Nazwa kategorii

Jak zrobić rzeczy dla lalek własnymi rękami

Rzeczy dla lalek własnymi rękami: mistrzowska klasa dla młodych potrzebujących materiałów fotograficznych i wideo

Każda dziewczyna marzy, by zapełnić garderobę swojej lalki jak największą liczbą sukienek. Jeśli spojrzysz na półki sklepów, możesz zobaczyć dużą liczbę ubrań dla lalek, ale niestety są one zbyt drogie. Oferujemy doskonałe wyjście z tej sytuacji - aby rzeczy dla lalek własnymi rękami. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić budżet, ale także zapewnić ekscytującą rozrywkę. W naszej klasie mistrzowskiej nauczysz się, jak robić rzeczy dla lalek samemu, używając prostej technologii ze zdjęciem.

Aby zacząć tworzyć stroje, musimy przygotować kilka materiałów. Najważniejsze jest to, że szycie ubrań dla lalek nie wymaga dużych wydatków. Możesz uszyć ubrania z pozostałych kawałków materiału. Potrzebujemy:

 • Kawałek tkaniny o wymiarach 19X11.
 • Gumka (0,5 cm szerokości i 10 cm długości).
 • Nożyczki.
 • Nici, które pasują pod tkaniną.
 • Maszyna do szycia.
 • Kawałek tkaniny o wymiarach 15 x 6,5 cm i kawałek tkaniny o wymiarach 12,5 x 30 cm.
 • 2 wstążki o długości 6,5 cm.
 • Rzep 10 x 0,5 cm.

Robimy własne rzeczy dla lalek Barbie

Dla lalki Barbie możesz uszyć piękne i piękne spódnice. Bardzo łatwo to zrobić. Trochę sztuczek, wyobraźnia i produkt są gotowe. Z naszą dostępną klasą mistrzowską nauczysz się szyć wspaniałe rzeczy dla swoich lalek. Materiały są gotowe i łamiemy się!

Spódnica może być uszyta z kilku kawałków materiału, a Ty możesz wziąć kawałek. Jeśli zdecydujesz się uszyć spódnicę z różnych kawałków materiału, to w pierwszym etapie musisz uszyć razem kawałki tkaniny.

Aby pięknie przyciąć spódnicę, musisz być w stanie uszyć małą maszynę do szycia. Górna i dolna część spódnicy musi być uszyta zygzakiem lub overlockiem, aby krysy wyglądały schludnie.

Kolejny jest bardzo ważny - opaska elastyczna musi być przymocowana do podstawy spódnicy. Szerokość ściegu powinna być równa szerokości dziąsła. Aby przymocować taśmę elastyczną, należy odskoczyć od krawędzi pasa spódnicy o kilka centymetrów, aby rozciągnąć taśmę elastyczną i zszyć ją w dwóch kierunkach.

Na tym etapie nie jest konieczne mocne dokręcanie gumki, a jeśli długość gumki nie wystarcza, konieczne jest zamocowanie brakującego elementu. To powinno wyjść na tym etapie.

Następnie musimy ukryć gumkę. Aby to zrobić, owinąć górny kawałek materiału i konieczne jest staranne zszycie.

Następnie należy złożyć spódnicę tak, aby spód był na górze.

Konieczne jest naciągnięcie spódnicy na niezszyty brzeg, dlatego konieczne jest cofnięcie się o około 1 cm.

I na ostatnim etapie, musisz tylko przetworzyć krawędzie spódnicy. Spódnica jest gotowa!

Ułóż lekką sukienkę dla lalki Barbie

Na początek bierzemy 2 przygotowane kawałki materiału i obrabiamy ich brzegi na maszynie tak, aby wyglądały schludnie i pięknie. W tym celu należy przesunąć o 0,5 cm na krawędziach i zszyć o 0,3 cm od krawędzi.

Następnie weź lalkę i weź tkaninę przygotowaną na stanik naszej sukienki. Zawijamy materiał do stanika wokół klatki piersiowej lalki i wykonujemy pomiary. Zapinamy materiał za pomocą szpilki od tyłu, dzięki czemu stanik sukienki jest napięty. W ten sam sposób wykonaj szwy z przodu, aby sukienka się nie wystawała.

Następnie konieczne jest zszywanie rowków szwem "do przodu-tyłu", ale nie do krawędzi gorsetu.

Teraz zaczynamy tworzyć spódnicę do sukienki. Aby to zrobić, weź kawałek materiału, który jest przeznaczony do spódnicy i zrób szew wzdłuż górnej części spódnicy, pociągnij ją razem sznurkiem. I przymocuj dolną część (spódnicę) do góry (stanik) z dużą liczbą szpilek.

Następnie łączymy te dwa elementy razem. Odwracamy się od krawędzi 1 cm i przeszyta od wewnętrznej strony stanika. Krawędzie są również traktowane z pięknym szwem.

Następnie obróć sukienkę z przodu, a także delikatnie obsikuj w obszarze paska.

I ostatni szlif - szyjemy rzepy na plecach sukienki.

Suknia jest gotowa do dopasowania!

Szycie ubrań dla lalek to nie tylko zabawa dla dzieci, ale większość dorosłych pracownic uznała to za interesujące. Dzięki tej lekcji można spędzić czas interesujący i pożyteczny. A także stwórz własną kolekcję rzeczy dla lalek, które wszyscy będą podziwiać.

Wykonujemy ubrania dla lalek Monster High

Lalki Monster Hai przyciągnęły uwagę dziewcząt z całego świata, chociaż pojawiły się niedawno. W naszym wideo klasy mistrzowskiej zrobimy rzeczy dla monster hi-lalki własnymi rękami. Z pomocą naszej mistrzowskiej klasy możesz stworzyć nową garderobę dla swoich niezwykłych lalek.

Szycie strojów dla lalek to bardzo fascynująca aktywność. A dziś jesteś przekonany, że nie jest to trudne. Pod koniec naszej klasy mistrzowskiej zapewniamy wybór materiału wideo, który ułatwi ci pracę nad strojami. Przyjemne oglądanie!

Jak zrobić rzeczy dla lalek własnymi rękami

Sama lalka to tylko zabawka. Wtedy właśnie pojawia się mały dom z łóżeczka, telewizorem i fortepianem, kiedy można usiąść na stole i dać marionetką w rękach maleńkiej żelaza, a następnie ulubiony Barbie zamienia się wspaniały personel z jego życia i jego niesamowitych przygód. Ponadto jest to bardzo ekscytująca czynność - robić rzeczy dla lalek Monster High własnymi rękami.

Wszystkie małe rzeczy dla lalek, akcesoria niekoniecznie składają się z tego samego materiału, co dla ludzi. Wystarczy dołączyć do fantazji i użyć wszelkich improwizowanych materiałów.

Aby zrobić walizkę, potrzebujemy:

 • pudełko;
 • dwie piękne naklejki;
 • tkanina;
 • czarny wąski warkocz;
 • ażurowy warkocz;
 • 4 koraliki;
 • Klej, nożyczki, nóż do papieru.

Kolejność wykonywania pracy

Przyklejamy prostokątne pudełko o wymiarach około 9x7x3 cm, całkowicie bez opuszczania pokrywy. Następnie delikatnie, za pomocą brzytwy lub ostrego noża, przeciąć go na pół.

 1. Dekorujemy wierzch z pięknymi naklejkami. Nasza walizka należy do dziewczynki, więc wybieramy naklejkę na naklejkę.
 2. Wklejamy wnętrze tkaniny, odcinamy nadmiar końcówek i wklejamy czarny warkocz na końce (z 3 stron).
 3. Podejdź do dwóch połówek i połącz je w walizce z koronkowym warkoczem.
 4. Wklejamy walizkę na czarne paski i 4 paciorki.
 5. Przyklejamy zapięcie velcro i uchwyt z tego samego plecionki. Możesz ozdobić walizkę kryształkami.

Człowiek bez wyobraźni nigdy nie zgadnie, jak zrobić biurko dla lalek lub szezlong ze zwykłych starych drewnianych spinaczy do bielizny. Ale to bardzo proste.

 1. Złam 12 spinaczy do bielizny.
 2. Przyklej boki 6 połówek i 6 kolejnych połówek (siedzisko i oparcie). Przyklej 4 spinacze do bielizny parami, płaskimi bokami do siebie (nogi).
 3. Zbierz szezlong, jak pokazano na zdjęciu. Najpierw przyklej nogi po jednej stronie, zabezpiecz je podłokietnikiem i poprzeczką. Następnie odwróć i zrób to samo po drugiej stronie.
 4. Szezlong dla lalki jest gotowy.

Projektując rzeczy dla lalek, planujemy ich życie. To nie może być dobre Barbie cały czas jeździć i odpoczywać, pozwól jej trochę pracować. Zróbmy dla niej żelazo.

 1. W przypadku korpusu urządzenia elektrycznego użyj plastikowej osłony z pojemnika na sok lub mleko. Zdobądź białe żelazko. Klamka będzie służyć jako szczegół czapki z długopisu. Nasze żelazko będzie najnowszym modelem bezprzewodowym.
 2. Przyklejamy szczegóły, dodając mały czerwony regulator kulki. Perłowy lakier do paznokci malujemy dno. Okazało się żelazo z metalową podstawą.

Żelazko może być wykonane z czegokolwiek: od solonego ciasta, od piwa z korka, a nawet od gumki.

Jak zrobić telewizor dla lalki

Trochę pracował, niech ogląda kreskówki. Jeśli zadasz sobie pytanie, jak szybko przygotować telewizor dla lalek, możesz od razu użyć pudełek zapałek. To jest gotowa kukiełka "Sharp". Przyklejamy ekran za pomocą ekranu powitalnego i narysujemy przyciski. To wszystko. Oddzielnie można wyciąć małą konsolę.

Akcesoria w wnętrzu zabawki

W holu Barbie powinna mieć pianino, a na nim trzeba włożyć wazon lub lampę. Ale jak zrobić lampę dla lalek? Okazuje się, że to bardzo proste. Aby skonstruować lampę wystarczy naciąć krótki koniec patyczkiem na 6-8 barów, wyprostuj je trzymać abażur papieru i żarówki koralików. Wytnij dłuższy bok rury i włóż go do butelki z korka, wywiercony w niej otwór.

 • Jak zrobić łóżko dla lalek
 • Jak zrobić szafę z lalkami własnymi rękami
 • Tworzymy meble dla lalek: fotel, kominek, otomana
 • Jak zrobić stół i krzesła dla lalek

Podobało mi się to, bardzo fajne! Ale nadal jest to niemożliwe na więcej rzeczy

Postaramy się dodać więcej pomysłów.

Bardzo mi się to podobało, tylko mały problem: nie ma

Napisano, jak zrobić telewizor.

Tam możesz spojrzeć na zdjęcie i łatwo zgadnąć, jak to zrobić)

Świetna klasa, którą lubię

Nie mam nic z głowy

Lubię klasę, bardzo lubię szyć

klasa, lubię

Więc ty, mógłbyś być lepszy

I dlaczego tak mało pomysłów, proszę o więcej pomysłów

Bardzo mi się podobało, tylko bardzo maaaaaaaalo

Rzeczy dla lalek: kosmetyki

Jak już wiemy, Irina Ma doskonale wie, jak robić różne rzeczy dla lalek: meble, ubrania, wszelkiego rodzaju drobiazgi. Dzisiaj porozmawiamy o tak małych rzeczach jak makijaż lalek. Niektóre słoiki i butelki wyglądają tak naturalistycznie, że nie zgadniesz, z czego są zrobione. To prawda, Irina w swoim artykule ujawniła prawie wszystkie tajemnice. Cóż, jeśli są pytania, zapytaj.

"Kosmetyki" dla lalek z improwizowanych materiałów

Od dawna chcieliśmy stworzyć dla ich poczwarki pięknym makijażu, ponieważ z tych akcesoriów, które są sprzedawane w pudełkach z lalkami - Stand włosy na koniec - coś strasznego, ukształtowane w jednym kawałku, zawsze monotonne i nudne - na bóle zębów. Ponieważ dziewczyny, które kochają swoje lalki, tak szybko i gubią te małe rzeczy - nie ma w nich sensu żadna wartość, nie mówiąc już o cieple.

Mój mąż jest ulubionym - święty człowiek - pozwoliła mi zagłębić się w swoich szufladach z elektronicznym śmieci i wybrać Circuits jak (uwielbiam go.))))) I zaczął cicho pod scalone i tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy - oporniki, wskaźniki , Diody LED, małe baterie. Im więcej znalazłem odpowiednie gadżety - im więcej kurki sprężyna jest wewnątrz mnie, zagotuj czajnik i tutaj - poleciał duszę do nieba. ))) Przypomniał sobie hlamchike -... koraliki, guziki, cekiny, nawet na długopisy, wykałaczki, i tak dalej i tak dalej ... .. AAAA trzymaj mnie, ludzie.

Nie uwierzysz, cała kolekcja kosmetyków powstała na JEDEN wieczór.

Zobacz sam, jak?

Najpierw były proste kremy - dla rąk, dla nóg ....

Wtedy krem ​​jest droższy - na twarz i małe kremy - sekretne))) (tylko kobiety wiedzą, do czego służą i nie zdradzę sekretu)

Szampon "Marmolada", żel do włosów i balsam do demakijażu ....

Zestaw duchów "Niepowtarzalny" (w tym sensie, że nie jesteśmy też draniami))))))

Zestaw rodzinny "Matka i ojciec" ....

Para perfum o nazwie "Para" (patrz autor z fantazją ciasną)))))) ... ..

Oraz dwie butelki bez nazwy pod kodem "17" i "8" ...

Танюша zgodził się pokazać szminki, flirt)))) ... ..

Ołówki konturowe do ust, brwi i tuszu do rzęs .... (cóż, nie chciałem być sfotografowany, przepraszam za jakość zdjęcia) ... ..

Cień do oczu w usuwalnym opakowaniu ....

Rumieniec, pędzelek i przenośny proszek ...

I wreszcie - lakier do paznokci w różnych kolorach.

Cóż, jaka dziewczyna w wieku 9-12 lat nie będzie trzepotała z tej słodkiej małej rzeczy? Co mówisz?

Cóż, co mogę powiedzieć, Bravo Kuklomastera! Już chciałem zrealizować niektóre z tych pomysłów, oto nadchodzi córka ze szkoły i będą nowe rzeczy dla lalek. A co za twórcze imię! Irina musi je opatentować, a producenci kosmetyków nie uciszali.

Aby nie zapomnieć o adresie strony i dzielić się nią ze znajomymi, dodaj się do sieci społecznościowej.

Chcę wam pokazać zdjęcia z 11. Międzynarodowego Pokazu Kukiełkowego w Moskwie. Cudowny widok! .

Po wykonaniu indyjskiego amuletu Dream catcher, nadszedł czas, aby przejść do naszego syberyjskiego czuwania.

Cześć, jestem Irina Ma Kuklomaster. Czas uszyć kostiumy karnawałowe! Ale wcześniej, pomyśl o tym.

Drodzy czytelnicy! Chcę przedstawić wam bardzo interesującą osobę, która zgodziła się zostać członkiem jury.

Praca nad zawodami Ludmiły Laurenciene - lalka Krupenichka. "Drodzy kochani. Atak.

Pracuj dla konkurencji "Prezentacja wiosny" przygotował Oksana Churilova, Nauczyciel.

W technice amigurumi możesz szydełkować dowolne zabawki, na przykład takie lalki: Betty i Annie. .

Dla wielu Baba-yaga jest związana ze złem i okropną czarodziejką. Ale jeśli jest zszyty w "lekkim" obrazie.

Dyskusja: pozostawiono 33 komentarzy.

Cuda po raz kolejny, imiona są fajne, szczególnie uśmiechnął się "Jestem mężczyzną" i "Udowodnij". Dobra robota, Irlandczyk, z takim zestawem twoje poczwarki będą całkowicie zagrane 😉

Świetne jak ... Jakie smaki ... i imiona. Pod wrażeniem wszystkiego.

Nadal nie rozumiem, z czego ten cud się składa 🙂

Cóż, okej: wygląda niesamowicie! Plus oryginał. A nazwy są generalnie poza konkurencją.

Nawet zazdrościłem lalek, tyle kosmetyków. Mam mniej ...: roll:

Jakie piękne butelki. Interesujące i duchy w nich są trwałe. A jaki zapach?

Ładny arsenał mojego męża był ukryty))) Muszę mieć własny samochód w samochodzie, może są też duchy leżące w pobliżu))) Teraz małe dziewczynki będą wiedzieć, czego nie wnieść do sklepu rodziców, ale do taty w garażu! : razz :: idea:

Oczywiście, ale to tylko połowa sukcesu, wciąż musimy wiedzieć, jak to wszystko zastosować.

Nigdy nawet nie wyobrażałem sobie, że to może być ... Dzięki za opowieść!

Jestem zachwycony! Są utalentowani ludzie z bogatą wyobraźnią! Bravo!

Tutaj jesteś dobry, tak bardzo wymyśliłeś.

I to nie wszystko;)

I jak to wszystko zrobić?

Diane, ale co dokładnie? Rozumiem, że Irina po prostu przykleiła koraliki, baterie, diody elektroluminescencyjne i inne drobnostki. Do ołówków konturowych - malowane wykałaczki.

fajnie i skąd wyobraziłem sobie tyle fantazji i jak

Nawet zazdroszczę lalkom (mój mąż nie pozwala na tak wiele kosmetyków): szok :: strzałka :. : idea: ;-): | : uśmiech:

Gdzie można znaleźć piękne piękne duchy? : szok:

Larissa, to po prostu cudowne! ale nie rozumiałem, jak stworzyłeś duchy i gdzie ich szukać? : - [czeka na odpowiedź * IN LOVE *

To nie ja to zrobiłem, to Kuklomaster Irina Ma :). Masz na myśli same perfumy - perfumowaną wodę? Wierzę, że go tam nie ma, to koraliki.

Ale dla dokładności zapytam Irinę.

Dziękuję wszystkim za miłe i pozytywne komentarze.

Nie ma duchów prawdziwych, to ozdobne, marionetkowe kosmetyki))))

W świecie lalek rzeczy układają się inaczej - ubrania są przykryte i uszyte inaczej, a meble, nawet ogień i woda z lalek - są zabawkami. Szminka i ołówki nie powinny malować lalki - w przeciwnym razie lalka może cierpieć na pigment, który je w plastiku. A jedzenie powinno być również niejadalne, ale wieczne))))

A wersja Yany, że cienie w paczce z tabletów są poprawne?

Cienie w przezroczystych plastikowych czapkach ze wskaźników czasów radzieckich)))) =)

Rozumiem. Więc musi być coś jeszcze, poszukaj asystenta. Mało kto ma takie antyki. Chociaż dziewczyny mogą zapytać swoich dziadków na wszelki wypadek 🙂

Klasa! Czy to prawdziwy sklep internetowy, kupiłbym wszystko.

Bravo Irina! =) * IN LOVE *;) 8)

Po prostu nie możesz tego kupić 🙂

I jak zrobiłeś krem?

Myślę, że nie ma kremu, tylko "słoiki".

Również chcę stworzyć takie forum i zrobimy wszystko dla marionetek :): - *

I kto wie - nie ma za co

I jakie było pytanie?

Sam lakier do paznokci pomógł lakier do paznokci?

A jakie były pomadki wykonane z piór? =)

Motyw strony i wsparcie od GoodwinPress

Dodaj komentarz

59 + = 66