Nazwa kategorii

Jak narysować kota dla dzieci w wieku 8 lat

Lekcja krok po kroku, jak narysować kota

Kot to jedno z twoich ulubionych zwierząt, takie jak ten, kręci się pod twoimi stopami i trudno je narysować. Oto prosta, krok po kroku lekcja rysowania kota za pomocą prostego ołówka. Najpierw spróbujmy narysować kota komiksowego, który siedzi:

lub narysować leżącego kota:

Nadal można rysować, jak kot idzie:

I jeszcze jeden kociak krok po kroku:

Teraz możesz przejść do trudniejszych lekcji i narysować prawdziwe koty, kocięta i koty, które śpią lub bawią się, jedzą lub drapią pazury, ogólnie rzecz biorąc, prowadzą swój zwykły tryb życia. Po prostu nadaj bardziej naturalny kształt oczom, dodaj elegancji kształtom i odrobinie puszystości.

Jest to złożony i żmudny biznes, ale jeśli ćwiczysz, wszystko się ułoży.

DZIĘKUJEMY, KTÓRZY TEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

więc narysowałem ich wszystkich, ale 2 nie bardzo 3 i 1 klasa

Zalecamy również przeczytanie powiązanych artykułów:

  • Jesteś tutaj:  
  • Strona główna
  • Lekcje mistrzowskie
  • Nauczyć się rysować
  • Lekcja krok po kroku, jak narysować kota

© Kopiowanie jest dozwolone tylko z bezpośrednim aktywnym linkiem do strony z oryginalnym artykułem.

W przypadku jakichkolwiek chorób, zwłaszcza w czasie ciąży lub u dziecka, nie należy samodzielnie diagnozować i leczyć objawów, należy skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Rozrywka dla dzieci

Następnie zabrać dziecko do domu i do przedszkola:

© 2018 Encyclopedia 7 guru z poradami lekarzy, psychologów, pedagogów

Jak narysować kota z dzieckiem

Koty kochają wiele osób i oczywiście dzieci. Być może koty są jednym z najpopularniejszych zwierząt na całym świecie. Rysowanie tych uroczych i niezwykle wdzięcznych stworzeń jest niezwykle fascynującą czynnością. Aby zobrazować kota, potrzebny będzie zestaw kredek, gumka, papier, długopis żelowy (czarny) i ołówek automatyczny.

Najwygodniej jest rysować kota etapami:

1. Narysuj małe kółko na górze kartki papieru;

2. Narysuj uszy do koła. Postaraj się, aby uszy były tej samej długości;

3. Podziel okrąg za pomocą linii pionowej na dwie w przybliżeniu równe części. Następnie zaznacz okrąg, rysując dwie poziome linie. Górna linia oznacza położenie kocie oczy, a dolna linia wskazuje jego nos;

4. Narysuj dwa oczy, których odległość jest w przybliżeniu równa wielkości jednego oka. Następnie narysuj nos, który wygląda jak odwrócony trójkąt;

5. Narysuj źrenice i usta kota. Narysuj kształt jego głowy;

6. Wyciągnij kształt ciała kota i narysuj ogon;

7. Narysuj bardziej szczegółowo łapy kota;

8. Za pomocą pokrętła zakreśl okrąg;

9. Gumka kasuje szkic;

10. Wewnętrzna część uszu pokryta kolorem jasnoróżowym i solidnym ołówkiem. Oczy koloru kota jasno zielone i zielone odcienie, a źrenica - czarne. Wełna w miejscach zacienionych ołówkami w odcieniach szarości;

11. Pomaluj dolną część tła za pomocą zielonego ołówka, a górną część za pomocą ołówka z liliowymi odcieniami.

Rysunek kota jest całkowicie gotowy. Narysuj to zwierzę i możesz użyć innych materiałów. Na przykład pastel lub gwasz. Szczególnie interesujące jest wyciągnięcie kota z natury, ponieważ w tym przypadku w swojej pracy możesz pokazać całą łaskę tego niezwykłego stworzenia.

Autor klasy mistrzowskiej Karpushenkova Ekaterina Aleksandrovna, data publikacji: 23.06.2015

Przedruk bez aktywnego łącza jest zabroniony!

Możesz dołączyć zdjęcia do swoich wspomnień.

Lekcje rysunku

Jak narysować kota dla dzieci

Koty są jednym z najsłodszych stworzeń na naszej planecie 🙂 Są kochane, nawet jeśli po prostu leżą cały dzień na kanapie i nic nie robią. Dzisiaj dowiemy się, jak rysować koty dla dzieci.

Przykłady rysowania będą różnorodne, koty dla bardzo małych dzieci, koty dla dzieci w wieku około ośmiu lat i koty dla starszych dzieci. Tak, a dorośli czasami rysują te same koty, ponieważ wyglądają pięknie pomimo prostoty obrazu 🙂

W tej lekcji jest wiele kotów, więc przygotowaliśmy dla ciebie dwie treści.

Spis treści nr 1: przykłady rysunków bez opisu

Wybierz kota i kliknij na niego

I tu mamy drugą treść 🙂 Treści dla przykładów kotów ze szczegółowym opisem procesu rysowania.

Ten kot może narysować 7-8-letnie dziecko. Jest rysowany znacznie łatwiej niż inne przykłady.

Zacznijmy od głowy. Narysuj głowę podobną do Batmana 🙂 Owal z uszami.

Narysuj pysk za pomocą prostych linii. Zamknięte szczęśliwe oczy, nos i usta. Ponadto narysuj uszy ostrymi liniami, które będą oznaczać wełnę.

W trzecim etapie narysuj długą antenę i narysuj przednie łapy.

Teraz narysuj drugą część pnia. Ponieważ jest to dziecięcy rysunek kota, nie potrzebujemy idealnego przestrzegania proporcji. Narysuj plecy, łapy i odpowiednio ogon.

Podziwiamy kota, który dostaliśmy 🙂 Pokoloruj go na przykład w kolorze żółtym, niebieskim lub zielonym 🙂

Ten przykład jest odpowiedni dla dziecka w wieku 8 lat. On na pewno poradzi sobie z takim tygrysem 🙂

W tym przykładzie nasz ogon piersiowy będzie miał niezwykły kolor, będzie to kot tygrysa!

Na pierwszym etapie zrobimy dwa proste kroki naraz 🙂

Najpierw narysuj owal. Drew? Świetnie! Teraz w dolnej części owalu musisz narysować pysk naszego kota.

Narysuj uszy i pociągnij w nich pociągnięcia. Jak wspomniano wcześniej, rysujemy kota-tygrysa 🙂 Dlatego na trzech różnych stronach kufy trzeba narysować trzy linie.

Po lewej i prawej stronie linii będzie taka sama, ale po górnej stronie linii nieco bardziej autentyczne.

W drugim etapie zakończyliśmy rysowanie głowy, a teraz zaczynamy malować ciało naszego siedzącego tygrysa. Narysuj klatkę piersiową, przednią stopę i plecy.

Teraz narysujemy drugą przednią stopę, część tej stopy jest przykryta pierwszą stopą, ponieważ jest bliżej nas.

Narysuj tylną łapę. Tylna łapa jest znacznie trudniejsza do narysowania, niż się wydaje, więc nie przykładaj zbyt dużej wagi do ołówka. Być może będziesz musiał wymazać niezbyt piękną łapę i przerysować ją.

Na piątym etapie rysujemy paski na łapach i paski grubsze na plecach. Narysuj ogon i na nim paski.

Nie trzeba go narysować jak tygrysa, jeśli wymazujesz wszystkie paski i wybierzesz inny kolor, dostaniesz zwykłego kota, a nie tygrysa.

Przykładowy rysunek kota dla dziecka ma 9 lat

Na pierwszy rzut oka ten kot wydaje się bardzo złożony i wydaje się, że dziecko będzie trudne do narysowania, ale tak nie jest. Dzięki przykładom krok po kroku zrozumiesz, że rysowanie jest bardzo proste. Zacznijmy!

Jak widać na powyższym zdjęciu, nasz kot jest w takiej pozycji, że stoją jej przednie łapy, ale siedzi na tylnych łapach. Dlatego jej figura okazuje się wydłużona i dlatego rysujemy trzy koła, które są połączone liniami.

Najwyższy okrąg należy podzielić, jak pokazano na rysunku. Jest to konieczne dla przyszłej twarzy. Nie przykładaj zbyt dużej wagi do ołówka, ponieważ większość linii jest pomocnicza i zostanie wymazana.

W drugim etapie rysujemy uszy, rysujemy kaganiec. Łączymy dwa koła z dwiema liniami, aby utworzyć szyjkę. Wykonujemy również szkice ogona i lewą stopę kota.

Trzeci to najtrudniejszy etap. Tutaj malujemy łapy i ogon. Trudno opisać, jak prawidłowo rysować łapy i ogon, więc wystarczy spojrzeć na obrazek poniżej i spróbować narysować coś podobnego.

Narysuj kaganiec i połącz linie z dolną częścią pnia i górną.

Najłatwiejszy i najprzyjemniejszy etap 🙂 Narysuj anteny i paski na łapach.

Na ostatnim etapie usuwamy wszystkie nasze linie pomocnicze i nasz kotek jest gotowy.

Jeśli chcesz, możesz pokolorować go w swoim ulubionym kolorze;)

Jak narysować śpiącego kota dla dzieci? To bardzo proste! Jest narysowany tylko w 6 etapach i może być wykonany przez dziecko w wieku około 9 lat. Zacznijmy!

Na pierwszym etapie naszego drugiego kota w klasie rysunku kotów dla dzieci rysujemy okrąg 🙂 To będzie głowa kota. Następnie podziel koło na pół w pionie i nieco poniżej środka w poziomie.

Wyszczególniamy nasze koło. Narysuj oczy, nos i usta. W naszym przykładzie oczy są zamknięte z przyjemnością: 3 Ale możesz je otworzyć, chociaż jeśli pamiętasz, że rysujemy śpiącego kota, to otwarte oczy będą tutaj nie na miejscu.

Narysuj kaganiec. Spróbuj narysować ją symetrycznie, a od górnej części narysuj potargany płaszcz.

Teraz jeden z najtrudniejszych etapów, ale na pewno poradzisz sobie!

Konieczne jest narysowanie gładkiej linii tułowia, który niedostrzegalnie wpłynie do ogona. Linia musi koniecznie wznieść się ponad głowę naszej pieczęci, a następnie stopniowo obniżać się i zamieniać w ogon.

Sfinalizuj ostatnie poprawki. Narysuj jedną przednią łapę, która będzie nieznacznie widoczna za ogonem. Narysuj wąsy, czubek ogona, a w niektórych miejscach fałdy.

Usuwamy linie pomocnicze i, w razie potrzeby, kolorujemy śpiącego kota.

Jak narysować ładny kot dla dzieci?

Ten kot nie jest najłatwiejszym kotem do malowania dziecka i nie jest bardzo podobny do pieczęci, ale ten stwór jest bardzo ładny. Ten kot przypomina trochę kota anime, wielkie oczy i niezwykły kształt ciała.

Narysuj okrąg, podziel go w środku pionowo i tuż pod centrum w pionie. Pod tym kółkiem narysuj owal, którego rozmiar jest nieco mniejszy.

Drugi etap jest bardziej skomplikowany niż pierwszy, konieczne jest wyszczególnienie głowy. Narysuj uszy i narysuj duże koło wokół linii, z których masz głowę.

Narysuj wielkie oczy! Im większe oko, tym ładniejszy kot będzie wyglądał: 3 Narysuj brwi i usta. W naszym przykładzie nie narysowaliśmy sobie nosa, ale jeśli naprawdę chcesz go narysować, to oczywiście możesz to zrobić.

Czwarty etap nie jest bardzo trudny. Narysuj dwie przednie łapy, staraj się je narysować niezbyt cienko, bo będziemy mieli tłustego kota.

Malujemy ciało kota nieco szerszym, owalnym, zaplanowanym wcześniej, i malujemy ogon.

Cóż, na ostatnim etapie usuwamy wszystkie linie pomocnicze i, w razie potrzeby, kolorujemy naszego pięknego kota.

Dodaj komentarz

60 − = 55