Nazwa kategorii

Jak zrobić akcesoria dla lalek

Akcesoria dla lalek: różnorodność biżuterii, którą możesz wykonać samodzielnie (zdjęcie, wideo, diagramy)

Duży asortyment lalek i zabawek, reprezentowany w sklepach, zwraca uwagę: duże i małe, lalek-chłopcy i dziewczynki-pupile, sukienki i majtki. Ale często chcesz, aby lalka, podobnie jak akcesoria do lalki, była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Jak zrobić biżuterię dla lalek własnymi rękami? Pomoże to w prowadzeniu lekcji, materiałów fotograficznych i wideo.

Co robić akcesoria dla lalek

W rzeczywistości, pokazując właściwą wyobraźnię, możesz zrobić biżuterię dla lalek z dowolnego materiału. Najwygodniejszy pod względem stosunku kosztów pracy - rezultatem są akcesoria z wełny.

Możesz umieścić lalkę w płaszczu z wełny, butów lub butów, ułożonych w stos z własnymi rękami. Możesz włożyć do ręki torebkę lub sprzęgło, a na głowie założyć elegancki kapelusz. I możliwe jest - uzupełnienie wizerunku najmodniejszymi akcesoriami - broszkami, naszyjnikami lub obręczami do włosów w formie kwiatów.

Wytwarzanie czegoś z wełny nazywa się "felting9raquo;. Może być suchy i mokry.

Filcowanie na sucho (zestaw filtracyjny, filtracja niemiecka - wełna, nadel - igła), filtrowanie) - służy do wykonywania elementów wypukłych, wolumetrycznych - zabawek, ozdób.

Pracuj z suchymi włosami na specjalnych szczotkach lub gąbkach, które służą jako cokoły i chroń palce przed urazami. Prace wykonywane są za pomocą specjalnych igieł do filcowania, bardzo różnią się one od szycia - na powierzchni roboczej znajdują się specjalne wycięcia, które w procesie łączenia (zrzutu) między włóknami wełny.

Filcowanie na mokro wykonuje się na wełnie nasączonej wodą z mydłem.

Rozważmy krok po kroku, jak zrobić kwiat z wełny przez suche filcowanie. Zrób białe stokrotki z żółtym środkiem

Będziesz potrzebował:

 • wełna nepryadena, dowolny kolor (w naszym przypadku - biały, żółty, zielony - na łodydze);
 • igły do ​​filcowania;
 • szczotka do filcowania, gąbki piankowej lub specjalnej maty.
 • Do powstałego zielonego naleśnika wkładamy płatki. Możesz przypiąć go dokładnie do podstawy szpilki do szycia. Następnie nakładamy biały płatek na krawędź podstawy i przeszywamy miejsce połączenia cienką igłą. Prace należy wykonywać powoli, aby wełna nie nadmiernie się zgniotła, a kwiat nie był zmiażdżony.
 • Oderwamy włosy od zielonej szynki i utworzymy mały naleśnik w rękach. To jest miejsce przywiązania płatków, korzeń kwiatu.
 • Przebicia powinny być liczne, muszą być rozmieszczone na całej powierzchni belki. Gdy tylko poczujesz, że wełna jest odpowiednio zagęszczona, zmień igłę na mniejszą i kontynuuj pracę, aby powierzchnia była gładka. Im mniejsza igła, tym gładszy będzie płatek.
 • Odrywamy sznur z wiązki białej wełny i prostujemy włókna. Przed pracą powinien być dobrze zmoczony, aby uniknąć plam i brzydkich grudek w płatku. Nadamy belce kształt przyszłego płatka. Następnie weź otrzymaną puszystą grudkę i umieść ją na gąbce lub pędzlu. Wybieramy igłę o średniej grubości i zaczynamy przekłuwać włosy prostopadle do powierzchni. Do pracy na wadze jest to zabronione - możliwe jest złamanie igły i uzyskanie poważnego urazu.
 • Manipulacja powinna być powtarzana tyle razy, ile płatki kwiatu, który chcesz zrobić. 10-15 - będzie dość.
 • Stawiamy naleśnik na bazie i pracujemy w ten sam sposób, co na płatkach.
 • Powtarzamy tę technikę tyle razy, ile masz płatków.

Wykonujemy środek stokrotki. Z żółtej wełny zrzucamy półkulę lub ten sam naleśnik, co zielony, i nakładamy na wynik poprzedniego etapu. Żółty - z góry, w środku - białe płatki, zielony - poniżej, na podłożu. Wszystko jest wizualnie takie samo jak w tym rumianku.

Delikatnie ważysz środek.

Rezultatem jest okrągła stokrotka z żółtym środkiem.

Otrzymany kwiatek można przyszyć do sukienki swojej lalki jak broszkę, włożyć ją we włosy, a po zrobieniu kilku chamomiles - będzie cały bukiet.

Akcesoria wykonane własnymi rękami, nie mogą lepiej pasować do lalek w stylu tyldy.

Po opanowaniu szydełka możliwe jest wykonanie ozdób, które będą odpowiednie zarówno dla barbie, jak i dla szczeniąt, a także dla zayek lub niedźwiedzi.

Wzory szydełkowe są zazwyczaj proste i proste, dla początkujących istnieje wiele opisów i lekcji mistrzowskich, samouczki wideo, opisy stanowisk.

Korzystając z opisów modeli dla dorosłych, możesz szydełkować kapelusz dla Barbie.

Możesz zrobić sukienkę.

Połączone własnymi rękami ubrania lub dodatki będą wyglądać elegancko i niecodziennie.

Inny interesujący i niecodzienny sposób wytwarzania akcesoriów i ubrań oplatuje gumki.

Zdjęcia pokazują, że dekoracje wykonane z gumowych taśm są różnorodne i niestandardowe!

Klasa mistrzowska pomoże ci stworzyć niezwykły łuk dla lalki.

Jeśli masz trochę cierpliwości i opanujesz tego rodzaju robótki, powinieneś zaopatrzyć się w akcesoria takie jak na zdjęciu:

Wykonujemy akcesoria dla lalek. Akcesoria do domku dla lalek wykonane własnymi rękami. Materiały i lekcje.

Novikova Maria Vyacheslavovna

Projektowanie lalek jest drugim najważniejszym zadaniem po stworzeniu lalki. Niemniej jednak istnieją inne sposoby rozrywki, w szczególności - rzemiosło, dzięki któremu można urozmaicić grę lalką i jednocześnie uzyskać maksymalny zestaw wszystkich niezbędnych zdolności. Będzie to o tym, co przynosi korzyści dom dla lalek. Jest to specjalny dodatek do lalki, która oferuje wiele możliwości. W szczególności dziewczyny mogą bawić się lalkami w takim domu dla lalek. Ale jego projekt wymaga pewnych umiejętności i umiejętności, w tym - chęci tworzenia wyjątkowe i ciekawe rzemiosło.

Aby stworzyć wyjątkowe akcesorium do lalek, musisz używać nowoczesnego wyrafinowania. Początkowo staje się jasne, że dom dla lalek - wymaga miniaturowego rękodzieła. Oznacza to, że każdy kawałek będzie kilka razy mniejszy niż oryginał, który jest oferowany w domu. Tak więc, gdy rozważamy wersję artykułów kuchennych do domu dla lalek - będziemy potrzebować pewnych rozwiązań.

Powiedzmy, że chcieliśmy zrobić nóż kuchenny. Aby to zrobić, bez wątpienia potrzebujesz wieczka z puszki i noża, aby wyciąć odpowiedni kształt noża. Jako uchwyt możesz używać różnych przedmiotów, w tym drzewa. Bardzo ważne jest, aby wyjaśnić dziecku, że przedmiot ten może zostać zraniony. Tak więc ta zabawka stanie się ostrzeżeniem i edukacją narzędzie w twoim domu dla lalek.

Korzystając z całego arsenału, możesz przemyśleć wiele bardzo różnorodnych pomysłów, z których każda idealnie pasuje do lalkarstwa. Ponadto możesz mieć własne pomysły, z których możesz również skorzystać budując unikalną i ciekawą kuchnię dla lalek. Zachowaj ostrożność przy tworzeniu pięknych elementów, a nie zapomnij wyjaśnić dziecku wartości i znaczenia każdego przedmiotu. To urozmaici grę i nauczy niezależność dziecka, dodatkowo - rozwinie umiejętności robótek ręcznych. Jest to bardzo wygodny sposób rozwoju i interaktywny - w tym samym czasie!

Novikova Maria Vyacheslavovna

Porozmawiajmy "Akcesoria do domu dla lalek. Jak tworzyć wyjątkowe i ciekawe akcesoria dla lalek?" w technice rękodzieła dla własnych rąk lalki

 • Strona główna
 • /
 • Własnymi rękami
 • /
 • Rzemiosło własnymi rękami
 • /
 • Rzemiosło dla własnych rąk lalek
 • /
 • Akcesoria do domu dla lalek. Jak tworzyć wyjątkowe i ciekawe akcesoria dla lalek?

Na wszystkie pytania możesz skontaktować się pocztą lub za pośrednictwem formularza. Mapa strony

Małe rzeczy dla lalek. Love Fever

Dziś Irina Ma powie ci, jak lalki przygotowywały się do świętego Walentego, i pokaże, jakie akcesoria do lalek można zrobić własnymi rękami.

W domu jak wszystko jest cicho i spokojnie, bez debaty, bez gwałtownych emocji. Wszystkie lalki rozproszone w rogach i każdy jest zajęty swoimi sprawami. Na pierwszy rzut oka - jak - wszystko jest spokojne, ale w rzeczywistości - KIPYAT PASSION. Każda lalka dla swojej ukochanej robi prezent i wkłada całą swoją kukiełkową duszę, i pasję, i wrze w nim od oczekiwań podania ... Jednym słowem - gorączka miłości. Zobacz sam:

Julia, już na rozbiórki, zdecydowała, że ​​najlepszym prezentem dla ukochanego męża Gleba jest ciepły koc z motywem "serce" - które zawsze utrzymywałoby ciepło, miłość i czułość w domu ....

Gleb najpierw chciał dać Yulce deskę do krojenia (w czasie, gdy zorientował się, że prezent nie jest wcale dobry), potem chciał dać misia, a potem zupełnie stracił głowę ... Poszedł do Very po radę. Pomagam, mówi, nie wiem, co dać, chcę miękko, delikatnie i z miłością, i użyteczne, i które też lubił. Wiara mówi - pomogę ci.

Wymyśliłem taką sztuczkę

Gleb mówi - czym jest zabawka lub ubrania? Faith śmieje się - ciemne ty - to proca, kangur, albo w prosty sposób - torba, która nosi dziecko na sobie - bardzo przydatna mała rzecz - lyalke jest miły, moja matka jest wygodna. Spójrz, oto on, kangur, patrzy na mnie zamiast lyalki - niedźwiadka))))

Gleb jest zaskoczony - i naprawdę wygodny.

Tymczasem sama Vera myśli o darze - nie ma chłopaka (jest deficyt w domu z chłopakami), ale jest bardzo bliski przyjaciel - Lisa. Vera postanowiła ją uszczęśliwić, a na Walentynki uszyć sukienkę koktajlową

Ponieważ liczby, które mają z Lisą, są prawie takie same, Vera próbuje na niego

Liza ma również swoją najbliższą przyjaciółkę, Verę, więc Lisa wymyśliła prezent dla torebki Very - w jej ulubionych odcieniach - skóra i srebro, przyszywała się

Na wszelki wypadek spróbowałem rozmiaru torebki i długości rękojeści - byłoby dobrze

Nasz Apache nie daje żadnych prezentów ... Cóż, nie wie, że są takie święta - jest dziki ... I nie ma dziewczyny ... Ale najsmaczniejszy kawałek mięsa dał swojemu wiernemu psu.

Ciotka Frida nie przygotowuje też prezentów dla nikogo - myśli, że wyszła z tego wieku, kiedy romans zmienia się w głowę, a ona sama nie oczekuje od nikogo. Bierze filiżankę herbaty))

Tylko ciotka Fried nie zna tego szaleńczo zakochanego w niej potajemnie młodego mężczyzny, wariuje i nie śpi w nocy, i przygotowała jej luksusowy bukiet w wazonie

Tylko on boi się osobiście podarować jej prezent, martwi się, że potraktuje Friedę za zbyt młodą dla niej i wątpliwości. Postanowiłem dać jej bukiet na progu - a tu - co może!

Pasja trwa. Anton - bardzo inteligentny facet, ale tyranem, niegrzeczny i złośliwy dziecko w najwyższym stopniu, postanowił Xen - słabość serca, aby dać trumnę. Strass wkleił się w siebie

Tom, poważny, pedantyczny, inteligentny - także zakochany w Xenii - wymyślił dla niej album na zdjęcia lub rezerwacje złomu

Sam zrobiłem album, oskubałem go

Nie jest absolutnie jasne, kogo Xenia wybierze, ale ona też nie była źle przygotowana - upieczone ciastka ... "Mój Anioł" ... ..

i "przytulne gniazdo ... ściśnij się bliżej mnie ..."

I inne pianki na wszelki wypadek ...

Wydaje się, że ma wystarczająco dużo prezentów dla wszystkich ...)))

Tak więc w naszym domu jest przygotowanie do Walentynek. A czyj prezent najbardziej Ci się podobał?

Co uważni panowie w damach 🙂 Szkoda, że ​​tutaj - "10 dziewczyn 9 dzieci". A teraz najwyższy czas, żeby Apache znalazł jego skrzeczenie, jak myślisz?

Aby nie zapomnieć o adresie strony i dzielić się nią ze znajomymi, dodaj się do sieci społecznościowej.

Drodzy przyjaciele! Proponuję zakupić e-book "Lalki na cały czas" - 12 mistrzów.

A co jest potrzebne do cheeseburgerów? Oczywiście - ser z solonego ciasta. Zobacz kontynuację historii qu.

Dzisiaj, 14 listopada, święto kościoła jest dniem pamięci o besserebrennikach i cudacznikach Cosmas i Damian.

Lalka Trypilliana - motanka Już od dłuższego czasu zrobię ukraińską lalkę-motanka, ale wszystkie ręce nie.

Tymczasem nasza ukochana Kuklomaster Irina Ma nie siedzi i kontynuuje swoje eksperymenty. Po.

Kolejna lalka z Vilmy, na plastikowej butelce, mistrzowska klasa do naszej konkurencji. Need: Butelka z Sq.

Nowa praca stałego uczestnika naszych konkursów Nadieżda Tetyuszkina: Klasa mistrzowska "Przytulny anioł.

Pracuj w konkursie "Prezenty własnymi rękami w dniu 23 lutego" - klasa mistrzowska, jak zrobić lalkę.

Dyskusja: Pozostało 24 komentarzy.

Larissa, z pewnością nie jestem w temacie artykułu, ale nie mogłem nie zauważyć twojego podejścia do tysiąca obecności. Możesz już pogratulować, myślę, że wkrótce będzie coraz stabilniej: szok:

Cóż, zbyt wcześnie, oczywiście ... Ja powitanie miesiąc wziąć 😉 Chociaż coś w temacie o to, jeśli myślisz ... może słowo „gorączka”: smile:

Gorączka. Nie do końca rozumiem, może coś przeoczyłem? : skręcony:

Nie, ta rzecz (frekwencja) jest jeszcze niestabilna ...

Dlatego też mówię, że wkrótce wszystko się uspokoi, będzie więcej gości i bardziej stabilnie: uśmiechnij się:

Piękne lalki, piękne prezenty. Bardzo podoba mi się twoja strona.

I na frekwencję musisz walczyć. Przynajmniej jaki rodzaj piękna robisz, mimo że potrzebujesz w nim wielu niezbędnych treści, bez pracy promocyjnej nie przejdziesz przez wiele. Bardzo konkurencja w Internecie jest świetna.

To tak. Jeśli o tym pomyślisz, oryginał w życiu nie jest wystarczający. W zasadzie wszystko kiedyś miało kogoś :).

Zastanawiam się, jak, nawet nie wiedział, że są starsze Barbie. Ogólnie wszystko jest takie piękne.

Tak, Irina ma na ogół ciekawe lalki. Widzę też ciotkę Frid po raz pierwszy. Może są gdzieś specjalnie zamówione?

Cóż za cud, po prostu bez słów ...

Nie przestaję być zaskoczony! Cóż fantazja JAK WIELE! Proste zapierające dech w piersiach!

Tyle kreatywności i wyobraźni. Dziękuję. Tylko oko i dusza zadowolona ...

Jak fajnie to wszystko działa dla ciebie. Po prostu super.

Cóż, dla mnie, oczywiście, Xenin przedstawia prezenty dla duszy, nasz człowiek, oh, pupa: x: x

C umysłu, ile lalek? Co ciekawe, widziałem tylko młode lalki w sprzedaży. I ty też masz ciocię ... Super!

Tak, wokół młodych i pięknych ... Ciocia wszystkich jest imponująca 🙂

Irina prawdopodobnie ma całe marionetkowe miasto z mieszkańcami? Za każdym razem nowe twarze i wnętrze. Lariss, nie spojrzałeś na licznik LI, który jest twoją publicznością? Tutaj dla małych pań rozpalają się takie pasje. : pomysł:

I jak on może poznać wiek? 🙂

jak z miejsca statystyki w demografii.

Więc nie pyta paszportu, skąd pochodzą drozhishki? : o

Cóż, niech tak będzie, pójdę tam (prawdopodobnie minęło pół roku)

Pisze, że dominujące "Kobiety powyżej 45 lat" ...

Cóż, nie wiem, jak utrzymuje statystyki, nie bierze liczb z sufitu. Zawsze mam mężczyzn po 36 na pierwszym miejscu, no cóż, nie ja, ale przy kasie. Chcę wierzyć, że studiują informacje "gdziekolwiek możesz wziąć swój ulubiony odpoczynek" tym razem: oops:

A ty, kto spędzasz czas?

Przy tobie teraz, nawiasem mówiąc, fajne miejsce - 9999.

Tak, byłoby lepiej 6666)))

Motyw strony i wsparcie od GoodwinPress

Dodaj komentarz

+ 69 = 72