 2. Usuwamy linie pomocnicze, obrysowujemy kontur kolorowania kota i malujemy wynikowego słodkiego kotka farbami lub markerami dla Twojego dziecka.

Innym sposobem na stworzenie prostego, ale bardzo ładnego kolorowania kotów komiksowych można zobaczyć na poniższym filmie.

Oto kilka prostych sposobów przedstawienia kota, który jest odpowiedni nawet dla początkujących.

I korzystając ze schematów krok po kroku opisanych poniżej, możesz łatwo i szybko rysować koty różnych ras.

Jak narysować kota dla dzieci

Koty są jednym z najsłodszych stworzeń na naszej planecie 🙂 Są kochane, nawet jeśli po prostu leżą cały dzień na kanapie i nic nie robią. Dzisiaj dowiemy się, jak rysować koty dla dzieci.

Przykłady rysowania będą różnorodne, koty dla bardzo małych dzieci, koty dla dzieci w wieku około ośmiu lat i koty dla starszych dzieci. Tak, a dorośli czasami rysują te same koty, ponieważ wyglądają pięknie pomimo prostoty obrazu 🙂

W tej lekcji jest wiele kotów, więc przygotowaliśmy dla ciebie dwie treści.

Spis treści nr 1: przykłady rysunków bez opisu

Wybierz kota i kliknij na niego

I tu mamy drugą treść 🙂 Treści dla przykładów kotów ze szczegółowym opisem procesu rysowania.

Ten kot może narysować 7-8-letnie dziecko. Jest rysowany znacznie łatwiej niż inne przykłady.

Zacznijmy od głowy. Narysuj głowę podobną do Batmana 🙂 Owal z uszami.

Narysuj pysk za pomocą prostych linii. Zamknięte szczęśliwe oczy, nos i usta. Ponadto narysuj uszy ostrymi liniami, które będą oznaczać wełnę.

W trzecim etapie narysuj długą antenę i narysuj przednie łapy.

Teraz narysuj drugą część pnia. Ponieważ jest to dziecięcy rysunek kota, nie potrzebujemy idealnego przestrzegania proporcji. Narysuj plecy, łapy i odpowiednio ogon.

Podziwiamy kota, który dostaliśmy 🙂 Pokoloruj go na przykład w kolorze żółtym, niebieskim lub zielonym 🙂

Ten przykład jest odpowiedni dla dziecka w wieku 8 lat. On na pewno poradzi sobie z takim tygrysem 🙂

W tym przykładzie nasz ogon piersiowy będzie miał niezwykły kolor, będzie to kot tygrysa!

Na pierwszym etapie zrobimy dwa proste kroki naraz 🙂

Najpierw narysuj owal. Drew? Świetnie! Teraz w dolnej części owalu musisz narysować pysk naszego kota.

Narysuj uszy i pociągnij w nich pociągnięcia. Jak wspomniano wcześniej, rysujemy kota-tygrysa 🙂 Dlatego na trzech różnych stronach kufy trzeba narysować trzy linie.

Po lewej i prawej stronie linii będzie taka sama, ale po górnej stronie linii nieco bardziej autentyczne.

W drugim etapie zakończyliśmy rysowanie głowy, a teraz zaczynamy malować ciało naszego siedzącego tygrysa. Narysuj klatkę piersiową, przednią stopę i plecy.

Teraz narysujemy drugą przednią stopę, część tej stopy jest przykryta pierwszą stopą, ponieważ jest bliżej nas.

Narysuj tylną łapę. Tylna łapa jest znacznie trudniejsza do narysowania, niż się wydaje, więc nie przykładaj zbyt dużej wagi do ołówka. Może zajść konieczność przemycia niezbyt pięknej stopy i przerysowania jej.

Na piątym etapie rysujemy paski na łapach i paski grubsze na plecach. Narysuj ogon i na nim paski.

Nie trzeba go narysować jak tygrysa, jeśli wymazujesz wszystkie paski i wybierzesz inny kolor, dostaniesz zwykłego kota, a nie tygrysa.

Przykładowy rysunek kota dla dziecka ma 9 lat

Na pierwszy rzut oka ten kot wydaje się bardzo złożony i wydaje się, że dziecko będzie trudne do narysowania, ale tak nie jest. Dzięki przykładom krok po kroku zrozumiesz, że rysowanie jest bardzo proste. Zacznijmy!

Jak widać na powyższym zdjęciu, nasz kot jest w takiej pozycji, że stoją jej przednie łapy, ale siedzi na tylnych łapach. Dlatego jej figura okazuje się wydłużona i dlatego rysujemy trzy koła, które są połączone liniami.

Najwyższy okrąg należy podzielić, jak pokazano na rysunku. Jest to konieczne dla przyszłej twarzy. Nie przykładaj zbyt dużej wagi do ołówka, ponieważ większość linii jest pomocnicza i zostanie wymazana.

W drugim etapie rysujemy uszy, rysujemy kaganiec. Łączymy dwa koła z dwiema liniami, aby utworzyć szyjkę. Wykonujemy również szkice ogona i lewą stopę kota.

Trzeci to najtrudniejszy etap. Tutaj malujemy łapy i ogon. Trudno opisać, jak prawidłowo rysować łapy i ogon, więc wystarczy spojrzeć na obrazek poniżej i spróbować narysować coś podobnego.

Narysuj kaganiec i połącz linie z dolną częścią pnia i górną.

Najłatwiejszy i najprzyjemniejszy etap 🙂 Narysuj anteny i paski na łapach.

Na ostatnim etapie usuwamy wszystkie nasze linie pomocnicze i nasz kotek jest gotowy.

Jeśli chcesz, możesz pokolorować go w swoim ulubionym kolorze;)

Jak narysować śpiącego kota dla dzieci? To bardzo proste! Jest narysowany tylko w 6 etapach i może być wykonany przez dziecko w wieku około 9 lat. Zacznijmy!

Na pierwszym etapie naszego drugiego kota w klasie rysunku kotów dla dzieci rysujemy okrąg 🙂 To będzie głowa kota. Następnie podziel koło na pół w pionie i nieco poniżej środka w poziomie.

Wyszczególniamy nasze koło. Narysuj oczy, nos i usta. W naszym przykładzie oczy są zamknięte z przyjemnością: 3 Ale możesz je otworzyć, chociaż jeśli pamiętasz, że rysujemy śpiącego kota, to otwarte oczy będą tutaj nie na miejscu.

Narysuj kaganiec. Spróbuj narysować ją symetrycznie, a od górnej części narysuj potargany płaszcz.

Teraz jeden z najtrudniejszych etapów, ale na pewno poradzisz sobie!

Konieczne jest narysowanie gładkiej linii tułowia, który niedostrzegalnie wpłynie do ogona. Linia musi koniecznie wznieść się ponad głowę naszej pieczęci, a następnie stopniowo obniżać się i zamieniać w ogon.

Sfinalizuj ostatnie poprawki. Narysuj jedną przednią łapę, która będzie nieznacznie widoczna za ogonem. Narysuj wąsy, czubek ogona, a w niektórych miejscach fałdy.

Usuwamy linie pomocnicze i, w razie potrzeby, kolorujemy śpiącego kota.

Jak narysować ładny kot dla dzieci?

Ten kot nie jest najłatwiejszym kotem do malowania dziecka i nie jest bardzo podobny do pieczęci, ale ten stwór jest bardzo ładny. Ten kot przypomina trochę kota anime, wielkie oczy i niezwykły kształt ciała.

Narysuj okrąg, podziel go w środku pionowo i tuż poniżej środka w pionie. Pod tym kółkiem narysuj owal, którego rozmiar jest nieco mniejszy.

Drugi etap jest bardziej skomplikowany niż pierwszy, konieczne jest wyszczególnienie głowy. Narysuj uszy i narysuj duże koło wokół linii, z których masz głowę.

Narysuj wielkie oczy! Im większe oko, tym ładniejszy kot będzie wyglądał: 3 Narysuj brwi i usta. W naszym przykładzie nie narysowaliśmy sobie nosa, ale jeśli naprawdę chcesz go narysować, to oczywiście możesz to zrobić.

Czwarty etap nie jest bardzo trudny. Narysuj dwie przednie łapy, staraj się je narysować niezbyt cienko, bo będziemy mieli tłustego kota.

Malujemy ciało kota nieco szerszym, owalnym, zaplanowanym wcześniej, i malujemy ogon.

Cóż, na ostatnim etapie usuwamy wszystkie linie pomocnicze i, w razie potrzeby, kolorujemy naszego pięknego kota.

Jak narysować kota krok po kroku

W tej lekcji opowiem, jak narysować kota etapami dla dziecka. Często dzieci napotykają problem, gdy dopiero zaczynają rozwijać swoje zdolności twórcze, a przedmiot rysowania jest bardzo złożony. W tej lekcji z łatwością narysujemy prostego, ale pięknego kota krok po kroku.

Zacznijmy rysować kota. Jeśli rysujesz z dzieckiem, wyjaśnij mu, z jakich części składa się kotek. W naszym przypadku zaczynamy rysować od głowy - ma on kształt okrągły, lekko rozciągnięty do boku.

Po narysowaniu koła zaczynamy rysować ciało kota. Narysuj dwie zakrzywione linie od głowy, a po bokach - dwie półokrągłe linie oznaczające tylne nogi kota.

Który kot jest bez uszu? Dlatego powiedz dziecku, że uszy są konieczne. Narysuj parę uszu na czubku głowy w kształcie trójkątów.

W dolnej części pyska kota rysujemy dziobek w kształcie trójkąta, a od niego - dwa loki wskazujące usta kota.

Od górnego losowania oczami kota dziecka - nie są okrągłe, ale wskazują na narożniki i lekko skośne. Źrenica ma wydłużony kształt.

Teraz narysuj nogi kota, jak pokazano na dolnej figurze. Na każdej stopie narysuj trzy palce, a jeśli twój kot jest zły, poradź mu, aby narysował pazury.

I oczywiście każdy kot potrzebuje tylko ogona - odciągnij go z boku.

Dodajemy futrzany kotek, rysując futro na klatce piersiowej i nogach.

Nasz kot jest prawie gotowy, pozostaje dodać kilka szczegółów - futro na uszach, wąsy i łuk. Twoje dziecko może dodać niektóre ze swoich danych według własnego uznania - na przykład narysuj miskę obok mleka lub myszy.

Mam nadzieję, że spodobała ci się lekcja i nauczyłeś się, jak rysować kota z dzieckiem etapami. Jeśli lubisz rysować z dziećmi, radzę odwiedzić odpowiednią sekcję na mojej stronie internetowej.

Spróbujmy narysować kilka bardziej uroczych i uroczych kotów o schematach etapowych. Najpierw narysuj realistyczną koteczkę w pełni rozwiniętym za pomocą instrukcji krok po kroku ze zdjęciami.

Na pierwszym etapie zaznaczam arkusz, aby wskazać proporcję kota. Nasz fundament składa się z kilku figur - narysuję kształt głowy, ciała, trójkąty uszu znajdują się na górze. Słuchaj, zaczyna wyglądać jak malowany kot! Postaraj się, aby linie podstawy były ledwo widoczne, to pozwoli nam w przyszłości nie być przez nich rozpraszanym. Następnie zacznę rysować twarz kota. Jest nieco spiczasty, w dolnej części kufy znajduje się dziobek i usta. Tuż nad nosem rysujemy kocie oczy.

Teraz zaczynamy rysować uszy kota. Dodaję pionowe źrenice, a także wąsy. Następnym krokiem jest rysowanie łap. Zauważ, jak są one ułożone na poniższym obrazku.

Teraz musimy narysować plecy, tylne nogi i ogon kota. Dodaję też obrysy, które sprawią, że kotek będzie bardziej szczegółowy. Usuwamy niepotrzebne linie, kontury konturów i, w razie potrzeby, kolorujemy nasze piękno. Oto kot, który udało nam się narysować!

Teraz spróbujmy narysować słodkiego kociaka. Rysunek jest bardzo prosty, nawet dziecko może sobie z tym poradzić!

Narysuj duży owal. Kocięta zawsze mają wystarczająco dużą głowę na rysunkach rysunkowych, użyjemy też tej techniki. Następnie rysuję linie - będą one oznaczać ciało i ogon.

Następnie narysuję uszy naszego kociaka, przyjmiemy kształt ogona. Okazuje się ładny! Teraz nasz kot musi narysować kaganiec - rysuję dwa duże oczy, a między nimi dodaję nos i usta. Kilka linii na górze i na uszach.

Narysuj przesunięte w prawą stronę źrenice kota, dodaj antenę i chwycić za łapy. Najpierw przód, a potem tył. Teraz chcę dodać paski do głowy i ogona pieczęci.

Na ostatnich etapach możesz szkicować szkic i pozbyć się niepotrzebnych linii. Postanowiłem narysować kota w fioletowo-różowych odcieniach, a moje oczy zrobiły się zielone. Kot wygląda trochę niecodziennie, ale z tego nie staje się mniej niezwykły. I co się w tobie stało?

Następny kot do losowania będzie nieco bardziej skomplikowany, ale uwierz mi - jest tego wart. Najpierw zaznaczmy ten arkusz takimi liczbami. Ćwicz na projekcie, po kilku próbach na pewno będziesz piękna i dokładna. Aktywnie używaj gumki, usuwając niepotrzebne linie niestabilne.

Narysujmy postać znajdującą się pod dwoma trójkątami. W samym centrum, gdzie krzyżują się nasze linie, narysuj nos i usta. Oczy kota są zakryte - wygląda na to, że rozgrzała boki w słońcu i po prostu świeci z przyjemnością!

Uszy muszą być szczegółowe. Części boczne są zacienione w równoległych ruchach.

Zaczynamy kształtować kaganiec. Narysuj szkic, ale teraz linie są płynniejsze. Malowałem także wąsy.

Teraz zaczynamy rysować ciało kota. Leży na plecach, więc nie musisz rysować łap. Dodaję kilka pociągnięć do miejsca, w którym zostanie położony kręgosłup, natychmiast zrozumie, w jakiej pozycji leży malowany kot.

Musimy tylko narysować ogon kota. Nie zapomnij wymazać wszystkiego, co jest zbędne.

Malowany kot powinien być pomalowany. Myślę, że czerwony kolor tej pięknej pani jest bardzo istotny.

Teraz nauczyliśmy się rysować kilka kotów na raz! Opublikuj swoją pracę w komentarzu, aby inni mogli czerpać inspirację z Twojego przykładu, powodzenia!

Możesz także zobaczyć, jak narysować inne koty: kota anime i czerwonego kota.

Powiązane oprogramowanie

Jak narysować kogut krok po kroku dziecko

Jak narysować SpongeBoba w etapach ołówkiem

 • Figury 3D (15)
 • Bez kategorii (3)
 • Samouczki wideo (29)
 • Dla początkujących (236)
  • Liczby według komórek (2)
  • Lekcje rysunku dla dzieci (161)
 • Inne (15)
  • Budynki (8)
  • Kosmos (6)
 • Jak narysować osobę (76)
  • Akcesoria do włosów (6)
  • Dzieci (2)
  • Części ciała (6)
 • Jak tkać bransoletki z gumek (10)
 • Jak narysować Anime (44)
  • Chibi (13)
 • Jak rysować ubrania (22)
  • Obuwie (4)
  • Sukienki (11)
 • Wyróżnione (9)
 • Postaci z kreskówek (146)
  • Gravity Falls (19)
  • Opłatek (7)
  • Czas przygód (7)
  • Bohaterowie komiksów (5)
  • Gry logiczne (5)
  • Girls of Equestria (5)
  • Jak narysować Monster High (5)
  • Jak narysować kucyka (15)
  • Simpsonowie (3)
  • Bajki (3)
  • Sekretne życie zwierząt domowych (2)
 • Przydatne (2)
 • Wakacje (56)
  • 1 września (3)
  • 23 lutego i 9 maja (15)
  • 8 marca (4)
  • Walentynki (7)
  • Nowy Rok (16)
  • Halloween (9)
 • Natura (40)
  • Drzewa (6)
  • Kwiaty (22)
 • Różne (7)
  • Broń (1)
 • Pobieranie jedzenia (36)
 • Rysowanie zwierząt (124)
  • Wilki (5)
  • Gryzonie (3)
  • Koty (29)
  • Lisy (3)
  • Niedźwiedzie (8)
  • Życie morskie (8)
  • Owady (13)
  • Ptaki (6)
  • Psy (11)
 • Technika rysowania (22)
  • Transport (13)
 • Rysunki i zdjęcia (18)
 • Wyrafinowane lekcje malarstwa (29)

❤Lessdraw❤ © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

90 − = 87